Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 03.01.2015 08:00 do 03.01.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Martin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol1
Počet závodníků151
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 75 SEDLÁČEK Ondřej KČT-OB Holešov 1 Jři 1997 1 00:18:23
2 16 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 1 00:18:35 00:00:12
3 101 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 2 Dci 1998 1 00:18:56 00:00:32
4 34 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Jři 1997 1 00:18:57 00:00:33
5 82 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 3 Jři 1997 1 00:19:27 00:01:04
6 156 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 4 Jři 1996 1 00:19:42 00:01:18
7 61 HOLÍK Michal Orel Bořitov 3 Dci 1998 1 00:19:53 00:01:29
8 38 TOMEK Jiří Athletic runners club 5 Jři 1997 1 00:20:10 00:01:46
9 17 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 4 Dci 2000 1 00:20:36 00:02:12
10 106 VABROUŠEK Filip TRI LIFE ZLÍN 5 Dci 1999 1 00:20:52 00:02:28
11 62 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 1 Ž 1994 1 00:20:59 00:02:35
12 32 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 1 00:21:10 00:02:46
13 23 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 3 Ž 1983 1 00:21:11 00:02:48
14 14 ŘÍHA Jaroslav AK Kuřim 6 Dci 1999 1 00:21:19 00:02:55
15 36 TUŽILOVÁ Magdalena SK Žabovřesky 4 Ž 1994 1 00:21:28 00:03:04
16 93 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 6 Jři 1996 1 00:21:32 00:03:08
17 84 TRŠ Lubomír PBM 1 XM 1973 1 00:21:33 00:03:09
18 79 BENIAČOVÁ Linda Žilina 5 Ž 1978 1 00:21:37 00:03:13
19 172 POTŮČEK Šimon 7 Jři 1997 1 00:21:42 00:03:18
20 175 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 7 Dci 1998 1 00:21:48 00:03:24
21 6 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 8 Dci 1998 1 00:21:52 00:03:28
22 26 ZEMAN Filip AHA Vyškov 9 Dci 1999 1 00:21:56 00:03:32
23 28 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:21:59 00:03:36
24 58 ELBLOVÁ Barbora AK Olymp Brno 1 Dky 1999 1 00:22:02 00:03:38
25 158 FICKEROVÁ Dana 6 Ž 1985 1 00:22:19 00:03:55
26 29 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 10 Dci 1999 1 00:22:21 00:03:57
27 30 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 11 Dci 1998 1 00:22:24 00:04:00
28 5 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:22:24 00:04:00
29 48 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 7 Ž 1993 1 00:22:32 00:04:08
30 68 JANKOVÁ Magda Brno 8 Ž 1980 1 00:22:34 00:04:10
31 153 DURÁK Eduard 8 Jři 1996 1 00:22:35 00:04:11
32 78 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1993 1 00:22:37 00:04:13
33 13 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1976 1 00:22:38 00:04:14
34 64 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 3 ŽV1 1972 1 00:22:54 00:04:30
35 41 KARAFIÁT Jan AK Kyjov 12 Dci 1999 1 00:23:04 00:04:40
36 169 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 11 Ž 1985 1 00:23:05 00:04:41
37 19 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 1 ŽV2 1964 1 00:23:12 00:04:48
38 56 KAKÁČOVÁ Jana MC Český Ráj 4 ŽV1 1971 1 00:23:21 00:04:57
39 31 OPÁLKOVÁ Martina BETA URSUS Orienteering 2 Dky 2000 1 00:23:25 00:05:02
40 100 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 1 Jky 1996 1 00:23:25 00:05:02
41 107 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 12 Ž 1979 1 00:23:26 00:05:02
42 111 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 2 XM 1976 1 00:23:27 00:05:03
43 96 ZACHARIÁŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 13 Ž 1987 1 00:23:32 00:05:09
44 171 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 3 Dky 1999 1 00:23:43 00:05:19
45 168 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 14 Ž 1995 1 00:23:43 00:05:19
46 4 RAPUTA Tomáš Brno 3 XM 1973 1 00:23:58 00:05:34
47 33 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 15 Ž 1988 1 00:24:07 00:05:43
48 46 OLBERTOVÁ Jana Inkosport Team 16 Ž 1985 1 00:24:13 00:05:50
49 114 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 5 ŽV1 1970 1 00:24:16 00:05:53
50 94 VÁLKOVÁ Petra Individuální 17 Ž 1988 1 00:24:52 00:06:28
51 27 NOVOTNÁ Lucie Brno 6 ŽV1 1975 1 00:25:06 00:06:42
52 11 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 13 Dci 2005 1 00:25:16 00:06:52
53 174 KUSYOVÁ Veronika 18 Ž 1987 1 00:25:16 00:06:53
54 35 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 19 Ž 1981 1 00:25:17 00:06:53
55 113 VYSKOČIL Pavel RBK Blansko 14 Dci 2000 1 00:25:21 00:06:57
56 159 CHROUSTOVÁ Lenka Žabovřesky Brno 20 Ž 1994 1 00:25:25 00:07:01
57 115 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 1 00:25:30 00:07:06
58 2 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 1999 1 00:25:33 00:07:09
59 81 SLAVÍČKOVÁ Jarmila newline 3 ŽV2 1956 1 00:25:37 00:07:13
60 25 VOLAVÁ Ivana Fit online 4 ŽV2 1964 1 00:25:39 00:07:15
61 40 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 21 Ž 1988 1 00:25:42 00:07:18
62 10 KOUTNÝ Jan Prostějov 4 XM 1972 1 00:25:43 00:07:19
63 85 JEŽEK Jaroslav 5 XM 1964 1 00:25:48 00:07:25
64 42 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 7 ŽV1 1966 1 00:25:52 00:07:28
65 1 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Jky 1997 1 00:26:09 00:07:46
66 108 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 8 ŽV1 1975 1 00:26:11 00:07:47
67 178 JAITNER Richard TJ Favorit Brno 15 Dci 1999 1 00:26:13 00:07:49
68 173 SÍS Michal AK Tišnov 16 Dci 1999 1 00:26:13 00:07:50
69 7 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 9 ŽV1 1972 1 00:26:21 00:07:57
70 51 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 6 XM 1970 1 00:26:24 00:08:00
71 161 SLAVÍKOVÁ Eva 22 Ž 1985 1 00:26:27 00:08:04
72 37 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 23 Ž 1989 1 00:26:28 00:08:04
73 21 HORÁKOVÁ Šárka Sokol Prštice 24 Ž 1977 1 00:26:33 00:08:09
74 39 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 25 Ž 1987 1 00:26:34 00:08:10
75 43 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV3 1954 1 00:26:37 00:08:13
76 102 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 10 ŽV1 1970 1 00:26:38 00:08:15
77 73 KAPAVÍK Radim Přerov 7 XM 1985 1 00:26:45 00:08:21
78 72 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 26 Ž 1986 1 00:26:45 00:08:21
79 105 CHMELÍKOVÁ Zuzana VSK Mendelu Brno 27 Ž 1993 1 00:26:46 00:08:22
80 177 VAVREK Dušan TJ Favorit Brno 17 Dci 1999 1 00:26:48 00:08:24
81 154 ŠEBEK Martin ACT Lerak Blansko 18 Dci 1998 1 00:27:12 00:08:49
82 97 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 5 Dky 1999 1 00:27:13 00:08:49
83 77 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 6 Dky 1998 1 00:27:17 00:08:53
84 8 ŠTĚPÁNEK Radek 19 Dci 1998 1 00:27:18 00:08:54
85 123 ČERNÁ Andrea Viničné Šumice 28 Ž 1991 1 00:27:20 00:08:56
86 88 KUBELKOVÁ Květa Báječné ženy v běhu 29 Ž 1988 1 00:27:22 00:08:58
87 57 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 ŽV1 1971 1 00:27:23 00:08:59
88 162 MAHELOVÁ Jitka Třeběh Třebíč 5 ŽV2 1962 1 00:27:24 00:09:01
89 152 SVOBODA Marek Běžci Moravany 20 Dci 1999 1 00:27:26 00:09:02
90 124 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice 30 Ž 1986 1 00:27:28 00:09:04
91 54 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 12 ŽV1 1969 1 00:27:34 00:09:10
92 55 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 13 ŽV1 1968 1 00:27:34 00:09:10
93 103 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 31 Ž 1989 1 00:27:37 00:09:13
94 18 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 8 XM 1973 1 00:27:42 00:09:18
95 104 KLUSÁČEK Ondřej SK Speed Brno 9 Jři 1997 1 00:27:58 00:09:34
96 166 TLAMKA Tomáš Moravec Team 21 Dci 2002 1 00:27:59 00:09:35
97 92 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 14 ŽV1 1974 1 00:28:02 00:09:38
98 98 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:28:06 00:09:42
99 170 EARTH Andrea 15 ŽV1 1973 1 00:28:16 00:09:53
100 117 ŠKROBOVÁ Jana 16 ŽV1 1971 1 00:28:25 00:10:01
101 91 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 17 ŽV1 1974 1 00:28:25 00:10:01
102 53 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 18 ŽV1 1975 1 00:28:27 00:10:03
103 151 SLANÁ Marie AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 1999 1 00:28:32 00:10:09
104 89 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 32 Ž 1979 1 00:28:36 00:10:12
105 66 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 19 ŽV1 1967 1 00:28:43 00:10:19
106 69 KUNC Josef LRS Vyškov 9 XM 1960 1 00:28:43 00:10:20
107 122 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 33 Ž 1991 1 00:28:45 00:10:21
108 22 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:28:55 00:10:31
109 116 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 34 Ž 1978 1 00:28:57 00:10:33
110 71 KALOVÁ Jana J-Elita Brno 20 ŽV1 1966 1 00:28:57 00:10:33
111 176 MARTÍNKOVÁ Michaela FAVORIT BRNO 8 Dky 2000 1 00:29:01 00:10:37
112 112 PELLOVÁ Gabriela 35 Ž 1979 1 00:29:03 00:10:39
113 70 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 9 Dky 1999 1 00:29:03 00:10:39
114 47 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 10 Dky 1999 1 00:29:07 00:10:43
115 90 MENDREKOVÁ Martina BehejBrno.com 21 ŽV1 1969 1 00:29:43 00:11:19
116 49 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 10 Jři 1997 1 00:29:53 00:11:29
117 110 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 11 Dky 1998 1 00:29:57 00:11:33
118 119 SZÖKEOVÁ Jana newline 6 ŽV2 1965 1 00:29:58 00:11:34
119 59 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 7 ŽV2 1963 1 00:30:01 00:11:37
120 76 SEDLÁČKOVÁ Jana Holešov 22 ŽV1 1970 1 00:30:06 00:11:42
121 95 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 3 Jky 1996 1 00:30:23 00:12:00
122 80 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 8 ŽV2 1965 1 00:30:31 00:12:07
123 74 MIKOVÁ Dominika JAC Brno 4 Jky 2002 1 00:30:31 00:12:08
124 121 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 12 Dky 2001 1 00:30:32 00:12:08
125 45 MOKRÁ Regina Brno 23 ŽV1 1968 1 00:30:32 00:12:08
126 12 MACHARÁČKOVÁ Karolína 36 Ž 1978 1 00:30:39 00:12:15
127 50 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 24 ŽV1 1974 1 00:31:10 00:12:47
128 163 VRTĚLOVÁ Jana Brno 13 Dky 1998 1 00:31:15 00:12:51
129 160 HLADÍK Mario Brno 10 XM 1993 1 00:31:23 00:12:59
130 60 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 9 ŽV2 1958 1 00:31:27 00:13:03
131 65 DOLEŽELOVÁ Andrea 25 ŽV1 1975 1 00:31:31 00:13:07
132 164 KŘIŽKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 14 Dky 1998 1 00:31:31 00:13:07
133 3 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 15 Dky 1998 1 00:31:41 00:13:17
134 120 SZÖKE Patrik 22 Dci 2001 1 00:32:23 00:13:59
135 63 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 10 ŽV2 1964 1 00:32:33 00:14:09
136 165 HANÁKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 1997 1 00:32:44 00:14:21
137 9 SVOBODOVÁ Martina 26 ŽV1 1975 1 00:32:45 00:14:21
138 83 TRŠOVÁ Daniela PBM 27 ŽV1 1973 1 00:33:00 00:14:36
139 109 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 28 ŽV1 1975 1 00:33:37 00:15:13
140 67 KAŠPÁRKOVÁ Jana 37 Ž 1982 1 00:34:21 00:15:58
141 15 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 6 Jky 1996 1 00:34:34 00:16:11
142 52 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 16 Dky 2000 1 00:34:39 00:16:16
143 44 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 4 ŽV3 1953 1 00:35:07 00:16:43
144 155 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 17 Dky 2000 1 00:35:10 00:16:46
145 86 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 1 00:35:18 00:16:54
146 99 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 11 ŽV2 1959 1 00:35:28 00:17:04
147 24 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV3 1938 1 00:35:29 00:17:05
148 20 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 18 Dky 1999 1 00:35:46 00:17:23
149 167 KRÁLÍKOVÁ Martina 38 Ž 1981 1 00:35:52 00:17:28
150 118 VACKOVÁ Martina Báječné ženy v běhu 29 ŽV1 1975 1 00:37:58 00:19:34
151 87 SUCHÁNKOVÁ Lucie Báječné ženy v běhu 39 Ž 1984 1 00:43:12 00:24:48

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.