Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 13.12.2014 08:00 do 13.12.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Michal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,10
Počet kol1
Počet závodníků149
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 24 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 1 Dci 1998 1 00:21:21
2 151 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 2 Dci 2000 1 00:21:29 00:00:08
3 91 TOMEK Jiří Athletic runners club 1 Jři 1997 1 00:21:36 00:00:15
4 12 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 2 Jři 1997 1 00:21:46 00:00:25
5 52 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 3 Jři 1996 1 00:22:06 00:00:44
6 149 KOTOUČEK Matěj TJ Favorit Brno 4 Jři 1997 1 00:22:12 00:00:51
7 5 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 3 Dci 2000 1 00:22:16 00:00:55
8 14 HOLÍK Michal Orel Bořitov 4 Dci 1998 1 00:22:17 00:00:56
9 56 VABROUŠEK Filip TRI LIFE ZLÍN 5 Dci 1999 1 00:22:17 00:00:56
10 152 MILIČKOVÁ Marie AK Olymp Brno 1 Ž 1992 1 00:22:24 00:01:03
11 40 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 1 00:23:04 00:01:43
12 44 KELBL Vladimír SK Žabovřesky 5 Jři 1997 1 00:23:08 00:01:47
13 6 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 6 Dci 1998 1 00:23:25 00:02:04
14 133 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 6 Jři 1996 1 00:23:27 00:02:06
15 155 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 7 Dci 2000 1 00:23:35 00:02:14
16 124 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1993 1 00:23:41 00:02:20
17 75 BENIAČOVÁ Linda Žilina 4 Ž 1978 1 00:23:46 00:02:25
18 76 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 5 Ž 1983 1 00:24:02 00:02:41
19 13 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:24:03 00:02:42
20 121 KRÁL Jan SK Žabovřesky 8 Dci 1999 1 00:24:16 00:02:55
21 46 PAPP Dominik AHA Vyškov 9 Dci 1999 1 00:24:22 00:03:01
22 43 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 6 Ž 1994 1 00:24:22 00:03:01
23 127 JANKOVÁ Magda Brno 7 Ž 1980 1 00:24:35 00:03:14
24 39 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1978 1 00:24:41 00:03:19
25 16 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:24:50 00:03:29
26 10 ŘÍHA Jaroslav AK Kuřim 10 Dci 1999 1 00:24:56 00:03:35
27 156 HRAZDILOVÁ Eva Útěchov 9 Ž 1977 1 00:25:02 00:03:41
28 47 DOLEŽAL JAKUB 11 Dci 1999 1 00:25:05 00:03:44
29 135 ZACHARIÁŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 10 Ž 1987 1 00:25:07 00:03:46
30 17 ELBLOVÁ Barbora AK Olymp Brno 1 Dky 1999 1 00:25:08 00:03:47
31 136 TRŠ Lubomír PBM 1 XM 1973 1 00:25:11 00:03:50
32 3 ŠMÍDA Jan Moravec Team 12 Dci 1999 1 00:25:31 00:04:10
33 80 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 13 Dci 1998 1 00:25:35 00:04:14
34 165 NOVOTNÁ Barbora Brno 11 Ž 1981 1 00:25:35 00:04:14
35 128 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 3 ŽV1 1972 1 00:25:40 00:04:19
36 84 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 2 Dky 1999 1 00:25:55 00:04:34
37 167 HRON Roman 7 Jři 1997 1 00:25:56 00:04:35
38 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 4 ŽV1 1969 1 00:26:04 00:04:43
39 11 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 12 Ž 1976 1 00:26:10 00:04:49
40 53 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 5 ŽV1 1970 1 00:26:12 00:04:51
41 159 PEŠÁKOVÁ Mirka Tetčice 13 Ž 1985 1 00:26:17 00:04:56
42 77 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 14 Ž 1988 1 00:26:26 00:05:04
43 48 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 15 Ž 1993 1 00:26:28 00:05:07
44 54 ONDROUŠEK David 2 XM 1994 1 00:26:29 00:05:08
45 163 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 14 Dci 1999 1 00:26:30 00:05:09
46 98 NEHYBOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV1 1975 1 00:26:33 00:05:12
47 83 OLBERTOVÁ Jana Inkosport Team 16 Ž 1985 1 00:26:35 00:05:13
48 120 BUDIŠOVÁ Michaela Lomnice 17 Ž 1990 1 00:26:42 00:05:21
49 60 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 7 ŽV1 1974 1 00:27:11 00:05:50
50 23 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 1 Jky 1996 1 00:27:26 00:06:05
51 21 KOUTNÝ Jan Prostějov 3 XM 1972 1 00:27:29 00:06:08
52 58 ŠKROB Petr Kuřim 4 XM 1975 1 00:27:30 00:06:08
53 85 OPÁLKOVÁ Martina BETA URSUS Orienteering 3 Dky 2000 1 00:27:31 00:06:10
54 94 HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 18 Ž 1994 1 00:27:37 00:06:16
55 82 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 2 Jky 1997 1 00:27:42 00:06:21
56 138 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2000 1 00:27:48 00:06:27
57 168 HAVELKA Martin Brno 5 XM 1974 1 00:27:48 00:06:27
58 74 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 19 Ž 1990 1 00:27:53 00:06:32
59 154 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 1 ŽV2 1962 1 00:27:59 00:06:38
60 142 VYSKOČIL Pavel RBK Blansko 15 Dci 2000 1 00:28:07 00:06:46
61 158 NOVOTNÁ Lucie Brno 8 ŽV1 1975 1 00:28:08 00:06:46
62 28 FLORIÁN Vojtěch KOB Moira Brno 16 Dci 1999 1 00:28:09 00:06:47
63 42 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 20 Ž 1981 1 00:28:11 00:06:49
64 71 VOLAVÁ Ivana Fit online 2 ŽV2 1964 1 00:28:13 00:06:52
65 97 HYNKOVÁ Lada VVM 3 ŽV2 1965 1 00:28:20 00:06:59
66 129 GLIEROVÁ Renata Doubravník 21 Ž 1985 1 00:28:26 00:07:05
67 99 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 3 Jky 1997 1 00:28:48 00:07:27
68 92 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 9 ŽV1 1971 1 00:28:48 00:07:27
69 160 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 5 Dky 1999 1 00:28:50 00:07:29
70 70 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 22 Ž 1989 1 00:28:56 00:07:34
71 4 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 1999 1 00:28:56 00:07:35
72 8 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 7 Dky 1998 1 00:28:59 00:07:38
73 87 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 23 Ž 1988 1 00:29:00 00:07:39
74 79 MÁDROVÁ Lucie 10 ŽV1 1975 1 00:29:00 00:07:39
75 86 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 24 Ž 1987 1 00:29:04 00:07:43
76 7 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 11 ŽV1 1972 1 00:29:05 00:07:44
77 72 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 25 Ž 1986 1 00:29:16 00:07:55
78 31 VALLOVÁ Olga BehejBrno.com 26 Ž 1986 1 00:29:22 00:08:01
79 89 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 12 ŽV1 1975 1 00:29:25 00:08:04
80 139 DOKOUPILOVÁ Markéta 27 Ž 1977 1 00:29:25 00:08:04
81 161 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 8 Dky 2000 1 00:29:30 00:08:09
82 78 KÚN Josef BETA URSUS Orienteering 17 Dci 1998 1 00:29:34 00:08:13
83 88 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 13 ŽV1 1970 1 00:29:36 00:08:15
84 32 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 14 ŽV1 1974 1 00:29:36 00:08:15
85 41 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 15 ŽV1 1971 1 00:29:40 00:08:19
86 73 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV3 1954 1 00:29:45 00:08:23
87 150 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:30:00 00:08:39
88 34 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 6 XM 1970 1 00:30:04 00:08:43
89 64 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice 28 Ž 1986 1 00:30:07 00:08:45
90 37 CHMELÍKOVÁ Zuzana VSK Mendelu Brno 29 Ž 1993 1 00:30:07 00:08:46
91 90 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 16 ŽV1 1968 1 00:30:17 00:08:56
92 9 ŠEBEK Martin ACT Lerak Blansko 18 Dci 1998 1 00:30:30 00:09:09
93 164 NOVÁČEK Filip Brno 7 XM 1988 1 00:30:35 00:09:14
94 169 SLAVÍKOVÁ Eva Brno 30 Ž 1985 1 00:30:38 00:09:17
95 96 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 17 ŽV1 1966 1 00:30:40 00:09:19
96 140 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 18 ŽV1 1973 1 00:30:49 00:09:28
97 132 KUNC Josef LRS Vyškov 8 XM 1960 1 00:30:54 00:09:33
98 130 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 19 ŽV1 1967 1 00:30:54 00:09:33
99 19 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:30:55 00:09:34
100 25 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 9 Dky 1998 1 00:30:58 00:09:37
101 49 DOČKALOVÁ Věra Šťastní běžci 31 Ž 1976 1 00:31:01 00:09:40
102 22 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 20 ŽV1 1970 1 00:31:05 00:09:44
103 35 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 8 Jři 1997 1 00:31:08 00:09:47
104 81 MIKOVÁ Dominika JAC Brno 4 Jky 2002 1 00:31:08 00:09:47
105 38 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 5 Jky 1997 1 00:31:18 00:09:57
106 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 9 XM 1973 1 00:31:23 00:10:02
107 50 PELLOVÁ Gabriela 32 Ž 1979 1 00:31:36 00:10:14
108 148 FLORIÁNOVÁ Veronika 21 ŽV1 1973 1 00:31:51 00:10:30
109 30 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 22 ŽV1 1973 1 00:31:57 00:10:36
110 147 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 33 Ž 1991 1 00:32:05 00:10:44
111 131 HRUBEŠOVÁ Dita AK Tišnov 23 ŽV1 1970 1 00:32:07 00:10:46
112 57 ŠKROBOVÁ Jana 24 ŽV1 1971 1 00:32:10 00:10:49
113 146 NĚMEČKOVÁ Alena 34 Ž 1979 1 00:32:12 00:10:51
114 62 SZÖKE Patrik 19 Dci 2001 1 00:32:21 00:11:00
115 65 MYŠKOVÁ Eva 35 Ž 1984 1 00:32:22 00:11:01
116 119 EARTH Andrea 25 ŽV1 1973 1 00:32:25 00:11:04
117 18 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 10 Dky 1999 1 00:32:28 00:11:07
118 123 PILÁTOVÁ Renata VHS Brno 26 ŽV1 1974 1 00:32:42 00:11:21
119 162 HROMÁDKOVÁ Petra Blansko 36 Ž 1982 1 00:32:47 00:11:26
120 126 PETROVÁ Katarína Kovalovice 37 Ž 1981 1 00:33:00 00:11:39
121 61 SZÖKEOVÁ Jana newline 4 ŽV2 1965 1 00:33:05 00:11:44
122 27 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 38 Ž 1987 1 00:33:06 00:11:45
123 145 DOLEŽELOVÁ Andrea 27 ŽV1 1975 1 00:33:07 00:11:45
124 29 ŠNYRCH Tomáš KOB Moira Brno 20 Dci 1999 1 00:33:09 00:11:48
125 15 FINSTRLOVÁ Alena 28 ŽV1 1975 1 00:33:21 00:12:00
126 170 ŠNYRCH Jakub ABM Brno 21 Dci 1999 1 00:33:26 00:12:05
127 59 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 6 Jky 1996 1 00:33:37 00:12:16
128 33 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 29 ŽV1 1974 1 00:33:56 00:12:35
129 125 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 5 ŽV2 1960 1 00:34:14 00:12:53
130 141 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 6 ŽV2 1963 1 00:34:40 00:13:19
131 134 MOKRÁ Regina Brno 30 ŽV1 1968 1 00:34:50 00:13:28
132 95 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 7 ŽV2 1965 1 00:35:06 00:13:45
133 166 GERYKOVÁ Vanda Brno 39 Ž 1979 1 00:35:11 00:13:50
134 55 CSAKVARYOVÁ Lenka Blansko 40 Ž 1983 1 00:35:16 00:13:55
135 93 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 4 ŽV3 1953 1 00:35:39 00:14:18
136 171 GALÍKOVÁ Šárka 31 ŽV1 1966 1 00:35:45 00:14:24
137 26 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 32 ŽV1 1975 1 00:36:27 00:15:06
138 100 SÝKOROVÁ Monika Brno-Královo pole 33 ŽV1 1970 1 00:36:30 00:15:09
139 63 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 8 ŽV2 1958 1 00:36:32 00:15:10
140 153 JANÁČKOVÁ Vladimíra Brno Bystrc 41 Ž 1980 1 00:37:16 00:15:55
141 45 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:37:27 00:16:06
142 122 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 42 Ž 1980 1 00:37:29 00:16:08
143 137 TRŠOVÁ Daniela PBM 34 ŽV1 1973 1 00:37:31 00:16:10
144 36 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 11 Dky 2000 1 00:37:35 00:16:14
145 172 ČADOVÁ Adéla 43 Ž 1983 1 00:37:35 00:16:14
146 51 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 9 ŽV2 1959 1 00:38:11 00:16:50
147 20 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV3 1938 1 00:39:46 00:18:25
148 143 LIŠKOVÁ Petra Báječné ženy v běhu 44 Ž 1983 1 00:45:13 00:23:52
149 144 SUCHÁNKOVÁ Lucie Báječné ženy v běhu 45 Ž 1984 1 00:45:16 00:23:55

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.