Rychlé novinky:

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

09.11.2021: Změny 17. listopadu

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 14.03.2015 08:00 do 14.03.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,60
Počet kol1
Počet závodníků239
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 154 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 1 M 1992 1 00:35:04
2 94 PROCHÁZKA Jan INOV8 Team 2 M 1984 1 00:35:28 00:00:23
3 93 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 3 M 1993 1 00:36:23 00:01:18
4 62 PETR Jiří Diadora 4 M 1979 1 00:37:02 00:01:57
5 78 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 5 M 1992 1 00:38:07 00:03:02
6 32 DVOŘÁK Pavel Team PaK 6 M 1982 1 00:38:24 00:03:20
7 80 BURYŠKA Tomáš 7 M 1988 1 00:38:50 00:03:46
8 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 1 MV1 1970 1 00:38:56 00:03:52
9 315 KUBÍNEK František Škola triatlon 8 M 1988 1 00:38:57 00:03:52
10 197 HÉNEK Petr Kovalovice 9 M 1987 1 00:39:03 00:03:58
11 83 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:39:14 00:04:10
12 311 LYSÁK Vlastimil Mikulov 10 M 1986 1 00:40:13 00:05:09
13 69 ŠIROKÝ Stanislav ASK Blansko Dvorská 11 M 1977 1 00:40:18 00:05:14
14 334 PAJER Ondřej žádný 12 M 1989 1 00:40:23 00:05:18
15 99 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 13 M 1984 1 00:40:28 00:05:24
16 64 POLÁK Marek HO Lemra 3 MV1 1973 1 00:40:57 00:05:52
17 143 VINTRLÍK Martin Křepice 14 M 1977 1 00:40:59 00:05:54
18 329 BEDNÁŘ Daniel Fit online 15 M 1986 1 00:41:00 00:05:56
19 46 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 16 M 1983 1 00:41:03 00:05:59
20 84 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 17 M 1979 1 00:41:35 00:06:30
21 57 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 18 M 1990 1 00:41:40 00:06:36
22 54 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 MV1 1967 1 00:41:45 00:06:40
23 52 NOHEL Petr MO runers 19 M 1990 1 00:42:09 00:07:05
24 55 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 5 MV1 1968 1 00:42:24 00:07:19
25 40 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 20 M 1983 1 00:42:30 00:07:25
26 321 BÁRTA Jaroslav Sobůlky 21 M 1982 1 00:42:42 00:07:38
27 41 ROŠKO Daniel 22 M 1982 1 00:42:54 00:07:50
28 26 POKORNÝ Václav Brno 23 M 1978 1 00:42:56 00:07:51
29 34 DUŠIL Jaroslav newline 6 MV1 1970 1 00:42:58 00:07:53
30 153 HOCHMAN Zdeněk SK ICA 24 M 1985 1 00:43:06 00:08:02
31 335 ANTOŠ Jiří TJ Znojmo 25 M 1986 1 00:43:15 00:08:11
32 103 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:43:30 00:08:25
33 307 ŠPIČÁK Roman Za zenitem a ještě dál 26 M 1993 1 00:43:33 00:08:28
34 108 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 27 M 1980 1 00:43:36 00:08:32
35 75 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 28 M 1990 1 00:43:50 00:08:45
36 144 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 7 MV1 1967 1 00:43:54 00:08:49
37 50 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 29 M 1991 1 00:43:58 00:08:53
38 341 JANKŮ Lukáš subreg.cz 30 M 1987 1 00:44:03 00:08:58
39 115 ŠIMUNEK Martin Modřice 8 MV1 1966 1 00:44:06 00:09:02
40 77 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 31 M 1982 1 00:44:16 00:09:11
41 122 POSPÍCHAL Vladimír 32 M 1985 1 00:44:26 00:09:22
42 338 POHL Tomáš BVV MTB Brno 9 MV1 1973 1 00:44:29 00:09:25
43 308 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 33 M 1995 1 00:44:30 00:09:26
44 113 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 10 MV1 1975 1 00:44:33 00:09:28
45 19 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 34 M 1981 1 00:44:36 00:09:32
46 136 KONEČNÝ Libor Kuřim 11 MV1 1971 1 00:44:42 00:09:37
47 60 HUŤKA Jiří Brno 35 M 1991 1 00:44:42 00:09:38
48 21 JURČA Jaroslav :-) 2 MV2 1962 1 00:44:49 00:09:44
49 339 ŠMÍD Miroslav Bóchači z ÚFM 36 M 1984 1 00:44:50 00:09:46
50 181 KUČERA Josef Rosice 37 M 1985 1 00:44:51 00:09:47
51 184 JUŘICA Pavel Ostrava 38 M 1979 1 00:44:53 00:09:49
52 128 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 39 M 1978 1 00:44:57 00:09:52
53 47 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV2 1958 1 00:45:13 00:10:09
54 328 HORNÍK Ondřej 40 M 1991 1 00:45:18 00:10:14
55 43 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 41 M 1979 1 00:45:21 00:10:17
56 107 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 12 MV1 1970 1 00:45:22 00:10:17
57 199 SOKOL Filip HO Tesla Brno 42 M 1983 1 00:45:22 00:10:17
58 126 SVOBODA Marek Běžci Moravany 43 M 1977 1 00:45:24 00:10:20
59 161 MATĚJA Roman 44 M 1988 1 00:45:37 00:10:33
60 155 BRTNA David Brno 45 M 1982 1 00:45:40 00:10:36
61 163 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 13 MV1 1972 1 00:45:43 00:10:38
62 333 KRAJČA Rudolf 4 MV2 1965 1 00:45:45 00:10:40
63 323 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 46 M 1978 1 00:45:45 00:10:40
64 49 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:45:47 00:10:42
65 332 KOSMÁK Václav SKL C 47 M 1983 1 00:45:49 00:10:44
66 139 STEHLÍK Pavel VP Agro 14 MV1 1974 1 00:45:54 00:10:49
67 48 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 48 M 1985 1 00:45:55 00:10:50
68 142 HUDEC Radoslav Bystrc 49 M 1980 1 00:45:56 00:10:52
69 35 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 50 M 1978 1 00:46:00 00:10:55
70 304 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar! 15 MV1 1974 1 00:46:02 00:10:57
71 130 ČUMA Josef Milonice 51 M 1980 1 00:46:05 00:11:00
72 140 URBÁNEK Ivan Břeclav 52 M 1984 1 00:46:06 00:11:01
73 20 ROČEK Radim Brno 16 MV1 1969 1 00:46:15 00:11:11
74 203 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 53 M 1977 1 00:46:23 00:11:19
75 149 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 2 MV3 1954 1 00:46:29 00:11:24
76 313 KOUŘIL Jan Brno 54 M 1986 1 00:46:39 00:11:35
77 191 FERENČÁK Marek Brno 17 MV1 1970 1 00:46:41 00:11:36
78 327 HRBÁČEK Karel Útěchov 18 MV1 1968 1 00:46:44 00:11:40
79 167 NĚMEC Petr Zastávka 55 M 1986 1 00:46:45 00:11:41
80 206 LAPČÍK Michael newline 56 M 1988 1 00:46:59 00:11:55
81 76 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 19 MV1 1970 1 00:47:01 00:11:56
82 100 ŠOLC Filip SKI Žabiny 57 M 1985 1 00:47:03 00:11:58
83 159 MAZEL Zbyněk Vinopa 58 M 1986 1 00:47:07 00:12:02
84 31 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 3 MV3 1955 1 00:47:07 00:12:03
85 18 HLADKÝ Jiří Brno Nový Lískovec 20 MV1 1975 1 00:47:08 00:12:03
86 133 HAUSVATER Karel Slávia Hradec Králové 5 MV2 1958 1 00:47:11 00:12:06
87 112 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 21 MV1 1975 1 00:47:14 00:12:10
88 320 VÁVRA Robert Brno 59 M 1977 1 00:47:18 00:12:13
89 342 LACZO Ján Levice 6 MV2 1965 1 00:47:24 00:12:19
90 111 CIBULKA Pavel Brno 7 MV2 1964 1 00:47:27 00:12:22
91 22 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 22 MV1 1968 1 00:47:30 00:12:25
92 117 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 23 MV1 1975 1 00:47:42 00:12:37
93 177 BLECHA Oldřich Domašov 60 M 1981 1 00:47:42 00:12:37
94 165 BÁR Lukáš Brno 24 MV1 1974 1 00:47:44 00:12:40
95 337 ODEHNAL Tomáš Skalica 25 MV1 1968 1 00:47:50 00:12:45
96 189 TRS Ladislav Brno 61 M 1985 1 00:47:53 00:12:48
97 151 PARGAČ Martin Trenčín 62 M 1985 1 00:48:00 00:12:55
98 86 BEDNAŘÍK Petr Brno 26 MV1 1971 1 00:48:09 00:13:05
99 201 VRÁNA Filip newline 63 M 1976 1 00:48:12 00:13:07
100 162 ŠRAJER Jan VUT Brno 64 M 1991 1 00:48:15 00:13:10
101 157 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 27 MV1 1968 1 00:48:18 00:13:14
102 25 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 8 MV2 1962 1 00:48:29 00:13:24
103 198 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 9 MV2 1959 1 00:48:31 00:13:26
104 173 FORAL Roman Brno 28 MV1 1967 1 00:48:32 00:13:28
105 344 BUCHTA Lukáš Za zenitem a ještě dál 65 M 1993 1 00:48:35 00:13:31
106 33 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 10 MV2 1956 1 00:48:42 00:13:37
107 116 MIKA Ivo Orel Obřany 29 MV1 1966 1 00:48:46 00:13:41
108 351 DYTRT Petr BehejBrno.com 66 M 1976 1 00:48:46 00:13:42
109 120 DURNA Pavel Brno 67 M 1983 1 00:48:53 00:13:48
110 131 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 30 MV1 1970 1 00:48:55 00:13:50
111 152 JÁGR Ondřej Brno 68 M 1983 1 00:48:56 00:13:51
112 331 KAČÍN Miroslav Kanice 69 M 1979 1 00:48:57 00:13:52
113 309 KOVAŘÍK Libor Brno Řečkovice 31 MV1 1969 1 00:48:58 00:13:53
114 56 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 32 MV1 1966 1 00:49:06 00:14:01
115 146 BILÍK Martin Orel Brno - Řečkovice 33 MV1 1968 1 00:49:09 00:14:04
116 200 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 11 MV2 1965 1 00:49:10 00:14:06
117 68 ČÍŽEK Petr OB Adamov 34 MV1 1971 1 00:49:12 00:14:07
118 59 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 35 MV1 1967 1 00:49:14 00:14:09
119 36 BARÁK Martin Bučovice 70 M 1980 1 00:49:15 00:14:10
120 190 VERDES Alexandru 71 M 1982 1 00:49:16 00:14:11
121 310 KOLESÁR Peter 72 M 1983 1 00:49:16 00:14:11
122 170 SLÁMA Jiří Automedia 12 MV2 1960 1 00:49:22 00:14:18
123 90 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 73 M 1987 1 00:49:28 00:14:23
124 145 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 36 MV1 1973 1 00:49:31 00:14:27
125 109 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 74 M 1982 1 00:49:36 00:14:31
126 61 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 MV3 1951 1 00:49:49 00:14:44
127 134 UHLÍŘ Dalibor AT&T 75 M 1980 1 00:49:52 00:14:47
128 106 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 76 M 1980 1 00:49:55 00:14:50
129 204 HORA Petr KPPH Brno 77 M 1976 1 00:50:24 00:15:20
130 176 VACULA Ondřej Lelekovice 78 M 1981 1 00:50:26 00:15:21
131 188 STUDENÝ Lubomír BehejBrno.com 37 MV1 1967 1 00:50:27 00:15:22
132 183 KUNITSKI Evghenii Brno 79 M 1981 1 00:50:33 00:15:28
133 132 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 38 MV1 1967 1 00:50:36 00:15:32
134 97 JANÁČEK Petr KONWA team 80 M 1980 1 00:50:41 00:15:36
135 330 TECL Jan Troubsko 13 MV2 1958 1 00:50:45 00:15:40
136 15 VÁVRA Václav VIDA! 39 MV1 1971 1 00:50:50 00:15:45
137 306 BÁRTA Adam HO Tesla Brno 81 M 1987 1 00:51:06 00:16:01
138 74 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 14 MV2 1964 1 00:51:08 00:16:04
139 37 FELIX Břetislav C BASE Brno 15 MV2 1961 1 00:51:10 00:16:05
140 127 BŘEZINA Roman Bříza running man 82 M 1976 1 00:51:15 00:16:10
141 53 BŘEZA Miroslav Brno 16 MV2 1959 1 00:51:15 00:16:11
142 96 SIKORA Aleš TJ Slovan Podlesí 40 MV1 1973 1 00:51:23 00:16:18
143 317 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 17 MV2 1961 1 00:51:38 00:16:34
144 158 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 83 M 1976 1 00:51:40 00:16:35
145 202 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 18 MV2 1957 1 00:51:40 00:16:35
146 318 MAŇÁSEK Josef Zlín 5 MV3 1952 1 00:51:41 00:16:36
147 63 MAŠLAŇ Jiří Brno 84 M 1983 1 00:51:58 00:16:53
148 123 VENEROVÁ Lenka newline 1 XZ 1986 1 00:52:01 00:16:56
149 192 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 85 M 1980 1 00:52:03 00:16:59
150 343 KLUSÁČEK Ondřej Brno 86 M 1985 1 00:52:08 00:17:03
151 119 CHOBOLA David Brno-Komín 87 M 1983 1 00:52:13 00:17:08
152 186 ZÍMA Petr Brno 88 M 1983 1 00:52:21 00:17:16
153 303 GAJDÁR Michal Bardějov 89 M 1991 1 00:52:23 00:17:19
154 195 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 90 M 1977 1 00:52:24 00:17:19
155 147 KADLEC Martin Brno - Kohoutovice 91 M 1978 1 00:52:26 00:17:22
156 179 DUFEK Jiří Vranov 41 MV1 1968 1 00:52:34 00:17:29
157 305 TURBAKOVÁ Barbora Sebranice u Litomyšle 2 XZ 1990 1 00:52:36 00:17:32
158 187 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 19 MV2 1962 1 00:52:48 00:17:43
159 104 KAPAVÍK Radim Přerov 92 M 1985 1 00:52:52 00:17:47
160 168 ŽÁK Jan Vltava FUND 42 MV1 1972 1 00:52:55 00:17:51
161 171 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 20 MV2 1961 1 00:53:00 00:17:55
162 39 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 6 MV3 1951 1 00:53:08 00:18:03
163 14 POHANKA Pavel Lotrando Brno 43 MV1 1973 1 00:53:15 00:18:10
164 38 GOTTWALD Václav Křížanovice 7 MV3 1955 1 00:53:15 00:18:10
165 175 KOHOUTEK Jaromír Brno 8 MV3 1955 1 00:53:16 00:18:12
166 16 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 44 MV1 1974 1 00:53:33 00:18:28
167 79 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 21 MV2 1961 1 00:53:38 00:18:34
168 105 BULÍN Martin Přerov 93 M 1985 1 00:53:57 00:18:53
169 65 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 45 MV1 1969 1 00:53:59 00:18:54
170 316 PIVEC Jan Oddíl Hal 3000 94 M 1981 1 00:54:01 00:18:56
171 82 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 9 MV3 1954 1 00:54:02 00:18:58
172 72 SKLENKA Tomáš Individuální 95 M 1976 1 00:54:03 00:18:58
173 114 KRESTA Roman MSD Brno 22 MV2 1965 1 00:54:21 00:19:17
174 185 DVOŘÁK David newline 96 M 1976 1 00:54:21 00:19:17
175 45 KUNC Josef LRS Vyškov 23 MV2 1960 1 00:54:25 00:19:20
176 301 CAMACHO Carlos 46 MV1 1972 1 00:54:30 00:19:25
177 160 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 10 MV3 1955 1 00:54:33 00:19:28
178 156 VESELÝ Karel Brno 47 MV1 1970 1 00:54:38 00:19:33
179 129 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 97 M 1986 1 00:54:42 00:19:37
180 325 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 3 XZ 1982 1 00:54:54 00:19:49
181 121 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 98 M 1994 1 00:55:00 00:19:56
182 1 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 99 M 1976 1 00:55:09 00:20:05
183 205 ČANKY Pavel 100 M 1976 1 00:55:15 00:20:10
184 42 STRÁNÍK Aleš Blansko 11 MV3 1950 1 00:55:28 00:20:24
185 141 HEJL Tomáš Bystrc 101 M 1986 1 00:55:44 00:20:40
186 73 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 4 XZ 1970 1 00:56:01 00:20:56
187 138 MOKRÝ Pavel Brno 48 MV1 1968 1 00:56:11 00:21:06
188 322 ŠTENCL Jiří Fixed Beer Brno 102 M 1984 1 00:56:44 00:21:39
189 148 JANHUBA Bořivoj Brno 103 M 1980 1 00:56:44 00:21:40
190 95 VOLAVÝ Vladimír Fit online 12 MV3 1955 1 00:56:54 00:21:49
191 91 SVOBODA Jan Garko Brno 24 MV2 1961 1 00:57:27 00:22:22
192 17 SPONAR Jan Tesla Brno 13 MV3 1950 1 00:57:44 00:22:40
193 196 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice 5 XZ 1986 1 00:57:50 00:22:45
194 70 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 49 MV1 1966 1 00:57:57 00:22:53
195 324 LINHART Petr Uherský Ostroh 50 MV1 1973 1 00:58:09 00:23:04
196 98 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 25 MV2 1963 1 00:58:26 00:23:22
197 81 TŘÍSKA Roman newline 26 MV2 1956 1 00:59:17 00:24:12
198 312 NOVÁK Martin Brno 14 MV3 1951 1 00:59:26 00:24:21
199 336 HLOUCH Pavel Domašov 104 M 1987 1 00:59:35 00:24:31
200 110 DIVÁCKÝ Přemysl Tatran Kohoutovice 15 MV3 1949 1 00:59:36 00:24:32
201 23 SOBOTKA Martin Brno 105 M 1976 1 00:59:50 00:24:45
202 13 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 27 MV2 1956 1 00:59:50 00:24:45
203 124 BALÁK Martin Bruslárna .cz 51 MV1 1970 1 01:00:00 00:24:55
204 71 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 16 MV3 1952 1 01:00:02 00:24:57
205 193 USTOHAL Karel Zelene Rosice 106 M 1977 1 01:00:04 00:24:59
206 28 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 52 MV1 1972 1 01:00:08 00:25:03
207 182 LENHART David newline 107 M 1979 1 01:00:11 00:25:06
208 172 MOUČKA Jan newline 28 MV2 1956 1 01:00:13 00:25:09
209 51 KROUPA Jiří newline 29 MV2 1959 1 01:00:26 00:25:22
210 29 VAŠÁK Pavel BehejBrno.com 17 MV3 1955 1 01:00:43 00:25:38
211 101 PELC Vít OZZY Brno 53 MV1 1967 1 01:00:48 00:25:43
212 135 JASKULKA Martin BehejBrno.com 54 MV1 1968 1 01:00:54 00:25:49
213 178 BIL Jaroslav newline 30 MV2 1959 1 01:01:20 00:26:15
214 92 ONODI Otto 55 MV1 1974 1 01:01:40 00:26:35
215 30 KRIEG Petr BMT Brno 18 MV3 1949 1 01:01:46 00:26:42
216 194 JÍLEK Josef AK Moravská Třebová 108 M 1989 1 01:01:50 00:26:45
217 166 ZEMAN Martin Kr. Pole 31 MV2 1963 1 01:02:23 00:27:18
218 87 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 6 XZ 1960 1 01:02:27 00:27:23
219 27 KRCHÁK František Velká nad Veličkou 32 MV2 1964 1 01:03:15 00:28:10
220 164 KNECHT Milan Eldo Brno 33 MV2 1961 1 01:03:19 00:28:15
221 58 VODIČKOVÁ Barbora 7 XZ 1983 1 01:04:05 00:29:00
222 340 BURŠÍK Petr Brno 109 M 1987 1 01:04:18 00:29:14
223 102 SRNEC Lukáš Židlochovice 110 M 1990 1 01:04:38 00:29:33
224 88 MAIXNER Václav Tišnov 19 MV3 1941 1 01:04:39 00:29:35
225 137 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 8 XZ 1978 1 01:04:42 00:29:37
226 150 NOVOTNÝ Jan Modřice 20 MV3 1954 1 01:04:56 00:29:51
227 314 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 21 MV3 1949 1 01:05:33 00:30:28
228 67 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 22 MV3 1952 1 01:07:05 00:32:01
229 319 MAHOVSKÝ Ondřej Hrušovany u Brna 111 M 1991 1 01:07:34 00:32:29
230 345 MANEVSKÁ Aleksandra Za zenitem a ještě dál 9 XZ 1987 1 01:08:26 00:33:21
231 174 JEŽOVÁ Martina Brno 10 XZ 1975 1 01:09:06 00:34:02
232 24 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 23 MV3 1937 1 01:09:11 00:34:06
233 118 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 24 MV3 1941 1 01:11:57 00:36:53
234 180 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 34 MV2 1964 1 01:13:25 00:38:21
235 89 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 35 MV2 1960 1 01:14:13 00:39:08
236 66 HRUBÝ Milan Blansko 25 MV3 1938 1 01:22:02 00:46:58

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 44 NOVOTNÝ Jaroslav AC Moravská Slavia Brno M 1984
DNF 125 ČADEK Martin MV2 1957
DNF 346 CAHEL Pavel Sokol Brno MV3 1938

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.