Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

Hvězdná desítka 28. ročník - 10km

Datum pořádání od 20.09.2020 08:30 do 20.09.2020 13:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků88
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 40 MILER Jiří Lawi Stars 1 B(muž_40-49) 1975 1 00:33:26
2 48 PLACATKA Matěj Kear Team/FK Sporting Příbram 1 A(muž_do_39) 2004 1 00:33:28 00:00:01
3 30 SYSEL Ctibor Spartak Praha 4 2 A(muž_do_39) 1987 1 00:34:46 00:01:19
4 100 BERÁNEK Šimon Slavoj Koloděje 3 A(muž_do_39) 1994 1 00:35:28 00:02:01
5 21 ŽEŽULKA Martin TJ Stodůlky 4 A(muž_do_39) 1995 1 00:35:37 00:02:10
6 33 KOTLÍKOVÁ Petra TJ Slavoj Pacov 1 G(žena_35-49) 1982 1 00:36:53 00:03:26
7 34 OLŠAN Martin Prestigio Triatlon Team 5 A(muž_do_39) 1987 1 00:37:08 00:03:41
8 47 KABELKA Jiří TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2 B(muž_40-49) 1977 1 00:37:13 00:03:46
9 17 TALL Pavel Pivovar Moucha 1 C(muž_50-59) 1969 1 00:37:32 00:04:05
10 112 ŠÍMA Jiří Popelov 6 A(muž_do_39) 1984 1 00:37:43 00:04:16
11 74 ZDVIHAL Lukáš Lipnoman 3 B(muž_40-49) 1977 1 00:37:46 00:04:19
12 15 VINDUŠKA Pavel Autoservis AWS 7 A(muž_do_39) 1982 1 00:37:49 00:04:22
13 22 LOMSKÝ Tomáš Nové Homole 8 A(muž_do_39) 1984 1 00:37:55 00:04:28
14 76 LIŠKA Samuel 9 A(muž_do_39) 1992 1 00:38:36 00:05:09
15 2 DIVIŠOVÁ Kateřina Dukla Praha 1 F(žena_do_34) 1997 1 00:40:05 00:06:38
16 42 URX Radek Třebotov 4 B(muž_40-49) 1976 1 00:40:15 00:06:48
17 51 HEJKRLÍK Filip sabzo 5 B(muž_40-49) 1979 1 00:40:18 00:06:51
18 32 LAZAR Marek TK Novis 6 B(muž_40-49) 1977 1 00:40:27 00:07:00
19 35 PETRÁK Tomáš Triatlon Fojtka 7 B(muž_40-49) 1976 1 00:40:43 00:07:16
20 86 PULKRÁBEK Martin Zlatokop 8 B(muž_40-49) 1980 1 00:40:47 00:07:20
21 18 KADEŘÁVEK Kryštof TJ Stodůlky 10 A(muž_do_39) 2004 1 00:40:55 00:07:28
22 101 PETSCH Jaroslav Praha 6 9 B(muž_40-49) 1975 1 00:41:05 00:07:38
23 3 JALŮVKA Jan NOVIS TK Praha 2 C(muž_50-59) 1966 1 00:41:13 00:07:46
24 99 HROMÁDKA Ondřej D5 10 B(muž_40-49) 1980 1 00:41:14 00:07:47
25 38 MILESOVÁ Iva PSK Olymp Praha 2 G(žena_35-49) 1977 1 00:41:17 00:07:50
26 97 KŮS Daniel Kearteam 11 B(muž_40-49) 1972 1 00:41:34 00:08:07
27 23 KROUPA Štěpán Café racers 12 B(muž_40-49) 1975 1 00:41:40 00:08:13
28 81 TEPLÝ Ondřej HiSport 13 B(muž_40-49) 1978 1 00:41:47 00:08:20
29 49 VOLF Michal Štefko running team 11 A(muž_do_39) 1983 1 00:41:56 00:08:29
30 10 RYCHECKÝ Tomáš HH Smíchov 3 C(muž_50-59) 1966 1 00:42:11 00:08:44
31 43 MUŽÍK Jan 14 B(muž_40-49) 1980 1 00:42:17 00:08:50
32 107 NAKLÁDAL Michal Praha 7 12 A(muž_do_39) 1982 1 00:42:25 00:08:58
33 71 KUBÍN Jan 13 A(muž_do_39) 1983 1 00:42:27 00:09:00
34 13 HEŘMAN Slávek 14 A(muž_do_39) 1984 1 00:42:27 00:09:00
35 77 PILÍK Stanislav Panský mlýn Rakovník 1 E(muž_nad_70) 1950 1 00:43:07 00:09:40
36 4 JANÁČEK Jiří Praha 4 4 C(muž_50-59) 1961 1 00:43:15 00:09:48
37 6 JINDRA David AC Obora Hvězda/SABZO 1 D(muž_60-69) 1960 1 00:43:54 00:10:27
38 98 CHOUTKA Roman Praha 15 B(muž_40-49) 1976 1 00:43:55 00:10:28
39 19 OPLATEK Jiří Bonbon 16 B(muž_40-49) 1976 1 00:44:05 00:10:38
40 92 VELJAČÍKOVÁ Hana SK Praga Praha 2 F(žena_do_34) 1997 1 00:44:07 00:10:40
41 28 RAK Lubomír Petřiny 15 A(muž_do_39) 1992 1 00:44:32 00:11:05
42 93 BUREŠ Jan 16 A(muž_do_39) 1987 1 00:44:41 00:11:14
43 67 KUBÍNOVÁ Zuzana 3 G(žena_35-49) 1981 1 00:44:55 00:11:28
44 26 KAČER JAN SOKOL VLASTIBOŘICE 17 A(muž_do_39) 1989 1 00:45:14 00:11:47
45 91 HEJL Libor Hostomice 18 A(muž_do_39) 1982 1 00:45:34 00:12:07
46 11 FOJTÍK Zbyněk Kerteam/Sabzo 2 D(muž_60-69) 1959 1 00:45:40 00:12:13
47 75 SLAMIAK Stanislav Sabzo/Bonbon 5 C(muž_50-59) 1962 1 00:45:47 00:12:20
48 9 KOKOTÍKOVÁ Jarmila Nové Strašecí 4 G(žena_35-49) 1983 1 00:46:58 00:13:31
49 66 AUBRECHT Petr Bonbon 17 B(muž_40-49) 1972 1 00:47:03 00:13:36
50 55 KOHOUTOVÁ Věra Trailpoint 1 H(žena_nad_50) 1967 1 00:47:08 00:13:41
51 24 ROZNOSOVÁ Julie 3 F(žena_do_34) 1987 1 00:48:00 00:14:33
52 80 PETRŽÍLKOVÁ Radka Skoro Bonbon 5 G(žena_35-49) 1972 1 00:48:20 00:14:53
53 65 VILSIN Brian 6 C(muž_50-59) 1968 1 00:48:41 00:15:14
54 46 EŠPANDR Martin TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 18 B(muž_40-49) 1976 1 00:48:54 00:15:27
55 109 TAUSINGER Igor Crotalus 2 E(muž_nad_70) 1948 1 00:49:08 00:15:41
56 104 MATĚJ Petr 19 A(muž_do_39) 1986 1 00:49:20 00:15:54
57 103 MALIŠOVÁ Karla sabzo 2 H(žena_nad_50) 1960 1 00:49:34 00:16:07
58 37 NOVÁK Pavel sabzo 3 D(muž_60-69) 1953 1 00:49:38 00:16:12
59 105 ŠNAJBERK Jiří sabzo 4 D(muž_60-69) 1957 1 00:49:56 00:16:29
60 63 HUJER Marek Sokol Sluštice 19 B(muž_40-49) 1977 1 00:50:04 00:16:37
61 60 URBAN Josef sabzo 5 D(muž_60-69) 1956 1 00:50:09 00:16:42
62 36 BOROVIČKOVÁ Lenka sabzo 6 G(žena_35-49) 1973 1 00:50:21 00:16:54
63 20 SVOBODA Jan Pivovar Zlosin 3 E(muž_nad_70) 1943 1 00:52:04 00:18:37
64 84 FIFKOVÁ Kateřina 4 F(žena_do_34) 1987 1 00:52:29 00:19:02
65 79 PROKOPOVÁ Klára Bonbon 7 G(žena_35-49) 1971 1 00:52:53 00:19:26
66 94 HONCOVÁ Pavlína 5 F(žena_do_34) 1987 1 00:53:36 00:20:09
67 70 NOVÝ Břetislav sabzo 4 E(muž_nad_70) 1947 1 00:54:04 00:20:37
68 82 FIFKOVÁ Hana 3 H(žena_nad_50) 1961 1 00:54:41 00:21:14
69 12 SEDLÁČKOVÁ Jana 8 G(žena_35-49) 1978 1 00:55:14 00:21:47
70 62 DOLEJŠOVÁ Jitka sabzo 4 H(žena_nad_50) 1960 1 00:55:37 00:22:10
71 56 HÁBLTOVÁ Alena Bonbón 9 G(žena_35-49) 1983 1 00:56:44 00:23:17
72 89 MATOCHNA Petr 20 B(muž_40-49) 1979 1 00:57:14 00:23:47
73 90 PULKRÁBKOVÁ Renáta 10 G(žena_35-49) 1975 1 00:57:19 00:23:52
74 5 ROCK Jan AC Obora Hvězda/SABZO 6 D(muž_60-69) 1954 1 00:57:33 00:24:06
75 53 CHALOUPKA Vítězslav Les 5 E(muž_nad_70) 1943 1 00:57:45 00:24:18
76 27 IVACHOVÁ Markéta 6 F(žena_do_34) 1990 1 00:58:51 00:25:25
77 96 ŠIMEROVÁ Alice SABZO Praha 11 G(žena_35-49) 1971 1 00:59:25 00:25:58
78 102 PAUKERT Milan sabzo 6 E(muž_nad_70) 1950 1 01:02:03 00:28:36
79 88 ROČŇÁKOVÁ Miloslava sabzo 5 H(žena_nad_50) 1945 1 01:02:35 00:29:08
80 61 DOLEJŠ Radomír SABZO/AVC 7 D(muž_60-69) 1958 1 01:03:14 00:29:47
81 8 ROŽÁNEK Vladimír SABZO Praha 8 D(muž_60-69) 1958 1 01:05:56 00:32:29
82 111 JANEČEK Jaroslav sabzo 7 E(muž_nad_70) 1940 1 01:06:19 00:32:52
83 16 BŘEZINA Tomáš sabzo 7 C(muž_50-59) 1970 1 01:09:28 00:36:01
84 59 MOCH Ivan sabzo 9 D(muž_60-69) 1951 1 01:10:24 00:36:57
85 106 BŘEZINA Petr sabzo 8 E(muž_nad_70) 1946 1 01:13:18 00:39:51

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 14 PĚKNÝ Jan sabzo D(muž_60-69) 1952
DNF 25 CHLUPATÁ Jana sabzo H(žena_nad_50) 1950
DNF 31 KUTIŠ Jiří Kladno E(muž_nad_70) 1950

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.10.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! Běh Slavkovem 2020
03.10.2020 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 59. ročník
03.10.2020 09:00
34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
08.10.2020 17:00
BB 9 - Běh okolo Campusu
11.10.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.10.2020 09:00
Běh Komory daňových poradců
18.10.2020 08:00
Česko-rakouský maraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.