Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 07.02.2015 08:00 do 07.02.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Michal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)7,20
Počet kol1
Počet závodníků106
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 61 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 1 Jři 1997 1 00:28:56
2 66 HOLÍK Michal Orel Bořitov 1 Dci 1998 1 00:29:34 00:00:38
3 75 VABROUŠEK Filip TRI LIFE ZLÍN 2 Dci 1999 1 00:30:18 00:01:22
4 30 MILIČKOVÁ Marie AK Olymp Brno 1 Ž 1992 1 00:30:24 00:01:27
5 153 CHLUPOVÁ Tereza SKST Kamenice nad Lipou 2 Ž 1991 1 00:30:44 00:01:48
6 22 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 3 Ž 1986 1 00:30:50 00:01:53
7 35 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1991 1 00:31:02 00:02:06
8 58 ŘÍHA Jaroslav AK Kuřim - Újezd u Černé Hory 3 Dci 1999 1 00:31:32 00:02:35
9 166 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 1 Dky 1999 1 00:32:06 00:03:10
10 160 FANFRDLA Ctirad 1 XM 1974 1 00:32:39 00:03:42
11 172 VAVREK Dušan TJ Favorit Brno 4 Dci 1999 1 00:32:47 00:03:50
12 158 SZABO Martin ASK Blansko Dvorská 5 Dci 1999 1 00:33:04 00:04:07
13 68 BENIAČOVÁ Linda Žilina 5 Ž 1978 1 00:33:04 00:04:08
14 42 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 6 Dci 1999 1 00:33:05 00:04:09
15 27 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 6 Ž 1994 1 00:33:07 00:04:11
16 161 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK TRIATLON 7 Ž 1983 1 00:33:12 00:04:16
17 26 JANKOVÁ Magda Brno 8 Ž 1980 1 00:33:17 00:04:21
18 168 MATYÁŠOVÁ Jana 1 ŽV2 1965 1 00:33:28 00:04:31
19 16 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 9 Ž 1979 1 00:33:58 00:05:01
20 154 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 10 Ž 1995 1 00:34:01 00:05:05
21 163 BOJANOVSKÝ Adam VSK Univerzita Brno 7 Dci 1998 1 00:34:13 00:05:16
22 28 TUŽILOVÁ Magdalena SK Žabovřesky 11 Ž 1994 1 00:34:25 00:05:29
23 162 PRIESSNITZ Jan SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 8 Dci 1998 1 00:34:33 00:05:37
24 67 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 1 ŽV1 1972 1 00:34:47 00:05:51
25 40 KOMÁRKOVÁ Zdenka Olešnice 2 ŽV1 1974 1 00:34:58 00:06:01
26 171 DVOŘÁK David 2 Jři 1996 1 00:35:06 00:06:10
27 55 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 12 Ž 1985 1 00:35:08 00:06:12
28 159 PEŠÁKOVÁ Mirka Tetčice 13 Ž 1985 1 00:35:10 00:06:13
29 4 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 14 Ž 1976 1 00:35:21 00:06:24
30 73 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 15 Ž 1985 1 00:35:33 00:06:37
31 21 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 3 ŽV1 1972 1 00:35:36 00:06:39
32 33 ELBLOVÁ Barbora AK Olymp Brno 2 Dky 1999 1 00:35:40 00:06:43
33 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 4 ŽV1 1969 1 00:35:48 00:06:52
34 3 KOUTNÝ Jan Prostějov 2 XM 1972 1 00:36:41 00:07:44
35 25 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 16 Ž 1988 1 00:36:41 00:07:45
36 151 HORÁKOVÁ Šárka Sokol Prštice 17 Ž 1977 1 00:37:06 00:08:09
37 76 ONDROUŠEK David 3 XM 1994 1 00:37:22 00:08:25
38 11 NOVOTNÁ Lucie Brno 5 ŽV1 1975 1 00:37:23 00:08:26
39 74 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 1 00:37:26 00:08:29
40 34 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 18 Ž 1990 1 00:37:55 00:08:59
41 165 KOPECKÁ Michaela Boskovice 19 Ž 1982 1 00:38:12 00:09:16
42 12 VOLAVÁ Ivana Fit online 3 ŽV2 1964 1 00:38:32 00:09:36
43 52 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 20 Ž 1987 1 00:38:41 00:09:44
44 6 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 1 Jky 1997 1 00:38:52 00:09:56
45 59 FLORIÁN Vojtěch KOB Moira Brno 9 Dci 1999 1 00:38:57 00:10:00
46 10 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 4 ŽV2 1962 1 00:38:58 00:10:01
47 53 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 21 Ž 1988 1 00:39:04 00:10:08
48 62 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 22 Ž 1989 1 00:39:17 00:10:20
49 64 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 2 Jky 1997 1 00:39:24 00:10:27
50 164 ČEĎA Šimon KOB Moira Brno 10 Dci 2000 1 00:39:30 00:10:33
51 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 4 XM 1973 1 00:39:35 00:10:39
52 152 JUŘÍČEK Martin 11 Dci 1999 1 00:39:42 00:10:45
53 13 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 6 ŽV1 1975 1 00:39:51 00:10:54
54 155 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 23 Ž 1981 1 00:39:58 00:11:01
55 9 HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 24 Ž 1994 1 00:40:04 00:11:08
56 46 PLUHÁČKOVÁ Eva AC Senetářov 25 Ž 1987 1 00:40:07 00:11:11
57 43 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:40:16 00:11:19
58 7 SÍS Michal AK Tišnov 12 Dci 1999 1 00:40:16 00:11:19
59 24 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 00:40:29 00:11:33
60 41 URBÁNEK Radek 13 Dci 1999 1 00:40:35 00:11:39
61 15 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 7 ŽV1 1968 1 00:41:07 00:12:10
62 23 HRUBEŠOVÁ Dita AK Tišnov 8 ŽV1 1970 1 00:41:10 00:12:14
63 14 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 9 ŽV1 1969 1 00:41:10 00:12:14
64 48 CHMELÍKOVÁ Zuzana VSK Mendelu Brno 26 Ž 1993 1 00:41:17 00:12:20
65 173 JAITNER Richard TJ Favorit Brno 14 Dci 1999 1 00:41:25 00:12:29
66 39 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 3 Dky 1998 1 00:41:27 00:12:30
67 5 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 27 Ž 1977 1 00:41:36 00:12:40
68 29 CHROUSTOVÁ Lenka Žabovřesky Brno 28 Ž 1994 1 00:41:44 00:12:47
69 38 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 4 Dky 2001 1 00:41:55 00:12:58
70 51 ČERMÁKOVÁ Tereza 29 Ž 1988 1 00:42:02 00:13:06
71 80 SZÖKEOVÁ Jana newline 5 ŽV2 1965 1 00:42:40 00:13:43
72 50 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 10 ŽV1 1967 1 00:42:48 00:13:51
73 54 KUNC Josef LRS Vyškov 5 XM 1960 1 00:42:48 00:13:51
74 69 PELLOVÁ Gabriela 30 Ž 1979 1 00:42:49 00:13:52
75 44 ŠEBEK Martin ACT Lerak Blansko 15 Dci 1998 1 00:42:50 00:13:53
76 169 KUCHAŘOVÁ Zuzana TJ Favorit Brno 5 Dky 1998 1 00:42:55 00:13:58
77 17 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 11 ŽV1 1975 1 00:42:58 00:14:01
78 31 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:43:13 00:14:17
79 49 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 12 ŽV1 1971 1 00:43:14 00:14:17
80 83 MYŠKOVÁ Eva 31 Ž 1984 1 00:43:43 00:14:46
81 65 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 13 ŽV1 1973 1 00:43:49 00:14:53
82 37 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 6 Dky 1999 1 00:44:04 00:15:08
83 20 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 6 ŽV2 1963 1 00:45:02 00:16:05
84 8 MACHARÁČKOVÁ Karolína 32 Ž 1978 1 00:45:20 00:16:23
85 72 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 14 ŽV1 1966 1 00:45:34 00:16:38
86 36 MOKRÁ Regina Brno 15 ŽV1 1968 1 00:45:35 00:16:39
87 170 KLEMENTOVÁ Lenka 33 Ž 1984 1 00:45:36 00:16:40
88 79 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 16 ŽV1 1973 1 00:45:51 00:16:54
89 18 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 34 Ž 1980 1 00:46:11 00:17:15
90 19 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 7 ŽV2 1960 1 00:46:22 00:17:25
91 47 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 8 ŽV2 1964 1 00:46:56 00:17:59
92 156 CHARVÁTOVÁ Lenka Relax Fit Team Blansko 35 Ž 1977 1 00:47:09 00:18:13
93 78 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 36 Ž 1987 1 00:47:44 00:18:47
94 45 KORPASOVÁ Ivana Lokomotiva Ingstav Brno 17 ŽV1 1973 1 00:47:53 00:18:57
95 81 SZÖKE Patrik 16 Dci 2001 1 00:48:00 00:19:03
96 60 SÝKOROVÁ Monika Brno-Královo pole 18 ŽV1 1970 1 00:48:17 00:19:21
97 82 DOLNÍČEK David BMC Favorit Brno 17 Dci 1999 1 00:48:31 00:19:34
98 56 KAŠPÁRKOVÁ Jana 37 Ž 1982 1 00:48:36 00:19:40
99 174 DUŠEK Jiří TJ Favorit Brno 18 Dci 2000 1 00:48:44 00:19:47
100 57 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:48:53 00:19:57
101 77 SAJDLOVÁ Zuzana 38 Ž 1979 1 00:50:25 00:21:29
102 84 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 9 ŽV2 1959 1 00:53:08 00:24:11
103 70 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 1 00:54:00 00:25:03
104 32 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV3 1938 1 00:58:34 00:29:37
105 167 NÁDHEROVÁ Hana Hradec Králové 19 ŽV1 1968 1 01:03:03 00:34:06

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 63 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno Ž 1993

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.