Rychlé novinky:

12.10.2020: Aktuální informace BBP

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

Přihlašování BBP - Všechny kategorie

Datum pořádání od 17.11.2020 08:00 do 17.11.2020 14:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 08:00 hod

Vzdálenost (km)10,90
Počet kol0
Počet závodníků56
StavPrezentace probíhá

Seznam online registrovaných účastníků

Registrováno Jméno Pohlaví Klub Ročník Kategorie Stav
25.10.2020 20:23 BARTOLŠIC MORAVCOVÁ Eva Žena Moravec Team 1986 Ž Nezapl.
25.10.2020 20:20 BARTOLŠIC Vít Muž Moravec Team 1980 M Nezapl.
13.10.2020 18:48 BEGUNOVA Oxana Žena Xena 1989 Ž Zapl.
20.10.2020 20:23 BEJČEK Patrik Muž Sportobchod.cz 1994 M Nezapl.
13.10.2020 10:19 BĚLÍK Vladimír Muž Sokol Syrovice 1978 M Zapl.
16.10.2020 20:32 BENEŠ Ondřej Muž 1986 M Zapl.
20.10.2020 21:33 BÖHMOVÁ Karen Žena 2003 Jky Zapl.
14.10.2020 20:51 BORKOVCOVÁ Lucie Žena 1981 Ž Zapl.
25.10.2020 13:25 DUFEK Jiří Muž 1968 M Nezapl.
14.10.2020 21:13 DUMEK Aleš Muž Šachy Zastávka 1973 M Zapl.
18.10.2020 13:33 DUŠIL Jaroslav Muž 1970 M Nezapl.
20.10.2020 10:44 ELLINGER Denis Muž Atletický Klub Ludvíka Daňka 2007 Žci_St Nezapl.
20.10.2020 10:43 ELLINGER Šimon Muž Atletický Klub Ludvíka Daňka 2009 Žci_Ml Nezapl.
14.10.2020 20:06 GRAUEROVÁ Helena Žena 1978 Ž Nezapl.
13.10.2020 14:58 HÉGROVÁ Ivona Žena Valím Valím Hostěrádky 1969 Ž Nezapl.
22.10.2020 08:01 HOLÝ Josef Muž AC Moravské Slávia/Orel Židenice 1941 M Nezapl.
12.10.2020 20:19 JEŽKOVÁ Kristýna Žena VSK Univerzita 2004 Dky Zapl.
20.10.2020 20:26 KOČÍ Adela Žena Sportobchod.cz -nechci 1997 Ž Zapl.
20.10.2020 11:31 KOČÍ Hana Žena 1971 Ž Zapl.
26.10.2020 11:53 KOČÍ Heidi Žena MUNI student 1997 Ž Nezapl.
19.10.2020 13:31 KRÁLÍK Luděk Muž Veverská Bítýška 1965 M Zapl.
19.10.2020 10:50 KUCHYŇKOVÁ Karolína Žena TJ Sokol Přísnotice 2008 Žky_Ml Zapl.
17.10.2020 19:34 KUNOVSKÝ Michal Muž AC Moravská Slavia Brno 2007 Žci_St Zapl.
17.10.2020 19:40 KUNOVSKÝ Michal Muž Brno 1978 M Zapl.
12.10.2020 17:08 KUPČÍK Roman Muž 1985 M Zapl.
17.10.2020 18:41 LANGHAMMEROVÁ Anežka Žena AK Drnovice 1994 Ž Nezapl.
12.10.2020 21:11 MARYŠLEROVÁ Monika Žena 1974 Ž Zapl.
13.10.2020 21:56 MUSILOVÁ Pavla Žena Tišnov 1976 Ž Zapl.
13.10.2020 22:10 MUSILOVÁ Pavla Muž Drsní borci 1976 M Zapl.
19.10.2020 10:53 NOVOTNÁ Kateřina Žena TJ Sokol Přísnotice 2008 Žky_Ml Zapl.
19.10.2020 12:41 NOVOTNÁ Michaela Žena 1975 Ž Nezapl.
19.10.2020 12:43 NOVOTNÝ Vojtěch Muž 2005 Dci Nezapl.
13.10.2020 20:22 OBR Jakub Muž VSK Univerzita Brno 2008 Žci_Ml Zapl.
20.10.2020 12:42 PAVELKA Jan Muž 2Bwinner 1982 M Zapl.
14.10.2020 19:41 PENIÁKOVÁ Radka Žena 1983 Ž Zapl.
19.10.2020 10:55 PROCHÁZKOVÁ Nikol Žena TJ Sokol Přísnotice 2009 Žky_Ml Zapl.
19.10.2020 10:54 PROCHÁZKOVÁ Sára Žena TJ Sokol Přísnotice 2009 Žky_Ml Zapl.
16.10.2020 16:52 RADVANOVÁ Kristýna Žena VSK Univerzita Brno 2008 Žky_Ml Zapl.
16.10.2020 16:55 RADVANOVÁ Markéta Žena Spartak Třebíč 2009 Žky_Ml Zapl.
19.10.2020 09:09 ROSOVÁ Natálie Žena TJ Sokol Přísnotice 2008 Žky_Ml Zapl.
16.10.2020 16:43 RUSÍNOVÁ Monika Žena 1977 Ž Zapl.
16.10.2020 10:41 SADÍLKOVÁ Arleta Žena 2006 Žky_St Zapl.
15.10.2020 22:58 SLABÁKOVÁ Lenka Žena AC Moravská Slavia Brno 1966 Ž Zapl.
19.10.2020 10:57 SOUČKOVÁ Marie Žena TJ Sokol Přísnotice 2009 Žky_Ml Zapl.
20.10.2020 09:00 STANÍČEK Josef Muž Vísky 1983 M Zapl.
12.10.2020 20:15 SVOBODOVA Martina Žena 1975 Ž Zapl.
16.10.2020 08:54 ŠIMONÍK Jiří Muž Orel-Židenice 2001 M Zapl.
23.10.2020 20:30 ŠMERDOVÁ Jarmila Žena 1958 Ž Nezapl.
16.10.2020 09:50 ŠŤASTNÁ Sára Žena VSK Univerzita Brno 2006 Žky_St Zapl.
14.10.2020 13:55 ŠTEFAN Martin Muž M&D 4ever 1975 M Nezapl.
17.10.2020 08:41 ŠVEC Michal Muž 1986 M Zapl.
17.10.2020 22:12 TUŽIČKOVÁ Lenka Žena Ranning zone Brno 1977 Ž Zapl.
12.10.2020 20:04 UHLÍŘ Dalibor Muž Brno 1983 M Zapl.
19.10.2020 10:51 URBÁNKOVÁ Klára Žena TJ Sokol Přísnotice 2008 Žky_Ml Zapl.
19.10.2020 10:52 URBÁNKOVÁ Natálie Žena TJ Sokol Přísnotice 2008 Žky_Ml Zapl.
16.10.2020 05:42 ZDAŘILOVA Zuzana Žena Orel Židenice 1983 Ž Zapl.

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

31.10.2020 08:00
Česko-rakouský maraton
15.11.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.11.2020 08:00
Přihlašování BBP
17.11.2020 08:00
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.