Rychlé novinky:

19.09.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 05.03.2022 09:00 do 05.03.2022 20:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků386
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 3 ZEMANÍK Jakub SSK Vítkovice 1 M20-39 1995 3 00:30:55
2 2 FEJFAR Ondřej AK Kroměříž 2 M20-39 1989 3 00:32:00 00:01:04
3 1 NAVRÁTIL Tomáš Ak Kroměříž - O.Němec 3 M20-39 1988 3 00:32:19 00:01:24
4 4 STANÍK Michal BK Lysá pod Makytou 4 M20-39 2002 3 00:32:22 00:01:27
5 245 STUDNIČKA Ondřej TJ Šumperk 5 M20-39 2002 3 00:32:23 00:01:27
6 7 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 M40-49 1979 3 00:33:06 00:02:11
7 5 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM 2 M40-49 1981 3 00:33:52 00:02:57
8 130 KALÁB David AC Track & Field Brno 6 M20-39 1987 3 00:33:58 00:03:02
9 48 BORÁK Martin Libina 7 M20-39 1990 3 00:35:14 00:04:18
10 81 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 3 M40-49 1982 3 00:35:24 00:04:28
11 372 VICHER Jaroslav KESBUK 8 M20-39 1987 3 00:35:46 00:04:50
12 8 BLAHA Tomáš AK Kroměříž - O. Němec 4 M40-49 1976 3 00:35:54 00:04:59
13 21 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 5 M40-49 1980 3 00:35:59 00:05:04
14 25 PASTOR Patrik MK SEITL Ostrava 9 M20-39 2002 3 00:36:09 00:05:13
15 20 JANDA Jakub Rohálov bike team 10 M20-39 1991 3 00:36:15 00:05:19
16 247 SVĚTINSKÝ Jiří TJ Spartak Hluk 6 M40-49 1979 3 00:36:21 00:05:25
17 285 VĚNSEK Tomáš Štefko Running Team / MK Seitl Ostrava 11 M20-39 1993 3 00:36:32 00:05:37
18 308 ZEMANÍK Jan Salomon 12 M20-39 1990 3 00:36:37 00:05:42
19 12 PASTOROVA Petra MK SEITL Ostrava 1 Z40-49 1977 3 00:37:12 00:06:17
20 365 POLÁK Radek AD team 7 M40-49 1979 3 00:37:14 00:06:18
21 100 VELIČKA Ondřej www.ultramaratonec.cz 13 M20-39 1983 3 00:37:28 00:06:32
22 378 DANĚK Jiří Uherské Hradiště 8 M40-49 1976 3 00:37:31 00:06:35
23 317 BENEŠ Radomír 2BWINNER TEAM 9 M40-49 1973 3 00:37:37 00:06:41
24 315 BRABENEC Aleš 2BWINNER TEAM 14 M20-39 1987 3 00:37:40 00:06:44
25 6 MACUROVÁ Barbora 2Bwinner 1 Z20-39 1999 3 00:37:57 00:07:02
26 182 MINAŘÍK Ondřej VALACHBAJK Team 15 M20-39 1992 3 00:38:02 00:07:06
27 113 HRDLIČKA Milan Chvalčov 16 M20-39 1992 3 00:38:12 00:07:16
28 136 KLAKURKA Václav AD team 17 M20-39 1983 3 00:38:20 00:07:24
29 191 NERADIL Vojtěch PSG Mechanix 18 M20-39 2001 3 00:38:24 00:07:28
30 190 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 10 M40-49 1974 3 00:38:27 00:07:32
31 84 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 19 M20-39 1991 3 00:38:29 00:07:34
32 99 HARTIG David Burik Running Team 11 M40-49 1973 3 00:38:37 00:07:41
33 43 BEŇA Marek ZAPRO Team 12 M40-49 1976 3 00:38:55 00:08:00
34 23 BLÁHA Jan BTT Libochovice 13 M40-49 1978 3 00:38:59 00:08:03
35 283 VECHETOVÁ Markéta SK Meteor Brno 2 Z20-39 1991 3 00:39:07 00:08:11
36 39 BARTÁK Radim Cyklo OP-BT Morkovice 14 M40-49 1980 3 00:39:11 00:08:16
37 9 KAMÍNKOVÁ Petra Svatý Kopeček 2 Z40-49 1973 3 00:39:14 00:08:18
38 202 PLEVAK Milan Bežecký klub Lysá pod Makytou 1 M50-59 1972 3 00:39:17 00:08:21
39 371 VÍTEK Miroslav Vencl tym Ústí nas Orlicí 2 M50-59 1972 3 00:39:30 00:08:35
40 265 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 3 M50-59 1972 3 00:39:46 00:08:50
41 197 PAVLÍČEK Roman RRP 20 M20-39 1990 3 00:39:55 00:08:59
42 106 HORÁK Čestmír Přerov-Předmostí 4 M50-59 1971 3 00:39:58 00:09:03
43 199 PAZDERA Miroslav ZAPRO Team 5 M50-59 1972 3 00:40:01 00:09:06
44 166 LORENC Martin TJ Liga 100 Olomouc 15 M40-49 1975 3 00:40:02 00:09:07
45 351 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 16 M40-49 1975 3 00:40:10 00:09:15
46 211 POUČOVÁ Petra Nová Hradečná 3 Z20-39 1996 3 00:40:13 00:09:18
47 54 BRDÍČKO Matěj TJ SPARTAK Přerov 17 M40-49 1981 3 00:40:20 00:09:25
48 11 ŠINDELEK Dan MK SEITL Ostrava 6 M50-59 1965 3 00:40:28 00:09:33
49 102 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 21 M20-39 1987 3 00:40:31 00:09:35
50 149 KREJČÍ Lukáš FBC Brouček 22 M20-39 1993 3 00:40:32 00:09:37
51 19 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia 4 Z20-39 1986 3 00:40:36 00:09:41
52 35 BABIÁNEK David Čubačka nekončí! 23 M20-39 1993 3 00:40:41 00:09:46
53 336 SPOREK Jakub Atletika Holešov 18 M40-49 1982 3 00:40:41 00:09:46
54 147 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 19 M40-49 1974 3 00:40:45 00:09:49
55 65 DERKA Radim Přerov 24 M20-39 1991 3 00:40:46 00:09:51
56 239 STANÍK Andrej BK Lysá pod Makytou 25 M20-39 1997 3 00:40:48 00:09:53
57 354 URBA Ivo ROCKTECHNIK Triatlon 20 M40-49 1980 3 00:40:51 00:09:56
58 263 ŠRÁMEK Vladimír Ďurikam running team 21 M40-49 1978 3 00:41:05 00:10:10
59 38 KOPLÍK Martin Vesani.cz 26 M20-39 1984 3 00:41:07 00:10:11
60 203 PLHOŇ Jakub Mattoni Freerun Zlín 22 M40-49 1978 3 00:41:10 00:10:14
61 272 TOMANEC Filip TITAN Trilife 27 M20-39 1987 3 00:41:13 00:10:17
62 15 KOTOPULU Helena TITAN Trilife 3 Z40-49 1980 3 00:41:33 00:10:37
63 111 HOŠŤÁLEK Marek RUSAVA BIKE TEAM 7 M50-59 1969 3 00:41:39 00:10:43
64 118 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 2Bwinner 1 Z50+ 1970 3 00:41:39 00:10:43
65 141 KOMÍN Bohuslav Mattoni Freerun Zlín 23 M40-49 1976 3 00:41:39 00:10:44
66 16 ŠPIČÁKOVÁ Jitka TJ Liga 100 Olomouc 5 Z20-39 1987 3 00:41:41 00:10:45
67 117 JANČAŘÍK Petr 2Bwinner 8 M50-59 1968 3 00:41:43 00:10:47
68 164 LAZAR Lukáš Brno-Medlánky 24 M40-49 1982 3 00:41:43 00:10:47
69 240 STANÍK Jozef BK Lysá pod Makytou 25 M40-49 1973 3 00:41:45 00:10:49
70 176 MATULA Lukáš Zlín 28 M20-39 1989 3 00:41:47 00:10:51
71 337 BAROŠ Jiří Stará Ves 29 M20-39 1989 3 00:41:48 00:10:53
72 114 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice / Chatocha team 30 M20-39 1991 3 00:41:50 00:10:54
73 257 ŠKRABÁNEK Petr MK SEITL Ostrava 1 M60-69 1960 3 00:41:59 00:11:03
74 333 ŠVÁČEK Jan Hranice 31 M20-39 1992 3 00:42:14 00:11:18
75 363 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 26 M40-49 1976 3 00:42:17 00:11:22
76 348 VAŠUT Jakub 32 M20-39 1987 3 00:42:22 00:11:26
77 88 FRYDRYCH Martin Líšná 33 M20-39 1983 3 00:42:22 00:11:27
78 316 BRABENEC Miroslav 2BWINNER TEAM 2 M60-69 1959 3 00:42:25 00:11:30
79 273 TOMČÍK Lukáš X-TRAIL RychloHrad 27 M40-49 1982 3 00:42:32 00:11:37
80 254 ŠIMÁČKOVÁ Julia TJ Spartak Vrchlabí 6 Z20-39 1991 3 00:42:34 00:11:38
81 17 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž - O. Němec 28 M40-49 1982 3 00:42:39 00:11:43
82 128 JURÁŇ Tomáš Devils team 29 M40-49 1976 3 00:42:40 00:11:44
83 34 BABAYAN Vladimir BK Kuraray 34 M20-39 1985 3 00:42:52 00:11:57
84 145 KOPŘIVA Jaryn Rohálov bike team 35 M20-39 1984 3 00:42:56 00:12:00
85 382 KUBUŠ Marek 2B Winner Team 30 M40-49 1978 3 00:42:57 00:12:01
86 297 ZAPLETAL Miroslav TEFO Bílany 31 M40-49 1976 3 00:42:58 00:12:03
87 58 COL Roman RUBIC 32 M40-49 1979 3 00:43:03 00:12:08
88 175 MATĚJÍK Petr Cycloracing 9 M50-59 1964 3 00:43:12 00:12:17
89 194 ODSTRČILÍK Roman Holešov 33 M40-49 1975 3 00:43:20 00:12:24
90 290 VRUBEL Radek Rohálov bike team 36 M20-39 1994 3 00:43:20 00:12:24
91 243 STRNADOVÁ Eva Vranov 7 Z20-39 1986 3 00:43:20 00:12:24
92 196 OTEVŘELOVÁ Kristýna TJ Liga 100 Olomouc/ Columbia Montrail 8 Z20-39 1987 3 00:43:31 00:12:36
93 181 MICHÁLEK Martin SK Alpaka Vyškov 34 M40-49 1978 3 00:43:34 00:12:39
94 46 KAROL Marek Canyon Racing Team 35 M40-49 1977 3 00:43:42 00:12:46
95 189 NERADIL Svatopluk Líšná 36 M40-49 1980 3 00:43:44 00:12:49
96 349 VYORAL Robert RUBIC 37 M40-49 1980 3 00:43:49 00:12:54
97 44 BLAHA Libor Team Bedihošť 37 M20-39 1985 3 00:43:54 00:12:58
98 115 JADRNÝ Petr TJ Liga 100 Olomouc 38 M40-49 1975 3 00:44:01 00:13:06
99 13 NOVOTNÁ Martina AK Kroměříž - O. Němec 9 Z20-39 1988 3 00:44:07 00:13:12
100 370 DOLEŽELOVÁ Veronika 10 Z20-39 1986 3 00:44:08 00:13:13
101 375 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 39 M40-49 1976 3 00:44:11 00:13:16
102 238 SPURNÝ Marek VyukoveVymalovanky.cz 40 M40-49 1975 3 00:44:12 00:13:17
103 41 BARTÍK Patrik Drásal team Holešov 41 M40-49 1976 3 00:44:16 00:13:20
104 157 KUČEROVÁ Eva Mattoni Freerun Zlín 11 Z20-39 1984 3 00:44:16 00:13:20
105 96 HALUZÍK Marek DR.A.CY. 42 M40-49 1974 3 00:44:20 00:13:24
106 148 KRAJCAR Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 38 M20-39 1992 3 00:44:32 00:13:37
107 381 BRTNÍČKOVÁ Michaela SK Přerov 1 Z19- 2003 3 00:44:36 00:13:41
108 121 JANKŮ Roman Zvonek Sport Valašské Klobouky 39 M20-39 1986 3 00:44:39 00:13:44
109 364 DOHNAL Jiří Kolarwa bike team 40 M20-39 1983 3 00:44:45 00:13:49
110 232 SLOWIOCZEK Roman MK.SEITL.Ostrava 3 M60-69 1959 3 00:44:52 00:13:56
111 293 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Podhostýnský lenochod 12 Z20-39 1995 3 00:45:03 00:14:07
112 193 ODSTRČIL Tomáš Žeranovice 41 M20-39 1999 3 00:45:04 00:14:09
113 250 ŠANDO Adam Atletika Holešov 1 M19- 2003 3 00:45:08 00:14:13
114 236 SOBOTKA Kamil Bilovec 43 M40-49 1977 3 00:45:11 00:14:15
115 200 PĚČEK Martin Superior riders 42 M20-39 1993 3 00:45:15 00:14:19
116 18 STANĚK Petr AK Kroměříž - O. Němec 44 M40-49 1974 3 00:45:16 00:14:20
117 343 HAVRÁNEK Aleš Rozběháme Hranice 45 M40-49 1975 3 00:45:19 00:14:24
118 27 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 10 M50-59 1966 3 00:45:20 00:14:24
119 78 DUBČÁK Pavel Zlín 43 M20-39 1986 3 00:45:22 00:14:26
120 87 FRITSCHEROVÁ Jana Liga 100 Olomouc 13 Z20-39 1990 3 00:45:27 00:14:32
121 195 ONDRUŠÍK Kateřina AK Šternberk 14 Z20-39 1983 3 00:45:33 00:14:37
122 155 KUČERA Jan Mattoni free run Zlín 44 M20-39 1983 3 00:45:35 00:14:39
123 188 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 46 M40-49 1979 3 00:45:36 00:14:40
124 86 FRITSCHER Adam Liga 100 Olomouc 47 M40-49 1975 3 00:45:39 00:14:43
125 309 MATYÁŠOVÁ Jana Silnita s.r.o. 2 Z50+ 1965 3 00:45:40 00:14:45
126 226 SEKERKA Jan Kehar 48 M40-49 1978 3 00:45:43 00:14:48
127 260 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 4 M60-69 1955 3 00:45:44 00:14:48
128 321 REMEŠ Jaroslav OD Morava Holešov 49 M40-49 1974 3 00:45:45 00:14:50
129 210 POLÍVKA Luděk CBT Lipník nad Bečvou 50 M40-49 1978 3 00:45:49 00:14:54
130 338 TVARŮŽKA Tomáš Oněmec.cz 11 M50-59 1972 3 00:46:00 00:15:04
131 332 POLNAR David MPO Running 51 M40-49 1978 3 00:46:02 00:15:06
132 216 PŠENICA Julius SK Zafar Frenštát pod Radhoštěm 12 M50-59 1967 3 00:46:05 00:15:10
133 310 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK Univerzita Brno 15 Z20-39 2001 3 00:46:07 00:15:12
134 244 STUDNIČKA Oldřich Libina 45 M20-39 1999 3 00:46:38 00:15:42
135 67 DOLEŽEL Lukáš Vyškov 46 M20-39 1990 3 00:46:42 00:15:46
136 163 LAPÁČEK Marek Ladermon Team 52 M40-49 1976 3 00:46:45 00:15:50
137 174 MARTINEC Petr Veselan 53 M40-49 1975 3 00:46:47 00:15:52
138 362 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 54 M40-49 1980 3 00:46:49 00:15:53
139 277 VALD Jiří Drásal team Holešov 55 M40-49 1973 3 00:46:50 00:15:54
140 55 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 13 M50-59 1968 3 00:46:52 00:15:57
141 248 SVITÁK Stanislav AK Zilina 1 M70+ 1950 3 00:46:59 00:16:03
142 304 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 56 M40-49 1979 3 00:47:01 00:16:05
143 71 DOLEŽELOVÁ Martina Napariders 16 Z20-39 1985 3 00:47:06 00:16:10
144 227 SICHÁLKOVÁ Jana PUNK tým 17 Z20-39 1988 3 00:47:11 00:16:16
145 341 TALA Erik AD team 2 M19- 2006 3 00:47:13 00:16:17
146 124 JÍNKOVÁ Veronika Chřibské paninky 18 Z20-39 1986 3 00:47:13 00:16:18
147 269 TAUŠ Petr Orel Vyškov 57 M40-49 1976 3 00:47:14 00:16:18
148 169 MADĚRIČ Jan Prusinovice 47 M20-39 1991 3 00:47:14 00:16:18
149 161 LAMÁČEK Jan Mutěnice 58 M40-49 1977 3 00:47:17 00:16:21
150 1026 RAPČAN Lukáš DRACY 59 M40-49 1978 3 00:47:18 00:16:22
151 150 KREJSA Tomáš Sokol Racková 48 M20-39 1994 3 00:47:19 00:16:24
152 237 SOUKENÍK Ondřej Gauneři Zlín 49 M20-39 1983 3 00:47:21 00:16:25
153 299 ZATLOUKAL Zdeněk Cobra Kai 50 M20-39 1999 3 00:47:25 00:16:29
154 279 VANÍČEK Zdeněk Kralice Na Hané 4 Z40-49 1977 3 00:47:27 00:16:32
155 383 KALIVODA Pavel STG Zlín 14 M50-59 1971 3 00:47:30 00:16:35
156 323 BUREŠ Štěpán 3 M19- 2007 3 00:47:31 00:16:35
157 14 PUMPRLA Václav Rohálov bike team 4 M19- 2008 3 00:47:34 00:16:39
158 280 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M70+ 1950 3 00:47:35 00:16:40
159 53 BRÁZDOVÁ Veronika VALACHBAJK Team 19 Z20-39 1990 3 00:47:39 00:16:43
160 328 SOBEK Roman 15 M50-59 1972 3 00:47:39 00:16:43
161 72 DOSEDĚL Emil SKI OB Šternberk 5 M60-69 1961 3 00:47:41 00:16:46
162 56 BUCHTA Radomil AK Drnovice 6 M60-69 1958 3 00:47:45 00:16:49
163 42 BÁTĚK Josef L 100 Olomouc 7 M60-69 1961 3 00:47:51 00:16:56
164 187 NAVRÁTIL Miroslav Křelov 60 M40-49 1976 3 00:47:54 00:16:59
165 385 MIKOŠKA Eman 16 M50-59 1971 3 00:48:09 00:17:14
166 384 MACKOVÁ Petra STG Zlín 5 Z40-49 1973 3 00:48:09 00:17:14
167 60 ČIHAŘ Martin 4ever Cyklo Bulis 5 M19- 2006 3 00:48:11 00:17:15
168 347 SEIFER Tomáš Mattoni Freerun Zlín 51 M20-39 1984 3 00:48:17 00:17:21
169 116 JAKEŠ Jiří Eleven head cyklolive team 61 M40-49 1977 3 00:48:20 00:17:24
170 327 MÜCK Arnošt Hranice 8 M60-69 1959 3 00:48:22 00:17:26
171 307 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY. 17 M50-59 1968 3 00:48:24 00:17:29
172 225 SEKANINA Milan Fištróni 62 M40-49 1979 3 00:48:33 00:17:37
173 282 VEČEŘOVÁ Simona Cycloracing team 6 Z40-49 1978 3 00:48:35 00:17:40
174 160 KVASNIČKOVÁ Julie Brusné 2 Z19- 2007 3 00:48:38 00:17:43
175 368 PETR Jiří Zlín-Kudlov 9 M60-69 1954 3 00:48:39 00:17:43
176 93 GRULICHOVA Simona AK. Drnovice 3 Z50+ 1972 3 00:48:40 00:17:44
177 374 DIVIŠOVÁ Silvie AK Drnovice 7 Z40-49 1975 3 00:48:45 00:17:50
178 256 ŠKOLOUDÍK Petr Nabombíme to! 63 M40-49 1980 3 00:48:47 00:17:52
179 213 PROSSER Johnny Táta v kondici 52 M20-39 1987 3 00:48:49 00:17:54
180 289 VRUBEL Petr Brno 64 M40-49 1981 3 00:48:58 00:18:02
181 379 ČECHMÁNKOVÁ Olga AD team 8 Z40-49 1981 3 00:49:00 00:18:05
182 266 ŠTIBRAL Zdenek Bystřice pod Hostýnem 53 M20-39 1984 3 00:49:00 00:18:05
183 127 JORDANOV David PSK Přerov 65 M40-49 1979 3 00:49:03 00:18:07
184 173 MARTINČÍKOVÁ Ivana Lověšice 20 Z20-39 1991 3 00:49:15 00:18:20
185 132 KARÁSEK Štěpán VK Kvasice 6 M19- 2004 3 00:49:21 00:18:25
186 230 SLATINSKÝ Martin Chomyž 66 M40-49 1976 3 00:49:21 00:18:25
187 151 KRUPIČKA Miroslav Jiskra Ustí nad Orlicí 10 M60-69 1953 3 00:49:26 00:18:30
188 261 ŠPIČÁK Roman Titan Tri-Life 54 M20-39 1993 3 00:49:30 00:18:35
189 89 GAHURA Petr Vesani.cz 67 M40-49 1979 3 00:49:35 00:18:39
190 167 LORENCOVÁ Linda TJ Liga 100 Olomouc 9 Z40-49 1976 3 00:49:37 00:18:42
191 380 RYTÍŘ Michal KOB Kroměříž 68 M40-49 1973 3 00:49:38 00:18:42
192 305 ZELENKA Lukáš KLM 55 M20-39 1984 3 00:49:41 00:18:45
193 74 DOSPÍŠILOVÁ Vanda Nabombíme to! 21 Z20-39 1995 3 00:49:42 00:18:46
194 179 MÉSL Roman Fištróni 69 M40-49 1981 3 00:49:43 00:18:48
195 249 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 70 M40-49 1973 3 00:49:46 00:18:51
196 204 PODJUKL Zdeněk SK Hranice 56 M20-39 1995 3 00:49:50 00:18:54
197 206 PODJUKLOVÁ Kristýna SK Hranice 3 Z19- 2003 3 00:49:50 00:18:54
198 90 GAJDŮŠKOVÁ Barbora Otrokovice 22 Z20-39 1998 3 00:49:55 00:18:59
199 322 KLAPIL Luděk OD Morava Holešov 71 M40-49 1973 3 00:49:57 00:19:02
200 83 ERNST Tomáš 1 běžecký Jablunkov 72 M40-49 1973 3 00:50:03 00:19:07
201 168 LUTONSKÝ Aleš Prusinovice 57 M20-39 1985 3 00:50:08 00:19:12
202 346 BÍLEK David MTB KOZÍ CHLÍVEK 73 M40-49 1974 3 00:50:08 00:19:12
203 229 SKLENÁŘ Jan Tišnov 58 M20-39 1988 3 00:50:17 00:19:21
204 170 MARCIN Tomáš Jiřice u Miroslavi 59 M20-39 1987 3 00:50:18 00:19:22
205 92 GROMUS Petr AK Olomouc 11 M60-69 1956 3 00:50:23 00:19:27
206 221 RYS Rudolf SUPERHUMAN 60 M20-39 1991 3 00:50:26 00:19:30
207 331 KOUTNÍK Vlastimil 74 M40-49 1978 3 00:50:27 00:19:31
208 171 MAREČEK Tomáš Břííídil 75 M40-49 1978 3 00:50:28 00:19:33
209 356 VAŠICA Martin SOKOL Třebětice 18 M50-59 1972 3 00:50:30 00:19:34
210 112 HRBKOVÁ Hana Predator workout Brno 23 Z20-39 1996 3 00:50:31 00:19:35
211 80 DVOŘÁK Miroslav Horka nad Moravou 76 M40-49 1973 3 00:50:31 00:19:36
212 500 JANSA Mikuláš Cykloteam MXM Hulín 7 M19- 2005 3 00:50:38 00:19:43
213 95 HÁJEK Josef Kovárna Viva 10 Z40-49 1980 3 00:50:41 00:19:46
214 359 CHVATÍK Zdeněk 61 M20-39 1986 3 00:50:43 00:19:48
215 218 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 19 M50-59 1969 3 00:50:44 00:19:49
216 186 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 77 M40-49 1974 3 00:50:45 00:19:49
217 37 MRÁZEK David Tj Slavkov pod Hostýnem 62 M20-39 1999 3 00:50:47 00:19:52
218 135 KAZDA Tomáš TK 63 M20-39 1987 3 00:50:53 00:19:57
219 340 ŠTEC Jiří 20 M50-59 1966 3 00:51:01 00:20:05
220 36 BARBOŘÁK Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 12 M60-69 1959 3 00:51:03 00:20:08
221 376 SLANINOVÁ Barbora SK Rudá Hvězda Kroměříž 11 Z40-49 1978 3 00:51:09 00:20:13
222 235 SMÝKAL Roman SK Žeranovice 21 M50-59 1972 3 00:51:09 00:20:14
223 291 VRUBELOVÁ Michaela Prusinovice 24 Z20-39 1994 3 00:51:17 00:20:22
224 217 RANDUS Josef AC Sportguides Rožnov.p.R. 22 M50-59 1972 3 00:51:19 00:20:23
225 133 KAŠÍK Filip Zlín 64 M20-39 1984 3 00:51:20 00:20:24
226 228 SKLENÁŘ David Prusinovice 65 M20-39 1997 3 00:51:31 00:20:35
227 377 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 4 Z50+ 1957 3 00:51:33 00:20:37
228 178 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 25 Z20-39 1988 3 00:51:53 00:20:58
229 318 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2BWINNER TEAM 12 Z40-49 1973 3 00:51:59 00:21:03
230 275 VACULA Jan Na pohodu 23 M50-59 1968 3 00:52:03 00:21:07
231 129 KAHÁNEK Vladimír RUN99 Havířov 13 M60-69 1961 3 00:52:05 00:21:09
232 366 ŠVANCAROVÁ Lucie AD team 66 M20-39 1984 3 00:52:06 00:21:10
233 73 DOSPÍŠIL David Nabombíme to! 24 M50-59 1968 3 00:52:08 00:21:12
234 47 PUMPRLA Libor Rohálov bike team 78 M40-49 1975 3 00:52:08 00:21:13
235 138 KOBLIHA Milan Atletika Alojzov 14 M60-69 1957 3 00:52:15 00:21:20
236 369 POLOMÍR Patrik TJ SOKOL Racková 67 M20-39 1996 3 00:52:20 00:21:25
237 32 ANDRÝSEK Václav Hranice 68 M20-39 1997 3 00:52:21 00:21:25
238 31 ANDRÝSEK Jiří Hranice 4 - Drahotuše 25 M50-59 1968 3 00:52:28 00:21:33
239 295 ZAJÁC Pavel T J Sokol Třebětice 26 M50-59 1970 3 00:52:35 00:21:40
240 103 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 5 Z50+ 1969 3 00:52:38 00:21:42
241 224 SEDLÁŘOVÁ Zuzana Brusné 26 Z20-39 1984 3 00:52:44 00:21:48
242 296 ZAJÁCOVÁ Markéta SOKOL Třebětice 27 Z20-39 2000 3 00:52:47 00:21:51
243 306 ZELINKA Miroslav Tršice 27 M50-59 1967 3 00:52:51 00:21:56
244 140 KOLMAŠOVÁ Lucie TJ Liga 100 13 Z40-49 1982 3 00:52:54 00:21:58
245 119 JANECKÝ Zdenek SK Vysoké Popovice 28 M50-59 1970 3 00:52:55 00:21:59
246 61 ČIŽMAR Petr Cykloklub.NJ 3 M70+ 1949 3 00:53:04 00:22:09
247 139 KOLMAŠ Zdeněk TJ Liga 100 79 M40-49 1982 3 00:53:15 00:22:20
248 367 BARTONĚK Tomáš 80 M40-49 1980 3 00:53:17 00:22:21
249 26 PÁNEK Libor PSG Mechanix 81 M40-49 1979 3 00:53:21 00:22:25
250 300 ZAVADIL Martin PSK Přerov 82 M40-49 1978 3 00:53:21 00:22:26
251 137 KLAKURKOVÁ Kateřina AD team 14 Z40-49 1982 3 00:53:31 00:22:35
252 123 JELÍNEK Milan Orel jednota Bystřice p. H. 83 M40-49 1979 3 00:53:36 00:22:41
253 91 GAJDŮŠKOVÁ Michaela Otrokovice 28 Z20-39 1990 3 00:53:39 00:22:43
254 233 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 84 M40-49 1981 3 00:53:50 00:22:54
255 159 KVASNIČKA Jiří Brusné 85 M40-49 1973 3 00:54:04 00:23:08
256 120 JANEČKA Pavel Bystřice pod Hostýnem 29 M50-59 1968 3 00:54:09 00:23:13
257 274 TRČKOVÁ Dana Holešov 6 Z50+ 1972 3 00:54:14 00:23:19
258 278 VALD Marcel Drásal team Holešov 8 M19- 2006 3 00:54:20 00:23:24
259 264 ŠŤASTNÝ Jan Holešov 69 M20-39 1986 3 00:54:20 00:23:25
260 267 ŠTURM Zbyněk SKP lyžaři Holešov 86 M40-49 1976 3 00:54:31 00:23:35
261 29 PROKOP Jiří Běhy Zlín 15 M60-69 1956 3 00:54:32 00:23:37
262 259 ŠNAJDAR Roman Eleven head cyklolive team 30 M50-59 1969 3 00:54:32 00:23:37
263 75 DOSTÁL Pavel DRACY 31 M50-59 1970 3 00:54:35 00:23:39
264 162 LÁNÍKOVÁ Kateřina SK Rudá Hvězda Kroměříž 15 Z40-49 1982 3 00:54:37 00:23:41
265 271 TOBOLÍK Jiří JTob 70 M20-39 1988 3 00:54:41 00:23:46
266 335 BARTOŠ Jiří 87 M40-49 1982 3 00:54:54 00:23:58
267 77 DROZDKOVÁ Ema Atletika Holešov 4 Z19- 2007 3 00:54:57 00:24:02
268 350 KACHYŇA Lubomír TJ Liga 100 Olomouc 32 M50-59 1965 3 00:55:01 00:24:05
269 292 VYBÍRAL Jakub D.C. Žopy 88 M40-49 1975 3 00:55:06 00:24:10
270 82 DVOŘÁKOVÁ Eva Atletika Alojzov 7 Z50+ 1955 3 00:55:09 00:24:13
271 219 ROMAN Dominik Olomouc 71 M20-39 1998 3 00:55:15 00:24:20
272 208 PODMOLÍKOVÁ Lucie Sušice 29 Z20-39 1988 3 00:55:20 00:24:24
273 104 HORÁK Petr Dub nad Moravou 33 M50-59 1971 3 00:55:22 00:24:26
274 205 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 16 Z40-49 1974 3 00:55:22 00:24:26
275 357 RABINA Ladislav 34 M50-59 1970 3 00:55:32 00:24:36
276 268 ŠVAJKA Pavel TITAN Trilife 89 M40-49 1977 3 00:55:34 00:24:38
277 262 ŠPILEROVÁ Věra CK PeMaP Přerov 17 Z40-49 1982 3 00:55:38 00:24:43
278 40 BARTÁKOVÁ Michaela Holešov 72 M20-39 1991 3 00:55:43 00:24:48
279 50 BOŽA Václav LowellPro Runing Team 73 M20-39 1996 3 00:55:47 00:24:52
280 330 NĚMCOVÁ Ivana Ženy na tahu 18 Z40-49 1981 3 00:55:49 00:24:54
281 329 NĚMEC David MTB KOZÍ CHLÍVEK 90 M40-49 1976 3 00:55:49 00:24:54
282 209 PODOLOVA Daniela Šneci v běhu 30 Z20-39 1987 3 00:56:08 00:25:13
283 324 VURBAL Milan 35 M50-59 1966 3 00:56:08 00:25:13
284 251 ŠANDO Martin Holešov 36 M50-59 1971 3 00:56:12 00:25:17
285 320 HRACHOVÝ Ondřej Prusinovice 74 M20-39 1984 3 00:56:26 00:25:30
286 201 PERNICOVÁ Markéta AC sportguides Rožnov p.R 8 Z50+ 1972 3 00:56:26 00:25:31
287 98 HANÁČKOVÁ Hana Březolupy 19 Z40-49 1977 3 00:56:35 00:25:40
288 28 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 16 M60-69 1958 3 00:56:37 00:25:42
289 286 VERNARSKÝ Jaroslav Pepa team 37 M50-59 1967 3 00:56:50 00:25:55
290 301 ZAVODNIK Petr Olomouc 75 M20-39 1983 3 00:56:54 00:25:58
291 79 DVORSKÝ Michal ZAPRO Team 38 M50-59 1968 3 00:56:57 00:26:02
292 325 JURÁŇ David Motokros Ovčí debřa 9 M19- 2004 3 00:57:09 00:26:14
293 212 PROCHÁZKA Jiří Holešov 4 M70+ 1952 3 00:57:17 00:26:21
294 319 DOVRTĚLOVÁ Lenka Skáj team 20 Z40-49 1979 3 00:57:19 00:26:24
295 215 PSOTKA Jaroslav Přerov 91 M40-49 1980 3 00:57:28 00:26:33
296 314 ŠUBERT Jiří Poslední polívky 76 M20-39 1990 3 00:57:40 00:26:44
297 339 BYSTROŇ Vilém STS CHVOJKOVICE BROD 92 M40-49 1974 3 00:57:42 00:26:46
298 255 ŠIMKOVA Nela Vyskov 31 Z20-39 1985 3 00:57:56 00:27:01
299 125 JONÁŠEK Zdeněk Já sám 93 M40-49 1982 3 00:57:58 00:27:03
300 68 DOLEŽEL Oldřich Holešov 5 M70+ 1951 3 00:58:19 00:27:23
301 207 PODMOLÍK Václav Sušice 39 M50-59 1964 3 00:58:26 00:27:31
302 326 PAVELEC Michal 10 M19- 2005 3 00:58:29 00:27:34
303 143 KONEČNÝ Jaroslav DR.A.CY. 94 M40-49 1973 3 00:58:32 00:27:36
304 220 RUDOLFOVÁ Eva SK Pacetluky 32 Z20-39 1983 3 00:58:35 00:27:39
305 70 DOLEŽELÍKOVÁ Kristýna Roštění 33 Z20-39 1989 3 00:59:02 00:28:06
306 361 FAJTLOVÁ Vlasta 34 Z20-39 1985 3 00:59:03 00:28:08
307 358 PONÍŽIL Rdek 95 M40-49 1981 3 00:59:04 00:28:08
308 52 BRAVENÁ Magda Holky v pohybu. 21 Z40-49 1976 3 00:59:07 00:28:12
309 142 KONEČNÁ Marta DR.A.CY. 22 Z40-49 1974 3 00:59:18 00:28:22
310 69 DOLEŽEL Petr Kroměříž 6 M70+ 1950 3 00:59:19 00:28:23
311 180 METELKA Vlastimil Velký Újezd 96 M40-49 1976 3 00:59:27 00:28:31
312 172 MARTINCOVÁ Taťána Zlín 35 Z20-39 1987 3 00:59:28 00:28:33
313 45 BOMBIK Tomas tom bike 97 M40-49 1974 3 00:59:33 00:28:38
314 177 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 77 M20-39 1990 3 00:59:46 00:28:51
315 214 PŘIBIL Ondřej Bystřice pod Hostýnem 78 M20-39 1983 3 00:59:47 00:28:51
316 246 SVATOŇOVÁ Růžena Brno 9 Z50+ 1964 3 00:59:49 00:28:53
317 360 MĚCHURA Roman PUNK tým 40 M50-59 1972 3 00:59:50 00:28:55
318 352 TKADLČÍKOVÁ Andrea PUNK tým 23 Z40-49 1975 3 00:59:50 00:28:55
319 242 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 10 Z50+ 1971 3 00:59:56 00:29:00
320 165 LEŽÁKOVÁ Markéta Bystřice pod Hostýnem 24 Z40-49 1982 3 01:00:14 00:29:18
321 185 MRAČEK Rostislav Rokytnice 17 M60-69 1954 3 01:00:24 00:29:29
322 64 DEDEK Vlastimil BK Olbramice 7 M70+ 1952 3 01:00:29 00:29:34
323 345 SCHÖN Martin STRŽ 41 M50-59 1970 3 01:01:00 00:30:04
324 222 SEDLÁŘ Drahoš BK Kuraray 18 M60-69 1959 3 01:01:14 00:30:18
325 131 KALÁB Jiří Majetín 98 M40-49 1978 3 01:01:17 00:30:22
326 281 VEČERKA Jiří Uherské Hradiště 99 M40-49 1977 3 01:01:48 00:30:52
327 94 HABARTOVÁ Jana Uherské Hradiště 25 Z40-49 1978 3 01:01:48 00:30:53
328 353 STAROSTOVÁ Lenka Holešov 36 Z20-39 1988 3 01:02:07 00:31:11
329 101 HASNÍKOVÁ Lenka Mattoni Freerun Zlín 26 Z40-49 1973 3 01:02:56 00:32:00
330 105 HORÁK Tomáš Fryšták 79 M20-39 1991 3 01:02:58 00:32:02
331 253 ŠANDOVÁ Petra Holešov 27 Z40-49 1973 3 01:03:00 00:32:05
332 241 STEHNO Jiří Vesani.cz 19 M60-69 1961 3 01:03:10 00:32:15
333 342 BYSTROŇ Kvido 11 M19- 2006 3 01:03:21 00:32:26
334 344 MUCHLOVÁ Tereza 5 Z19- 2003 3 01:03:21 00:32:26
335 108 HOVĚZÁKOVÁ Barbora Pudl v hrnku 37 Z20-39 1988 3 01:04:04 00:33:09
336 334 IVÁNKOVÁ Andrea 28 Z40-49 1974 3 01:04:10 00:33:14
337 287 VODIČKA Jan MK Radslavice 8 M70+ 1945 3 01:04:11 00:33:16
338 57 BUREŠOVÁ Renata Spytihněv 29 Z40-49 1978 3 01:04:22 00:33:27
339 313 KŘEMEČKOVÁ Kamila Poslední polívky 38 Z20-39 1983 3 01:04:30 00:33:35
340 312 PRAŽÁKOVÁ Petra Poslední polívky 30 Z40-49 1979 3 01:04:30 00:33:35
341 62 DAREBNÍČKOVÁ anna Přerov 31 Z40-49 1977 3 01:05:17 00:34:21
342 284 VELIČKA Jaroslav NEKO Prusinovice 9 M70+ 1944 3 01:06:28 00:35:33
343 302 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 42 M50-59 1963 3 01:07:25 00:36:30
344 152 KŘIŽANOVÁ Jolana Pudl v hrnku 39 Z20-39 1991 3 01:07:56 00:37:00
345 63 DĚDEK Tomáš Stg Kroměříž 80 M20-39 1988 3 01:08:44 00:37:48
346 184 MORONGOVÁ Monika Stříbro 40 Z20-39 1986 3 01:09:09 00:38:13
347 183 MORONG Josef Holešov 43 M50-59 1963 3 01:09:10 00:38:14
348 387 ORSÁGOVÁ Vendula SDH Poličná 12 M19- 2004 3 01:14:00 00:43:04
349 386 DORČÁK Josef SDH Poličná 81 M20-39 1985 3 01:14:00 00:43:05
350 76 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 20 M60-69 1960 3 01:16:00 00:45:04
351 85 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice - Mistřín 10 M70+ 1937 3 01:17:13 00:46:17
352 373 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 11 M70+ 1941 3 01:17:27 00:46:32

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 10 HOLIŠ Radim M40-49 1975 0 3 kola
DNS 22 KUČERA Petr Grymov M40-49 1975 0 3 kola
DNS 24 SÝKORA Vojtěch VSK Univerzita Brno M20-39 1998 0 3 kola
DNS 30 ADAMÍKOVÁ Marcela Holešov Z20-39 1984 0 3 kola
DNS 33 HOLIŠOVÁ Petra Rožnov pod Radhoštěm Z40-49 1978 0 3 kola
DNS 49 BOSÁK Martin PSK Přerov Z40-49 1979 0 3 kola
DNS 51 BRADA Lukáš Skaštice M40-49 1978 0 3 kola
DNS 59 ČERVEŇÁK Michal ŠK ŠOG NITRA M20-39 1992 0 3 kola
DNS 66 DOBROVSKÁ Martina Zlín Z20-39 1992 0 3 kola
DNS 97 HAMERSKÝ Jarek AD team M40-49 1976 0 3 kola
DNS 107 HORÁK Pavel Vyškov M60-69 1961 0 3 kola
DNS 109 HRADEČNÝ Martin Přerov M40-49 1981 0 3 kola
DNS 110 HRADIL Daniel Kelč M40-49 1978 0 3 kola
DNS 122 JANOŠTÍK Jiří Zlín M50-59 1970 0 3 kola
DNS 134 KAŠÍK Martin Besys M40-49 1976 0 3 kola
DNS 146 KOŠINA Jiří Chropyně M50-59 1970 0 3 kola
DNS 153 KUBÍK Filip OCR Panex Tím M19- 2003 0 3 kola
DNS 154 KUBÍK Tomáš OCR Panex Tím M40-49 1975 0 3 kola
DNS 156 KUČERA Pavel Edhouse M20-39 1983 0 3 kola
DNS 158 KUKUČKA Tomáš Zlín M20-39 1991 0 3 kola
DNS 192 NEUGEBAUER Erich BK Sak Karviná M50-59 1968 0 3 kola
DNS 198 PAVOL Peter AŠK Spišská Nová Ves M60-69 1953 0 3 kola
DNS 223 SEDLÁŘ Zdeněk Špica Team M50-59 1969 0 3 kola
DNS 231 SLEZÁČEK Pavel Zafira S6 Happy M40-49 1977 0 3 kola
DNS 234 SMOLA Michal SKOB Zlín M40-49 1981 0 3 kola
DNS 252 ŠANDO Ondřej Atletika Holešov M20-39 1998 0 3 kola
DNS 258 ŠMERDA Roman Brno M40-49 1975 0 3 kola
DNS 270 TELIČKA Marek Mary's meals M50-59 1972 0 3 kola
DNS 276 VACULÍK Martin VyukoveVymalovanky.cz M20-39 1988 0 3 kola
DNS 288 VROBEL Miroslav Vroblici M60-69 1961 0 3 kola
DNS 294 WAHLANDT Simon TRI2FLY M20-39 1992 0 3 kola
DNS 298 ZATLOUKAL David Uherský Brod M20-39 1988 0 3 kola
DNS 303 ZELA Dalibor pajzly.cz M40-49 1976 0 3 kola
DNF 311 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno M20-39 2002

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

09.10.2022 09:00
Slatinský kros 2022
15.10.2022 09:00
Krumlovský běh - 31. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.