Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 22.02.2020 09:00 do 22.02.2020 20:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků160
StavPrezentace probíhá

Seznam online registrovaných účastníků

Registrováno Jméno Pohlaví Klub Ročník Kategorie Stav
06.01.2020 07:41 ADÁMEK Oldřich Muž TJ Liga 100 Olomouc 1966 M50-59 Zapl.
03.01.2020 22:20 BAJEROVÁ Ilona Žena Mašinka 1958 Z60+ Zapl.
20.01.2020 13:26 BAJEROVÁ Jitka Žena Stg Kroměříž 1985 Z35-44 Zapl.
11.01.2020 07:51 BALÁŽOVÁ Anna Žena Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 2009 Z19- Nezapl.
06.01.2020 10:14 BAROT Josef Muž Tj Slavkov pod Hostýnem 1982 M20-39 Zapl.
21.01.2020 19:27 BARTÁKOVÁ Michaela Žena 1991 Z20-34 Zapl.
18.01.2020 13:05 BLÁHA Jan Muž BTT Libochovice 1978 M40-49 Zapl.
07.01.2020 20:05 BLAHA Tomáš Muž AK Kroměříž o. Němec 1976 M40-49 Zapl.
06.01.2020 19:24 BOŽA Václav Muž LowellPro Runing Team 1996 M20-39 Zapl.
03.01.2020 21:02 BRADA Lukáš Muž Skaštice 1978 M40-49 Zapl.
12.01.2020 21:20 BUDINSKÁ Hana Žena AC Moravská Slavia Brno 1960 Z60+ Zapl.
18.01.2020 13:09 BUKOVJAN Filip Muž KESBUK 1990 M20-39 Zapl.
01.01.2020 22:22 BURDA Filip Muž inTrenér Petr Kopřiva 1991 M20-39 Zapl.
23.01.2020 23:01 CALETKA Miroslav Muž Bezuchov 1969 M50-59 Zapl.
13.01.2020 15:52 CALETKA Radim Muž 1993 M20-39 Nezapl.
24.01.2020 18:26 ČERNÝ Ondřej Muž Sotesport 1978 M40-49 Zapl.
04.01.2020 15:39 DANĚK Ivo Muž Mattoni Freerun Zlín 1967 M50-59 Zapl.
01.01.2020 18:53 DAREBNIČKOVA Anna Žena 1977 Z35-44 Zapl.
05.01.2020 16:06 DOLEŽEL Petr Muž 1950 M70+ Zapl.
01.01.2020 09:44 DOSTÁL Pavel Muž DRACY 1970 M50-59 Zapl.
22.01.2020 12:40 DOVRTĚLOVÁ Lenka Žena Skáj team 1979 Z35-44 Zapl.
05.01.2020 00:45 DUNGELOVÁ Milada Žena 1983 Z35-44 Zapl.
24.01.2020 16:28 DURNOVA Marta Žena Veselí nad Moravou 1964 Z55-59 Nezapl.
22.01.2020 18:13 DVORSKÝ Michal Muž ZAPRO TEAM 1968 M50-59 Zapl.
13.01.2020 22:58 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar Žena AC Moravská Slavia Brno 1950 Z60+ Zapl.
20.01.2020 17:01 DVOŘÁK Miroslav Muž Horka nad Moravou 1973 M40-49 Zapl.
13.01.2020 22:32 FOJTÍK Petr Muž Zvonek Sport Valašské Klobouky 1964 M50-59 Zapl.
21.01.2020 10:17 FREITINGER Pavel Muž 1964 M50-59 Zapl.
18.01.2020 13:00 GRACLA Tomáš Muž Napajedla 1987 M20-39 Zapl.
13.01.2020 09:28 GREGUŠOVÁ Ivana Žena 1991 Z20-34 Zapl.
05.01.2020 14:39 GRULICHOVA Simona Žena AK Drnovice 1972 Z45-54 Zapl.
24.01.2020 16:37 HÁNA Květoslav Muž Svatobořice Mistřín 1937 M70+ Nezapl.
08.01.2020 15:23 HARTIG David Muž Burik Running Team 1973 M40-49 Zapl.
01.01.2020 08:52 HÉGROVÁ Ivona Žena Valím Valím Hostěrádky 1969 Z45-54 Zapl.
01.01.2020 08:50 HÉGROVÁ Markéta Žena Valím Valím Hostěrádky 1990 Z20-34 Zapl.
14.01.2020 16:37 HERMANOVÁ Dana Žena 1987 Z20-34 Zapl.
09.01.2020 15:16 HOLÝ Richard Muž Mattoni FreeRun Zlín 1976 M40-49 Zapl.
13.01.2020 18:27 HORÁK Pavel Muž 1961 M50-59 Nezapl.
01.01.2020 10:00 HOUSÍREK Libor Muž 1974 M40-49 Zapl.
01.01.2020 10:01 HOUSÍRKOVÁ Šárka Žena 1971 Z45-54 Zapl.
08.01.2020 15:32 HRADIL Jaroslav Muž 1987 M20-39 Zapl.
01.01.2020 13:11 HRACHOVÝ Ondřej Muž Prusinovice 1984 M20-39 Zapl.
18.01.2020 12:54 HYNŠTOVÁ Marie Žena AK Drnovice 1957 Z60+ Zapl.
06.01.2020 09:11 CHADIM Vlastimil Muž AC Moravská Slavia Brno 1976 M40-49 Nezapl.
10.01.2020 14:23 JANALÍK Jiří Muž 1982 M20-39 Zapl.
20.01.2020 21:15 JANČAŘÍK Petr Muž AAC Brno 1968 M50-59 Zapl.
20.01.2020 21:16 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Žena AAC Brno 1970 Z45-54 Nezapl.
19.01.2020 19:02 JANKŮ Roman Muž Zvonek Sport Valašské Klobouky 1986 M20-39 Zapl.
09.01.2020 18:12 JANOŠ Roman Muž TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1980 M40-49 Zapl.
05.01.2020 19:54 JASENSKÝ Oldřich Muž AK Kroměříž O. Němec 1982 M40-49 Zapl.
01.01.2020 10:09 JÍNKOVÁ Veronika Žena Karpatský kynologický klub 1986 Z20-34 Nezapl.
01.01.2020 09:09 JONÁŠEK Zdeněk Muž Já sám 1982 M20-39 Nezapl.
11.01.2020 13:34 JURÁŇ Tomáš Muž 1976 M40-49 Zapl.
14.01.2020 21:04 KALÁB David Muž Blažovice 1987 M20-39 Zapl.
06.01.2020 07:52 KALÁB Jiří Muž Ladermon Team 1978 M40-49 Zapl.
06.01.2020 19:49 KAROL Marek Muž Canyon racing 1977 M40-49 Nezapl.
01.01.2020 11:56 KLAPIL Luděk Muž OD MORAVA Holešov 1973 M40-49 Zapl.
01.01.2020 10:02 KOLIBA Ondrej Muž 1951 M65-69 Zapl.
18.01.2020 12:52 KOLMANOVÁ Lenka Žena Atomy sport club KM 1981 Z35-44 Zapl.
12.01.2020 21:21 KOPEČEK Ivan Muž AC Moravská Slavia Brno 1949 M70+ Zapl.
10.01.2020 17:13 KOPŘIVA Jaryn Muž Pacetluky 1984 M20-39 Nezapl.
15.01.2020 13:58 KOPSA Pavel Muž Turbošnek 1984 M20-39 Zapl.
08.01.2020 22:50 KOŠINA Jiří Muž StG Kroměříž 1970 M50-59 Zapl.
18.01.2020 12:58 KOUDELKA Lukáš Muž AK Drnovice 1983 M20-39 Zapl.
20.01.2020 09:45 KOUPIL Petr Muž TJ Liga 100 Olomouc 1976 M40-49 Zapl.
01.01.2020 19:07 KOVÁŘ Rostislav Muž AK Olomouc 1951 M65-69 Zapl.
05.01.2020 18:46 KOVAŘÍK Radek Muž RK PELLS Holešov 1974 M40-49 Zapl.
02.01.2020 21:36 KRATOCHVIL Pavel Muž Atletic Třebíč 1960 M60-64 Zapl.
20.01.2020 18:28 KRBÍLEK Dalibor Muž 1962 M50-59 Zapl.
16.01.2020 12:01 KŘEMEČEK Jakub Muž Poslední polívky 2005 M19- Zapl.
16.01.2020 11:58 KŘEMEČKOVÁ Kamila Žena Poslední polívky 1983 Z35-44 Zapl.
18.01.2020 13:10 KUČERA Petr Muž KESBUK Grymov 1975 M40-49 Zapl.
02.01.2020 21:32 KUČEROVÁ Jana Žena Rohatec 1971 Z45-54 Zapl.
23.01.2020 01:09 KUNCOVÁ Jarmila Žena 1978 Z35-44 Nezapl.
01.01.2020 10:47 LANGER Zdeněk Muž Valachbajk team 1983 M20-39 Zapl.
06.01.2020 12:09 LAPÁČEK Marek Muž 1976 M40-49 Zapl.
13.01.2020 10:04 LATINÁKOVÁ Martina Žena Zvonek Sport Valašské Klobouky 1988 Z20-34 Zapl.
21.01.2020 07:27 LEŽÁKOVÁ Markéta Žena 1982 Z35-44 Zapl.
23.01.2020 20:23 LIŠKA David Muž 1976 M40-49 Zapl.
01.01.2020 13:14 LUTONSKÝ Aleš Muž 1985 M20-39 Zapl.
01.01.2020 10:05 MACKO Juraj Muž 1974 M40-49 Nezapl.
12.01.2020 10:14 MACHÁLKOVÁ Jarmila Žena 1976 Z35-44 Zapl.
16.01.2020 08:57 MAIER Stanislav Muž 1966 M50-59 Zapl.
02.01.2020 22:59 MAN Lukáš Muž Přerov 1989 M20-39 Zapl.
06.01.2020 23:35 MARTINCOVÁ Táňa Žena 1987 Z20-34 Zapl.
01.01.2020 09:23 MARTINEC Petr Muž Veselá 1975 M40-49 Zapl.
20.01.2020 16:04 MARTYNEK Vladislav Muž SKI Mosty 1959 M60-64 Zapl.
04.01.2020 15:15 MIKA Václav Muž 1965 M50-59 Zapl.
15.01.2020 14:57 MIKO Aleš Muž SSK Vítkovice 1984 M20-39 Zapl.
03.01.2020 20:14 MLČOCHOVÁ Helena Žena 1984 Z35-44 Zapl.
06.01.2020 17:55 MRAČEK Rostislav Muž Rokytnice 1954 M65-69 Zapl.
20.01.2020 08:09 MRÁZKOVÁ Michala Žena Nightmares 1987 Z20-34 Zapl.
01.01.2020 09:58 NAVRÁTIL Michal Muž DR.A.CY. 1974 M40-49 Zapl.
02.01.2020 15:03 NAVRÁTIL Tomáš Muž AK Kroměříž O.Němec 1988 M20-39 Zapl.
04.01.2020 19:40 NERADIL Svatopluk Muž Líšná 1980 M40-49 Zapl.
18.01.2020 13:02 NERADIL Tomáš Muž ASPOT Hulín 1974 M40-49 Zapl.
18.01.2020 13:01 NERADIL Vojtěch Muž ASPOT Hulín 2001 M19- Zapl.
14.01.2020 13:19 NOVÁK Josef Muž Extreme Obstacle Runners 1997 M20-39 Zapl.
05.01.2020 20:34 NOVOTNÁ Martina Žena AK Kroměříž O. Němec 1988 Z20-34 Zapl.
16.01.2020 20:10 ODSTRČILÍK Roman Muž Titan Trilife 1975 M40-49 Zapl.
16.01.2020 20:17 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana Žena Atletika Holešov 1981 Z35-44 Zapl.
17.01.2020 21:00 ONDRYÁŠ Petr Muž TJ Liga 100 Olomouc 1980 M40-49 Zapl.
04.01.2020 15:07 PÁNÍKOVÁ Lucie Žena 1986 Z20-34 Zapl.
02.01.2020 09:31 PECLOVÁ Lenka Žena ŽENYNATAHU 1971 Z45-54 Zapl.
20.01.2020 08:06 PELIKAN Martin Muž 1984 M20-39 Zapl.
04.01.2020 19:57 PETR Jiří Muž Zlín - Kudlov 1954 M65-69 Zapl.
04.01.2020 22:35 PETRŮSEK Marek Muž 1994 M20-39 Nezapl.
21.01.2020 19:34 PETŘEK Zdenek Muž Sokol Bohuňovice 1958 M60-64 Zapl.
06.01.2020 17:24 PIKAL Karel Muž KVS Olomouc 1949 M70+ Zapl.
09.01.2020 04:05 PLUHAŘ Jiří Muž TJT 1988 M20-39 Zapl.
03.01.2020 14:26 POLEŠOVSKÝ Libor Muž ASPOT Hulín 1982 M20-39 Zapl.
01.01.2020 16:04 POLIŠENSKÝ Daniel Muž RBT Slimáci 2002 M19- Nezapl.
18.01.2020 13:12 POLÍVKA Luděk Muž CBT Lipník n. Bečvou 1978 M40-49 Zapl.
15.01.2020 22:04 POLÍVKA Vladimír Muž TTC Olomouc 1969 M50-59 Zapl.
14.01.2020 09:25 PRAŽÁKOVÁ Petra Žena Poslední polívky 1979 Z35-44 Zapl.
06.01.2020 11:47 PROCHÁZKA Václav Muž MK Seitl Ostrava 1945 M70+ Nezapl.
01.01.2020 12:42 RAPČAN Lukáš Muž DRACY team 1978 M40-49 Zapl.
03.01.2020 13:11 RAŠNER Tomáš Muž KVS Olomouc 1969 M50-59 Zapl.
01.01.2020 14:40 SADIL Radek Muž 1993 M20-39 Zapl.
17.01.2020 16:48 SADLEK Tomáš Muž ICIK team 1992 M20-39 Zapl.
06.01.2020 23:32 SEKERKA Jan Muž Kehar 1978 M40-49 Zapl.
10.01.2020 13:45 SCHILKOVA Alexandra Žena Prerov 1981 Z35-44 Nezapl.
10.01.2020 19:04 SICHÁLKOVÁ Jana Žena PUNK tým 1988 Z20-34 Zapl.
12.01.2020 20:51 SKLENÁŘ Jan Muž 1988 M20-39 Zapl.
04.01.2020 21:02 SMOLKA Antonín Muž 1982 M20-39 Nezapl.
18.01.2020 13:04 SMYČEK Lukáš Muž TJ FS Napajedla 1983 M20-39 Zapl.
02.01.2020 08:55 SMYKAL Roman Muž SK Zeranovice 1972 M40-49 Zapl.
01.01.2020 17:32 SOBOTKA Kamil Muž Botaska 1977 M40-49 Zapl.
05.01.2020 19:52 STANĚK Petr Muž AK Kroměříž O. Němec 1974 M40-49 Zapl.
22.01.2020 12:42 STIBOR Daniel Muž Rohálov bike team 1990 M20-39 Zapl.
24.01.2020 10:28 STRÁNSKÁ Adéla Žena INOV-8 Team/ AK Iscarex 1991 Z20-34 Zapl.
09.01.2020 21:44 STRÁNSKÝ Aleš Muž AK Iscarex Česká Třebová 1960 M60-64 Zapl.
21.01.2020 22:26 STRŽÍNEK Karel Muž Běžci z Rya 1964 M50-59 Nezapl.
25.01.2020 12:15 SVAČINA Tomáš Muž 1990 M20-39 Nezapl.
17.01.2020 07:51 ŠILDOVÁ Ilona Žena 1991 Z20-34 Zapl.
21.01.2020 21:18 ŠINDELEK Dan Muž MK Seitl Ostrava 1965 M50-59 Zapl.
22.01.2020 15:11 ŠMERDA Roman Muž 1975 M40-49 Zapl.
23.01.2020 16:04 ŠNAJDAR Roman Muž 1969 M50-59 Nezapl.
06.01.2020 10:54 ŠPACÍR Ladislav Muž TJ Lokomotiva Břeclav 1955 M65-69 Zapl.
06.01.2020 15:13 ŠTURM Zbyněk Muž TDK Tučapy 1976 M40-49 Zapl.
19.01.2020 14:18 ŠVIHEL Miroslav Muž BS Slopné 1958 M60-64 Nezapl.
12.01.2020 17:44 TOBOLÍK Jiří Muž 1988 M20-39 Zapl.
25.01.2020 09:23 TVRDOŇ David Muž SK Němetice 1978 M40-49 Nezapl.
05.01.2020 19:51 VANĚK Jaromír Muž TJ Liga 100 Olomouc 1948 M70+ Zapl.
03.01.2020 20:23 VELÍSKOVÁ Vladimíra Žena 1984 Z35-44 Zapl.
08.01.2020 14:37 VERNARSKÝ Jaroslav Muž PEPA Team Frýdek-Místek 1967 M50-59 Zapl.
24.01.2020 10:30 VETCHÝ Jan Muž AK Iscarex Česká Třebová 1985 M20-39 Nezapl.
01.01.2020 10:08 VITKOVA Alice Mia Žena Beskydsští Pacoši 1979 Z35-44 Zapl.
01.01.2020 09:57 VOKÁL Petr Muž KARAT eXtreme Heads 1987 M20-39 Zapl.
14.01.2020 19:08 VROBEL Miroslav Muž Vroblici 1961 M50-59 Nezapl.
22.01.2020 12:39 VRUBEL Radek Muž Rohálov bike team 1994 M20-39 Zapl.
05.01.2020 16:37 VYSLOUŽIL Jan Muž NightMares 1981 M20-39 Zapl.
04.01.2020 07:28 ZAPLETAL Miroslav Muž Tefo Bilany 1976 M40-49 Zapl.
17.01.2020 20:45 ZAŤKO Libor Muž Liga100 1968 M50-59 Zapl.
16.01.2020 00:31 ZATLOUKAL Marek Muž TJ Liga 100 Olomouc 1965 M50-59 Zapl.
18.01.2020 13:07 ZÁVODNÁ Pavla Žena AK Drnovice 2000 Z20-34 Zapl.
13.01.2020 14:08 ZELENKA Lukáš Muž Říkovice 1984 M20-39 Zapl.
01.01.2020 21:06 ZEMAN Filip Muž Mattoni FreeRun Zlín 1978 M40-49 Nezapl.
18.01.2020 12:56 ZEMÁNEK Petr Muž Dr.a.cy 1968 M50-59 Zapl.
01.01.2020 16:00 ŽŮRKOVÁ Michaela Žena 1980 Z35-44 Zapl.

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.