Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

Zámecká 5 - 5000m

Datum pořádání od 07.06.2019 16:00 do 07.06.2019 19:30
Technický delegátAntonín Peška
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 18:30 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků133
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž ONěmec 1 M20-39 1988 2 00:16:58
2 86 KUČERA Petr KESBUK Grymov 1 M40-49 1975 2 00:17:14 00:00:15
3 110 DANĚK Jiří Rozběháme Uherské Hradiště 2 M40-49 1976 2 00:17:38 00:00:39
4 133 JANDA Jakub Rohálov bike team 2 M20-39 1991 2 00:17:48 00:00:50
5 109 DOLEŽAL Zdeněk Přerov 3 M40-49 1974 2 00:17:51 00:00:53
6 8 SEDLÁČEK Josef AK Kroměříž ONěmec 4 M40-49 1970 2 00:18:03 00:01:05
7 113 ČERVENKA Jiří SK Jaroslavice 3 M20-39 1986 2 00:18:07 00:01:09
8 32 DEDEK Aleš AD team 5 M40-49 1975 2 00:18:21 00:01:22
9 82 ŠAFRÁNEK Tomáš Horní Moštěnice 4 M20-39 1992 2 00:18:33 00:01:35
10 88 MADĚRIČ Jan Uherské Hradiště 5 M20-39 1991 2 00:18:38 00:01:39
11 57 BAROT Josef Slavkov pod Hostýnem 6 M20-39 1982 2 00:18:46 00:01:48
12 67 GAJDŮŠEK Adam TRIMITY Sport Academy 1 M19- 2000 2 00:18:50 00:01:52
13 116 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 6 M40-49 1974 2 00:18:55 00:01:57
14 89 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 7 M20-39 1987 2 00:19:01 00:02:03
15 124 CUPERJAK Vitalij Holešov 8 M20-39 1997 2 00:19:01 00:02:03
16 78 JEDLIČKA Dalibor SSK Vítkovice 9 M20-39 1991 2 00:19:09 00:02:10
17 12 POSPÍŠIL Petr Otice 7 M40-49 1979 2 00:19:20 00:02:22
18 75 BEČICA Petr VALACHBAJK Team 10 M20-39 1990 2 00:19:24 00:02:25
19 11 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNIVERZITA BRNO FESTRA BRNO 1 Ž20-39 1993 2 00:19:30 00:02:32
20 123 KARAS Vit Tučapy 11 M20-39 1994 2 00:19:49 00:02:50
21 72 ZICH Radek Olomouc 12 M20-39 1984 2 00:19:51 00:02:52
22 7 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž ONěmec 13 M20-39 1982 2 00:19:52 00:02:54
23 81 OMELKA Tomáš Bystřice pod Hostýnem 2 M19- 2004 2 00:19:54 00:02:56
24 83 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 14 M20-39 1993 2 00:20:08 00:03:10
25 85 PAVLÍČEK Roman RRP 15 M20-39 1990 2 00:20:12 00:03:14
26 52 MENŠÍK Petr ASPOT Hulín 8 M40-49 1970 2 00:20:15 00:03:16
27 9 STANĚK Petr AK Kroměříž ONěmec 9 M40-49 1973 2 00:20:30 00:03:31
28 10 NOVOTNÁ Martina AK Kroměříž ONěmec 2 Ž20-39 1988 2 00:20:34 00:03:36
29 115 VYSLOUŽIL Jan Holešov 16 M20-39 1981 2 00:20:35 00:03:36
30 96 MÍKA Radan SK Skokan uniploty 10 M40-49 1977 2 00:20:42 00:03:44
31 99 ZLÁMAL Jiří TITAN Trilife 17 M20-39 1988 2 00:20:47 00:03:49
32 60 KAROL Marek Holešov 11 M40-49 1977 2 00:20:53 00:03:55
33 119 SKŘEČEK Jiří SK Přerov 12 M40-49 1974 2 00:20:57 00:03:59
34 46 ZBRANEK Václav VALACHBAJK Team 18 M20-39 1981 2 00:21:11 00:04:13
35 102 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 13 M40-49 1971 2 00:21:20 00:04:21
36 2 KLAPIL Luděk OD Morava Holešov 14 M40-49 1973 2 00:21:20 00:04:22
37 112 NERADIL Svatopluk Líšná 19 M20-39 1980 2 00:21:34 00:04:36
38 17 JÍNKOVÁ Veronika Team Sobičky 3 Ž20-39 1986 2 00:21:45 00:04:47
39 118 DORUŠEK Pavel Slawex runners 1 M60+ 1954 2 00:21:53 00:04:55
40 95 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO Team 4 Ž20-39 1988 2 00:22:06 00:05:08
41 63 HVĚZDA Petr GYM Boys 20 M20-39 1987 2 00:22:10 00:05:12
42 14 TOPIČ Patrik Junior cup 15 M40-49 1979 2 00:22:15 00:05:16
43 117 ZICHOVÁ Miroslava Slawex runners 5 Ž20-39 1981 2 00:22:15 00:05:16
44 29 JONÁŠEK Zdeněk Já sám 21 M20-39 1982 2 00:22:16 00:05:18
45 42 GRULICHOVA Simona AK Drnovice 1 Ž40-49 1972 2 00:22:17 00:05:19
46 31 SEDLÁŘ Zbyněk Brusné 16 M40-49 1977 2 00:22:32 00:05:34
47 74 ZELA Dalibor pajzly.cz 17 M40-49 1976 2 00:22:36 00:05:38
48 38 LIČMAN Aleš KONRAD TOOLS TEAM 2 M60+ 1959 2 00:22:38 00:05:40
49 40 TVARŮŽKA Tomáš Oněmec.cz 18 M40-49 1972 2 00:22:42 00:05:44
50 98 DANĚK Roman Kroměříž 22 M20-39 1993 2 00:22:43 00:05:44
51 55 FIURÁŠEK Pavel Martince 23 M20-39 1981 2 00:22:46 00:05:47
52 71 URBIŠ Jan Stolní tenis BpH 24 M20-39 1997 2 00:22:48 00:05:50
53 73 MORÁČEK Jakub Bystřice pod Hostýnem 25 M20-39 1994 2 00:22:52 00:05:54
54 27 SICHÁLKOVÁ Jana PUNK tým 6 Ž20-39 1988 2 00:22:53 00:05:54
55 47 ŽÁČEK Václav Přerov 26 M20-39 1983 2 00:22:55 00:05:57
56 26 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 19 M40-49 1979 2 00:22:56 00:05:57
57 94 KOTEK Karel Kroměříž 1 M50-59 1965 2 00:23:00 00:06:01
58 65 LAPÁČEK Marek Prosenice 20 M40-49 1976 2 00:23:02 00:06:04
59 125 KRISTEK Tomáš AK Kroměříž ONěmec 27 M20-39 1999 2 00:23:09 00:06:10
60 62 VRUBEL Petr 28 M20-39 1981 2 00:23:13 00:06:15
61 61 BARBOŘÁK Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 3 M60+ 1959 2 00:23:20 00:06:22
62 111 BRÁZDOVÁ Veronika VALACHBAJK Team 7 Ž20-39 1990 2 00:23:21 00:06:22
63 68 MITÁČKOVÁ Kateřina Zlín 8 Ž20-39 1996 2 00:23:22 00:06:23
64 101 DŮJKA Martin Stg Kroměříž 29 M20-39 1995 2 00:23:40 00:06:41
65 126 ČECHMÁNKOVÁ Olga AD team 30 M20-39 1981 2 00:23:45 00:06:47
66 24 REMEŠ DAVID CANDY PLUS Rohatec 21 M40-49 1977 2 00:23:51 00:06:53
67 80 MLČÁKOVÁ Eva PUNK tým 9 Ž20-39 1982 2 00:24:10 00:07:12
68 127 JELÍNEK Milan Orel jednota Bystřice pod Hostýnem 22 M40-49 1979 2 00:24:21 00:07:22
69 30 SEDLÁŘOVÁ Zuzana Brusné 10 Ž20-39 1984 2 00:24:28 00:07:29
70 70 URBIŠ Jakub Bystřice pod Hostýnem 31 M20-39 1994 2 00:24:39 00:07:41
71 28 ŽŮRKOVÁ Michaela Bystřice pod Hostýnem 11 Ž20-39 1980 2 00:24:46 00:07:47
72 48 ŠNAJDAR Roman Tlumačov 2 M50-59 1969 2 00:24:51 00:07:53
73 76 URUBKOVÁ Michaela Otrokovice 12 Ž20-39 1990 2 00:24:53 00:07:54
74 54 UHEREK Miloslav CANDY PLUS Rohatec 23 M40-49 1972 2 00:24:58 00:07:59
75 120 KRBÍLEK Dalibor Gemini 3 M50-59 1962 2 00:25:03 00:08:04
76 35 MENŠÍKOVÁ Marcela ASPOT Hulín 2 Ž40-49 1972 2 00:25:15 00:08:16
77 100 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 24 M40-49 1974 2 00:25:18 00:08:20
78 45 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 1 Ž50+ 1969 2 00:25:31 00:08:33
79 39 CHYTIL Vladimír Všechovice 4 M60+ 1950 2 00:25:44 00:08:46
80 97 HEJNÍČEK Pavel Roštění 25 M40-49 1970 2 00:25:49 00:08:50
81 43 SERVUSOVÁ Michaela SK Pacetluky 13 Ž20-39 1996 2 00:25:58 00:09:00
82 56 VYBÍRAL Jakub Červený Hrádek 26 M40-49 1975 2 00:25:59 00:09:01
83 134 STEHLÍK Alexandr AK Kroměříž 3 M19- 2003 2 00:26:27 00:09:28
84 44 TOMANOVÁ Eva Kroměříž 14 Ž20-39 1980 2 00:26:28 00:09:29
85 90 POSPÍŠILOVÁ Alena STG Holešov 15 Ž20-39 1988 2 00:26:31 00:09:32
86 64 PLACHÝ Ondřej GYM Boys 32 M20-39 1988 2 00:26:34 00:09:36
87 59 KAROLOVA Petra Holešov 3 Ž40-49 1976 2 00:26:38 00:09:40
88 132 ŠTURM Zbyněk Holešov 27 M40-49 1976 2 00:26:42 00:09:43
89 69 LÁNÍKOVÁ Kateřina SK Rudá Hvězda Kroměříž 16 Ž20-39 1982 2 00:26:42 00:09:44
90 22 ŠANDOVÁ Petra Atletika Holešov 4 Ž40-49 1973 2 00:27:04 00:10:05
91 103 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 28 M40-49 1973 2 00:27:27 00:10:29
92 77 KOUTNÁ Veronika Holešov 1 Ž19- 2002 2 00:27:31 00:10:33
93 41 DOČEKAL Vladimír Holešov 4 M19- 2003 2 00:27:40 00:10:41
94 23 LEŽÁKOVÁ Markéta Bystřice pod Hostýnem 17 Ž20-39 1982 2 00:27:55 00:10:56
95 91 GREGOR David DMD 33 M20-39 2010 2 00:28:07 00:11:09
96 92 GREGOR Vladimír DMD 29 M40-49 1976 2 00:28:07 00:11:09
97 51 KLIBROVÁ Jana Frckatý vuzek 2 Ž50+ 1967 2 00:28:10 00:11:12
98 6 ŠTĚPÁNKOVÁ Anna KOBRA Vsetín 2 Ž19- 2009 2 00:28:11 00:11:12
99 15 SOLDÁNOVÁ Kateřina CYKLO ŽOPY 18 Ž20-39 1988 2 00:28:22 00:11:24
100 93 KOTKOVÁ Hana Kroměříž 3 Ž50+ 1969 2 00:28:25 00:11:26
101 106 CHYŤOVÁ Andrea Roštění 19 Ž20-39 1992 2 00:28:28 00:11:30
102 122 PISKA Břetislav Holešov 34 M20-39 1981 2 00:28:28 00:11:30
103 130 VOJKŮVKOVÁ Silvie Němčice 35 M20-39 1991 2 00:28:51 00:11:53
104 128 GREGUŠOVÁ Ivana Holešov 20 Ž20-39 1991 2 00:28:51 00:11:53
105 129 ŠILDOVÁ Ilona Prusinovice 21 Ž20-39 1991 2 00:28:51 00:11:53
106 84 VYSLOUŽILOVÁ Marie Bystřice pod Hostýnem 30 M40-49 1970 2 00:28:52 00:11:53
107 34 ZDRÁHAL Jaroslav Osek nad Bečvou 4 M50-59 1963 2 00:28:53 00:11:55
108 33 DEDKOVÁ Blanka AD team 5 Ž40-49 1977 2 00:28:53 00:11:55
109 79 KOPČO Radovan Martince 31 M40-49 1975 2 00:29:06 00:12:07
110 13 DOLEŽELÍKOVÁ Kristýna Roštění 22 Ž20-39 1989 2 00:29:37 00:12:39
111 104 KONEČNÁ Marta DRACY 6 Ž40-49 1974 2 00:30:11 00:13:13
112 50 SYCHROVÁ Anna Otrokovice 3 Ž19- 2001 2 00:30:13 00:13:15
113 121 PRAŽÁKOVÁ Petra Poslední polívky 7 Ž40-49 1979 2 00:30:24 00:13:26
114 107 SMÝKALOVÁ Zuzana Rymice 23 Ž20-39 1991 2 00:30:32 00:13:33
115 108 JANALÍK Zdeněk Rymice 36 M20-39 1986 2 00:30:32 00:13:34
116 58 BÍLEK Lukáš Holešov 32 M40-49 1974 2 00:30:39 00:13:40
117 20 DĚDEK Tomáš Stg Kroměříž 37 M20-39 1988 2 00:30:50 00:13:52
118 87 POSPÍŠIL Miroslav Holešov 5 M50-59 1962 2 00:31:02 00:14:03
119 37 SIDORENKO Alexej Holešov 38 M20-39 1983 2 00:31:30 00:14:31
120 36 SIDORENKO Jitka Holesov 24 Ž20-39 1983 2 00:31:30 00:14:31
121 3 SPRUŽINA Jan Hulín 5 M19- 2012 2 00:32:03 00:15:05
122 49 KRÝSLOVÁ Svatava Otrokovice 8 Ž40-49 1974 2 00:32:19 00:15:20
123 5 SMÉKALOVÁ Tereza Hulín 25 Ž20-39 1988 2 00:32:43 00:15:45
124 21 ALBERTOVÁ Jana Bystřice pod Hostýnem 39 M20-39 1984 2 00:33:00 00:16:01
125 105 HEJNÍKOVÁ Hanka Holešov 4 Ž50+ 1969 2 00:34:23 00:17:25
126 16 SLÁDEČKOVÁ Nikola Němčice 4 Ž19- 2011 2 00:37:39 00:20:41
127 18 SLÁDEČKOVÁ Lenka Němčice 26 Ž20-39 1982 2 00:37:40 00:20:41
128 19 DĚDKOVÁ Petra Tlumačov 27 Ž20-39 1989 2 00:37:40 00:20:41
129 131 KREJČÍ Jana Holešov 28 Ž20-39 1994 2 00:38:10 00:21:11
130 66 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 6 M50-59 1966 2 00:38:23 00:21:24
131 4 SPRUŽINOVÁ Monika Hulín 29 Ž20-39 1980 2 00:39:00 00:22:02

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 25 DOLEŽEL Oldřich Holešov M60+ 1951
DNF 114 JARONĚK Martin Mattoni Zlín M50-59 1969

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.