Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 26.12.2014 08:00 do 26.12.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,70
Počet kol1
Počet závodníků207
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 58 KONEČNÝ Aleš AC Moravská Slavia Brno 1 Jři 1997 1 00:16:13
2 79 SEDLÁČEK Ondřej KČT-OB Holešov 2 Jři 1997 1 00:16:17 00:00:04
3 62 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 3 Jři 1997 1 00:16:19 00:00:06
4 179 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 4 Jři 1997 1 00:16:34 00:00:21
5 99 KOTOUČEK Matěj TJ Favorit Brno 5 Jři 1997 1 00:16:40 00:00:26
6 97 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 1 Dci 1998 1 00:16:47 00:00:34
7 38 TOMEK Jiří Athletic runners club 6 Jři 1997 1 00:17:04 00:00:51
8 6 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 2 Dci 1998 1 00:17:16 00:01:02
9 184 VABROUŠEK Filip TRI LIFE ZLÍN 3 Dci 1999 1 00:17:22 00:01:09
10 116 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 7 Jři 1996 1 00:17:30 00:01:17
11 7 NOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 8 Jři 1997 1 00:17:35 00:01:22
12 3 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 4 Dci 2000 1 00:17:38 00:01:25
13 120 MILIČKOVÁ Marie AK Olymp Brno 1 Ž 1992 1 00:17:40 00:01:27
14 115 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 9 Jři 1996 1 00:17:49 00:01:36
15 107 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 10 Jři 1996 1 00:17:55 00:01:42
16 12 ŘÍHA Jaroslav AK Kuřim 5 Dci 1999 1 00:18:12 00:01:59
17 11 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 6 Dci 1998 1 00:18:14 00:02:01
18 1 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 7 Dci 1999 1 00:18:15 00:02:02
19 190 CESAR David ARC Brno 1 XM 1994 1 00:18:19 00:02:06
20 176 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 11 Jři 1996 1 00:18:23 00:02:09
21 113 JEŽEK Ondřej Fany Cycling Team 2 XM 1989 1 00:18:25 00:02:11
22 123 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 2 Ž 1993 1 00:18:25 00:02:12
23 90 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1993 1 00:18:28 00:02:15
24 109 ČERMÁK Ondřej ČVK Brno 8 Dci 1999 1 00:18:44 00:02:31
25 92 KRÁL Jan SK Žabovřesky 9 Dci 1999 1 00:18:47 00:02:33
26 47 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 4 Ž 1983 1 00:18:50 00:02:37
27 74 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 5 Ž 1994 1 00:18:53 00:02:40
28 23 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:18:54 00:02:41
29 191 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 10 Dci 1998 1 00:18:56 00:02:43
30 178 VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 6 Ž 1983 1 00:18:56 00:02:43
31 65 JANKOVÁ Magda Brno 7 Ž 1980 1 00:19:12 00:02:58
32 31 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1978 1 00:19:13 00:03:00
33 118 ZEMAN Filip AHA Vyškov 11 Dci 1999 1 00:19:14 00:03:00
34 140 FREIBERGEROVÁ Eliška AC Moravská Slavia Brno 1 Dky 1999 1 00:19:15 00:03:02
35 48 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:19:16 00:03:03
36 187 STAŇKOVÁ Kateřina Šlapanice 9 Ž 1988 1 00:19:23 00:03:10
37 127 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 12 Dci 1999 1 00:19:34 00:03:21
38 172 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 3 ŽV1 1972 1 00:19:41 00:03:27
39 30 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:19:44 00:03:31
40 149 CHMELKOVÁ Kristína 10 Ž 1987 1 00:19:46 00:03:33
41 16 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 3 XM 1977 1 00:19:55 00:03:42
42 170 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 11 Ž 1985 1 00:19:56 00:03:42
43 139 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 2 Dky 1999 1 00:19:56 00:03:43
44 167 HORÁČKOVÁ Markéta SK Meteor 12 Ž 1991 1 00:19:57 00:03:43
45 125 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 13 Ž 1995 1 00:20:06 00:03:53
46 51 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 13 Dci 1998 1 00:20:11 00:03:58
47 89 ŠVARCOVÁ Hana Brno 14 Ž 1982 1 00:20:14 00:04:01
48 26 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 15 Ž 1976 1 00:20:15 00:04:02
49 4 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 4 ŽV1 1969 1 00:20:21 00:04:08
50 240 ONDROUŠEK David 4 XM 1994 1 00:20:23 00:04:09
51 121 STIVAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 2001 1 00:20:23 00:04:10
52 160 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 16 Ž 1985 1 00:20:34 00:04:21
53 53 NEHYBOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 5 ŽV1 1975 1 00:20:35 00:04:22
54 153 ADAMOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 17 Ž 1987 1 00:20:36 00:04:23
55 232 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 1 00:20:44 00:04:31
56 103 MULLEROVÁ Hana AK Drnovice 7 ŽV1 1974 1 00:20:45 00:04:31
57 15 RAPUTA Tomáš Brno 5 XM 1973 1 00:20:46 00:04:33
58 18 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 18 Ž 1988 1 00:20:48 00:04:34
59 104 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 1999 1 00:20:54 00:04:41
60 152 GEBAUEROVÁ Jana SK Žabovřesky 19 Ž 1979 1 00:20:58 00:04:45
61 49 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 20 Ž 1993 1 00:21:02 00:04:48
62 35 KLODNER jan Brno 6 XM 1987 1 00:21:15 00:05:01
63 102 SVOBODA Marek Běžci Moravany 15 Dci 1999 1 00:21:15 00:05:02
64 136 KŘIVÁNKOVÁ Marie 21 Ž 1986 1 00:21:20 00:05:07
65 195 GÖPFERT Eduard ČVK Brno 7 XM 1971 1 00:21:30 00:05:17
66 241 VYSKOČIL Pavel RBK Blansko 16 Dci 2000 1 00:21:37 00:05:24
67 29 TLAMKOVÁ Anna Moravec Benešov 1 Jky 1997 1 00:21:37 00:05:24
68 52 OPÁLKOVÁ Martina BETA URSUS Orienteering 4 Dky 2000 1 00:21:40 00:05:26
69 243 VÁLKOVÁ Petra Individuální 22 Ž 1988 1 00:21:41 00:05:28
70 28 NOVOTNÁ Lucie Brno 8 ŽV1 1975 1 00:21:42 00:05:29
71 242 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 17 Dci 2005 1 00:21:43 00:05:29
72 124 HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 23 Ž 1994 1 00:21:48 00:05:35
73 108 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Jky 1997 1 00:21:50 00:05:37
74 234 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 9 ŽV1 1974 1 00:21:50 00:05:37
75 181 MUSILOVÁ Erika AC Moravská Slavia Brno 24 Ž 1991 1 00:21:55 00:05:41
76 180 SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 8 XM 1993 1 00:21:55 00:05:41
77 85 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 3 Jky 1997 1 00:22:02 00:05:49
78 56 ALEŠ David Magnus Orienteering 9 XM 1975 1 00:22:03 00:05:50
79 96 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 4 Jky 1996 1 00:22:07 00:05:54
80 82 VOLAVÁ Ivana Fit online 2 ŽV2 1964 1 00:22:17 00:06:04
81 177 DVOŘÁKOVÁ Hana 25 Ž 1976 1 00:22:25 00:06:12
82 119 HAMILTON Hana 26 Ž 1983 1 00:22:26 00:06:13
83 54 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 27 Ž 1987 1 00:22:34 00:06:21
84 32 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 28 Ž 1981 1 00:22:35 00:06:22
85 193 ROZBOŘILOVÁ Lenka Líšeň 29 Ž 1989 1 00:22:36 00:06:23
86 130 SLAVÍKOVÁ Eva 30 Ž 1985 1 00:22:38 00:06:25
87 10 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 10 ŽV1 1972 1 00:22:40 00:06:27
88 83 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 5 Dky 1999 1 00:22:43 00:06:30
89 112 JEŽEK Jaroslav 10 XM 1964 1 00:22:45 00:06:32
90 59 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 18 Dci 1998 1 00:22:45 00:06:32
91 9 KOLEGAROVÁ Gabriela Sokol Přísnotice 6 Dky 1999 1 00:22:47 00:06:33
92 156 KLINKOVSKÝ Jiří Sokol Rudice 11 XM 1966 1 00:22:51 00:06:37
93 155 KLINKOVSKÁ Zdena ASK Blansko 7 Dky 2000 1 00:22:53 00:06:40
94 143 MAZLOVÁ Markéta AHA Vyškov 31 Ž 1976 1 00:22:54 00:06:41
95 101 URBÁNEK Radek 19 Dci 1999 1 00:22:54 00:06:41
96 64 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 ŽV1 1971 1 00:22:55 00:06:42
97 37 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 12 ŽV1 1975 1 00:22:55 00:06:42
98 66 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 12 XM 1970 1 00:23:00 00:06:46
99 148 DVOŘÁČEK Marek Rio de gym 13 XM 1995 1 00:23:02 00:06:49
100 70 TOMÁŠKOVÁ Lenka Těrlicko 32 Ž 1987 1 00:23:03 00:06:50
101 88 SLAVÍČKOVÁ Jarmila newline 3 ŽV2 1956 1 00:23:04 00:06:51
102 95 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 13 ŽV1 1974 1 00:23:08 00:06:55
103 196 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:23:09 00:06:55
104 154 KLINKOVSKÁ Anna ASK Blansko 5 Jky 1996 1 00:23:09 00:06:56
105 19 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 33 Ž 1989 1 00:23:10 00:06:57
106 61 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 34 Ž 1986 1 00:23:10 00:06:57
107 42 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 14 ŽV1 1966 1 00:23:13 00:06:59
108 141 SUCHÁNKOVÁ Michaela Sokol Sobotovice 35 Ž 1988 1 00:23:17 00:07:03
109 45 STIBAL Pavel 14 XM 1973 1 00:23:18 00:07:05
110 21 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 2 ŽV3 1952 1 00:23:20 00:07:06
111 55 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:23:21 00:07:07
112 231 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 15 XM 1957 1 00:23:27 00:07:14
113 239 JAROUŠKOVÁ Iva 36 Ž 1982 1 00:23:27 00:07:14
114 34 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 8 Dky 1998 1 00:23:31 00:07:18
115 236 MYŠKOVÁ Eva 37 Ž 1984 1 00:23:34 00:07:20
116 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 16 XM 1973 1 00:23:34 00:07:21
117 13 DERKOVÁ Jana Brno 15 ŽV1 1971 1 00:23:40 00:07:27
118 40 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 16 ŽV1 1969 1 00:23:43 00:07:30
119 41 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 17 ŽV1 1968 1 00:23:43 00:07:30
120 63 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 6 Jky 1997 1 00:23:44 00:07:31
121 91 KALOVÁ Jana AP Brno 18 ŽV1 1966 1 00:23:49 00:07:35
122 72 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 19 ŽV1 1974 1 00:23:53 00:07:40
123 81 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 20 ŽV1 1967 1 00:23:53 00:07:40
124 71 KUNC Josef LRS Vyškov 17 XM 1960 1 00:23:54 00:07:40
125 94 MENDREKOVÁ Martina BehejBrno.com 21 ŽV1 1969 1 00:23:58 00:07:44
126 98 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 22 ŽV1 1970 1 00:23:58 00:07:45
127 138 HRUBEŠOVÁ Dita AK Tišnov 23 ŽV1 1970 1 00:24:03 00:07:50
128 133 HAVLIČKOVÁ Michaela Střelky 38 Ž 1994 1 00:24:06 00:07:53
129 78 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 24 ŽV1 1973 1 00:24:06 00:07:53
130 192 DOČKALOVÁ Věra Šťastní běžci 39 Ž 1976 1 00:24:13 00:08:00
131 131 MĚŠŤAN Lukáš Syrovice 20 Dci 1999 1 00:24:17 00:08:04
132 194 GÖPFERTOVÁ Jana Brno 25 ŽV1 1975 1 00:24:20 00:08:07
133 117 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 9 Dky 2001 1 00:24:21 00:08:08
134 173 MATULOVÁ Jana Brno 26 ŽV1 1973 1 00:24:22 00:08:09
135 132 ŠVARCOVÁ Petra Brno 40 Ž 1981 1 00:24:22 00:08:09
136 230 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 41 Ž 1991 1 00:24:22 00:08:09
137 43 STIBALOVÁ Jitka 27 ŽV1 1974 1 00:24:27 00:08:14
138 199 PELLOVÁ Gabriela 42 Ž 1979 1 00:24:29 00:08:16
139 182 STŘECHOVÁ Pavla Individuální 4 ŽV2 1965 1 00:24:31 00:08:18
140 129 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 10 Dky 2001 1 00:24:43 00:08:30
141 110 TLAMKOVÁ Tereza Moravec Benešov 43 Ž 1993 1 00:24:44 00:08:30
142 67 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 12 Jři 1997 1 00:24:46 00:08:33
143 161 PŘICHYSTAL Jan Oddíl Jiřího Šterce 18 XM 1990 1 00:24:46 00:08:33
144 39 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 28 ŽV1 1975 1 00:24:53 00:08:40
145 235 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 44 Ž 1991 1 00:24:58 00:08:45
146 50 HRUŠKOVÁ Lenka YBM 5 ŽV2 1962 1 00:25:00 00:08:47
147 150 KRATOCHVÍLOVÁ Nikola Kupařovice 7 Jky 1997 1 00:25:04 00:08:51
148 111 KOPEČEK Jindřich KSTK Rosňa 19 XM 1968 1 00:25:04 00:08:51
149 171 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 29 ŽV1 1973 1 00:25:05 00:08:52
150 27 FINSTRLOVÁ Alena 30 ŽV1 1975 1 00:25:08 00:08:54
151 60 KLIMEŠOVÁ Monika Brno 45 Ž 1987 1 00:25:08 00:08:55
152 183 ČERMÁKOVÁ Tereza 46 Ž 1988 1 00:25:12 00:08:59
153 197 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 31 ŽV1 1973 1 00:25:14 00:09:01
154 174 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 11 Dky 1998 1 00:25:16 00:09:03
155 57 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 47 Ž 1978 1 00:25:19 00:09:06
156 189 DOLEŽELOVÁ Andrea 32 ŽV1 1975 1 00:25:20 00:09:07
157 145 YASIN Veronica 12 Dky 1998 1 00:25:25 00:09:12
158 159 VOŇKA Petr Scania Team 20 XM 1971 1 00:25:28 00:09:15
159 237 SZÖKE Patrik 21 Dci 2001 1 00:25:32 00:09:18
160 22 EARTH Andrea 33 ŽV1 1973 1 00:25:38 00:09:24
161 25 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 13 Dky 1999 1 00:25:49 00:09:36
162 44 STIBALOVÁ Tereza Kuřim 14 Dky 1999 1 00:25:51 00:09:38
163 238 SZÖKEOVÁ Jana newline 6 ŽV2 1965 1 00:25:54 00:09:41
164 144 STŘECHOVÁ Martina 15 Dky 2001 1 00:25:55 00:09:42
165 186 ZBOŘILOVÁ Anna ŠAK Židlochovice 16 Dky 2002 1 00:25:57 00:09:44
166 185 ZBOŘILOVÁ Jana 34 ŽV1 1975 1 00:25:57 00:09:44
167 46 MIKOVÁ Dominika Orel Obřany 8 Jky 2002 1 00:25:58 00:09:45
168 151 CZECZOTKOVÁ Karolína 48 Ž 1980 1 00:26:04 00:09:51
169 200 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 35 ŽV1 1972 1 00:26:06 00:09:52
170 126 GERYKOVÁ Vanda Brno 49 Ž 1979 1 00:26:12 00:09:59
171 69 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 36 ŽV1 1974 1 00:26:16 00:10:03
172 77 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 7 ŽV2 1965 1 00:26:18 00:10:04
173 75 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 8 ŽV2 1964 1 00:26:37 00:10:24
174 14 SVOBODOVÁ Martina 37 ŽV1 1975 1 00:26:41 00:10:28
175 134 HAVLÍČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 50 Ž 1990 1 00:26:45 00:10:32
176 114 KORPASOVÁ Ivana Lokomotiva Ingstav Brno 38 ŽV1 1973 1 00:26:49 00:10:36
177 73 MOKRÁ Regina Brno 39 ŽV1 1968 1 00:26:53 00:10:40
178 93 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 40 ŽV1 1966 1 00:26:54 00:10:41
179 24 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:26:54 00:10:41
180 168 PRÁŠKOVÁ Jitka 51 Ž 1978 1 00:26:58 00:10:45
181 147 ZITOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 9 ŽV2 1959 1 00:27:00 00:10:46
182 188 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 10 ŽV2 1958 1 00:27:05 00:10:52
183 146 SEDLÁKOVÁ Petra 52 Ž 1987 1 00:27:21 00:11:08
184 20 SÝKOROVÁ Monika Brno-Královo pole 41 ŽV1 1970 1 00:27:35 00:11:22
185 137 HUDCOVÁ Marie 53 Ž 1989 1 00:27:44 00:11:31
186 80 SEDLÁČKOVÁ Jana Holešov 42 ŽV1 1970 1 00:27:45 00:11:31
187 175 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 43 ŽV1 1975 1 00:27:50 00:11:37
188 162 ŠTERC Jaroslav Oddíl Jiřího Šterce 21 XM 1960 1 00:27:54 00:11:41
189 76 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 5 ŽV3 1953 1 00:27:56 00:11:43
190 106 HLADKÁ Klára Brno Nový Lískovec 54 Ž 1978 1 00:28:10 00:11:57
191 33 WOJTKOVÁ Jindra Individuální 11 ŽV2 1965 1 00:28:11 00:11:58
192 166 NOVOTNÁ Jana 55 Ž 1983 1 00:28:12 00:11:59
193 233 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 12 ŽV2 1959 1 00:28:15 00:12:02
194 122 OSIČKOVÁ Jitka 56 Ž 1985 1 00:28:27 00:12:14
195 5 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 9 Jky 1996 1 00:29:17 00:13:04
196 142 HUDCOVÁ Lucie AK EZ Kopřivnice 57 Ž 1987 1 00:29:29 00:13:16
197 36 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 6 ŽV3 1944 1 00:29:38 00:13:24
198 100 ZÁDĚROVÁ Veronika BETA URSUS Orienteering 58 Ž 1991 1 00:29:41 00:13:28
199 68 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 17 Dky 2000 1 00:29:53 00:13:39
200 158 ŠEDIVÁ Ivana ČÍČA Team 44 ŽV1 1967 1 00:29:58 00:13:45
201 87 FLORIÁNOVÁ Eva Bučovice 59 Ž 1991 1 00:30:01 00:13:48
202 135 GAVENDOVÁ Eliška 60 Ž 1990 1 00:30:12 00:13:59
203 105 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 18 Dky 2000 1 00:31:04 00:14:51
204 84 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 7 ŽV3 1955 1 00:31:29 00:15:16
205 128 JANÁČKOVÁ Kamila 61 Ž 1991 1 00:33:11 00:16:58
206 17 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 19 Dky 1999 1 00:33:16 00:17:02
207 86 VODIČKOVÁ Sylva Lesní Hluboké 13 ŽV2 1957 1 00:33:18 00:17:05

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.