Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.11.2014 07:45 do 17.11.2014 17:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátLukáš Kučera
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,40
Počet kol1
Počet závodníků274
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 15 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 1 Jři 1997 1 00:23:29
2 4 SCHNEIDER Milan AC Moravská Slavia Brno 2 Jři 1996 1 00:23:54 00:00:25
3 101 TOMEK Jiří Athletic runners club 3 Jři 1997 1 00:23:59 00:00:30
4 276 KUČERA Jan TK M.Budějovice 1 XM 1981 1 00:24:15 00:00:45
5 9 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 4 Jři 1996 1 00:24:18 00:00:49
6 192 CRHA Radek SKOL Brno 5 Jři 1997 1 00:24:47 00:01:18
7 225 KARAFIÁT Jan AK Kyjov 1 Dci 1999 1 00:24:51 00:01:21
8 97 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 6 Jři 1997 1 00:24:55 00:01:26
9 54 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:24:56 00:01:27
10 291 ČECH Filip ARC Brno 2 Dci 1998 1 00:24:58 00:01:28
11 127 VABROUŠEK Filip TRI LIFE ZLÍN 3 Dci 1999 1 00:25:01 00:01:31
12 110 HOLÍK Michal MRX Team Bořitov 4 Dci 1998 1 00:25:05 00:01:36
13 90 POSPÍŠILOVÁ Irena AHA Vyškov 2 Ž 1983 1 00:25:11 00:01:42
14 55 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 5 Dci 1998 1 00:25:16 00:01:47
15 89 ĎURDIAKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 3 Ž 1991 1 00:25:20 00:01:50
16 86 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 7 Jři 1996 1 00:25:25 00:01:55
17 180 PRIESSNITZ Jan SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 6 Dci 1998 1 00:25:26 00:01:57
18 123 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 7 Dci 1998 1 00:25:30 00:02:01
19 65 KELBL Vladimír KOB Moira Brno 8 Jři 1997 1 00:25:32 00:02:02
20 259 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 8 Dci 2000 1 00:25:39 00:02:10
21 218 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 1 Dky 1999 1 00:25:47 00:02:18
22 53 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1993 1 00:26:00 00:02:31
23 42 BENIAČOVÁ Linda Žilina 5 Ž 1978 1 00:26:08 00:02:39
24 105 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 9 Jři 1996 1 00:26:10 00:02:41
25 231 VOJTEK Matouš AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 1998 1 00:26:13 00:02:44
26 28 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:26:16 00:02:46
27 227 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 6 Ž 1983 1 00:26:27 00:02:58
28 64 VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 7 Ž 1983 1 00:26:31 00:03:02
29 87 JANKOVÁ Magda Brno 8 Ž 1980 1 00:26:34 00:03:05
30 67 TRŠ Lubomír PBM 2 XM 1973 1 00:26:38 00:03:09
31 165 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 10 Dci 1999 1 00:26:43 00:03:14
32 49 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:26:45 00:03:16
33 239 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 9 Ž 1994 1 00:26:51 00:03:21
34 92 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1978 1 00:26:55 00:03:26
35 195 ŘÍHA Jaroslav AK Kuřim 11 Dci 1999 1 00:26:56 00:03:26
36 233 FREIBERGEROVÁ Eliška AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 1999 1 00:26:58 00:03:29
37 6 TUČEK Martin AC Moravská Slavia Brno 3 XM 1995 1 00:26:59 00:03:30
38 253 ZEMAN Filip AHA Vyškov 12 Dci 1999 1 00:27:02 00:03:33
39 93 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 11 Ž 1993 1 00:27:03 00:03:34
40 7 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 13 Dci 1998 1 00:27:05 00:03:36
41 115 CESAR David ARC Brno 4 XM 1994 1 00:27:07 00:03:38
42 116 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 12 Ž 1985 1 00:27:08 00:03:39
43 5 TUČEK Libor AC Moravská Slavia Brno 5 XM 1965 1 00:27:15 00:03:46
44 30 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:27:20 00:03:50
45 106 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 3 Dky 1999 1 00:27:24 00:03:55
46 215 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 13 Ž 1979 1 00:27:27 00:03:58
47 182 HRAZDILOVÁ Eva Útěchov 14 Ž 1977 1 00:27:29 00:04:00
48 1 BUBLA Michal SK Sever Brno 6 XM 1974 1 00:27:39 00:04:09
49 212 ELBLOVÁ Barbora AK Olymp Brno 4 Dky 1999 1 00:27:39 00:04:10
50 88 STAŇKOVÁ Kateřina Šlapanice 15 Ž 1988 1 00:27:43 00:04:14
51 59 TRČKOVÁ Eva AK Olymp Brno 1 Jky 1997 1 00:27:45 00:04:16
52 76 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 3 ŽV1 1967 1 00:27:47 00:04:18
53 169 JELÍNKOVÁ Karolína AHA Vyškov 5 Dky 1999 1 00:28:02 00:04:32
54 17 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 4 ŽV1 1973 1 00:28:05 00:04:36
55 297 TUŽILOVÁ Magdalena SK Žabovřesky 16 Ž 1994 1 00:28:06 00:04:37
56 163 HORNÝ Bedřich ARC Brno 14 Dci 2002 1 00:28:08 00:04:39
57 51 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 2 ŽV2 1964 1 00:28:10 00:04:40
58 292 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 17 Ž 1983 1 00:28:14 00:04:44
59 100 KRÁL Jan SK Žabovřesky 15 Dci 1999 1 00:28:14 00:04:45
60 16 RAPUTA Tomáš Brno 7 XM 1973 1 00:28:16 00:04:46
61 243 KLIGL Radim HO Tesla Brno 16 Dci 2001 1 00:28:20 00:04:51
62 290 PORTÁŠÍKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 3 ŽV2 1963 1 00:28:23 00:04:54
63 289 SOLANSKÁ Michaela TJ Valašské Meziříčí 2 Jky 1996 1 00:28:23 00:04:54
64 228 PEŠÁKOVÁ Mirka Tetčice 18 Ž 1985 1 00:28:24 00:04:55
65 82 OLBERTOVÁ Jana Inkosport Team 19 Ž 1985 1 00:28:26 00:04:57
66 21 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 20 Ž 1976 1 00:28:27 00:04:58
67 24 NEHYBOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 5 ŽV1 1975 1 00:28:29 00:05:00
68 271 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 1 00:28:30 00:05:01
69 254 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 8 XM 1977 1 00:28:35 00:05:06
70 3 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 7 ŽV1 1969 1 00:28:36 00:05:07
71 46 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 21 Ž 1995 1 00:28:37 00:05:07
72 274 JŮŘENČÁKOVÁ Iveta (CZ) Brno 22 Ž 1993 1 00:28:38 00:05:08
73 11 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 9 XM 1971 1 00:28:38 00:05:09
74 174 WÁGNER Adam Biatlon Vyškov 10 Jři 1997 1 00:28:38 00:05:09
75 128 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 8 ŽV1 1974 1 00:28:46 00:05:17
76 270 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 17 Dci 2002 1 00:28:51 00:05:22
77 160 BUBLA Lukáš Brno Maloměřice 18 Dci 2002 1 00:29:00 00:05:31
78 230 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 23 Ž 1988 1 00:29:03 00:05:34
79 264 VYSKOČIL Pavel RBK Blansko 19 Dci 2000 1 00:29:08 00:05:39
80 10 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 11 Jři 1996 1 00:29:11 00:05:42
81 216 KAKÁČOVÁ Jana 9 ŽV1 1971 1 00:29:12 00:05:42
82 125 NOVÁKOVÁ Pavla 24 Ž 1981 1 00:29:32 00:06:03
83 50 GALATÍKOVÁ Lucie AK Olymp Brno 25 Ž 1995 1 00:29:33 00:06:04
84 23 MATULOVÁ Martina newline 10 ŽV1 1972 1 00:29:35 00:06:06
85 71 BAUEROVÁ Petra Brno 26 Ž 1983 1 00:29:38 00:06:08
86 217 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2000 1 00:29:44 00:06:14
87 37 KLÉZL David VSK Univerzita Brno 10 XM 1994 1 00:29:50 00:06:21
88 164 ŠMÍDA Jan Moravec Team 20 Dci 1999 1 00:29:52 00:06:23
89 91 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 21 Dci 1998 1 00:29:52 00:06:23
90 80 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 27 Ž 1983 1 00:29:54 00:06:25
91 178 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 3 Jky 1997 1 00:29:58 00:06:29
92 121 VÁLKOVÁ Petra Individuální 28 Ž 1988 1 00:29:59 00:06:30
93 296 OPÁLKOVÁ Martina BETA URSUS Orienteering 7 Dky 2000 1 00:30:00 00:06:31
94 222 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 1999 1 00:30:01 00:06:32
95 74 NOVOTNÁ Lucie Brno 11 ŽV1 1975 1 00:30:01 00:06:32
96 107 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 9 Dky 2000 1 00:30:04 00:06:34
97 126 POSPÍŠIL Zdeněk 11 XM 1973 1 00:30:11 00:06:42
98 267 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 29 Ž 1982 1 00:30:19 00:06:50
99 263 KLUSÁČEK Ondřej SK Speed Brno 12 Jři 1997 1 00:30:27 00:06:58
100 36 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 4 ŽV2 1962 1 00:30:29 00:06:59
101 63 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 12 ŽV1 1971 1 00:30:31 00:07:02
102 39 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 5 ŽV2 1964 1 00:30:32 00:07:03
103 278 JEŽEK David VSK Univerzita Brno 22 Dci 2003 1 00:30:34 00:07:05
104 73 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 30 Ž 1981 1 00:30:35 00:07:06
105 300 HYNKOVÁ Lada VVM 6 ŽV2 1965 1 00:30:37 00:07:07
106 251 VEJROSTA Marek 13 Jři 1996 1 00:30:43 00:07:14
107 166 KOUTNÝ Jan 12 XM 1972 1 00:30:45 00:07:16
108 272 SALÁK Roman Říčany 13 XM 1977 1 00:30:47 00:07:17
109 75 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 13 ŽV1 1975 1 00:30:49 00:07:19
110 124 ROZBOŘILOVÁ Lenka Líšeň 31 Ž 1989 1 00:30:50 00:07:21
111 200 HVASTA Lukáš AC Moravská Slavia Brno 23 Dci 1999 1 00:30:50 00:07:21
112 223 KULENDÍKOVÁ Lenka 32 Ž 1984 1 00:30:52 00:07:23
113 260 WALTER Pavel 14 XM 1964 1 00:30:56 00:07:27
114 114 POLLÁK Libor Brno 15 XM 1974 1 00:31:04 00:07:35
115 8 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 14 ŽV1 1972 1 00:31:06 00:07:37
116 69 VOLAVÁ Ivana Fit online 7 ŽV2 1964 1 00:31:07 00:07:37
117 186 GREGOR Lukáš Mrákotín 14 Jři 1997 1 00:31:07 00:07:38
118 120 FLORIÁNOVÁ Veronika 15 ŽV1 1973 1 00:31:14 00:07:45
119 40 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 16 XM 1973 1 00:31:14 00:07:45
120 214 MÁDROVÁ Lucie 16 ŽV1 1975 1 00:31:23 00:07:54
121 283 DOKOUPILOVÁ Markéta 33 Ž 1977 1 00:31:24 00:07:55
122 113 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 34 Ž 1979 1 00:31:25 00:07:55
123 34 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 10 Dky 1998 1 00:31:31 00:08:01
124 246 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 35 Ž 1985 1 00:31:31 00:08:02
125 258 WALTEROVÁ Lucie 11 Dky 1998 1 00:31:32 00:08:02
126 235 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 36 Ž 1990 1 00:31:33 00:08:03
127 183 ŠTĚPÁNEK Radek 24 Dci 1998 1 00:31:38 00:08:09
128 199 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 37 Ž 1988 1 00:31:39 00:08:09
129 52 STAŇKOVÁ Lucie Dobruška 38 Ž 1987 1 00:31:39 00:08:10
130 234 TRÁVNÍKOVÁ Pavlína 39 Ž 1989 1 00:31:40 00:08:11
131 213 MARKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 40 Ž 1995 1 00:31:44 00:08:15
132 236 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 4 Jky 1997 1 00:31:54 00:08:25
133 154 HANÁK Jiří 17 XM 1975 1 00:31:55 00:08:25
134 188 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 17 ŽV1 1975 1 00:31:59 00:08:30
135 191 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 12 Dky 1999 1 00:32:02 00:08:32
136 122 IŠTVANOVÁ Monika Brno 41 Ž 1979 1 00:32:08 00:08:39
137 22 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 42 Ž 1978 1 00:32:11 00:08:42
138 58 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 43 Ž 1986 1 00:32:12 00:08:43
139 112 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 1 00:32:15 00:08:46
140 175 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 44 Ž 1978 1 00:32:17 00:08:48
141 245 KOLÁČKOVÁ Tereza 13 Dky 1998 1 00:32:22 00:08:52
142 201 VRANÁ Barbora 18 ŽV1 1972 1 00:32:22 00:08:53
143 224 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 45 Ž 1989 1 00:32:22 00:08:53
144 242 VALLOVÁ Olga BehejBrno.com 46 Ž 1986 1 00:32:23 00:08:54
145 171 KOLEGAROVÁ Gabriela Sokol Přísnotice 14 Dky 1999 1 00:32:24 00:08:54
146 156 NOVOTNÝ Filip A.K. Brno O.K. 25 Dci 2002 1 00:32:25 00:08:56
147 221 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 19 ŽV1 1974 1 00:32:26 00:08:57
148 47 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 20 ŽV1 1971 1 00:32:33 00:09:03
149 252 KUBELKOVÁ Květa Báječné ženy v běhu 47 Ž 1988 1 00:32:37 00:09:07
150 85 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 48 Ž 1979 1 00:32:38 00:09:09
151 273 SEDLECKÁ Petr Brno Nový Lískovec 15 Dky 2003 1 00:32:42 00:09:13
152 152 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 21 ŽV1 1969 1 00:32:44 00:09:15
153 219 MENDREKOVÁ Martina BehejBrno.com 22 ŽV1 1969 1 00:32:47 00:09:18
154 159 KLÁSKOVÁ Lucie 16 Dky 2000 1 00:32:48 00:09:19
155 295 STAVÍČKOVÁ Veronika 49 Ž 1978 1 00:32:49 00:09:20
156 61 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 18 XM 1970 1 00:32:51 00:09:22
157 94 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 23 ŽV1 1967 1 00:32:55 00:09:25
158 95 KUNC Josef LRS Vyškov 19 XM 1960 1 00:32:55 00:09:26
159 57 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 50 Ž 1989 1 00:33:00 00:09:30
160 151 MACHOVÁ Zuzana Brno 51 Ž 1980 1 00:33:00 00:09:31
161 211 ŠEBELA Václav Relax Fit Team Blansko 20 XM 1966 1 00:33:01 00:09:32
162 81 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 24 ŽV1 1973 1 00:33:06 00:09:36
163 281 FLORIÁN Vojtěch KOB Moira Brno 26 Dci 1999 1 00:33:08 00:09:39
164 111 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:33:10 00:09:41
165 261 VACENOVSKÁ Barbora Brno 52 Ž 1984 1 00:33:12 00:09:43
166 43 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:33:17 00:09:48
167 68 TOMÁŠKOVÁ Lenka Těrlicko 53 Ž 1987 1 00:33:21 00:09:52
168 162 HORNÝ Bedřich Stavros Hostenice 21 XM 1967 1 00:33:23 00:09:54
169 19 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 17 Dky 1998 1 00:33:23 00:09:54
170 240 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 25 ŽV1 1974 1 00:33:23 00:09:54
171 285 BRETTFELDOVÁ Monika Biatlon Vyškov 18 Dky 1998 1 00:33:25 00:09:56
172 268 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 19 Dky 1999 1 00:33:28 00:09:59
173 288 STIBAL Pavel 22 XM 1973 1 00:33:37 00:10:07
174 262 CHMELÍKOVÁ Zuzana VSK Mendelu Brno 54 Ž 1993 1 00:33:37 00:10:08
175 229 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 26 ŽV1 1966 1 00:33:44 00:10:15
176 256 MATUŠKOVÁ Marie 55 Ž 1985 1 00:33:48 00:10:19
177 202 VESELÝ Pavel 23 XM 1970 1 00:33:48 00:10:19
178 203 HRUBEŠOVÁ Dita AK Tišnov 27 ŽV1 1970 1 00:33:49 00:10:20
179 282 ŠNYRCH Tomáš KOB Moira Brno 27 Dci 1999 1 00:34:02 00:10:32
180 155 HANÁKOVÁ Eliška 20 Dky 1999 1 00:34:04 00:10:34
181 172 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 21 Dky 2000 1 00:34:04 00:10:35
182 185 JAROUŠKOVÁ Iva 56 Ž 1982 1 00:34:08 00:10:38
183 26 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 24 XM 1973 1 00:34:11 00:10:42
184 255 TŮMOVÁ Alena 57 Ž 1986 1 00:34:14 00:10:45
185 103 HRUŠKOVÁ Kristýna Brno - Kohoutovice 22 Dky 2003 1 00:34:15 00:10:46
186 193 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 58 Ž 1977 1 00:34:16 00:10:46
187 12 ZÁDRAPA Tomáš 25 XM 1973 1 00:34:17 00:10:47
188 204 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 28 ŽV1 1968 1 00:34:17 00:10:48
189 294 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 5 Jky 1997 1 00:34:18 00:10:49
190 275 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 23 Dky 1998 1 00:34:19 00:10:49
191 96 KALOVÁ Jana AP Brno 29 ŽV1 1966 1 00:34:19 00:10:50
192 190 SLANÁ Marie AC Moravská Slavia Brno 24 Dky 1999 1 00:34:20 00:10:50
193 184 GREGOROVÁ Michaela Mrákotín 6 Jky 1997 1 00:34:22 00:10:53
194 207 NOVÁKOVÁ Adela Individuální 59 Ž 1987 1 00:34:23 00:10:54
195 232 SVĚTNICOVÁ Monika 30 ŽV1 1967 1 00:34:24 00:10:55
196 299 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 25 Dky 1999 1 00:34:27 00:10:57
197 117 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 7 Jky 1996 1 00:34:27 00:10:58
198 45 DOČKALOVÁ Věra Šťastní běžci 60 Ž 1976 1 00:34:30 00:11:01
199 118 ŠKROBOVÁ Jana 31 ŽV1 1971 1 00:34:31 00:11:02
200 31 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 1 00:34:32 00:11:03
201 176 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 32 ŽV1 1975 1 00:34:41 00:11:12
202 13 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 61 Ž 1981 1 00:34:44 00:11:15
203 173 HUBÁČEK Filip 28 Dci 1999 1 00:34:45 00:11:16
204 196 PETŘÍKOVÁ Blanka Brno Nový Lískovec 62 Ž 1978 1 00:34:53 00:11:24
205 33 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 63 Ž 1977 1 00:34:54 00:11:25
206 177 BEČIČKOVÁ Barbora Hal 3000 64 Ž 1986 1 00:34:56 00:11:27
207 241 BORÝSKOVÁ Eva 65 Ž 1992 1 00:35:21 00:11:52
208 279 STIBALOVÁ Jitka 33 ŽV1 1974 1 00:35:22 00:11:53
209 209 OČENÁŠKOVÁ Petra 34 ŽV1 1972 1 00:35:23 00:11:54
210 170 ŽEMLIČKOVÁ Stanislava Biatlon Vyškov 26 Dky 2000 1 00:35:27 00:11:58
211 60 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 15 Jři 1997 1 00:35:48 00:12:18
212 109 PETROVÁ Katarína newline 66 Ž 1981 1 00:35:54 00:12:24
213 269 KOLLÁROVÁ Andrea Gbelski stríci 67 Ž 1977 1 00:35:54 00:12:25
214 119 KAMASOVÁ Monika Báječné ženy v běhu 68 Ž 1986 1 00:35:55 00:12:26
215 25 ŠEBEK Martin ACT Lerak Blansko 29 Dci 1998 1 00:36:01 00:12:32
216 38 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 35 ŽV1 1973 1 00:36:02 00:12:32
217 249 NĚMEČKOVÁ Alena 69 Ž 1979 1 00:36:03 00:12:33
218 62 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 36 ŽV1 1974 1 00:36:10 00:12:41
219 41 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 8 ŽV2 1965 1 00:36:11 00:12:42
220 48 JANKŮ Julie AK Olymp Brno 27 Dky 1999 1 00:36:27 00:12:58
221 226 JANKŮ Jiří Kénik 26 XM 1973 1 00:36:27 00:12:58
222 78 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 9 ŽV2 1964 1 00:36:33 00:13:04
223 220 DOLEŽELOVÁ Andrea 37 ŽV1 1975 1 00:36:44 00:13:15
224 206 MUSILOVÁ Lucie Zastávka u Brna 70 Ž 1980 1 00:37:07 00:13:38
225 18 PROKEŠOVÁ Jana Sokol Sokolnice 38 ŽV1 1972 1 00:37:10 00:13:40
226 72 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 1 00:37:12 00:13:42
227 210 BOUDNÍKOVÁ Věra Blansko 39 ŽV1 1975 1 00:37:21 00:13:51
228 83 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 40 ŽV1 1966 1 00:37:25 00:13:55
229 161 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 71 Ž 1991 1 00:37:36 00:14:06
230 265 KRÁL Michal 27 XM 1965 1 00:37:36 00:14:06
231 179 SVOBODOVÁ Martina 41 ŽV1 1975 1 00:37:38 00:14:09
232 102 SCHMID Katharina Brno 28 Dky 2003 1 00:37:39 00:14:10
233 250 ADAMCOVÁ Karolína BehejBrno.com 72 Ž 1982 1 00:37:41 00:14:11
234 286 SOLDÁNOVÁ Jana AHA Vyškov 29 Dky 1999 1 00:37:52 00:14:23
235 189 STRAKOVÁ Hana 42 ŽV1 1974 1 00:37:57 00:14:27
236 244 ŠIMŮNKOVÁ Eva 73 Ž 1980 1 00:38:02 00:14:33
237 257 KAŠPÁRKOVÁ Jana 74 Ž 1982 1 00:38:05 00:14:36
238 84 MOKRÁ Regina Brno 43 ŽV1 1968 1 00:38:16 00:14:47
239 266 BAUMLOVÁ Sabina 75 Ž 1993 1 00:38:23 00:14:54
240 287 STIBALOVÁ Tereza Kuřim 30 Dky 1999 1 00:38:29 00:15:00
241 168 PELLOVÁ Gabriela 76 Ž 1979 1 00:38:35 00:15:06
242 181 INGROVÁ Anna 77 Ž 1988 1 00:38:36 00:15:07
243 141 KUČEROVÁ Jana (CZ) inlineclub Brno 78 Ž 1989 1 00:38:37 00:15:08
244 56 SÝKOROVÁ Monika Brno-Královo pole 44 ŽV1 1970 1 00:38:44 00:15:15
245 187 FINSTRLOVÁ Alena 45 ŽV1 1975 1 00:39:04 00:15:35
246 20 WOJTKOVÁ Jindra Individuální 10 ŽV2 1965 1 00:39:04 00:15:35
247 99 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 79 Ž 1987 1 00:39:25 00:15:55
248 104 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 6 ŽV3 1953 1 00:39:42 00:16:13
249 79 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 7 ŽV3 1944 1 00:40:21 00:16:51
250 29 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 46 ŽV1 1973 1 00:40:21 00:16:51
251 194 OPLETALOVÁ Lenka Slavkov u Brna 47 ŽV1 1975 1 00:40:24 00:16:55
252 98 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 80 Ž 1980 1 00:40:41 00:17:12
253 44 ŠVÉDOVÁ Jana TJ Sokol Hvozdec 48 ŽV1 1973 1 00:40:54 00:17:24
254 77 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 8 ŽV3 1955 1 00:41:10 00:17:40
255 66 TRŠOVÁ Daniela PBM 49 ŽV1 1973 1 00:41:41 00:18:12
256 205 PŘIBYLOVÁ Dana Diverze team 81 Ž 1985 1 00:41:49 00:18:20
257 237 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 31 Dky 2000 1 00:41:50 00:18:20
258 247 DERMEKOVÁ Janka Gebelski strýci 11 ŽV2 1961 1 00:41:52 00:18:22
259 14 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 8 Jky 1996 1 00:42:18 00:18:48
260 35 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 32 Dky 1999 1 00:42:24 00:18:55
261 108 PALKOVÁ Lenka Rosice 50 ŽV1 1970 1 00:42:29 00:18:59
262 277 SAJDLOVÁ Zuzana 82 Ž 1979 1 00:42:58 00:19:29
263 238 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 12 ŽV2 1964 1 00:44:01 00:20:31
264 208 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 13 ŽV2 1959 1 00:44:03 00:20:34
265 158 KLÁSKOVÁ Martina 51 ŽV1 1974 1 00:44:39 00:21:09
266 2 KLÁSEK Aleš AK Prohibition RUM (N) 28 XM 1966 1 00:44:41 00:21:12
267 32 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 9 ŽV3 1938 1 00:45:35 00:22:06
268 298 FLORIÁNOVÁ Eva Bučovice 83 Ž 1991 1 00:46:01 00:22:32
269 70 SUCHÁNKOVÁ Lucie Báječné ženy v běhu 84 Ž 1984 1 00:51:07 00:27:38
270 293 VODIČKOVÁ Sylva Lesní Hluboké 14 ŽV2 1957 1 00:56:47 00:33:18

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 153 NOVOTNÝ Jiří XM 1974
DNF 167 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov Dci 2005
DNF 197 RUSO Julius (ČR) VSK Univerzita Brno Dci 1999
DNF 284 KAMENSKÝ Pavel XM 1980

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.