01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | David Klézl |
Vzdálenost (km) | 21,10 |
Počet kol | 4 |
Počet závodníků | 68 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 86 | LUKÁŠ_NEZDAŘIL_JIŘÍ_VALA Peter_Palček_Roman_Julínek | Pro dobrou věc | 1 | štafeta | 1970 | 7 | 01:32:30 | |
2 | 70 | TOMÁŠ_NEDOROSTEK_PETR_SMUTNÝ Jan_Smutný_Jana_Smutná | WilliJemSe | 2 | štafeta | 1994 | 7 | 01:34:57 | 00:02:27 |
3 | 77 | ŠEBELA_PAVEL_KONÍČEK_MICHAL Opletal_Jan_Hudec_Jiří | AC Senetářov | 3 | štafeta | 1986 | 7 | 01:36:24 | 00:03:54 |
4 | 65 | JANKOVÁ_MAGDA_NEČAS_VÍTĚZSLAV Raška_Aleš_Jelínek_Aleš | GML team 2020 | 4 | štafeta | 1993 | 7 | 01:37:34 | 00:05:04 |
5 | 66 | ONDŘEJ_NANTL_MAREK_JANÍČEK Pavel_Kryl_Viktor_Beneš | Spitfire | 5 | štafeta | 1980 | 7 | 01:38:11 | 00:05:41 |
6 | 55 | LUKÁŠ_SUCHOMEL_JANA_RŮŽIČKOVÁ Luděk_Borkovec_Metoděj_Polášek | Siemens Elite Runners | 6 | štafeta | 1985 | 7 | 01:39:46 | 00:07:16 |
7 | 58 | ŠPIRITOVÁ_MARTINA_PECHOVÁ_HANA Piroš_Petr_Šmíd_Josef | ARBURG spol. s r. o. 2 | 7 | štafeta | 1984 | 7 | 01:43:18 | 00:10:48 |
8 | 60 | AMBRUZÍK_MILOSLAV_ŠTARHOVÁ_IVE Pavlík_Marek_??_Leoš | Kaisen Ekiden Klub | 8 | štafeta | 1978 | 7 | 01:43:36 | 00:11:06 |
9 | 32 | KOMENDA_MARTIN_JANÍČEK_MARTIN Bulhart_Vojtěch_Hejný_Miloš | 9 | štafeta | 1983 | 7 | 01:46:29 | 00:13:59 | |
10 | 82 | LUKÁŠ_PALUŠ_TOMÁŠ_BAJUS Richard_Chamrád_Lucie_Svobodov | TG tým | 10 | štafeta | 1987 | 7 | 01:48:06 | 00:15:36 |
11 | 37 | MAREK_ŠVÁBENSKÝ_RADEK_PATÁK Marťas_Varhaník_Pavel_Čalkovsk | Šakalí Dech | 11 | štafeta | 1976 | 7 | 01:48:20 | 00:15:50 |
12 | 72 | MICHAELA_KOUSALOVÁ_ANDREA_DERN Marek_Koudelka_Daniel_Sobotka | WilliJemSe B team | 12 | štafeta | 1975 | 7 | 01:48:33 | 00:16:03 |
13 | 56 | ALEŠ_GAJDOŠÍK_JANA_DOBROVOLNÁ Vít_Suchomel_Benjamin_Schmidt | Siemens Mix | 13 | štafeta | 1987 | 7 | 01:48:35 | 00:16:05 |
14 | 52 | JAN_JANOUŠEK_MARTINA_NOVOTNÁ Radoslav_Salát_Ondřej_Zajíc | TTI I | 14 | štafeta | 1976 | 7 | 01:50:12 | 00:17:42 |
15 | 10 | HANKA_FILIPOVÁ_LENKA_FILIPOVÁ Filip_Valiašek_David_Valiašek | Running zone | 15 | štafeta | 1992 | 7 | 01:50:19 | 00:17:49 |
16 | 30 | DANIEL_GRYM_JASMÍNÁ_ZOUHAROVÁ Dominik_Nejedlý_Adéla_Hegerová | AMPETU-WI | 16 | štafeta | 1992 | 7 | 01:51:05 | 00:18:35 |
17 | 9 | PETR_KOZÁNEK_ZUZANA_NOVOTNÁ Karolína_Rybková_Michael_Farka | Forever Šmeral | 17 | štafeta | 1989 | 7 | 01:51:17 | 00:18:47 |
18 | 53 | PATRIK_KALA_TOMÁŠ_ZUKAL Ivo_Kadrmas_Pavel_Krátký | Pro dobrou věc | 18 | štafeta | 1979 | 7 | 01:52:41 | 00:20:11 |
19 | 73 | IVA_TŘETINOVÁ_TEREZA_TŘETINOVÁ Martin_Třetina_Libuše_Sychrová | Pro dobrou věc | 19 | štafeta | 1984 | 7 | 01:53:09 | 00:20:39 |
20 | 48 | MICHAL_SUCHOMEL_MICHAL_NOVÁK Patrik_Kratina_Jiří_Dostál | Siemens - nepřepálit start | 20 | štafeta | 1987 | 7 | 01:53:36 | 00:21:06 |
21 | 74 | MIROSLAV_BUZEK_PETR_BUBENÍK Natalie_Daňková_Daniel_Daněk | Zebra Technologies | 21 | štafeta | 1973 | 7 | 01:53:40 | 00:21:10 |
22 | 28 | RADEK_KOMÁREK_LENKA_JEČNÁ Leoš_Ječný | Pro dobrou věc | 22 | štafeta | 1981 | 7 | 01:53:44 | 00:21:14 |
23 | 35 | VEPSLACOVÁ_ALENA_JAŠEK_PETR Fíla_Pavel_Matějíček_Marek | 23 | štafeta | 1980 | 7 | 01:54:07 | 00:21:37 | |
24 | 2 | DAVID_KLIMŠA_ESTER_PAVLOUŠKOVÁ Hana_Pavloušková_Petr_Hejduk | Naše partička | 24 | štafeta | 1971 | 7 | 01:54:15 | 00:21:45 |
25 | 33 | MAGDALENA_PRUDILOVÁ_FILIP_DRÁP Martin_Hostinský_Radek_Malý | Run 4 U1 | 25 | štafeta | 1986 | 7 | 01:54:51 | 00:22:21 |
26 | 1 | ONDŘEJ_SÝKORA_KAROLÍNA_ROČKOVÁ Veronika_Ročková_Milan_Roček | Tišnovský expres | 26 | štafeta | 1969 | 7 | 01:55:51 | 00:23:21 |
27 | 51 | JAN_HOLÝ_ADÉLA_HOLCNEROVÁ Jana_Holcnerová_Martin_Konečný | Pro dobrou věc | 27 | štafeta | 1990 | 7 | 01:55:55 | 00:23:25 |
28 | 64 | ADAM_JÉGL_NIELS_VERSCHATSE Adam_Bednář_Martin_Fila | 28 | štafeta | 1967 | 7 | 01:56:36 | 00:24:06 | |
29 | 61 | LUKÁŠ_NEČAS_LUCIE_PLISKOVÁ Martina_Pernicová_Libor_Prošek | Shifťáci | 29 | štafeta | 1985 | 7 | 01:57:11 | 00:24:41 |
30 | 57 | ČEPÁN_PAVEL_BENEŠOVÁ_MARTINA Procházka_Lukáš | ARBURG spol. s r. o. 1 | 30 | štafeta | 1984 | 7 | 01:57:17 | 00:24:46 |
31 | 13 | JURIGOVÁ_DOMINIKA_VONDROVÁ_VER Ryjáčková_Pavla_Karel_David | JabloPCB | 31 | štafeta | 1973 | 7 | 01:57:24 | 00:24:54 |
32 | 34 | IVA_ŠŤASTNÁ_DANIELA_VOJTOVÁ Pavel_Bortlík_Jiřina_Ševčíková | AK Tišnov | 32 | štafeta | 1980 | 7 | 01:58:29 | 00:25:59 |
33 | 67 | KATEŘINA_KRAJÍČKOVÁ_MARTINA_ŠE Petr_Dvorský_Andrea_Dvorská | 33 | štafeta | 1982 | 7 | 01:59:45 | 00:27:15 | |
34 | 15 | MALOTA_FILIP_KŘEŠŤÁKOVÁ_PETRA Pohlová_Petra_Šamalíková_Monik | Zřejmě slušný oddíl | 34 | štafeta | 1976 | 7 | 01:59:49 | 00:27:19 |
35 | 40 | GUZI_MARCEL_HABRDA_PATRIK Sedláček_Zdeněk_Čihal_Jiří | ITW PRONOVIA s.r.o. | 35 | štafeta | 1976 | 7 | 01:59:59 | 00:27:29 |
36 | 69 | MICHAL_HRABOVSKÝ_MICHAL_ŠMERDA Honza_Jaspar_Martin_Grande | FC Spitfire | 36 | štafeta | 1989 | 7 | 02:00:09 | 00:27:39 |
37 | 83 | GRÉZL_PAVEL_GRÉZLOVÁ_MARTINA Grézl_Honza_Grézl_Lukáš | SK Alpaka Vyškov | 37 | štafeta | 1983 | 7 | 02:00:14 | 00:27:44 |
38 | 12 | MUCHA_DAVID_BARTOŠ_PAVEL Nikolov_Ilja_Janoušek_Martin | Divočaci | 38 | štafeta | 1979 | 7 | 02:03:51 | 00:31:21 |
39 | 21 | MARTINA_PÝCHOVÁ Lenka_Vojtilová_Matúš_Mihalčin | Klinika infekčních chorob | 39 | štafeta | 1986 | 7 | 02:04:25 | 00:31:55 |
40 | 81 | MAXEROVÁ_PETRA_MIKEŠKA_RICHARD Kadeřabková_Tereza_Urbášek_Kar | IC klinika Brno | 40 | štafeta | 1985 | 7 | 02:05:24 | 00:32:54 |
41 | 85 | MAREK_CIBULKA_TOMÁŠ_KULHÁNEK Markéta_Šťastná_Milan_Šťastný | WilliJemSe - Farma | 41 | štafeta | 1992 | 7 | 02:06:32 | 00:34:02 |
42 | 18 | TEREZA_CUPOVÁ_DAVID_CUP Kateřina_Korgo_David_Korgo | TROPICO | 42 | štafeta | 1979 | 7 | 02:07:14 | 00:34:44 |
43 | 45 | ŠIKULA_MAREK_VEČEŘA_PETR Drábková_Lenka_Litoborská_Dagm | Siemens Nákup | 43 | štafeta | 1998 | 7 | 02:07:42 | 00:35:12 |
44 | 50 | ŠTECL_MAREK_HONZÍRKOVÁ_HANA Šteclová_Petra_Sedláková_Monik | Turbokids | 44 | štafeta | 2007 | 7 | 02:08:28 | 00:35:58 |
45 | 75 | MEDKOVÁ_STANISLAVA_MEDEK_VLADI Trýzna_Aleš_Trýznová_Dagmar | 45 | štafeta | 1973 | 7 | 02:09:16 | 00:36:46 | |
46 | 36 | ANITA_MAŠKOVÁ_MARŤAS_NEUŽIL Lucka_Pokorná_Hanka_Pustinová | 46 | štafeta | 1996 | 7 | 02:09:36 | 00:37:06 | |
47 | 80 | KOVAŘÍKOVÁ_VĚRA_ČIŽMÁŘ_IGOR Hudeček_Filip_Urbášek_Karel | IC klinika Brno | 47 | štafeta | 1984 | 7 | 02:10:05 | 00:37:35 |
48 | 84 | JITKA_BLAŽKOVÁ_JANA_SEDLÁKOVÁ Jana_Čubová_Petra_Podroužková | SIMU | 48 | štafeta | 1983 | 7 | 02:10:28 | 00:37:58 |
49 | 88 | PAVLÍČEK_MARCEL_ORLOVSKÝ_TOMÁŠ Blašková_Dana_Kovaříková_Jana | Ukaž kozy | 49 | štafeta | 1970 | 7 | 02:11:30 | 00:38:59 |
50 | 71 | SIMONA_PEŠKOVÁ_MICHAELA_WIRTHO Michaela_Dobrovolná_Olga_Sukov | Fitmaminky z Brna | 50 | štafeta | 1998 | 7 | 02:12:02 | 00:39:32 |
51 | 76 | ORTOVÁ_LENKA_SUCHARDOVA_GABRIE Hájková_Michaela_Krasilová_Ale | 51 | štafeta | 1976 | 7 | 02:12:03 | 00:39:33 | |
52 | 78 | ZDEŇKA_KOSKOVÁ_TOMÁŠ_SVOBODA Radim_Vítek_Ivo_Strašil | EGMedical Přesytky | 52 | štafeta | 1986 | 7 | 02:13:30 | 00:41:00 |
53 | 41 | PONÍŽILOVÁ_TEREZA_ČALUBOVÁ_IVO Vostálová_Jitka_Cejpková_Zdeňk | ITW PRONOVIA s.r.o. | 53 | štafeta | 1976 | 7 | 02:13:34 | 00:41:04 |
54 | 29 | MARTIN_NEŠPOR_VĚRA_NEŠPOROVÁ Tomáš_Nešpor_Tereza_Ryšavá | TK OPEN | 54 | štafeta | 1973 | 7 | 02:15:31 | 00:43:01 |
55 | 8 | LENKA_DIVIŠOVÁ_JANA_LAPEŠOVÁ Eliška_Křečková_Bronislav_Křeč | Parta HIC | 55 | štafeta | 1974 | 7 | 02:16:45 | 00:44:15 |
56 | 3 | NOVÁKOVÁ_ANNA_PAVLŮSEK_RADIM Novák_Martin_Pavlůsková_Kateři | 56 | štafeta | 1987 | 7 | 02:17:34 | 00:45:04 | |
57 | 79 | JAKUB_CHMELAŘ_ZDEŇKA_STRAŠILOV Radek_Hanuš_Tomáš_Koleček | EGMedical Lvíčata | 57 | štafeta | 1984 | 7 | 02:18:51 | 00:46:21 |
58 | 68 | DAGMAR_PACHOVSKÁ_SIMONA_DUŠILO Roman_Dočekal_Lea_Bačovská | Happy Crazy Runners II. | 58 | štafeta | 1995 | 7 | 02:22:06 | 00:49:36 |
59 | 26 | PATÁKOVÁ_DANA_JOCHECOVÁ_EVA Floriánová_Hana_Švábenská_Mila | 59 | štafeta | 1979 | 7 | 02:23:43 | 00:51:13 | |
60 | 31 | DENISA_VARHANÍKOVÁ_HANA_VARHAN Petra_Čalkovská_Veronika_Bečko | HECUNK | 60 | štafeta | 1976 | 7 | 02:27:04 | 00:54:34 |
61 | 42 | IVETA_ZÁRUBOVÁ_MARŤAS_DRAHOĚ Katka_Horáková_Petr_Peška | Sleep Angels | 61 | štafeta | 1984 | 7 | 02:28:54 | 00:56:24 |
62 | 16 | LENKA_BÍLKOVÁ_MIROSLAV_BÍLEK Elen_Bílková_Štěpán_Bílek | 62 | štafeta | 1989 | 7 | 02:31:03 | 00:58:33 | |
63 | 24 | GLOSEROVÁ_LUCIE_KORČÁKOVÁ_ZUZA Udržalová_Klára_Bačovská_Veron | Happy Crazy Runners | 63 | štafeta | 1982 | 7 | 02:31:46 | 00:59:15 |
64 | 46 | KONUPČIKOVÁ_PETRA_KONUPČIKOVÁ_ Konupčik_Daniel_Konupčik_Rosti | 64 | štafeta | 1985 | 7 | 02:31:50 | 00:59:20 | |
65 | 39 | EVA_OPÁLKOVÁ_ANETA_OPÁLKOVÁ Petr_Opálka | Pro dobrou věc | 65 | štafeta | 1974 | 7 | 02:33:41 | 01:01:11 |
66 | 20 | VERONIKA_KUBECOVÁ_ZUZANA_OPÁLK Kateřina_Šimková_Adéla_Vančuro | VolšoHECky | 66 | štafeta | 1984 | 7 | 02:36:01 | 01:03:31 |
67 | 87 | IVA_POSPÍŠILOVÁ_DANA_MENDLIKOV Hana_Mottlová_Lukáš_Ostrý | TTI II | 67 | štafeta | 1984 | 7 | 02:36:37 | 01:04:07 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNS | 6 | MAŠKA_LUKÁŠ_PEŇÁKOVÁ_SIMONA Polívka_Petr_Polívková_Anetka | Holz | štafeta | 1992 | 0 | 7 kol |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.