Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 29.03.2015 08:00 do 29.03.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Aleš Macho
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků127
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 4 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 1 00:20:08
2 84 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 1 Jři 1996 1 00:21:26 00:01:17
3 161 KUČERA Jan TK M.Budějovice 1 XM 1981 1 00:21:40 00:01:31
4 45 ZEMAN Filip AHA Vyškov 2 Dci 1999 1 00:21:44 00:01:35
5 24 ŘÍHA Jaroslav AK Kuřim - Újezd u Černé Hory 3 Dci 1999 1 00:21:57 00:01:48
6 162 VNENČÁKOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1994 1 00:22:04 00:01:55
7 35 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 2 Jři 1996 1 00:22:15 00:02:06
8 158 KARAFIÁT Jan AK Kyjov 4 Dci 1999 1 00:22:25 00:02:16
9 9 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 5 Dci 1999 1 00:22:32 00:02:23
10 78 SKLENÁŘ Martin AK Olymp Brno 2 XM 1995 1 00:22:41 00:02:32
11 72 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1993 1 00:22:46 00:02:37
12 63 SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 3 XM 1993 1 00:22:48 00:02:39
13 172 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 1 Dky 1999 1 00:23:01 00:02:52
14 80 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 3 Ž 1994 1 00:23:13 00:03:04
15 64 TOMEK Jiří Athletic runners club 3 Jři 1997 1 00:23:18 00:03:09
16 182 PEROUTKA Tomáš 4 XM 1985 1 00:23:24 00:03:15
17 48 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 4 Ž 1993 1 00:23:26 00:03:17
18 166 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 5 Ž 1995 1 00:23:35 00:03:26
19 32 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 6 Dci 1999 1 00:23:39 00:03:30
20 8 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:23:51 00:03:42
21 5 GLADIŠ Daniel SKG Brno 5 XM 1968 1 00:24:07 00:03:58
22 156 ŠMÍDA Jan Moravec Team 7 Dci 1999 1 00:24:14 00:04:05
23 79 SKLENÁŘOVÁ Radka AK Olymp Brno 6 Ž 1992 1 00:24:17 00:04:08
24 60 JANKOVÁ Magda Brno 7 Ž 1980 1 00:24:19 00:04:10
25 40 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:24:27 00:04:18
26 16 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 8 Dci 1998 1 00:24:53 00:04:44
27 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 3 ŽV1 1969 1 00:24:58 00:04:49
28 181 PEROUTKOVÁ Alena 8 Ž 1987 1 00:24:58 00:04:49
29 17 OPÁLKOVÁ Martina BETA URSUS Orienteering 2 Dky 2000 1 00:25:11 00:05:02
30 42 NEHYBOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1975 1 00:25:14 00:05:05
31 167 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 1 Jky 1997 1 00:25:15 00:05:06
32 11 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 1 ŽV2 1964 1 00:25:22 00:05:13
33 61 ELBLOVÁ Barbora AK Olymp Brno 3 Dky 1999 1 00:25:23 00:05:14
34 69 ONDROUŠEK David 6 XM 1994 1 00:25:34 00:05:25
35 44 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 5 ŽV1 1972 1 00:25:35 00:05:26
36 58 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 2 Jky 1996 1 00:25:37 00:05:28
37 74 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 9 Dci 2005 1 00:25:38 00:05:29
38 73 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 1998 1 00:25:40 00:05:31
39 176 RICHTER Zdeněk Brno 7 XM 1980 1 00:25:43 00:05:34
40 6 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 1999 1 00:25:46 00:05:37
41 68 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 1 00:25:46 00:05:37
42 62 VOJTEK Matouš AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 1998 1 00:25:46 00:05:37
43 160 FANFRDLA Ctirad Silůvky 8 XM 1974 1 00:26:01 00:05:52
44 155 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 1999 1 00:26:01 00:05:52
45 12 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 9 Ž 1990 1 00:26:06 00:05:57
46 10 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1976 1 00:26:30 00:06:21
47 183 FRIDRICHOVSKÝ Jan 9 XM 1993 1 00:26:31 00:06:22
48 177 LAMPRECHTOVÁ Lucie SK Meteor 11 Ž 1987 1 00:26:51 00:06:43
49 71 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 1 00:26:56 00:06:47
50 15 VOLAVÁ Ivana Fit online 3 ŽV2 1964 1 00:27:09 00:07:00
51 39 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 12 Ž 1988 1 00:27:13 00:07:04
52 168 SLAVÍČKOVÁ Jarmila newline 4 ŽV2 1956 1 00:27:15 00:07:06
53 67 DVOŘÁKOVÁ Hana 13 Ž 1976 1 00:27:16 00:07:07
54 175 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 5 ŽV2 1962 1 00:27:23 00:07:14
55 23 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 14 Ž 1989 1 00:27:32 00:07:23
56 31 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 3 Jky 1997 1 00:27:34 00:07:25
57 34 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 6 ŽV2 1962 1 00:27:36 00:07:27
58 92 URBÁNEK Radek 12 Dci 1999 1 00:27:52 00:07:43
59 186 JEŽEK David VSK UNI Brno - Jehnice 13 Dci 2003 1 00:27:52 00:07:43
60 185 ŽILKA Tadeáš VSK UNI Brno - Jehnice 14 Dci 2003 1 00:27:53 00:07:44
61 47 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:27:53 00:07:44
62 50 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 10 XM 1957 1 00:27:53 00:07:44
63 173 VALLOVÁ Olga BehejBrno.com 15 Ž 1986 1 00:28:02 00:07:53
64 88 GLIEROVÁ Renata Doubravník 16 Ž 1985 1 00:28:11 00:08:02
65 36 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 6 Dky 1999 1 00:28:21 00:08:12
66 55 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 4 Jky 1997 1 00:28:27 00:08:19
67 38 KLUSÁČEK Ondřej SK Speed Brno 4 Jři 1997 1 00:28:29 00:08:20
68 163 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 11 XM 1953 1 00:28:41 00:08:33
69 20 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 12 XM 1970 1 00:28:43 00:08:34
70 49 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 7 Dky 1998 1 00:28:43 00:08:34
71 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 13 XM 1973 1 00:28:51 00:08:42
72 90 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 17 Ž 1991 1 00:28:56 00:08:47
73 14 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 00:29:05 00:08:56
74 54 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 7 ŽV1 1975 1 00:29:08 00:08:59
75 46 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 18 Ž 1989 1 00:29:14 00:09:05
76 59 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 8 ŽV1 1970 1 00:29:18 00:09:09
77 29 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 9 ŽV1 1974 1 00:29:30 00:09:21
78 151 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 10 ŽV1 1974 1 00:29:32 00:09:23
79 53 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 11 ŽV1 1969 1 00:29:35 00:09:26
80 81 MATUŠKOVÁ Marie 19 Ž 1985 1 00:29:38 00:09:29
81 37 VALENTOVÁ Klára 12 ŽV1 1973 1 00:29:45 00:09:36
82 43 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 8 Dky 2001 1 00:29:48 00:09:39
83 169 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 13 ŽV1 1968 1 00:29:48 00:09:39
84 57 MIKOVÁ Dominika JAC Brno 5 Jky 2002 1 00:29:54 00:09:45
85 153 PÁNEK Tomáš 14 XM 1984 1 00:30:30 00:10:21
86 19 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 5 Jři 1997 1 00:30:35 00:10:26
87 13 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 9 Dky 1999 1 00:30:48 00:10:39
88 85 SLAVÍKOVÁ Eva 20 Ž 1985 1 00:30:51 00:10:42
89 89 MYŠKOVÁ Eva 21 Ž 1984 1 00:31:01 00:10:52
90 170 KUBÁNKOVÁ Lenka Individuální 22 Ž 1986 1 00:31:04 00:10:55
91 52 HRUBEŠOVÁ Dita AK Tišnov 14 ŽV1 1970 1 00:31:06 00:10:57
92 7 SVOBODOVÁ Martina BehejBrno.com 15 ŽV1 1975 1 00:31:13 00:11:04
93 75 VESELÁ Zuzana 23 Ž 1985 1 00:31:13 00:11:04
94 87 ADAMCOVÁ Karolína BehejBrno.com 24 Ž 1982 1 00:31:19 00:11:10
95 159 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 16 ŽV1 1966 1 00:31:23 00:11:14
96 152 JANÁČKOVÁ Vladimíra Brno Bystrc 25 Ž 1980 1 00:31:34 00:11:26
97 18 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 10 Dky 1999 1 00:31:40 00:11:31
98 165 KOLEGAROVÁ Gabriela Sokol Přísnotice 11 Dky 1999 1 00:31:46 00:11:37
99 30 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 17 ŽV1 1971 1 00:31:51 00:11:42
100 66 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 12 Dky 1998 1 00:32:03 00:11:55
101 77 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 26 Ž 1980 1 00:32:04 00:11:55
102 25 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 7 ŽV2 1965 1 00:32:05 00:11:56
103 174 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 27 Ž 1983 1 00:32:34 00:12:25
104 178 PRCHALOVÁ Nikol AC Moravská Slavia Brno 13 Dky 1999 1 00:32:35 00:12:26
105 26 HLADKÁ Klára Brno Nový Lískovec 28 Ž 1978 1 00:32:51 00:12:42
106 82 DOLEŽELOVÁ Andrea 18 ŽV1 1975 1 00:32:55 00:12:46
107 28 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 3 ŽV3 1946 1 00:33:11 00:13:02
108 86 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 29 Ž 1987 1 00:33:13 00:13:04
109 164 BACIU Camelia Brno 30 Ž 1980 1 00:33:40 00:13:31
110 180 HÁZOVÁ Barbora Brno 6 Jky 1996 1 00:33:42 00:13:33
111 171 JUNGOVÁ Irena Brno 31 Ž 1993 1 00:33:46 00:13:37
112 184 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 19 ŽV1 1973 1 00:34:11 00:14:02
113 33 KAŠPÁRKOVÁ Jana 32 Ž 1982 1 00:34:21 00:14:12
114 21 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 20 ŽV1 1974 1 00:34:36 00:14:27
115 83 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 8 ŽV2 1959 1 00:35:01 00:14:52
116 179 BÁRKOVÁ Veronika Brno 33 Ž 1995 1 00:35:12 00:15:04
117 56 KOČÍ Heidi 7 Jky 1997 1 00:35:27 00:15:18
118 76 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 14 Dky 2000 1 00:35:36 00:15:27
119 154 VELECKÁ Ivana 34 Ž 1983 1 00:35:39 00:15:30
120 51 FLORIÁNOVÁ Eva Bučovice 35 Ž 1991 1 00:35:43 00:15:34
121 41 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 4 ŽV3 1953 1 00:35:45 00:15:36
122 65 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 21 ŽV1 1975 1 00:36:00 00:15:51
123 22 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 15 Dky 2000 1 00:36:36 00:16:27
124 91 SAJDLOVÁ Zuzana 36 Ž 1979 1 00:36:44 00:16:35
125 3 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 8 Jky 1996 1 00:38:10 00:18:01
126 27 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 5 ŽV3 1938 1 00:39:26 00:19:17
127 70 KUNC Josef LRS Vyškov 15 XM 1960 1 00:39:28 00:19:19

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.