Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 22.02.2020 09:00 do 22.02.2020 20:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků502
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 HOLUŠA Jakub Dukla Praha 1 M20-39 1988 3 00:31:04
2 3 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž O.Němec 2 M20-39 1988 3 00:31:21 00:00:17
3 2 JANŮ Jan Hvězda Pardubice / Mizuno 3 M20-39 1993 3 00:31:47 00:00:43
4 4 LICHÝ Tomáš Splašení goroli 4 M20-39 1994 3 00:32:09 00:01:05
5 7 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 M40-49 1979 3 00:33:14 00:02:10
6 43 BÁRTA Vojtěch SSK Vítkovice 5 M20-39 1998 3 00:33:20 00:02:16
7 448 KUČERA Ladislav ISCAREX Česká Třebová 2 M40-49 1976 3 00:33:38 00:02:34
8 20 VETCHÝ Jan AK Iscarex Česká Třebová 6 M20-39 1985 3 00:33:46 00:02:42
9 633 ZVONEK Milan Zvonek Sport Valašské Klobouky 7 M20-39 1984 3 00:33:48 00:02:44
10 21 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 3 M40-49 1980 3 00:34:16 00:03:12
11 496 POZDENKOV Michael ZB Winner 8 M20-39 1994 3 00:34:33 00:03:29
12 22 KUČERA Petr KESBUK Grymov 4 M40-49 1975 3 00:34:54 00:03:50
13 499 DOBIÁŠ Ondřej AK EZ Kopřivnice 9 M20-39 1997 3 00:35:08 00:04:04
14 6 KOVÁČECH Martin SSK Vítkovice 1 M19- 2001 3 00:35:23 00:04:19
15 342 STANÍK Michal BK Lysá pod Makytou 2 M19- 2002 3 00:35:26 00:04:21
16 8 BLAHA Tomáš AK Kroměříž o. Němec 5 M40-49 1976 3 00:35:37 00:04:33
17 106 DVOŘÁK Pavel AC Prostějov 10 M20-39 1982 3 00:35:48 00:04:44
18 10 STRÁNSKÁ Adéla INOV-8 Team/ AK Iscarex 1 Z20-34 1991 3 00:35:56 00:04:52
19 159 JANDA Jakub Rohálov bike team 11 M20-39 1991 3 00:35:58 00:04:54
20 269 NOVÁK Josef Extreme obstacle runners 12 M20-39 1997 3 00:35:58 00:04:54
21 311 RISTOVSKÝ Jan TJ Atletika Šumperk 13 M20-39 2000 3 00:35:59 00:04:55
22 13 CHLEBÍKOVÁ Aneta TJ TŽ Třinec 2 Z20-34 1997 3 00:36:03 00:04:59
23 160 JANICEK Adam BK Lysá pod Makytou 3 M19- 2002 3 00:36:08 00:05:04
24 436 BENKO Jan ELEVEN Run Team 6 M40-49 1974 3 00:36:11 00:05:07
25 181 KLEMENT JIRI DRESSME.CZ 14 M20-39 1988 3 00:36:16 00:05:12
26 100 VELIČKA Ondřej www.ultramaratonec.cz 15 M20-39 1983 3 00:36:31 00:05:26
27 349 STUDNIČKA Ondřej ŠumperkProject 4 M19- 2002 3 00:36:32 00:05:28
28 480 MIČOLA Daniel AC Sportguides Rožnov p.R. 16 M20-39 1998 3 00:36:34 00:05:30
29 492 BRABENEC Aleš 17 M20-39 1987 3 00:36:34 00:05:30
30 435 PODŠKUBKA Viktor ELEVEN Run Team 7 M40-49 1973 3 00:36:42 00:05:38
31 388 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín 18 M20-39 1994 3 00:36:50 00:05:46
32 113 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 19 M20-39 1991 3 00:36:53 00:05:49
33 78 DANĚK Jiří Uherské Hradistě 8 M40-49 1976 3 00:36:54 00:05:50
34 365 ŠPIČÁK Roman Titan Tri-Life Zlín 20 M20-39 1993 3 00:37:09 00:06:05
35 198 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice 21 M20-39 1983 3 00:37:11 00:06:07
36 309 RAŠKA Daniel TJ Slezan Frýdek-Místek z. s. 22 M20-39 1996 3 00:37:11 00:06:07
37 353 SVOBODA Marek AD team 23 M20-39 1995 3 00:37:22 00:06:18
38 315 SADIL Radek Chomýž 24 M20-39 1993 3 00:37:24 00:06:20
39 86 DOLEŽAL Zdeněk Přerov 9 M40-49 1974 3 00:37:27 00:06:23
40 162 JANÍČEK Tomáš BK Lysá pod Makytou 5 M19- 2004 3 00:37:39 00:06:35
41 475 STRNAD Vašek Endeka Bassta 25 M20-39 1983 3 00:37:42 00:06:38
42 266 NERADIL Vojtěch ASPOT Hulín 6 M19- 2001 3 00:37:44 00:06:40
43 265 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 10 M40-49 1974 3 00:37:46 00:06:42
44 491 MATOUŠEK Pavel ZB Winner 11 M40-49 1978 3 00:37:48 00:06:44
45 631 ČMELÍK Martin SK Hranice 7 M19- 2001 3 00:37:50 00:06:46
46 317 SEDLÁČEK Jan ANC Running Team 26 M20-39 1987 3 00:37:51 00:06:47
47 71 ČÁŇ Daniel Vivatsport Valašské Meziříčí 27 M20-39 1993 3 00:38:03 00:06:59
48 472 DOLÍHAL Luděk Uherčice 28 M20-39 1988 3 00:38:03 00:06:59
49 64 BUKOVJAN Filip KESBUK 29 M20-39 1990 3 00:38:09 00:07:05
50 234 MALÍK Martin SFK Holešov 12 M40-49 1973 3 00:38:14 00:07:09
51 371 TOMANEC Filip Zlín 30 M20-39 1987 3 00:38:15 00:07:11
52 42 BAROT Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 31 M20-39 1982 3 00:38:16 00:07:12
53 243 MATOUCH Bronislav JISVA Zlín 1 M50-59 1965 3 00:38:26 00:07:22
54 127 HARTIG David Burik Running Team 13 M40-49 1973 3 00:38:48 00:07:44
55 463 BARTÁK Radim BT Morkovice 14 M40-49 1980 3 00:38:50 00:07:46
56 85 DERKA Radim Přerov 32 M20-39 1991 3 00:39:08 00:08:04
57 23 BLÁHA Jan BTT Libochovice 15 M40-49 1978 3 00:39:15 00:08:11
58 308 PRAŽAN Jan TITAN Trilife 16 M40-49 1978 3 00:39:23 00:08:19
59 57 KUČERA Vladimír PSG Cyklosport Chropyně 17 M40-49 1973 3 00:39:24 00:08:20
60 9 KAMÍNKOVÁ Petra Svatý Kopeček 1 Z45-54 1973 3 00:39:25 00:08:21
61 170 KALÁB David Blažovice 33 M20-39 1987 3 00:39:26 00:08:22
62 253 MINAŘÍK Tomáš VALACHBAJK Team 34 M20-39 1981 3 00:39:31 00:08:27
63 374 TVRDOŇ David SK Němetice 18 M40-49 1978 3 00:39:37 00:08:33
64 165 JEDLIČKA Dalibor SSK Vítkovice 35 M20-39 1991 3 00:39:39 00:08:35
65 151 CHADIM Michal Zastávka 19 M40-49 1978 3 00:39:41 00:08:37
66 16 GALACZOVÁ Eva TJ TŽ Třinec 3 Z20-34 1996 3 00:39:41 00:08:37
67 66 BURDA Filip inTrenér Petr Kopřiva 36 M20-39 1991 3 00:39:47 00:08:43
68 202 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 20 M40-49 1974 3 00:39:57 00:08:53
69 204 KRÁČALÍK František SK Újezd 37 M20-39 1998 3 00:40:00 00:08:56
70 11 ŠINDELEK Dan MK SEITL Ostrava 2 M50-59 1965 3 00:40:02 00:08:58
71 98 DUDÍK Marek Roštění 8 M19- 2002 3 00:40:06 00:09:02
72 418 BARABÁŠ Jan TTC Olomouc 21 M40-49 1976 3 00:40:08 00:09:04
73 37 BABIÁNEK David Cycloracing team 38 M20-39 1993 3 00:40:10 00:09:06
74 206 KRATOCHVIL Pavel Atletic Třebíč 1 M60-64 1960 3 00:40:11 00:09:07
75 449 CAMARDA Olivier Magion France 22 M40-49 1975 3 00:40:12 00:09:08
76 17 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž o. Němec 39 M20-39 1982 3 00:40:14 00:09:10
77 421 KOTOPULU Helena TITAN Trilife 1 Z35-44 1980 3 00:40:19 00:09:15
78 635 ZAVADIL Milan X-Trailrychlohrao 40 M20-39 1988 3 00:40:24 00:09:20
79 285 PAZDERA Miroslav ZAPRO Team 23 M40-49 1972 3 00:40:29 00:09:25
80 112 FOJTKOVÁ Jitka TJ Liga 100 Olomouc 4 Z20-34 1987 3 00:40:36 00:09:32
81 47 BARTÍK Patrik Rymice 24 M40-49 1976 3 00:40:46 00:09:41
82 169 KACHYŇA Mirek TRISK Olomouc 3 M50-59 1969 3 00:40:48 00:09:44
83 227 LORENC Martin TJ Liga 100 Olomouc 25 M40-49 1975 3 00:40:51 00:09:47
84 360 ŠESTÁK Radim TJ Olympia Brumtál 26 M40-49 1971 3 00:40:54 00:09:50
85 340 SOUKUP Radomír Zlín 4 M50-59 1968 3 00:40:55 00:09:50
86 218 KUDLÁČEK Tom TR Hranice 41 M20-39 1994 3 00:40:55 00:09:51
87 474 OMELKA Tomáš Bystřice pod Hostýnem 9 M19- 2004 3 00:40:56 00:09:52
88 14 NOVOTNÁ Martina AK Kroměříž o. Němec 5 Z20-34 1988 3 00:41:02 00:09:58
89 241 MATĚJÍK Petr Cycloracing Olomouc 5 M50-59 1964 3 00:41:02 00:09:58
90 292 PLUHAŘ Jiří TJT 42 M20-39 1988 3 00:41:16 00:10:12
91 96 DŘÍMAL Miroslav Maraton tym Pavla Novaka 27 M40-49 1976 3 00:41:17 00:10:13
92 15 ZÁVODNÁ Pavla AK Drnovice 6 Z20-34 2000 3 00:41:17 00:10:13
93 163 JANKŮ Roman Zvonek Sport Valašské Klobouky 43 M20-39 1986 3 00:41:19 00:10:15
94 283 PAVLÍČEK Roman RRP 44 M20-39 1990 3 00:41:22 00:10:18
95 442 MAREK Milan AK Drnovice 2 M60-64 1960 3 00:41:24 00:10:20
96 459 HOŠŤÁLEK Marek TUV SÜD Rusava Bike Team 6 M50-59 1969 3 00:41:27 00:10:22
97 135 HOLÝ Richard Mattoni Freerun Zlín 28 M40-49 1976 3 00:41:28 00:10:24
98 248 MENŠÍK Petr ASPOT Hulín 7 M50-59 1970 3 00:41:30 00:10:26
99 497 POZDENKOV Petr EC run 10 M19- 2002 3 00:41:34 00:10:30
100 348 STUDNIČKA Oldřich Libina 45 M20-39 1999 3 00:41:34 00:10:30
101 495 GRIGORESCU Lubor STŘEDEČNÍ MONUMENTY 46 M20-39 1981 3 00:41:37 00:10:33
102 51 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 29 M40-49 1973 3 00:41:41 00:10:37
103 157 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 8 M50-59 1968 3 00:41:42 00:10:38
104 304 POSPÍŠIL Petr Otice 30 M40-49 1979 3 00:41:47 00:10:43
105 424 ŠANDO Adam Atletika Holešov 11 M19- 2003 3 00:41:48 00:10:44
106 61 BRADA Lukáš Skaštice 31 M40-49 1978 3 00:41:48 00:10:44
107 193 KOPŘIVA Jaryn Pacetluky 47 M20-39 1984 3 00:41:49 00:10:45
108 36 BABAYAN Vladimir BK Kuraray 48 M20-39 1985 3 00:41:50 00:10:46
109 473 CHALUPA Martin PSG Cyklosport Chropyně 32 M40-49 1980 3 00:41:50 00:10:46
110 357 SZTYMON Pavel Mushing team Ostrava 33 M40-49 1973 3 00:41:54 00:10:50
111 238 MARTINEC Jindřich Radostice 9 M50-59 1961 3 00:41:57 00:10:53
112 192 KOPLÍK Martin Vesani.cz 49 M20-39 1984 3 00:41:59 00:10:55
113 164 NERADIL Svatopluk Líšná 34 M40-49 1980 3 00:42:00 00:10:56
114 158 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 Z45-54 1970 3 00:42:02 00:10:58
115 296 KREJČÍ Lukáš Rohálov bike team 50 M20-39 1993 3 00:42:04 00:11:00
116 382 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M70+ 1950 3 00:42:08 00:11:04
117 451 VLACHOVÁ_HUTOVÁ Eliška 2B Winner Team 7 Z20-34 1988 3 00:42:18 00:11:14
118 397 ZAPLETAL Miroslav Tefo Bilany 35 M40-49 1976 3 00:42:24 00:11:20
119 393 VROBEL Miroslav Vroblici 10 M50-59 1961 3 00:42:25 00:11:21
120 274 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 51 M20-39 1983 3 00:42:27 00:11:23
121 395 VYSLOUŽIL Jan NightMares 52 M20-39 1981 3 00:42:31 00:11:27
122 122 HALUZÍK Marek DRACY 36 M40-49 1974 3 00:42:32 00:11:28
123 379 VALENTA Libor AK Olomouc 37 M40-49 1979 3 00:42:38 00:11:33
124 18 STANĚK Petr AK Kroměříž o. Němec 38 M40-49 1974 3 00:42:44 00:11:40
125 394 VRUBEL Radek Rohálov bike team 53 M20-39 1994 3 00:42:48 00:11:44
126 175 KAROLA Martin Kolovrat 54 M20-39 1986 3 00:42:51 00:11:47
127 460 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 39 M40-49 1976 3 00:42:56 00:11:52
128 486 VACULÍK Rostislav Cyklo Unite 55 M20-39 1985 3 00:42:57 00:11:53
129 409 ZLÁMAL Jiří TITAN Trilife 56 M20-39 1988 3 00:42:59 00:11:55
130 143 HRADIL Jaroslav Kostelec u Holešova 57 M20-39 1987 3 00:42:59 00:11:55
131 240 MARTYNEK Vladislav SKI Mosty 3 M60-64 1959 3 00:43:04 00:12:00
132 49 BEDNÁŘ Richard Night run team / CEPro team 58 M20-39 1985 3 00:43:08 00:12:04
133 443 KLAKURKA Václav AD team 59 M20-39 1983 3 00:43:11 00:12:07
134 136 HORÁK Marek Olomouc 60 M20-39 1990 3 00:43:13 00:12:09
135 260 MÜCK Arnošt Hranice 4 M60-64 1959 3 00:43:14 00:12:10
136 276 OLŠA Martin S.A.K.O. Bystřice pod Hostýnem 40 M40-49 1976 3 00:43:15 00:12:11
137 273 ODSTRČILÍK Roman TITAN Trilife 41 M40-49 1975 3 00:43:17 00:12:13
138 56 BLAŽEK Jakub PSG Cyklosport Chropyně 61 M20-39 1988 3 00:43:26 00:12:22
139 174 KARAS Vit Tučapy-Holesov 62 M20-39 1994 3 00:43:26 00:12:22
140 172 KANDER David Olomouc 63 M20-39 1993 3 00:43:27 00:12:23
141 230 LUTONSKÝ Aleš Prusinovice 64 M20-39 1985 3 00:43:27 00:12:23
142 412 ŽELEZNÍK Libor Babice 42 M40-49 1978 3 00:43:36 00:12:32
143 288 PĚSNIČÁK Rostislav Vsetínské šelmy 65 M20-39 1992 3 00:43:44 00:12:40
144 341 SPURNÝ Marek VyukoveVymalovanky.cz 43 M40-49 1975 3 00:43:48 00:12:44
145 632 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 66 M20-39 1986 3 00:43:49 00:12:45
146 226 LIŠKA David Holešov 44 M40-49 1976 3 00:43:51 00:12:47
147 420 LESKOVJAN Tomáš 45 M40-49 1976 3 00:44:02 00:12:58
148 419 STOKLÁSEK Tomáš Ghost team 67 M20-39 1995 3 00:44:03 00:12:59
149 450 MOJAR Marek Jablunkov 46 M40-49 1979 3 00:44:04 00:13:00
150 46 KAROL Marek Canyon racing 47 M40-49 1977 3 00:44:05 00:13:01
151 322 SEKERKA Jan Kehar 48 M40-49 1978 3 00:44:07 00:13:03
152 332 SLOWIOCZEK Roman MK.SEITL.Ostrava 5 M60-64 1959 3 00:44:10 00:13:06
153 444 DOHNAL Petr ZAPRO Team 68 M20-39 1981 3 00:44:15 00:13:11
154 373 TVARŮŽKA Tomáš ONěmec 49 M40-49 1972 3 00:44:15 00:13:11
155 224 LATINÁKOVÁ Martina Zvonek Sport Valašské Klobouky 8 Z20-34 1988 3 00:44:15 00:13:11
156 102 DUŘPEKOVÁ Silvie ASPOT Hulín 9 Z20-34 1987 3 00:44:16 00:13:12
157 155 JAKEŠ Jiří BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 50 M40-49 1977 3 00:44:18 00:13:14
158 199 KOUPIL Petr TJ Liga 100 Olomouc 51 M40-49 1976 3 00:44:22 00:13:18
159 88 DOMINEC Ondřej SP Malenovice 69 M20-39 1981 3 00:44:29 00:13:25
160 263 NERADIL Richard Líšná 52 M40-49 1979 3 00:44:34 00:13:30
161 272 ODSTRČIL Tomáš Ravens Brno 70 M20-39 1999 3 00:44:35 00:13:31
162 490 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 53 M40-49 1976 3 00:44:44 00:13:40
163 264 JANOŠ Roman TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 54 M40-49 1980 3 00:44:45 00:13:41
164 247 MENŠÍK Jan Kroměříž 55 M40-49 1977 3 00:44:46 00:13:42
165 12 PUMPRLA Matěj Rohálov bike team 12 M19- 2005 3 00:44:46 00:13:42
166 456 PROTIVÁNEK Jindřich SDH Vojnice 56 M40-49 1980 3 00:44:47 00:13:43
167 203 KOZÁNEK Petr 2BOHEMIA 71 M20-39 1989 3 00:44:47 00:13:43
168 184 KNÁPEK Lubomír LK Šumperk 6 M60-64 1959 3 00:44:52 00:13:48
169 406 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY 11 M50-59 1968 3 00:44:58 00:13:54
170 364 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 1 M65-69 1955 3 00:45:02 00:13:58
171 109 ERNST Tomáš 1.běžecký Jablunkov 57 M40-49 1973 3 00:45:05 00:14:01
172 95 DROZDEK Tomáš PES a VLK 58 M40-49 1974 3 00:45:06 00:14:02
173 137 HORENSKÝ Radim masernabazen.cz 59 M40-49 1975 3 00:45:08 00:14:04
174 110 FÁČEK Miroslav SK Zahrada Petřvald 12 M50-59 1966 3 00:45:13 00:14:09
175 324 SICHÁLKOVÁ Jana PUNK tým 10 Z20-34 1988 3 00:45:19 00:14:15
176 118 GRACLA Tomáš Napajedla 72 M20-39 1987 3 00:45:22 00:14:18
177 213 KRUML Tomáš Brno 13 M50-59 1966 3 00:45:23 00:14:19
178 180 KLAPIL Luděk OD Morava Holešov 60 M40-49 1973 3 00:45:25 00:14:21
179 392 VRBA Drahomír Koryčany Bikers 61 M40-49 1976 3 00:45:26 00:14:22
180 432 NOVÁK Michal TJ Olympia Brumtál 13 M19- 2004 3 00:45:26 00:14:22
181 28 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 14 M50-59 1966 3 00:45:30 00:14:26
182 314 RYŠAVÝ Martin Boršice 73 M20-39 1987 3 00:45:31 00:14:26
183 258 MRÁZEK Petr Force Team 74 M20-39 1984 3 00:45:31 00:14:27
184 423 ŠANDO Ondřej Atletika Holešov 75 M20-39 1998 3 00:45:36 00:14:32
185 368 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 7 M60-64 1958 3 00:45:36 00:14:32
186 167 JURÁŇ Tomáš Holešov 62 M40-49 1976 3 00:45:38 00:14:34
187 92 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 76 M20-39 1993 3 00:45:40 00:14:35
188 223 LAPÁČEK Marek Prosenice 63 M40-49 1976 3 00:45:40 00:14:36
189 306 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Holešov 11 Z20-34 1995 3 00:45:41 00:14:37
190 120 GRULICHOVA Simona AK Drnovice 3 Z45-54 1972 3 00:45:43 00:14:39
191 208 KREJČIŘÍK Petr Cyklosport Hranice 64 M40-49 1974 3 00:45:45 00:14:41
192 282 PAVLÍČEK Radek RRP 77 M20-39 1988 3 00:45:48 00:14:44
193 470 VALD Jiří EKODRILL Rymice 65 M40-49 1973 3 00:45:50 00:14:46
194 185 KOLÁČEK Josef Velká Bystřice 78 M20-39 1986 3 00:45:53 00:14:49
195 455 POK Pavel 66 M40-49 1974 3 00:45:53 00:14:49
196 300 POLÍVKA Luděk CBT Lipník n. Bečvou 67 M40-49 1978 3 00:45:56 00:14:52
197 244 MATYÁŠOVÁ Jana Silvita s.r.o 1 Z55-59 1965 3 00:46:00 00:14:55
198 367 ŠTEC Jiří Valašské Meziříčí 15 M50-59 1966 3 00:46:03 00:14:59
199 319 SEDLÁČEK Petr Zlín 16 M50-59 1968 3 00:46:03 00:14:59
200 400 ZATLOUKAL Marek TJ Liga 100 Olomouc 17 M50-59 1965 3 00:46:04 00:15:00
201 287 PELIKAN Martin Brno 79 M20-39 1984 3 00:46:05 00:15:01
202 328 SKŘIVÁNKOVÁ Lucie BT Morkovice 12 Z20-34 1991 3 00:46:07 00:15:03
203 267 NESVADBA Jiří Malenovice 68 M40-49 1976 3 00:46:09 00:15:05
204 235 MAN Lukáš Přerov 80 M20-39 1989 3 00:46:09 00:15:05
205 277 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 69 M40-49 1980 3 00:46:11 00:15:07
206 339 SOBOTKA Kamil Botaska 70 M40-49 1977 3 00:46:12 00:15:08
207 262 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 71 M40-49 1979 3 00:46:12 00:15:08
208 148 HVĚZDA Petr GYM Boys 81 M20-39 1987 3 00:46:16 00:15:12
209 489 JURČÍK Pavel ZAPRO Team 18 M50-59 1965 3 00:46:18 00:15:14
210 500 HORÁK Jaromír 82 M20-39 1992 3 00:46:29 00:15:25
211 326 SKLENÁŘ Jan Tišnov 83 M20-39 1988 3 00:46:33 00:15:29
212 439 ČECHMÁNKOVÁ Olga AD team 2 Z35-44 1981 3 00:46:36 00:15:32
213 194 KOPSA Pavel Turbošnek 84 M20-39 1984 3 00:46:40 00:15:36
214 352 SVITAK Stanislav AK Zilina 2 M70+ 1950 3 00:46:41 00:15:37
215 396 ZAJÁC Marek SOKOL Třebětice 85 M20-39 1997 3 00:46:42 00:15:38
216 31 ANDERLOVÁ Adéla TITAN Trilife 1 Z19- 2002 3 00:46:42 00:15:38
217 446 VRBA Radim Koryčany Bikers 72 M40-49 1977 3 00:46:44 00:15:40
218 471 KRCHÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 1 Z60+ 1957 3 00:46:45 00:15:41
219 414 VALOŠÍK Miroslav 73 M40-49 1980 3 00:46:49 00:15:45
220 141 HRABAL Tomáš Kroměříž 86 M20-39 1985 3 00:46:51 00:15:47
221 487 TOČEK Robert CK Salaš 74 M40-49 1977 3 00:46:53 00:15:49
222 410 ZUCKOVA Katerina Hulin 3 Z35-44 1982 3 00:46:55 00:15:51
223 278 OPLETAL Martin Orel jednota Veřovice 87 M20-39 1988 3 00:46:57 00:15:53
224 466 VYBÍRAL František TJ Prusinovice 88 M20-39 1993 3 00:46:59 00:15:55
225 54 BEZUCHA Jiří Pohyb a zdravi 19 M50-59 1962 3 00:47:02 00:15:58
226 498 HALAPOVÁ Iva AC Sportguides Rožnov p.R. 4 Z35-44 1985 3 00:47:04 00:16:00
227 101 DURNOVA Marta Veselí nad Moravou 2 Z55-59 1964 3 00:47:05 00:16:01
228 381 VARHANÍČEK Lukáš Kroměřížské bajker 89 M20-39 1990 3 00:47:13 00:16:09
229 220 KURUC Viktor Kroměříž 90 M20-39 1990 3 00:47:13 00:16:09
230 464 BARBOŘÁK Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 8 M60-64 1959 3 00:47:13 00:16:09
231 295 PODJUKLOVÁ Iva Hranice 4 Z45-54 1974 3 00:47:19 00:16:15
232 477 VALENTA Zdeněk 20 M50-59 1964 3 00:47:20 00:16:16
233 478 BEDNARSKÁ Veronika Atletika Šumperk 13 Z20-34 1997 3 00:47:28 00:16:24
234 333 SMOLKA Antonín Kroměříž 91 M20-39 1982 3 00:47:33 00:16:29
235 245 MEDVEĎ Peter Brno 92 M20-39 1985 3 00:47:37 00:16:33
236 231 MACEK Martin EASY FITNESS Zlín 93 M20-39 1982 3 00:47:38 00:16:34
237 239 MARTINEC Petr Veselá 75 M40-49 1975 3 00:47:43 00:16:39
238 81 DĚDEK Karel Březnice 94 M20-39 1995 3 00:47:43 00:16:39
239 312 ROLENC Jiří Vracov 95 M20-39 1984 3 00:47:43 00:16:39
240 41 BALÁŽOVÁ Anna Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 2 Z19- 2009 3 00:47:51 00:16:47
241 40 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 21 M50-59 1965 3 00:47:52 00:16:48
242 433 NAVRÁTIL Rudolf 96 M20-39 1986 3 00:47:54 00:16:50
243 416 KARÁSEK Štěpán 14 M19- 2004 3 00:47:56 00:16:52
244 156 JANALÍK Jiří Holešov 97 M20-39 1982 3 00:47:56 00:16:52
245 438 NOVÁK Pavel 140.6 Mile 22 M50-59 1966 3 00:47:59 00:16:55
246 97 DUDA Ladislav SK Říkovice 98 M20-39 1981 3 00:48:01 00:16:57
247 209 KREJSA Tomáš Sokol Racková 99 M20-39 1994 3 00:48:03 00:16:59
248 168 JURČÍK Michal SFK Elko Holešov 15 M19- 2004 3 00:48:03 00:16:59
249 355 SÝKORA David Force Team 100 M20-39 1983 3 00:48:04 00:17:00
250 132 HNÁT Petr bežci z Rya 76 M40-49 1974 3 00:48:06 00:17:02
251 108 DVOŘÁKOVÁ JItka Prostějov 14 Z20-34 1990 3 00:48:06 00:17:02
252 462 KREJČÍ Jindřich 101 M20-39 1999 3 00:48:06 00:17:02
253 303 POLOMÍK Patrik TJ SOKOL Racková 102 M20-39 1996 3 00:48:07 00:17:03
254 197 KOTEK Karel Kroměříž 23 M50-59 1965 3 00:48:08 00:17:04
255 150 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 2 Z60+ 1957 3 00:48:14 00:17:10
256 24 RYS Jaromír Oněmec.cz 24 M50-59 1964 3 00:48:17 00:17:13
257 461 KOUTNÝ Jan 77 M40-49 1972 3 00:48:23 00:17:19
258 445 HÁLOVÁ Kateřina Koryčany Bikers 15 Z20-34 1990 3 00:48:29 00:17:25
259 76 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky 78 M40-49 1972 3 00:48:30 00:17:26
260 415 SMAŽIL Martin Cobra bike team 103 M20-39 1981 3 00:48:34 00:17:30
261 89 DORUŠEK Pavel Slawex runnes 2 M65-69 1954 3 00:48:38 00:17:34
262 384 VAŠICA Martin SOKOL Třebětice 79 M40-49 1972 3 00:48:40 00:17:36
263 173 KAPUCIÁN Jiří Zlín 80 M40-49 1975 3 00:48:45 00:17:41
264 270 NOVÁKOVÁ Petra Atletika Holešov Bořenovice 16 Z20-34 1999 3 00:48:50 00:17:46
265 330 SLÁDEČEK Pavel Kostelec u Holešova 81 M40-49 1974 3 00:48:51 00:17:47
266 45 PUMPRLA Libor Rohálov bike team 82 M40-49 1975 3 00:48:52 00:17:48
267 259 MRÁZKOVÁ Michala NightMares 17 Z20-34 1987 3 00:48:54 00:17:50
268 458 RACLAVSKÝ Vlastimil Liga 100 Olomouc 3 M65-69 1955 3 00:48:59 00:17:55
269 337 SOBKOVÁ Gabriela Komárno 18 Z20-34 2000 3 00:49:03 00:17:59
270 383 VAŘEKA Pavel Brazzale moravia 83 M40-49 1975 3 00:49:03 00:17:59
271 210 KREPL Ondřej Klub přátel Kunčic 104 M20-39 1988 3 00:49:07 00:18:03
272 123 HAMPL Radim Giovanni 105 M20-39 1981 3 00:49:08 00:18:04
273 401 ZDRÁHAL Lubomír STG Holešov 106 M20-39 1983 3 00:49:09 00:18:05
274 179 KAZDA Tomáš Klub přátel Kunčic 107 M20-39 1987 3 00:49:13 00:18:09
275 336 SMYKAL Roman SK Zeranovice 84 M40-49 1972 3 00:49:21 00:18:17
276 166 JONÁŠEK Zdeněk Já sám 108 M20-39 1982 3 00:49:24 00:18:20
277 483 ZACHAR Pavel Újezdec 85 M40-49 1977 3 00:49:25 00:18:21
278 30 ANDERLE Jan SKP Šumperk 86 M40-49 1974 3 00:49:26 00:18:22
279 1026 PÁNEK Libor PSG Cyklosport Chropyně 87 M40-49 1979 3 00:49:27 00:18:23
280 437 ZDRÁHAL Pavel 16 M19- 2004 3 00:49:28 00:18:24
281 62 BRÁZDOVÁ Veronika VALACHBAJK Team 19 Z20-34 1990 3 00:49:30 00:18:26
282 447 VÁCLAVÍK Libor TJ Sokol Třebětice 88 M40-49 1979 3 00:49:34 00:18:30
283 431 PAŘIL Jakub 109 M20-39 1997 3 00:49:36 00:18:32
284 50 ZAJÁC Pavel SOKOL Třebětice 25 M50-59 1970 3 00:49:36 00:18:32
285 481 VYORAL Jiří VY-JO koně 26 M50-59 1966 3 00:49:45 00:18:41
286 334 SMUTNÁ Ester Holešov 5 Z35-44 1980 3 00:49:55 00:18:51
287 145 HRANČÍK Lukáš Holešov 110 M20-39 1984 3 00:50:01 00:18:57
288 399 ZATLOUKAL David Uherský 111 M20-39 1988 3 00:50:04 00:19:00
289 634 STRAKOS Jiří Tatra - Kopřivnice 3 M70+ 1950 3 00:50:05 00:19:01
290 233 MAIER Stanislav Kokory 27 M50-59 1966 3 00:50:08 00:19:04
291 200 KOUTNÁ Veronika Holešov 3 Z19- 2002 3 00:50:10 00:19:06
292 294 PODJUKL Zdeněk SK Hranice 112 M20-39 1995 3 00:50:13 00:19:09
293 488 JANKTO Petr AD team 89 M40-49 1971 3 00:50:16 00:19:12
294 146 HRAZDILOVÁ Martina SK Hranice 6 Z35-44 1980 3 00:50:21 00:19:17
295 407 ZICHOVÁ Mirka Slawex runnes 7 Z35-44 1981 3 00:50:28 00:19:24
296 398 ZAŤKO Libor liga100 28 M50-59 1968 3 00:50:41 00:19:37
297 189 KONEČNÝ Martin Chvalčov 113 M20-39 1983 3 00:50:43 00:19:39
298 217 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 Z45-54 1971 3 00:50:48 00:19:44
299 154 CHYTIL Vladimír DD Všechovice 4 M70+ 1950 3 00:50:48 00:19:44
300 74 ČIHAŘ Martin 4ex CYKLO BULIS 17 M19- 2006 3 00:50:50 00:19:46
301 221 LANGER Zdeněk VALACHBAJK Team 114 M20-39 1983 3 00:50:51 00:19:47
302 196 KOŠINA Jiří Stg Kroměříž 29 M50-59 1970 3 00:50:52 00:19:48
303 32 ANDERLOVÁ Monika TITAN Trilife 4 Z19- 2002 3 00:50:54 00:19:50
304 149 HYJÁNEK Karel Kolokroužek Zlín 30 M50-59 1970 3 00:50:56 00:19:52
305 280 PÁNÍKOVÁ Lucie Hulín 20 Z20-34 1986 3 00:50:57 00:19:53
306 84 DĚDIČ Michal Spartan Holešovský region 115 M20-39 1984 3 00:51:10 00:20:06
307 316 SADLEK Tomáš ICIK Team 116 M20-39 1992 3 00:51:19 00:20:15
308 79 DAREBNÍČEK Tomáš Němčice 90 M40-49 1973 3 00:51:20 00:20:16
309 251 HRAZDIL Roman O Sport Kroměříž 91 M40-49 1974 3 00:51:40 00:20:36
310 356 SYMERSKÝ Petr MTB KOZÍ CHLÍVEK 92 M40-49 1976 3 00:51:44 00:20:40
311 325 SKLENÁŘ David Prusinovice 117 M20-39 1997 3 00:51:48 00:20:44
312 246 MELCROVÁ Elen Biatlon Prostějov 5 Z19- 2004 3 00:51:50 00:20:46
313 19 HRDINA Pavel TJ Lokomotiva Břeclav 118 M20-39 1988 3 00:51:51 00:20:47
314 290 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 9 M60-64 1958 3 00:51:59 00:20:55
315 68 BYSTROŇ Vilém STS CHVOJKOVICE BROD 93 M40-49 1974 3 00:52:00 00:20:56
316 121 HÁJEK Josef Zlín 94 M40-49 1980 3 00:52:04 00:21:00
317 105 DVOŘÁK Miroslav Horka nad Moravou 95 M40-49 1973 3 00:52:05 00:21:01
318 147 HUBÍK Jiří TJ SOKOL Racková 119 M20-39 1986 3 00:52:09 00:21:05
319 408 ZIMČÍKOVÁ Izabela Otrokovice 21 Z20-34 1992 3 00:52:16 00:21:12
320 426 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 96 M40-49 1976 3 00:52:20 00:21:16
321 369 TEPLÍČEK Libor KVS Olomouc 31 M50-59 1968 3 00:52:22 00:21:18
322 370 TOBOLÍK Jiří Zlín 120 M20-39 1988 3 00:52:26 00:21:22
323 362 ŠMERDA Roman Brno 97 M40-49 1975 3 00:52:26 00:21:22
324 27 PROKOP Jiří Běhy Zlín 10 M60-64 1956 3 00:52:27 00:21:23
325 430 NĚMEC David MTB KOZÍ CHLÍVEK 98 M40-49 1976 3 00:52:31 00:21:27
326 467 MIKEŠKA Lukáš TJ Prusinovice 121 M20-39 1986 3 00:52:32 00:21:28
327 90 DOSTÁL Pavel DRACY 32 M50-59 1970 3 00:52:37 00:21:33
328 250 MIKA Václav Šišma 33 M50-59 1965 3 00:52:41 00:21:37
329 75 ČIŽMAR Petr Cykloklub NJ 5 M70+ 1949 3 00:52:41 00:21:37
330 321 SEIFER Tomáš Force Team 122 M20-39 1984 3 00:52:42 00:21:38
331 284 PAVLŮSEK Petr Tatetanka 34 M50-59 1968 3 00:52:49 00:21:45
332 441 DOSPÍŠIL David Zlín 35 M50-59 1968 3 00:52:49 00:21:45
333 107 DVOŘÁKOVÁ Eva Alojzov 3 Z60+ 1955 3 00:52:58 00:21:54
334 249 MENŠÍKOVÁ Marcela ASPOT Hulín 6 Z45-54 1972 3 00:53:01 00:21:57
335 207 KRBÍLEK Dalibor Líšná 36 M50-59 1962 3 00:53:04 00:22:00
336 236 MAREK Lukáš Prusinovice 123 M20-39 1986 3 00:53:10 00:22:06
337 310 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 37 M50-59 1969 3 00:53:12 00:22:07
338 403 ZELENKA Lukáš Říkovice 124 M20-39 1984 3 00:53:19 00:22:15
339 34 ANDRÝSEK Jiří Drahotuše 38 M50-59 1968 3 00:53:19 00:22:15
340 261 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 99 M40-49 1974 3 00:53:21 00:22:17
341 476 RABINA Ladislav 39 M50-59 1970 3 00:53:23 00:22:19
342 59 BOZDĚCHOVÁ Věra TJ Liga 100 Olomouc 8 Z35-44 1980 3 00:53:23 00:22:19
343 297 PODSEDNÍK Karel Klub přátel Kunčic 125 M20-39 1988 3 00:53:27 00:22:23
344 125 HANÁČKOVÁ Hana Březolupy 9 Z35-44 1977 3 00:53:32 00:22:28
345 484 SPURNÝ Pavel Hranice 40 M50-59 1969 3 00:53:34 00:22:30
346 73 ČERNÝ Ondřej SoteSport 100 M40-49 1978 3 00:53:37 00:22:33
347 482 VANĚK Petr Olomouc 41 M50-59 1970 3 00:53:38 00:22:34
348 363 ŠNAJDAR Roman Tlumačov 42 M50-59 1969 3 00:53:39 00:22:35
349 422 ŠANDO Martin Atletika Holešov 101 M40-49 1971 3 00:53:40 00:22:36
350 405 ZEMAN Filip Mattoni Freerun Zlín 102 M40-49 1978 3 00:53:43 00:22:39
351 428 LEJSEK Jaroslav Kessy Plešovec 4 M65-69 1953 3 00:53:43 00:22:39
352 35 ANDRÝSEK Václav Drahotuše 126 M20-39 1997 3 00:53:46 00:22:42
353 115 FREITINGER Pavel Vsetín 43 M50-59 1964 3 00:53:48 00:22:44
354 77 DANĚK Ivo Mattoni Freerun Zlín 44 M50-59 1967 3 00:53:53 00:22:49
355 87 DOLEŽEL Petr Kroměříž 6 M70+ 1950 3 00:53:54 00:22:49
356 377 VACULÍK Martin VyukoveVymalovanky.cz 127 M20-39 1988 3 00:53:57 00:22:53
357 375 UHROVÁ Monika Force Team 10 Z35-44 1976 3 00:54:02 00:22:58
358 434 SLANINOVÁ Barbora SK Rudá Hvězda Kroměříž 11 Z35-44 1978 3 00:54:05 00:23:01
359 271 NOVOTNÝ Milan JCBRN COE Vyškov 11 M60-64 1959 3 00:54:21 00:23:17
360 72 ČERNÁ Lenka SoteSport 12 Z35-44 1981 3 00:54:23 00:23:18
361 191 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 7 M70+ 1949 3 00:54:25 00:23:21
362 279 ORSÁG Josef Pomalé šípy Kopřivnice 45 M50-59 1964 3 00:54:26 00:23:22
363 454 ISAKIDISOVÁ Věra 7 Z45-54 1966 3 00:54:27 00:23:23
364 293 PODEŠVA Pavel Běžci z Rya 8 M70+ 1949 3 00:54:37 00:23:33
365 82 DEDEK Martin Ostrava 46 M50-59 1967 3 00:54:48 00:23:44
366 429 KOUTNÝ Jakub 128 M20-39 1988 3 00:54:58 00:23:54
367 347 STRŽÍNEK Karel Běžci z Rya 47 M50-59 1964 3 00:55:01 00:23:57
368 281 PAVEL Jakub Tichá 103 M40-49 1980 3 00:55:04 00:24:00
369 298 POLEŠOVSKÝ Libor ASPOT Hulín 129 M20-39 1982 3 00:55:09 00:24:05
370 142 HRADIL Daniel Kelč 104 M40-49 1978 3 00:55:20 00:24:16
371 103 DVORSKÝ Michal ZAPRO Team 48 M50-59 1968 3 00:55:21 00:24:17
372 417 FUKSA Jiří 130 M20-39 1992 3 00:55:32 00:24:28
373 215 KŘEMEČEK Jakub Poslední polívky 18 M19- 2005 3 00:55:36 00:24:32
374 187 KOLMANOVÁ Lenka Atomy sport club KM 13 Z35-44 1981 3 00:55:48 00:24:43
375 232 MACHÁLKOVÁ Jarmila Kroměříž 14 Z35-44 1976 3 00:55:48 00:24:44
376 329 SKÝPALA Karel Frenštát pod Radhoštěm 49 M50-59 1969 3 00:55:54 00:24:50
377 413 ŽŮRKOVÁ Michaela Bystřice pod Hostýnem 15 Z35-44 1980 3 00:56:03 00:24:59
378 344 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 8 Z45-54 1971 3 00:56:06 00:25:02
379 494 KUNC Michal 105 M40-49 1977 3 00:56:12 00:25:08
380 117 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 4 Z60+ 1959 3 00:56:12 00:25:08
381 93 DOVRTĚLOVÁ Lenka Skáj team 16 Z35-44 1979 3 00:56:31 00:25:26
382 320 SEDLÁŘ Drahoš BK Kuraray 12 M60-64 1959 3 00:56:34 00:25:30
383 378 VACULÍNOVÁ Marcela Šumice 9 Z45-54 1974 3 00:56:36 00:25:32
384 411 ŽDYCH Jaroslav ZIVA 50 M50-59 1962 3 00:56:38 00:25:34
385 425 ŠANDOVÁ Petra Atletika Holešov 10 Z45-54 1973 3 00:56:41 00:25:37
386 222 LÁNÍKOVÁ Kateřina SK Rudá Hvězda Kroměříž 17 Z35-44 1982 3 00:56:44 00:25:40
387 351 SVAČINA Tomáš Kostelec u Holešova 131 M20-39 1990 3 00:56:46 00:25:42
388 39 BAJEROVÁ Jitka Stg Kroměříž 18 Z35-44 1985 3 00:56:54 00:25:50
389 366 ŠŤASTNÝ Jan Holešov 132 M20-39 1986 3 00:57:04 00:26:00
390 440 BUREŠ Petr AD team 106 M40-49 1973 3 00:57:09 00:26:05
391 313 RUDOLFOVÁ Eva SK Pacetluky 19 Z35-44 1983 3 00:57:12 00:26:08
392 211 KRESTA Roman orel Brno zidenice 51 M50-59 1965 3 00:57:14 00:26:10
393 29 ADAMÍK Adam TJ Sokol Racková (SP) 133 M20-39 1992 3 00:57:16 00:26:12
394 183 KLIMEŠOVÁ Jana SBK WiKi Kyjov 3 Z55-59 1963 3 00:57:19 00:26:15
395 171 KALÁB Jiří Ladermon Team 107 M40-49 1978 3 00:57:32 00:26:28
396 176 KAŠÍK Martin BESYS VKJM 108 M40-49 1978 3 00:57:33 00:26:29
397 354 SVOBODA Pavel Krupka 134 M20-39 1995 3 00:57:35 00:26:31
398 387 VERNARSKÝ Jaroslav PEPA team Frýdek-Místek 52 M50-59 1967 3 00:57:37 00:26:33
399 302 POLOMÍK Jiří Zlín 109 M40-49 1975 3 00:57:40 00:26:36
400 372 TRČKOVÁ Hana Kolovrat 20 Z35-44 1980 3 00:57:52 00:26:48
401 465 DORŇÁK David 110 M40-49 1972 3 00:58:10 00:27:06
402 453 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 135 M20-39 1992 3 00:58:16 00:27:12
403 380 VANĚK Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 9 M70+ 1948 3 00:58:19 00:27:15
404 390 VIŠNĚVSKÝ Ladislav Zlín 53 M50-59 1962 3 00:58:24 00:27:20
405 275 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana Atletika Holešov 21 Z35-44 1981 3 00:58:24 00:27:20
406 257 MRAČEK Rostislav Rokytnice 5 M65-69 1954 3 00:58:24 00:27:20
407 457 SOLDÁNOVÁ Kateřina CYKLO ŽOPY 22 Z20-34 1988 3 00:58:37 00:27:33
408 485 VACULÍKOVÁ Katka Cyklo Unite 22 Z35-44 1984 3 00:58:38 00:27:34
409 128 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 11 Z45-54 1969 3 00:58:39 00:27:35
410 129 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 23 Z20-34 1990 3 00:58:39 00:27:35
411 33 MRÁZEK_KMENTOVÁ Andrea Force Team 24 Z20-34 1987 3 00:58:43 00:27:39
412 69 CALETKA Miroslav Bezuchov 54 M50-59 1969 3 00:58:56 00:27:52
413 70 CALETKA Radim Bezuchov 136 M20-39 1993 3 00:58:56 00:27:52
414 338 SOBKOVÁ Hana Komárno 12 Z45-54 1973 3 00:59:00 00:27:56
415 44 BARTÁKOVÁ Michaela Holešov 25 Z20-34 1991 3 00:59:01 00:27:57
416 305 POSPÍŠIL Zdeněk Holešov 137 M20-39 1990 3 00:59:02 00:27:58
417 427 RYS Rudolf SUPERHUMAN 138 M20-39 1991 3 00:59:03 00:27:59
418 104 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 5 Z60+ 1950 3 00:59:04 00:28:00
419 119 GREGUŠOVÁ Ivana Holešov 26 Z20-34 1991 3 00:59:09 00:28:05
420 343 STEHNO Jiří Vesani.cz 55 M50-59 1961 3 00:59:20 00:28:16
421 493 KUNCOVÁ Jarmila 23 Z35-44 1978 3 00:59:23 00:28:19
422 99 DUNGELOVÁ Milada Říkovice 24 Z35-44 1983 3 00:59:27 00:28:23
423 188 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 111 M40-49 1973 3 00:59:40 00:28:36
424 361 ŠILDOVÁ Ilona Prusinovice 27 Z20-34 1991 3 00:59:49 00:28:45
425 153 CHROBÁKOVÁ Alena Komárno 25 Z35-44 1981 3 00:59:52 00:28:48
426 38 BAJEROVÁ Ilona Mašinka 6 Z60+ 1958 3 01:00:03 00:28:59
427 80 DAREBNIČKOVA Anna Přerov 26 Z35-44 1977 3 01:00:03 00:28:59
428 254 MÍSAŘ Tomáš Podlesí 112 M40-49 1977 3 01:00:09 00:29:05
429 216 KŘEMEČKOVÁ Kamila Poslední polívky 27 Z35-44 1983 3 01:00:19 00:29:15
430 307 PRAŽÁKOVÁ Petra Poslední polívky 28 Z35-44 1979 3 01:00:31 00:29:27
431 350 SUMCOVÁ Andrea Stg Kroměříž 13 Z45-54 1974 3 01:00:36 00:29:32
432 268 NEVAŘILOVÁ Pavla Force Team 29 Z35-44 1980 3 01:00:42 00:29:37
433 212 KRULIŠ Jiří BK SAK KARVINÁ 56 M50-59 1961 3 01:00:43 00:29:38
434 318 SEDLÁČEK Jaroslav Lukoveček 6 M65-69 1954 3 01:01:07 00:30:03
435 58 BOMBIK Tomas TomBike 113 M40-49 1974 3 01:01:22 00:30:18
436 389 VIŠNĚVSKÁ Pavla QUORT TEAM Zlín 4 Z55-59 1963 3 01:01:39 00:30:35
437 242 MATISKOVÁ Simona Loučka 28 Z20-34 1994 3 01:01:47 00:30:43
438 385 VELIČKA Jaroslav NEKO Prusinovice 10 M70+ 1944 3 01:02:43 00:31:39
439 301 POLÍVKA Vladimír TTC Olomouc 57 M50-59 1969 3 01:03:25 00:32:21
440 177 KAŠÍKOVÁ Eva BESYS VKJM 30 Z35-44 1982 3 01:03:32 00:32:28
441 331 SLOVÁČKOVÁ Michaela Mattoni Freerun Zlín 31 Z35-44 1985 3 01:04:09 00:33:05
442 83 DĚDEK Tomáš Stg Kroměříž 139 M20-39 1988 3 01:04:40 00:33:36
443 65 BULIČKA Vojtěch AK Kroměříž 19 M19- 2010 3 01:04:58 00:33:54
444 286 PECLOVÁ Lenka ŽENYNATAHU 14 Z45-54 1971 3 01:05:09 00:34:05
445 468 ZITOVÁ Iva 7 Z60+ 1959 3 01:05:32 00:34:28
446 452 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 29 Z20-34 1999 3 01:05:47 00:34:43
447 53 BENEŠOVÁ Radka Run Forrest Run! 30 Z20-34 1999 3 01:05:49 00:34:44
448 299 POLIŠENSKÝ Daniel RBT Slimáci 20 M19- 2002 3 01:05:52 00:34:48
449 182 KLÍČOVÁ Lenka Šneci v běhu 31 Z20-34 1987 3 01:06:07 00:35:03
450 256 MLČOCHOVÁ Helena Kroměříž 32 Z35-44 1984 3 01:06:17 00:35:13
451 138 HOUSÍREK Libor Bystrovany 114 M40-49 1974 3 01:07:03 00:35:59
452 55 BIL Jaroslav Brno 13 M60-64 1959 3 01:07:56 00:36:52
453 386 VELÍSKOVÁ Vladimíra Kroměříž 33 Z35-44 1984 3 01:10:53 00:39:49
454 131 HLADKÁ Ivana Veselí nad Moravou 15 Z45-54 1969 3 01:11:25 00:40:21
455 291 PIKAL Karel KVS Olomouc 11 M70+ 1949 3 01:11:27 00:40:23
456 201 KOVÁŘ Rostislav AK Olomouc 7 M65-69 1951 3 01:12:17 00:41:13
457 91 DOSTALÍK Václav AK Olomouc 12 M70+ 1940 3 01:12:37 00:41:33
458 94 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 14 M60-64 1960 3 01:13:22 00:42:18
459 134 HOLÝ Josef AC Moravská Slávia Brno 13 M70+ 1941 3 01:14:07 00:43:03
460 469 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 14 M70+ 1946 3 01:15:15 00:44:11
461 124 HÁNA Květoslav SVATOBOŘICE MISTŘÍN 15 M70+ 1937 3 01:16:36 00:45:32
462 52 BENEŠ Edvard Svatý Kopeček Liga 100 Olomouc 8 M65-69 1951 3 01:17:01 00:45:57

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 5 ČÍPA Jiří Salomon/Suunto M20-39 1985 1 01:21:14 2 kola
DNS 25 MIKO Aleš SSK Vítkovice M20-39 1984 1 01:21:11 2 kola
DNS 26 RAPČAN Lukáš Dracy team M40-49 1978 0 3 kola
DNS 48 BARTOŇKOVÁ Nina AK Drnovice Z20-34 1990 1 01:21:12 2 kola
DNS 60 BOŽA Václav LowellPro Runing Team M20-39 1996 1 01:21:11 2 kola
DNS 63 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno Z60+ 1960 0 3 kola
DNS 111 FOJTÍK Petr Zvonek Sport Valašské Klobouky M50-59 1964 1 01:21:06 2 kola
DNS 114 FRANEK Alan BK SAK Ložiska Karviná M40-49 1971 1 01:21:06 2 kola
DNS 116 FRYDRYCH Martin Líšná M20-39 1983 1 01:21:04 2 kola
DNS 130 HERMANOVÁ Dana Hulín Z20-34 1987 1 01:21:10 2 kola
DNS 133 HODIS Jakub Lipník nad Bečvou M40-49 1979 1 01:21:10 2 kola
DNS 144 HRACHOVÝ Ondřej Prusinovice M20-39 1984 1 01:21:04 2 kola
DNS 152 CHARUZA Pavel Běžci z Rya M40-49 1972 1 01:21:04 2 kola
DNS 161 JANÍČEK Róbert BK Lysá pod Makytou M50-59 1969 0 3 kola
DNS 178 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov M40-49 1975 1 01:21:10 2 kola
DNS 186 KOLIBA Ondrej Hradčany M65-69 1951 1 01:21:06 2 kola
DNS 190 KONÍČEK Jakub Finančné centrum Team M20-39 1993 1 01:21:10 2 kola
DNS 195 KORVASOVÁ Tereza Vnorovy v pohybu Z20-34 1996 1 01:21:03 2 kola
DNS 205 KRAPPMANN Marie Olomouc Z35-44 1977 1 00:26:21 2 kola
DNS 214 KRUPIČKA Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí M65-69 1953 1 01:21:09 2 kola
DNS 219 KUCHAŘÍKOVÁ Anna Kelč Z35-44 1983 1 01:21:10 2 kola
DNS 225 LEŽÁKOVÁ Markéta Bystřice pod Hostýnem Z35-44 1982 1 01:17:08 2 kola
DNS 229 LOUČKA Tadeáš ASPOT Hulín M20-39 1994 1 01:21:05 2 kola
DNS 237 MARTINCOVÁ Táňa Zlín Z20-34 1987 1 01:21:11 2 kola
DNS 252 MINAŘÍK Petr KKZ M40-49 1976 1 01:21:07 2 kola
DNS 255 MLČÁK Václav Osek nad Bečvou M40-49 1980 1 01:21:10 2 kola
DNS 289 PETR Jiří Zlín - Kudlov M65-69 1954 2 01:17:07 1 kolo
DNS 323 SCHILKOVA Alexandra Prerov Z35-44 1981 1 01:21:10 2 kola
DNS 327 SKLENÁŘOVÁ Petra Holešov Z20-34 1986 1 01:21:13 2 kola
DNS 335 SMYČEK Lukáš TJ FS Napajedla M20-39 1983 1 01:21:10 2 kola
DNS 345 STIBOR Daniel Rohálov bike team M20-39 1990 1 00:04:48 2 kola
DNS 346 STRÁNSKÝ Aleš AK Iscarex Česká Třebová M60-64 1960 1 01:21:06 2 kola
DNS 376 VACARDA Vladimír ELEVEN Run Team M60-64 1959 1 01:21:10 2 kola
DNS 391 VITKOVA Alice Beskydsští Pacoši Z35-44 1979 1 01:21:03 2 kola
DNS 402 ZDRÁHAL Marek Chomýž M40-49 1977 1 01:21:11 2 kola
DNS 404 ZELINKA Miroslav Tršice M50-59 1967 1 01:21:11 2 kola
DNS 479 JARONEK Martin Mattoni Zlín M50-59 1969 0 3 kola
DNF 228 LORENCOVÁ Linda Sokol Plumlov Z35-44 1976
DNF 139 HOUSÍREK Ondřej KARAT eXtreme Heads M19- 2011
DNF 140 HOUSÍRKOVÁ Šárka Bystrovany Z45-54 1971

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.