Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Česko-rakouský maraton - Půlmaraton

Datum pořádání od 31.05.2020 08:00 do 31.05.2020 16:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:00 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol1
Počet závodníků179
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 HOMOLÁČ Jiří VSK Univerzita Brno 1 Muži_A 1990 1 01:07:39
2 123 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 Muži_B 1979 1 01:11:31 00:03:51
3 169 VYHNANEK Jan 2BW 2 Muži_A 1990 1 01:15:21 00:07:41
4 89 KYNICKÝ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 3 Muži_A 1997 1 01:16:47 00:09:07
5 22 BURIAN Michal Salming Running 4 Muži_A 1994 1 01:16:59 00:09:19
6 94 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team / JAPA sport 5 Muži_A 1986 1 01:18:01 00:10:21
7 2 BRÁZDA Richard 2 Muži_B 1975 1 01:18:10 00:10:30
8 7 ADAMEC Radek 2BWINNER TEAM 6 Muži_A 1991 1 01:18:24 00:10:45
9 37 FILIP Daniel MK Seitl Ostrava / CK Frenštát p. R. 7 Muži_A 1982 1 01:18:31 00:10:51
10 113 ONDREJ Michal 2Bwinner 8 Muži_A 1986 1 01:18:51 00:11:11
11 164 VINTRLIK Martin Křepice 3 Muži_B 1977 1 01:19:14 00:11:35
12 6 MATOUŠEK Pavel 2Bwinner 4 Muži_B 1978 1 01:19:19 00:11:39
13 8 AUJEZDSKÝ Jaroslav Štefko running team 5 Muži_B 1974 1 01:19:26 00:11:47
14 3 BRABENEC Aleš DRFG 9 Muži_A 1987 1 01:19:28 00:11:48
15 61 KALÁB David Blažovice 10 Muži_A 1987 1 01:19:48 00:12:08
16 117 PARGAČ Martin 2Bwinner 11 Muži_A 1985 1 01:20:06 00:12:26
17 24 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky 1 Muži_C 1967 1 01:21:12 00:13:33
18 102 MINÁŘ Jan 12 Muži_A 1981 1 01:22:01 00:14:21
19 118 PAVELKA Jan Fenix Ski Team Jeseník 13 Muži_A 1982 1 01:22:16 00:14:36
20 39 FUČÍK Karel Černín 6 Muži_B 1972 1 01:22:19 00:14:39
21 4 JANÁČEK Petr 2B Winner 7 Muži_B 1980 1 01:22:24 00:14:44
22 63 KARÁSEK Antonín RSFK 14 Muži_A 1982 1 01:22:36 00:14:57
23 127 POPOV Evžen Bzenec 2 Muži_C 1969 1 01:22:40 00:15:00
24 83 KRUPIČKA Tomáš 15 Muži_A 1987 1 01:23:52 00:16:12
25 176 ZICH Radek PSK Přerov 16 Muži_A 1984 1 01:23:56 00:16:16
26 86 KUČÍREK Petr TJ TŽ Třinec 1 Muži_D 1958 1 01:24:22 00:16:42
27 110 NESRSTA Michal 2Bwinner 17 Muži_A 1981 1 01:24:35 00:16:55
28 165 VIŠČOR Pavel 8 Muži_B 1974 1 01:24:44 00:17:04
29 162 VÁVRA Robert KONWA team 9 Muži_B 1977 1 01:24:46 00:17:06
30 144 SYNEK Lukáš Vacenovice 18 Muži_A 1988 1 01:24:48 00:17:08
31 146 ŠERÁK Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 10 Muži_B 1978 1 01:24:55 00:17:15
32 13 BENEŠ Radomír o 106 11 Muži_B 1973 1 01:25:10 00:17:30
33 150 ŠVIHÁLEK Petr Vranovice 19 Muži_A 1988 1 01:25:23 00:17:44
34 153 TRÁVNÍČEK Marek Hradec Králové 12 Muži_B 1976 1 01:25:29 00:17:49
35 68 KOLÁŘ Jiří Predator workout Brno 13 Muži_B 1976 1 01:25:35 00:17:55
36 104 MUCHA Jaromír NHÚ Balinka VM 14 Muži_B 1974 1 01:25:46 00:18:07
37 163 VIČAROVÁ Hana 1 Ženy_A 1988 1 01:26:02 00:18:22
38 5 MIČKA Michal Praha 20 Muži_A 1987 1 01:26:14 00:18:34
39 80 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 Muži_D 1960 1 01:26:16 00:18:37
40 87 KUČÍREK Vojtěch TJ TŽ Třinec 21 Muži_A 1993 1 01:26:46 00:19:06
41 98 MAZAL Zdeněk 22 Muži_A 1981 1 01:26:57 00:19:17
42 166 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 23 Muži_A 1984 1 01:26:58 00:19:19
43 67 KOHNOVÁ Lenka BehejBrno.com - Salming 2 Ženy_A 1988 1 01:27:10 00:19:30
44 75 KOVAŘÍK Jan 24 Muži_A 1988 1 01:27:35 00:19:55
45 142 STUDENY Martin 2Bwinner 25 Muži_A 1989 1 01:28:07 00:20:27
46 105 MUCHA Miroslav NHÚ Balinka VM 15 Muži_B 1974 1 01:28:39 00:20:59
47 171 ZÁBRANSKÝ Milan 26 Muži_A 1986 1 01:28:41 00:21:01
48 159 URBANEK ivan Hostěrádky-resov 27 Muži_A 1984 1 01:28:57 00:21:17
49 16 BINOVSKY Patrik 2Bwinner 28 Muži_A 1988 1 01:29:09 00:21:29
50 120 PAVLÍK Jiří 16 Muži_B 1977 1 01:29:27 00:21:47
51 17 BITTNER Josef Vitality Brno 3 Muži_C 1970 1 01:29:32 00:21:52
52 119 PÁVIŠ Richard Run magazine team 17 Muži_B 1978 1 01:29:51 00:22:11
53 11 BARTOŠEK Jonáš Predator workout Brno 29 Muži_A 1994 1 01:30:09 00:22:29
54 107 NEKUŽA Jiří 2Bwinner 18 Muži_B 1979 1 01:30:19 00:22:39
55 92 LORENC Marek Šneci v běhu 30 Muži_A 1987 1 01:30:34 00:22:54
56 167 VOZNICKÝ Marek Winners Znojmo 31 Muži_A 1985 1 01:30:36 00:22:56
57 12 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 19 Muži_B 1978 1 01:30:40 00:23:00
58 20 BRABENEC Miroslav 3 Muži_D 1959 1 01:30:43 00:23:03
59 160 VARLAMOV Anton 2Bwinner 32 Muži_A 1991 1 01:32:00 00:24:21
60 143 SUCHARDA Pavel 4 Muži_C 1970 1 01:32:27 00:24:47
61 145 ŠEDIVÝ Jiří Dům pro Jůlii 33 Muži_A 1982 1 01:32:27 00:24:47
62 161 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 4 Muži_D 1950 1 01:32:38 00:24:58
63 134 ROTEK Pavel 20 Muži_B 1977 1 01:32:44 00:25:04
64 52 CHALOUPKA Tomáš 34 Muži_A 1982 1 01:33:04 00:25:24
65 49 HRÁČEK Martin SVVAT 35 Muži_A 1988 1 01:33:10 00:25:30
66 95 MALÝ Václav Extra Brno 36 Muži_A 1988 1 01:33:10 00:25:30
67 152 TOMEČEK Jaroslav BehejBrno.cz 21 Muži_B 1975 1 01:33:23 00:25:43
68 66 KOCKA Matúš 2BE Winner 37 Muži_A 1984 1 01:33:30 00:25:50
69 58 JEŽEK Jakub Shining Stars OCR Team 38 Muži_A 1990 1 01:33:34 00:25:54
70 179 HROUZA Michal 22 Muži_B 1978 1 01:33:50 00:26:10
71 178 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 5 Muži_D 1951 1 01:34:10 00:26:30
72 79 KRÁTKÝ Jiří 23 Muži_B 1977 1 01:34:11 00:26:31
73 33 FANFRDLA Dalimil Matyteam 24 Muži_B 1973 1 01:34:11 00:26:32
74 111 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 6 Muži_D 1958 1 01:34:57 00:27:17
75 64 KLÍMA Miroslav 25 Muži_B 1975 1 01:35:04 00:27:24
76 78 KRATKA Lucie ArtSport Team 1 Ženy_B 1978 1 01:35:05 00:27:25
77 96 MARFLÁKOVÁ Iveta Frýdek-Místek 3 Ženy_A 1988 1 01:35:14 00:27:34
78 23 BUTOROVÁ Lenka 2 Ženy_B 1980 1 01:35:23 00:27:43
79 129 PSOHLAVEC Pavel 39 Muži_A 1988 1 01:35:36 00:27:56
80 155 TROCHTA Jaroslav 2Bwinner 26 Muži_B 1978 1 01:35:55 00:28:15
81 149 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka Babylonbike 3 Ženy_B 1980 1 01:36:30 00:28:50
82 140 STANĚK Michal Seninka 27 Muži_B 1975 1 01:36:34 00:28:54
83 130 PUŠKAŠ David o 106 40 Muži_A 1981 1 01:36:53 00:29:13
84 168 VRÁNEK David 28 Muži_B 1978 1 01:37:05 00:29:25
85 14 BEŇO Tomáš 41 Muži_A 1983 1 01:37:07 00:29:27
86 45 HARTMANN Vladimir 42 Muži_A 1981 1 01:37:12 00:29:32
87 100 MICHÁLEK Juraj Y Soft 43 Muži_A 1982 1 01:37:32 00:29:52
88 72 KONEČNÁ Marie SRTG Frydek 4 Ženy_B 1977 1 01:37:44 00:30:04
89 125 PLONKA Leszek Mikulov 29 Muži_B 1977 1 01:38:04 00:30:24
90 90 LIŠKA Milan 44 Muži_A 1982 1 01:38:10 00:30:30
91 50 HRUBÝ Marek Ponětovice 30 Muži_B 1980 1 01:38:21 00:30:41
92 84 KUBUŠ Marek 2Bwinner 31 Muži_B 1978 1 01:38:31 00:30:51
93 62 KAMENICKÝ Tomáš Běhej Brno 32 Muži_B 1980 1 01:38:58 00:31:18
94 99 MÍČA Tomáš SK Kuklenská Brno 45 Muži_A 1986 1 01:39:27 00:31:47
95 135 ROUČKA Alois AR-Technik 33 Muži_B 1974 1 01:39:52 00:32:13
96 124 PÍSAŘÍK Josef AK Miroslav 46 Muži_A 1983 1 01:40:45 00:33:05
97 137 SLABOTINSKÝ Filip Gentlemanů 47 Muži_A 1988 1 01:40:47 00:33:07
98 114 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 1 Ženy_C 1970 1 01:40:54 00:33:14
99 9 BARBOŘÍK Radovan 48 Muži_A 1997 1 01:41:07 00:33:27
100 32 FAFÍLEK Viktor 49 Muži_A 1996 1 01:41:07 00:33:27
101 48 HEJLOVÁ Karolína 2B Winner 4 Ženy_A 1994 1 01:41:11 00:33:31
102 27 DUBA Jaroslav 2Bwinner 34 Muži_B 1971 1 01:41:18 00:33:38
103 57 JÁNSKÝ David Brno 35 Muži_B 1978 1 01:41:22 00:33:42
104 25 ČERNÝ Jaroslav Marefy 50 Muži_A 1985 1 01:41:26 00:33:46
105 170 VYSTRČIL Pavel TRI InH 51 Muži_A 1982 1 01:42:03 00:34:23
106 35 FELLER Jan Predator workout Brno 52 Muži_A 1991 1 01:42:17 00:34:37
107 156 TROJÁK František 5 Muži_C 1969 1 01:42:29 00:34:49
108 15 BEŇOVÁ Pavlína 5 Ženy_A 1992 1 01:42:34 00:34:54
109 141 STÁRKOVA Alena SK Babice 5 Ženy_B 1977 1 01:42:42 00:35:02
110 69 KOLÁŘOVÁ Šárka Predator workout Brno 6 Ženy_B 1976 1 01:43:58 00:36:18
111 43 GONČÁR Jiří 7 Muži_D 1957 1 01:43:58 00:36:18
112 10 BARTOŇKOVÁ Nina AK Drnovice 6 Ženy_A 1990 1 01:44:05 00:36:25
113 36 FELLEROVÁ_PALKOVSKÁ Iva Predator workout Brno 7 Ženy_A 1991 1 01:44:28 00:36:48
114 115 ORSÁG Josef Pomalé šípy 6 Muži_C 1964 1 01:44:45 00:37:05
115 157 TYLEČEK Pavel Jundrováci 36 Muži_B 1973 1 01:44:52 00:37:12
116 172 ZÁPAŘKA Radek M.K. DDSport Daňci Olomouc 7 Muži_C 1970 1 01:44:59 00:37:19
117 128 PŘIDAL Martin 37 Muži_B 1979 1 01:45:14 00:37:35
118 54 CHOCHOL Michael Praha 9 38 Muži_B 1972 1 01:45:23 00:37:44
119 131 RAJCHLOVÁ Denisa BK Louny 8 Ženy_A 1993 1 01:45:26 00:37:46
120 112 ONDREJ Matus CNS Academy 53 Muži_A 1993 1 01:45:34 00:37:54
121 55 CHOCHOLOVA Jana Praha 9 7 Ženy_B 1978 1 01:45:37 00:37:57
122 70 KOLÍNEK František 8 Muži_D 1956 1 01:45:51 00:38:11
123 71 KOLÍNKOVÁ Hana AK Perná 8 Ženy_B 1974 1 01:45:51 00:38:11
124 91 LORENC František Dańci Olomouc 8 Muži_C 1968 1 01:45:53 00:38:13
125 18 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 9 Muži_D 1954 1 01:46:01 00:38:21
126 106 NÁDVORNÍK Filip 54 Muži_A 1999 1 01:46:05 00:38:26
127 103 MLČÁKOVÁ Hana Karpatské Naděje 9 Ženy_A 1981 1 01:46:34 00:38:54
128 40 FUČÍKOVÁ Hana Černín 9 Ženy_B 1977 1 01:47:05 00:39:25
129 126 POLÁŠKOVÁ Martina Blansko 10 Ženy_B 1973 1 01:47:36 00:39:56
130 34 FEIFER Ladislav 9 Muži_C 1963 1 01:47:45 00:40:06
131 174 ZEDNÍČEK Ivo Hron gym Brno 55 Muži_A 1984 1 01:48:00 00:40:20
132 30 DURNA Vojtěch LS Brno 39 Muži_B 1977 1 01:48:36 00:40:56
133 41 GAL David STG Břeclav 40 Muži_B 1978 1 01:48:42 00:41:02
134 81 KRATOCHVÍL Zdeněk Kalda team 41 Muži_B 1973 1 01:48:42 00:41:02
135 138 SMRČKOVÁ Jana 2Bwinner 2 Ženy_C 1964 1 01:48:44 00:41:04
136 139 SOBOTKA Martin 42 Muži_B 1976 1 01:49:18 00:41:39
137 29 DURNA Pavel 56 Muži_A 1983 1 01:49:24 00:41:44
138 147 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2Bwinner 11 Ženy_B 1973 1 01:49:33 00:41:53
139 73 KOSCELNÍK Gabriel Hrube rury 43 Muži_B 1978 1 01:50:41 00:43:01
140 65 KLOUČEK Martin Žatec 44 Muži_B 1971 1 01:51:26 00:43:47
141 38 FILIP Josef 45 Muži_B 1977 1 01:51:41 00:44:01
142 85 KUČEROVÁ Jana Rohatec 12 Ženy_B 1971 1 01:52:31 00:44:51
143 154 TRÁVNÍČKOVÁ Lenka 10 Ženy_A 1983 1 01:52:41 00:45:01
144 31 DVOŘÁK David 46 Muži_B 1976 1 01:54:26 00:46:46
145 53 CHMELAŘOVÁ Bára Extra Brno 11 Ženy_A 1988 1 01:54:50 00:47:10
146 108 NEKUŽA Jiří Runners Zbýšov 10 Muži_D 1951 1 01:54:59 00:47:19
147 132 ROMANOVSKÝ Dušan M.K.DDSPORT Daňci Olomouc 47 Muži_B 1976 1 01:55:02 00:47:22
148 97 MATEJ Marek 48 Muži_B 1974 1 01:55:04 00:47:24
149 46 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 3 Ženy_C 1969 1 01:55:06 00:47:26
150 47 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 12 Ženy_A 1990 1 01:55:06 00:47:26
151 158 UBROVÁ Veronika Fitness centrum Body Care Brno 13 Ženy_B 1978 1 01:55:18 00:47:38
152 28 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 49 Muži_B 1973 1 01:55:41 00:48:01
153 76 KOVÁŘOVÁ Jana 13 Ženy_A 1997 1 01:55:48 00:48:08
154 59 KAČER Tomáš 50 Muži_B 1979 1 01:57:45 00:50:05
155 109 NĚMČÍK Lukáš 57 Muži_A 1990 1 01:58:06 00:50:26
156 122 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 14 Ženy_A 1987 1 01:58:17 00:50:38
157 121 PEROUTKA Tomáš Velké Němčice 58 Muži_A 1985 1 01:58:17 00:50:38
158 175 ZELENÁ Irena Orel Moravské Budějovice 14 Ženy_B 1976 1 01:58:20 00:50:40
159 42 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 Ženy_D 1959 1 01:58:22 00:50:42
160 101 MICHÁLKOVÁ Eva Wandera 15 Ženy_A 1987 1 01:59:39 00:51:59
161 116 OTÝPKA Radomír 51 Muži_B 1979 1 02:00:00 00:52:20
162 60 KAFKOVÁ Markéta 16 Ženy_A 1984 1 02:01:22 00:53:42
163 148 ŠLAPALOVÁ Zuzana 15 Ženy_B 1977 1 02:02:34 00:54:54
164 51 HRUŠKOVÁ Lucie 2B Winner 16 Ženy_B 1973 1 02:04:24 00:56:44
165 177 BINKA Bohuslav 52 Muži_B 1973 1 02:04:47 00:57:07
166 77 KRÁL Michael 59 Muži_A 1997 1 02:13:07 01:05:27
167 93 LORENCOVÁ Ivana Dańci Olomouc 17 Ženy_B 1973 1 02:14:02 01:06:22
168 44 HALBRŠTAT Petr Znojmo 10 Muži_C 1967 1 02:14:33 01:06:53
169 26 DRAŽAN Libor 11 Muži_D 1960 1 02:35:50 01:28:10

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 19 BOUČEK Zdeněk Velké Meziříčí Muži_D 1956 0 1 kolo
DNS 21 BUČEK Petr Muži_A 1994 0 1 kolo
DNS 56 JANÁČKOVÁ Vladimíra o 106 Ženy_B 1980 0 1 kolo
DNS 74 KOSINA Jiri Muži_C 1966 0 1 kolo
DNS 82 KRPATA Martin 2BWINNER TEAM Muži_A 1984 0 1 kolo
DNS 88 KUDRNOVA Hana Ženy_A 1985 0 1 kolo
DNS 133 ROSENBREYEROVÁ Hana Brno Ženy_C 1966 0 1 kolo
DNS 136 SEVERINOVÁ Ivana o 106 Ženy_A 1980 0 1 kolo
DNS 151 TOMEČEK Antonín Muži_C 1968 0 1 kolo
DNS 173 ZBÍRAL Dominik Muži_A 1983 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.08.2020 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.08.2020 12:00
Vnorovská desítka
22.08.2020 10:00
Běh na Svatý Hostýn
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
12.09.2020 08:30
BT 2020 - Velká Cena města Holíč
12.09.2020 08:45
12. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + Junior SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.