Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

Havlíčkobrodský půlmaraton - Lidový běh

Datum pořádání od 16.09.2023 09:00 do 16.09.2023 19:00
Technický delegátTomáš Nejedlý
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Vzdálenost (km)5,28
Počet kol1
Počet závodníků85
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 254 DOČKAL Daniel TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 M 2005 1 00:17:06
2 233 STUPAL František TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 M 1986 1 00:18:50 00:01:44
3 222 SVOBODA David TJ Jiskra HB 3 M 2004 1 00:21:12 00:04:06
4 912 JANÁČEK Jakub 4 M 1992 1 00:22:29 00:05:23
5 250 WASTLOVÁ Šárka 1 Z 1992 1 00:22:39 00:05:33
6 253 STOKLASOVÁ Zuzana TJ Nové Město na Moravě 2 Z 2004 1 00:22:49 00:05:43
7 248 ŠTEFÁNEK Petr Monkey race Skuhrov 5 M 1988 1 00:22:56 00:05:50
8 228 HUĎA Patrik 6 M 1990 1 00:23:18 00:06:12
9 209 LUTNER Lukáš Mouse Team 7 M 2009 1 00:24:01 00:06:55
10 242 VOSECKÝ Ivo 8 M 1979 1 00:24:04 00:06:58
11 623 DAVID Lukáš 9 M 1994 1 00:24:09 00:07:03
12 231 STRYALOVA Iveta Health & Happiness team 3 Z 1993 1 00:24:15 00:07:08
13 210 SOKOLOVÁ Martina 4 Z 1987 1 00:24:43 00:07:36
14 249 HEJDA Tomáš 10 M 1985 1 00:24:43 00:07:36
15 225 LACINA Robert OTB Štoky 11 M 1976 1 00:24:53 00:07:46
16 216 BENDA Jiří OTB Štoky 12 M 1977 1 00:25:02 00:07:56
17 245 RADKOVSKÝ Karel TJ Jiakra Havlíčkův Brod 13 M 1979 1 00:25:30 00:08:23
18 229 VOREL Jakub Inferno 14 M 2004 1 00:25:34 00:08:28
19 262 LUŇÁČEK Jaroslav Maleč tým 15 M 1978 1 00:25:46 00:08:39
20 271 VACKOVÁ Petra 5 Z 1991 1 00:26:29 00:09:23
21 234 HANUSOVÁ Leona 6 Z 1981 1 00:26:34 00:09:28
22 629 DOMKÁŘ Jan Dukla Astmatic 16 M 1984 1 00:26:41 00:09:34
23 630 DOMKÁŘ Milan Dukla Astmatic 17 M 1986 1 00:26:41 00:09:35
24 241 BÁRTA Daniel 18 M 1999 1 00:26:48 00:09:41
25 238 HRŮZA David 19 M 1987 1 00:26:51 00:09:45
26 913 MAREK Roman 20 M 1990 1 00:26:57 00:09:51
27 244 JANSA Radim 21 M 1994 1 00:27:01 00:09:55
28 215 ŠELEPA Milan 22 M 1990 1 00:27:02 00:09:56
29 627 KARMAZÍNA Jan 23 M 1993 1 00:27:05 00:09:59
30 220 BOČEK Lukáš 24 M 2002 1 00:27:13 00:10:07
31 214 PAVLICKOVA Michaela 7 Z 1996 1 00:27:38 00:10:31
32 261 ROHÁČKOVÁ Ludmila 8 Z 2001 1 00:27:39 00:10:32
33 212 BOČEK Martin 25 M 1973 1 00:27:50 00:10:44
34 237 BÁRTOVÁ Michaela hb 9 Z 1972 1 00:27:52 00:10:45
35 259 KUBÁT Lukáš 26 M 1987 1 00:27:59 00:10:53
36 274 BOHUŇEK Miroslav Sokol Libice 27 M 1961 1 00:28:00 00:10:54
37 258 HÜBLBAUEROVÁ Marie Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod 10 Z 2002 1 00:28:06 00:10:59
38 914 FIŠER Rostislav Dead Cat Bounce 28 M 1998 1 00:28:12 00:11:06
39 267 SVITAVSKÝ Lukáš 29 M 1994 1 00:28:20 00:11:13
40 268 BLAŽEK Petr 30 M 1984 1 00:28:31 00:11:25
41 243 DVOŘÁK Jakub 31 M 1997 1 00:28:49 00:11:43
42 273 BERÁNEK Karel 32 M 1964 1 00:28:55 00:11:49
43 260 ROČKOVÁ Kateřina 11 Z 1991 1 00:29:07 00:12:01
44 205 HYRŠ Jaroslav 12 Z 2006 1 00:29:07 00:12:01
45 263 MELICHOVSKÁ Jana 13 Z 1982 1 00:29:36 00:12:29
46 275 FOŘT Petr 33 M 1968 1 00:29:37 00:12:31
47 264 ŠENKOVÁ Martina 14 Z 1982 1 00:30:18 00:13:12
48 213 LEŠKOVÁ Pavlína 15 Z 1981 1 00:30:31 00:13:25
49 227 FIŠEROVÁ Petra 16 Z 1980 1 00:30:35 00:13:29
50 226 EISNER Josef 34 M 1982 1 00:30:41 00:13:35
51 207 HAVEL Martin 35 M 1990 1 00:30:47 00:13:41
52 625 KALINA Lukáš 36 M 1982 1 00:30:54 00:13:48
53 628 POLÁŠEK Vojtěch 37 M 2009 1 00:31:08 00:14:02
54 208 LUTNER Leoš Mouse Team 38 M 1975 1 00:31:10 00:14:04
55 272 FIALOVÁ Aneta 17 Z 1990 1 00:31:20 00:14:14
56 269 PELOUCHOVÁ Aneta SK Chotěboř 18 Z 2009 1 00:31:20 00:14:14
57 235 KLEMENT Pavel 39 M 1982 1 00:31:21 00:14:15
58 915 KRÁLOVÁ Michaela 19 Z 1998 1 00:31:38 00:14:32
59 247 KRUMLOVÁ Markéta 20 Z 1991 1 00:31:44 00:14:38
60 219 ŠIMÁNKOVÁ Klára 21 Z 1996 1 00:31:46 00:14:40
61 257 CHLÁD Stanislav AZ TEAM Světlá nad Sázavou 40 M 1961 1 00:31:51 00:14:44
62 236 LEŠKA David 41 M 2004 1 00:32:27 00:15:21
63 901 KVANKOVÁ Hana atletika TJ Jiskra HB 22 Z 2008 1 00:32:27 00:15:21
64 911 FOŘTOVÁ Klára 23 Z 2023 1 00:32:40 00:15:34
65 217 VONDRÁČKOVÁ Terézia Vinařství Dolní Krupá 24 Z 1996 1 00:32:55 00:15:49
66 246 ZVOLÁNKOVÁ Helča 25 Z 1985 1 00:33:10 00:16:04
67 206 JELÍNKOVÁ Jitka 26 Z 1970 1 00:33:39 00:16:33
68 270 SEREDOVÁ Ema TJ Jiskra 27 Z 2010 1 00:33:54 00:16:48
69 626 KUKEŇOVÁ Eliška 28 Z 2009 1 00:33:54 00:16:48
70 221 HAVLÍKOVÁ Veronika 29 Z 1996 1 00:33:54 00:16:48
71 230 ALEXOVÁ Šárka 30 Z 1988 1 00:34:09 00:17:03
72 255 PŘIBYLOVÁ Veronika 31 Z 1985 1 00:35:09 00:18:03
73 203 PAZDERKOVÁ Marcela 32 Z 1971 1 00:35:21 00:18:15
74 240 DOLEŽALOVÁ Andrea 33 Z 1988 1 00:35:23 00:18:17
75 239 KAHOUN Lubos Okrouhlice 42 M 1985 1 00:35:23 00:18:17
76 201 ŽÁKOVÁ Hana Prostě běž 34 Z 1981 1 00:35:32 00:18:26
77 265 BLAHETOVÁ Petra 35 Z 1989 1 00:35:32 00:18:26
78 218 NOVÁKOVÁ Marcela Vinařství Dolní Krupá 36 Z 1978 1 00:38:06 00:21:00
79 232 PECHA Petra 37 Z 1994 1 00:39:34 00:22:28
80 202 PIPKOVÁ Tereza 38 Z 1988 1 00:40:08 00:23:02
81 266 PAZDERKOVÁ Veronika 39 Z 1998 1 00:40:08 00:23:02
82 251 PALEČKOVÁ Alena 40 Z 1972 1 01:07:14 00:50:08
83 252 PALEČEK Jaromír 43 M 1968 1 01:07:14 00:50:08

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 256 FIGAROVÁ Pavla Z 2008 0 1 kolo
DNF 624 TOMÁNEK Stanislav TJ Nová Včelnice M 1954

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2024 09:00
Rohálovská desítka
02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.