Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.01.2015 08:00 do 17.01.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůAleš MACHO, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,55
Počet kol2
Počet závodníků183
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 104 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 2 00:15:59
2 41 SEDLÁČEK Ondřej KČT-OB Holešov 1 Jři 1997 2 00:16:06 00:00:06
3 86 KONEČNÝ Aleš AC Moravská Slavia Brno 2 Jři 1997 2 00:16:10 00:00:10
4 101 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 2 Dci 2000 2 00:16:15 00:00:15
5 84 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 3 Jři 1997 2 00:16:44 00:00:45
6 233 VABROUŠEK Filip TRI LIFE ZLÍN 3 Dci 1999 2 00:17:02 00:01:03
7 60 TOMEK Jiří Athletic runners club 4 Jři 1997 2 00:17:09 00:01:09
8 108 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 5 Jři 1996 2 00:17:26 00:01:27
9 65 HOLÍK Michal Orel Bořitov 4 Dci 1998 2 00:17:28 00:01:29
10 114 KUČERA Jan TK M.Budějovice 1 XM 1981 2 00:17:32 00:01:32
11 113 MILIČKOVÁ Marie AK Olymp Brno 1 Ž 1992 2 00:17:34 00:01:35
12 147 VAVREK Dušan TJ Favorit Brno 5 Dci 1999 2 00:17:41 00:01:42
13 9 ŘÍHA Jaroslav AK Kuřim 6 Dci 1999 2 00:17:44 00:01:45
14 30 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 2 00:17:46 00:01:46
15 54 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 1998 2 00:17:49 00:01:49
16 102 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 8 Dci 2000 2 00:17:50 00:01:50
17 124 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 6 Jři 1996 2 00:17:50 00:01:50
18 40 ZEMAN Filip AHA Vyškov 9 Dci 1999 2 00:17:50 00:01:51
19 146 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 10 Dci 1998 2 00:18:00 00:02:01
20 7 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 11 Dci 1998 2 00:18:08 00:02:09
21 98 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 7 Jři 1997 2 00:18:09 00:02:09
22 230 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 8 Jři 1996 2 00:18:22 00:02:22
23 20 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 12 Dci 1998 2 00:18:32 00:02:33
24 131 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 1 Dky 1999 2 00:18:33 00:02:33
25 71 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1993 2 00:18:38 00:02:39
26 3 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 13 Dci 1999 2 00:18:58 00:02:58
27 23 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 2 00:19:00 00:03:01
28 250 POTŮČEK Šimon 9 Jři 1997 2 00:19:01 00:03:01
29 78 ELBLOVÁ Barbora AK Olymp Brno 2 Dky 1999 2 00:19:06 00:03:07
30 133 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 14 Dci 1999 2 00:19:11 00:03:12
31 109 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 4 Ž 1979 2 00:19:14 00:03:14
32 22 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 2 00:19:19 00:03:19
33 5 ŠMÍDA Jan Moravec Team 15 Dci 1999 2 00:19:20 00:03:20
34 82 VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 5 Ž 1983 2 00:19:20 00:03:21
35 81 JANKOVÁ Magda Brno 6 Ž 1980 2 00:19:21 00:03:22
36 39 VÁVRA Petr ŠAK Židlochovice 16 Dci 2000 2 00:19:29 00:03:29
37 144 JANDOVÁ Veronika TJ Favorit Brno 3 Dky 2001 2 00:19:34 00:03:34
38 130 FANFRDLA Ctirad 2 XM 1974 2 00:19:36 00:03:36
39 112 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 7 Ž 1995 2 00:19:36 00:03:37
40 141 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK TRIATLON 8 Ž 1983 2 00:19:45 00:03:46
41 10 VÁVRA Václav VIDA! 3 XM 1971 2 00:19:47 00:03:47
42 245 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 3 ŽV1 1972 2 00:19:48 00:03:49
43 14 RAPUTA Tomáš Brno 4 XM 1973 2 00:19:51 00:03:51
44 99 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 4 Dky 1999 2 00:20:01 00:04:02
45 68 OPÁLKOVÁ Martina BETA URSUS Orienteering 5 Dky 2000 2 00:20:11 00:04:12
46 125 KOLÁŘ Kryštof AC Moravská Slavia Brno 10 Jři 1996 2 00:20:14 00:04:14
47 12 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 17 Dci 1998 2 00:20:14 00:04:15
48 51 KAKÁČOVÁ Jana MC Český Ráj 4 ŽV1 1971 2 00:20:14 00:04:15
49 80 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 9 Ž 1985 2 00:20:17 00:04:17
50 88 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1988 2 00:20:17 00:04:17
51 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 5 ŽV1 1969 2 00:20:22 00:04:23
52 4 JELÍNKOVÁ Karolína AHA Vyškov 6 Dky 1999 2 00:20:26 00:04:27
53 15 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 18 Dci 2005 2 00:20:32 00:04:32
54 59 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 1 ŽV2 1964 2 00:20:32 00:04:33
55 55 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 2000 2 00:20:34 00:04:35
56 120 HAVELKA Martin Brno 5 XM 1974 2 00:20:35 00:04:36
57 234 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 2 00:20:39 00:04:40
58 110 SUCHÁNEK Daniel VSK Univerzita Brno 19 Dci 1999 2 00:20:50 00:04:50
59 13 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 1999 2 00:20:50 00:04:51
60 136 MENŠÍKOVÁ Pavlína 11 Ž 1979 2 00:20:52 00:04:53
61 226 GALATÍKOVÁ Lucie AK Olymp Brno 12 Ž 1995 2 00:20:58 00:04:59
62 16 KOUTNÝ Jan Prostějov 6 XM 1972 2 00:21:08 00:05:08
63 134 POLÁK Robert 20 Dci 1998 2 00:21:09 00:05:10
64 258 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 7 ŽV1 1974 2 00:21:14 00:05:15
65 62 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 13 Ž 1988 2 00:21:19 00:05:20
66 17 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 1 Jky 1997 2 00:21:22 00:05:23
67 73 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 9 Dky 2000 2 00:21:23 00:05:24
68 244 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 7 XM 1969 2 00:21:26 00:05:26
69 148 JAITNER Richard TJ Favorit Brno 21 Dci 1999 2 00:21:34 00:05:34
70 95 VALLOVÁ Olga BehejBrno.com 14 Ž 1986 2 00:21:36 00:05:36
71 29 NOVOTNÁ Lucie Brno 8 ŽV1 1975 2 00:21:37 00:05:38
72 31 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 15 Ž 1981 2 00:21:38 00:05:39
73 77 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 16 Ž 1990 2 00:21:40 00:05:41
74 61 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 17 Ž 1987 2 00:21:40 00:05:41
75 74 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 2 00:21:41 00:05:41
76 142 KOPECKÁ Michaela Boskovice 18 Ž 1982 2 00:21:49 00:05:49
77 100 CHROUSTOVÁ Lenka Žabovřesky Brno 19 Ž 1994 2 00:21:50 00:05:51
78 103 HORÁKOVÁ Šárka Sokol Prštice 20 Ž 1977 2 00:21:53 00:05:53
79 150 STACHOŇOVÁ Barbara SK Žabovřesky Brno 21 Ž 1984 2 00:22:07 00:06:07
80 64 VOLAVÁ Ivana Fit online 3 ŽV2 1964 2 00:22:09 00:06:09
81 8 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 9 ŽV1 1972 2 00:22:10 00:06:11
82 132 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 2 Jky 1997 2 00:22:18 00:06:18
83 105 KOLEGAROVÁ Aneta Sokol Přísnotice 10 Dky 2002 2 00:22:19 00:06:20
84 251 DOLNÍČEK David BMC Favorit Brno 22 Dci 1999 2 00:22:21 00:06:22
85 92 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 11 Dky 1999 2 00:22:33 00:06:34
86 32 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 4 ŽV2 1962 2 00:22:33 00:06:34
87 25 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 10 ŽV1 1975 2 00:22:35 00:06:36
88 19 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 12 Dky 1998 2 00:22:36 00:06:36
89 52 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 13 Dky 1998 2 00:22:36 00:06:36
90 89 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 ŽV1 1971 2 00:22:36 00:06:37
91 229 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 22 Ž 1989 2 00:22:40 00:06:41
92 149 MIDULOVÁ Katarína 23 Ž 1987 2 00:22:41 00:06:41
93 122 WALTER Pavel 8 XM 1964 2 00:22:43 00:06:43
94 85 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 24 Ž 1986 2 00:22:44 00:06:44
95 135 GRÉZL Václav Brno 9 XM 1973 2 00:22:44 00:06:44
96 56 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 10 XM 1953 2 00:22:44 00:06:45
97 43 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 12 ŽV1 1971 2 00:22:48 00:06:49
98 121 URBÁNEK Radek 23 Dci 1999 2 00:22:48 00:06:49
99 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 11 XM 1973 2 00:22:54 00:06:54
100 143 MARTÍNKOVÁ Michaela FAVORIT BRNO 14 Dky 2000 2 00:22:55 00:06:55
101 123 WALTEROVÁ Lucie 15 Dky 1998 2 00:22:56 00:06:57
102 53 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV3 1954 2 00:22:58 00:06:59
103 257 MYŠKOVÁ Eva 25 Ž 1984 2 00:23:01 00:07:01
104 47 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 26 Ž 1979 2 00:23:01 00:07:02
105 145 KUCHAŘOVÁ Zuzana TJ Favorit Brno 16 Dky 1998 2 00:23:10 00:07:11
106 67 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 2 00:23:11 00:07:12
107 33 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 13 ŽV1 1966 2 00:23:18 00:07:19
108 139 ČÍŽKOVÁ Šárka 27 Ž 1988 2 00:23:19 00:07:19
109 227 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 28 Ž 1989 2 00:23:20 00:07:20
110 49 HRUBEŠOVÁ Dita AK Tišnov 14 ŽV1 1970 2 00:23:22 00:07:22
111 26 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 15 ŽV1 1968 2 00:23:22 00:07:22
112 50 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 3 Jky 1997 2 00:23:27 00:07:27
113 27 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 16 ŽV1 1975 2 00:23:32 00:07:32
114 76 FLORIÁN Vojtěch KOB Moira Brno 24 Dci 1999 2 00:23:42 00:07:42
115 255 CRHÁK Tomáš MSD J-elita 25 Dci 1998 2 00:23:42 00:07:42
116 107 BOHDÁLKOVÁ Jolana Fitness Freedom 17 ŽV1 1974 2 00:23:45 00:07:45
117 48 MATUŠKOVÁ Marie 29 Ž 1985 2 00:23:49 00:07:50
118 240 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 18 ŽV1 1970 2 00:23:52 00:07:52
119 241 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 19 ŽV1 1973 2 00:23:53 00:07:54
120 126 MELYMUK Lisa 30 Ž 1981 2 00:24:04 00:08:05
121 63 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 17 Dky 2001 2 00:24:05 00:08:06
122 75 ŠNYRCH Tomáš KOB Moira Brno 26 Dci 1999 2 00:24:05 00:08:06
123 128 ŠNYRCH Jakub ABM Brno 27 Dci 1999 2 00:24:06 00:08:07
124 239 JAROUŠKOVÁ Iva 31 Ž 1982 2 00:24:07 00:08:07
125 90 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 18 Dky 1999 2 00:24:08 00:08:08
126 111 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 20 ŽV1 1974 2 00:24:16 00:08:16
127 58 SVĚTNICOVÁ Monika 21 ŽV1 1967 2 00:24:28 00:08:28
128 93 PELLOVÁ Gabriela 32 Ž 1979 2 00:24:41 00:08:42
129 248 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 33 Ž 1991 2 00:24:42 00:08:43
130 238 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 19 Dky 1998 2 00:24:49 00:08:50
131 94 MENDREKOVÁ Martina BehejBrno.com 22 ŽV1 1969 2 00:24:50 00:08:51
132 249 SZÖKEOVÁ Jana newline 5 ŽV2 1965 2 00:24:56 00:08:57
133 35 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 34 Ž 1978 2 00:24:56 00:08:57
134 38 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 2 00:25:09 00:09:10
135 91 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 23 ŽV1 1973 2 00:25:16 00:09:17
136 46 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 11 Jři 1997 2 00:25:17 00:09:18
137 18 MACHARÁČKOVÁ Karolína 35 Ž 1978 2 00:25:22 00:09:23
138 72 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 4 Jky 1996 2 00:25:22 00:09:23
139 11 SVOBODOVÁ Martina 24 ŽV1 1975 2 00:25:23 00:09:23
140 232 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 36 Ž 1991 2 00:25:28 00:09:29
141 231 NĚMEČKOVÁ Alena 37 Ž 1979 2 00:25:28 00:09:29
142 235 BOUDNÍKOVÁ Věra Relax Fit Team Blansko 25 ŽV1 1975 2 00:25:31 00:09:32
143 116 VALENTOVÁ Klára 26 ŽV1 1973 2 00:25:43 00:09:44
144 246 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 27 ŽV1 1973 2 00:25:45 00:09:45
145 151 LÁNÍČEK Josef Zetor Brno 12 Jři 1996 2 00:25:49 00:09:49
146 236 DOLEŽELOVÁ Andrea 28 ŽV1 1975 2 00:25:52 00:09:52
147 117 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 29 ŽV1 1974 2 00:26:08 00:10:08
148 83 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 6 ŽV2 1964 2 00:26:15 00:10:16
149 253 KADLECOVÁ Gabriela Sokol Radostice 38 Ž 1988 2 00:26:22 00:10:23
150 28 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 7 ŽV2 1965 2 00:26:25 00:10:26
151 127 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 30 ŽV1 1966 2 00:26:33 00:10:33
152 256 CSAKVARYOVÁ Lenka Blansko 39 Ž 1983 2 00:26:35 00:10:36
153 69 MOKRÁ Regina Brno 31 ŽV1 1968 2 00:26:40 00:10:41
154 45 SEDLÁČKOVÁ Jana Holešov 32 ŽV1 1970 2 00:26:54 00:10:55
155 79 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 2 00:27:00 00:11:01
156 137 OLÁHOVÁ Eva 40 Ž 1987 2 00:27:08 00:11:09
157 140 KRÁL Michal 12 XM 1965 2 00:27:15 00:11:15
158 66 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 41 Ž 1980 2 00:27:18 00:11:18
159 42 HLADKÁ Klára Brno Nový Lískovec 42 Ž 1978 2 00:27:23 00:11:23
160 129 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 43 Ž 1991 2 00:27:30 00:11:31
161 242 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 8 ŽV2 1958 2 00:27:38 00:11:39
162 228 HOSPODÁŘOVÁ Kateřina Báječné ženy v běhu 33 ŽV1 1975 2 00:27:38 00:11:39
163 119 KORPASOVÁ Ivana Lokomotiva Ingstav Brno 34 ŽV1 1973 2 00:27:41 00:11:41
164 87 KAŠPÁRKOVÁ Jana 44 Ž 1982 2 00:27:42 00:11:43
165 237 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 35 ŽV1 1975 2 00:27:50 00:11:50
166 243 KRÁLÍKOVÁ Martina 45 Ž 1981 2 00:27:52 00:11:52
167 247 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 36 ŽV1 1973 2 00:27:52 00:11:53
168 254 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 9 ŽV2 1959 2 00:28:11 00:12:12
169 44 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 20 Dky 2000 2 00:28:46 00:12:47
170 57 NĚMEČKOVÁ Lucie Brno 46 Ž 1979 2 00:28:47 00:12:47
171 106 ODVÁŘKOVÁ Lenka 37 ŽV1 1975 2 00:29:15 00:13:15
172 34 SAJDLOVÁ Zuzana 47 Ž 1979 2 00:29:26 00:13:27
173 138 UVAROVÁ Lucie 48 Ž 1986 2 00:29:35 00:13:36
174 252 SOLDÁNOVÁ Jana AHA Vyškov 21 Dky 1999 2 00:29:45 00:13:45
175 24 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 22 Dky 1999 2 00:30:04 00:14:04
176 118 KOČÍ Heidi 5 Jky 1997 2 00:30:44 00:14:44
177 37 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 2 00:31:01 00:15:01
178 36 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV3 1938 2 00:33:08 00:17:08
179 96 SUCHÁNKOVÁ Lucie Báječné ženy v běhu 49 Ž 1984 2 00:34:19 00:18:19
180 97 LIŠKOVÁ Petra Báječné ženy v běhu 50 Ž 1983 2 00:35:24 00:19:25

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 21 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno ŽV2 1963 0 2 kola
DNS 70 DAVID Ludvík Prdlavka SSSR Modřice XM 1951 0 2 kola
DNF 6 KOLEGAROVÁ Gabriela Sokol Přísnotice Dky 1999

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.