Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 03.01.2015 08:00 do 03.01.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Martin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků245
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 256 HOMOLÁČ Jiří ADIDAS Runnig Team 1 M 1990 1 00:32:11
2 131 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 2 M 1992 1 00:33:39 00:01:27
3 166 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 3 M 1993 1 00:33:56 00:01:45
4 129 PETR Jiří Diadora 4 M 1979 1 00:34:09 00:01:58
5 103 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 5 M 1992 1 00:34:17 00:02:05
6 105 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:34:32 00:02:21
7 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MV1 1970 1 00:34:50 00:02:39
8 115 RUBIČ Daniel New Balance Team 6 M 1985 1 00:35:28 00:03:17
9 71 BURYŠKA Tomáš 7 M 1988 1 00:35:32 00:03:20
10 48 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 8 M 1987 1 00:35:47 00:03:36
11 116 LYSÁK Vlastimil Mikulov 9 M 1986 1 00:35:52 00:03:41
12 65 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 10 M 1988 1 00:35:55 00:03:43
13 27 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 3 MV1 1975 1 00:36:08 00:03:57
14 91 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 4 MV1 1973 1 00:36:44 00:04:33
15 14 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 11 M 1983 1 00:37:10 00:04:58
16 186 NĚMEC Jan OK Chrastava 12 M 1986 1 00:37:17 00:05:06
17 54 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 13 M 1995 1 00:37:23 00:05:12
18 18 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 5 MV1 1973 1 00:37:57 00:05:46
19 175 HÉNEK Petr Kovalovice 14 M 1987 1 00:37:59 00:05:48
20 286 CHVÁTAL Lukáš Brno 15 M 1983 1 00:38:04 00:05:52
21 257 ŠIROKÝ Stanislav Blansko 16 M 1977 1 00:38:07 00:05:55
22 32 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 17 M 1983 1 00:38:10 00:05:59
23 174 BACIU Serban Romania 18 M 1980 1 00:38:18 00:06:06
24 192 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 19 M 1982 1 00:38:44 00:06:32
25 121 POLÁK Marek HO Lemra 6 MV1 1973 1 00:39:00 00:06:48
26 45 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 20 M 1992 1 00:39:02 00:06:51
27 49 DUŠIL Jaroslav newline 7 MV1 1970 1 00:39:05 00:06:53
28 77 ROŠKO Daniel 21 M 1982 1 00:39:15 00:07:04
29 53 KOUDELKA Lukáš (ČR) AK Drnovice 22 M 1983 1 00:39:26 00:07:14
30 173 HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 23 M 1991 1 00:39:36 00:07:24
31 82 VINTRLÍK Martin Křepice 24 M 1977 1 00:39:42 00:07:30
32 57 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 8 MV1 1967 1 00:39:46 00:07:34
33 285 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 25 M 1979 1 00:39:55 00:07:43
34 81 VABROUŠEK Petr Author Tufo TRILIFE 9 MV1 1973 1 00:39:59 00:07:47
35 167 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 10 MV1 1967 1 00:39:59 00:07:48
36 172 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 11 MV1 1972 1 00:40:09 00:07:57
37 44 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 12 MV1 1968 1 00:40:14 00:08:02
38 26 KOLÍNEK František AK Perná 1 MV2 1956 1 00:40:17 00:08:06
39 73 MAŠATA Matěj OK 99 26 M 1996 1 00:40:21 00:08:10
40 190 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 27 M 1979 1 00:40:36 00:08:25
41 118 DOLEŽAL Ondřej AK Tišnov 28 M 1979 1 00:40:40 00:08:28
42 142 JEŽEK Ondřej Fany Cycling Team 29 M 1989 1 00:40:53 00:08:41
43 147 POSPÍCHAL Vladimír 30 M 1985 1 00:40:58 00:08:47
44 43 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 2 MV2 1960 1 00:41:02 00:08:50
45 61 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 13 MV1 1975 1 00:41:04 00:08:53
46 78 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 31 M 1990 1 00:41:36 00:09:24
47 119 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 3 MV2 1962 1 00:41:39 00:09:27
48 144 CETKOVSKÝ Petr 32 M 1987 1 00:41:39 00:09:28
49 111 HRBÁČEK Karel Útěchov 14 MV1 1968 1 00:41:50 00:09:39
50 120 ŠIMUNEK Martin Modřice 15 MV1 1966 1 00:41:54 00:09:43
51 101 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 33 M 1983 1 00:42:03 00:09:51
52 185 TRS Ladislav Brno 34 M 1985 1 00:42:06 00:09:55
53 130 KUNEŠ David Tišnov 16 MV1 1974 1 00:42:08 00:09:56
54 206 KUCHAŘÍK Jiří Žebětín 17 MV1 1971 1 00:42:12 00:10:01
55 123 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 35 M 1978 1 00:42:18 00:10:06
56 41 KUČERA Jan INKOSPORT-TEAM.CZ 36 M 1985 1 00:42:19 00:10:07
57 164 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 37 M 1985 1 00:42:20 00:10:09
58 148 POHANKA Libor KC Brno 38 M 1978 1 00:42:27 00:10:15
59 140 ČUMA Josef Milonice 39 M 1980 1 00:42:29 00:10:18
60 86 ŠRUBAŘ Michal Brno 40 M 1986 1 00:42:36 00:10:25
61 193 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 41 M 1980 1 00:42:39 00:10:28
62 76 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 42 M 1981 1 00:42:51 00:10:39
63 117 KOCUR Lukáš 2K BRNO 43 M 1977 1 00:43:00 00:10:48
64 106 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 18 MV1 1970 1 00:43:08 00:10:56
65 136 PERNIČKA Jan Hory z dálky 44 M 1987 1 00:43:10 00:10:58
66 38 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 MV2 1958 1 00:43:12 00:11:00
67 85 ZELINKA Jiří O-mikron 45 M 1987 1 00:43:12 00:11:00
68 152 BRTNA David Brno 46 M 1982 1 00:43:17 00:11:05
69 188 HUDEC Radoslav Bystrc 47 M 1980 1 00:43:20 00:11:09
70 271 SMITH Matthew Trilife 48 M 1978 1 00:43:22 00:11:10
71 201 JÁGR Ondřej Brno 49 M 1983 1 00:43:24 00:11:13
72 100 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 1 MV3 1955 1 00:43:28 00:11:16
73 184 MACEK Lubomír Břeclav 50 M 1983 1 00:43:30 00:11:19
74 28 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 51 M 1977 1 00:43:30 00:11:19
75 258 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 52 M 1978 1 00:43:37 00:11:25
76 19 SVOBODA Marek Běžci Moravany 53 M 1977 1 00:43:37 00:11:25
77 124 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 54 M 1979 1 00:43:42 00:11:30
78 108 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 19 MV1 1975 1 00:43:42 00:11:30
79 31 URBÁNEK Ivan Břeclav 55 M 1984 1 00:43:42 00:11:31
80 132 KUČERA Josef Rosice 56 M 1985 1 00:43:47 00:11:36
81 47 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 57 M 1994 1 00:43:50 00:11:38
82 137 FLORIÁN Radim Brno 20 MV1 1970 1 00:43:56 00:11:45
83 272 KLÍČ Michal Předkláštěří 58 M 1984 1 00:44:00 00:11:49
84 170 COUFAL Svatoš ZBM Brno 21 MV1 1967 1 00:44:01 00:11:49
85 282 VESELOVSKÝ Vlastimil Cyklo Kuřim 22 MV1 1974 1 00:44:06 00:11:55
86 260 DRAGOLOV Daniel FIDES Brno 23 MV1 1967 1 00:44:13 00:12:01
87 96 ZAHRADNÍK Jan TJ Kanojistika Znojmo 59 M 1986 1 00:44:21 00:12:09
88 51 DOLEŽEL Radek Brno 24 MV1 1972 1 00:44:26 00:12:14
89 254 HRŮZA Pavel RACERS 60 M 1983 1 00:44:31 00:12:20
90 157 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar! 25 MV1 1974 1 00:44:34 00:12:22
91 15 ROČEK Radim Brno 26 MV1 1969 1 00:44:37 00:12:26
92 221 LAPČÍK Michael newline 61 M 1988 1 00:44:39 00:12:28
93 110 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 27 MV1 1970 1 00:44:41 00:12:29
94 220 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 62 M 1977 1 00:44:44 00:12:32
95 276 KRAJČA Rudolf 5 MV2 1965 1 00:44:53 00:12:41
96 215 BUŠ Ondřej Ráječko 63 M 1985 1 00:45:03 00:12:51
97 219 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 64 M 1976 1 00:45:03 00:12:52
98 30 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 65 M 1982 1 00:45:03 00:12:52
99 133 NĚMEC Petr Zastávka 66 M 1986 1 00:45:15 00:13:03
100 252 PAVLAS Antonín Přibyslav 6 MV2 1956 1 00:45:21 00:13:09
101 113 CIBULKA Pavel Brno 7 MV2 1964 1 00:45:29 00:13:17
102 80 ŠENK Karel Bílovice nad Svitavou 28 MV1 1968 1 00:45:30 00:13:18
103 251 KOSMÁK Václav SKL C 67 M 1983 1 00:45:30 00:13:19
104 211 KUNITSKI Evghenii Brno 68 M 1981 1 00:45:39 00:13:28
105 194 MAZEL Zbyněk Vinopa 69 M 1986 1 00:45:40 00:13:28
106 195 MATĚJA Roman 70 M 1988 1 00:45:40 00:13:29
107 208 ZELENÝ Pavel SK Žabovřesky 29 MV1 1973 1 00:45:45 00:13:34
108 42 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 8 MV2 1956 1 00:45:49 00:13:37
109 203 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 30 MV1 1968 1 00:45:52 00:13:41
110 62 KALAŠ Rudolf Boskovice 31 MV1 1971 1 00:45:59 00:13:47
111 97 HUŤKA Jiří Brno 71 M 1991 1 00:45:59 00:13:47
112 200 PARGAČ Martin Trenčín 72 M 1985 1 00:46:06 00:13:55
113 87 JURČA Jaroslav :-) 9 MV2 1962 1 00:46:08 00:13:56
114 40 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 73 M 1985 1 00:46:09 00:13:58
115 63 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 32 MV1 1968 1 00:46:18 00:14:06
116 214 KOLAŘÍK Miroslav Rozdrojovice 33 MV1 1970 1 00:46:26 00:14:15
117 205 FORAL Roman Brno 34 MV1 1967 1 00:46:28 00:14:16
118 92 BEDNÁŘ Petr 74 M 1981 1 00:46:29 00:14:17
119 39 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 10 MV2 1962 1 00:46:30 00:14:18
120 21 VÁVRA Václav VIDA! 35 MV1 1971 1 00:46:32 00:14:21
121 287 DYTRT Petr BehejBrno.com 75 M 1976 1 00:46:40 00:14:29
122 261 KOVAČIČ Sebastian Brno 76 M 1978 1 00:46:55 00:14:43
123 25 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 36 MV1 1975 1 00:47:00 00:14:49
124 153 BILÍK Martin Orel Brno - Řečkovice 37 MV1 1968 1 00:47:12 00:15:00
125 143 KUNOVSKÝ Richard Slavičín 38 MV1 1969 1 00:47:13 00:15:01
126 158 POSPÍŠIL David Aj MY sme BEH 77 M 1985 1 00:47:37 00:15:26
127 52 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 39 MV1 1966 1 00:47:40 00:15:29
128 277 HLAVIČKA Lukáš Černá Hora 78 M 1987 1 00:47:42 00:15:30
129 67 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 40 MV1 1967 1 00:47:47 00:15:35
130 281 BRUMOVSKÝ Jiří Brno 79 M 1987 1 00:47:48 00:15:36
131 75 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 80 M 1987 1 00:47:50 00:15:38
132 59 MIKA Ivo Orel Obřany 41 MV1 1966 1 00:47:50 00:15:39
133 36 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 2 MV3 1950 1 00:47:52 00:15:40
134 135 DURNA Pavel Brno 81 M 1983 1 00:47:54 00:15:43
135 126 BEDNAŘÍK Petr Brno 42 MV1 1971 1 00:47:57 00:15:45
136 74 KOŘAN Pavel VBM Brno 43 MV1 1974 1 00:48:06 00:15:55
137 212 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 11 MV2 1965 1 00:48:08 00:15:56
138 16 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 12 MV2 1961 1 00:48:09 00:15:58
139 104 JÍLEK Josef AK Moravská Třebová 82 M 1989 1 00:48:13 00:16:02
140 72 ČÍŽEK Petr OB Adamov 44 MV1 1971 1 00:48:16 00:16:04
141 284 DOKOUPIL Petr Brno 83 M 1977 1 00:48:17 00:16:06
142 161 VRÁNEK David Brno 84 M 1978 1 00:48:21 00:16:10
143 198 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 85 M 1980 1 00:48:22 00:16:10
144 209 SLÁMA Jiří Automedia 13 MV2 1960 1 00:48:23 00:16:11
145 50 BŘEZA Miroslav Brno 14 MV2 1959 1 00:48:34 00:16:23
146 165 JANÁČEK Petr KONWA team 86 M 1980 1 00:48:42 00:16:30
147 23 POHANKA Pavel Lotrando Brno 45 MV1 1973 1 00:48:51 00:16:40
148 145 KRUML Tomáš Brno 46 MV1 1966 1 00:48:54 00:16:43
149 89 FELIX Břetislav C BASE Brno 15 MV2 1961 1 00:48:57 00:16:45
150 196 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 16 MV2 1962 1 00:49:14 00:17:02
151 262 PRAŽÁK Jiří 47 MV1 1971 1 00:49:18 00:17:06
152 202 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 87 M 1977 1 00:49:19 00:17:07
153 253 POLÁŠEK Metoděj Kuřim 88 M 1980 1 00:49:21 00:17:09
154 17 STRÁNÍK Aleš Blansko 3 MV3 1950 1 00:49:27 00:17:15
155 159 LENĎÁK Štěpán Sokol Zdětín 89 M 1981 1 00:49:32 00:17:21
156 55 JANEK Petr newline 48 MV1 1969 1 00:49:40 00:17:29
157 217 ŠKROB Petr Kuřim 49 MV1 1975 1 00:49:43 00:17:32
158 275 DVOŘÁČEK Roman Boskovice 90 M 1986 1 00:49:47 00:17:36
159 58 KUNC Josef LRS Vyškov 17 MV2 1960 1 00:49:48 00:17:37
160 266 KRČÁL Michal Brno 91 M 1983 1 00:49:56 00:17:45
161 93 BRÁZDA Richard AC NotarBrazda.cz 50 MV1 1975 1 00:50:01 00:17:50
162 114 BŘEZINA Aleš newline 18 MV2 1962 1 00:50:01 00:17:50
163 46 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 51 MV1 1966 1 00:50:03 00:17:51
164 162 MÜNSTER Libor Blansko 52 MV1 1966 1 00:50:05 00:17:53
165 216 TYLEČEK Pavel Jundrov 53 MV1 1973 1 00:50:19 00:18:08
166 29 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 54 MV1 1972 1 00:50:19 00:18:08
167 176 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 55 MV1 1973 1 00:50:33 00:18:21
168 181 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 4 MV3 1952 1 00:50:44 00:18:33
169 95 MAREK Jan TJ Kanojistika Znojmo 92 M 1987 1 00:50:53 00:18:42
170 79 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 93 M 1976 1 00:50:56 00:18:45
171 278 VINKLER Jakub Boskovice 94 M 1988 1 00:51:02 00:18:51
172 213 ČECH Ladislav BehejBrno.com 56 MV1 1973 1 00:51:03 00:18:52
173 269 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 95 M 1977 1 00:51:09 00:18:58
174 125 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 57 MV1 1969 1 00:51:11 00:18:59
175 210 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 19 MV2 1957 1 00:51:13 00:19:02
176 64 ČERVENKA Jiří Brno 96 M 1987 1 00:51:13 00:19:02
177 155 MILKA Zdeněk Brno 97 M 1984 1 00:51:15 00:19:03
178 280 VEJTASA Simon Fakulta sportovních studii 98 M 1992 1 00:51:21 00:19:10
179 70 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 20 MV2 1957 1 00:51:24 00:19:12
180 146 VENEROVÁ Lenka newline 1 XZ 1986 1 00:51:24 00:19:13
181 98 KRESTA Roman MSD Brno 21 MV2 1965 1 00:51:30 00:19:19
182 274 DUFEK Milan 99 M 1985 1 00:51:34 00:19:22
183 265 MAREK Libor BB Cyklosport 58 MV1 1967 1 00:51:45 00:19:33
184 84 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 5 MV3 1953 1 00:52:12 00:20:00
185 122 BARÁK Martin Bučovice 100 M 1980 1 00:52:39 00:20:27
186 33 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 6 MV3 1953 1 00:52:47 00:20:35
187 288 CZOKOLY Jan Žďár nad Sázavou 101 M 1978 1 00:53:09 00:20:57
188 191 PSOTA Václav Divadlo na dlani 102 M 1981 1 00:53:23 00:21:12
189 187 LAVIČKA Jaroslav Drásov 22 MV2 1959 1 00:53:34 00:21:23
190 289 MACHÁČEK Martin 7 MV3 1955 1 00:54:00 00:21:48
191 259 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 23 MV2 1964 1 00:54:03 00:21:51
192 171 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 8 MV3 1954 1 00:54:06 00:21:54
193 168 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 103 M 1983 1 00:54:09 00:21:57
194 183 HEJL Tomáš Bystrc 104 M 1986 1 00:54:14 00:22:02
195 151 SEZIMA Petr Tandem Brno 105 M 1986 1 00:54:18 00:22:07
196 134 DURNA Petr Brno 106 M 1983 1 00:54:19 00:22:07
197 88 MOKRÝ Pavel Brno 59 MV1 1968 1 00:54:22 00:22:10
198 273 ŠÍMOVÁ Lucie 2 XZ 1986 1 00:54:30 00:22:18
199 255 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 24 MV2 1959 1 00:54:32 00:22:20
200 22 MACHARÁČEK Roman 60 MV1 1973 1 00:55:01 00:22:50
201 94 SOBOTKA Martin Brno 107 M 1976 1 00:55:07 00:22:56
202 283 BAŘINA Jiří Černá Hora 108 M 1981 1 00:55:11 00:22:59
203 270 ONDRUŠEK Pavel TJ Zetor Brno 109 M 1989 1 00:55:12 00:23:00
204 279 VIRČÍK Vlastimil OA Eldo 61 MV1 1974 1 00:55:28 00:23:17
205 141 ZEZULKA Luděk newline 25 MV2 1962 1 00:55:53 00:23:42
206 56 VAŠÁK Pavel BehejBrno.com 9 MV3 1955 1 00:56:00 00:23:48
207 99 TŘÍSKA Roman newline 26 MV2 1956 1 00:56:01 00:23:50
208 264 BÉM Petr CK Béms 62 MV1 1974 1 00:56:18 00:24:06
209 69 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 10 MV3 1954 1 00:56:18 00:24:06
210 197 PAVEL Jakub Lažany 110 M 1980 1 00:56:18 00:24:07
211 127 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 63 MV1 1966 1 00:56:25 00:24:13
212 199 MARŠÁLEK Jiří newline 27 MV2 1958 1 00:56:25 00:24:13
213 35 SKLENKA Tomáš Individuální 111 M 1976 1 00:56:39 00:24:27
214 179 JASKULKA Martin BehejBrno.com 64 MV1 1968 1 00:56:41 00:24:29
215 60 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 11 MV3 1953 1 00:56:51 00:24:39
216 150 LENHART David newline 112 M 1979 1 00:56:54 00:24:43
217 112 VODIČKOVÁ Barbora 3 XZ 1983 1 00:56:55 00:24:43
218 178 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 28 MV2 1961 1 00:57:54 00:25:42
219 20 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 113 M 1976 1 00:58:09 00:25:57
220 163 KLIMEŠ Petr Dolní Kounice 114 M 1979 1 00:58:19 00:26:07
221 68 KROUPA Jiří newline 29 MV2 1959 1 00:58:19 00:26:08
222 24 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 30 MV2 1962 1 00:58:29 00:26:17
223 149 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 31 MV2 1958 1 00:58:46 00:26:34
224 204 KNECHT Milan Eldo Brno 32 MV2 1961 1 00:58:48 00:26:37
225 109 KRIEG Petr BMT Brno 12 MV3 1949 1 00:59:25 00:27:13
226 180 FOJTÁŠEK David RUN-TRIATHLON VIGANTICE 115 M 1980 1 00:59:32 00:27:20
227 189 MARKEL Roman Boskovice 65 MV1 1975 1 00:59:36 00:27:25
228 34 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 33 MV2 1961 1 00:59:50 00:27:38
229 83 PELC Vít OZZY Brno 66 MV1 1967 1 00:59:53 00:27:41
230 13 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 34 MV2 1956 1 00:59:58 00:27:46
231 177 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 35 MV2 1965 1 00:59:59 00:27:47
232 37 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 36 MV2 1956 1 01:00:13 00:28:01
233 102 HUBÁČEK Milan Jehnice 67 MV1 1971 1 01:00:57 00:28:45
234 182 ONODI Otto 68 MV1 1974 1 01:00:57 00:28:45
235 218 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 69 MV1 1969 1 01:01:15 00:29:03
236 66 MAIXNER Václav Tišnov 13 MV3 1941 1 01:01:40 00:29:29
237 207 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 14 MV3 1952 1 01:02:31 00:30:19
238 107 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 4 XZ 1978 1 01:02:50 00:30:39
239 138 ZEMAN Martin Kr. Pole 37 MV2 1963 1 01:03:14 00:31:03
240 90 VLASÁK Ota Šmeral Brno 70 MV1 1968 1 01:08:03 00:35:51
241 160 PĚČEK Jaroslav Brno 71 MV1 1972 1 01:08:14 00:36:02
242 154 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 38 MV2 1964 1 01:08:17 00:36:05
243 156 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1941 1 01:08:26 00:36:15
244 128 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 39 MV2 1960 1 01:12:19 00:40:07

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 139 SPÁČIL Leopold Letovice MV2 1959

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.