Rychlé novinky:

12.10.2020: Aktuální informace BBP

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

34. KALÁB JM TT Liga - NEW BALANCE Triatlon Jedovnice - Muži

Datum pořádání od 20.06.2020 12:00 do 20.06.2020 18:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 14:00 hod

Seriál závodů34. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)20,40
Počet kol3
Počet závodníků75
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOČAŘ Lukáš Konrad tools triathlon team 1 M(20-29) 1992 3 00:53:22
2 63 ČELŮSTKA Jan KONRAD TOOLS TEAM 1 M(30-39) 1982 3 00:56:31 00:03:08
3 20 KŘÍŽ Tomáš KONRAD TOOLS Triatlon team 2 M(20-29) 2000 3 00:56:54 00:03:31
4 112 ODEHNAL Jan KONRAD TOOLS TEAM 1 Dci(16-17) 2004 3 00:59:32 00:06:09
5 61 KLAKURKA Václav AD team 2 M(30-39) 1983 3 01:00:16 00:06:53
6 68 JANATA Boris Kompava H-Triathlon Team 3 M(20-29) 1994 3 01:00:29 00:07:07
7 39 KROUPA Tomáš KONRAD TOOLS TEAM 3 M(30-39) 1987 3 01:00:44 00:07:22
8 85 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 4 M(20-29) 1991 3 01:00:55 00:07:33
9 60 FRANC Pavel ROCKTECHNIK Triatlon 4 M(30-39) 1986 3 01:01:32 00:08:09
10 77 PAŘÍK Ondřej T. J. Sokol Kolín - atletika 5 M(30-39) 1983 3 01:02:02 00:08:39
11 98 ŠOLC Filip BARNEX SPORT 6 M(30-39) 1985 3 01:02:14 00:08:52
12 71 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 7 M(30-39) 1984 3 01:02:27 00:09:04
13 101 CINTULA Lukáš ENDEKA BASSTA team 5 M(20-29) 1991 3 01:03:01 00:09:38
14 8 TÁSLAR Marek Trutnov Triatlon Team 8 M(30-39) 1988 3 01:03:13 00:09:50
15 41 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 9 M(30-39) 1990 3 01:03:34 00:10:11
16 52 VINTRLÍK Martin Křepice 1 M(40-49) 1977 3 01:03:43 00:10:20
17 81 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 2 M(40-49) 1979 3 01:04:03 00:10:41
18 111 MRÁZ Miroslav Břeclav 10 M(30-39) 1988 3 01:04:20 00:10:58
19 90 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 1 Jun(18-19) 2002 3 01:04:22 00:10:59
20 11 DEDEK Aleš AD team 3 M(40-49) 1975 3 01:04:30 00:11:07
21 103 KOMÁREK Tomáš ACT leraK Blansko 2 Dci(16-17) 2004 3 01:04:51 00:11:29
22 46 NESRSTA Michal 2Bwinner 11 M(30-39) 1981 3 01:05:32 00:12:09
23 16 CHRÁSTECKÝ Lukáš Atex 12 M(30-39) 1985 3 01:05:36 00:12:14
24 64 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 13 M(30-39) 1981 3 01:06:05 00:12:42
25 18 JANÁČEK Petr 2B Winner 4 M(40-49) 1980 3 01:06:20 00:12:57
26 76 PAŘÍK Jan METEOR Brno 14 M(30-39) 1986 3 01:06:40 00:13:17
27 15 DOKOUPIL Petr Brno 5 M(40-49) 1977 3 01:06:59 00:13:37
28 54 MRKVIČKA Robert Highland Havlíčkův Brod 6 M(40-49) 1971 3 01:07:14 00:13:51
29 86 KOZEL Tomáš SK Slavia Praha 15 M(30-39) 1982 3 01:07:35 00:14:13
30 66 KUCHAŘ Lukáš ACT leraK Blansko 7 M(40-49) 1976 3 01:07:39 00:14:16
31 26 SMITH Matthew Brno 8 M(40-49) 1978 3 01:07:44 00:14:22
32 114 ŠTOURAČ Nikola KONRAD TOOLS TEAM 16 M(30-39) 1985 3 01:08:29 00:15:07
33 21 MÁŠA Matěj KomBr 3 Dci(16-17) 2004 3 01:09:00 00:15:37
34 34 KUČERA Jan Alfa triathlon team 17 M(30-39) 1981 3 01:09:16 00:15:54
35 5 ČECH Ladislav RSFK 9 M(40-49) 1973 3 01:09:38 00:16:16
36 40 STEHLÍK Petr Alfa triathlon team 18 M(30-39) 1989 3 01:10:14 00:16:51
37 29 VIKI Jan Kalda team 19 M(30-39) 1988 3 01:10:18 00:16:55
38 87 BARBOŘÍK jan Fénix Sport Blansko 20 M(30-39) 1983 3 01:11:07 00:17:44
39 36 PAVLÍČEK Martin AC SPARTA PRAHA 21 M(30-39) 1983 3 01:11:40 00:18:17
40 30 KAFKA Šimon KONRAD TOOLS TEAM 4 Dci(16-17) 2004 3 01:11:53 00:18:31
41 118 POLÍVKA Luděk CBT Lipník nad Bečvou 10 M(40-49) 1978 3 01:11:55 00:18:33
42 55 NEKUŽA Jiří 2B Winner 11 M(40-49) 1979 3 01:11:58 00:18:36
43 12 ŠUSTR Jiří TITAN Trilife 12 M(40-49) 1980 3 01:13:08 00:19:46
44 104 LUDWIG Marcel Spolek Bobina 22 M(30-39) 1989 3 01:13:19 00:19:56
45 107 STŘÍTESKÝ Pavel Brno 23 M(30-39) 1985 3 01:13:31 00:20:08
46 78 KUCHAŘ Tomáš ACT leraK Blansko 13 M(40-49) 1972 3 01:14:09 00:20:46
47 4 STEHLÍK Pavel VP Agro 14 M(40-49) 1974 3 01:16:15 00:22:52
48 108 FIKAR Zdeněk Bedřichov 24 M(30-39) 1986 3 01:16:20 00:22:57
49 67 TROCHTA Jaroslav 2B Winner 15 M(40-49) 1978 3 01:17:13 00:23:50
50 70 MAŇÁSEK Lukáš Brno 16 M(40-49) 1980 3 01:17:31 00:24:09
51 74 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 2 Jun(18-19) 2001 3 01:17:44 00:24:21
52 72 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 25 M(30-39) 1986 3 01:18:23 00:25:00
53 91 PROCHÁZKA Jan Brno 26 M(30-39) 1985 3 01:18:33 00:25:11
54 110 BALÁŠ Jan TTC Olomouc 17 M(40-49) 1980 3 01:19:48 00:26:25
55 75 RYBA Lukáš Lipůvka 18 M(40-49) 1979 3 01:19:50 00:26:27
56 84 SCHWARZ Daniel 2Bwinner 19 M(40-49) 1977 3 01:20:28 00:27:05
57 53 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 20 M(40-49) 1977 3 01:20:46 00:27:24
58 17 DUFEK Martin Mráz léčí 27 M(30-39) 1983 3 01:20:57 00:27:34
59 33 DOŠEK Tomáš Babice nad Svitavou 28 M(30-39) 1987 3 01:21:01 00:27:39
60 83 SUCHNA Jaroslav Kroměříž 6 M(20-29) 1992 3 01:21:45 00:28:22
61 97 MLČÁK Roman Brno 21 M(40-49) 1980 3 01:21:45 00:28:23
62 37 SHARP Richard Kiwi Tri Club NZ 29 M(30-39) 1987 3 01:22:08 00:28:45
63 94 BUČEK Ondřej PŠRBr 5 Dci(16-17) 2005 3 01:22:34 00:29:11
64 32 TITZ Karim T - Group 3 Jun(18-19) 2002 3 01:23:32 00:30:10
65 69 PERNICA Jan Lipovec 22 M(40-49) 1980 3 01:25:38 00:32:15
66 79 FRÝDEK Pavel ACT leraK Blansko 23 M(40-49) 1973 3 01:26:33 00:33:11
67 47 FÁRLÍK Michal Triatlon Prostějov 30 M(30-39) 1988 3 01:28:01 00:34:39
68 95 KUBĚNA Ivo Blansko 31 M(30-39) 1984 3 01:31:03 00:37:40
69 24 MITRENGA Marian Brno 7 M(20-29) 1999 3 01:33:52 00:40:29
70 92 KRAVAL Petr Oversized cargo 32 M(30-39) 1986 3 01:35:13 00:41:51
71 35 PÁLKA Bronislav Zlín 33 M(30-39) 1982 3 01:38:28 00:45:05
72 42 BRAUN Jens Alfa Tri Team 8 M(20-29) 1994 3 01:42:47 00:49:25

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 48 DOLEŽEL Petr Triatlon Prostějov M(30-39) 1987 0 3 kola
DNF 93 PLUNDRÁK David Brno M(30-39) 1988
DNF 27 BONSER Kurt Brno M(30-39) 1987

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

31.10.2020 08:00
!PŘESUNUTO! Česko-rakouský maraton
15.11.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.11.2020 08:00
Přihlašování BBP
17.11.2020 08:00
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.