Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

Brněnský MASAKR - 30km

Datum pořádání od 19.09.2020 07:00 do 19.09.2020 19:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)30,00
Počet kol1
Počet závodníků168
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 314 ČÍPA Jiří Salomon/Suunto 1 M18-39 1985 2 01:55:15
2 495 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team / JAPAsport 2 M18-39 1986 2 02:10:21 00:15:06
3 428 REPTA Michal ŠK Po zemi 3 M18-39 1987 2 02:11:10 00:15:55
4 368 KALÁB David Blažovice 4 M18-39 1987 2 02:16:57 00:21:41
5 348 HOLAS Jiří Rum and Run 5 M18-39 1988 2 02:22:18 00:27:03
6 402 MRÁČEK Štěpán Brno 6 M18-39 1985 2 02:23:00 00:27:45
7 309 BOLHA Petr Přerov 7 M18-39 1989 2 02:23:22 00:28:07
8 395 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 8 M18-39 1991 2 02:26:34 00:31:19
9 339 GAJDOŠOVÁ Romana KONRAD TOOLS TEAM 1 Z18-34 1994 2 02:27:20 00:32:05
10 431 RYBA Lukáš Lipůvka 1 M40-49 1979 2 02:27:46 00:32:31
11 305 BERGAUER Marek Bazmeci 9 M18-39 1991 2 02:28:24 00:33:09
12 385 KUGLER Patrik Je mi to úplně jedno! 10 M18-39 1992 2 02:30:45 00:35:30
13 466 ŠTURSA Radek Brno 11 M18-39 1991 2 02:31:26 00:36:11
14 390 LIŠKA Aleš Universal USU team 2 M40-49 1977 2 02:32:52 00:37:36
15 333 FIŠER Michal Havlíčkova Borová 12 M18-39 1998 2 02:32:57 00:37:41
16 372 KAZDA Petr Brno 1 M50-59 1970 2 02:33:12 00:37:57
17 425 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia 2 Z18-34 1986 2 02:33:31 00:38:16
18 448 STRNADOVÁ Eva Vranov 3 Z18-34 1986 2 02:35:00 00:39:45
19 360 JAKUBEC Zbynek Kurim 13 M18-39 1982 2 02:36:14 00:40:58
20 319 DÍAZ_MARTÍNEZ Iván Brno 3 M40-49 1977 2 02:36:38 00:41:23
21 302 BADÍK Roman Brno 14 M18-39 1984 2 02:37:18 00:42:03
22 321 DOLEŽEL Radek Brno 4 M40-49 1972 2 02:37:28 00:42:13
23 356 HUMLÍČEK Kryštof Brno 15 M18-39 1994 2 02:37:45 00:42:29
24 416 PAUSCHEK Karel ROCKTECHNIK Triatlon 16 M18-39 1985 2 02:39:58 00:44:43
25 342 HAVEL David Ptačina Adamov 17 M18-39 1984 2 02:40:20 00:45:04
26 450 STYCH Jan Praha 18 M18-39 1990 2 02:40:26 00:45:10
27 344 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 19 M18-39 1983 2 02:41:15 00:46:00
28 460 ŠPIČÁK Petr Rajhrad 20 M18-39 1981 2 02:42:32 00:47:17
29 407 NOVOTKA Marcel Brno 21 5 M40-49 1979 2 02:42:51 00:47:36
30 389 LISICKÝ Adam Všeproběh.cz 21 M18-39 1992 2 02:43:19 00:48:04
31 379 KRÁLÍK Jan Brno 22 M18-39 1986 2 02:44:03 00:48:48
32 484 VYKYPĚL Petr Brno 23 M18-39 1981 2 02:44:47 00:49:32
33 387 LASOVSKÝ Zdeněk Žďár nad Sázavou 24 M18-39 1991 2 02:45:26 00:50:11
34 480 VINTR Tomáš KVV Brno 25 M18-39 1982 2 02:45:49 00:50:34
35 459 ŠNÓBL František Sokol Telnice 6 M40-49 1979 2 02:47:37 00:52:22
36 406 NOSEK Pavel ASK Slavkov u Brna 2 M50-59 1965 2 02:48:49 00:53:34
37 446 STEHLÍK Albert Brno 26 M18-39 1994 2 02:48:52 00:53:37
38 382 KROPÁČEK Jaroslav Brno 3 M50-59 1970 2 02:50:07 00:54:52
39 467 ŠVEC Michal Brno 27 M18-39 1986 2 02:53:25 00:58:09
40 386 KUKLA Jaroslav Blansko 7 M40-49 1977 2 02:55:05 00:59:49
41 438 SKODA Michal Proti Bohouskovi 28 M18-39 1988 2 02:55:09 00:59:54
42 423 POLÁŠEK Metoděj Kuřim 8 M40-49 1980 2 02:55:11 00:59:55
43 470 TOMAŠOV Martin Brno 29 M18-39 1989 2 02:55:11 00:59:56
44 301 BÁBOR Filip Brno 30 M18-39 1982 2 02:55:32 01:00:17
45 455 ŠKAPA Martin PLRC 31 M18-39 1985 2 02:55:57 01:00:42
46 337 FRIEB Vilém Žďár nad Sázavou 32 M18-39 1996 2 02:56:31 01:01:16
47 481 VLACHOVÁ_HUTOVÁ Eliška 2Bwinner 4 Z18-34 1988 2 02:56:39 01:01:24
48 338 GAJDÁR Michal Bardejov 33 M18-39 1991 2 02:56:45 01:01:30
49 361 JAŠEK Radovan SKM 9 M40-49 1977 2 02:57:53 01:02:38
50 399 MELUZÍN Petr Brno 34 M18-39 1987 2 02:58:29 01:03:13
51 307 BITTNER Josef Brno 4 M50-59 1970 2 02:58:40 01:03:24
52 320 DIVINA Miroslav Draken Brno 35 M18-39 1984 2 02:58:49 01:03:34
53 403 MUNDL Ondřej Vranov u Brna 36 M18-39 1983 2 02:59:57 01:04:42
54 334 FOGADA Libor Brno 37 M18-39 1988 2 03:00:26 01:05:11
55 424 PROCHÁZKOVÁ renáta Brno 5 Z18-34 1986 2 03:00:42 01:05:27
56 340 GJUMIJA Leoš Kaisen Ekiden Klub 38 M18-39 2003 2 03:00:56 01:05:40
57 497 SCHMIDT Benjamin 39 M18-39 1986 2 03:01:51 01:06:36
58 463 ŠTEFAN Martin M&D 4ever 10 M40-49 1975 2 03:02:08 01:06:53
59 464 ŠTEFANOVÁ Daniela M&D 4ever 1 Z35-44 1977 2 03:02:08 01:06:53
60 474 VACULA Ondřej Lelekovice 40 M18-39 1981 2 03:03:59 01:08:44
61 363 JEREMIAS Lukáš A12 41 M18-39 1986 2 03:05:14 01:09:59
62 335 FOGADOVÁ Kateřina Brno 2 Z35-44 1985 2 03:06:26 01:11:11
63 304 BĚLOHLÁVEK Jiří Optimal-Energy.cz a.s. 42 M18-39 1984 2 03:06:44 01:11:29
64 489 ŽÁČEK Petr Brno 11 M40-49 1974 2 03:07:39 01:12:24
65 362 JELÍNEK Petr Brno 12 M40-49 1979 2 03:07:48 01:12:33
66 303 BARTOŇ Petr Havířov 43 M18-39 1992 2 03:08:06 01:12:51
67 451 SVENDA Petr Blansko 13 M40-49 1980 2 03:08:08 01:12:53
68 369 KAMENICKÝ Tomáš BěhejBrno 14 M40-49 1980 2 03:10:41 01:15:25
69 419 PETROVÁ Katarína Kovalovice 3 Z35-44 1981 2 03:10:51 01:15:36
70 409 OBŠIL Jiří Brno 44 M18-39 1989 2 03:11:19 01:16:04
71 398 MELICHAR Ivo Brno 4 Z35-44 1976 2 03:11:53 01:16:38
72 472 TOMAŠOVOVÁ Šárka Brno 6 Z18-34 1994 2 03:11:55 01:16:40
73 405 NEČAS Zdeněk NdB 15 M40-49 1979 2 03:12:07 01:16:52
74 380 KREJČÍŘ Radek Tišnov 45 M18-39 1991 2 03:12:51 01:17:36
75 327 DVOŘÁČKOVÁ Jana Blansko 5 Z35-44 1976 2 03:12:54 01:17:39
76 478 VÁŇA Jakub Brno 46 M18-39 1987 2 03:13:36 01:18:21
77 351 HOLOMEK Jakub Křenovice 47 M18-39 1993 2 03:14:01 01:18:46
78 458 ŠMERDA David Rousínov 48 M18-39 1989 2 03:14:32 01:19:17
79 392 LOVAS Tomáš ASPOT Hulín 16 M40-49 1979 2 03:15:17 01:20:02
80 306 BETÁKOVÁ Terézia #zubikydubiky 7 Z18-34 1991 2 03:15:34 01:20:18
81 430 RUSÍNOVÁ Monika Brno 6 Z35-44 1977 2 03:16:31 01:21:16
82 485 VYORAL Robert RUBIC 17 M40-49 1980 2 03:16:37 01:21:22
83 332 FIOLEK Michal dupej to tam 49 M18-39 1984 2 03:16:38 01:21:23
84 315 DANĚK Jan Brno 50 M18-39 1989 2 03:17:50 01:22:35
85 457 ŠKORPÍK Lukáš Brno 51 M18-39 1989 2 03:17:58 01:22:43
86 408 NOVOTNÝ Petr AK Kuřim 5 M50-59 1965 2 03:18:34 01:23:19
87 394 MACHALA Jiří Mattoni Freerun: Brno - Mariánské údolí 52 M18-39 1985 2 03:19:38 01:24:23
88 401 MOTAL Ondřej Eldorádo 53 M18-39 1985 2 03:19:52 01:24:37
89 388 LAUTNER Michal Brno 18 M40-49 1972 2 03:20:38 01:25:23
90 373 KLEPÁČKOVÁ Martina Bruntál 8 Z18-34 1992 2 03:21:29 01:26:14
91 468 TOBOLÍK Jiří Zlín 54 M18-39 1988 2 03:21:35 01:26:19
92 311 COUFALOVÁ Jiřina Brno 7 Z35-44 1978 2 03:23:39 01:28:24
93 462 ŠTARHOVÁ Iveta Brno 9 Z18-34 1989 2 03:24:44 01:29:29
94 310 BOUŘA Marek Chotětov 19 M40-49 1971 2 03:27:14 01:31:59
95 353 HOŘÍNKOVÁ Pavlína Zlín 10 Z18-34 1991 2 03:27:36 01:32:21
96 483 VRUBEL Petr Brno 55 M18-39 1981 2 03:27:40 01:32:25
97 414 OTÉPKA Milan Brennen Brno 56 M18-39 1981 2 03:28:12 01:32:56
98 400 MOSER Miroslav Já to neVZdám! 57 M18-39 1983 2 03:28:18 01:33:02
99 323 DRÁPAL Michal Křenovice 58 M18-39 1993 2 03:28:20 01:33:05
100 439 SKOUPÝ Karel Brno 20 M40-49 1971 2 03:28:37 01:33:21
101 322 DORAZILOVÁ Zuzana Brno 8 Z35-44 1982 2 03:29:17 01:34:02
102 426 RAŠOVSKÝ Pavel Brno-Střed 21 M40-49 1972 2 03:29:21 01:34:05
103 358 CHALUPNÍKOVÁ Michaela Jimramov 9 Z35-44 1985 2 03:31:26 01:36:11
104 496 STOJANÍKOVÁ Jitka Křenovice 11 Z18-34 1987 2 03:31:35 01:36:19
105 404 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 10 Z35-44 1976 2 03:32:11 01:36:56
106 366 JINDŘICH Marek Brno 22 M40-49 1975 2 03:33:10 01:37:55
107 374 KOCOUREK Jakub Sova Run Brno 59 M18-39 1985 2 03:33:25 01:38:10
108 355 HŘEBÍČKOVÁ Martina Brno 1 Z55+ 1963 2 03:33:44 01:38:29
109 331 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 11 Z35-44 1977 2 03:34:15 01:39:00
110 418 PEŠKE Pavel Hlinsko 6 M50-59 1965 2 03:34:53 01:39:38
111 477 VALENTOVÁ Klára Brno 1 Z45-54 1973 2 03:35:15 01:40:00
112 420 PLONKA Leszek Mikulov 23 M40-49 1977 2 03:35:41 01:40:26
113 365 JEŘÁBKOVÁ Iva SK Býšť 2 Z45-54 1967 2 03:36:30 01:41:15
114 364 JEŘÁBEK Jakub SK Býšť / CLAREMONT 60 M18-39 1989 2 03:36:32 01:41:17
115 347 HOLÁŇ Radim Brno 24 M40-49 1975 2 03:37:50 01:42:34
116 429 ROSENBREYEROVÁ Hana Brno 3 Z45-54 1966 2 03:38:32 01:43:17
117 346 HLUŠÍ Jaroslav Brno 25 M40-49 1971 2 03:39:13 01:43:58
118 377 KOUTNÁ Lenka SVVAT 12 Z18-34 1988 2 03:39:21 01:44:05
119 486 ZÁBRŠOVÁ Šárka Brno 13 Z18-34 1987 2 03:40:17 01:45:02
120 308 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 1 M60+ 1954 2 03:43:57 01:48:42
121 437 SKLENÁŘ Jan Tišnov 61 M18-39 1988 2 03:48:05 01:52:50
122 471 TOMAŠOV Jan Brno 2 M60+ 1958 2 03:48:21 01:53:06
123 336 FORET Zdeněk Starostlivý táta.cz 26 M40-49 1977 2 03:49:05 01:53:50
124 341 GŘÍBKOVÁ Jana PERUN TÝM BLANSKO 4 Z45-54 1971 2 03:50:28 01:55:13
125 326 DURNA Vojtěch LS Brno 27 M40-49 1977 2 03:52:12 01:56:57
126 376 KOTENOVÁ Klára Klub Jiřího Šterce 14 Z18-34 1990 2 03:55:06 01:59:51
127 482 VOKÁL Petr KARAT eXtreme Heads 62 M18-39 1987 2 03:55:06 01:59:51
128 375 KORCOVA Petra Brno 5 Z45-54 1974 2 03:55:23 02:00:08
129 359 JADAVAN Rostislav Brno 63 M18-39 1983 2 03:56:25 02:01:10
130 412 ONDROVÁ Jiřina Tišnov 12 Z35-44 1980 2 03:57:12 02:01:57
131 422 POHL Milan Battle Droids 64 M18-39 1982 2 03:57:40 02:02:24
132 487 ZAORAL Martin Babice nad Svitavou 28 M40-49 1975 2 03:58:05 02:02:49
133 411 OBŮRKOVÁ Veronika Kuřim 15 Z18-34 1990 2 03:59:08 02:03:53
134 427 REINISCH Michal Brno 29 M40-49 1971 2 04:00:25 02:05:10
135 345 HLAVATÝ Radek Brno 7 M50-59 1966 2 04:01:10 02:05:55
136 396 MANOVÁ Věra TJ Spartak Třebíč 2 Z55+ 1964 2 04:01:10 02:05:55
137 352 HORNICKOVA Marie Lednoch Svalbard 13 Z35-44 1982 2 04:01:21 02:06:06
138 354 HRADSKÁ Eva Zbýšov 14 Z35-44 1977 2 04:04:30 02:09:15
139 435 SEĎOVÁ Michaela Hrušovany nad Jevišovkou 65 M18-39 2001 2 04:04:58 02:09:43
140 447 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 15 Z35-44 1976 2 04:06:09 02:10:54
141 415 PAPEŽ Zdeněk Brno 66 M18-39 1985 2 04:07:29 02:12:13
142 349 HOLEŠINSKÝ Miroslav Katastrofa Břeclav 67 M18-39 1981 2 04:08:25 02:13:10
143 329 FABRIKOVÁ Blanka Brno 3 Z55+ 1960 2 04:14:01 02:18:46
144 461 ŠPIČÁK Petr Pustiměř 30 M40-49 1976 2 04:14:35 02:19:20
145 370 KAPAVÍK Radim Vojkovice 68 M18-39 1985 2 04:17:00 02:21:44
146 443 SRSTKOVÁ Barbora Brno 16 Z35-44 1981 2 04:17:01 02:21:46
147 343 HERALECKÁ Ivana Brno 17 Z35-44 1980 2 04:18:24 02:23:09
148 381 KREJZLÍK Milan Brno 31 M40-49 1978 2 04:18:25 02:23:09
149 317 DIATKOVÁ Klára Přerov 69 M18-39 1994 2 04:24:00 02:28:45
150 476 VALENTOVÁ Jitka Horní Moštěnice 6 Z45-54 1972 2 04:24:01 02:28:45
151 436 SCHMIER Alexander Brno 8 M50-59 1966 2 04:24:34 02:29:19
152 397 MARTUŠKA Jan Břeclav 70 M18-39 1991 2 04:25:16 02:30:01
153 449 STROUHALOVÁ Marta BŽB 4 Z55+ 1964 2 04:28:59 02:33:44
154 444 STARY Jan Blansko 32 M40-49 1974 2 04:29:22 02:34:07
155 454 ŠKAMRADA Jakub Brno 33 M40-49 1978 2 04:35:50 02:40:35
156 413 ONDRUS Lukas Brno 71 M18-39 1986 2 04:40:17 02:45:02
157 479 VELEBOVÁ Petra Brno 18 Z35-44 1978 2 04:43:11 02:47:56
158 465 ŠTĚPÁNKOVÁ Olga Popůvky 19 Z35-44 1979 2 04:43:11 02:47:56
159 324 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 3 M60+ 1960 2 04:59:30 03:04:15
160 371 KAPAVÍKOVÁ Soňa Vojkovice 72 M18-39 1983 2 07:49:49 05:54:34
161 488 ZOUBKOVÁ Martina Ivančice 16 Z18-34 1990 2 07:49:50 05:54:34

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 318 DIATKOVÁ Veronika Horní Moštěnice Z18-34 1992 0 2 kola
DNS 328 FABRIK Miroslav Brno M60+ 1959 0 2 kola
DNS 350 HOLÍK Jiří Třebíč 1 M40-49 1980 0 2 kola
DNS 440 SLOVÁČEK Rostislav Horní Moštěnice M18-39 1991 0 2 kola
DNS 445 STARÝ Petr #Dzazdaaa Team M18-39 1987 0 2 kola
DNF 384 KUBISZOVÁ Eliška Brno Z18-34 2001
DNF 421 PODMELOVÁ Vilma ČAU Z55+ 1962

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.10.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! Běh Slavkovem 2020
03.10.2020 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 59. ročník
03.10.2020 09:00
34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
08.10.2020 17:00
BB 9 - Běh okolo Campusu
11.10.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.10.2020 09:00
Běh Komory daňových poradců
18.10.2020 08:00
Česko-rakouský maraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.