Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 14.03.2015 08:00 do 14.03.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,60
Počet kol1
Počet závodníků161
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 13 KONEČNÝ Aleš Masaryk run 1 Jři 1997 1 00:20:31
2 109 SEDLÁČEK Ondřej KČT-OB Holešov 2 Jři 1997 1 00:20:46 00:00:14
3 108 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 3 Jři 1997 1 00:20:59 00:00:27
4 131 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 4 Jři 1996 1 00:21:32 00:01:00
5 99 HOLÍK Michal Orel Bořitov 1 Dci 1998 1 00:21:43 00:01:11
6 62 ŘÍHA Jaroslav AK Kuřim - Újezd u Černé Hory 2 Dci 1999 1 00:21:49 00:01:17
7 25 MILIČKOVÁ Marie AK Olymp Brno 1 Ž 1992 1 00:21:57 00:01:25
8 169 BOŘIL Martin TJ Žďár nad Sázavou 3 Dci 1998 1 00:22:23 00:01:51
9 22 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 5 Jři 1996 1 00:22:26 00:01:55
10 57 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1991 1 00:22:29 00:01:57
11 73 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 4 Dci 1999 1 00:22:33 00:02:01
12 100 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 6 Jři 1996 1 00:22:41 00:02:09
13 47 KUNČICKÁ Jana Masaryk run 3 Ž 1988 1 00:22:42 00:02:10
14 156 FANFRDLA Ctirad 1 XM 1974 1 00:22:43 00:02:11
15 174 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 1 Dky 1999 1 00:23:02 00:02:30
16 15 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 5 Dci 1999 1 00:23:09 00:02:37
17 134 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 7 Jři 1997 1 00:23:09 00:02:37
18 104 ĎURDIAKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 4 Ž 1991 1 00:23:23 00:02:51
19 28 ZEMAN Filip AHA Vyškov 6 Dci 1999 1 00:23:30 00:02:58
20 33 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 5 Ž 1994 1 00:23:31 00:02:59
21 7 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 7 Dci 1998 1 00:23:51 00:03:19
22 102 CESAR David ARC Brno 2 XM 1994 1 00:23:53 00:03:21
23 35 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1993 1 00:23:57 00:03:25
24 127 VACULOVÁ Lucie 7 Ž 1982 1 00:23:59 00:03:27
25 46 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 8 Ž 1983 1 00:24:02 00:03:30
26 43 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 9 Ž 1993 1 00:24:06 00:03:34
27 26 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:24:11 00:03:39
28 89 JANKOVÁ Magda Brno 10 Ž 1980 1 00:24:21 00:03:49
29 152 ŠMÍDA Jan Moravec Team 8 Dci 1999 1 00:24:22 00:03:50
30 21 FREIBERGEROVÁ Eliška AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 1999 1 00:24:34 00:04:02
31 19 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:24:47 00:04:15
32 105 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 3 ŽV1 1972 1 00:25:05 00:04:33
33 5 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 11 Ž 1979 1 00:25:07 00:04:35
34 153 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 12 Ž 1995 1 00:25:10 00:04:38
35 90 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 13 Ž 1985 1 00:25:12 00:04:40
36 72 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 3 Dky 1999 1 00:25:32 00:05:00
37 75 ELBLOVÁ Barbora AK Olymp Brno 4 Dky 1999 1 00:25:35 00:05:03
38 82 KAKÁČOVÁ Jana MC Český Ráj 4 ŽV1 1971 1 00:25:41 00:05:09
39 133 MENŠÍKOVÁ Pavlína 14 Ž 1979 1 00:25:43 00:05:11
40 95 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 1998 1 00:25:45 00:05:13
41 9 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 5 ŽV1 1969 1 00:25:45 00:05:13
42 81 ONDROUŠEK David 3 XM 1994 1 00:25:48 00:05:16
43 31 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 10 Dci 2005 1 00:25:54 00:05:22
44 178 POKORNÝ Ondřej Kohoutovice 4 XM 1984 1 00:25:56 00:05:24
45 160 SMETANA Martin AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 1999 1 00:25:57 00:05:25
46 161 MUCHA Bohuslav AC Moravská Slavia Brno 12 Dci 1998 1 00:26:00 00:05:28
47 44 NEHYBOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV1 1975 1 00:26:02 00:05:30
48 154 TEŠNAR Michal Tatran Kohoutovice 13 Dci 2001 1 00:26:05 00:05:33
49 171 RICHTER Zdeněk Brno 5 XM 1980 1 00:26:05 00:05:33
50 173 CLARKSON Eva SK Speed Brno 15 Ž 1989 1 00:26:06 00:05:34
51 17 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2000 1 00:26:08 00:05:36
52 30 KOUTNÝ Jan Prostějov 6 XM 1972 1 00:26:09 00:05:37
53 115 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 16 Ž 1982 1 00:26:10 00:05:38
54 18 HAVELKA Martin Brno 7 XM 1974 1 00:26:15 00:05:43
55 29 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 1 ŽV2 1964 1 00:26:22 00:05:50
56 14 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 17 Ž 1976 1 00:26:24 00:05:52
57 168 VÁLKOVÁ Šárka 18 Ž 1984 1 00:26:38 00:06:06
58 79 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 7 ŽV1 1970 1 00:26:42 00:06:10
59 12 RAPUTA Tomáš Brno 8 XM 1973 1 00:26:43 00:06:11
60 32 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 19 Ž 1990 1 00:26:45 00:06:13
61 96 FABRIK Miroslav newline 9 XM 1959 1 00:26:51 00:06:19
62 121 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 20 Ž 1988 1 00:26:53 00:06:22
63 155 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 1 Jky 1997 1 00:26:55 00:06:23
64 129 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 21 Ž 1995 1 00:26:57 00:06:25
65 42 KLUSÁČEK Ondřej SK Speed Brno 8 Jři 1997 1 00:26:59 00:06:27
66 88 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 22 Ž 1983 1 00:27:08 00:06:36
67 172 LÉNSKÝ Jan SK Speed Brno 14 Dci 1999 1 00:27:09 00:06:37
68 11 POSPÍŠIL Zdeněk 10 XM 1973 1 00:27:09 00:06:37
69 151 PAVLÍKOVÁ Kristína Lokomotiva Šurany 23 Ž 1995 1 00:27:17 00:06:45
70 164 LAMPRECHTOVÁ Lucie SK Meteor 24 Ž 1987 1 00:27:21 00:06:49
71 55 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 25 Ž 1987 1 00:27:25 00:06:53
72 71 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 1 00:27:31 00:06:59
73 179 STANĚK Lukáš Kohoutovice 11 XM 1983 1 00:27:35 00:07:03
74 120 VYSKOČIL Pavel RBK Blansko 15 Dci 2000 1 00:27:39 00:07:07
75 76 SLAVÍKOVÁ Eva 26 Ž 1985 1 00:27:40 00:07:08
76 23 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 27 Ž 1988 1 00:27:48 00:07:16
77 117 DVOŘÁKOVÁ Hana 28 Ž 1976 1 00:27:55 00:07:24
78 159 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 12 XM 1953 1 00:28:01 00:07:29
79 6 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 8 ŽV1 1972 1 00:28:09 00:07:37
80 93 SLAVÍČKOVÁ Jarmila newline 3 ŽV2 1956 1 00:28:14 00:07:42
81 112 URBÁNEK Radek 16 Dci 1999 1 00:28:20 00:07:48
82 53 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 4 ŽV2 1962 1 00:28:23 00:07:51
83 3 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 5 ŽV2 1962 1 00:28:28 00:07:56
84 49 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:28:31 00:07:59
85 2 KOLEGAROVÁ Gabriela Sokol Přísnotice 6 Dky 1999 1 00:28:55 00:08:23
86 8 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 1999 1 00:28:55 00:08:23
87 64 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 2 Jky 1997 1 00:28:57 00:08:25
88 51 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 13 XM 1970 1 00:29:01 00:08:29
89 132 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 29 Ž 1981 1 00:29:02 00:08:30
90 67 VOLAVÁ Ivana Fit online 6 ŽV2 1964 1 00:29:03 00:08:31
91 110 CHMELÍKOVÁ Zuzana VSK Mendelu Brno 30 Ž 1993 1 00:29:06 00:08:34
92 114 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 2 ŽV3 1952 1 00:29:07 00:08:35
93 118 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 8 Dky 1998 1 00:29:09 00:08:37
94 87 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 31 Ž 1989 1 00:29:14 00:08:42
95 98 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 9 ŽV1 1970 1 00:29:23 00:08:51
96 45 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:29:27 00:08:55
97 4 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 10 ŽV1 1975 1 00:29:30 00:08:58
98 61 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 32 Ž 1989 1 00:29:33 00:09:01
99 65 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 33 Ž 1979 1 00:29:37 00:09:05
100 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 14 XM 1973 1 00:29:40 00:09:08
101 91 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 ŽV1 1971 1 00:29:46 00:09:14
102 66 MATUŠKOVÁ Marie 34 Ž 1985 1 00:29:52 00:09:20
103 58 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 12 ŽV1 1966 1 00:29:58 00:09:26
104 158 HOLIČKOVÁ Lucia Brno 35 Ž 1986 1 00:30:05 00:09:33
105 176 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 36 Ž 1981 1 00:30:07 00:09:35
106 27 PELLOVÁ Gabriela 37 Ž 1979 1 00:30:16 00:09:44
107 50 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 9 Jři 1997 1 00:30:18 00:09:46
108 38 SVOBODOVÁ Hana HO Tesla Brno 38 Ž 1988 1 00:30:19 00:09:47
109 128 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 9 Dky 1998 1 00:30:20 00:09:48
110 113 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 39 Ž 1991 1 00:30:32 00:10:00
111 36 KŘIŽKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 1998 1 00:30:33 00:10:01
112 126 SZÖKEOVÁ Jana newline 7 ŽV2 1965 1 00:30:34 00:10:02
113 125 SZÖKE Patrik 17 Dci 2001 1 00:30:35 00:10:03
114 103 PETROVÁ Katarína newline 40 Ž 1981 1 00:30:40 00:10:08
115 83 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 13 ŽV1 1967 1 00:30:42 00:10:10
116 84 KUNC Josef LRS Vyškov 15 XM 1960 1 00:30:42 00:10:10
117 163 KOBYLKOVÁ Tereza Břeclav 16 XM 1984 1 00:30:43 00:10:11
118 162 KAZÍKOVÁ Nikola cyklo team Kolárna 11 Dky 1999 1 00:30:52 00:10:20
119 116 KALOVÁ Jana J-Elita Brno 14 ŽV1 1966 1 00:30:57 00:10:25
120 86 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 12 Dky 1999 1 00:31:02 00:10:30
121 48 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 1 00:31:08 00:10:37
122 107 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 15 ŽV1 1973 1 00:31:29 00:10:57
123 78 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 16 ŽV1 1972 1 00:31:33 00:11:01
124 175 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 41 Ž 1984 1 00:31:51 00:11:19
125 123 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 17 ŽV1 1973 1 00:31:52 00:11:20
126 74 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 13 Dky 1999 1 00:31:55 00:11:23
127 20 HLADKÁ Klára Brno Nový Lískovec 42 Ž 1978 1 00:31:57 00:11:25
128 170 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 43 Ž 1991 1 00:31:57 00:11:25
129 59 VALENTOVÁ Klára 18 ŽV1 1973 1 00:32:01 00:11:29
130 10 SVOBODOVÁ Martina Behej.com 19 ŽV1 1975 1 00:32:02 00:11:30
131 111 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 3 Jky 1996 1 00:32:09 00:11:37
132 77 VESELÁ Zuzana 44 Ž 1985 1 00:32:14 00:11:42
133 39 HRUŠKOVÁ Lenka YBM 8 ŽV2 1962 1 00:32:29 00:11:57
134 97 FABRIKOVÁ Blanka newline 9 ŽV2 1960 1 00:32:53 00:12:21
135 119 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 14 Dky 2001 1 00:33:01 00:12:29
136 24 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 10 ŽV2 1965 1 00:33:09 00:12:37
137 94 NĚMEČKOVÁ Alena 45 Ž 1979 1 00:33:10 00:12:38
138 37 HANÁKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 1997 1 00:33:24 00:12:52
139 40 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 11 ŽV2 1964 1 00:33:27 00:12:56
140 92 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 1 00:33:41 00:13:09
141 69 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 46 Ž 1991 1 00:33:52 00:13:20
142 60 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 15 Dky 2000 1 00:34:50 00:14:18
143 54 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 20 ŽV1 1974 1 00:35:11 00:14:39
144 16 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 21 ŽV1 1973 1 00:35:18 00:14:46
145 165 HÉGROVÁ Šárka 47 Ž 1986 1 00:35:36 00:15:04
146 106 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 12 ŽV2 1958 1 00:35:58 00:15:26
147 68 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 13 ŽV2 1959 1 00:36:09 00:15:37
148 52 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 16 Dky 2000 1 00:36:11 00:15:39
149 85 KAŠPÁRKOVÁ Jana 48 Ž 1982 1 00:36:12 00:15:40
150 34 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 6 ŽV3 1953 1 00:36:15 00:15:43
151 63 KOČÍ Heidi 5 Jky 1997 1 00:36:30 00:15:58
152 70 SÝKOROVÁ Monika Brno-Královo pole 22 ŽV1 1970 1 00:37:04 00:16:32
153 130 SAJDLOVÁ Zuzana Brno Nový Lískovec 49 Ž 1979 1 00:38:23 00:17:51
154 177 ZELENÁ Radka 50 Ž 1978 1 00:38:23 00:17:51
155 56 FLORIÁNOVÁ Eva Bučovice 51 Ž 1991 1 00:38:33 00:18:01
156 124 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 6 Jky 1996 1 00:39:29 00:18:57
157 122 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 7 ŽV3 1955 1 00:40:23 00:19:51
158 41 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 17 Dky 1999 1 00:42:19 00:21:47
159 80 KROUPOVÁ Pavla Brno 14 ŽV2 1965 1 00:43:57 00:23:25
160 166 ZBOŘILOVÁ Anna ŠAK Židlochovice 18 Dky 2002 1 00:47:00 00:26:28
161 167 ZBOŘILOVÁ Jana 23 ŽV1 1975 1 00:47:01 00:26:29

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.