Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Česko-rakouský maraton - Desítka

Datum pořádání od 31.05.2020 08:00 do 31.05.2020 16:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků143
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 330 ZAJÍC Martin VSK Univerzita Brno 1 Muži_A 2000 1 00:31:05
2 314 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 2 Muži_A 2001 1 00:32:29 00:01:24
3 228 DVOŘÁK Pavel AC Prostějov 3 Muži_A 1982 1 00:33:42 00:02:36
4 320 TVRDÍK Pavel Štefko running team 4 Muži_A 1986 1 00:34:34 00:03:28
5 242 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 1 Muži_B 1979 1 00:34:56 00:03:51
6 233 FRANZ Jiří KerTeam 5 Muži_A 1990 1 00:34:59 00:03:54
7 323 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín 6 Muži_A 1994 1 00:35:14 00:04:09
8 225 DURĎÁK Luděk Rohatec 2 Muži_B 1977 1 00:35:23 00:04:17
9 279 KULATÝ Tomáš Decathlon Olomouc 7 Muži_A 1992 1 00:36:28 00:05:22
10 342 BEJČEK Patrik 8 Muži_A 1987 1 00:36:41 00:05:36
11 240 HOCHMAN Zdeněk SK I.CA / Orel Blučina 9 Muži_A 1985 1 00:36:47 00:05:41
12 337 DANĚK Jiří 3 Muži_B 1976 1 00:37:02 00:05:56
13 220 DOLÍHAL Luděk Uherčice / VSK Univerzita Brno 10 Muži_A 1988 1 00:37:15 00:06:10
14 271 KOZUBÍK Jiří Jurazub Zlín 11 Muži_A 1988 1 00:37:39 00:06:33
15 317 TÓTH Roman 12 Muži_A 1994 1 00:37:39 00:06:34
16 238 HARRIS Lucas Mikulov 13 Muži_A 2003 1 00:37:52 00:06:47
17 332 ŽÁK Jakub AK Perná 14 Muži_A 2002 1 00:38:01 00:06:56
18 339 KURÁK Ondrej OB ATU Košice 15 Muži_A 1997 1 00:38:56 00:07:51
19 213 BONDAR Grygorii 2Bwinner 16 Muži_A 1990 1 00:39:13 00:08:07
20 222 DUBA Lucas 2Bwinner 17 Muži_A 2006 1 00:39:13 00:08:08
21 226 DUŠIL Jaroslav BK Slaměnka 1 Muži_C 1970 1 00:39:21 00:08:16
22 269 KOPEČEK David Stg MK 18 Muži_A 1991 1 00:39:29 00:08:23
23 295 PECH Michal 2Bwinner 19 Muži_A 1989 1 00:39:31 00:08:26
24 336 TOMEČEK Antonín 2 Muži_C 1968 1 00:39:40 00:08:34
25 234 GANTNER Jan 20 Muži_A 1989 1 00:39:45 00:08:39
26 274 KRATKY Martin 4 Muži_B 1979 1 00:40:02 00:08:57
27 308 SOUKUP Tomáš AC GoMango-Högner 5 Muži_B 1980 1 00:40:04 00:08:58
28 303 ŘEDINA Milan MK Prostějov 6 Muži_B 1971 1 00:40:09 00:09:04
29 251 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 1 Ženy_B 1980 1 00:40:38 00:09:33
30 237 HALADY Marek 21 Muži_A 1993 1 00:40:52 00:09:47
31 312 ŠIMUNEK Martin Kadla Kadla Ladies 3 Muži_C 1966 1 00:40:55 00:09:50
32 322 VAŇÁČ Michal 22 Muži_A 1982 1 00:41:12 00:10:07
33 331 ZLÁMALA Jaroslav Sportovní klub policie ČR 23 Muži_A 1987 1 00:41:37 00:10:31
34 217 DANEŠ Martin ROzběháme Břeclav 24 Muži_A 1985 1 00:41:39 00:10:34
35 325 VLACHOVÁ_HUTOVÁ Eliška 2Bwinner 1 Ženy_A 1988 1 00:41:55 00:10:49
36 287 NEJEDLÍK Tomáš Voklobáci 25 Muži_A 1989 1 00:41:59 00:10:54
37 309 STIBAL Jan 26 Muži_A 1989 1 00:42:02 00:10:57
38 328 VORLÍČKOVÁ Jana 2BWINNER TEAM 2 Ženy_A 1995 1 00:42:03 00:10:58
39 246 CHADIM Michal 7 Muži_B 1978 1 00:42:06 00:11:01
40 288 NĚMEC Roman win4youth.com 8 Muži_B 1972 1 00:42:12 00:11:07
41 291 PÁNEK Tomáš o 106 27 Muži_A 1984 1 00:42:13 00:11:08
42 272 KOZUB Filip 28 Muži_A 1993 1 00:42:15 00:11:09
43 307 SOUKUP Milan TJ Znojmo 4 Muži_C 1964 1 00:42:30 00:11:25
44 290 ODVÁŘKA Libor MIKA training 9 Muži_B 1971 1 00:42:48 00:11:43
45 341 POVOLAČ Martin 29 Muži_A 1987 1 00:43:11 00:12:06
46 203 BUREŠOVÁ Hana Oslavany 3 Ženy_A 1986 1 00:43:15 00:12:09
47 311 ŠIMKOVÁ Johanka 4 Ženy_A 1993 1 00:43:32 00:12:27
48 335 ŽITNÝ Karel 10 Muži_B 1975 1 00:43:58 00:12:52
49 284 MIŠÁK Milan 5 Muži_C 1963 1 00:44:36 00:13:31
50 259 KASSASOVÁ Tereza 2B Winner 5 Ženy_A 1994 1 00:44:40 00:13:35
51 252 JANUŠKA Ivan Šanov 1 Muži_D 1958 1 00:44:50 00:13:44
52 254 JUŘENA Petr Žemličkovi RUH 30 Muži_A 1989 1 00:44:57 00:13:52
53 206 BARTOŠ Tomáš 31 Muži_A 1990 1 00:45:00 00:13:54
54 289 NOVOTNÁ Lucie 2Bwinner 2 Ženy_B 1975 1 00:45:21 00:14:15
55 250 JANEK Petr 6 Muži_C 1969 1 00:45:26 00:14:21
56 219 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 3 Ženy_B 1975 1 00:45:37 00:14:32
57 293 PAVLÍČEK Radek 32 Muži_A 1981 1 00:45:49 00:14:44
58 334 ŽÁK Rostislav 33 Muži_A 1987 1 00:46:14 00:15:08
59 273 KRAJÍČKOVÁ Marika 6 Ženy_A 1984 1 00:46:24 00:15:19
60 304 SCHWARZ Daniel 2Bwinner 11 Muži_B 1977 1 00:47:15 00:16:10
61 256 KAŇA Miroslav AK.Hodonin 7 Muži_C 1968 1 00:47:28 00:16:22
62 255 KÁŇA Jiří 2BW 34 Muži_A 1988 1 00:47:41 00:16:36
63 258 KASSAS Christoph 2B Winner 35 Muži_A 1987 1 00:48:08 00:17:02
64 327 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 8 Muži_C 1968 1 00:48:24 00:17:18
65 319 TUMOVÁ Simona Štefko running team 7 Ženy_A 1994 1 00:48:27 00:17:22
66 333 ŽÁK Ladislav AK Perná 12 Muži_B 1972 1 00:48:51 00:17:45
67 277 KUDA Lubomír Hrušovany nad Jevišovkou 13 Muži_B 1977 1 00:49:14 00:18:09
68 298 PUŠKAŠOVÁ Lucia o 106 8 Ženy_A 1981 1 00:50:00 00:18:55
69 265 KOCIÁN Jirka STG Frýdek-Místek 36 Muži_A 1984 1 00:50:17 00:19:12
70 243 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 4 Ženy_B 1976 1 00:50:48 00:19:42
71 216 BUCHTA Radomil 2 Muži_D 1958 1 00:51:01 00:19:56
72 241 HOLEŠINSKÝ Miroslav KATASTROFA BŘECLAV 37 Muži_A 1981 1 00:51:21 00:20:16
73 209 BENADA Martin ROzběháme Břeclav 14 Muži_B 1976 1 00:51:24 00:20:19
74 302 RŮŽIČKA Kevin 38 Muži_A 1993 1 00:51:32 00:20:27
75 296 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 3 Muži_D 1958 1 00:51:36 00:20:30
76 260 KAŠPÁRKOVÁ Ilona 9 Ženy_A 1988 1 00:51:38 00:20:32
77 292 PÁNKOVÁ Kateřina o 106 5 Ženy_B 1978 1 00:51:40 00:20:35
78 338 SEVERINOVÁ Ivana 10 Ženy_A 1980 1 00:51:40 00:20:35
79 224 DUBOVÁ Johana 2Bwinner 11 Ženy_A 2002 1 00:51:50 00:20:45
80 227 DVOŘÁČEK David 15 Muži_B 1977 1 00:52:24 00:21:18
81 286 NECID Vlastimil 16 Muži_B 1976 1 00:52:24 00:21:19
82 299 RADECKÁ Linda Sportovní klub policie ČR 6 Ženy_B 1978 1 00:52:33 00:21:27
83 231 FICHTOVÁ Iva 2B Winner 12 Ženy_A 1988 1 00:52:34 00:21:29
84 313 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 4 Muži_D 1953 1 00:52:58 00:21:52
85 230 EREMINA Yulia 13 Ženy_A 1993 1 00:53:01 00:21:56
86 229 DVOŘÁKOVÁ Eva Atletika Alojzov 1 Ženy_D 1955 1 00:53:50 00:22:44
87 215 BUDÍNOVÁ Jana 2Bwinner 7 Ženy_B 1975 1 00:53:52 00:22:47
88 329 VOŠTEROVÁ Regina Runners Zbýšov 8 Ženy_B 1974 1 00:54:01 00:22:56
89 294 PĚČEK Petr STG-Břeclav 39 Muži_A 1998 1 00:54:06 00:23:00
90 214 BONDAR Maryna 14 Ženy_A 1986 1 00:54:19 00:23:13
91 324 VILÍMOVSKÁ Barbora 15 Ženy_A 1992 1 00:54:26 00:23:20
92 281 MALČICOVÁ Michaela 16 Ženy_A 1989 1 00:54:28 00:23:23
93 283 MARTUŠKA Jan 40 Muži_A 1991 1 00:54:47 00:23:42
94 204 BÁBEK Martin Šneci v běhu 17 Muži_B 1971 1 00:55:01 00:23:55
95 253 JURICOVÁ Alena 9 Ženy_B 1973 1 00:55:24 00:24:19
96 208 BASTLOVA Vlasta 10 Ženy_B 1976 1 00:55:33 00:24:28
97 326 VODÁK Marek Winners Znojmo 18 Muži_B 1971 1 00:55:33 00:24:28
98 235 GROMEŠOVÁ Radomíra PERUN TEAM BLANSKO 11 Ženy_B 1971 1 00:55:42 00:24:36
99 263 KLEPALOVÁ Vendula PERUN TEAM BLANSKO 17 Ženy_A 1998 1 00:55:54 00:24:48
100 318 TUČKOVÁ Miroslava ROzběháme Břeclav 12 Ženy_B 1980 1 00:56:05 00:25:00
101 275 KRESTA Roman orel Brno -Zidenice 9 Muži_C 1965 1 00:56:15 00:25:10
102 245 HUBENÝ Jan 19 Muži_B 1978 1 00:56:25 00:25:19
103 264 KNECHT Milan Milda-team Brno 10 Muži_C 1961 1 00:56:31 00:25:25
104 223 DUBOVÁ Jana 2Bwinner 13 Ženy_B 1971 1 00:56:41 00:25:35
105 306 SOBOTKOVÁ Jana STG - MK 1 Ženy_C 1969 1 00:57:06 00:26:01
106 232 FRÁŇA Roman STG - MK 41 Muži_A 1993 1 00:57:06 00:26:01
107 210 BENADOVÁ Petra ROzběháme Břeclav 14 Ženy_B 1976 1 00:57:35 00:26:30
108 315 TOMÁNKOVÁ Stanislava 2Bwinner 2 Ženy_D 1955 1 00:57:46 00:26:41
109 268 KOKOJANOVÁ Blanka Holky v pohybu 15 Ženy_B 1972 1 00:58:11 00:27:05
110 280 LIBROVÁ Iva PERUN TEAM BLANSKO 16 Ženy_B 1974 1 00:59:10 00:28:04
111 211 BERANKOVA Iva Arnolds Gym 18 Ženy_A 1985 1 01:00:52 00:29:47
112 244 HRUŠOVSKÁ Monika 19 Ženy_A 1984 1 01:00:52 00:29:47
113 262 KLEPALOVÁ Lenka PERUN TEAM BLANSKO 2 Ženy_C 1966 1 01:01:04 00:29:59
114 261 KLEPAL Petr PERUN TEAM BLANSKO 11 Muži_C 1966 1 01:01:04 00:29:59
115 239 HAVRLANTOVA Eva 20 Ženy_A 1982 1 01:01:17 00:30:12
116 236 HAHNOVÁ Irena 17 Ženy_B 1980 1 01:01:17 00:30:12
117 321 URSU Marina Running zone 21 Ženy_A 1986 1 01:02:44 00:31:39
118 207 BARTOŠOVÁ Iveta 18 Ženy_B 1971 1 01:02:45 00:31:40
119 343 STACHA Richard 20 Muži_B 1977 1 01:03:29 00:32:23
120 218 DANEŠOVÁ Denisa ROzběháme Břeclav 22 Ženy_A 1982 1 01:04:04 00:32:59
121 340 MIHALÍK Jan 5 Muži_D 1955 1 01:11:55 00:40:49

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 201 DŽIUBAN Radek Muži_C 1969 0 1 kolo
DNS 202 DŽIUBAN Matyaš Muži_A 2009 0 1 kolo
DNS 205 BARROS Denis Muži_A 1985 0 1 kolo
DNS 212 BÍLKOVÁ Lucie SK Meteor Brno Ženy_A 1992 0 1 kolo
DNS 221 DRTIL Milan kaldateam Muži_A 1986 0 1 kolo
DNS 247 CHOVANEC David Muži_B 1971 0 1 kolo
DNS 248 IVIČIČOVÁ Petra Elektro Ivičič Ženy_B 1974 0 1 kolo
DNS 249 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno Ženy_A 1993 0 1 kolo
DNS 257 KARÁSKOVÁ Jana RSFK Ženy_A 1983 0 1 kolo
DNS 266 KOČÍ Hana Ženy_B 1971 0 1 kolo
DNS 267 KOJECKÝ Vít Vámos-Gádžos Muži_A 1991 0 1 kolo
DNS 270 KOWOLOWSKI Hani Jeden měsíc běžce Ženy_B 1975 0 1 kolo
DNS 276 KŘEŠŤÁK Miloslav TJ Sokol Věteřov Muži_C 1963 0 1 kolo
DNS 278 KUDRHALT Kryštof Muži_A 1994 0 1 kolo
DNS 282 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Muži_C 1961 0 1 kolo
DNS 285 MRÁZ Miroslav Muži_A 1988 0 1 kolo
DNS 297 POLEDNOVÁ Eliška Ženy_A 1985 0 1 kolo
DNS 300 ROMŽOVÁ Marianna Ženy_B 1980 0 1 kolo
DNS 301 ROTNÁGL Pavel TJ Sokol Těšany Muži_A 1983 0 1 kolo
DNS 305 SIGMUND Milan ROzběháme Břeclav Muži_B 1977 0 1 kolo
DNS 310 STIBOREK Martin Muži_B 1974 0 1 kolo
DNS 316 TOMÁŠEK David Muži_A 1988 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.08.2020 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.08.2020 12:00
Vnorovská desítka
22.08.2020 10:00
Běh na Svatý Hostýn
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
12.09.2020 08:30
BT 2020 - Velká Cena města Holíč
12.09.2020 08:45
12. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + Junior SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.