Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Jeden běh nestačí - 1000 m

Datum pořádání od 25.05.2020 14:00 do 25.05.2020 23:59
Hlavní rozhodčíLucie Belfínová
Technický delegátJaroslav Hák
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 16:00 hod

Vzdálenost (km)1,00
Počet kol1
Počet závodníků70
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 65 ŠPIČÁK Roman Titan Tri-Life Zlín 1 všichni 1993 1 00:03:10
2 1 BARABÁŠ David Tatran Litovel 2 všichni 1986 1 00:03:16 00:00:06
3 37 LINHARTOVÁ Adriana Olomouc 3 všichni 1982 1 00:03:27 00:00:17
4 20 H Michal Sokol Studenec 4 všichni 1975 1 00:03:50 00:00:40
5 13 FALTÝNEK Pavel Tatran Litovel 5 všichni 2002 1 00:04:03 00:00:53
6 30 JINDRA Petr Tatran Litovel 6 všichni 1996 1 00:04:16 00:01:06
7 55 RUSKOVÁ Lada Troubky 7 všichni 1976 1 00:04:36 00:01:26
8 47 POLČÁK Michal Olomouc 8 všichni 1987 1 00:04:39 00:01:29
9 61 ŠIMEK Radovan Tatran Litovel 9 všichni 1983 1 00:04:39 00:01:29
10 29 JAROSLAV Hák Sokol Studenec 10 všichni 1946 1 00:04:45 00:01:35
11 44 PODIVINSKÝ Tomáš Olomouc 11 všichni 1973 1 00:04:46 00:01:36
12 15 FOLTOVA Monika Valasske Mezirici 12 všichni 1977 1 00:04:47 00:01:37
13 4 CÁBOVÁ Petra Olomouc 13 všichni 1984 1 00:04:48 00:01:38
14 3 CÁB Radomír Olomouc 14 všichni 1982 1 00:04:58 00:01:48
15 68 UHLÁŘOVÁ Libuše Smilovice 15 všichni 1997 1 00:05:00 00:01:50
16 2 BARABÁŠOVÁ Barbora Olomouc 16 všichni 2012 1 00:05:07 00:01:57
17 11 DRLÍKOVÁ Michaela Třeština 17 všichni 1995 1 00:05:19 00:02:09
18 50 RAMBOUSKOVÁ Kristýna Pardubice 18 všichni 1993 1 00:05:20 00:02:10
19 12 DUTSZÁKOVÁ Kateřina Litovel 19 všichni 1989 1 00:05:22 00:02:12
20 35 KŮR Vlastimil Olomouc 20 všichni 1977 1 00:05:34 00:02:24
21 56 ŘÍMSKÁ Jana Olomouc 21 všichni 1997 1 00:05:44 00:02:34
22 57 ŘÍMSKÁ Zuzana Elektrocentrum Olomouc 22 všichni 1971 1 00:05:44 00:02:34
23 28 JANDAKOVA Radka Karviná 4 23 všichni 1975 1 00:06:05 00:02:55
24 21 HÁKOVÁ Alice Olomouc 25 všichni 1973 1 00:06:07 00:02:57
25 33 KAWULOK Ondřej Tatran Litovel 24 všichni 1996 1 00:06:07 00:02:57
26 38 LOSÍK Jan Olomouc 26 všichni 1975 1 00:06:08 00:02:58
27 6 CUBRDOVA Miluse Olomouc 28 všichni 1975 1 00:06:14 00:03:04
28 36 LIEDERMANNOVÁ Eliška Olomouc 27 všichni 1991 1 00:06:14 00:03:04
29 58 SOUČKOVÁ Pavla Litovel 29 všichni 1989 1 00:06:43 00:03:33
30 10 DRAPOVA Ivana AK Olomouc 30 všichni 1983 1 00:07:07 00:03:57
31 60 STRNADELOVÁ Stanislava Troubky 31 všichni 1952 1 00:07:18 00:04:08
32 14 FOBEROVÁ Nel Hanušovice 32 všichni 1993 1 00:15:34 00:12:24
33 5 COUFAL Pavel Tatran Litovel 49 všichni 2001 1 00:16:00 00:12:50
34 7 ČÍHAL Jiří Tj Tatran Litovel 46 všichni 1986 1 00:16:00 00:12:50
35 8 ČÍHAL David Tatran Litovel 47 všichni 1998 1 00:16:00 00:12:50
36 9 DĚDKOVÁ Lenka Olomouc 48 všichni 1989 1 00:16:00 00:12:50
37 16 GEIST František Tatran Litovel 42 všichni 1997 1 00:16:00 00:12:50
38 17 GOTTWALD Tom Radio Haná 43 všichni 1986 1 00:16:00 00:12:50
39 18 GOTTWALD Walter Radio Haná 44 všichni 2016 1 00:16:00 00:12:50
40 19 GRÄTZ Ondřej Ústí nad Orlicí 45 všichni 1984 1 00:16:00 00:12:50
41 22 HANELOVÁ Erlina Olomouc 36 všichni 1973 1 00:16:00 00:12:50
42 23 HAVLÍČEK Michal Tatran Litovel 37 všichni 1982 1 00:16:00 00:12:50
43 24 HOUFEK Petr FARMAK 38 všichni 1970 1 00:16:00 00:12:50
44 25 HRBČEK Petr Tatran Litovel 39 všichni 1997 1 00:16:00 00:12:50
45 26 CHODILÍKOVÁ Alena Šneci v běhu 40 všichni 1991 1 00:16:00 00:12:50
46 27 JANDAK Zdeněk Karviná 4 41 všichni 1969 1 00:16:00 00:12:50
47 31 JURÁŠ Jan Tatran Litovel 34 všichni 1998 1 00:16:00 00:12:50
48 32 JUŘÍČKOVÁ Jarmila Olomouc 35 všichni 1974 1 00:16:00 00:12:50
49 34 KUCHAŘ Zdeněk Tatran Litovel 33 všichni 1987 1 00:16:00 00:12:50
50 39 MACEK Tomáš Tatran Litovel 66 všichni 1990 1 00:16:00 00:12:50
51 40 NAVRÁTIL Jan Tatran Litovel 67 všichni 1996 1 00:16:00 00:12:50
52 41 NOVOTNÝ Filip Olomouc 68 všichni 2007 1 00:16:00 00:12:50
53 42 NOVOTNÝ Jan Olomouc 69 všichni 1973 1 00:16:00 00:12:50
54 43 PEKAŘ Adam Tatran Litovel 70 všichni 2001 1 00:16:00 00:12:50
55 45 POHLMANN Josef Tatran Litovel 64 všichni 1988 1 00:16:00 00:12:50
56 46 POLÁCH Vladimír Olomouc 65 všichni 1977 1 00:16:00 00:12:50
57 48 PROŠVIC Tomáš Tatran Litovel 55 všichni 1999 1 00:16:00 00:12:50
58 49 PROTIVÁNEK Jiří Tatran Litovel 56 všichni 2000 1 00:16:00 00:12:50
59 51 REICHOVÁ Jana Skrbeň 60 všichni 1974 1 00:16:00 00:12:50
60 52 ROZEHNAL David Olomouc 61 všichni 1980 1 00:16:00 00:12:50
61 53 ROZEHNAL Luka Olomouc 62 všichni 2007 1 00:16:00 00:12:50
62 54 ROZEHNALOVÁ Petra Olomouc 63 všichni 1979 1 00:16:00 00:12:50
63 59 SPURNÝ Zbyněk Tatran Litovel 59 všichni 2001 1 00:16:00 00:12:50
64 62 ŠINCLOVÁ Markéta CHudobín 52 všichni 1982 1 00:16:00 00:12:50
65 63 ŠMÍD Jan Tatran Litovel 53 všichni 1992 1 00:16:00 00:12:50
66 64 ŠOLC Ladislav Vyškov 54 všichni 1975 1 00:16:00 00:12:50
67 66 ŠTENCL Jiří Tatran Litovel 57 všichni 1999 1 00:16:00 00:12:50
68 67 ŠUBA Marek Tatran Litovel 58 všichni 1978 1 00:16:00 00:12:50
69 69 VALOUCH Vojtěch Tatran Litovel 50 všichni 1992 1 00:16:00 00:12:50
70 70 VINCOUR Marek Tatran Litovel 51 všichni 2000 1 00:16:00 00:12:50

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.