Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.01.2015 08:00 do 17.01.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůAleš MACHO, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,50
Počet kol3
Počet závodníků282
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 257 HOMOLÁČ Jiří ADIDAS BOOST Team 1 M 1990 3 00:35:04
2 171 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 2 M 1992 3 00:35:31 00:00:26
3 119 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 3 00:36:19 00:01:15
4 146 ŠŤASTNÝ Petr Česká Spořitelna Specialized 3 M 1988 3 00:36:24 00:01:20
5 309 ČÍPA Jiří Bystré 4 M 1985 3 00:36:41 00:01:37
6 259 KUBÍNEK František Škola triatlon 5 M 1988 3 00:36:48 00:01:43
7 252 NĚMEČEK Jiří AHA Vyškov 6 M 1982 3 00:36:55 00:01:50
8 51 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 7 M 1992 3 00:37:12 00:02:08
9 159 LYSÁK Vlastimil Mikulov 8 M 1986 3 00:37:33 00:02:29
10 63 RUBIČ Daniel New Balance Team 9 M 1985 3 00:37:52 00:02:48
11 77 BURYŠKA Tomáš 10 M 1988 3 00:38:26 00:03:21
12 225 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 2 MV1 1975 3 00:38:44 00:03:40
13 118 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 3 MV1 1973 3 00:38:52 00:03:48
14 303 MERVA Milan TRI LIFE ZLÍN 11 M 1985 3 00:39:03 00:03:59
15 180 PAJER Ondřej žádný 12 M 1989 3 00:39:15 00:04:11
16 120 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 13 M 1982 3 00:39:20 00:04:15
17 129 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 14 M 1984 3 00:39:54 00:04:50
18 72 VABROUŠEK Petr Author Tufo TRILIFE 4 MV1 1973 3 00:40:10 00:05:06
19 269 ŠIROKÝ Stanislav Blansko 15 M 1977 3 00:40:20 00:05:15
20 224 HÉNEK Petr Kovalovice 16 M 1987 3 00:40:23 00:05:18
21 209 STRNAD Václav Brno 17 M 1983 3 00:40:35 00:05:30
22 280 HROBAŘ Štěpán Magnus Orienteering 18 M 1991 3 00:40:44 00:05:39
23 58 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 19 M 1992 3 00:40:49 00:05:45
24 143 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 20 M 1991 3 00:40:54 00:05:49
25 155 NĚMEC Jan OK Chrastava 21 M 1986 3 00:40:54 00:05:49
26 96 BOŘIL Petr Moravec Team 22 M 1986 3 00:40:56 00:05:51
27 43 SÁŇKA Ondřej 23 M 1984 3 00:41:01 00:05:57
28 144 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 5 MV1 1972 3 00:41:10 00:06:05
29 297 BLAHA Ondřej Hutisko-Solanec 24 M 1986 3 00:41:12 00:06:08
30 111 KOUDELKA Lukáš (ČR) AK Drnovice 25 M 1983 3 00:41:13 00:06:08
31 76 ROŠKO Daniel 26 M 1982 3 00:41:17 00:06:12
32 17 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 27 M 1995 3 00:41:20 00:06:16
33 70 DUŠIL Jaroslav newline 6 MV1 1970 3 00:41:21 00:06:17
34 29 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 28 M 1995 3 00:41:29 00:06:25
35 39 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 29 M 1983 3 00:41:33 00:06:29
36 265 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 30 M 1979 3 00:41:38 00:06:34
37 62 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 7 MV1 1967 3 00:41:39 00:06:34
38 186 NOHEL Petr MO runers 31 M 1990 3 00:41:56 00:06:51
39 210 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 32 M 1982 3 00:41:56 00:06:51
40 123 PEŠKA Pavel CBASE 33 M 1983 3 00:42:07 00:07:02
41 60 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 8 MV1 1968 3 00:42:10 00:07:05
42 71 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 34 M 1993 3 00:42:12 00:07:08
43 176 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 35 M 1982 3 00:42:20 00:07:16
44 182 CETKOVSKÝ Petr 36 M 1987 3 00:42:27 00:07:22
45 91 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 37 M 1979 3 00:42:32 00:07:28
46 116 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 1 MV2 1962 3 00:42:42 00:07:38
47 31 DOLEŽAL Ondřej AK Tišnov 38 M 1979 3 00:42:56 00:07:52
48 64 ŠROM Jakub VSK Univerzita Brno 39 M 1995 3 00:42:56 00:07:52
49 113 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 9 MV1 1972 3 00:42:58 00:07:53
50 189 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 10 MV1 1967 3 00:42:59 00:07:54
51 30 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 40 M 1983 3 00:43:15 00:08:11
52 34 NĚMEČEK Marek Brno 41 M 1977 3 00:43:26 00:08:22
53 33 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 42 M 1978 3 00:43:29 00:08:25
54 288 HORÁK Ondřej_I ROCKTECHNIK TRIATLON 43 M 1984 3 00:43:35 00:08:31
55 54 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 44 M 1991 3 00:43:38 00:08:34
56 147 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 11 MV1 1975 3 00:43:40 00:08:35
57 139 ŠIMUNEK Martin Modřice 12 MV1 1966 3 00:43:42 00:08:37
58 260 ALMAN Dušan Babice 13 MV1 1967 3 00:43:48 00:08:44
59 82 PERNIČKA Jan Hory z dálky 45 M 1987 3 00:43:53 00:08:48
60 191 ŠOLC Filip SKI Žabiny 46 M 1985 3 00:43:58 00:08:54
61 124 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 47 M 1982 3 00:44:03 00:08:58
62 197 HOCHMAN Zdeněk SK ICA 48 M 1985 3 00:44:05 00:09:01
63 136 JEŽEK Ondřej Fany Cycling Team 49 M 1989 3 00:44:07 00:09:03
64 131 JURČA Jaroslav :-) 2 MV2 1962 3 00:44:08 00:09:04
65 164 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 50 M 1979 3 00:44:10 00:09:05
66 22 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 51 M 1981 3 00:44:10 00:09:06
67 190 HUDEC Radoslav Bystrc 52 M 1980 3 00:44:13 00:09:08
68 158 KUPKA Jan Uherské Hradiště 53 M 1993 3 00:44:22 00:09:18
69 281 BIL Jaroslav Brno 54 M 1985 3 00:44:32 00:09:28
70 174 KUCHAŘÍK Jiří Žebětín 14 MV1 1971 3 00:44:36 00:09:32
71 134 GRIC Antonín Synthon Blansko 55 M 1992 3 00:44:36 00:09:32
72 274 MALEC Miroslav Zbýšov 56 M 1981 3 00:44:38 00:09:34
73 231 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 15 MV1 1975 3 00:44:39 00:09:34
74 184 BRTNA David Brno 57 M 1982 3 00:44:39 00:09:35
75 59 URBÁNEK Ivan Břeclav 58 M 1984 3 00:44:39 00:09:35
76 26 HLADKÝ Jiří Brno Nový Lískovec 16 MV1 1975 3 00:44:40 00:09:36
77 141 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 3 MV2 1964 3 00:44:50 00:09:46
78 117 HRBÁČEK Karel Útěchov 17 MV1 1968 3 00:44:55 00:09:51
79 223 KUČERA Josef Rosice 59 M 1985 3 00:45:00 00:09:55
80 228 MACEK Lubomír Břeclav 60 M 1983 3 00:45:04 00:09:59
81 173 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 18 MV1 1970 3 00:45:07 00:10:02
82 106 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 61 M 1978 3 00:45:08 00:10:04
83 48 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 MV2 1958 3 00:45:14 00:10:09
84 192 KUNEŠ David Tišnov 19 MV1 1974 3 00:45:18 00:10:13
85 88 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 1 MV3 1955 3 00:45:18 00:10:14
86 110 KUDLIČKA Svatopluk (ČR) LRS Vyškov 2 MV3 1950 3 00:45:19 00:10:15
87 75 DOLEŽEL Radek Brno 20 MV1 1972 3 00:45:22 00:10:18
88 154 TRS Ladislav Brno 62 M 1985 3 00:45:24 00:10:20
89 293 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 63 M 1978 3 00:45:26 00:10:21
90 89 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 3 MV3 1954 3 00:45:37 00:10:32
91 14 ROČEK Radim Brno 21 MV1 1969 3 00:45:39 00:10:34
92 308 STEHLÍK Martin SK Žabovřesky 64 M 1985 3 00:45:42 00:10:38
93 45 JUŘICA Pavel Ostrava 65 M 1979 3 00:45:44 00:10:40
94 168 SKLENÁŘ Martin AK Olymp Brno 66 M 1995 3 00:45:49 00:10:45
95 105 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 22 MV1 1970 3 00:45:50 00:10:46
96 287 SKOTÁLEK Michal ROCKTECHNIK Triatlon 67 M 1985 3 00:45:52 00:10:48
97 148 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar! 23 MV1 1974 3 00:45:53 00:10:49
98 214 MATĚJA Roman 68 M 1988 3 00:46:02 00:10:57
99 19 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 24 MV1 1968 3 00:46:04 00:10:59
100 166 BLECHA Oldřich Domašov 69 M 1981 3 00:46:04 00:11:00
101 93 HUŤKA Jiří Brno 70 M 1991 3 00:46:07 00:11:02
102 47 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 71 M 1985 3 00:46:09 00:11:04
103 165 MATOUŠEK Pavel KC Brno 72 M 1978 3 00:46:15 00:11:11
104 295 NAVRÁTIL Tomáš Magnus Orienteering 73 M 1988 3 00:46:17 00:11:12
105 207 MAZAL Zdeněk VSK MendelU 74 M 1981 3 00:46:27 00:11:23
106 275 ŠENKÝŘ Michal 75 M 1983 3 00:46:29 00:11:24
107 284 SMÍŠEK Roman Radostice 76 M 1983 3 00:46:31 00:11:26
108 229 ZELENÝ Pavel SK Žabovřesky 25 MV1 1973 3 00:46:31 00:11:26
109 69 ŠRAJER Jan VUT Brno 77 M 1991 3 00:46:36 00:11:31
110 21 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 78 M 1977 3 00:46:37 00:11:33
111 181 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 79 M 1980 3 00:46:38 00:11:34
112 301 KOHOUTEK Josef FIN centrum Boskovice 80 M 1984 3 00:46:40 00:11:35
113 272 PAVLAS Antonín Přibyslav 5 MV2 1956 3 00:46:41 00:11:37
114 102 ŠENK Karel Bílovice nad Svitavou 26 MV1 1968 3 00:46:44 00:11:40
115 277 HNILIČKA Václav 81 M 1986 3 00:46:46 00:11:41
116 153 ČUMA Josef Milonice 82 M 1980 3 00:46:56 00:11:52
117 285 KOSMÁK Václav SKL C 83 M 1983 3 00:46:59 00:11:55
118 290 CIBULKA Pavel Brno 6 MV2 1964 3 00:47:05 00:12:00
119 298 LORENZ Marek Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 84 M 1979 3 00:47:07 00:12:02
120 57 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 85 M 1994 3 00:47:08 00:12:03
121 222 NĚMEC Petr Zastávka 86 M 1986 3 00:47:12 00:12:08
122 253 JELÍNEK Milan TJ Sokol Opatovice 27 MV1 1968 3 00:47:18 00:12:14
123 291 DRAGOLOV Daniel FIDES Brno 28 MV1 1967 3 00:47:21 00:12:16
124 237 KUNITSKI Evghenii Brno 87 M 1981 3 00:47:25 00:12:20
125 200 FORAL Roman Brno 29 MV1 1967 3 00:47:26 00:12:21
126 149 POSPÍŠIL David Aj MY sme BEH 88 M 1985 3 00:47:30 00:12:26
127 98 BÁR Lukáš Brno 30 MV1 1974 3 00:47:32 00:12:28
128 78 SLÁMA Lukáš Automedia 89 M 1984 3 00:47:36 00:12:31
129 28 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 31 MV1 1971 3 00:47:38 00:12:34
130 305 HORÁK Ondřej ARC Brno 90 M 1984 3 00:47:42 00:12:38
131 306 LACZO Ján 7 MV2 1965 3 00:47:45 00:12:41
132 212 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 91 M 1977 3 00:47:47 00:12:43
133 213 MAZEL Zbyněk Vinopa 92 M 1986 3 00:47:49 00:12:44
134 87 SÝKORA Lukáš SK Skol Brno 93 M 1980 3 00:47:55 00:12:51
135 24 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 8 MV2 1956 3 00:47:57 00:12:53
136 198 BILÍK Martin Orel Brno - Řečkovice 32 MV1 1968 3 00:48:04 00:12:59
137 183 VACULA Ondřej Lelekovice 94 M 1981 3 00:48:12 00:13:08
138 254 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 33 MV1 1968 3 00:48:13 00:13:09
139 264 ŠINDÝLEK Zdeněk Kuřim 95 M 1992 3 00:48:16 00:13:11
140 312 ZAHRADNÍK Dan Bosonohy 96 M 1986 3 00:48:17 00:13:12
141 218 DYTRT Petr BehejBrno.com 97 M 1976 3 00:48:23 00:13:18
142 68 CZERNÝ Pavel Karviná 98 M 1981 3 00:48:29 00:13:25
143 194 BUBLA Michal SK Sever Brno 34 MV1 1974 3 00:48:29 00:13:25
144 296 JANÁČEK Vladimír Sk 24 Brno 35 MV1 1973 3 00:48:29 00:13:25
145 273 CHOBOLA David Brno-Komín 99 M 1983 3 00:48:45 00:13:41
146 27 SEDLÁČEK Jaroslav OB Holešov 9 MV2 1964 3 00:48:45 00:13:41
147 307 ADÁMEK Hubert Staré Blansko 36 MV1 1971 3 00:48:47 00:13:42
148 219 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 10 MV2 1959 3 00:48:50 00:13:46
149 233 KYTNER Václav Tišnov 100 M 1991 3 00:48:51 00:13:46
150 215 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 101 M 1982 3 00:49:07 00:14:03
151 56 JANEK Petr Brno 37 MV1 1969 3 00:49:11 00:14:06
152 97 BEDNAŘÍK Petr Brno 38 MV1 1971 3 00:49:12 00:14:08
153 193 SLÁMA Jiří Automedia 11 MV2 1960 3 00:49:23 00:14:18
154 115 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 39 MV1 1973 3 00:49:27 00:14:23
155 294 BARTOŠEK Nikola Brno 102 M 1989 3 00:49:33 00:14:29
156 94 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 103 M 1987 3 00:49:39 00:14:34
157 163 BEDNÁŘ Petr 104 M 1981 3 00:49:40 00:14:36
158 188 MILKA Zdeněk Brno 105 M 1984 3 00:49:43 00:14:39
159 167 SKLENÁŘOVÁ Radka AK Olymp Brno 1 XZ 1992 3 00:49:45 00:14:40
160 23 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 12 MV2 1960 3 00:49:46 00:14:42
161 80 FIKERA Michal Brno 40 MV1 1974 3 00:49:57 00:14:53
162 52 ČÍŽEK Petr OB Adamov 41 MV1 1971 3 00:50:10 00:15:06
163 172 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 13 MV2 1964 3 00:50:18 00:15:13
164 205 ŠEVČÍK Dalibor Medlov 42 MV1 1967 3 00:50:26 00:15:21
165 261 JAŠEK Pavel Brno Bystrc 106 M 1989 3 00:50:26 00:15:21
166 73 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 43 MV1 1967 3 00:50:35 00:15:30
167 196 ČECH Ladislav BehejBrno.com 44 MV1 1973 3 00:50:41 00:15:36
168 195 KOUDELKA Jiří AP Brno 14 MV2 1957 3 00:50:43 00:15:39
169 258 LANGPAUL Richard Tvrda horska cyklistika 107 M 1977 3 00:50:46 00:15:42
170 92 BŘEZINA Roman Bříza running man 108 M 1976 3 00:50:48 00:15:44
171 83 BEDAN Petr Spešov 209 45 MV1 1973 3 00:50:49 00:15:45
172 282 ONDRUŠEK Pavel TJ Zetor Brno 109 M 1989 3 00:50:51 00:15:46
173 162 BŘEZINA Aleš newline 15 MV2 1962 3 00:50:52 00:15:48
174 206 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 46 MV1 1975 3 00:50:59 00:15:55
175 36 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 16 MV2 1961 3 00:51:08 00:16:03
176 66 KAPAVÍK Radim Přerov 110 M 1985 3 00:51:21 00:16:17
177 177 BRÜCKNER Tomáš 111 M 1983 3 00:51:21 00:16:17
178 79 FELIX Břetislav C BASE Brno 17 MV2 1961 3 00:51:25 00:16:21
179 227 DOKOUPIL Petr Brno 112 M 1977 3 00:51:31 00:16:27
180 300 HARSA Jan Rosice u Brna 113 M 1988 3 00:51:35 00:16:31
181 151 JANÁČEK Petr KONWA team 114 M 1980 3 00:51:39 00:16:35
182 232 VOTÍPKA Jiří HR 47 MV1 1974 3 00:51:41 00:16:37
183 201 KRUML Tomáš Brno 48 MV1 1966 3 00:51:42 00:16:37
184 95 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 MV3 1951 3 00:51:49 00:16:44
185 126 KOHOUTEK Jaromír Brno 5 MV3 1955 3 00:51:50 00:16:46
186 220 VRÁNA Filip newline 115 M 1976 3 00:51:51 00:16:47
187 32 BŘEZA Miroslav Brno 18 MV2 1959 3 00:51:57 00:16:53
188 266 KUNZ Kamil BDO 116 M 1978 3 00:51:59 00:16:54
189 292 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 117 M 1976 3 00:52:00 00:16:55
190 100 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 118 M 1977 3 00:52:15 00:17:10
191 161 TYLEČEK Pavel Jundrov 49 MV1 1973 3 00:52:17 00:17:13
192 74 VENEROVÁ Lenka newline 2 XZ 1986 3 00:52:18 00:17:13
193 211 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 119 M 1977 3 00:52:20 00:17:15
194 41 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 50 MV1 1972 3 00:52:26 00:17:22
195 185 DUFEK Jiří Vranov 51 MV1 1968 3 00:52:29 00:17:24
196 202 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 19 MV2 1961 3 00:52:36 00:17:32
197 217 PAVELKA Richard newline 120 M 1981 3 00:52:47 00:17:42
198 142 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 3 00:52:49 00:17:45
199 104 ZÍMA Petr Brno 121 M 1983 3 00:52:49 00:17:45
200 107 SEZIMA Petr Tandem Brno 122 M 1986 3 00:52:50 00:17:45
201 175 MAGRINI Nicola Luxemburk CSL 123 M 1994 3 00:52:52 00:17:48
202 122 STUDENÝ Lubomír BehejBrno.com 52 MV1 1967 3 00:52:59 00:17:54
203 90 JURŮJ Daniel BehejBrno.com 53 MV1 1973 3 00:53:04 00:17:59
204 311 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 20 MV2 1962 3 00:53:15 00:18:11
205 86 ŽÁK Jan Vltava FUND 54 MV1 1972 3 00:53:20 00:18:16
206 170 KRESTA Roman MSD Brno 21 MV2 1965 3 00:53:22 00:18:18
207 271 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 22 MV2 1957 3 00:53:22 00:18:18
208 42 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 124 M 1986 3 00:53:31 00:18:27
209 108 BARÁK Martin Bučovice 125 M 1980 3 00:53:32 00:18:27
210 84 STRÁNÍK Aleš Blansko 7 MV3 1950 3 00:53:34 00:18:30
211 278 PRAŽÁK Jiří 55 MV1 1971 3 00:53:43 00:18:39
212 279 GAUDL Lukáš 126 M 1989 3 00:53:48 00:18:43
213 137 HORÁK Pavel Acer Bike Team 127 M 1976 3 00:53:50 00:18:46
214 38 BULÍN Martin Přerov 128 M 1985 3 00:54:00 00:18:55
215 234 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 23 MV2 1957 3 00:54:13 00:19:08
216 16 MACHARÁČEK Roman 56 MV1 1973 3 00:54:19 00:19:15
217 15 ODVÁŘKA Libor Hustopeče 57 MV1 1971 3 00:54:36 00:19:31
218 304 BRABEC Jaroslav SK Žabovřesky Brno 129 M 1982 3 00:54:44 00:19:40
219 61 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 58 MV1 1966 3 00:54:50 00:19:45
220 160 KORÁB Peter Brno 130 M 1983 3 00:54:52 00:19:48
221 204 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 131 M 1983 3 00:54:53 00:19:48
222 125 GLIEROVÁ Renata Doubravník 3 XZ 1985 3 00:54:57 00:19:53
223 37 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 8 MV3 1953 3 00:55:17 00:20:12
224 152 DVOŘÁK David newline 132 M 1976 3 00:55:25 00:20:20
225 114 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 24 MV2 1963 3 00:55:26 00:20:22
226 299 VEJTASA Simon Fakulta sportovních studii 133 M 1992 3 00:55:36 00:20:31
227 18 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 134 M 1976 3 00:55:57 00:20:52
228 81 PETŘÍKOVÁ Kateřina Brno 4 XZ 1971 3 00:56:05 00:21:01
229 310 SEDLÁČEK Ondřej Žatčany 135 M 1988 3 00:56:11 00:21:06
230 40 VOLAVÝ Vladimír Fit online 9 MV3 1955 3 00:56:15 00:21:11
231 109 MOKRÝ Pavel Brno 59 MV1 1968 3 00:56:22 00:21:18
232 199 PSOTA Václav Divadlo na dlani 136 M 1981 3 00:56:33 00:21:28
233 65 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 137 M 1984 3 00:56:44 00:21:40
234 216 ZEZULKA Luděk newline 25 MV2 1962 3 00:56:48 00:21:43
235 128 SPONAR Jan Tesla Brno 10 MV3 1950 3 00:56:57 00:21:52
236 270 ŠMARDA Jiří ČVK Brno 138 M 1981 3 00:57:40 00:22:36
237 140 KLIMEŠ Petr Dolní Kounice 139 M 1979 3 00:57:53 00:22:49
238 178 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 26 MV2 1965 3 00:58:04 00:23:00
239 208 MUNDUCH Bohumír Olbramovice 140 M 1979 3 00:58:17 00:23:12
240 150 FOJTÁŠEK David Beskyd Triatlon 141 M 1980 3 00:58:21 00:23:17
241 138 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 60 MV1 1966 3 00:58:26 00:23:21
242 46 SKLENKA Tomáš Individuální 142 M 1976 3 00:58:38 00:23:33
243 145 PAVEL Jakub Lažany 143 M 1980 3 00:58:39 00:23:35
244 103 ŠPAČEK Pavel AK Tišnov 61 MV1 1974 3 00:58:43 00:23:38
245 286 KRIEG Petr BMT Brno 11 MV3 1949 3 00:58:50 00:23:46
246 67 SOBOTKA Martin Brno 144 M 1976 3 00:58:54 00:23:50
247 44 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 145 M 1994 3 00:59:00 00:23:56
248 50 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 27 MV2 1961 3 00:59:15 00:24:11
249 251 ŠKARECKÝ Robert VSK UNI Brno - Jehnice 62 MV1 1973 3 00:59:26 00:24:21
250 235 JASKULKA Martin BehejBrno.com 63 MV1 1968 3 00:59:33 00:24:28
251 25 SAJDL Ondřej Brno 146 M 1978 3 00:59:36 00:24:31
252 99 VODIČKOVÁ Barbora 5 XZ 1983 3 00:59:37 00:24:32
253 101 ONODI Otto 64 MV1 1974 3 01:00:00 00:24:56
254 135 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 147 M 1976 3 01:00:06 00:25:01
255 20 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 65 MV1 1972 3 01:00:09 00:25:05
256 132 LENHART David newline 148 M 1979 3 01:00:33 00:25:29
257 276 DUCHAN Martin Brno Slatina 66 MV1 1968 3 01:00:40 00:25:35
258 256 NOVÁK Martin Brno 12 MV3 1951 3 01:00:45 00:25:41
259 49 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 28 MV2 1956 3 01:00:54 00:25:50
260 157 KROUPA Jiří newline 29 MV2 1959 3 01:01:01 00:25:56
261 221 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 67 MV1 1968 3 01:01:02 00:25:57
262 230 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 30 MV2 1962 3 01:01:10 00:26:05
263 203 KNECHT Milan Eldo Brno 31 MV2 1961 3 01:01:20 00:26:15
264 121 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 6 XZ 1962 3 01:01:23 00:26:19
265 130 CRHÁK Luděk MSD J-elita 32 MV2 1959 3 01:01:23 00:26:19
266 179 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 33 MV2 1961 3 01:01:46 00:26:41
267 226 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 68 MV1 1969 3 01:01:58 00:26:53
268 55 MAIXNER Václav Tišnov 13 MV3 1941 3 01:02:04 00:26:59
269 289 BALÁK Martin Bruslárna .cz 69 MV1 1970 3 01:02:14 00:27:10
270 112 ŠMÍD Petr Hrušky 149 M 1980 3 01:03:17 00:28:12
271 133 BIL Jaroslav newline 34 MV2 1959 3 01:03:23 00:28:19
272 283 ONDRUŠEK Vladimír Zetor Brno 150 M 1992 3 01:04:06 00:29:01
273 236 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 14 MV3 1952 3 01:04:11 00:29:06
274 127 JEŽOVÁ Martina Brno 7 XZ 1975 3 01:06:02 00:30:57
275 35 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 15 MV3 1937 3 01:07:20 00:32:16
276 53 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1941 3 01:08:15 00:33:11
277 262 CHALUPA Jan Brno 151 M 1983 3 01:09:28 00:34:23
278 187 ŠTRAJT Jiří AK Drnovice 17 MV3 1944 3 01:09:34 00:34:30
279 156 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 35 MV2 1960 3 01:13:32 00:38:28

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno MV1 1970
DNF 255 SVOBODA Marek Fitness Freedom MV1 1971
DNF 315 CAHEL Pavel Sokol Brno MV3 1938

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.