Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

Zámecká 5 - Hlavní závod 5 km

Datum pořádání od 22.10.2021 14:00 do 22.10.2021 18:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 16:45 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků101
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 1 M20-39 1988 1 00:16:17
2 118 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 1 M40-49 1980 1 00:16:56 00:00:39
3 125 KUČERA Petr Grymov 2 M40-49 1975 1 00:17:12 00:00:54
4 129 ČERVENKA Jiří 2 M20-39 1986 1 00:17:21 00:01:03
5 115 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín 3 M20-39 1994 1 00:17:40 00:01:23
6 18 BAROT Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 4 M20-39 1982 1 00:17:48 00:01:31
7 124 DOSOUDIL František Fénix sport 1 M50-59 1970 1 00:17:53 00:01:36
8 6 BARTÁK Radim BT Morkovice 3 M40-49 1980 1 00:18:22 00:02:04
9 92 KOVAŘÍK Radek RK Pells/Holešov 4 M40-49 1974 1 00:18:50 00:02:32
10 85 DERKA Radim Přerov 5 M20-39 1991 1 00:19:21 00:03:04
11 53 ŘEDINA Milan MK Prostějov 2 M50-59 1971 1 00:19:27 00:03:10
12 104 VARHANÍČEK Lukáš Kroměřížské bajker 6 M20-39 1990 1 00:19:32 00:03:15
13 35 TALA Erik AD team 1 M19- 2006 1 00:19:34 00:03:17
14 79 KOMÍN Bohuslav Mattoni Freerun Zlín 5 M40-49 1976 1 00:19:36 00:03:19
15 110 ZBRANEK Václav Valach Bajk Team 6 M40-49 1981 1 00:19:45 00:03:27
16 32 KLAKURKA Václav AD team 7 M20-39 1983 1 00:19:50 00:03:32
17 11 NOVOTNÁ Martina ONěmec 1 Ž20-39 1988 1 00:19:58 00:03:41
18 97 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 3 M50-59 1965 1 00:20:12 00:03:55
19 90 FRYDRYCH Martin Líšná 8 M20-39 1983 1 00:20:19 00:04:01
20 108 KAROL Marek Canon racing team 7 M40-49 1977 1 00:20:22 00:04:05
21 86 ZAPLETAL Miroslav TEFO Bílany 8 M40-49 1976 1 00:20:27 00:04:10
22 80 KURUC Viktor Kroměříž 9 M20-39 1990 1 00:20:39 00:04:21
23 98 MARTINEC Petr Veselan 9 M40-49 1975 1 00:20:44 00:04:27
24 10 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 10 M20-39 1982 1 00:20:45 00:04:28
25 120 TVARŮŽKA Tomáš Oněmec.cz 10 M40-49 1972 1 00:20:48 00:04:31
26 61 POLÁŠEK Martin Hc Holešov Gators 11 M20-39 1985 1 00:20:54 00:04:37
27 69 SOLAŘ Petr Solario team 2 M19- 2006 1 00:21:26 00:05:09
28 58 VALD Jiří Drásal Tým 11 M40-49 1973 1 00:21:27 00:05:10
29 109 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY 4 M50-59 1968 1 00:21:30 00:05:13
30 128 DĚDIČ Michal Drásal Team 12 M20-39 1984 1 00:21:42 00:05:24
31 84 STANĚK Petr AK Kroměříž 12 M40-49 1974 1 00:21:42 00:05:24
32 111 KLINKOVSKY Petr Zlín 13 M20-39 1983 1 00:21:50 00:05:32
33 13 CHYTÍLKOVÁ Michaela Holešov 1 Ž40-49 1979 1 00:21:50 00:05:32
34 17 BÍLEK David MTB KOZÍ CHLÍVEK 13 M40-49 1974 1 00:22:04 00:05:46
35 117 ŽÍDEK Michal Bystřice pod Hostýnem 3 M19- 2003 1 00:22:26 00:06:09
36 73 GRULICHOVA Simona AK Drnovice 2 Ž40-49 1972 1 00:22:31 00:06:14
37 25 LEJSEK Jaroslav Kessy Plešovec 1 M60+ 1953 1 00:22:34 00:06:17
38 106 DŘÍMAL Miroslav Zlín 14 M40-49 1976 1 00:22:37 00:06:20
39 9 KUPKA Daniel 4 M19- 2005 1 00:22:47 00:06:30
40 54 DROZDEK Tomáš Atletika Holešov 14 M20-39 1984 1 00:22:49 00:06:32
41 14 SPRUŽINA Jan Hulín 5 M19- 2012 1 00:22:51 00:06:33
42 119 JELÍNEK Milan Orel jednota Bystřice pod Hostýnem 15 M40-49 1979 1 00:22:51 00:06:34
43 52 ZICHOVÁ Mirka Slawex runners 3 Ž40-49 1981 1 00:22:59 00:06:42
44 31 SKLENÁŘ David Prusinovice 15 M20-39 1997 1 00:23:04 00:06:46
45 103 BALÁŽOVÁ Anna Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 1 Ž19- 2009 1 00:23:05 00:06:47
46 45 SMUTNÁ Ester PSK Přerov 4 Ž40-49 1980 1 00:23:06 00:06:48
47 7 GREGUŠ Petr Atletika Holešov 6 M19- 2006 1 00:23:08 00:06:51
48 83 ŠANDA Zbyněk Klub indiánské chůze 16 M40-49 1972 1 00:23:10 00:06:53
49 62 KVASNIČKOVÁ Julie Atletika Holešov 2 Ž19- 2007 1 00:23:12 00:06:55
50 105 BĚHALOVÁ Lenka Podolí 5 Ž40-49 1975 1 00:23:21 00:07:03
51 38 KOLÁŘ Zdeněk Mano Bike 16 M20-39 1986 1 00:23:22 00:07:05
52 19 ŠTĚPÁNKOVÁ Anna KOBRA Vsetín 3 Ž19- 2009 1 00:23:25 00:07:08
53 93 ŠTIBRAL Zdeněk 17 M20-39 1984 1 00:23:27 00:07:10
54 95 KONEČNÝ Vojtěch Házená Holešov 7 M19- 2008 1 00:23:29 00:07:12
55 100 HRADIL Daniel 17 M40-49 1978 1 00:23:36 00:07:19
56 81 SVOBODA Petr 18 M40-49 1974 1 00:23:39 00:07:21
57 113 NAVRÁTIL Michal DR.A.CI. 19 M40-49 1974 1 00:23:40 00:07:23
58 44 ŠŤASTNÝ Jan Nevyměknem 18 M20-39 1986 1 00:23:54 00:07:36
59 77 KRISTEK Tomáš AK Kroměříž 19 M20-39 1999 1 00:24:00 00:07:43
60 36 SMYČKOVÁ Veronika TJ FS Napajedla 2 Ž20-39 1986 1 00:24:01 00:07:44
61 121 SPÁČIL Leopold Orel Židenice 2 M60+ 1959 1 00:24:05 00:07:48
62 26 NEDBAL Marek TJ Prusinovice 20 M20-39 2009 1 00:24:14 00:07:57
63 87 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 1 Ž50+ 1969 1 00:24:16 00:07:58
64 2 REMEŠ Martin Judo Holešov 8 M19- 2011 1 00:24:21 00:08:04
65 21 BULIČKA Vojtěch BERNITAS 9 M19- 2010 1 00:24:23 00:08:05
66 4 ŽÁČEK Michal TITAN Trilife 5 M50-59 1970 1 00:24:23 00:08:06
67 71 KOUTNÁ Veronika Atletika Holešov 4 Ž19- 2002 1 00:24:29 00:08:12
68 130 HLAVATÝ Jan 21 M20-39 1986 1 00:24:30 00:08:13
69 5 SOLAŘ Michal Holešov 20 M40-49 1973 1 00:24:41 00:08:24
70 39 GROŠ štefan S.K ZaFaR Frenštát p.R 3 M60+ 1961 1 00:24:45 00:08:28
71 75 SPÁČILOVÁ_ŠALEROVÁ Věra Růženky Team 6 Ž40-49 1976 1 00:24:46 00:08:29
72 43 KUKLA Rostislav Holešov 21 M40-49 1980 1 00:24:52 00:08:35
73 59 DOSTÁL Pavel DRACY 6 M50-59 1970 1 00:24:55 00:08:38
74 23 KRBÍLEK Dalibor Gemini 7 M50-59 1962 1 00:24:58 00:08:41
75 64 KNEBL Lukáš Citibank Europe 22 M20-39 1985 1 00:25:05 00:08:47
76 60 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 8 M50-59 1968 1 00:25:07 00:08:50
77 122 NOVOTNÁ Silvie Přerov 7 Ž40-49 1979 1 00:25:08 00:08:51
78 28 SOBOTKA Jan Cvrčci Pohled 23 M20-39 1990 1 00:25:16 00:08:59
79 112 GAJDŮŠKOVÁ Michaela Otrokovice 3 Ž20-39 1990 1 00:25:16 00:08:59
80 48 MACHÁLKOVÁ Jarmila Kroměříž 8 Ž40-49 1976 1 00:25:25 00:09:08
81 116 MĚCHÁČEK Radan Loukov 10 M19- 2004 1 00:25:41 00:09:24
82 22 BULIČKA Dominik BERNITAS 11 M19- 2003 1 00:25:47 00:09:30
83 55 PTÁČEK Radim Rohálov bike team 12 M19- 2013 1 00:25:55 00:09:38
84 57 PTÁČEK Pavel Rohálov bike team 22 M40-49 1974 1 00:25:56 00:09:38
85 131 JAKŮBEK Stanislav 24 M20-39 1994 1 00:26:06 00:09:49
86 50 ROLINC Kuba Hulín 25 M20-39 1985 1 00:26:12 00:09:55
87 47 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov 4 M60+ 1956 1 00:26:16 00:09:59
88 51 PODOLOVÁ Daniela Sneci v běhu 4 Ž20-39 1987 1 00:26:38 00:10:21
89 27 NEDBALOVÁ Pavla TJ Prusinovice 5 Ž20-39 1982 1 00:27:21 00:11:04
90 88 KŘEMEČKOVÁ Kamila Poslední polívky 6 Ž20-39 1983 1 00:27:58 00:11:41
91 68 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 2 Ž50+ 1970 1 00:28:46 00:12:28
92 49 MARTINKOVA Vendula SK Meteor Brno 7 Ž20-39 1983 1 00:29:22 00:13:04
93 82 PRAŽÁKOVÁ Petra Poslední polívky 9 Ž40-49 1979 1 00:29:43 00:13:26
94 123 DOSOUDILOVÁ Libuše Solário tým 10 Ž40-49 1972 1 00:30:24 00:14:06
95 114 PECLOVÁ Lenka ŽENYNATAHU 3 Ž50+ 1971 1 00:30:32 00:14:14
96 76 ŠTIBRAL Ondřej 13 M19- 2009 1 00:30:35 00:14:17
97 70 KLÍČOVÁ Lenka Šneci v běhu 8 Ž20-39 1987 1 00:30:52 00:14:35
98 12 JANŮ Marcela TJ Prusinovice 9 Ž20-39 1985 1 00:32:23 00:16:05
99 66 KNEBL Vladislav TOMA OTROKOVICE 5 M60+ 1935 1 00:38:27 00:22:10
100 16 MLČÁKOVÁ Markéta TJ Prusinovice 10 Ž20-39 1988 1 00:38:42 00:22:25

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 74 NERADIL Svatopluk Líšná M40-49 1980 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.