Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

19. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + BABY SPAC - Celkové pořadí po 3. etapách

Datum pořádání od 14.09.2019 08:45 do 14.09.2019 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 16:30 hod

Vzdálenost (km)17,30
Počet kol3
Počet závodníků80
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 39 KOJTAL Tomáš R.C.T. MARTIN 1 Muži_B 1986 3 00:47:41
2 63 KUBALA Patrik Cyklisti Martin 1 Muži_A 1991 3 00:49:13 00:01:32
3 44 BLAŤÁK Petr Cyklosport Hranice 2 Muži_A 1995 3 00:49:25 00:01:43
4 52 RADEK Patrik on-off team 1 Junioři_M 2001 3 00:49:52 00:02:10
5 35 STŘÍŽ Matyáš Loko Campagnolo Krnov 2 Junioři_M 2004 3 00:49:58 00:02:16
6 36 PETŘÍK Zdeněk Loko Campagnolo Krnov 2 Muži_B 1980 3 00:50:54 00:03:12
7 75 TICHÝ Peter CYS Žilina 3 Muži_A 1993 3 00:51:06 00:03:24
8 8 MRÓZEK Marian TJ TŽ Třinec 1 Muži_C 1973 3 00:51:12 00:03:30
9 47 HALTOF Aleš Continental Frenštát p R. 3 Muži_B 1983 3 00:51:58 00:04:16
10 74 KRÁLIK Ján CYS Žilina 4 Muži_A 1997 3 00:52:02 00:04:20
11 55 MITALA Jozef Kubicasport Zilina 4 Muži_B 1989 3 00:52:05 00:04:23
12 13 NAGY Tomáš Osmos Cycling team 5 Muži_B 1989 3 00:52:23 00:04:41
13 17 MARTINÁK JOSEF myonic 2 Muži_C 1975 3 00:52:50 00:05:08
14 22 CHOVANEC David Force Kck Zlín 5 Muži_A 1995 3 00:53:09 00:05:28
15 42 PROKEŠ Stanislav Prokesteam 1 Muži D 1968 3 00:53:18 00:05:37
16 21 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 2 Muži D 1967 3 00:53:35 00:05:54
17 29 GALATÍK Roman CK Frenstat 1 6 Muži_A 1977 3 00:54:04 00:06:23
18 23 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 7 Muži_A 1979 3 00:54:10 00:06:29
19 68 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM 6 Muži_B 1989 3 00:54:19 00:06:37
20 31 UVÍRA Václav Orlík Orlová zs 7 Muži_B 1981 3 00:54:45 00:07:03
21 11 FIGALLA Michal Cyklo Tým Horní Bludovice 3 Junioři_M 2001 3 00:55:07 00:07:25
22 16 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 3 Muži_C 1972 3 00:55:42 00:08:01
23 6 MITRENGA Petr TJ TŽ Třinec 4 Muži_C 1977 3 00:55:46 00:08:04
24 70 LUKŠA David KILPI RACING TEAM 8 Muži_A 1992 3 00:56:15 00:08:34
25 62 KAHÁNEK Filip CK Continental Frenštát p.R. 1 4 Junioři_M 2001 3 00:56:58 00:09:16
26 20 SLEZÁK Josef Force Kck Zlín 1 Muži E 1959 3 00:57:13 00:09:31
27 64 TOMAN Jiří Kopřivnice 9 Muži_A 1997 3 00:57:59 00:10:17
28 5 SIKORA Marian TJ TŽ Třinec 8 Muži_B 1987 3 00:58:08 00:10:27
29 80 SNITKA Silvester CK FALANGE BRATISLAVA 3 Muži D 1965 3 00:58:20 00:10:38
30 24 KUPKA Anton KKM Čadca 5 Muži_C 1976 3 00:58:38 00:10:56
31 56 TOMÁŠKA Milan Cyklisti Trnava 6 Muži_C 1971 3 00:58:38 00:10:57
32 15 NOVÁK Milan YOGI Racing Olešná 2 Muži E 1957 3 00:58:43 00:11:01
33 10 BARAN Petr SK Bagbike 4 Muži D 1960 3 00:59:16 00:11:34
34 27 CHUDÝ Radek 2K BIKE Club Odry 7 Muži_C 1971 3 00:59:57 00:12:16
35 43 MÍČEK Oldřich 2K Bike Klub Odry 3 Muži E 1958 3 01:00:40 00:12:58
36 69 ČAPLA JAKUB KILPI RACING TEAM 10 Muži_A 1992 3 01:00:50 00:13:08
37 65 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 8 Muži_C 1971 3 01:00:51 00:13:10
38 28 DLUHÝ Martin CK Continental Frenštát 1 11 Muži_A 1997 3 01:00:55 00:13:14
39 40 JELÍNEK Tomáš Procycling Team Bratislava 5 Muži D 1963 3 01:01:06 00:13:24
40 32 VENDLOVSKÝ Petr Force Kck Zlín 9 Muži_C 1977 3 01:01:21 00:13:40
41 73 WILHELM Jaroslav HOBBY BOHUMÍN 6 Muži D 1967 3 01:01:50 00:14:09
42 34 ZÁBRODSKÝ Filip Loko Campagnolo Krnov 5 Junioři_M 2003 3 01:03:17 00:15:36
43 46 JUREČKA Roman CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 10 Muži_C 1978 3 01:03:37 00:15:55
44 30 BLAHUT Radek Verge czech republic 11 Muži_C 1973 3 01:03:41 00:15:59
45 3 CHRASTINA František_ml CYKLOKLUB TURZOVKA 6 Junioři_M 2002 3 01:04:08 00:16:26
46 33 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 1 Muži_F 1951 3 01:04:40 00:16:58
47 49 ILLÍK Vlastimil CK Nitra 4 Muži E 1958 3 01:06:03 00:18:21
48 66 PECHOVÁ Vlaďka KILPI RACING TEAM 1 Ženy_B 1973 3 01:06:03 00:18:21
49 76 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 7 Muži D 1962 3 01:07:58 00:20:16
50 61 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 12 Muži_C 1973 3 01:08:00 00:20:19
51 79 ŠKANDERA Karel Cyklo Tým Horní Bludovice 8 Muži D 1961 3 01:08:01 00:20:19
52 19 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 13 Muži_C 1970 3 01:08:30 00:20:48
53 78 HAMMERL Martin Cyklo Tým Horní Bludovice 9 Muži_B 1987 3 01:08:37 00:20:55
54 18 SEDLÁŘ Milan Force Kck Zlín 14 Muži_C 1971 3 01:10:05 00:22:23
55 26 URBANÍK Pavol 15 Muži_C 1978 3 01:10:12 00:22:31
56 77 CIESLAROVÁ Marcela Cyklo Tým Horní Bludovice 1 Ženy_A 1999 3 01:10:42 00:23:01
57 7 NĚMCZYK Jan 9 Muži D 1963 3 01:11:53 00:24:11
58 25 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 10 Muži D 1969 3 01:14:23 00:26:41
59 67 BEZOVÝ Alexander AXBsportservis Trenčín 5 Muži E 1959 3 01:15:29 00:27:47
60 41 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 2 Muži_F 1950 3 01:16:07 00:28:25
61 4 KONTÚR Milan Trenštát 11 Muži D 1960 3 01:16:48 00:29:06
62 45 MARKOVÁ Nikola CK Continental Frenštát p.R. 2 Ženy_A 1996 3 01:16:50 00:29:08
63 14 KOPŘIVA Miroslav CK Continental Frenštát 1 12 Muži D 1961 3 01:17:49 00:30:08
64 9 VESELÝ Petr TJ TŽ Třinec 3 Muži_F 1943 3 01:17:51 00:30:09
65 38 DUBSKÁ Kateřina Head Pro Team 3 Ženy_A 2001 3 01:20:02 00:32:21
66 48 KRCHŇÁK Pavel ACK Stará Ves n.O 13 Muži D 1961 3 01:20:43 00:33:01
67 2 CHRASTINA František CYKLOKLUB TURZOVKA 14 Muži D 1966 3 01:24:02 00:36:20
68 71 LUKŠA Vlastimil 15 Muži D 1963 3 01:25:58 00:38:17
69 37 KIJANICOVÁ Marika Klokočov 4 Ženy_A 1992 3 01:30:10 00:42:28
70 60 HAVRLANT Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7 Junioři_M 2003 3 01:31:24 00:43:43
71 59 HAAS Robert SK Bagbike 16 Muži_C 1974 3 01:35:48 00:48:06
72 58 BÁRTA Miroslav SK Bagbike Ostrava 6 Muži E 1954 3 01:38:18 00:50:36
73 57 HOLLÁ Kateřina DK BIKESHOP Racing Team 2 Ženy_B 1978 3 01:46:20 00:58:38
74 12 SKOTNICA Josef SKP Opava 4 Muži_F 1952 3 01:53:08 01:05:26
75 72 MOTL BOHUMIR 5 Muži_F 1951 2 00:44:39 1 kolo
76 1 CHRASTINOVÁ Veronika CYKLOKLUB TURZOVKA 5 Ženy_A 2000 2 00:55:50 1 kolo
77 51 BAJCÁR Štefan Makov 17 Muži_C 1978 1 00:21:27 2 kola
78 50 BAJCAROVÁ Mária Makov 3 Ženy_B 1979 1 00:35:54 2 kola
79 54 SUKUPČÁK Martin CYS Žilina 6 Muži_F 1948 1 00:37:47 2 kola

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 53 KLÉZL David VSK Univerzita Brno Muži_A 1994 0 3 kola

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.