Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

Brněnský MASAKR - 62km jednotlivci

Datum pořádání od 19.09.2020 07:00 do 19.09.2020 19:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 07:00 hod

Vzdálenost (km)62,00
Počet kol1
Počet závodníků102
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 67 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 M40-49 1979 3 04:51:48
2 65 PAVELKA Ondřej Rapotín 1 M18-39 1993 3 05:00:31 00:08:42
3 2 BÁRTA Jaroslav Dal Bhat Power 2 M18-39 1982 3 05:20:37 00:28:48
4 84 ŠILAR Zdeněk RUNSPORT Team 3 M18-39 1981 3 05:29:07 00:37:18
5 87 ŠINKA Ladislav Chebští fofři 4 M18-39 1997 3 05:36:36 00:44:48
6 47 KOROBKO Anna ON Running/BehejBrno.com 1 Z18-34 1987 3 05:44:34 00:52:45
7 95 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar! 2 M40-49 1974 3 05:46:54 00:55:06
8 70 POKORNÝ Václav KadlaKadla 3 M40-49 1978 3 05:54:10 01:02:21
9 18 DVOŘÁK Zdeněk Brno 4 M40-49 1980 3 05:56:56 01:05:07
10 76 RYŠAVÝ David SK Meteor 5 M18-39 1989 3 05:59:28 01:07:39
11 85 ŠIMUNEK Martin MODRICE 1 M50-59 1966 3 06:01:33 01:09:44
12 9 BULÍN Martin Ivančice 6 M18-39 1985 3 06:07:23 01:15:35
13 98 URBÁNEK Ivan Hosteradky 7 M18-39 1984 3 06:08:39 01:16:50
14 42 KOHNOVÁ Lenka Brno 2 Z18-34 1988 3 06:10:13 01:18:24
15 22 GAYSIN Azamat Díkij Baškír 8 M18-39 1987 3 06:11:02 01:19:13
16 93 ŠTERC Jiří Fénix Sport Blansko 9 M18-39 1990 3 06:16:38 01:24:50
17 82 ŠALIGA Jan Drmoul 10 M18-39 1986 3 06:25:07 01:33:18
18 29 CHRÁSTECKÝ Lukáš Atex 11 M18-39 1985 3 06:27:33 01:35:44
19 100 VÁVRA Robert KONWA team 5 M40-49 1977 3 06:29:34 01:37:45
20 3 BENEŠ Ondřej Brno 12 M18-39 1986 3 06:36:22 01:44:33
21 94 ŠVANDA Petr Maratón klub Kladno + iThinkBeer 2 M50-59 1967 3 06:36:27 01:44:39
22 38 KARÁSEK Radovan Brno 6 M40-49 1979 3 06:37:11 01:45:22
23 24 HORA Petr KPPH Brno 7 M40-49 1976 3 06:37:21 01:45:32
24 13 ČUHEL Igor Extra Brno 13 M18-39 1989 3 06:38:07 01:46:18
25 21 FERENČÁKOVÁ Pavla Brno 12 1 Z35-44 1979 3 06:38:53 01:47:05
26 50 KUCHYNKA Aleš Běžecký klub České spořitelny(BKCS) 3 M50-59 1970 3 06:41:17 01:49:29
27 113 KAKÁČOVÁ Jana VISZLA TEAM Blansko 1 Z45-54 1971 3 06:41:27 01:49:39
28 28 CHALOUPKA Kamil Vysočina Running 4 M50-59 1966 3 06:42:18 01:50:29
29 32 JANÁČEK Libor KONWA team 8 M40-49 1978 3 06:43:51 01:52:02
30 43 KOCHUIEVSKYI Oleksandr Brno 14 M18-39 1990 3 06:44:22 01:52:33
31 46 KONEČNÝ Aleš fKlidu sport team 15 M18-39 1988 3 06:46:05 01:54:16
32 60 MOŠKOŘ Martin Kunčice pod Ondřejníkem 9 M40-49 1971 3 06:46:57 01:55:08
33 8 BRADA Lukáš Skaštice 10 M40-49 1978 3 06:48:21 01:56:32
34 89 ŠMARDA Dominik Štrůdl 16 M18-39 1995 3 06:48:26 01:56:37
35 40 KINCL Jan Vepřovky 11 M40-49 1971 3 06:50:20 01:58:31
36 80 STRNADOVÁ Lucie Profesionální Svině 2 Z35-44 1984 3 06:51:14 01:59:25
37 53 KURA Jakub eWRC.cz 17 M18-39 1991 3 06:51:15 01:59:27
38 51 KUKAŇ Tom Ibalgin Team 5 M50-59 1967 3 06:53:05 02:01:17
39 4 BIELÁKOVÁ Anna Pohořelice 3 Z18-34 1996 3 06:56:02 02:04:13
40 69 PETŘÍČEK Tomáš Rebelbean runners 18 M18-39 1982 3 06:58:37 02:06:48
41 103 VODIČKA Standa Qanto 12 M40-49 1975 3 07:00:06 02:08:18
42 11 ČADEK Martin Brno 1 M60+ 1957 3 07:00:57 02:09:09
43 52 KUNISS Gary Fahrraddoktor Lugau 13 M40-49 1980 3 07:03:06 02:11:17
44 101 VÉMOLA Zdeněk Sova Run Brno 14 M40-49 1975 3 07:03:39 02:11:50
45 48 KOUBA Martin Praha 19 M18-39 1992 3 07:06:15 02:14:26
46 6 BONCZAR Bogodar Brno 15 M40-49 1979 3 07:07:56 02:16:07
47 12 ČADOVÁ Marcela Boskovice 2 Z45-54 1975 3 07:09:28 02:17:39
48 92 ŠŤASTA Libor REGA team 6 M50-59 1966 3 07:10:15 02:18:26
49 75 RIVERO Diego Espanhisteam 20 M18-39 1985 3 07:21:22 02:29:34
50 49 KRATSCHMER Bruno Ogar z Moravy 21 M18-39 1982 3 07:23:16 02:31:27
51 39 KARKOŠKA ján Brno 16 M40-49 1978 3 07:25:01 02:33:13
52 81 SUCHÝ Jiří Křižánky 22 M18-39 1990 3 07:26:57 02:35:08
53 26 HORELICOVÁ Lucie Brno 4 Z18-34 1989 3 07:26:57 02:35:08
54 14 DANĚK Milan Brno 7 M50-59 1970 3 07:27:43 02:35:54
55 105 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 3 Z35-44 1984 3 07:28:10 02:36:22
56 20 FERENČÁK Libor Brno 12 8 M50-59 1963 3 07:40:28 02:48:39
57 27 HORNÍČEK Zdeněk Čutňoch Vyškov 17 M40-49 1971 3 07:41:06 02:49:17
58 97 UHLÍK Viktor Enjoy Tattoo Brno 23 M18-39 1987 3 07:41:34 02:49:45
59 35 JURKA Marek TATRATEAm 18 M40-49 1971 3 07:41:49 02:50:01
60 86 ŠINDLEROVÁ Jana ČAU + iThinkBeer 3 Z45-54 1969 3 07:43:28 02:51:40
61 96 TYLEČEK Pavel Jundrováci 19 M40-49 1973 3 07:44:05 02:52:16
62 58 MATOUŠEK Denis Brno 24 M18-39 1988 3 07:44:49 02:53:00
63 7 BOUBELÍKOVÁ Jitka Tuláci na cestách 4 Z35-44 1978 3 07:44:53 02:53:04
64 90 ŠPIČÁK Pavel Vyškov 20 M40-49 1978 3 07:50:46 02:58:57
65 5 BLASINSKI Petr Rolling cubes 25 M18-39 1987 3 07:52:24 03:00:36
66 59 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 9 M50-59 1968 3 07:52:55 03:01:07
67 45 KOLAŘÍKOVÁ Jitka Troubsko 5 Z18-34 1989 3 07:55:47 03:03:58
68 1 AUDES Marek Troubsko 26 M18-39 1988 3 07:55:47 03:03:58
69 83 ŠEBESTOVÁ Pavla Crossfit Madman 6 Z18-34 1991 3 08:00:23 03:08:34
70 66 PAVLOUŠEK Robert Oleška 27 M18-39 1982 3 08:08:01 03:16:12
71 37 KALINA Martin Extra Brno 28 M18-39 1987 3 08:09:19 03:17:30
72 78 SEDLAK Marek Ski teaM Vracov 21 M40-49 1978 3 08:12:54 03:21:05
73 31 INGR Lukáš Brno 29 M18-39 1985 3 08:14:15 03:22:26
74 34 JELEN Marek Holasice 30 M18-39 1988 3 08:14:59 03:23:10
75 79 SKÁCELÍK Jiří FBK Svitavy 31 M18-39 1986 3 08:20:40 03:28:52
76 55 MACHÁČEK Martin Javůrek 2 M60+ 1955 3 08:28:16 03:36:27
77 33 JAŠA Alois Brno 32 M18-39 1987 3 08:34:22 03:42:34
78 106 ZBOŘIL Vlastimil Ivanovice na Hané 22 M40-49 1978 3 08:37:16 03:45:27
79 72 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 23 M40-49 1978 3 08:39:35 03:47:46
80 63 NERUDA Miroslav Blučina 33 M18-39 1981 3 08:46:17 03:54:28
81 44 KOLACEK Jiri Individual ultra train 24 M40-49 1973 3 08:48:02 03:56:14
82 68 PETRŮ Aleš Srubec 34 M18-39 1981 3 08:48:25 03:56:37
83 54 LIBOVICKÝ Vít Praha 5 10 M50-59 1963 3 08:55:03 04:03:14
84 61 MYNÁŘ Michal Mindful mind 25 M40-49 1976 3 08:55:03 04:03:14
85 73 PRUŠA Zdeněk AC Moravská Slávia Brno 35 M18-39 2002 3 08:58:00 04:06:11
86 64 O'MALLEY Martin CMK 11 M50-59 1969 3 09:02:22 04:10:33
87 36 KADERKA Erich Brno 26 M40-49 1980 3 09:05:11 04:13:22
88 56 MACHŮ Zdeněk Brno 27 M40-49 1977 3 09:05:23 04:13:34
89 108 ŽÁČKOVÁ Klára Bistro Ochoz 7 Z18-34 2001 3 09:07:27 04:15:38
90 74 RAMEŠ Martin Extra Brno 28 M40-49 1975 3 09:07:37 04:15:48
91 25 HORÁK Roman Extra Brno 36 M18-39 1994 3 09:23:05 04:31:16
92 107 ŽÁČEK Jaromír Bistro Ochoz 12 M50-59 1964 3 09:41:02 04:49:13
93 10 CACKOVA Hana Behej Brno 4 Z45-54 1969 3 09:47:29 04:55:41
94 99 VANĚK Libor KYHITO 29 M40-49 1980 3 10:05:03 05:13:14
95 109 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 37 M18-39 1985 3 10:09:21 05:17:32

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 62 NÁPLAVA Martin ...a ty si kery? M40-49 1978 0 3 kola
DNS 71 POLÁK Jiří Chrudim M18-39 1992 0 3 kola
DNF 110 ALMAN Dušan KadlaKadla M50-59 1967
DNF 15 DÍTĚ Viktor Brno M18-39 1992
DNF 16 DONAT Tomas Wild Donuts M18-39 1985
DNF 17 DUNAJSKÁ Gabriela Zlín Z18-34 1997
DNF 41 KNOTEK David Dobytčáci M18-39 1982

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.10.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! Běh Slavkovem 2020
03.10.2020 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 59. ročník
03.10.2020 09:00
34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
08.10.2020 17:00
BB 9 - Běh okolo Campusu
11.10.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.10.2020 09:00
Běh Komory daňových poradců
18.10.2020 08:00
Česko-rakouský maraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.