Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 28.09.2013 08:00 do 28.09.2013 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůAtletika UNI CZ s.r.o.

Start: 22:00 hod

Seriál závodůCyrilo-Metodějský maraton 2013
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)11,00
Počet kol1
Počet závodníků285
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 74 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M_A 1980 1 00:34:30
2 10 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 2 M_A 1981 1 00:35:56 00:01:26
3 285 KRIŽÁK Ján ASK grafobal Skalica 1 M_C 1970 1 00:36:28 00:01:57
4 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 2 M_C 1970 1 00:36:53 00:02:22
5 12 MACHO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 1 M_B 1975 1 00:37:26 00:02:55
6 71 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 2 M_B 1977 1 00:37:32 00:03:02
7 252 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 M_E 1960 1 00:38:18 00:03:47
8 328 DVOŘÁK Ladislav EKOL Brno 3 M_A 1982 1 00:38:32 00:04:01
9 310 PULICAR Kamil MK Seitl 4 M_A 1991 1 00:38:47 00:04:17
10 295 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 5 M_A 1987 1 00:39:13 00:04:42
11 61 SEDLÁČEK Josef BIKE - KAMÍK - TUČAPY 3 M_C 1970 1 00:39:17 00:04:46
12 309 KAZDA Ladislav Brno 3 M_B 1975 1 00:39:24 00:04:54
13 196 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 6 M_A 1979 1 00:39:32 00:05:01
14 110 TOMČAL Dušan Lipov 4 M_C 1973 1 00:39:35 00:05:05
15 21 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 7 M_A 1992 1 00:39:38 00:05:08
16 244 KLÍMA Tomáš EKOL TEAM 8 M_A 1980 1 00:39:40 00:05:10
17 208 KUBÍNEK František Blažovice 9 M_A 1988 1 00:39:50 00:05:19
18 308 SVOBODA Petr Brno 1 M_D 1968 1 00:39:52 00:05:22
19 222 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 10 M_A 1987 1 00:39:58 00:05:28
20 307 ČERMÁK Jan SKOL Brno 2 M_E 1963 1 00:40:09 00:05:39
21 111 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 2 M_D 1967 1 00:40:18 00:05:47
22 118 ADAMEC Milan Orel Vyškov 4 M_B 1977 1 00:40:26 00:05:55
23 126 BACIU Serban Romania 11 M_A 1980 1 00:40:40 00:06:09
24 242 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 5 M_B 1977 1 00:40:55 00:06:24
25 263 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 12 M_A 1986 1 00:40:57 00:06:26
26 81 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 13 M_A 1981 1 00:41:00 00:06:30
27 293 HOŘAVA Jiří SK Degart 14 M_A 1980 1 00:41:04 00:06:33
28 67 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 M_F 1958 1 00:41:14 00:06:43
29 28 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 15 M_A 1979 1 00:41:19 00:06:49
30 214 HRŮZA Pavel AC Track & Field Brno 16 M_A 1983 1 00:41:27 00:06:56
31 76 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 3 M_D 1968 1 00:41:40 00:07:09
32 271 NOVOTNÝ Jaroslav AC Moravská Slavia Brno 17 M_A 1984 1 00:41:44 00:07:13
33 193 KADLEC Petr Milotice 4 M_D 1965 1 00:41:44 00:07:14
34 123 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 5 M_D 1968 1 00:41:45 00:07:15
35 116 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 M_G 1950 1 00:41:54 00:07:23
36 58 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 6 M_B 1975 1 00:41:57 00:07:26
37 68 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 3 M_E 1959 1 00:42:02 00:07:32
38 112 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 5 M_C 1971 1 00:42:16 00:07:45
39 72 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 6 M_C 1971 1 00:42:17 00:07:46
40 37 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž_A 1986 1 00:42:22 00:07:51
41 114 HRBÁČEK Karel Útěchov 6 M_D 1968 1 00:42:33 00:08:03
42 34 FLORIÁN Radim 7 M_C 1970 1 00:42:36 00:08:05
43 338 MATOUŠEK Denis 18 M_A 1988 1 00:42:36 00:08:06
44 40 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jun 1995 1 00:42:46 00:08:16
45 46 MIKULA Miroslav Radošovce 2 M_F 1957 1 00:42:47 00:08:17
46 41 NEHYBKA Josef Orel Židenice 2 Jun 1995 1 00:42:48 00:08:17
47 211 DUŠIL Jaroslav Brno 8 M_C 1970 1 00:43:13 00:08:43
48 322 POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 19 M_A 1985 1 00:43:24 00:08:54
49 15 HALAS Petr AHA Vyškov - Orel Drnovice 9 M_C 1973 1 00:43:29 00:08:58
50 62 BULÍN Martin Přerov 20 M_A 1985 1 00:43:32 00:09:01
51 108 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M_G 1950 1 00:43:33 00:09:03
52 272 ALMAN Dušan Adamov 7 M_D 1967 1 00:43:34 00:09:03
53 119 JANOŠ Pavol BK VP Malacky 21 M_A 1984 1 00:43:42 00:09:12
54 268 GAJDOŠOVÁ Romana Košice 1 Jky 1994 1 00:43:43 00:09:12
55 87 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 3 M_G 1953 1 00:43:51 00:09:20
56 32 KAŇA Miroslav Mikulčice 8 M_D 1968 1 00:43:56 00:09:26
57 190 AMMER Libor SC Marathon Plzeň 7 M_B 1976 1 00:44:04 00:09:33
58 317 PFEIFER Leon Brno 22 M_A 1982 1 00:44:14 00:09:44
59 210 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 1 00:44:17 00:09:46
60 223 BĚLOHOUBEK Petr Brno 10 M_C 1972 1 00:44:19 00:09:49
61 85 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 23 M_A 1983 1 00:44:34 00:10:03
62 200 LUCZEWSKÝ David 11 M_C 1973 1 00:44:35 00:10:04
63 106 SLOUKA Jiří Blažovice 24 M_A 1983 1 00:44:37 00:10:07
64 296 RYŠAVÝ Miloš Brno 8 M_B 1976 1 00:44:43 00:10:12
65 265 NEMČEK Stanislav Jablonica 12 M_C 1970 1 00:44:44 00:10:14
66 292 PUČERA Pavel SK Degart 25 M_A 1979 1 00:44:47 00:10:17
67 247 HALOUZKA Karel Javorníky 13 M_C 1973 1 00:44:52 00:10:21
68 266 MEDLEN Marian Sekov Senica 4 M_E 1960 1 00:44:58 00:10:27
69 105 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž_A 1979 1 00:45:03 00:10:33
70 227 CIBULKA Pavel Brno 9 M_D 1964 1 00:45:08 00:10:38
71 26 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 9 M_B 1977 1 00:45:09 00:10:39
72 48 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 3 M_F 1957 1 00:45:14 00:10:44
73 97 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 10 M_B 1976 1 00:45:16 00:10:45
74 31 SKYBA Martin Orel Židenice 5 M_E 1962 1 00:45:18 00:10:48
75 269 LINDOVSKÝ Daniel Tvarožná Lhota 26 M_A 1992 1 00:45:26 00:10:56
76 278 VINTRLÍK Martin Křepice 11 M_B 1977 1 00:45:28 00:10:58
77 306 ČERMÁK Martin SKOL Brno 27 M_A 1993 1 00:45:32 00:11:01
78 187 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M_I 1942 1 00:45:33 00:11:02
79 305 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar 12 M_B 1974 1 00:45:35 00:11:05
80 43 BÁR Lukáš Brno 13 M_B 1974 1 00:45:40 00:11:09
81 22 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_C 1970 1 00:45:42 00:11:11
82 199 ČUPR Pavel Brno 28 M_A 1991 1 00:45:45 00:11:14
83 201 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 14 M_B 1978 1 00:45:46 00:11:15
84 66 VINTR Tomáš AK Junior Holič 29 M_A 1983 1 00:45:46 00:11:16
85 93 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 6 M_E 1960 1 00:45:48 00:11:17
86 101 HRADIL Stanislav BK Hodonín 4 M_F 1958 1 00:45:59 00:11:29
87 90 DRAGOLOV Daniel (CZE) 10 M_D 1967 1 00:46:20 00:11:50
88 229 KUČINSKÝ Pavel Brno 7 M_E 1959 1 00:46:23 00:11:53
89 42 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie Moravský Krumlov 1 Ž_B 1975 1 00:46:26 00:11:56
90 192 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 11 M_D 1968 1 00:46:32 00:12:02
91 185 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 15 M_B 1975 1 00:46:33 00:12:03
92 130 POLÁŠEK Vít Hodonín 16 M_B 1976 1 00:46:34 00:12:04
93 188 KLAŠKA Michal Discokenny Blažovice 14 M_C 1969 1 00:46:40 00:12:10
94 294 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 17 M_B 1976 1 00:46:41 00:12:11
95 335 VALENT Radek 15 M_C 1970 1 00:46:43 00:12:13
96 109 RERYCH Jiří Brno 30 M_A 1988 1 00:46:46 00:12:16
97 255 UHLÍŘ Dalibor Brno 31 M_A 1980 1 00:47:03 00:12:33
98 25 HORÁK Petr (CZE) Sokol Prštice 18 M_B 1976 1 00:47:06 00:12:35
99 91 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 19 M_B 1974 1 00:47:09 00:12:38
100 70 FABRIK Miroslav Brno 8 M_E 1959 1 00:47:13 00:12:42
101 264 PAPÍREK Jiří Brno 32 M_A 1982 1 00:47:13 00:12:43
102 216 BARTOŠ Libor Hodonín 9 M_E 1961 1 00:47:15 00:12:45
103 78 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 10 M_E 1961 1 00:47:18 00:12:48
104 89 KADLEC Jiří Sokol Radostice 3 Jun 1997 1 00:47:19 00:12:49
105 298 JANOTA Boris INA Skalica 20 M_B 1975 1 00:47:20 00:12:50
106 297 NĚMEC Roman Brno 16 M_C 1972 1 00:47:21 00:12:50
107 77 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 Ž_C 1972 1 00:47:21 00:12:51
108 213 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1978 1 00:47:22 00:12:51
109 134 SMUTNÝ Zdeněk AHA Vyškov 5 M_F 1957 1 00:47:25 00:12:54
110 115 TRÁVNÍČEK Jaroslav Drnovice 12 M_D 1964 1 00:47:25 00:12:55
111 332 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 13 M_D 1965 1 00:47:26 00:12:55
112 45 MATULKA Rudolf Tragéd team 33 M_A 1993 1 00:47:30 00:13:00
113 291 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 17 M_C 1971 1 00:47:34 00:13:04
114 339 KOCUR Lukáš Brno 21 M_B 1977 1 00:47:35 00:13:04
115 92 KRÁTKÝ Ivo LRS Vyškov 14 M_D 1968 1 00:47:35 00:13:05
116 243 HRABAL Marek Rousínov 4 Jun 1995 1 00:47:54 00:13:24
117 27 VINTERA Petr Vyškov 22 M_B 1975 1 00:47:56 00:13:26
118 13 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 Ž_C 1969 1 00:47:57 00:13:27
119 326 KAŠPAR Aleš 23 M_B 1978 1 00:48:09 00:13:39
120 318 POKLUDA Tomáš Mokrá Hora 18 M_C 1970 1 00:48:13 00:13:42
121 95 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 1 M_H 1948 1 00:48:16 00:13:46
122 44 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 6 M_F 1958 1 00:48:17 00:13:46
123 88 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 3 Ž_A 1986 1 00:48:24 00:13:54
124 35 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 7 M_F 1955 1 00:48:25 00:13:54
125 98 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 1 Ž_D 1964 1 00:48:28 00:13:58
126 337 ŠOUMAL Vladimír Brno 34 M_A 1980 1 00:48:36 00:14:05
127 51 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 15 M_D 1964 1 00:48:41 00:14:11
128 20 MATULOVÁ Martina Brno 4 Ž_C 1972 1 00:48:56 00:14:26
129 19 MATULA Jaroslav Zetor Brno 19 M_C 1970 1 00:49:02 00:14:32
130 23 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 3 Ž_B 1977 1 00:49:06 00:14:36
131 191 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna RUNGO.CZ 4 Ž_B 1978 1 00:49:08 00:14:37
132 276 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 16 M_D 1967 1 00:49:09 00:14:39
133 133 DYTRT Petr Moravany 24 M_B 1976 1 00:49:12 00:14:41
134 204 KLIMÁNKOVÁ Eva 5 Ž_C 1973 1 00:49:12 00:14:41
135 236 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 17 M_D 1964 1 00:49:25 00:14:54
136 100 MIKLOVIČ Igor Skalica 18 M_D 1967 1 00:49:25 00:14:55
137 321 BŮŽEK Jan Brno 8 M_F 1957 1 00:49:26 00:14:55
138 80 HYNŠTOVÁ Marie AHA Vyškov 1 Ž_F 1957 1 00:49:31 00:15:00
139 246 ČERMÁK Jan Šlapanice 35 M_A 1989 1 00:49:36 00:15:05
140 50 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka (CZE) EKOL TEAM 4 Ž_A 1993 1 00:49:42 00:15:11
141 52 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 4 M_G 1953 1 00:49:43 00:15:12
142 331 STRŽÍNEK Václav 36 M_A 1991 1 00:49:58 00:15:27
143 249 VRÁNEK David Brno 25 M_B 1978 1 00:50:05 00:15:34
144 282 GOTTWALD Václav Křížanovice 9 M_F 1955 1 00:50:13 00:15:43
145 182 FRANK Jakub Holubice 37 M_A 1985 1 00:50:14 00:15:44
146 237 VŠETEČKOVÁ Pavla Brno 5 Ž_B 1975 1 00:50:16 00:15:45
147 129 BOHÁČ Jiří (CZ) Brno 10 M_F 1954 1 00:50:27 00:15:56
148 313 MURAVEC Pavel RED HAT 38 M_A 1980 1 00:50:33 00:16:02
149 135 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 39 M_A 1981 1 00:50:39 00:16:08
150 334 KOUDELKA Jiří AP Brno 11 M_F 1957 1 00:50:41 00:16:10
151 113 ČADEK Martin Brno 12 M_F 1957 1 00:50:42 00:16:12
152 253 HANÁK Albín Brno 5 M_G 1951 1 00:50:48 00:16:17
153 270 MARINA Martin Brno 40 M_A 1985 1 00:50:54 00:16:23
154 206 KŘÍŽ Petr Blažovice 5 Jun 1997 1 00:51:04 00:16:33
155 274 RICHTER Ondřej Brno 26 M_B 1978 1 00:51:05 00:16:35
156 340 HRDLIČKA František 41 M_A 1993 1 00:51:07 00:16:37
157 120 KOHOUTEK Jaromír Brno 13 M_F 1955 1 00:51:08 00:16:37
158 128 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 2 Ž_E 1962 1 00:51:09 00:16:39
159 181 ČECH Ladislav Fit-OnLine 20 M_C 1973 1 00:51:13 00:16:43
160 47 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M_G 1951 1 00:51:19 00:16:48
161 277 KLIMEŠ Radek Brno 21 M_C 1973 1 00:51:36 00:17:06
162 124 KRESTA Roman Zetor Brno 19 M_D 1965 1 00:51:37 00:17:06
163 224 STRÁNÍK Aleš Blansko 7 M_G 1950 1 00:51:43 00:17:12
164 202 PEŠÁKOVÁ Mirka Tetčice 5 Ž_A 1985 1 00:51:43 00:17:13
165 226 HABERLAND Jan Sokol Brno 2 M_I 1942 1 00:51:55 00:17:25
166 257 MARTIŠOVÁ Michala SK Jablonica 6 Ž_A 1983 1 00:51:59 00:17:28
167 288 ZÍŠKOVÁ Miroslava SK Jablonica 6 Ž_B 1975 1 00:52:18 00:17:48
168 75 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 14 M_F 1955 1 00:52:25 00:17:54
169 261 SLAVÍČKOVÁ Jarmila (CZE) 2 Ž_F 1956 1 00:52:35 00:18:05
170 121 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 2 Ž_D 1964 1 00:52:40 00:18:09
171 230 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 20 M_D 1966 1 00:52:43 00:18:13
172 63 MECL Karel BK Hodonín 11 M_E 1963 1 00:52:46 00:18:16
173 315 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 3 Ž_E 1963 1 00:52:49 00:18:18
174 286 BŘEZINA Petr Brno 8 M_G 1950 1 00:52:54 00:18:24
175 320 NEČASOVÁ Klára Brno 2 Jky 1994 1 00:52:55 00:18:24
176 319 KNAPIL Josef Brno 7 Ž_A 1990 1 00:52:55 00:18:25
177 228 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 15 M_F 1956 1 00:52:58 00:18:27
178 325 FIŠER ADam 42 M_A 1980 1 00:52:59 00:18:29
179 53 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 M_H 1946 1 00:53:03 00:18:33
180 281 NEŠPOR Martin 22 M_C 1973 1 00:53:28 00:18:58
181 232 BAŤA Jiří Brno 12 M_E 1960 1 00:53:31 00:19:00
182 267 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 3 Ž_D 1966 1 00:53:35 00:19:04
183 82 HABA Milan AC Malacky 23 M_C 1970 1 00:53:35 00:19:04
184 312 ŠŤASTNÝ Jiří SK Rouchovany 13 M_E 1960 1 00:53:35 00:19:05
185 205 MALEČEK Pavel Slavkov u Brna 43 M_A 1980 1 00:53:49 00:19:18
186 262 KLOFANDA Emil Sokol Pozořice 16 M_F 1956 1 00:53:50 00:19:19
187 79 VOLAVÝ Vladimír Fit online 17 M_F 1955 1 00:53:56 00:19:26
188 212 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 44 M_A 1984 1 00:54:03 00:19:33
189 54 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 14 M_E 1961 1 00:54:08 00:19:38
190 33 FLORIÁNOVÁ Veronika (CZE) 6 Ž_C 1973 1 00:54:18 00:19:48
191 323 MACEK David KDU-ČSL 27 M_B 1976 1 00:54:24 00:19:53
192 302 BRZOBOHATÝ Petr Brno 28 M_B 1975 1 00:54:25 00:19:54
193 194 VAVERKOVÁ Lucie Rosice 8 Ž_A 1985 1 00:54:27 00:19:57
194 65 KOCÁK Ján AK Junior Holič 3 M_I 1940 1 00:54:27 00:19:57
195 239 ČTVRTNÍČEK Aleš (CZE) Brünner Sport Club 15 M_E 1961 1 00:54:28 00:19:58
196 260 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 9 Ž_A 1986 1 00:54:43 00:20:12
197 284 KARAS Karel BK Hodonín 3 M_H 1945 1 00:54:49 00:20:18
198 107 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 18 M_F 1954 1 00:54:57 00:20:26
199 203 UBROVÁ Veronika 7 Ž_B 1978 1 00:55:00 00:20:30
200 240 LERCHOVÁ Martina 10 Ž_A 1990 1 00:55:02 00:20:32
201 248 JANKŮ Jiří Brno 24 M_C 1973 1 00:55:04 00:20:34
202 258 BRTNÍK Radim Blažovice 45 M_A 1980 1 00:55:08 00:20:37
203 234 HLUČIL Jiří Brno 29 M_B 1977 1 00:55:10 00:20:40
204 59 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 9 M_G 1951 1 00:55:16 00:20:46
205 102 TIRPAK Onrej Senica 4 M_H 1948 1 00:55:19 00:20:49
206 84 ŠITKOVÁ Terezie Drnovice u Vyškova 11 Ž_A 1992 1 00:55:36 00:21:06
207 195 NOVOTNÝ ST. Ondřej Triexpert team 25 M_C 1973 1 00:55:42 00:21:11
208 275 HAVLÁSEK Petr Brno 46 M_A 1981 1 00:55:43 00:21:13
209 273 VODIČKOVÁ Barbora Lesní Hluboké 12 Ž_A 1983 1 00:55:43 00:21:13
210 49 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 19 M_F 1955 1 00:55:47 00:21:16
211 287 BŘEZINOVÁ Renata Brno 8 Ž_B 1975 1 00:56:08 00:21:37
212 279 MICHÁLEK Juraj Brno 47 M_A 1982 1 00:56:09 00:21:38
213 103 VAČKOVÁ Andrea Senica 7 Ž_C 1971 1 00:56:12 00:21:41
214 14 KUNC Josef LRS Vyškov 16 M_E 1960 1 00:56:27 00:21:57
215 117 SKŘIVÁNKOVÁ Dana (CZE) Borki 4 Ž_D 1967 1 00:56:27 00:21:57
216 30 KROUPA Jiří Brno 17 M_E 1959 1 00:56:27 00:21:57
217 311 PETŘÍKOVÁ Kateřina Brno 8 Ž_C 1971 1 00:56:43 00:22:12
218 73 PELC Vít OZZY Brno 21 M_D 1967 1 00:56:48 00:22:18
219 336 WALLOVÁ Jana 9 Ž_C 1973 1 00:56:54 00:22:24
220 36 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 Ž_G 1950 1 00:56:58 00:22:27
221 235 KAPAVÍK Radim Přerov 48 M_A 1985 1 00:57:06 00:22:35
222 225 FRANK Pavel LRS Vyškov 5 M_H 1947 1 00:57:11 00:22:41
223 38 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 10 M_G 1952 1 00:57:15 00:22:44
224 131 VALOVÁ Kateřina Zbýšov 9 Ž_B 1977 1 00:57:40 00:23:09
225 303 PRES David Olšany 30 M_B 1976 1 00:57:44 00:23:13
226 314 DANĚK Libor Tvarožná Lhota 49 M_A 1985 1 00:57:46 00:23:15
227 250 JANKŮ Julie Brno 3 Jky 1999 1 00:57:52 00:23:21
228 218 JANČÍKOVÁ Sylvie Brno 10 Ž_B 1978 1 00:58:06 00:23:35
229 299 REZNER Luboš Kuřim 22 M_D 1965 1 00:58:11 00:23:41
230 301 DVOŘÁK David Brno 31 M_B 1976 1 00:58:22 00:23:52
231 122 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 M_H 1945 1 00:58:22 00:23:52
232 104 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 11 M_G 1949 1 00:58:31 00:24:00
233 86 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 Ž_F 1954 1 00:58:33 00:24:03
234 231 MRÁZKOVÁ Blanka Neslovice 11 Ž_B 1977 1 00:58:37 00:24:06
235 300 LENHART David Brno 50 M_A 1979 1 00:58:39 00:24:09
236 39 FORETNÍK František Krumvíř 12 M_G 1951 1 00:58:46 00:24:16
237 289 RYBANSKÁ Denisa SK Jablonica 12 Ž_B 1976 1 00:58:46 00:24:16
238 24 DOČKALOVÁ Věra 13 Ž_B 1976 1 00:58:52 00:24:21
239 219 TOMÁNKOVÁ Dana Orel Křenovice 13 Ž_A 1979 1 00:59:06 00:24:36
240 198 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 7 M_H 1945 1 00:59:10 00:24:39
241 183 DANĚK Václav Romza Klub Blažovice 32 M_B 1974 1 00:59:44 00:25:14
242 207 KŘÍŽ ST Petr Blažovice 33 M_B 1974 1 00:59:44 00:25:14
243 259 VEČEŘA Michal Blažovice 51 M_A 1984 1 00:59:44 00:25:14
244 189 VALTR Luboš Romza Klub Blažovice 34 M_B 1977 1 00:59:45 00:25:14
245 18 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 8 M_H 1944 1 01:00:12 00:25:42
246 184 KAŠPAŘÍKOVÁ Tereza Orel Blažovice 14 Ž_B 1977 1 01:00:22 00:25:52
247 125 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 13 M_G 1953 1 01:00:29 00:25:59
248 215 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_E 1962 1 01:00:50 00:26:20
249 333 KALOVÁ Jana AP Brno 5 Ž_D 1966 1 01:00:56 00:26:26
250 256 RATAJSKÝ František Brno 9 M_H 1946 1 01:01:01 00:26:30
251 330 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 10 M_H 1946 1 01:01:15 00:26:45
252 217 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 6 Ž_D 1965 1 01:01:28 00:26:57
253 83 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 1 Ž_H 1946 1 01:01:48 00:27:18
254 56 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 4 M_I 1941 1 01:02:00 00:27:30
255 251 BADAČOVÁ Gabriela Brno 14 Ž_A 1981 1 01:02:15 00:27:44
256 324 HABERLOVÁ Helena Borki 15 Ž_B 1974 1 01:02:42 00:28:12
257 316 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 23 M_D 1964 1 01:02:44 00:28:13
258 94 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 5 M_I 1937 1 01:02:47 00:28:16
259 254 ZICHOVÁ Jana Prace 15 Ž_A 1991 1 01:03:05 00:28:35
260 127 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 2 Ž_G 1953 1 01:03:09 00:28:39
261 304 KREJČÍŘ Jan Dědci Sobě 52 M_A 1980 1 01:03:10 00:28:40
262 64 SEDLÁČEK Josef Boleráz 6 M_I 1939 1 01:03:24 00:28:53
263 197 CUPALOVÁ Eva Bučovice 2 Ž_H 1947 1 01:03:36 00:29:06
264 57 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 Ž_I 1938 1 01:03:43 00:29:12
265 16 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 4 Jky 1998 1 01:04:50 00:30:20
266 69 FABRIKOVÁ Blanka Brno 5 Ž_E 1960 1 01:05:08 00:30:37
267 132 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 10 Ž_C 1973 1 01:05:14 00:30:43
268 186 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 18 M_E 1960 1 01:05:28 00:30:57
269 17 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 7 Ž_D 1967 1 01:05:54 00:31:24
270 238 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 8 Ž_D 1965 1 01:06:49 00:32:19
271 280 MICHÁLKOVÁ Eva 16 Ž_A 1987 1 01:07:38 00:33:08
272 283 KREJČÍ František Brno 7 M_I 1943 1 01:07:41 00:33:11
273 327 KAŠPAROVÁ Jana 17 Ž_A 1982 1 01:09:35 00:35:04
274 60 HRUBÝ Milan AK Junior Holič 8 M_I 1938 1 01:09:44 00:35:13
275 99 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 9 M_I 1939 1 01:09:52 00:35:22
276 96 MACHALA Jaroslav Hluk 10 M_I 1938 1 01:13:51 00:39:21
277 55 KUBÍK Josef Adamov 11 M_I 1938 1 01:13:59 00:39:29
278 245 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 4 Ž_F 1955 1 01:15:05 00:40:35
279 29 KROUPOVÁ Pavla Brno 9 Ž_D 1965 1 01:16:50 00:42:19
280 233 CAHEL Pavel Adamov 12 M_I 1938 1 01:23:23 00:48:53

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 209 VRZÁK Michael EKOL TEAM M_A 1992
DNF 220 DOLEŽALOVÁ Jana Brno Ž_A 1982
DNF 221 HOUSER Petr Brno M_A 1982
DNF 241 JEMELÍKOVÁ Denisa ZBM Brno Ž_A 1993
DNF 329 VYSLOUŽIL Libor EKOL Brno M_A 1989

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.