Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 07.03.2015 08:00 do 07.03.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Martinl Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků263
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 208 MAHOVSKÝ František Masaryk run 1 M 1983 1 00:30:52
2 96 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 1 00:30:58 00:00:06
3 53 PETR Jiří Diadora 2 M 1979 1 00:31:24 00:00:32
4 330 KONÍŘ Vojtěch Individuální 3 M 1991 1 00:32:15 00:01:22
5 68 LYSÁK Vlastimil Mikulov 4 M 1986 1 00:32:20 00:01:28
6 113 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 5 M 1992 1 00:32:25 00:01:33
7 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MV1 1970 1 00:32:45 00:01:52
8 320 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 6 M 1984 1 00:33:03 00:02:11
9 50 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 7 M 1982 1 00:33:05 00:02:13
10 46 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 3 MV1 1973 1 00:33:21 00:02:29
11 104 BURYŠKA Tomáš 8 M 1988 1 00:33:30 00:02:37
12 192 HÉNEK Petr Kovalovice 9 M 1987 1 00:33:38 00:02:46
13 73 ŠIROKÝ Stanislav ASK Blansko Dvorská 10 M 1977 1 00:33:45 00:02:53
14 337 KOZEL Tomáš Šlapanice 11 M 1982 1 00:33:59 00:03:07
15 135 NĚMEC Jan OK Chrastava 12 M 1986 1 00:34:07 00:03:15
16 167 VEČEŘA Tomáš Relax Olešnice 13 M 1989 1 00:34:11 00:03:19
17 90 ADAMEC Radek 14 M 1991 1 00:34:11 00:03:19
18 303 NOVÁČEK Tomáš Atletic Třebíč 15 M 1983 1 00:34:12 00:03:19
19 44 BACIU Serban Romania 16 M 1980 1 00:34:21 00:03:29
20 72 VABROUŠEK Petr Author Tufo TRILIFE 4 MV1 1973 1 00:34:25 00:03:33
21 312 ROŠKO Daniel 17 M 1982 1 00:34:28 00:03:36
22 39 VINTRLÍK Martin Křepice 18 M 1977 1 00:34:31 00:03:39
23 93 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 19 M 1990 1 00:34:55 00:04:03
24 91 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 20 M 1979 1 00:34:57 00:04:05
25 126 POSPÍCHAL Zbyněk TS-Kra 21 M 1986 1 00:35:02 00:04:10
26 40 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 5 MV1 1967 1 00:35:04 00:04:12
27 57 NOVOTNÝ Jaroslav AC Moravská Slavia Brno 22 M 1984 1 00:35:06 00:04:13
28 164 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 6 MV1 1975 1 00:35:07 00:04:15
29 332 TAJOVSKÝ Jan Boskovice 23 M 1983 1 00:35:11 00:04:19
30 69 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice 24 M 1983 1 00:35:15 00:04:22
31 34 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 1 00:35:26 00:04:33
32 66 NOHEL Petr MO runers 25 M 1990 1 00:35:27 00:04:35
33 322 POLÁK Marek HO Lemra 8 MV1 1973 1 00:35:32 00:04:39
34 323 JEŘÁBEK Petr HBK Velká Bíteš 26 M 1993 1 00:35:32 00:04:40
35 305 MAHEL Tadeáš Atletic Třebíč 27 M 1989 1 00:35:38 00:04:45
36 348 BAJER Ondřej 28 M 1989 1 00:35:42 00:04:50
37 360 KUNOVSKÝ Radek Popůvky 29 M 1977 1 00:35:42 00:04:50
38 146 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 30 M 1987 1 00:35:42 00:04:50
39 139 PERNIČKA Jan Hory z dálky 31 M 1987 1 00:35:43 00:04:51
40 154 CETKOVSKÝ Petr 32 M 1987 1 00:35:47 00:04:55
41 110 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 1 MV2 1962 1 00:36:03 00:05:11
42 356 TEJNIL Ivo Krokodýl Brno 33 M 1991 1 00:36:05 00:05:13
43 357 ŽIGO Martin Židlochovice 34 M 1989 1 00:36:12 00:05:19
44 354 KLEMENT Jan EKOL ELITE TRIATLON TEAM 35 M 1986 1 00:36:34 00:05:42
45 324 KUNDERA Zdeněk AC Moravská Slavia Brno 36 M 1989 1 00:36:39 00:05:46
46 184 HOCHMAN Zdeněk SK ICA 37 M 1985 1 00:36:42 00:05:50
47 102 STRNKA David Masaryk run 38 M 1995 1 00:36:50 00:05:57
48 112 ŠIMUNEK Martin Modřice 9 MV1 1966 1 00:36:57 00:06:05
49 109 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 39 M 1990 1 00:37:02 00:06:09
50 56 JURČA Jaroslav :-) 2 MV2 1962 1 00:37:04 00:06:11
51 351 MALEC Miroslav Zbýšov 40 M 1981 1 00:37:06 00:06:14
52 347 ANTOŠ Jiří TJ Znojmo 41 M 1986 1 00:37:06 00:06:14
53 341 KOLMAN Jakub Posilovna Průvan 42 M 1976 1 00:37:12 00:06:20
54 333 MIŠÁK Milan Eleven Test Team 3 MV2 1963 1 00:37:15 00:06:22
55 133 ALMAN Dušan Babice 10 MV1 1967 1 00:37:24 00:06:31
56 334 KOCUR Lukáš 2K BRNO 43 M 1977 1 00:37:46 00:06:54
57 43 JUŘICA Pavel Ostrava 44 M 1979 1 00:37:50 00:06:57
58 186 POSPÍCHAL Vladimír 45 M 1985 1 00:37:54 00:07:02
59 127 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 11 MV1 1972 1 00:38:00 00:07:08
60 311 ŠPIČÁK Roman Olomouc 46 M 1993 1 00:38:03 00:07:10
61 42 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 MV2 1958 1 00:38:07 00:07:15
62 107 FLORIÁN Radim Brno 12 MV1 1970 1 00:38:22 00:07:30
63 212 KYTNER Václav Tišnov 47 M 1991 1 00:38:27 00:07:35
64 122 HLADKÝ Jiří Brno Nový Lískovec 13 MV1 1975 1 00:38:31 00:07:39
65 41 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 48 M 1985 1 00:38:32 00:07:39
66 149 ČUMA Josef Milonice 49 M 1980 1 00:38:35 00:07:42
67 170 FERENČÁK Marek Brno 14 MV1 1970 1 00:38:36 00:07:43
68 38 HUŤKA Jiří Brno 50 M 1991 1 00:38:37 00:07:44
69 95 MACHOLÁN Martin Velká Bíteš 51 M 1988 1 00:38:38 00:07:46
70 52 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 5 MV2 1962 1 00:38:39 00:07:46
71 355 KRAJČA Rudolf 6 MV2 1965 1 00:38:40 00:07:48
72 103 SKLENÁŘ Martin AK Olymp Brno 52 M 1995 1 00:38:49 00:07:56
73 63 DOLEŽEL Radek Brno 15 MV1 1972 1 00:39:02 00:08:10
74 134 ZELINKA Jiří O-mikron 53 M 1987 1 00:39:05 00:08:13
75 21 ŠTEFANIK Martin TJ Sokol Přísnotice 54 M 1981 1 00:39:07 00:08:15
76 151 HUDEC Radoslav Bystrc 55 M 1980 1 00:39:12 00:08:20
77 203 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 56 M 1977 1 00:39:14 00:08:22
78 358 KOSMÁK Václav SKL C 57 M 1983 1 00:39:16 00:08:24
79 209 ŠOLC Filip SKI Žabiny 58 M 1985 1 00:39:17 00:08:25
80 58 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 59 M 1978 1 00:39:18 00:08:25
81 331 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK TRIATLON 1 XZ 1983 1 00:39:21 00:08:29
82 162 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 16 MV1 1968 1 00:39:22 00:08:30
83 211 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 7 MV2 1964 1 00:39:22 00:08:30
84 60 URBÁNEK Ivan Břeclav 60 M 1984 1 00:39:23 00:08:31
85 327 PAVLAS Antonín Přibyslav 8 MV2 1956 1 00:39:25 00:08:33
86 199 MATĚJA Roman 61 M 1988 1 00:39:31 00:08:39
87 35 COUFAL Svatoš ZBM Brno 17 MV1 1967 1 00:39:32 00:08:40
88 49 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 18 MV1 1970 1 00:39:34 00:08:41
89 54 SVOBODA Marek Běžci Moravany 62 M 1977 1 00:39:40 00:08:48
90 121 CIBULKA Pavel Brno 9 MV2 1964 1 00:39:45 00:08:53
91 174 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar! 19 MV1 1974 1 00:39:48 00:08:55
92 85 JANEK Petr Brno 20 MV1 1969 1 00:39:48 00:08:56
93 143 MAZAL Zdeněk VSK Mendelu Brno 63 M 1981 1 00:39:51 00:08:58
94 335 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 64 M 1978 1 00:39:52 00:09:00
95 165 KUČERA Josef Rosice 65 M 1985 1 00:39:54 00:09:02
96 361 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 21 MV1 1975 1 00:39:59 00:09:07
97 198 MAZEL Zbyněk Vinopa 66 M 1986 1 00:40:00 00:09:07
98 61 BEDNAŘÍK Petr Brno 22 MV1 1971 1 00:40:00 00:09:08
99 340 DRAGOLOV Daniel FIDES Brno 23 MV1 1967 1 00:40:02 00:09:10
100 157 CZERNÝ Pavel Karviná 67 M 1981 1 00:40:05 00:09:13
101 64 ŠENK Karel Bílovice nad Svitavou 24 MV1 1968 1 00:40:07 00:09:14
102 48 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 25 MV1 1971 1 00:40:12 00:09:20
103 99 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 68 M 1983 1 00:40:13 00:09:21
104 207 DYTRT Petr BehejBrno.com 69 M 1976 1 00:40:17 00:09:25
105 210 KUNITSKI Evghenii Brno 70 M 1981 1 00:40:18 00:09:26
106 190 SOKOL Filip HO Tesla Brno 71 M 1983 1 00:40:25 00:09:33
107 27 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 26 MV1 1968 1 00:40:25 00:09:33
108 75 KUPKA Pavel Lukovany 27 MV1 1975 1 00:40:37 00:09:45
109 138 MIKA Ivo Orel Obřany 28 MV1 1966 1 00:40:42 00:09:50
110 25 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 29 MV1 1975 1 00:40:50 00:09:58
111 176 TRS Ladislav Brno 72 M 1985 1 00:40:56 00:10:04
112 118 RAGULIN Ievgen BehejBrno.com 73 M 1991 1 00:40:56 00:10:04
113 32 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 1 MV3 1955 1 00:41:02 00:10:10
114 196 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 10 MV2 1959 1 00:41:03 00:10:11
115 147 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 74 M 1980 1 00:41:04 00:10:12
116 171 BEDNÁŘ Zbyněk SOKOL Jamné 30 MV1 1973 1 00:41:04 00:10:12
117 78 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 31 MV1 1967 1 00:41:06 00:10:13
118 187 PARGAČ Martin Trenčín 75 M 1985 1 00:41:08 00:10:16
119 200 VERDES Alexandru 76 M 1982 1 00:41:10 00:10:17
120 22 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 11 MV2 1956 1 00:41:10 00:10:17
121 178 BLECHA Oldřich Domašov 77 M 1981 1 00:41:19 00:10:27
122 141 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 12 MV2 1964 1 00:41:26 00:10:33
123 145 HORA Petr KPPH Brno 78 M 1976 1 00:41:26 00:10:34
124 206 VRÁNA Filip newline 79 M 1976 1 00:41:28 00:10:35
125 160 LÁTAL Pavel Brno 80 M 1983 1 00:41:29 00:10:36
126 201 BŘEZINA Aleš newline 13 MV2 1962 1 00:41:29 00:10:37
127 128 FORAL Roman Brno 32 MV1 1967 1 00:41:30 00:10:38
128 316 ČÍŽEK Petr OB Adamov 33 MV1 1971 1 00:41:31 00:10:39
129 106 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 34 MV1 1970 1 00:41:35 00:10:43
130 67 FIKERA Michal Brno 35 MV1 1974 1 00:41:43 00:10:51
131 74 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 81 M 1976 1 00:41:44 00:10:52
132 153 KUNOVSKÝ Richard Slavičín 36 MV1 1969 1 00:41:46 00:10:54
133 159 DVOŘÁK Pavel KaP 82 M 1987 1 00:42:01 00:11:08
134 195 KRUML Tomáš Brno 37 MV1 1966 1 00:42:07 00:11:15
135 161 SLÁMA Jiří Automedia 14 MV2 1960 1 00:42:10 00:11:17
136 131 KALAŠ Rudolf Boskovice 38 MV1 1971 1 00:42:13 00:11:21
137 362 KLUSÁČEK Ondřej Brno 83 M 1985 1 00:42:15 00:11:22
138 115 JANÁČEK Petr KONWA team 84 M 1980 1 00:42:15 00:11:23
139 144 JANÁČEK Vladimír Sk 24 Brno 39 MV1 1973 1 00:42:18 00:11:25
140 114 VINTERA Petr Vyškov 40 MV1 1975 1 00:42:20 00:11:28
141 84 KUNC Josef LRS Vyškov 15 MV2 1960 1 00:42:20 00:11:28
142 81 DURNA Pavel Brno 85 M 1983 1 00:42:24 00:11:32
143 181 VACULA Ondřej Lelekovice 86 M 1981 1 00:42:27 00:11:35
144 59 BARÁK Martin Bučovice 87 M 1980 1 00:42:28 00:11:35
145 94 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 88 M 1987 1 00:42:28 00:11:36
146 65 FELIX Břetislav C BASE Brno 16 MV2 1961 1 00:42:29 00:11:36
147 345 BUCHTA Lukáš Za zenitem a ještě dál 89 M 1993 1 00:42:29 00:11:37
148 204 VOTÍPKA Jiří HR 41 MV1 1974 1 00:42:33 00:11:40
149 123 DVOŘÁK Vojtěch Brno 42 MV1 1974 1 00:42:41 00:11:49
150 310 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 90 M 1982 1 00:42:48 00:11:56
151 177 ŠEVČÍK Dalibor Medlov 43 MV1 1967 1 00:42:52 00:11:59
152 216 MILKA Zdeněk Brno 91 M 1984 1 00:42:52 00:11:59
153 31 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 44 MV1 1972 1 00:43:08 00:12:16
154 15 VÁVRA Václav VIDA! 45 MV1 1971 1 00:43:10 00:12:18
155 350 STUDENÝ Lubomír BehejBrno.com 46 MV1 1967 1 00:43:13 00:12:21
156 349 TECL Jan Troubsko 17 MV2 1958 1 00:43:26 00:12:33
157 33 BŘEZA Miroslav Brno 18 MV2 1959 1 00:43:29 00:12:36
158 359 KRATOCHVÍL Petr Křepice 92 M 1980 1 00:43:32 00:12:40
159 89 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 47 MV1 1970 1 00:43:33 00:12:41
160 105 ČADEK Martin 19 MV2 1957 1 00:43:38 00:12:45
161 156 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 93 M 1976 1 00:43:44 00:12:52
162 14 KOUTNÝ Jan Prostějov 48 MV1 1972 1 00:43:54 00:13:01
163 80 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 94 M 1977 1 00:43:57 00:13:04
164 16 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 95 M 1976 1 00:43:58 00:13:05
165 77 KAPAVÍK Radim Přerov 96 M 1985 1 00:43:59 00:13:07
166 76 BULÍN Martin Přerov 97 M 1985 1 00:44:00 00:13:08
167 315 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 2 MV3 1954 1 00:44:01 00:13:08
168 301 HAŠA Boris Brno 98 M 1978 1 00:44:01 00:13:09
169 19 FOJTÁŠEK David Beskyd Triatlon 99 M 1980 1 00:44:12 00:13:19
170 205 TYLEČEK Pavel Jundrov 49 MV1 1973 1 00:44:16 00:13:24
171 314 CHVASTEK David Vranov 100 M 1979 1 00:44:19 00:13:27
172 117 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 101 M 1977 1 00:44:23 00:13:30
173 62 KOUDELKA Jiří AP Brno 20 MV2 1957 1 00:44:34 00:13:42
174 336 ZEMAN René 102 M 1976 1 00:44:44 00:13:51
175 188 BRÜCKNER Tomáš 103 M 1983 1 00:44:48 00:13:56
176 83 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 3 MV3 1951 1 00:44:56 00:14:04
177 213 ŠKROB Petr Kuřim 50 MV1 1975 1 00:45:12 00:14:19
178 318 KLIMEŠ Radek Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno 51 MV1 1973 1 00:45:15 00:14:22
179 306 PALAŠČAK Michal Brno 52 MV1 1970 1 00:45:18 00:14:25
180 172 ŽDÁNSKÝ Petr 104 M 1985 1 00:45:21 00:14:29
181 130 STRÁNÍK Aleš Blansko 4 MV3 1950 1 00:45:27 00:14:35
182 344 SVĚTLÍK Pavel Nové Bránice 105 M 1990 1 00:45:30 00:14:37
183 173 KRESTA Roman MSD Brno 21 MV2 1965 1 00:45:44 00:14:51
184 116 DVOŘÁK David newline 106 M 1976 1 00:45:47 00:14:55
185 37 GOTTWALD Václav Křížanovice 5 MV3 1955 1 00:45:48 00:14:56
186 168 VENEROVÁ Lenka newline 2 XZ 1986 1 00:45:48 00:14:56
187 125 JURŮJ Daniel BehejBrno.com 53 MV1 1973 1 00:45:49 00:14:57
188 328 SKLENÁŘ Jan Tišnov 107 M 1988 1 00:45:51 00:14:59
189 155 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 22 MV2 1962 1 00:45:52 00:14:59
190 307 CIKRLE Tomáš Sinthon Blansko 54 MV1 1973 1 00:45:58 00:15:06
191 108 SKLENKA Tomáš Individuální 108 M 1976 1 00:46:03 00:15:11
192 98 UHLÍŘ Dalibor AT&T 109 M 1980 1 00:46:26 00:15:34
193 342 STUCHLÍK Radek - 110 M 1981 1 00:46:29 00:15:36
194 179 KADLEC Martin Brno - Kohoutovice 111 M 1978 1 00:46:40 00:15:47
195 18 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 55 MV1 1974 1 00:46:40 00:15:48
196 23 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 112 M 1984 1 00:46:40 00:15:48
197 45 FRANTA Michal Prdlavka SSSR Modřice 113 M 1988 1 00:46:45 00:15:53
198 136 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 6 MV3 1955 1 00:46:54 00:16:02
199 193 ŠOUMAL Vladimír Brno 114 M 1980 1 00:46:55 00:16:02
200 304 VAŠALOVSKÁ Petra Atletic Třebíč 3 XZ 1986 1 00:46:57 00:16:05
201 194 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 23 MV2 1960 1 00:46:59 00:16:07
202 119 SVOBODA Jan Garko Brno 24 MV2 1961 1 00:47:20 00:16:28
203 101 DURNA Petr Brno 115 M 1983 1 00:47:35 00:16:43
204 47 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 7 MV3 1947 1 00:47:35 00:16:43
205 29 KOUDELKA Tomáš BehejBrno.com 56 MV1 1970 1 00:47:42 00:16:50
206 124 DVOŘÁKOVÁ Hana 4 XZ 1976 1 00:47:56 00:17:03
207 150 HEJL Tomáš Bystrc 116 M 1986 1 00:48:04 00:17:12
208 79 VOREL Petr Brňáci 117 M 1986 1 00:48:04 00:17:12
209 175 PAVEL Jakub Lažany 118 M 1980 1 00:48:10 00:17:18
210 70 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 119 M 1986 1 00:48:19 00:17:26
211 148 ŠPAČEK Pavel AK Tišnov 57 MV1 1974 1 00:48:19 00:17:27
212 191 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice 5 XZ 1986 1 00:48:21 00:17:29
213 325 BAŤA Jiří Brno 25 MV2 1960 1 00:48:29 00:17:37
214 71 SPONAR Jan Tesla Brno 8 MV3 1950 1 00:48:33 00:17:41
215 87 TŘÍSKA Roman newline 26 MV2 1956 1 00:48:43 00:17:51
216 321 VOJTEK Milan 58 MV1 1968 1 00:48:47 00:17:54
217 137 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 59 MV1 1966 1 00:48:49 00:17:57
218 319 HAKL Karel Brno 120 M 1978 1 00:48:50 00:17:57
219 129 USTOHAL Karel Zelene Rosice 121 M 1977 1 00:48:57 00:18:05
220 309 VLASÁK Michal Rajhrad 60 MV1 1974 1 00:49:06 00:18:13
221 111 SAJDL Ondřej Brno 122 M 1978 1 00:49:12 00:18:19
222 352 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 61 MV1 1975 1 00:49:13 00:18:21
223 317 NOVÁK Martin Brno 9 MV3 1951 1 00:49:23 00:18:31
224 17 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 27 MV2 1961 1 00:49:26 00:18:34
225 20 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 28 MV2 1961 1 00:49:28 00:18:35
226 92 ONODI Otto 62 MV1 1974 1 00:49:32 00:18:39
227 140 DIVÁCKÝ Přemysl Tatran Kohoutovice 10 MV3 1949 1 00:49:36 00:18:44
228 166 LENHART David newline 123 M 1979 1 00:49:49 00:18:57
229 30 SOBOTKA Martin Brno 124 M 1976 1 00:50:17 00:19:25
230 120 BIL Jaroslav newline 29 MV2 1959 1 00:50:19 00:19:27
231 26 UHŘÍK Jaromír Modřice 63 MV1 1973 1 00:50:20 00:19:27
232 100 VODIČKOVÁ Barbora 6 XZ 1983 1 00:50:27 00:19:35
233 185 MARŠÁLEK Jiří newline 30 MV2 1958 1 00:50:39 00:19:47
234 163 KROUPA Jiří newline 31 MV2 1959 1 00:50:40 00:19:48
235 183 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 64 MV1 1969 1 00:51:33 00:20:40
236 142 ZEMAN Martin Kr. Pole 32 MV2 1963 1 00:52:11 00:21:19
237 343 JAŠEK Roman Syrovice 125 M 1986 1 00:52:11 00:21:19
238 36 MAIXNER Václav Tišnov 11 MV3 1941 1 00:52:13 00:21:21
239 189 ČERNÁ Andrea Viničné Šumice 7 XZ 1991 1 00:52:20 00:21:28
240 202 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 12 MV3 1953 1 00:52:49 00:21:57
241 152 ŠMÍD Petr Hrušky 126 M 1980 1 00:52:50 00:21:57
242 97 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 8 XZ 1978 1 00:52:54 00:22:02
243 329 PAŠTOVÁ Veronika Brno 9 XZ 1988 1 00:53:15 00:22:22
244 214 ŠKROBOVÁ Jana 10 XZ 1971 1 00:53:27 00:22:34
245 215 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 33 MV2 1962 1 00:53:45 00:22:53
246 28 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 65 MV1 1972 1 00:54:42 00:23:50
247 363 HRUBAN Lubomír Hulín 127 M 1989 1 00:54:45 00:23:52
248 353 TAKÁČ Peter 128 M 1981 1 00:54:55 00:24:02
249 132 NOVOTNÝ Jan Modřice 13 MV3 1954 1 00:55:04 00:24:12
250 180 JEŽOVÁ Martina Brno 11 XZ 1975 1 00:55:18 00:24:26
251 339 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 14 MV3 1946 1 00:55:23 00:24:30
252 88 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1941 1 00:55:30 00:24:37
253 346 MANEVSKÁ Alexandra Za zenitem a ještě dál 12 XZ 1987 1 00:55:35 00:24:43
254 182 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1952 1 00:55:55 00:25:03
255 82 VLASÁK Ota Šmeral Brno 66 MV1 1968 1 00:56:57 00:26:04
256 313 ZAJÍC Jan Hvězda SKP Pardubice 17 MV3 1953 1 00:57:00 00:26:07
257 24 HÁNA Květoslav Svatobořice 18 MV3 1937 1 00:57:44 00:26:51
258 158 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 34 MV2 1964 1 01:01:35 00:30:43
259 55 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 35 MV2 1956 1 01:02:15 00:31:22
260 197 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 36 MV2 1960 1 01:02:52 00:32:00
261 338 HRUBÝ Milan Blansko 19 MV3 1938 1 01:08:24 00:37:31

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 51 KRIEG Petr BMT Brno MV3 1949 0 1 kolo
DNF 308 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno M 1995

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.