Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 24.02.2024 09:00 do 24.02.2024 20:00
Technický delegátOta Šedý
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků550
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1113 HABARTA Tomáš AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1 M20-34 2003 3 00:30:50
2 1 ZEMANÍK Jakub SSK Vítkovice 2 M20-34 1995 3 00:30:55 00:00:05
3 4 FEJFAR Ondřej Ak Kroměříž - O.Němec 1 M35-39 1989 3 00:31:54 00:01:04
4 88 PAULÍK Roman Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 M35-39 1988 3 00:31:58 00:01:08
5 5 CHWISTEK Lukáš SSK Vítkovice 3 M20-34 1997 3 00:32:14 00:01:24
6 42 ELASRI Abderrahim Team@Elasri 1 M40-44 1982 3 00:32:21 00:01:30
7 6 KŘIVOHLÁVEK Tomáš Salomon 4 M20-34 1995 3 00:32:30 00:01:40
8 8 KRIŠICA Marek TJ TŽ Třinec 5 M20-34 2002 3 00:32:42 00:01:52
9 16 PETR Jiří Salomon 1 M45-49 1979 3 00:33:23 00:02:33
10 396 STEINER Tomáš AK Drnovice 3 M35-39 1986 3 00:33:38 00:02:48
11 12 VABROUŠEK Filip Sykora runnig 6 M20-34 1999 3 00:34:15 00:03:25
12 414 ŠIMŮNEK Jan AK Iscarex Česká Třebová 7 M20-34 2003 3 00:34:27 00:03:37
13 461 VIŠNĚVSKY Andrej Fyziostep 8 M20-34 1991 3 00:34:39 00:03:48
14 33 PASTOR Patrik MK SEITL Ostrava 9 M20-34 2001 3 00:34:49 00:03:59
15 574 POKLOP Martin Fortex MB 4 M35-39 1988 3 00:34:50 00:03:59
16 56 BORÁK Martin TJ Šumperk 10 M20-34 1990 3 00:34:53 00:04:03
17 109 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 2 M40-44 1982 3 00:34:54 00:04:04
18 402 SVOBODA Marek SK Přerov 11 M20-34 1995 3 00:35:04 00:04:13
19 488 ŽAJDLÍK Pavel :) 5 M35-39 1988 3 00:35:10 00:04:20
20 136 HARNOŠ Petr Olomouc runners team 6 M35-39 1986 3 00:35:18 00:04:27
21 9 BLAHA Tomáš AK ASICS Kroměříž 2 M45-49 1976 3 00:35:36 00:04:45
22 111 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 12 M20-34 2000 3 00:35:41 00:04:51
23 411 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 3 M40-44 1980 3 00:35:46 00:04:56
24 319 PAVELKA Jan 2BWINNER TEAM 4 M40-44 1982 3 00:35:57 00:05:06
25 203 KHÝR Bronislav AC Prostějov 3 M45-49 1975 3 00:36:04 00:05:14
26 3 GIESELOVÁ Iva TJ Šumperk 1 Z20-34 2004 3 00:36:09 00:05:19
27 207 KLEIBL Martin 2BWINNER TEAM 1 M50-54 1973 3 00:36:11 00:05:21
28 424 ŠTRBÁK Stanislav Martin 13 M20-34 1997 3 00:36:23 00:05:33
29 10 VANKO Miroslav Dom srdca Martin 2 M50-54 1973 3 00:36:28 00:05:38
30 242 KUČERA Petr Grymov 4 M45-49 1975 3 00:36:33 00:05:43
31 546 SVĚTINSKÝ Jiří Hluk 5 M45-49 1979 3 00:36:35 00:05:45
32 59 BRABENEC Aleš Brno 7 M35-39 1987 3 00:36:47 00:05:57
33 523 FLEGL Vlastimil SK Vrchlabí Smola konstrukce 8 M35-39 1986 3 00:36:54 00:06:04
34 365 ROZMAHEL Vojtech PrimaDog 14 M20-34 1996 3 00:36:57 00:06:07
35 1111 MACUROVÁ Barbora 2BWINNER TEAM 2 Z20-34 1999 3 00:36:59 00:06:09
36 477 ZALUBIL Zdenko AŠK Skalica 5 M40-44 1984 3 00:37:01 00:06:10
37 564 TADIĆ Igor 6 M45-49 1978 3 00:37:03 00:06:13
38 117 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 15 M20-34 1991 3 00:37:13 00:06:23
39 180 JANEČKA Svatopluk TJ SKI-TURIST Velké Karlovice 3 M50-54 1972 3 00:37:21 00:06:31
40 543 MIČOLA Daniel A.C. Sportguides Rožnov p. Radhoštěm 16 M20-34 1998 3 00:37:34 00:06:43
41 51 BENEŠ Radomír 2BWINNER TEAM 4 M50-54 1973 3 00:37:38 00:06:47
42 306 NERADIL Vojtěch PSG Mechanix 17 M20-34 2001 3 00:37:41 00:06:50
43 463 VODÁREK Jakub všeproakci.cz 9 M35-39 1988 3 00:37:49 00:06:59
44 191 KÁBELA Honza SP Malenovice 7 M45-49 1978 3 00:37:50 00:07:00
45 7 NAVRÁTIL Tomáš Ak Kroměříž - O.Němec 10 M35-39 1988 3 00:37:52 00:07:01
46 337 POLÁK Radek AD team 8 M45-49 1979 3 00:37:55 00:07:05
47 1112 PASTOROVÁ Petra MK SEITL Ostrava 1 Z45-49 1977 3 00:37:57 00:07:06
48 511 PLEVÁK Milan BK Lysá pod Makytou 5 M50-54 1972 3 00:37:57 00:07:07
49 218 KOČÍB Jan Štefko running team 9 M45-49 1979 3 00:38:02 00:07:11
50 540 DANĚK Jiří Uherské Hradiště 10 M45-49 1976 3 00:38:07 00:07:17
51 172 CHRUDINA Robert Stěbořice 6 M50-54 1973 3 00:38:09 00:07:18
52 429 TABARKA Radek Bulls Rymice 11 M35-39 1988 3 00:38:10 00:07:20
53 41 BAROT Josef Hostýn Trail 6 M40-44 1982 3 00:38:32 00:07:42
54 415 ŠKAPA Marek MK SEITL Ostrava 7 M50-54 1971 3 00:38:33 00:07:43
55 90 DERKA Radim Přerov 18 M20-34 1991 3 00:38:35 00:07:44
56 138 HARTIG David Burik Running Team 8 M50-54 1973 3 00:38:52 00:08:01
57 304 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 9 M50-54 1974 3 00:38:55 00:08:05
58 325 PETRÁŠ Rostislav Nový Jičín u Štramberka 1 M55-59 1965 3 00:38:55 00:08:05
59 157 HRADIL Rudolf Ostrava 19 M20-34 1990 3 00:38:55 00:08:05
60 505 KUČERA Vladimír PSG Mechanix 10 M50-54 1973 3 00:38:57 00:08:07
61 507 NOVOTNÝ Jiří Kladníky 11 M45-49 1977 3 00:39:00 00:08:10
62 98 DOSOUDIL František Fénix sport 11 M50-54 1970 3 00:39:05 00:08:15
63 262 LUBRICH Marek SKI-OB Šternberk 12 M50-54 1974 3 00:39:08 00:08:18
64 405 ŠAFRÁNEK Tomáš Lipník nad Bečvou 20 M20-34 1992 3 00:39:10 00:08:20
65 441 TRUKSOVÁ Danka TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1 Z40-44 1982 3 00:39:12 00:08:21
66 171 CHMELA Marek VALACHBAJK Team 13 M50-54 1974 3 00:39:17 00:08:26
67 121 FRYDRYCH Martin Líšná 7 M40-44 1983 3 00:39:22 00:08:32
68 444 VABROUŠEK Petr TITAN Trilife 14 M50-54 1973 3 00:39:29 00:08:39
69 11 PUMPRLA Václav Rohálov bike team 1 M19- 2008 3 00:39:36 00:08:46
70 19 ŠPIČÁKOVÁ Jitka AD Sport/Alisy Sport team 1 Z35-39 1987 3 00:39:37 00:08:47
71 40 KOPLÍK Martin Vesani.cz 8 M40-44 1984 3 00:39:39 00:08:49
72 163 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 12 M45-49 1979 3 00:39:51 00:09:01
73 176 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 2BWINNER TEAM 1 Z50-54 1970 3 00:39:57 00:09:07
74 453 VAŠUT Jakub TJ Liga 100 Olomouc 12 M35-39 1987 3 00:39:58 00:09:08
75 141 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 13 M35-39 1987 3 00:40:15 00:09:25
76 152 HORNA František Atletika Alojzov 13 M45-49 1976 3 00:40:25 00:09:35
77 445 VACARDA Vladimír AC Slovan Liberec/ ELEVEN RUN TEAM 1 M65-69 1959 3 00:40:28 00:09:37
78 200 KAŠPÁREK Tom PIVI team 15 M50-54 1973 3 00:40:30 00:09:39
79 94 DOHNAL Zdeněk Zaproteam 14 M45-49 1979 3 00:40:32 00:09:42
80 234 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 16 M50-54 1974 3 00:40:33 00:09:43
81 185 JÍNA Pavel TJ Liga 100 Olomouc 1 M60-64 1962 3 00:40:33 00:09:43
82 224 KONEČNÝ Jakub Kohout Líšná 14 M35-39 1985 3 00:40:34 00:09:43
83 321 PAZDERA Miroslav ZAPRO Team 17 M50-54 1972 3 00:40:36 00:09:46
84 397 STRÁNSKÝ Aleš AK Iscarex Česká Třebová 2 M60-64 1960 3 00:40:38 00:09:47
85 140 HASTÍKOVÁ Jarmila Veselí nad Moravou 2 Z40-44 1980 3 00:40:38 00:09:48
86 572 DOBŠÍK Jiří 15 M45-49 1978 3 00:40:46 00:09:56
87 575 TROJÁKOVÁ Martina 3 Z20-34 1990 3 00:40:48 00:09:57
88 71 COL Roman RUBIC 16 M45-49 1979 3 00:40:51 00:10:00
89 254 LAVIČKA David Ghost team 18 M50-54 1973 3 00:40:57 00:10:06
90 25 KOTOPULU Helena CSG TRI team 3 Z40-44 1980 3 00:41:01 00:10:11
91 259 LORENC Martin TJ Liga 100 Olomouc 17 M45-49 1975 3 00:41:04 00:10:14
92 506 BARTÁK Radim Cyklo OP-BT Morkovice 9 M40-44 1980 3 00:41:12 00:10:22
93 533 JELÍNEK Aleš Brno 2 M55-59 1967 3 00:41:14 00:10:23
94 13 KAMÍNKOVÁ Petra Svatý Kopeček 2 Z50-54 1973 3 00:41:15 00:10:24
95 277 MATOUCH Bronislav TITAN Trilife 3 M55-59 1965 3 00:41:16 00:10:25
96 346 POUČOVÁ Petra Troubelice 4 Z20-34 1996 3 00:41:19 00:10:29
97 226 KONVIČKA Adam Konvičky Ostrava 18 M45-49 1977 3 00:41:24 00:10:33
98 184 JENYŠOVÁ Petra KESBUK 5 Z20-34 1991 3 00:41:25 00:10:35
99 468 VROBEL Miroslav Vroblici 3 M60-64 1961 3 00:41:30 00:10:40
100 478 ZAORAL Jiří VSSV Čunín - Kouty 4 M55-59 1969 3 00:41:32 00:10:41
101 20 JANDA Jakub ROHÁLOV bike team/Hostýn trail 21 M20-34 1991 3 00:41:34 00:10:44
102 104 DUŠIL Jaroslav BK Brno 19 M50-54 1970 3 00:41:37 00:10:47
103 177 JANČÍK Bořek Salming/Run4fun 4 M60-64 1964 3 00:41:44 00:10:53
104 245 KŮSOVÁ Lenka Triatlet Karlovy Vary 2 Z45-49 1977 3 00:41:58 00:11:07
105 282 MICHÁLEK Martin Si Alpaka Vyškov 19 M45-49 1978 3 00:42:01 00:11:10
106 547 NOVÁK Zdeněk Horizont Kola Novák Blansko 5 M60-64 1961 3 00:42:06 00:11:16
107 315 ONDRUŠÍK Kateřina AK Šternberk 4 Z40-44 1983 3 00:42:11 00:11:20
108 345 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Hostýn Trail 6 Z20-34 1995 3 00:42:11 00:11:20
109 298 NAVRÁTIL Miroslav Křelov 20 M45-49 1976 3 00:42:12 00:11:21
110 371 SÁS Ladislav SK Vyhlídka 20 M50-54 1972 3 00:42:21 00:11:31
111 158 HRADIL Zbyněk Bystrovany 21 M50-54 1974 3 00:42:23 00:11:33
112 175 JAKUB Plhoň Mattoni Freerun Zlín 21 M45-49 1978 3 00:42:28 00:11:38
113 243 KUČEROVÁ Eva Mattoni Freerun Zlín 5 Z40-44 1984 3 00:42:28 00:11:38
114 106 DVORSKÝ Ondřej Mattoni Freerun Zlín 15 M35-39 1988 3 00:42:34 00:11:43
115 479 ZAPLETAL Miroslav Devils team 22 M45-49 1976 3 00:42:35 00:11:45
116 448 VACULÍK Zdeněk ASPOT Hulín 23 M45-49 1976 3 00:42:35 00:11:45
117 229 KOPŘIVA Jaryn ROHÁLOV biketeam 10 M40-44 1984 3 00:42:40 00:11:50
118 169 CHADIM Michal Zastávka 24 M45-49 1978 3 00:42:46 00:11:56
119 29 BABIÁNEK David Tovačov 22 M20-34 1993 3 00:42:47 00:11:57
120 466 VRABEC Jiří Fírové Plzeň 6 M60-64 1961 3 00:42:50 00:12:00
121 268 MALÍK Vít CEWC Borovany 5 M55-59 1969 3 00:42:51 00:12:00
122 167 HUDCOVIC Tomáš SK Nové Město nas Metují 6 M55-59 1965 3 00:42:51 00:12:01
123 527 SPOREK Jakub Atletika Holešov 11 M40-44 1982 3 00:43:01 00:12:10
124 135 HANDL Martin HostýnTrail 16 M35-39 1989 3 00:43:03 00:12:13
125 404 SÝKOROVÁ Mária SYKORA RUNNING 3 Z45-49 1979 3 00:43:05 00:12:14
126 388 SOBOTKA Kamil Canicross Beskydy 25 M45-49 1977 3 00:43:07 00:12:17
127 130 HÁJEK Jakub Kroměříž 22 M50-54 1970 3 00:43:07 00:12:17
128 276 MATĚJÍK Petr Cycloracing team 7 M60-64 1964 3 00:43:08 00:12:18
129 542 STOKLÁSEK Tomáš 23 M20-34 1995 3 00:43:11 00:12:21
130 237 KREJČÍ Lukáš FBC Brouček 24 M20-34 1993 3 00:43:11 00:12:21
131 324 PETRASEK Vaclav Zlin 26 M45-49 1976 3 00:43:12 00:12:21
132 137 HARNOŠ Tomáš Ladermon Team 27 M45-49 1979 3 00:43:12 00:12:22
133 182 JANOUŠEK Miroslav Olomouc 17 M35-39 1987 3 00:43:12 00:12:22
134 450 VALOVÁ Daniela AKEZ Kopřivnice 2 Z35-39 1986 3 00:43:15 00:12:25
135 60 BRABENEC Miroslav Zdar nad Sázavou 2 M65-69 1959 3 00:43:19 00:12:29
136 344 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 6 Z40-44 1983 3 00:43:23 00:12:33
137 320 PAVLÍČEK Roman Hostýn Trail 25 M20-34 1990 3 00:43:25 00:12:35
138 205 KLAKURKA Václav AD team 12 M40-44 1983 3 00:43:27 00:12:37
139 46 KAROL Marek Canyon racing Holešov 28 M45-49 1977 3 00:43:29 00:12:39
140 15 JASENSKÝ Oldřich Ak Kroměříž - O.Němec 13 M40-44 1982 3 00:43:32 00:12:42
141 372 SÁSOVÁ Katrin SK Vyhlídka 7 Z20-34 1998 3 00:43:32 00:12:42
142 32 BAĎURA Tomáš Hostýn Trail 26 M20-34 1992 3 00:43:36 00:12:46
143 115 FLAŠAR Jiří Biatlon Halenkovice 2 M19- 2008 3 00:43:37 00:12:47
144 85 DĚDIČ Michal Atletika Holešov 14 M40-44 1984 3 00:43:39 00:12:49
145 343 POSPÍŠIL Petr TJ Jakl Karviná 29 M45-49 1979 3 00:43:42 00:12:51
146 535 KRYSTIÁN Martin Ladermon 23 M50-54 1972 3 00:43:46 00:12:55
147 341 POLÍVKA Luděk AD team 30 M45-49 1978 3 00:43:49 00:12:59
148 558 PIVEC Jiří PIVI team 7 M55-59 1969 3 00:43:58 00:13:08
149 519 HURYTA Jakub 27 M20-34 1991 3 00:44:02 00:13:11
150 250 LACIKOVÁ Markéta Démonky Stařícských štol 8 Z20-34 2003 3 00:44:03 00:13:12
151 508 BARTOŠ Dušan Atletika Písek 8 M60-64 1964 3 00:44:05 00:13:15
152 284 MIKULÍK Tomáš Chvalčov :) 28 M20-34 1995 3 00:44:08 00:13:18
153 58 BOŽA Václav LowellPro Runing Team 29 M20-34 1996 3 00:44:11 00:13:21
154 458 VICHER Jaroslav KESBUK 18 M35-39 1987 3 00:44:18 00:13:27
155 557 PÍRKOVÁ Jana SYKORA RUNNING 9 Z20-34 1993 3 00:44:18 00:13:27
156 129 GRULICHOVÁ Simona AK Drnovice 3 Z50-54 1972 3 00:44:18 00:13:28
157 196 KALNÝ Libor Štěpánovice 8 M55-59 1968 3 00:44:20 00:13:29
158 573 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 19 M35-39 1986 3 00:44:23 00:13:32
159 267 TŘASOŇ Miroslav 31 M45-49 1975 3 00:44:24 00:13:33
160 292 MÜCK Arnošt Hranice 3 M65-69 1959 3 00:44:25 00:13:34
161 45 BARTÍK Patrik KESBUK 32 M45-49 1976 3 00:44:30 00:13:40
162 146 HOŠŤÁLEK Marek Rohálov bike team 9 M55-59 1969 3 00:44:43 00:13:53
163 74 ČECHMÁNKOVÁ Olga AD team 7 Z40-44 1981 3 00:44:45 00:13:54
164 383 SLOWIOCZEK Roman Mk.Seitl Ostrava 4 M65-69 1959 3 00:44:52 00:14:01
165 133 HALUZÍK Marek DR.A.CY 24 M50-54 1974 3 00:44:54 00:14:04
166 303 NERADIL Svatopluk Líšná 15 M40-44 1980 3 00:44:55 00:14:05
167 434 TOMČÍK Lukáš X-TRAIL RychloHrad 16 M40-44 1981 3 00:45:00 00:14:09
168 150 HORÁK Pavel Vyškov 9 M60-64 1961 3 00:45:00 00:14:10
169 173 INDRA Marek (R)UNISáci 25 M50-54 1972 3 00:45:01 00:14:10
170 83 DĚDEK Hynek Zlín - Lužkovice 20 M35-39 1986 3 00:45:08 00:14:18
171 120 FRITSCHER Adam TJ Liga 100 Olomouc 33 M45-49 1975 3 00:45:10 00:14:19
172 274 MARTYNEK Vladislav Mosty u Jablunkova 982 5 M65-69 1959 3 00:45:13 00:14:23
173 273 MARTINEC Petr Veselá u Zlína 34 M45-49 1975 3 00:45:22 00:14:31
174 96 DOLEŽELOVÁ Martina Asics team 3 Z35-39 1985 3 00:45:27 00:14:37
175 375 SEKERKA Jan Kehar 35 M45-49 1978 3 00:45:31 00:14:40
176 70 CIMPRICH Petr Nordic walking Olomouc 21 M35-39 1986 3 00:45:34 00:14:44
177 530 TVARŮŽKA Tomáš Ladermon 26 M50-54 1972 3 00:45:44 00:14:54
178 24 NEDBAL Marek TJ Prusinovice 3 M19- 2009 3 00:45:44 00:14:54
179 232 KOUTNÁ Zuzana Lipník nad Bečvou 4 Z35-39 1988 3 00:45:46 00:14:56
180 39 BANCIKOVA Lucie PSK Přerov 5 Z35-39 1988 3 00:45:50 00:15:00
181 212 REICHLOVA Lucie FRČÍME 6 Z35-39 1986 3 00:45:51 00:15:01
182 356 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 10 M55-59 1969 3 00:45:52 00:15:01
183 235 KOZÁK Radek Bystřice pod Hostýnem 30 M20-34 1992 3 00:45:54 00:15:04
184 230 KOŘENEK Michal TJ Prusinovice 22 M35-39 1988 3 00:45:55 00:15:05
185 484 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY 11 M55-59 1968 3 00:45:57 00:15:07
186 538 PACHTOVÁ Iva TJ Jakl Karviná 4 Z50-54 1970 3 00:46:02 00:15:12
187 367 RŮŽIČKA Dominik TON 31 M20-34 1992 3 00:46:03 00:15:12
188 350 PROSSER Johnny www.vladimirsafr.cz 23 M35-39 1987 3 00:46:14 00:15:23
189 139 HASTÍK Kamil BezDresu 36 M45-49 1977 3 00:46:14 00:15:24
190 281 MÍČEK Roman Frýdek Místek 27 M50-54 1972 3 00:46:17 00:15:27
191 571 FAJSTL Richard ARC 32 M20-34 2004 3 00:46:19 00:15:29
192 283 MÍKA Radan uniploty.cz 37 M45-49 1977 3 00:46:23 00:15:33
193 485 ZIMA Aleš WINtERS GUREIN 17 M40-44 1982 3 00:46:26 00:15:36
194 389 SOHLICHOVÁ Marie Cyklo Bulis 1 Z19- 2007 3 00:46:31 00:15:41
195 132 HALUZA Martin KP Cycling 18 M40-44 1983 3 00:46:35 00:15:45
196 206 KLAPIL Luděk SAUCONY Team 28 M50-54 1973 3 00:46:36 00:15:46
197 249 LACIKOVÁ Hana Démonky Stařícských štol 5 Z50-54 1973 3 00:46:39 00:15:48
198 21 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 12 M55-59 1966 3 00:46:46 00:15:56
199 421 ŠTEC Jiří Valašské Meziříčí 13 M55-59 1966 3 00:46:48 00:15:58
200 278 MATYÁŠOVÁ Jana Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí 1 Z55-59 1965 3 00:46:50 00:16:00
201 256 LEJSEK Jaroslav Kessy Plešovec 1 M70-74 1953 3 00:46:56 00:16:06
202 512 CHVATÍK Zdeněk rocktechnik 24 M35-39 1986 3 00:47:02 00:16:12
203 327 PÍCHAL Tomáš RŮŽĎKA 10 M60-64 1960 3 00:47:09 00:16:19
204 222 KOMÍN Bohuslav Mattoni Freerun Zlín 38 M45-49 1976 3 00:47:12 00:16:22
205 394 STACHOŇOVÁ Bára SK Žabovřesky Brno 8 Z40-44 1984 3 00:47:13 00:16:23
206 489 ŽALUDEK Mira Dynamo Příluky 11 M60-64 1961 3 00:47:15 00:16:25
207 568 NOVÁK Pavel 140.6 Mile 14 M55-59 1966 3 00:47:16 00:16:26
208 102 DUNAJSKÁ Gabriela Olomouc 10 Z20-34 1997 3 00:47:16 00:16:26
209 522 LAMÁČEK Jan Mutěnice 39 M45-49 1977 3 00:47:19 00:16:28
210 528 DOLEŽALOVÁ Veronika Holešov 7 Z35-39 1986 3 00:47:20 00:16:29
211 381 SICHÁLKOVÁ Jana CMC 8 Z35-39 1988 3 00:47:20 00:16:29
212 373 SEDLÁČEK Jaroslav OB Holešov 12 M60-64 1964 3 00:47:25 00:16:34
213 199 KAŠÍK Martin Besys 40 M45-49 1978 3 00:47:31 00:16:40
214 53 BLÁHA Milan Af Křovice 6 M65-69 1957 3 00:47:35 00:16:45
215 449 VALD Jiří Drásal team Holešov 29 M50-54 1973 3 00:47:40 00:16:49
216 503 ČERNÝ Radek Biatlon Prostějov 41 M45-49 1978 3 00:47:43 00:16:53
217 480 ZAPLETAL Miroslav Žeranovice 19 M40-44 1980 3 00:47:44 00:16:54
218 420 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 7 M65-69 1955 3 00:47:45 00:16:55
219 261 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO Team 9 Z35-39 1988 3 00:47:46 00:16:56
220 529 DOLEŽALOVÁ Ivana Sk Vyhlídka Šternberk 9 Z40-44 1982 3 00:47:48 00:16:58
221 354 PTÁČEK Radim Rohálov bike team 4 M19- 2013 3 00:47:51 00:17:01
222 379 SCHEICHENOSTOVÁ Romana AK Kroměříž 10 Z35-39 1986 3 00:47:54 00:17:03
223 80 DALAJKA Stanislav MS Cycling 33 M20-34 1998 3 00:47:55 00:17:05
224 401 SVITÁK Stanislav MK SEITL Ostrava 2 M70-74 1950 3 00:47:56 00:17:05
225 569 VRBA Pavel Orel Morkovice 15 M55-59 1968 3 00:47:56 00:17:06
226 183 JANUŠKA Ivan Sokol Šanov 8 M65-69 1958 3 00:48:03 00:17:12
227 296 NAVRÁTIL Jakub DR.A.CY 30 M50-54 1974 3 00:48:03 00:17:13
228 483 ZEMAN Filip Mattoni Freerun Zlín 42 M45-49 1978 3 00:48:04 00:17:14
229 360 REŠKA Vítězslav Obec Nesovice 13 M60-64 1963 3 00:48:09 00:17:18
230 221 KOLMAŠOVÁ Lucie AK Drnovice 10 Z40-44 1982 3 00:48:09 00:17:19
231 204 KIMLOVA Veronika PSK Prerov 11 Z40-44 1983 3 00:48:10 00:17:19
232 447 VACULÍK Martin VyukoveVymalovanky.cz 25 M35-39 1988 3 00:48:11 00:17:20
233 392 SPURNÝ Marek VyukoveVymalovanky.cz 43 M45-49 1975 3 00:48:11 00:17:20
234 18 STANĚK Petr Ak Kroměříž - O.Němec 31 M50-54 1974 3 00:48:20 00:17:30
235 266 MACHŮ František Kruháč team UB 20 M40-44 1980 3 00:48:25 00:17:35
236 187 JORDANOV David PSK Přerov 44 M45-49 1979 3 00:48:30 00:17:39
237 214 KNÁPEK Lubomír LK Šumperk 9 M65-69 1959 3 00:48:30 00:17:40
238 436 TOMEČKOVÁ Lenka ONěmec 12 Z40-44 1983 3 00:48:33 00:17:42
239 91 DLABAJOVÁ Kateřina Tackera.cz 11 Z20-34 2001 3 00:48:33 00:17:43
240 201 KAVANOVÁ Vlasta AE Šternberk 4 Z45-49 1977 3 00:48:36 00:17:45
241 514 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 5 Z45-49 1976 3 00:48:43 00:17:53
242 313 ODSTRČILÍK Roman Saunalandie Přílepy 45 M45-49 1975 3 00:48:45 00:17:54
243 164 HRSTKA David Kuraray 34 M20-34 1997 3 00:48:45 00:17:55
244 385 SMÝKAL Roman SK Žeranovice 32 M50-54 1972 3 00:48:46 00:17:56
245 422 VRZALOVÁ Edita 6 Z45-49 1979 3 00:48:47 00:17:57
246 353 PTÁČEK Pavel Rohálov bike team 33 M50-54 1974 3 00:48:49 00:17:58
247 279 MĚSÍČKOVÁ Petra Kyjov 11 Z35-39 1988 3 00:48:49 00:17:59
248 220 KOLMAŠ Zdeněk AK Drnovice 21 M40-44 1982 3 00:48:50 00:18:00
249 393 SPURNÝ Pavel Hranice 16 M55-59 1969 3 00:48:57 00:18:07
250 452 VAŠICA Martin SOKOL Třebětice 34 M50-54 1972 3 00:49:02 00:18:12
251 316 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 22 M40-44 1980 3 00:49:04 00:18:14
252 131 HÁJEK Josef Zlín 23 M40-44 1980 3 00:49:10 00:18:20
253 174 JAKEŠ Jiří Eleven Head CST Cyklolive 46 M45-49 1977 3 00:49:12 00:18:22
254 275 MAŤA Jiří Bystřice pod Hostýnem 35 M50-54 1971 3 00:49:12 00:18:22
255 419 ŠNAJDAR Roman ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM 17 M55-59 1969 3 00:49:13 00:18:23
256 577 GRONYCH Radek SDH Komňátka 18 M55-59 1967 3 00:49:21 00:18:31
257 62 BRÁZDOVÁ Veronika VALACHBAJK Team 12 Z20-34 1990 3 00:49:30 00:18:40
258 116 FLEGL Vlastimil Vrchlabí 3 M70-74 1953 3 00:49:30 00:18:40
259 238 KRUML Tomáš mov3ment 19 M55-59 1966 3 00:49:43 00:18:52
260 428 ŠUTOVÁ Eva AK Kroměříž 13 Z20-34 1990 3 00:49:44 00:18:54
261 122 FUKSA Jaroslav NightMares 26 M35-39 1986 3 00:49:45 00:18:55
262 78 ČIMERA Jaroslav Praha 27 M35-39 1988 3 00:49:46 00:18:56
263 566 GLINZ Leo 24 M40-44 1982 3 00:49:47 00:18:57
264 190 JUROŠOVÁ Lucie Slezan F-M 2 Z19- 2007 3 00:49:48 00:18:58
265 460 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 14 M60-64 1961 3 00:49:53 00:19:02
266 438 TORALOVÁ Jana Kruháč team UB 12 Z35-39 1986 3 00:49:57 00:19:07
267 504 SOBEK Roman BT Rumunsko 36 M50-54 1972 3 00:49:58 00:19:07
268 407 ŠANDO Filip Atletika Holešov 5 M19- 2008 3 00:50:01 00:19:11
269 48 DAŇHEL Radim Prusinovice 47 M45-49 1976 3 00:50:12 00:19:21
270 482 ZELINKA René Olomouc 35 M20-34 1997 3 00:50:13 00:19:23
271 97 DOPITOVÁ Lucie Přáslavice 14 Z20-34 1992 3 00:50:17 00:19:26
272 352 PŘIKRYL Adam TJ Sokol Tovačov 28 M35-39 1986 3 00:50:20 00:19:30
273 490 ŽŮČKOVÁ Kateřina TON a.s. 13 Z40-44 1982 3 00:50:24 00:19:34
274 189 JURÁŇ Tomáš Atletika Holešov 48 M45-49 1976 3 00:50:32 00:19:41
275 280 MÉSL Roman Fištróni 25 M40-44 1981 3 00:50:32 00:19:42
276 454 VEČEŘOVÁ Simona Cycloracing team 7 Z45-49 1978 3 00:50:33 00:19:43
277 211 KLIMEŠ Jan TJ Velké Poříčí 26 M40-44 1984 3 00:50:36 00:19:45
278 63 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 20 M55-59 1968 3 00:50:36 00:19:45
279 532 JIŘÍČEK Jaromír SK Hranice 6 M19- 2009 3 00:50:39 00:19:48
280 202 KAZDA Tomáš Brno 29 M35-39 1987 3 00:50:40 00:19:50
281 30 ŠVIHEL Miroslav B.S. Slopné 10 M65-69 1958 3 00:50:43 00:19:53
282 329 PLATOŠ Martin Pražmo 15 M60-64 1963 3 00:50:45 00:19:54
283 440 TRUHLÁŘ Jakub Holešov 7 M19- 2009 3 00:50:45 00:19:55
284 151 HORÁK Petr SK Hranice 37 M50-54 1971 3 00:50:52 00:20:02
285 559 VEČERKA Jiří Preciz 49 M45-49 1977 3 00:50:55 00:20:04
286 462 VLATTEN André Přerov 21 M55-59 1969 3 00:50:55 00:20:05
287 521 MARTINČÍKOVÁ Ivana Hostýn Trail 15 Z20-34 1991 3 00:50:58 00:20:07
288 251 LAJDA Petr TJ Prusinovice 8 M19- 2011 3 00:51:04 00:20:13
289 487 ZLÁMALIK Karel Lipník nad Bečvou 50 M45-49 1975 3 00:51:05 00:20:14
290 86 DEDKOVA Blanka AD team 8 Z45-49 1977 3 00:51:13 00:20:22
291 336 POK Pavel DR.A.CY 38 M50-54 1974 3 00:51:14 00:20:23
292 294 NÁBĚLEK Aleš PSG Mechanix 39 M50-54 1974 3 00:51:16 00:20:25
293 193 KAĎŮREK Tomáš Slavkov pod Hostýnem 51 M45-49 1979 3 00:51:19 00:20:29
294 301 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 52 M45-49 1979 3 00:51:23 00:20:32
295 406 ŠANDO Adam Atletika Holešov 36 M20-34 2003 3 00:51:25 00:20:35
296 408 ŠANDO Martin Holešov 40 M50-54 1971 3 00:51:25 00:20:35
297 246 KVASNIČKA Jiří Brusné 41 M50-54 1973 3 00:51:28 00:20:37
298 297 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 42 M50-54 1974 3 00:51:31 00:20:41
299 486 ZLÁMAL Luděk Rymice 43 M50-54 1971 3 00:51:37 00:20:46
300 271 MAREŠ Libor SK Vyhlídka 22 M55-59 1969 3 00:51:37 00:20:47
301 38 BANCIK Tomáš Wood tým 30 M35-39 1986 3 00:51:44 00:20:53
302 168 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 Z65-69 1957 3 00:51:48 00:20:58
303 54 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 M75-79 1949 3 00:51:51 00:21:01
304 578 ŠROM Petr 37 M20-34 1990 3 00:51:55 00:21:05
305 410 ŠEVELA Ondřej Zlín 38 M20-34 1994 3 00:51:56 00:21:05
306 536 KOPEČNÝ František TTS Osek nad Bečvou 16 M60-64 1962 3 00:51:58 00:21:08
307 103 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 1 Z60-64 1964 3 00:51:59 00:21:08
308 198 KAŇOK Petr Ostrava 53 M45-49 1978 3 00:51:59 00:21:09
309 423 ŠTIBRAL Zdenek Bystřice pod Hostýnem 27 M40-44 1984 3 00:52:10 00:21:20
310 433 TOMÁNEK Petr Hranice 54 M45-49 1976 3 00:52:13 00:21:23
311 65 BUČÍK Jaromír Biatlon Halenkovice 11 M65-69 1957 3 00:52:15 00:21:24
312 418 ŠMERDA Roman Brno 55 M45-49 1975 3 00:52:15 00:21:24
313 227 KOPECKÁ Karolína Růže z Trní 16 Z20-34 1996 3 00:52:15 00:21:24
314 387 SOBOTKA Jan Cvrččci Pohled 39 M20-34 1990 3 00:52:15 00:21:25
315 23 MLČÁKOVÁ Agáta ROHÁLOV biketeam 3 Z19- 2009 3 00:52:23 00:21:32
316 339 POLEŠOVSKÁ Lucie ASPOT Hulín 13 Z35-39 1986 3 00:52:23 00:21:33
317 239 KŘIKAVA Rostislav STS CHVOJKOVICE BROD 44 M50-54 1972 3 00:52:37 00:21:46
318 186 JIRÁSKOVÁ Eva TJ Maratonstav Úpice 2 Z60-64 1964 3 00:52:38 00:21:48
319 531 JIŘÍČEK Jaromír TON a.s. 45 M50-54 1974 3 00:52:42 00:21:52
320 370 ŘIHOŠEK Martin Uhřičice 56 M45-49 1975 3 00:52:43 00:21:53
321 471 VYKOUKAL Petr Holešov 46 M50-54 1971 3 00:52:46 00:21:55
322 330 PODJUKL Zdeněk SK Hranice 40 M20-34 1995 3 00:52:47 00:21:57
323 289 MORAVCOVÁ Jana TJ Sokol Vizovice 14 Z40-44 1981 3 00:52:48 00:21:58
324 126 GREGUŠOVÁ Ivana Růže z Trní 17 Z20-34 1991 3 00:52:54 00:22:04
325 124 GAJDŮŠEK Vlastimil Kaňovice 28 M40-44 1984 3 00:52:56 00:22:06
326 581 JAROŠ Jiří Běžci z Rya 23 M55-59 1968 3 00:52:59 00:22:09
327 502 KOUŘIL Martin Martnice 9 M19- 2012 3 00:53:02 00:22:11
328 241 KUBÍČEK Pavel Relax-Dobré Pole Orel Židenice 4 M70-74 1953 3 00:53:03 00:22:13
329 113 FAVERO Marco Zlín 41 M20-34 1999 3 00:53:04 00:22:13
330 188 JULINA Eduard Veselá 29 M40-44 1984 3 00:53:05 00:22:14
331 210 KLÍMA Jindřich Bystřičan 10 M19- 2009 3 00:53:08 00:22:18
332 144 HEJNÍČEK Pavel Polsko 42 M20-34 1990 3 00:53:08 00:22:18
333 154 HORT Aleš Tj Slavkov pod Hostýnem 30 M40-44 1983 3 00:53:13 00:22:23
334 400 SVATOŇOVÁ Růžena Brno 3 Z60-64 1964 3 00:53:22 00:22:32
335 285 MINÁŘ Matěj Domaželice 11 M19- 2008 3 00:53:29 00:22:38
336 68 BYSTROŇ Vilém STS CHVOJKOVICE BROD 47 M50-54 1974 3 00:53:30 00:22:40
337 469 VRUBELOVÁ Michaela Prusinovice 18 Z20-34 1994 3 00:53:36 00:22:46
338 82 BOSÁK Martin PSK Přerov 57 M45-49 1979 3 00:53:37 00:22:47
339 361 RICHTER LIbor Kateřinice 17 M60-64 1962 3 00:53:43 00:22:52
340 380 SCHLOSSEROVÁ Daniela Zlín 9 Z45-49 1975 3 00:53:49 00:22:59
341 50 BEDNÁŘ Zbyněk Orel Jamné 48 M50-54 1973 3 00:53:50 00:22:59
342 162 HRAZDILOVÁ Martina Líné lemry 15 Z40-44 1980 3 00:53:51 00:23:00
343 269 MALINSKÝ Roman Záříčí 43 M20-34 1990 3 00:53:51 00:23:01
344 553 SVOBODOVÁ Martina 10 Z45-49 1975 3 00:53:58 00:23:07
345 435 TOMEČEK Ondřej Žopy DC 44 M20-34 1998 3 00:53:59 00:23:08
346 143 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 19 Z20-34 1990 3 00:54:04 00:23:14
347 263 LYSÁČKOVÁ Sofie SDH Hostětín 4 Z19- 2009 3 00:54:07 00:23:16
348 425 ŠTURM Zbyněk SKP Holešov 58 M45-49 1976 3 00:54:09 00:23:18
349 338 POLANSKÝ Leopold VALACHBAJK Team 18 M60-64 1963 3 00:54:11 00:23:20
350 545 TOMEČEK Matěj Žopy DC 12 M19- 2008 3 00:54:12 00:23:21
351 554 SKLENÁŘ Jan Tišnov 31 M35-39 1988 3 00:54:20 00:23:30
352 368 RŮŽIČKA Kevin Drnholec 45 M20-34 1993 3 00:54:21 00:23:31
353 14 ADÁMEK Jiří TJ Prusinovice 13 M19- 2010 3 00:54:21 00:23:31
354 55 BOHÁČ Jiří Brno 5 M70-74 1954 3 00:54:28 00:23:38
355 332 PODJUKLOVÁ Kristýna Hranice 20 Z20-34 2003 3 00:54:30 00:23:39
356 474 VYTISK Alf MK SEITL Ostrava 2 M75-79 1949 3 00:54:31 00:23:40
357 142 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 2 Z55-59 1969 3 00:54:31 00:23:41
358 323 PETR Jiří Zlín - Kudlov 6 M70-74 1954 3 00:54:37 00:23:47
359 161 HRAZDIL Roman O-sport Kroměříž 49 M50-54 1974 3 00:54:38 00:23:48
360 475 WÍTTEK Richard Rájec-Jestřebí 50 M50-54 1972 3 00:54:42 00:23:52
361 340 POLEŠOVSKÝ Libor ASPOT Hulín 31 M40-44 1983 3 00:54:45 00:23:55
362 520 MARTINČÍK Svatopluk Jen tak na pohodu 24 M55-59 1969 3 00:54:49 00:23:59
363 270 MARCIN Tomáš Pohořelice 32 M35-39 1987 3 00:54:51 00:24:00
364 403 SÝKORA Karel SYKORA RUNNING 25 M55-59 1967 3 00:54:51 00:24:00
365 179 JANEČKA Pavel Tým partnerství Bystřice p. H-Salzkotten 26 M55-59 1968 3 00:54:52 00:24:02
366 178 JANDA Ján SSK Vítkovice 3 M75-79 1948 3 00:54:53 00:24:02
367 194 KACHTÍK Vlastimil eSVS.CZ Team 27 M55-59 1968 3 00:54:59 00:24:09
368 112 DVOŘÁKOVÁ JItka Atletika Alojzov 21 Z20-34 1990 3 00:55:05 00:24:14
369 225 KONEČNÝ Jaroslav DR.A.CY 51 M50-54 1973 3 00:55:08 00:24:17
370 44 BARTÁL Lubomír Starý Poddvorov 7 M70-74 1951 3 00:55:09 00:24:19
371 556 ZAVORAL Pavel 32 M40-44 1982 3 00:55:11 00:24:21
372 470 VURBAL Milan Slavoj 28 M55-59 1966 3 00:55:11 00:24:21
373 307 ADÁMEK Zdeněk Rohál z Holešovské 59 M45-49 1976 3 00:55:16 00:24:25
374 473 VYSLOUŽIL Jan NightMares 33 M40-44 1981 3 00:55:18 00:24:27
375 376 SEKERKOVÁ Táňa Praha 14 Z35-39 1987 3 00:55:33 00:24:42
376 364 ROLINC Kuba Micáčci 33 M35-39 1985 3 00:55:33 00:24:43
377 382 SITEK Viktor TJ Granitol Moravský Beroun 60 M45-49 1975 3 00:55:37 00:24:46
378 510 KOUTNÝ Jakub 34 M35-39 1988 3 00:55:41 00:24:51
379 27 ADAMÍKOVÁ Marcela Besys 16 Z40-44 1984 3 00:55:49 00:24:58
380 145 HEJNÍČEK Pavel Polsko 52 M50-54 1970 3 00:55:50 00:25:00
381 308 NEUMANN David NEKO 61 M45-49 1978 3 00:55:50 00:25:00
382 302 NEJEZCHLEBOVÁ Jana Ladermon Team 11 Z45-49 1979 3 00:55:54 00:25:04
383 127 GROFKOVÁ Petra Ladermon Team 12 Z45-49 1976 3 00:55:54 00:25:04
384 492 STIBORA Dominik Holešov 14 M19- 2006 3 00:56:18 00:25:27
385 258 LIZNOVÁ Adéla TON a.s. 22 Z20-34 1993 3 00:56:20 00:25:30
386 100 DOSPÍŠIL David Fuck Cancer 29 M55-59 1968 3 00:56:22 00:25:32
387 366 RUDOLFOVÁ Eva SK Pacetluky 17 Z40-44 1983 3 00:56:23 00:25:32
388 153 HORNÁK Pavel Ladermon Team 62 M45-49 1976 3 00:56:25 00:25:35
389 236 KREJČÍ Jan TJ Prusinovice 15 M19- 2007 3 00:56:25 00:25:35
390 110 DVOŘÁKOVÁ Eva Atletika Alojzov 2 Z65-69 1955 3 00:56:38 00:25:48
391 362 RICHTEROVÁ Věra Kateřinice 3 Z55-59 1968 3 00:56:39 00:25:49
392 73 CZYŽOVÁ Karolína Šneci 23 Z20-34 1995 3 00:56:42 00:25:52
393 92 DLUHOŠOVÁ Adéla Šneci 24 Z20-34 1996 3 00:56:43 00:25:53
394 49 PUMPRLA Libor ROHÁLOV biketeam 63 M45-49 1975 3 00:56:47 00:25:57
395 79 ČIŽMAR Petr Cykloklub.NJ 4 M75-79 1949 3 00:57:02 00:26:12
396 197 KANDA Milan Přerov 64 M45-49 1979 3 00:57:06 00:26:16
397 295 NÁBĚLKOVÁ Adéla PSG Mechanix 25 Z20-34 2001 3 00:57:22 00:26:31
398 550 ŠTĚRBÁK Adam PSG Mechanix 46 M20-34 1993 3 00:57:22 00:26:32
399 518 BARTOŠ Jiří 34 M40-44 1982 3 00:57:28 00:26:38
400 386 SOBKOVÁ Hana Komárno 6 Z50-54 1973 3 00:57:31 00:26:41
401 35 BAJEROVÁ Jitka Chropyně 15 Z35-39 1985 3 00:57:35 00:26:45
402 333 PODMOLÍK Václav Sušice 19 M60-64 1964 3 00:57:44 00:26:54
403 524 BAČÍK Marek 35 M35-39 1985 3 00:57:55 00:27:04
404 526 BAČÍKOVÁ Aneta 16 Z35-39 1989 3 00:57:55 00:27:05
405 318 PAVEL Ivan VK Přerov 12 M65-69 1959 3 00:58:03 00:27:12
406 299 NEDBALOVÁ Pavla TJ Prusinovice 18 Z40-44 1982 3 00:58:07 00:27:16
407 563 MACEK David 47 M20-34 1991 3 00:58:07 00:27:17
408 334 PODOLA Dominik Křtomil 48 M20-34 1999 3 00:58:10 00:27:19
409 331 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 7 Z50-54 1974 3 00:58:11 00:27:20
410 95 DOLEŽEL Oldřich Než si pro nás přijde 8 M70-74 1951 3 00:58:13 00:27:22
411 570 KLÍMEK Otakar 53 M50-54 1970 3 00:58:13 00:27:23
412 351 PŘIBIL Ondřej Bystřice pod Hostýnem 35 M40-44 1983 3 00:58:15 00:27:25
413 317 OROS Lenka SK Pacetluky 17 Z35-39 1987 3 00:58:19 00:27:28
414 165 HRSTKOVÁ Iva Rosice-Rosice u Brna 13 Z45-49 1976 3 00:58:23 00:27:33
415 215 KNEBL Lukáš Citibank Europe 36 M35-39 1985 3 00:58:28 00:27:37
416 552 GÁT Miloš KVS Olomouc 65 M45-49 1976 3 00:58:35 00:27:44
417 81 DANCSOK Peter Brno 37 M35-39 1989 3 00:58:37 00:27:46
418 252 LÁNÍKOVÁ Kateřina Kroměříž 19 Z40-44 1982 3 00:58:40 00:27:50
419 565 HÁJOVSKÝ Tomáš Hlučín 20 M60-64 1964 3 00:58:49 00:27:58
420 37 PUMPRLA Kouba TJ Prusinovice 16 M19- 2007 3 00:58:51 00:28:00
421 476 ZACHARA Richard Holešov 54 M50-54 1973 3 00:58:53 00:28:03
422 247 KVASNIČKA Pavel Rohál z Kozinca 55 M50-54 1970 3 00:59:02 00:28:11
423 399 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 Z70-74 1952 3 00:59:08 00:28:18
424 359 REPKOVA Lucie Bee Run 18 Z35-39 1987 3 00:59:17 00:28:27
425 378 SEVERA Jaroslav Tlumačov 56 M50-54 1972 3 00:59:20 00:28:30
426 84 DEDEK Vlastimil BK Olbramice 9 M70-74 1952 3 00:59:23 00:28:32
427 427 ŠUBERT Petr Poslední polívky 66 M45-49 1979 3 00:59:28 00:28:38
428 413 ŠIMKOVÁ Nela Vyškov 19 Z35-39 1985 3 00:59:30 00:28:39
429 395 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 8 Z50-54 1971 3 00:59:32 00:28:42
430 335 PODOLOVA Daniela Micacci 20 Z35-39 1987 3 00:59:34 00:28:44
431 342 POSPÍCHAL Jaromír TJ Sokol Nížkov 13 M65-69 1959 3 00:59:37 00:28:47
432 216 KOBLIHA Milan Atletika Alojzov 14 M65-69 1957 3 00:59:47 00:28:57
433 309 NEUMANNOVÁ Petra NEKO 20 Z40-44 1980 3 00:59:49 00:28:59
434 515 VARAĎA Marcel 67 M45-49 1976 3 01:00:01 00:29:11
435 432 TOBOLÍKOVÁ Natálie TJ Prusinovice 5 Z19- 2010 3 01:00:02 00:29:11
436 349 PROCHÁZKA Jiří Než si pro nás přijde 10 M70-74 1952 3 01:00:04 00:29:14
437 516 RYS Rudolf 49 M20-34 1991 3 01:00:04 00:29:14
438 264 MACHÁLKOVÁ Jarmila Kroměříž 14 Z45-49 1976 3 01:00:05 00:29:15
439 148 HNILIČKOVÁ Petra Prusinovice 21 Z40-44 1984 3 01:00:14 00:29:23
440 160 HRACHOVÝ Ondřej Prusinovice 36 M40-44 1984 3 01:00:14 00:29:24
441 464 VONDRÁČEK Pavel Třinec 50 M20-34 1993 3 01:00:32 00:29:41
442 101 DOSTÁL Pavel DRACY 57 M50-54 1970 3 01:00:40 00:29:49
443 291 MRÁZEK Petr Holešov 68 M45-49 1976 3 01:00:49 00:29:58
444 326 PETŘÍKOVÁ Erika 21 Z35-39 1989 3 01:00:54 00:30:03
445 576 BACHAN Jakub 51 M20-34 1993 3 01:00:57 00:30:07
446 119 FREITINGER Pavel Vsetín 21 M60-64 1964 3 01:01:21 00:30:31
447 314 OLIŠAR Martin Kroměříž 52 M20-34 1990 3 01:01:31 00:30:41
448 348 PROFOUS Petr Kanoistika Ostrožská Nová Ves 15 M65-69 1958 3 01:01:35 00:30:44
449 416 ŠKOPOVÁ Martina Lipník nad Bečvou 15 Z45-49 1979 3 01:01:37 00:30:47
450 391 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 9 Z50-54 1970 3 01:01:40 00:30:49
451 398 STRŽÍNEK Karel Běžci z Rya 22 M60-64 1964 3 01:01:57 00:31:06
452 107 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno/Brno-Komín 2 Z70-74 1950 3 01:02:00 00:31:09
453 409 ŠANDOVÁ Petra Holešov 10 Z50-54 1973 3 01:02:24 00:31:34
454 426 ŠUBERT Jiří Poslední polívky 53 M20-34 1990 3 01:02:50 00:32:00
455 580 NEŠPOROVÁ Viktorie SKOB Zlín 6 Z19- 2011 3 01:02:52 00:32:01
456 290 MRAČEK Rostislav Rokytnice u Přerova 11 M70-74 1954 3 01:02:52 00:32:01
457 287 MLČÁK Roman RAAB COMPUTER 38 M35-39 1989 3 01:02:57 00:32:06
458 363 RINKA Erich Prajzsky BK Kravaře 12 M70-74 1954 3 01:03:01 00:32:11
459 66 BUDINSKÁ Hana AC Moravska Slavia Brno 4 Z60-64 1960 3 01:03:06 00:32:15
460 159 HRADILOVÁ Natálie Kostelec u Holešova 7 Z19- 2006 3 01:03:10 00:32:19
461 497 ZEMÁNEK Václav Agrova a.s. 54 M20-34 1990 3 01:03:20 00:32:30
462 223 KONEČNÁ Marta DR.A.CY 11 Z50-54 1974 3 01:03:25 00:32:35
463 562 MACKOVÁ Gabriela 12 Z50-54 1971 3 01:03:39 00:32:49
464 517 GEREC Miroslav BK Kopaniny Přerov 13 M70-74 1953 3 01:03:42 00:32:51
465 467 VRÁNOVÁ Adriana Hulín 26 Z20-34 1995 3 01:03:50 00:32:59
466 501 BURDÍK Martin Hostýnská 50ka 37 M40-44 1983 3 01:03:51 00:33:00
467 417 ŠLECHTOVÁ Marie Jaroměř 3 Z70-74 1952 3 01:03:58 00:33:08
468 244 KUČEROVÁ Markéta Holešov 22 Z40-44 1984 3 01:04:10 00:33:19
469 491 BAJEROVÁ Ilona Mašinka 3 Z65-69 1958 3 01:04:10 00:33:20
470 209 KLÍČOVÁ Lenka Micáčci 22 Z35-39 1987 3 01:04:11 00:33:21
471 439 TRČKOVÁ Dana Holešov 13 Z50-54 1972 3 01:04:12 00:33:21
472 539 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Rymice 16 M65-69 1955 3 01:04:33 00:33:43
473 105 DVORSKÝ Michal ZAPRO Team 30 M55-59 1968 3 01:04:38 00:33:47
474 26 PÁNEK Libor PSG Mechanix 69 M45-49 1979 3 01:04:38 00:33:47
475 451 VANĚK Jaromír Olomouc 5 M75-79 1948 3 01:05:17 00:34:27
476 219 KOJECKÁ Michaela Hulín 16 Z45-49 1975 3 01:05:33 00:34:43
477 374 SEDLÁČEK Jaroslav Lukoveček 14 M70-74 1954 3 01:05:35 00:34:45
478 390 SOLAŘ David TJ Prusinovice 17 M19- 2009 3 01:05:36 00:34:46
479 99 DOSOUDILOVÁ Libuše Hulín 14 Z50-54 1972 3 01:06:53 00:36:02
480 195 KALÁB Jiří Majetín 70 M45-49 1978 3 01:06:58 00:36:07
481 412 ŠIMKOVÁ Kateřina HZS ZLK 27 Z20-34 1995 3 01:07:07 00:36:16
482 455 VELIČKA Jaroslav NEKO Prusinovice 1 M80-84 1944 3 01:08:04 00:37:13
483 446 VÁCLAVEK Mario Zlín 31 M55-59 1966 3 01:09:15 00:38:25
484 272 MARTINEC Jiří Kostelec u Holešova 38 M40-44 1981 3 01:09:17 00:38:27
485 64 BUCŇÁKOVÁ Kateřina Roštěnky z Roštění 28 Z20-34 1993 3 01:09:17 00:38:27
486 300 TOBOLÍKOVÁ Iva Rohálka z Holešovské 15 Z50-54 1974 3 01:09:37 00:38:46
487 181 JANEČKOVÁ Anežka OREL Zlín 1 Z75-79 1947 3 01:09:59 00:39:09
488 47 BARTOŠOVÁ Milada Příbram 4 Z70-74 1953 3 01:11:48 00:40:57
489 322 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 6 M75-79 1948 3 01:12:24 00:41:34
490 156 HOŠŤÁLKOVÁ Julie TJ Mrlínek 8 Z19- 2005 3 01:12:36 00:41:45
491 76 ČERMÁKOVÁ Evženie TJ Mrlínek 9 Z19- 2006 3 01:12:36 00:41:45
492 561 ŠVECOVÁ Denisa 29 Z20-34 1994 3 01:12:57 00:42:07
493 255 LECIÁNOVÁ Lenka Roštěnky z Roštění 30 Z20-34 1995 3 01:13:03 00:42:12
494 240 KUBÍČEK František Relax-Dobré Pole 7 M75-79 1946 3 01:13:34 00:42:44
495 465 VONDRÁČKOVÁ Martina Třinec 31 Z20-34 1993 3 01:15:05 00:44:14
496 369 ŘEZÁČ Ivo Atletika Litvínov 2 M80-84 1941 3 01:17:29 00:46:39
497 328 PIKAL Karel Náměšť na Hané 8 M75-79 1949 3 01:21:25 00:50:35
498 123 FUKSA Karel TJ Favorit Brno 9 M75-79 1946 3 01:23:11 00:52:21
499 443 ULRICH Josef Liga 100 Praha 1 M85-89 1937 3 01:23:24 00:52:33
500 149 HOLÝ Josef Orel Židenice 3 M80-84 1941 3 01:23:49 00:52:58
501 442 TVRDÁ Zdeňka SK Hranice 4 Z65-69 1956 3 01:24:34 00:53:44
502 87 HÁNA Květoslav Svatobořice - Mistřín 2 M85-89 1937 3 01:26:19 00:55:29
503 217 KOCIAN Luděk AVC Praha 4 M80-84 1942 3 01:27:37 00:56:47
504 89 KNEBL Vladislav TOMA OTROKOVICE 3 M85-89 1935 3 01:33:50 01:03:00

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
REG 1082 DANĚK Ivo Mattoni Freerun Zlín M55-59 1967 0 3 kola
DNS 310 NOVÁK Tomáš SK Přerov 1908 M40-44 1981 0 3 kola
DNS 311 NOVÁKOVÁ Martina Slavia Žižkov - Voláč Z60-64 1964 0 3 kola
DNS 312 NOVOTNÁ Martina Oněmec.cz Z35-39 1988 0 3 kola
DNS 347 PRČÍK Antonín Dolní Bojanovice M65-69 1955 0 3 kola
DNS 355 RAFA Jozef SK Slovensko M55-59 1965 0 3 kola
DNS 377 SERAFIN Milan SK Aritma Praha M55-59 1965 0 3 kola
DNS 384 SMYČKOVÁ Veronika Napariders Z35-39 1986 0 3 kola
DNS 437 TOPIČ Patrik ModerníLeader.cz M45-49 1979 0 3 kola
DNS 456 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín M20-34 1994 0 3 kola
DNS 459 VINCENECOVÁ Petra Přerov Z40-44 1984 0 3 kola
DNS 472 VYORALOVÁ Jana Kovaná motyka Z20-34 1993 0 3 kola
DNS 481 ZAVADIL Martin PSK Přerov M45-49 1978 0 3 kola
DNS 2 PEJPKOVÁ Katarína TJ Obal-servis Košice Z35-39 1987 0 3 kola
DNS 17 TOMANEC Filip Zlín M35-39 1987 0 3 kola
DNS 22 ŠAFRÁNKOVÁ Kateřina Oněmec.cz Z20-34 1996 0 3 kola
DNS 28 BÁBEK Lukáš Kroměříž M35-39 1985 0 3 kola
DNS 31 PROKOP Jiří Běhy Zlín M65-69 1956 0 3 kola
DNS 34 BAJER Vojtěch TITAN Trilife M19- 2008 0 3 kola
DNS 43 NAGYOVÁ Iva STG Z40-44 1981 0 3 kola
DNS 52 BENÍČEK Matěj KESBUK M20-34 1994 0 3 kola
DNS 61 BRÁZDA Richard 2B WINNER TEAM M45-49 1975 0 3 kola
DNS 67 BULÍN Martin Ivančice M35-39 1985 0 3 kola
DNS 69 CIBULKA Michal JKZ Bučovice M20-34 1999 0 3 kola
DNS 72 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice Z75-79 1947 0 3 kola
DNS 75 ČEPOVÁ Natálie Oněmec.cz Z19- 2005 0 3 kola
DNS 77 ČERVENKA Jiří SP Malenovice M35-39 1986 0 3 kola
DNS 108 DVOŘÁK Miroslav Horka nad Moravou M50-54 1973 0 3 kola
DNS 125 GAJDŮŠKOVÁ Michaela Otrokovice Z20-34 1990 0 3 kola
DNS 128 GROMUS Petr AK Olomouc M65-69 1956 0 3 kola
DNS 134 HANÁČKOVÁ Hana Březolupy Z45-49 1977 0 3 kola
DNS 147 HNILICA Tomáš Přerov M35-39 1986 0 3 kola
DNS 155 HOŠŤÁLEK Zdeněk Bystřice pod Hostýnem M45-49 1976 0 3 kola
DNS 170 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice M20-34 1991 0 3 kola
DNS 192 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín Z45-49 1977 0 3 kola
DNS 208 KLEMENT Marek Štefko running team M35-39 1985 0 3 kola
DNS 213 KLIMEŠOVÁ Lucie Kyjov Z20-34 1994 0 3 kola
DNS 231 KOSZTYU Peter TJ Liga 100 Olomouc M65-69 1958 0 3 kola
DNS 233 KOVAŘÍK Oldřich TTC Olomouc M60-64 1960 0 3 kola
DNS 253 LAPÁČEK Marek Ladermon Team M45-49 1976 0 3 kola
DNS 257 LIČMAN Vojtěch Žlutava M20-34 1991 0 3 kola
DNS 265 MACHÁŇ Petr JKZ Bučovice M40-44 1984 0 3 kola
DNS 286 MISAŘ Tomáš Zlín M35-39 1985 0 3 kola
DNS 293 MUSIL Petr Rohálov bike team M50-54 1971 0 3 kola
DNF 457 VESELÝ Štěpán OB Vizovice M19- 2007
DNF 358 REMEŠ Jaroslav OD MORAVA M50-54 1974

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
17.03.2024 08:00
BBP 8 - Běh na Nový hrad
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
20.04.2024 08:00
Jarní běh severem 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.