Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 23.02.2019 09:00 do 23.02.2019 20:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků205
StavPrezentace probíhá

Seznam online registrovaných účastníků

Registrováno Jméno Pohlaví Klub Ročník Kategorie Stav
15.01.2019 18:08 VALD Jiří Muž Ekodrill Zlín 1973 M40-49 Zapl.
27.12.2018 18:30 ADÁMEK Oldřich Muž TJ Liga 100 Olomouc 1966 M50-59 Zapl.
10.01.2019 20:07 ADÁMKOVÁ Kristýna Žena 1995 Z20-34 Nezapl.
18.01.2019 12:24 ALBERTOVÁ Jana Žena Holky tomky 1984 M20-39 Nezapl.
31.12.2018 15:33 BAČOVSKÝ Václav Muž 1991 M20-39 Zapl.
23.12.2018 10:17 BALÁŽ Roman Muž Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 1965 M50-59 Nezapl.
23.12.2018 13:23 BALÁŽOVÁ Anna Žena Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 2009 Z19- Nezapl.
04.01.2019 08:24 BAROT Josef Muž Tj Slavkov pod Hostýnem 1982 M20-39 Zapl.
11.01.2019 16:57 BARTÁK Radim Muž Kolovna KM-BT Morkovice 1980 M20-39 Nezapl.
12.01.2019 15:31 BEZUCHA Jiří Muž Pohyb a zdravi 1962 M50-59 Nezapl.
17.01.2019 21:41 BLÁHA Jan Muž BTT Libochovice 1978 M40-49 Zapl.
10.01.2019 13:56 BOSÁK Martin Muž PSK Přerov 1979 M40-49 Zapl.
08.01.2019 18:04 BOŽA Václav Muž LowellPro Runing Team 1996 M20-39 Zapl.
06.01.2019 13:02 BRADA Lukáš Muž Skaštice 1978 M40-49 Zapl.
22.12.2018 20:43 BUCŇÁK Ondřej Muž Bike triatlon Morkovice 1991 M20-39 Zapl.
06.01.2019 00:14 BUDINSKÁ Hana Žena AC Moravská Slavia Brno 1960 Z55+ Zapl.
20.12.2018 22:19 BURDA Filip Muž inTrenér Petr Kopřiva 1991 M20-39 Zapl.
10.01.2019 17:18 CABÁK Jiří Muž Hanačka Hulín 1979 M40-49 Zapl.
08.01.2019 18:46 CALETKA Miroslav Muž Bezuchov 1969 M50-59 Zapl.
25.12.2018 13:27 CALETKA Radim Muž 1993 M20-39 Zapl.
02.01.2019 10:37 COPPLE Shaun Muž MBC 1979 M40-49 Zapl.
15.01.2019 22:45 ČERNOCH Jiří Muž Trisk Olomouc 1967 M50-59 Zapl.
06.01.2019 21:27 DANĚK Ivo Muž Mattoni Freerun Zlín 1967 M50-59 Zapl.
14.01.2019 07:08 DAREBNÍČEK Lukaš Muž 2001 M19- Zapl.
14.01.2019 07:10 DAREBNÍČKOVÁ Anna Žena 1977 Z35-44 Zapl.
04.01.2019 09:32 DĚDKOVÁ Kateřina Žena 1987 Z20-34 Nezapl.
13.01.2019 16:31 DOČKALOVÁ Jana Žena Kojetín 1972 Z45-54 Nezapl.
20.12.2018 14:01 DOHNAL Petr Muž Zapro team 1981 M20-39 Zapl.
17.01.2019 21:32 DOLEŽEL Petr Muž Cyklo MXM 1950 M65-69 Nezapl.
02.01.2019 18:54 DORUŠEK Pavel Muž 1954 M65-69 Zapl.
21.12.2018 07:06 DOSTÁL Pavel Muž DRACY 1970 M40-49 Zapl.
06.01.2019 23:42 DVORSKÝ Ladislav Muž MK Seitl Ostrava 1965 M50-59 Zapl.
15.01.2019 14:39 DVORSKÝ Michal Muž ZAPRO TEAM 1968 M50-59 Zapl.
29.12.2018 00:05 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar Žena AC Moravská Slavia Brno 1950 Z55+ Zapl.
13.01.2019 14:16 DVOŘÁK Pavel Muž ONěmec 1982 M20-39 Zapl.
03.01.2019 08:34 EGNER Jakub Muž FORCE TEAM 1975 M40-49 Zapl.
10.01.2019 18:34 ELZNER Petr Muž 1981 M20-39 Zapl.
13.01.2019 16:32 FLORECOVÁ Romana Žena Kojetín 1979 Z35-44 Nezapl.
03.01.2019 11:08 FOJTÍK Petr Muž ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 1964 M50-59 Zapl.
03.01.2019 08:25 FOUSEK Jan Muž MK Seitl Ostrava 1991 M20-39 Zapl.
05.01.2019 19:05 GREGOR Vladimír Muž DMD 1976 M40-49 Zapl.
28.12.2018 17:07 GREGUŠOVÁ Ivana Žena 1991 Z20-34 Zapl.
28.12.2018 16:49 GRULICHOVA Simona Žena Prerov 1972 Z45-54 Zapl.
13.01.2019 12:15 HANKE David Muž AKEZ Kopřivnice 1971 M40-49 Nezapl.
06.01.2019 20:04 HÉGROVÁ Ivona Žena Valím Valím Hostěrádky 1969 Z45-54 Nezapl.
11.01.2019 19:14 HEJNÍČEK Pavel Muž 1970 M40-49 Zapl.
10.01.2019 21:04 HORÁK Jakub Muž KHS Zlín 1992 M20-39 Zapl.
03.01.2019 16:30 HORÁK Pavel Muž AHA Vyškov 1961 M50-59 Zapl.
31.12.2018 14:44 HRADIL Jaroslav Muž Kostelec u Holešova 1987 Z20-34 Zapl.
20.12.2018 20:10 HRACHOVÝ Ondřej Muž Prusinovice 1984 M20-39 Zapl.
07.01.2019 12:47 HRDINA Tomáš Muž AC Moravská Slavia Brno 1979 M40-49 Zapl.
13.01.2019 20:54 HYJÁNEK Karel Muž Kolokroužek Zlín 1970 M40-49 Zapl.
25.12.2018 13:26 IMRICHOVÁ Markéta Žena 1990 Z20-34 Zapl.
03.01.2019 14:28 JARKOVSKÝ Jaroslav Muž Unite Cyklosport 1968 M50-59 Zapl.
20.12.2018 16:47 JÍNKOVÁ Veronika Žena 1986 Z20-34 Zapl.
15.01.2019 08:33 JULINA Jiri Muž TJ Sokol Veselá / SDH Veselá 1985 M20-39 Nezapl.
09.01.2019 12:03 JULINOVÁ Kateřina Žena 1993 Z20-34 Nezapl.
03.01.2019 08:34 KALÁB Jiří Muž 1978 M40-49 Zapl.
16.01.2019 20:24 KALOUSEK Jiří Muž ZVONEK SPORT 1981 M20-39 Zapl.
03.01.2019 12:42 KAMENEC Ivan Muž Valachiarun 1955 M60-64 Zapl.
03.01.2019 06:23 KANDA Milan Muž 1979 M40-49 Zapl.
06.01.2019 11:08 KAROL Marek Muž 1977 M40-49 Zapl.
14.01.2019 16:22 KEIL JAROSLAV Muž Běžec Vysočiny 1953 M65-69 Zapl.
13.01.2019 14:12 KHÝR Bronislav Muž MK Prostějov 1975 M40-49 Zapl.
20.12.2018 20:24 KLAPIL Luděk Muž OD MORAVA Holešov 1973 M40-49 Zapl.
07.01.2019 21:43 KLOBUČNÍK Peter Muž Jogging klub Dubnica 1963 M50-59 Zapl.
03.01.2019 11:35 KMENTOVÁ Andrea Žena FORCE TEAM 1987 Z35-44 Zapl.
21.12.2018 10:20 KOHOUT Radim Muž Újezd Holešov 1976 M40-49 Zapl.
06.01.2019 22:32 KOMÍN Bohuslav Muž Mattoni FreeRun Zlín 1976 M40-49 Nezapl.
08.01.2019 11:48 KOPECKÁ Karolína Žena 1996 Z20-34 Zapl.
06.01.2019 00:17 KOPEČEK Ivan Muž AC Moravská Slavia Brno 1949 M70+ Zapl.
19.01.2019 13:08 KOPEČNÝ František Muž TJ Sokol Osek 1962 M50-59 Nezapl.
05.01.2019 20:21 KOPLÍK Martin Muž Vesani.cz 1984 M20-39 Zapl.
17.01.2019 09:08 KOPSA Pavel Muž Turbošnek 1984 M20-39 Zapl.
10.01.2019 11:20 KORYTÁŘ Martin Muž valmez 1970 M40-49 Nezapl.
27.12.2018 18:05 KOSZTYU Peter Muž Liga 100 Olomouc 1958 M60-64 Zapl.
06.01.2019 12:33 KOUDELKA Lukáš Muž AK Drnovice / AC Okrouhlá 1983 M20-39 Zapl.
20.12.2018 22:49 KOVÁŘ Rostislav Muž AK Olomouc 1951 M65-69 Zapl.
03.01.2019 21:22 KOVAŘÍK Radek Muž RK Pells Holešov 1974 M40-49 Nezapl.
03.01.2019 11:52 KOZUBÍK Jiří Muž JuraZub Zlín 1988 M20-39 Zapl.
14.01.2019 18:58 KRAJCAR Tomáš Muž 1992 M20-39 Nezapl.
07.01.2019 20:54 KREJČÍŘ Daniel Muž Kateřinice 1981 M20-39 Zapl.
07.01.2019 19:39 KREJSA Jan Muž TJ Sokol Racková 1995 M20-39 Zapl.
02.01.2019 19:30 KREJSA Tomáš Muž TJ SOKOL Racková 1994 M20-39 Nezapl.
13.01.2019 14:14 KUČERA Petr Muž KESBUK Grymov 1975 M40-49 Zapl.
13.01.2019 20:32 KUČEROVÁ Štěpánka Žena TJ Sokol Hradec Králové 1987 Z20-34 Zapl.
02.01.2019 17:56 KUDLÁČEK Tom Muž TR Hranice 1994 M20-39 Zapl.
01.01.2019 19:19 LAPÁČEK Marek Muž 1976 M40-49 Zapl.
01.01.2019 06:25 LECIÁN Radim Muž YGDRASIL Zlín 1988 M20-39 Zapl.
02.01.2019 21:46 LEŽÁKOVÁ Markéta Žena 1982 Z35-44 Zapl.
13.01.2019 22:29 LORENC Martin Muž TJ Liga 100 Olomouc 1975 M40-49 Zapl.
13.01.2019 22:34 LORENCOVÁ Linda Žena Sokol Plumlov 1976 Z35-44 Zapl.
13.01.2019 08:59 LUTONSKÝ Aleš Muž 1985 M20-39 Nezapl.
29.12.2018 13:23 MACEK Iveta Žena Easy fitness Zlín 1987 Z20-34 Zapl.
29.12.2018 13:20 MACEK Martin Muž Easy fitness Zlín 1982 M20-39 Zapl.
20.12.2018 13:47 MACHÁLKOVÁ Jarmila Žena 1976 Z35-44 Zapl.
02.01.2019 19:59 MALOTA Filip Muž Takamunka 1983 M20-39 Zapl.
07.01.2019 21:39 MANÍKOVÁ Ľubomíira Žena AK Spartak Dubnica nad Váhom 1986 Z20-34 Zapl.
07.01.2019 07:00 MAREČEK Tomáš Muž Břííídil 1978 M40-49 Zapl.
18.01.2019 06:34 MARTINCOVA Ivana Žena AC Moravská Slávia Brno 1963 Z55+ Zapl.
20.12.2018 14:03 MARTINCOVÁ Táňa Žena 1987 Z20-34 Zapl.
20.12.2018 15:12 MARTINEC Petr Muž 1975 M40-49 Zapl.
12.01.2019 08:40 MARTÍNEK Jaroslav Muž Trisk Olomouc 1969 M50-59 Zapl.
12.01.2019 08:44 MARTÍNEK Ondřej Muž Trisk Olomouc 1997 M20-39 Zapl.
01.01.2019 06:29 MATOUCH Bronislav Muž JISVA Zlín 1965 M50-59 Zapl.
10.01.2019 11:30 MAZÁNEK Jindřich Muž Valmez 1982 M20-39 Nezapl.
11.01.2019 18:58 MÉSL Roman Muž Fištróni 1981 M20-39 Zapl.
22.12.2018 20:40 MIČÁKOVÁ Kateřina Žena 1993 Z20-34 Zapl.
30.12.2018 10:46 MICHALEK Martin Muž SK Alpaka Vyškov 1978 M40-49 Zapl.
14.01.2019 09:27 MICHALÍKOVÁ Markéta Žena NightMares 1988 Z20-34 Zapl.
20.12.2018 14:17 MORAVCOVÁ Martina Žena saquapoute 1983 Z35-44 Zapl.
10.01.2019 08:05 MRAČEK Rostislav Muž 1954 M65-69 Zapl.
31.12.2018 13:18 MRAZEK Petr Muž 1976 M40-49 Nezapl.
03.01.2019 08:21 MRÁZEK Petr Muž FORCE TEAM 1984 M20-39 Zapl.
14.01.2019 09:29 MRÁZKOVÁ Michala Žena NightMares 1987 Z20-34 Zapl.
03.01.2019 18:13 MÜLLER Rudolf Muž 1976 M40-49 Zapl.
02.01.2019 20:35 NAVRÁTIL Michal Muž DR.A.CY. 1974 M40-49 Zapl.
20.12.2018 11:30 NĚMEC Ondřej Muž AK Kroměříž 1957 M60-64 Zapl.
31.12.2018 18:59 NERADIL Svatopluk Muž Líšná 1980 M20-39 Zapl.
19.01.2019 15:52 NERADIL Tomáš Muž ASPOT Hulín 1974 M40-49 Zapl.
11.01.2019 18:57 ODSTČILÍK Roman Muž Titan Trilife 1975 M40-49 Zapl.
11.01.2019 19:02 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana Žena Atletika Holešov 1981 Z35-44 Zapl.
13.01.2019 14:20 ONDRYÁŠ Petr Muž TJ Liga 100 Olomouc 1980 M40-49 Zapl.
30.12.2018 14:20 PACHULOVA Jitka Žena Ostrava 1967 Z45-54 Nezapl.
10.01.2019 16:52 PÁNEK Libor Muž Cyklosport Chropyně 1979 M40-49 Zapl.
06.01.2019 21:53 PÁNÍKOVÁ Lucie Žena 1986 Z20-34 Zapl.
30.12.2018 17:44 PAVELKA Jarmil Muž 1980 M20-39 Nezapl.
08.01.2019 14:09 PERUTKA Tomáš Muž Litrpůl 1975 M40-49 Zapl.
22.12.2018 11:39 PIKAL Karel Muž KVS Olomouc 1949 M70+ Zapl.
06.01.2019 22:57 PLANKA Michal Muž 1983 M20-39 Nezapl.
14.01.2019 11:32 PODJUKL Vojtěch Muž SK Hranice / ONěmec.cz 1998 M20-39 Zapl.
12.01.2019 20:29 PODJUKL Zdeněk Muž SK Hranice 1995 M20-39 Zapl.
12.01.2019 20:27 PODJUKLOVÁ Iva Žena SK Hranice 1974 Z45-54 Zapl.
20.12.2018 14:01 POLEŠOVSKÝ Libor Muž ASPOT Hulín 1982 M20-39 Zapl.
31.12.2018 06:17 POLÍVKA Luděk Muž CBT Lipník nad Bečvou 1978 M40-49 Zapl.
19.01.2019 15:54 PROKOP Jiří Muž Běhy Zlín 1956 M60-64 Zapl.
22.12.2018 09:24 RAPČAN Lukáš Muž DR.A.CY Team 1978 M40-49 Zapl.
22.12.2018 21:34 RAPČANOVÁ Jitka Žena Holky TONky 1979 Z35-44 Zapl.
26.12.2018 17:54 RAŠNER Tomáš Muž KVS Olomouc 1969 M50-59 Zapl.
14.01.2019 08:06 RIEČIČIAR Juraj Muž Dolnolhotský triatlon 1975 M40-49 Zapl.
14.01.2019 18:38 ROZSYPAL Zbynek Muž KKZ Zlin 1977 M40-49 Zapl.
06.01.2019 21:21 RUDOLFOVÁ Eva Žena 1983 Z35-44 Zapl.
14.01.2019 17:15 RYS Rudolf Muž 1991 M20-39 Zapl.
02.01.2019 09:46 RYŠKOVÁ Alena Žena 1967 Z45-54 Zapl.
20.12.2018 20:58 ŘIHOŠEK Martin Muž 1975 M40-49 Zapl.
15.01.2019 17:05 SADLEK Tomáš Muž ICIK Team 1992 M20-39 Zapl.
03.01.2019 15:34 SEIFER Tomáš Muž FORCE TEAM 1984 M20-39 Zapl.
18.01.2019 13:12 SEKANINA Milan Muž Fištróni 1979 M40-49 Nezapl.
20.12.2018 14:08 SEKERKA Jan Muž Kehar 1978 M40-49 Zapl.
13.01.2019 17:14 SIEGEL Josef Muž 1958 M60-64 Nezapl.
20.12.2018 20:58 SILNICKY Tomas Muž 1984 M20-39 Zapl.
22.12.2018 22:04 SKLENÁŘOVÁ Jana Žena holky TONky 1981 Z35-44 Zapl.
26.12.2018 17:49 SLATINSKÝ Martin Muž Chomýž 1976 M40-49 Nezapl.
03.01.2019 17:42 SLOVÁČKOVÁ Michaela Žena Mattoni Freerun Zlín 1985 Z20-34 Zapl.
04.01.2019 17:42 SMÝKAL Roman Muž 1972 M40-49 Zapl.
10.01.2019 16:54 SOBOTKA Jan Muž Cvrčci Pohled 1990 M20-39 Zapl.
13.01.2019 14:17 STANCO Marek Muž TJ Liga 100 Olomouc 1995 M20-39 Zapl.
16.01.2019 15:03 SVITÁK Stanislav Muž AK Zilina 1950 M65-69 Nezapl.
03.01.2019 08:28 SÝKORA David Muž FORCE TEAM 1983 M20-39 Zapl.
14.01.2019 20:00 ŠEVČÍK Petr Muž Sušice 1970 M40-49 Zapl.
27.12.2018 21:09 ŠÍBL Radoslav Muž Ekodrill Zlín 1980 M20-39 Zapl.
28.12.2018 17:08 ŠILDOVÁ Ilona Žena 1991 Z20-34 Zapl.
17.01.2019 12:10 ŠIMKOVÁ Nela Žena 1985 Z20-34 Zapl.
12.01.2019 13:05 ŠPACÍR Ladislav Muž Loko Břeclav 1955 M60-64 Zapl.
23.12.2018 06:35 ŠTĚPÁN Marek Muž TJ Sokol Týn nad Bečvou 1972 M40-49 Zapl.
19.01.2019 15:56 ŠVACH Petr Muž 1969 M50-59 Zapl.
30.12.2018 21:29 ŠVIHÁLEK Jiří Muž Chvalčov-Lázně 1984 M20-39 Zapl.
03.01.2019 20:50 ŠVIHEL Miroslav Muž BS Slopné 1958 M60-64 Zapl.
04.01.2019 17:12 TKADLČÍK Zbyněk Muž AC Moravská Slavia Brno 1974 M40-49 Zapl.
04.01.2019 04:50 TOMANEC Filip Muž KHS Zlín 1987 M20-39 Zapl.
03.01.2019 06:21 TOMÁNEK Petr Muž Fun Bike Hranice 1976 M40-49 Zapl.
16.01.2019 06:03 TOMČÍK Lukáš Muž X-TRAIL RychloHrad 1981 M20-39 Nezapl.
10.01.2019 22:28 TRHLÍK Zbyněk Muž 1971 M40-49 Nezapl.
27.12.2018 21:32 TROJAN Jaroslav Muž TJ Liga 100 Olomouc 1962 M50-59 Zapl.
05.01.2019 21:44 TVRDOŇ David Muž 1978 M40-49 Zapl.
10.01.2019 16:56 URBANCOVÁ Kateřina Žena Cvrčci Pohled 1990 Z20-34 Zapl.
10.01.2019 08:19 VALKO Radim Muž Aspot Hulín 1982 M20-39 Nezapl.
20.12.2018 23:06 VANĚK Jaromír Muž TJ Liga 100 Olomouc 1948 M70+ Zapl.
27.12.2018 06:49 VESELÝ Karel Muž AC Moravská Slavia 1970 M40-49 Zapl.
14.01.2019 10:07 VIČAR Karel Muž Přerov 1976 M40-49 Nezapl.
21.12.2018 21:47 VINKLÁREK Milan Muž TJ Sokol Opatovice 1988 M20-39 Nezapl.
03.01.2019 22:42 VINKLÁREK Milan Muž TJ Sokol Opatovice 1988 M20-39 Nezapl.
01.01.2019 10:55 VIŠNĚVSKÁ Pavla Žena Quort Team Zlín 1963 Z55+ Zapl.
01.01.2019 10:49 VIŠNĚVSKÝ Ladislav Muž Quort Team Zlín 1962 M50-59 Zapl.
28.12.2018 17:08 VOJKŮVKOVÁ Silvie Žena 1991 Z20-34 Zapl.
13.01.2019 15:57 VOJTÍŠEK Tomáš Muž AC Moravská Slavia brno 1973 M40-49 Zapl.
14.01.2019 16:46 VONDRÁČKOVÁ Ladislava Žena 1974 Z45-54 Zapl.
02.01.2019 18:40 VROBEL Miroslav Muž SK Valašského Království 1961 M50-59 Nezapl.
04.01.2019 10:32 VRUBEL Petr Muž 1981 M20-39 Nezapl.
14.01.2019 17:17 VYBÍRAL Jakub Muž 1975 M40-49 Zapl.
14.01.2019 09:11 VYSLOUŽIL Jan Muž NightMares 1981 M20-39 Zapl.
02.01.2019 20:55 ZAPLETAL Tomas Muž 1978 M40-49 Nezapl.
15.01.2019 17:08 ZAŤKO Libor Muž ICIK Team 1968 M50-59 Zapl.
13.01.2019 14:13 ZAŤKO Radek Muž F15 Olomouc 1968 M50-59 Zapl.
11.01.2019 11:46 ZAVADIL MARTIN Muž PSK PŘEROV 1978 M40-49 Zapl.
15.01.2019 16:22 ZDRAŽIL Jakub Muž 1999 M20-39 Nezapl.
13.01.2019 14:18 ZEMÁNEK Petr Muž DR.A.CY 1968 M50-59 Zapl.
13.01.2019 19:24 ZEMÁNEK Petr Muž Dr.a.cy. 1968 M50-59 Nezapl.
25.12.2018 13:24 ZEMÁNEK Václav Muž 1990 M20-39 Zapl.
25.12.2018 13:28 ZEMÁNKOVÁ Hana Žena 1995 Z20-34 Zapl.
02.01.2019 18:52 ZICHOVÁ Miroslava Žena Slawex runners 1981 Z35-44 Zapl.
02.01.2019 19:04 ZLÁMAL Jiří Muž Cyklosport Unite 1988 M20-39 Nezapl.
13.01.2019 21:43 ZUBÍČEK Petr Muž 1977 M40-49 Zapl.
31.12.2018 19:25 ZVONEK Milan Muž ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 1984 M20-39 Nezapl.
31.12.2018 19:23 ZVONKOVÁ Silvie Žena ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 1985 Z20-34 Nezapl.

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.01.2019 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
26.01.2019 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.