Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 07.03.2015 08:00 do 07.03.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Martinl Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol3
Počet závodníků178
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 159 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 1 XM 1995 3 00:17:01
2 13 SEDLÁČEK Ondřej KČT-OB Holešov 1 Jři 1997 3 00:17:14 00:00:12
3 22 KONEČNÝ Aleš Masaryk run 2 Jři 1997 3 00:17:19 00:00:17
4 99 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 3 Jři 1997 3 00:17:45 00:00:43
5 10 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 3 00:17:52 00:00:50
6 104 VABROUŠEK Filip 2 Dci 1999 3 00:18:10 00:01:09
7 70 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 4 Jři 1996 3 00:18:23 00:01:21
8 34 MILIČKOVÁ Marie AK Olymp Brno 1 Ž 1992 3 00:18:40 00:01:38
9 51 KUČERA Jan TK M.Budějovice 2 XM 1981 3 00:18:53 00:01:52
10 54 ŘÍHA Jaroslav AK Kuřim - Újezd u Černé Hory 3 Dci 1999 3 00:18:54 00:01:52
11 165 VNENČÁKOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1994 3 00:18:56 00:01:54
12 31 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 5 Jři 1996 3 00:19:00 00:01:59
13 112 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 6 Jři 1996 3 00:19:10 00:02:08
14 4 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 4 Dci 1998 3 00:19:10 00:02:08
15 29 ZEMAN Filip AHA Vyškov 5 Dci 1999 3 00:19:16 00:02:14
16 89 HOLÍK Michal Orel Bořitov 6 Dci 1998 3 00:19:22 00:02:20
17 28 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1993 3 00:19:30 00:02:28
18 174 FANFRDLA Ctirad 3 XM 1974 3 00:19:36 00:02:34
19 68 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 4 Ž 1993 3 00:19:49 00:02:47
20 160 SUCHÁNEK Michal VSK Univerzita Brno 7 Jři 1996 3 00:19:50 00:02:48
21 6 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 7 Dci 1999 3 00:20:06 00:03:04
22 85 VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 5 Ž 1983 3 00:20:07 00:03:05
23 173 FIALA Jan BETA URSUS Orienteering 4 XM 1972 3 00:20:12 00:03:10
24 69 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 6 Ž 1994 3 00:20:18 00:03:16
25 152 PEROUTKA Tomáš Velké Němčice 5 XM 1985 3 00:20:32 00:03:30
26 155 ŠMÍDA Jan Protivanov 8 Dci 1999 3 00:20:37 00:03:36
27 30 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 3 00:20:40 00:03:38
28 178 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 2000 3 00:20:42 00:03:40
29 36 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 6 XM 1956 3 00:20:44 00:03:42
30 14 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 3 00:20:46 00:03:44
31 49 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 10 Dci 1998 3 00:20:49 00:03:48
32 116 CESAR David ARC Brno 7 XM 1994 3 00:20:50 00:03:49
33 8 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 11 Dci 2005 3 00:20:58 00:03:56
34 106 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 3 ŽV1 1972 3 00:21:01 00:03:59
35 167 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 7 Ž 1995 3 00:21:08 00:04:06
36 151 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 8 Ž 1987 3 00:21:18 00:04:17
37 76 KRÁL Jan SK Žabovřesky 12 Dci 1999 3 00:21:20 00:04:18
38 95 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1988 3 00:21:22 00:04:20
39 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 4 ŽV1 1969 3 00:21:26 00:04:24
40 164 CLARKSON Eva SK Speed Brno 10 Ž 1989 3 00:21:34 00:04:32
41 88 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 13 Dci 1999 3 00:21:40 00:04:38
42 81 ELBLOVÁ Barbora AK Olymp Brno 1 Dky 1999 3 00:21:41 00:04:39
43 113 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 11 Ž 1985 3 00:21:42 00:04:40
44 96 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 12 Ž 1984 3 00:21:43 00:04:41
45 93 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 5 ŽV1 1970 3 00:21:44 00:04:42
46 50 OPÁLKOVÁ Martina BETA URSUS Orienteering 2 Dky 2000 3 00:21:50 00:04:48
47 33 DURNOVÁ Marta BRANOPAC Veselí n.M. 1 ŽV2 1964 3 00:21:54 00:04:52
48 19 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2000 3 00:21:56 00:04:54
49 20 HAVELKA Martin Brno 8 XM 1974 3 00:21:57 00:04:55
50 53 KAKÁČOVÁ Jana MC Český Ráj 6 ŽV1 1971 3 00:21:59 00:04:57
51 55 NEHYBOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 7 ŽV1 1975 3 00:22:02 00:05:00
52 163 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 1 Jky 1997 3 00:22:12 00:05:10
53 126 MENŠÍKOVÁ Pavlína 13 Ž 1979 3 00:22:13 00:05:12
54 11 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 1999 3 00:22:21 00:05:19
55 111 GALATÍKOVÁ Lucie AK Olymp Brno 14 Ž 1995 3 00:22:25 00:05:23
56 108 KUNC Josef LRS Vyškov 9 XM 1960 3 00:22:36 00:05:35
57 187 VÁLKOVÁ Šárka 15 Ž 1984 3 00:22:49 00:05:47
58 56 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 16 Ž 1990 3 00:22:49 00:05:47
59 71 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 17 Ž 1988 3 00:23:12 00:06:11
60 176 MARKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 18 Ž 1995 3 00:23:13 00:06:12
61 190 LUKÁŠEK Milan Vojkovice 10 XM 1972 3 00:23:16 00:06:14
62 122 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 2 Jky 1996 3 00:23:16 00:06:14
63 107 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 3 00:23:18 00:06:16
64 67 SLAVÍKOVÁ Eva 19 Ž 1985 3 00:23:18 00:06:16
65 45 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 11 XM 1953 3 00:23:19 00:06:17
66 46 VOLAVÁ Ivana Fit online 3 ŽV2 1964 3 00:23:24 00:06:22
67 195 ČÍŽKOVÁ Šárka 20 Ž 1988 3 00:23:28 00:06:26
68 78 SLAVÍČKOVÁ Jarmila newline 4 ŽV2 1956 3 00:23:33 00:06:31
69 84 DVOŘÁKOVÁ Eva Biatlon Prostějov 1 ŽV3 1955 3 00:23:38 00:06:36
70 162 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 5 ŽV2 1962 3 00:23:43 00:06:41
71 62 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 5 Dky 1999 3 00:23:45 00:06:43
72 119 URBÁNEK Radek 14 Dci 1999 3 00:23:48 00:06:46
73 43 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 6 Dky 2001 3 00:23:49 00:06:47
74 5 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 8 ŽV1 1972 3 00:23:49 00:06:47
75 74 KUBELKOVÁ Květa Báječné ženy v běhu 21 Ž 1988 3 00:23:50 00:06:48
76 59 VALLOVÁ Olga BehejBrno.com 22 Ž 1986 3 00:23:54 00:06:52
77 58 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 9 ŽV1 1974 3 00:24:05 00:07:03
78 21 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 6 ŽV2 1962 3 00:24:05 00:07:04
79 35 MÁDROVÁ Lucie 10 ŽV1 1975 3 00:24:08 00:07:06
80 73 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 23 Ž 1979 3 00:24:22 00:07:20
81 3 KOLEGAROVÁ Gabriela Sokol Přísnotice 7 Dky 1999 3 00:24:22 00:07:20
82 64 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 2 ŽV3 1952 3 00:24:24 00:07:22
83 75 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 24 Ž 1989 3 00:24:30 00:07:28
84 181 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 25 Ž 1981 3 00:24:32 00:07:30
85 32 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 26 Ž 1976 3 00:24:34 00:07:32
86 230 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 11 ŽV1 1970 3 00:24:36 00:07:34
87 168 FILIPOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 2000 3 00:24:43 00:07:41
88 17 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 9 Dky 1999 3 00:24:48 00:07:46
89 41 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 12 XM 1970 3 00:24:49 00:07:47
90 90 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 3 Jky 1997 3 00:24:49 00:07:47
91 154 SEDLÁK Josef Protivanov 13 XM 1953 3 00:24:49 00:07:48
92 60 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 12 ŽV1 1969 3 00:24:54 00:07:53
93 23 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 27 Ž 1986 3 00:24:56 00:07:55
94 92 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 28 Ž 1989 3 00:25:04 00:08:02
95 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 14 XM 1973 3 00:25:06 00:08:04
96 52 DERKOVÁ Jana Brno 13 ŽV1 1971 3 00:25:06 00:08:04
97 171 PRCHALIVÁ Nikol AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 1999 3 00:25:08 00:08:06
98 44 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 3 00:25:17 00:08:15
99 61 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 14 ŽV1 1975 3 00:25:17 00:08:15
100 87 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 4 Jky 1997 3 00:25:18 00:08:16
101 65 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 3 00:25:19 00:08:17
102 183 KAZÍKOVÁ Nikola cyklo team Kolárna 11 Dky 1999 3 00:25:20 00:08:19
103 47 HRUBEŠOVÁ Dita AK Tišnov 15 ŽV1 1970 3 00:25:21 00:08:19
104 180 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 16 ŽV1 1968 3 00:25:23 00:08:21
105 184 KOBYLKOVÁ Tereza Břeclav 15 XM 1984 3 00:25:26 00:08:24
106 98 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 29 Ž 1987 3 00:25:33 00:08:31
107 161 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 17 ŽV1 1974 3 00:25:36 00:08:34
108 101 KALOVÁ Jana J-Elita Brno 18 ŽV1 1966 3 00:25:36 00:08:34
109 128 SZÖKEOVÁ Jana newline 7 ŽV2 1965 3 00:25:40 00:08:38
110 199 SCHWARZOVÁ Kristýna Popvice 12 Dky 1999 3 00:25:41 00:08:39
111 192 HYKRDOVÁ Monika YC Zbrojovka Brno 19 ŽV1 1971 3 00:25:41 00:08:39
112 39 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 8 Jři 1997 3 00:25:41 00:08:40
113 37 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 20 ŽV1 1974 3 00:25:48 00:08:46
114 66 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 21 ŽV1 1971 3 00:25:52 00:08:51
115 105 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 22 ŽV1 1966 3 00:25:54 00:08:52
116 80 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 30 Ž 1991 3 00:26:00 00:08:58
117 72 MATUŠKOVÁ Marie 31 Ž 1985 3 00:26:09 00:09:07
118 57 MENDREKOVÁ Martina BehejBrno.com 23 ŽV1 1969 3 00:26:15 00:09:13
119 193 VAŇKOVÁ Lenka 32 Ž 1988 3 00:26:18 00:09:16
120 127 HLADKÁ Klára Brno Nový Lískovec 33 Ž 1978 3 00:26:20 00:09:18
121 170 KELBL Rudolf 16 XM 1976 3 00:26:22 00:09:20
122 191 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 34 Ž 1983 3 00:26:23 00:09:21
123 120 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 35 Ž 1991 3 00:26:26 00:09:24
124 15 SVOBODOVÁ Martina 24 ŽV1 1975 3 00:26:27 00:09:25
125 117 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 25 ŽV1 1972 3 00:26:30 00:09:29
126 77 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 13 Dky 1999 3 00:26:33 00:09:31
127 18 VALENTOVÁ Klára 26 ŽV1 1973 3 00:26:36 00:09:34
128 25 BOUDNÍKOVÁ Věra Relax Fit Team Blansko 27 ŽV1 1975 3 00:26:38 00:09:36
129 48 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 14 Dky 2000 3 00:26:41 00:09:39
130 118 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 36 Ž 1983 3 00:26:42 00:09:40
131 182 PETROVÁ Katarína Diadora 37 Ž 1981 3 00:26:45 00:09:43
132 121 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 28 ŽV1 1973 3 00:26:50 00:09:48
133 38 PELLOVÁ Gabriela 38 Ž 1979 3 00:26:50 00:09:48
134 175 NAN Bo BehejBrno.com 17 XM 1989 3 00:27:11 00:10:09
135 79 NĚMEČKOVÁ Alena 39 Ž 1979 3 00:27:16 00:10:14
136 100 HASOŇOVÁ Kateřina 40 Ž 1979 3 00:27:18 00:10:16
137 129 SZÖKE Patrik 15 Dci 2001 3 00:27:21 00:10:19
138 124 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 29 ŽV1 1973 3 00:27:22 00:10:20
139 166 MIKOVÁ Dominika JAC Brno 5 Jky 2002 3 00:27:27 00:10:25
140 179 ZITOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 8 ŽV2 1959 3 00:27:27 00:10:25
141 197 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 6 Jky 1996 3 00:27:39 00:10:37
142 109 SLEZÁKOVÁ Lenka 41 Ž 1984 3 00:27:40 00:10:39
143 97 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 42 Ž 1978 3 00:27:47 00:10:45
144 156 RAPUTOVÁ Eliška VSK Univerzita Brno 15 Dky 2003 3 00:27:47 00:10:45
145 7 RAPUTA Tomáš Brno 18 XM 1973 3 00:27:48 00:10:46
146 196 BUBENÍKOVÁ Petra 43 Ž 1983 3 00:27:48 00:10:46
147 194 STRŽÍNKOVÁ Monika Řečkovice 19 XM 1987 3 00:27:54 00:10:52
148 26 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 3 00:27:56 00:10:55
149 103 DOLEŽELOVÁ Andrea 30 ŽV1 1975 3 00:27:59 00:10:57
150 83 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 44 Ž 1980 3 00:28:20 00:11:18
151 186 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 45 Ž 1991 3 00:28:32 00:11:30
152 110 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 9 ŽV2 1958 3 00:28:34 00:11:33
153 27 STIBALOVÁ Tereza Kuřim 16 Dky 1999 3 00:28:44 00:11:42
154 231 SVOBODOVÁ Marcela 46 Ž 1979 3 00:29:00 00:11:58
155 40 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 31 ŽV1 1974 3 00:29:15 00:12:14
156 94 KRÁL Michal 20 XM 1965 3 00:29:25 00:12:23
157 189 KOCUROVÁ Martina 47 Ž 1990 3 00:29:31 00:12:29
158 188 LESKOVJANOVÁ Andrea Brno 32 ŽV1 1970 3 00:29:33 00:12:31
159 63 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 6 ŽV3 1953 3 00:29:57 00:12:55
160 12 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 33 ŽV1 1973 3 00:30:02 00:13:01
161 172 FILKOVÁ Simona 34 ŽV1 1973 3 00:30:18 00:13:16
162 200 SCHWARZOVÁ Nikola 17 Dky 2003 3 00:30:31 00:13:29
163 158 LIBROVÁ Iva Blansko 35 ŽV1 1974 3 00:30:44 00:13:42
164 9 ŠEBEK Martin ACT Lerak Blansko 16 Dci 1998 3 00:30:45 00:13:43
165 82 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 10 ŽV2 1959 3 00:30:47 00:13:45
166 86 KAŠPÁRKOVÁ Jana 48 Ž 1982 3 00:30:57 00:13:55
167 185 MIKLUŠOVÁ Kateřina 49 Ž 1990 3 00:31:23 00:14:21
168 91 KOČÍ Heidi 7 Jky 1997 3 00:32:08 00:15:07
169 125 SAJDLOVÁ Zuzana 50 Ž 1979 3 00:32:16 00:15:14
170 102 FLORIÁNOVÁ Eva Bučovice 51 Ž 1991 3 00:32:22 00:15:20
171 42 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 18 Dky 2000 3 00:32:23 00:15:21
172 123 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 7 ŽV3 1955 3 00:32:23 00:15:21
173 229 BEDNÁŘOVÁ Tereza 19 Dky 1999 3 00:33:46 00:16:44
174 177 VESELÁ Lucie 52 Ž 1985 3 00:34:22 00:17:20
175 24 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 20 Dky 1999 3 00:34:45 00:17:43

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 16 SUCHÁNEK Daniel VSK Univerzita Brno Dci 1999
DNF 153 SEDLÁKOVÁ Vendula AC Moravská Slavia Brno Dky 2001
DNF 169 CHARVÁTOVÁ Lenka Relax Fit Team Blansko Ž 1977

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.