Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

Havlíčkobrodský půlmaraton - Půlmaraton

Datum pořádání od 16.09.2023 09:00 do 16.09.2023 19:00
Technický delegátTomáš Nejedlý
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol4
Počet závodníků147
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1010 KALÁB David AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 M1 (18-39let) 1987 4 01:10:53
2 1103 EXNER Jakub Korela Sports Team 1 M2 (40-49let) 1983 4 01:16:27 00:05:34
3 1145 VANĚK David Korela Sports Team 2 M1 (18-39let) 1990 4 01:16:47 00:05:53
4 1125 PELOUCH Leoš SK Chotěboř 2 M2 (40-49let) 1975 4 01:19:15 00:08:21
5 1118 KOŠČÁK Peter jACOblesk 3 M2 (40-49let) 1983 4 01:20:38 00:09:44
6 1059 FIŠER Jan Žďár nad Sázavou 4 M2 (40-49let) 1980 4 01:20:57 00:10:03
7 1072 PROSTŘEDNÍ Patrik Lípa u Havlíčkova Brodu 3 M1 (18-39let) 1997 4 01:21:11 00:10:18
8 1089 ČERMÁK Kryštof Praha 5 M2 (40-49let) 1980 4 01:21:32 00:10:38
9 1054 KADLEC Tomáš AZ tým Světlá nad Sázavou 4 M1 (18-39let) 1988 4 01:22:31 00:11:37
10 1079 BRABENEC Aleš Brno 5 M1 (18-39let) 1987 4 01:22:46 00:11:53
11 1074 OBEŠLO Martin Kutná Hora 6 M1 (18-39let) 1985 4 01:25:39 00:14:45
12 1108 ČENĚK Jan Pardubice 7 M1 (18-39let) 1987 4 01:25:53 00:14:59
13 1112 MÍKA Ondřej SK Svárov 8 M1 (18-39let) 1984 4 01:25:56 00:15:03
14 1049 LIBÁNSKÝ Vratislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 M2 (40-49let) 1977 4 01:26:19 00:15:25
15 1043 NEVORAL Jiří Žďárský postrach 7 M2 (40-49let) 1983 4 01:27:08 00:16:15
16 1116 HAVEL Viktor Jindřichův Hradec 8 M2 (40-49let) 1979 4 01:27:26 00:16:32
17 1044 NOVÁK Tomáš Vinařství Dolní Krupá 9 M1 (18-39let) 1993 4 01:27:33 00:16:40
18 1122 ŠTURSA Radek SK Žďárák 10 M1 (18-39let) 1991 4 01:29:01 00:18:07
19 1031 VAŠEK René Krucemburk 9 M2 (40-49let) 1977 4 01:30:01 00:19:08
20 1104 KOREČEK Slavomír TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 M2 (40-49let) 1980 4 01:30:07 00:19:14
21 1022 PECHOVÁ Helena TJ Nové Město na Moravě 1 Z1 (18-39let) 1993 4 01:30:44 00:19:51
22 1094 STRÁNSKÝ Petr TJ Kafky 11 M2 (40-49let) 1978 4 01:30:51 00:19:57
23 1084 VONDRA Milan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12 M2 (40-49let) 1976 4 01:30:53 00:19:59
24 1056 PRÁŠEK Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13 M2 (40-49let) 1981 4 01:31:07 00:20:13
25 1080 BRABENEC Miroslav Zdar nad Sázavou 1 M4 (60let+) 1959 4 01:32:47 00:21:54
26 1097 ČERNÁ Lucie AZ tým Světlá nad Sázavou 2 Z1 (18-39let) 1993 4 01:33:13 00:22:19
27 1120 MAREK Miloš Pelhřimov 14 M2 (40-49let) 1982 4 01:33:33 00:22:40
28 1001 BROŽ Jindřich ABU Sport Ledeč nad Sázavou 11 M1 (18-39let) 1987 4 01:34:31 00:23:37
29 1007 HOLEČEK Miloš Třebíč 1 M3 (50-59let) 1972 4 01:35:50 00:24:56
30 1149 BERÁNEK Jan Havlíčkův Brod 12 M1 (18-39let) 1984 4 01:37:11 00:26:18
31 1062 CHMELÍČEK Bernard ReStart 15 M2 (40-49let) 1978 4 01:37:22 00:26:29
32 1133 LOJKOVÁ Kateřina Žďár nad Sázavou 3 Z1 (18-39let) 1996 4 01:37:27 00:26:33
33 1106 PTÁČEK Jindřich Klondajk u Sázavy 16 M2 (40-49let) 1976 4 01:38:10 00:27:17
34 1020 ŠTROS Jan Praha 13 M1 (18-39let) 2004 4 01:38:15 00:27:22
35 1086 JANDOŠ Zdeněk Roztoky 17 M2 (40-49let) 1977 4 01:39:13 00:28:19
36 1148 JEŘÁBEK Michal Ledeč nad Sázavou 14 M1 (18-39let) 1990 4 01:39:28 00:28:35
37 1154 VENTLUKA Michal Havlíčkův Brod 15 M1 (18-39let) 1993 4 01:39:37 00:28:43
38 1105 HANZLÍK Josef TJ Megánek 18 M2 (40-49let) 1979 4 01:39:42 00:28:48
39 1102 MICHÁLEK Vladimír Mezinárodní společnost pro neurčité váhy a míry 2 M3 (50-59let) 1972 4 01:39:49 00:28:55
40 1013 REJHON Jiří Havlíčkův Brod 3 M3 (50-59let) 1973 4 01:39:51 00:28:57
41 1114 RYŠÁN Jakub Měřín 16 M1 (18-39let) 1991 4 01:39:52 00:28:59
42 1123 KRACL Tomáš STG Jihlava 19 M2 (40-49let) 1979 4 01:40:21 00:29:27
43 1093 HLAVÁČOVÁ Lada Havlíčkův Brod 4 Z1 (18-39let) 1985 4 01:40:30 00:29:36
44 1005 VOREL Tomáš Inferno 20 M2 (40-49let) 1974 4 01:40:35 00:29:42
45 1012 KOCMAN Matěj Havlíčkův Brod 17 M1 (18-39let) 1992 4 01:40:42 00:29:49
46 1048 HAVEL Petr Lípa 18 M1 (18-39let) 1994 4 01:40:53 00:29:59
47 1088 MAHEL Leoš Jedouchov 21 M2 (40-49let) 1979 4 01:41:26 00:30:33
48 1147 NOVÁKOVÁ Monika TJ sokol Vlkaneč 5 Z1 (18-39let) 1998 4 01:41:34 00:30:40
49 1126 KAREL Jan Havlíčkův Brod 19 M1 (18-39let) 1992 4 01:41:50 00:30:56
50 1131 FIALA Ondřej Prachovice 20 M1 (18-39let) 1988 4 01:41:52 00:30:59
51 1030 BOUCHAL Hynek Světlá nad Sázavou 22 M2 (40-49let) 1974 4 01:42:00 00:31:07
52 1098 TROPP Stanislav jACOblesk 23 M2 (40-49let) 1979 4 01:42:13 00:31:20
53 1067 HOLUB Martin Chotěboř 24 M2 (40-49let) 1976 4 01:42:26 00:31:33
54 1076 DAVAASUREN Otgondavaa Futaba 21 M1 (18-39let) 2003 4 01:42:38 00:31:45
55 1115 VRBKOVÁ Pavla Ledeč Run 6 Z1 (18-39let) 1990 4 01:43:25 00:32:31
56 1046 PECNOVÁ Dominika Chotěboř 7 Z1 (18-39let) 1999 4 01:43:27 00:32:33
57 1090 PÍCHA Miroslav Humpolec 25 M2 (40-49let) 1978 4 01:43:58 00:33:04
58 1109 LSTIBŮREK Zbyněk Havlíčkův Brod 26 M2 (40-49let) 1981 4 01:44:08 00:33:14
59 1101 NOVÁK Petr Havl. Brod 4 M3 (50-59let) 1973 4 01:44:13 00:33:19
60 1035 DVOŘÁČEK David Sportovní klub Policie 27 M2 (40-49let) 1977 4 01:44:19 00:33:26
61 1039 HRON Robert Jihlava 5 M3 (50-59let) 1970 4 01:44:23 00:33:29
62 1083 VACUŠKA Dušan Kludi 28 M2 (40-49let) 1980 4 01:44:26 00:33:32
63 1143 ADAMEC Milan 29 M2 (40-49let) 1983 4 01:44:48 00:33:54
64 1095 KUZMA Jiří Třebíč 30 M2 (40-49let) 1975 4 01:45:08 00:34:14
65 1066 RUDOLF Radek Havlíčkův Brod 22 M1 (18-39let) 1992 4 01:45:15 00:34:22
66 1111 KŘOVÁČEK Tomáš 23 M1 (18-39let) 1991 4 01:45:32 00:34:39
67 1078 PROCHAZKA Milan amatér 31 M2 (40-49let) 1975 4 01:45:43 00:34:49
68 1033 ČUDA Daniel Carnivora 24 M1 (18-39let) 2001 4 01:46:12 00:35:18
69 1142 TOMAN Filip Ždírec nad Doubravou 25 M1 (18-39let) 2005 4 01:46:22 00:35:28
70 1065 HNÍDKOVÁ Michaela České Budějovice 8 Z1 (18-39let) 1994 4 01:46:44 00:35:51
71 1068 SATRAPA Marek Michalovice 26 M1 (18-39let) 1998 4 01:47:00 00:36:07
72 1042 PALEČEK Jan Havlíčkův Brod 27 M1 (18-39let) 1996 4 01:47:36 00:36:42
73 1051 SCHNEIDEROVÁ Klára Moravská Třebová 9 Z1 (18-39let) 1996 4 01:48:10 00:37:17
74 1061 DUBOVÁ Jarka ReStart 1 Z3 (50-59let) 1973 4 01:49:01 00:38:07
75 1141 MAREK Jakub Jihlava 28 M1 (18-39let) 2005 4 01:49:03 00:38:09
76 1060 SOUKUP Zdeněk Gym Humpolec 32 M2 (40-49let) 1982 4 01:49:39 00:38:46
77 1100 TAJČOVÁ Hana TJ Čolek 10 Z1 (18-39let) 1987 4 01:49:40 00:38:47
78 1119 JŮN Jiří Workout Počátky 33 M2 (40-49let) 1974 4 01:50:03 00:39:09
79 1113 KŮŽEL Filip koohan 46 racing 34 M2 (40-49let) 1982 4 01:50:29 00:39:35
80 1136 FIGUROVÁ Katarína Jihlava 11 Z1 (18-39let) 1994 4 01:50:47 00:39:53
81 1050 BÁRTOVÁ Marie Velké Meziříčí 12 Z1 (18-39let) 1992 4 01:51:10 00:40:17
82 1034 NOVÁK Josef NoDi Runners Humpolec 2 M4 (60let+) 1956 4 01:51:27 00:40:33
83 1128 DUFKOVÁ Miroslava 4maxfitness 2 Z3 (50-59let) 1970 4 01:51:29 00:40:35
84 1041 HEJNÝ Martin Čechtice 35 M2 (40-49let) 1978 4 01:51:45 00:40:52
85 1028 VEJMĚLEK Michal Velké Meziříčí 36 M2 (40-49let) 1979 4 01:51:57 00:41:04
86 1081 MOUDRÁ Elena Třebíč 13 Z1 (18-39let) 2009 4 01:52:24 00:41:31
87 1047 RAMPÍR Tomáš STG Jihlava 37 M2 (40-49let) 1980 4 01:52:32 00:41:39
88 1038 NECID Vlastimil Běhej pro radost 38 M2 (40-49let) 1976 4 01:52:56 00:42:02
89 1107 POSPÍŠIL Luboš 6 M3 (50-59let) 1966 4 01:52:57 00:42:04
90 1019 HLAVÁČKOVÁ Vendula Praha 14 Z1 (18-39let) 2003 4 01:53:21 00:42:27
91 1055 MORAVEC Vojtěch Přibyslav 29 M1 (18-39let) 1992 4 01:53:23 00:42:29
92 1132 HORÁK Luděk TURBO Chotěboř 7 M3 (50-59let) 1970 4 01:54:11 00:43:18
93 1032 STANĚK Michal Horní Krupá 30 M1 (18-39let) 1989 4 01:54:30 00:43:37
94 1071 BOUCHALOVÁ Viktorie Světlá nad Sázavou 15 Z1 (18-39let) 2005 4 01:54:49 00:43:55
95 1099 FIEDLEROVÁ Lucie Carnivora Česká Bělá 16 Z1 (18-39let) 1984 4 01:55:01 00:44:08
96 1025 LEDVINKA Josef Přibyslav 8 M3 (50-59let) 1972 4 01:55:23 00:44:29
97 1151 POLÁŠEK Lukáš Brno 39 M2 (40-49let) 1978 4 01:56:03 00:45:10
98 1004 ŠTĚPÁNEK David Roztoky 31 M1 (18-39let) 2000 4 01:56:16 00:45:22
99 1087 JANDOŠ Vít Roztoky u Prahy 32 M1 (18-39let) 2008 4 01:56:17 00:45:24
100 1002 HEJNÁ Denisa Horní Krupá 1 Z2 (40-49let) 1981 4 01:56:29 00:45:35
101 1017 MARKOVÁ Věra Humpolec 2 Z2 (40-49let) 1975 4 01:57:23 00:46:30
102 1075 BEDNÁR Michal Chrudim 33 M1 (18-39let) 1992 4 01:57:48 00:46:55
103 1085 ROJKA Jiří Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod 40 M2 (40-49let) 1974 4 01:57:58 00:47:04
104 1110 ŠIMON Pavel KKRD Boys 34 M1 (18-39let) 1984 4 01:58:18 00:47:25
105 1135 FUXA Jan 35 M1 (18-39let) 1989 4 01:58:54 00:48:00
106 1127 KOZÁKOVÁ Lucie 4Max Fitness 3 Z2 (40-49let) 1979 4 01:59:42 00:48:48
107 1139 HAVEL Jiří Ždírec nad Doubravou 36 M1 (18-39let) 2005 4 01:59:53 00:49:00
108 1138 ČERMÁKOVÁ Adéla Chotěboř 17 Z1 (18-39let) 2003 4 01:59:54 00:49:00
109 1006 ŠTĚPÁNEK Adam Havlickuv Brod 37 M1 (18-39let) 1998 4 02:02:14 00:51:21
110 1070 SVOBODOVÁ Blanka Věž 4 Z2 (40-49let) 1982 4 02:04:18 00:53:25
111 1096 KUZMOVÁ Natálie Třebíč 18 Z1 (18-39let) 2007 4 02:04:30 00:53:36
112 1153 HÁJEK Jindřich TK Dobrá Voda 9 M3 (50-59let) 1965 4 02:05:03 00:54:09
113 1129 BUREŠOVÁ Petra Bystřice nad Pernštejnem 5 Z2 (40-49let) 1977 4 02:06:43 00:55:49
114 1130 SEDLÁČKOVÁ Alena Bystřice nad Pernštejnem 6 Z2 (40-49let) 1979 4 02:06:46 00:55:52
115 1027 BOČEK Jiří Třebíč 38 M1 (18-39let) 1996 4 02:07:00 00:56:07
116 1077 ALBINIOVÁ Iveta Havlíčkův Brod 19 Z1 (18-39let) 1997 4 02:07:25 00:56:32
117 1045 FAJTL Petr Praha 41 M2 (40-49let) 1974 4 02:07:32 00:56:38
118 1117 HORÁKOVÁ Jana Dolní Kralovice 20 Z1 (18-39let) 1985 4 02:08:14 00:57:20
119 1026 ROZTOČIL Lukáš Kolín 39 M1 (18-39let) 1985 4 02:08:14 00:57:21
120 1146 MICHAL Jiří 42 M2 (40-49let) 1979 4 02:09:25 00:58:31
121 1069 VAŇKÁTOVÁ Lenka Humpolec 21 Z1 (18-39let) 1988 4 02:09:42 00:58:48
122 1063 VÁŇOVÁ Monika Humpolec 22 Z1 (18-39let) 1988 4 02:09:44 00:58:50
123 1018 NOVOTNÝ Martin Havlíčkův Brod 43 M2 (40-49let) 1976 4 02:09:50 00:58:56
124 1014 VANDAS Martin Marvan 10 M3 (50-59let) 1971 4 02:11:13 01:00:19
125 1082 ŠTEFÁČKOVÁ Dominika Ždírec nad Doubravou 23 Z1 (18-39let) 2004 4 02:11:17 01:00:23
126 1052 VOLDŘICH Vladimír Havlíčkův Brod 44 M2 (40-49let) 1976 4 02:13:35 01:02:41
127 1152 CLIMENTOVÁ Zuzana Dolní město 24 Z1 (18-39let) 2002 4 02:13:35 01:02:41
128 1058 LACINA Ondřej Havlíčkův Brod 40 M1 (18-39let) 1999 4 02:14:02 01:03:08
129 1053 NĚMČÁKOVÁ Jesika Jiřice u Miroslavi 25 Z1 (18-39let) 1994 4 02:14:43 01:03:49
130 1016 PETRLÍKOVÁ Blanka Havlíčkův Brod 7 Z2 (40-49let) 1974 4 02:17:23 01:06:29
131 1073 MALINOVÁ Veronika Dolní Kralovice 26 Z1 (18-39let) 1992 4 02:18:09 01:07:15
132 1024 NEDOMA Pavel Lučice 11 M3 (50-59let) 1973 4 02:18:23 01:07:29
133 1029 KONVALINKA Pavel NOVOMĚSTSKÝ MOTÁK 45 M2 (40-49let) 1974 4 02:19:02 01:08:09
134 1150 RAK Martin 12 M3 (50-59let) 1972 4 02:20:16 01:09:22
135 1140 KUBÁTOVÁ Marie Havlíčkův Brod 27 Z1 (18-39let) 2005 4 02:21:38 01:10:44
136 1091 BLAŽEK Michal Havlíčkův Brod 41 M1 (18-39let) 1989 4 02:22:31 01:11:37
137 1121 VANČÁKOVÁ Kateřina 8 Z2 (40-49let) 1981 4 02:27:15 01:16:22
138 1037 BŘEZINOVÁ Jana Prostě běž! 3 Z3 (50-59let) 1971 4 02:40:29 01:29:35
139 1036 KLEPETKOVÁ Eva Prostě běž Praha 4 Z3 (50-59let) 1971 4 02:43:19 01:32:25

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1009 PAVLAS Antonín Přibyslav M4 (60let+) 1956
DNF 1021 JELÍNEK Antonín Aquaclub Havlíčkův Brod M4 (60let+) 1947
DNF 1023 PRÁŠKOVÁ Klára Havlíčkův Brod Z2 (40-49let) 1975
DNF 1092 MUSIL Tomáš Jindřichův Hradec M1 (18-39let) 1988
DNF 1124 BERKA Václav MST Jihlava M2 (40-49let) 1983
DNF 1134 AMARSAIKHAN Darambazar M1 (18-39let) 1992
DNF 1137 MAREK Jaroslav Jihlava M2 (40-49let) 1979
DNF 1144 ILCHENKO Svitlana Brno Z2 (40-49let) 1981

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

11.07.2024 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.