Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 23.02.2019 09:00 do 23.02.2019 20:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků478
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 MATVIICHUK Oleksander JM DEMOLEX Bardejov 1 M20-39 1983 3 00:31:58
2 4 JANŮ Jan Hvězda Pardubice Mizuno team 2 M20-39 1993 3 00:32:27 00:00:29
3 3 FEJFAR Ondřej AK Kroměříž 3 M20-39 1989 3 00:32:42 00:00:44
4 5 CHRASCINA Marek TJ TŽ Třinec 4 M20-39 1997 3 00:32:53 00:00:54
5 12 PODJUKL Vojtěch SK Hranice / ONěmec.cz 5 M20-39 1998 3 00:33:33 00:01:34
6 123 HRDINA Pavel TJ Lokomotiva Břeclav 6 M20-39 1988 3 00:33:36 00:01:37
7 258 OCÁSEK Martin Krnov 7 M20-39 1980 3 00:33:38 00:01:39
8 10 ŠŤASTNÝ Petr Sport Races 8 M20-39 1988 3 00:33:53 00:01:54
9 15 BLAHA Tomáš AK Kroměříž 1 M40-49 1976 3 00:34:05 00:02:06
10 13 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 9 M20-39 1988 3 00:34:28 00:02:29
11 534 VETCHÝ Jan Iscarex Č. T./Salomon AMB. 10 M20-39 1985 3 00:34:30 00:02:32
12 8 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM 11 M20-39 1981 3 00:34:56 00:02:58
13 89 DVOŘÁK Pavel ONěmec 12 M20-39 1982 3 00:35:02 00:03:04
14 14 STARODUBTSEV Viktor JM DEMOLEX Bardejov 2 M40-49 1970 3 00:35:10 00:03:11
15 295 PROCHÁZKA Michal Perňa system 13 M20-39 1982 3 00:35:13 00:03:14
16 429 ZVONEK Milan Zvonek Sport Valašské Klobouky 14 M20-39 1984 3 00:35:15 00:03:16
17 6 BÁRTA Vojtěch SSK Vítkovice 15 M20-39 1998 3 00:35:36 00:03:37
18 32 BABJAK Orest JM DEMOLEX Bardejov 1 M50-59 1968 3 00:35:44 00:03:45
19 162 KHÝR Bronislav MK Prostějov 3 M40-49 1975 3 00:35:59 00:04:00
20 532 RISTOVSKÝ Jan TJ Šumpek 1 M19- 2000 3 00:36:00 00:04:02
21 124 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 4 M40-49 1979 3 00:36:15 00:04:17
22 244 MÜLLER Rudolf Brno 5 M40-49 1976 3 00:36:21 00:04:23
23 389 VELIČKA Ondřej www.ultramaratonec.cz 16 M20-39 1983 3 00:36:41 00:04:42
24 137 JANDA Jakub Rohálov bike team 17 M20-39 1991 3 00:36:45 00:04:47
25 182 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice / AC Okrouhlá 18 M20-39 1983 3 00:36:56 00:04:57
26 19 STRÁNSKÁ Adéla INOV - 8/ ISCAREX Česká Třebová 1 Z20-34 1991 3 00:36:59 00:05:00
27 97 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 19 M20-39 1991 3 00:37:01 00:05:02
28 266 PASTOR Patrik SSK Vítkovice 2 M19- 2001 3 00:37:02 00:05:03
29 285 POLÁČEK Michal Valašské Meziříčí 20 M20-39 1989 3 00:37:03 00:05:04
30 264 KLEMENT JIRI DRESSME.CZ 21 M20-39 1988 3 00:37:17 00:05:18
31 238 MINAŘÍK Ondřej VALACHBAJK Team 22 M20-39 1992 3 00:37:27 00:05:29
32 25 PASTOROVÁ Petra MK Seitl Kilpi racing team 1 Z35-44 1977 3 00:37:34 00:05:35
33 286 POLÁK Radek AD team 6 M40-49 1979 3 00:37:40 00:05:41
34 345 STRNAD Václav ENDEKA BASSTA team 23 M20-39 1983 3 00:37:40 00:05:41
35 231 MATOUCH Bronislav JISVA Zlín 2 M50-59 1965 3 00:37:49 00:05:51
36 254 NERADIL Vojtěch ASPOT Hulín 3 M19- 2001 3 00:37:51 00:05:52
37 551 DANĚK Jiří Uh. Hradiště 7 M40-49 1976 3 00:37:53 00:05:54
38 38 BARTÁK Radim Kolovna KM-BT Morkovice 24 M20-39 1980 3 00:38:01 00:06:02
39 21 VÉVODOVÁ Martina TJ Lokomotiva Břeclav 2 Z20-34 1990 3 00:38:05 00:06:06
40 257 NOVÁČEK Tomáš SDH Kamenná 25 M20-39 1983 3 00:38:11 00:06:12
41 239 MINAŘÍK Tomáš Valachbajk team - Kašavský kros 26 M20-39 1981 3 00:38:31 00:06:32
42 300 RAŠKA Daniel TJ SLEZAN Frýdek-Místek 27 M20-39 1996 3 00:38:33 00:06:34
43 547 KOLAŘÍK Miroslav Slečinky Napajedla 8 M40-49 1978 3 00:38:35 00:06:37
44 549 HELCEL Richard SSK Vítkovice 9 M40-49 1972 3 00:38:36 00:06:37
45 225 MARTÍNEK Jaroslav TRISK Olomouc 3 M50-59 1969 3 00:38:37 00:06:38
46 344 STRÁNSKÝ Aleš ISCAREX Česká Třebová 4 M50-59 1960 3 00:38:38 00:06:39
47 565 SKLENÁŘ Jakub Olomouc 28 M20-39 1983 3 00:38:39 00:06:40
48 360 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 10 M40-49 1972 3 00:38:41 00:06:42
49 328 SMOLICHA Tomáš Nový Malín 29 M20-39 1995 3 00:38:44 00:06:46
50 347 SVOBODA Marek AD team 30 M20-39 1995 3 00:38:44 00:06:46
51 358 ŠKAPA Marek MK SEITL Ostrava 11 M40-49 1971 3 00:38:46 00:06:47
52 395 VINKLÁREK Milan TJ Sokol Opatovice 31 M20-39 1988 3 00:38:46 00:06:47
53 503 BARABÁŠ Jan TTC Olomouc 12 M40-49 1976 3 00:38:47 00:06:48
54 108 HARTIG David Šenov 13 M40-49 1973 3 00:38:49 00:06:51
55 253 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 14 M40-49 1974 3 00:38:56 00:06:57
56 542 HEJNA Dalibor Brno 32 M20-39 1982 3 00:38:59 00:07:00
57 9 KAMÍNKOVÁ Petra Svatý Kopeček 1 Z45-54 1973 3 00:39:03 00:07:04
58 186 KOZUBÍK Jiří Jurazub Zlín 33 M20-39 1988 3 00:39:12 00:07:14
59 284 POKORNÝ Václav Brno 15 M40-49 1978 3 00:39:13 00:07:15
60 75 DOSOUDIL František AK Chrášťany 16 M40-49 1970 3 00:39:19 00:07:21
61 131 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice 34 M20-39 1991 3 00:39:24 00:07:26
62 157 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 17 M40-49 1975 3 00:39:25 00:07:26
63 544 TRŇÁČEK Pavel Zlín 18 M40-49 1977 3 00:39:29 00:07:30
64 209 LORENC Martin TJ Liga 100 Olomouc 19 M40-49 1975 3 00:39:31 00:07:32
65 37 BAROT Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 35 M20-39 1982 3 00:39:39 00:07:41
66 391 VESELSKÝ Petr Aspot 36 M20-39 1994 3 00:39:48 00:07:49
67 368 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno 20 M40-49 1974 3 00:39:48 00:07:50
68 24 BLÁHA Jan BTT Libochovice 21 M40-49 1978 3 00:39:49 00:07:50
69 502 SEDLÁČEK Jan 37 M20-39 1987 3 00:39:50 00:07:51
70 150 KALOUSEK Jiří Zvonek Sport 38 M20-39 1981 3 00:39:52 00:07:53
71 212 LUTONSKÝ Aleš Hulín 39 M20-39 1985 3 00:39:54 00:07:56
72 191 KREJČÍ Lukáš Rohálov bike team 40 M20-39 1993 3 00:39:56 00:07:57
73 335 SOUKUP Radomír Zlín 5 M50-59 1969 3 00:40:01 00:08:02
74 294 PRAŽAN Jan TITAN Trilife 22 M40-49 1978 3 00:40:03 00:08:05
75 172 KONEČNÝ Aleš #passyteam 41 M20-39 1988 3 00:40:16 00:08:17
76 379 VACARDA Vladimír ELEVEN Run Team 1 M60-64 1959 3 00:40:20 00:08:21
77 382 VALENTA Libor AK Olomouc 23 M40-49 1979 3 00:40:27 00:08:28
78 270 PAZDERA Miroslav ZAPRO Team 24 M40-49 1972 3 00:40:28 00:08:29
79 320 SIEGEL Josef Choceň 2 M60-64 1958 3 00:40:30 00:08:31
80 292 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Z35-44 1983 3 00:40:31 00:08:33
81 50 BRABENEC Aleš DRFG 42 M20-39 1987 3 00:40:37 00:08:38
82 64 ČÁŇ Daniel Vivat sport Valašské Meziříčí 43 M20-39 1993 3 00:40:37 00:08:39
83 404 VROBEL Miroslav Sk Valašského království 6 M50-59 1961 3 00:40:37 00:08:39
84 23 NOVOTNÁ Martina AK Kroměříž 3 Z20-34 1988 3 00:40:46 00:08:47
85 17 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 44 M20-39 1982 3 00:40:47 00:08:48
86 230 MATĚJÍKOVÁ Jana TJ Liga 100 Olomouc 4 Z20-34 1990 3 00:41:02 00:09:04
87 185 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 25 M40-49 1974 3 00:41:06 00:09:07
88 353 ŠESTÁKOVÁ Barbora SSK Vítkovice 5 Z20-34 1999 3 00:41:08 00:09:09
89 545 ŘEZÁČ Martin Mushing team Ostrava 45 M20-39 1982 3 00:41:09 00:09:10
90 526 CZMERO Jaromír Hanácky větre 46 M20-39 1981 3 00:41:12 00:09:13
91 2 KOTOPULU Helena TITAN Trilife 3 Z35-44 1980 3 00:41:14 00:09:16
92 98 FRITSCHER Adam TJ Liga 100 Olomouc 26 M40-49 1975 3 00:41:18 00:09:20
93 136 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 Z45-54 1970 3 00:41:20 00:09:21
94 508 GREMLICA Jakub 47 M20-39 1993 3 00:41:21 00:09:22
95 530 KURÁK Michal ATU Košice 4 M19- 2001 3 00:41:28 00:09:29
96 261 ODSTRČILÍK Roman TITAN Trilife 27 M40-49 1975 3 00:41:34 00:09:36
97 369 TOMANEC Filip KHS Zlín 48 M20-39 1987 3 00:41:38 00:09:40
98 252 NERADIL Svatopluk Líšná 49 M20-39 1980 3 00:41:39 00:09:40
99 269 PAVLÍČEK Roman RP 50 M20-39 1990 3 00:41:46 00:09:48
100 81 DŘÍMAL Miroslav Maraton tym Pavla Novaka 28 M40-49 1976 3 00:41:46 00:09:48
101 350 SZTYMON Pavel Mushing team Ostrava 29 M40-49 1973 3 00:41:47 00:09:48
102 57 BURDA Filip inTrenér Petr Kopřiva 51 M20-39 1991 3 00:41:48 00:09:49
103 430 ZVONKOVÁ Silvie Zvonek Sport Valašské Klobouky 6 Z20-34 1985 3 00:41:49 00:09:51
104 51 BRADA Lukáš Skaštice 30 M40-49 1978 3 00:41:50 00:09:51
105 188 KRÁČALÍK František SK Újezd 52 M20-39 1998 3 00:41:51 00:09:53
106 177 PLUHAŘ Jiří Trávník 53 M20-39 1988 3 00:41:53 00:09:54
107 301 RAŠKA Radek AK Emila Zátopka Kopřivnice 31 M40-49 1976 3 00:41:54 00:09:55
108 564 MIRVALDOVÁ Klára Sport Races 7 Z20-34 1993 3 00:41:54 00:09:56
109 39 BARTÍK Patrik KESBUK Rymice 32 M40-49 1976 3 00:41:55 00:09:57
110 192 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 54 M20-39 1986 3 00:41:58 00:10:00
111 383 VALKO Radim ASPOT Hulín 55 M20-39 1982 3 00:42:02 00:10:04
112 372 TOMČÍK Lukáš X-TRAIL RychloHrad 56 M20-39 1981 3 00:42:09 00:10:10
113 341 STÖGER Karel Fklidu 33 M40-49 1976 3 00:42:13 00:10:14
114 153 KARAS Vít Tučapy 57 M20-39 1994 3 00:42:20 00:10:21
115 260 OCÁSEK Zbyněk Krnov 34 M40-49 1977 3 00:42:22 00:10:23
116 118 HOŠTÁLEK Marek Tomíno 7 M50-59 1969 3 00:42:26 00:10:27
117 419 ZBOŘILOVÁ Ivana BK SAK KARVINÁ 4 Z35-44 1982 3 00:42:30 00:10:32
118 425 ZICH Radek Olomouc 58 M20-39 1984 3 00:42:31 00:10:33
119 105 HALUZÍK Marek DRACY 35 M40-49 1974 3 00:42:33 00:10:34
120 566 KARÁSEK Jiří Baška 36 M40-49 1975 3 00:42:37 00:10:39
121 290 POSPÍŠIL Petr Otice 37 M40-49 1979 3 00:42:39 00:10:40
122 11 PUMPRLA Matěj FC FASTAV ZLÍN 5 M19- 2005 3 00:42:41 00:10:43
123 325 SLOWIOCZEK Roman Mk.Seitl Ostrava 3 M60-64 1959 3 00:42:42 00:10:43
124 82 DUBČÁK Pavel Zlín 59 M20-39 1986 3 00:42:46 00:10:48
125 228 MARTYNEK Vladislav SKI Mosty 4 M60-64 1959 3 00:42:50 00:10:52
126 436 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 5 M60-64 1959 3 00:42:51 00:10:53
127 125 HRNČÍŘ Martin AKEZ Kopřivnice 38 M40-49 1971 3 00:42:52 00:10:54
128 132 CHALUPA Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ 60 M20-39 1980 3 00:42:53 00:10:55
129 159 KELLER Antonín OREL Veřovice 8 M50-59 1963 3 00:42:55 00:10:56
130 142 JELÍNEK Zbyněk TJ Liga 100 Olomouc 9 M50-59 1963 3 00:42:57 00:10:58
131 366 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 6 M60-64 1958 3 00:42:57 00:10:58
132 189 KRAVČÍK Karel BK SAK KARVINÁ 7 M60-64 1956 3 00:43:04 00:11:05
133 139 JANOŠ Roman TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 61 M20-39 1980 3 00:43:05 00:11:07
134 337 SPURNÝ Marek VyukoveVymalovanky.cz 39 M40-49 1975 3 00:43:15 00:11:17
135 437 HUDÁKOVÁ Jitka Ďurikam Team Trenčín 3 Z45-54 1971 3 00:43:18 00:11:19
136 277 KOPŘIVA Jaryn Pacetluky 62 M20-39 1984 3 00:43:21 00:11:22
137 198 KŘIVÁNEK Tomáš Cyklosport Unite 63 M20-39 1994 3 00:43:24 00:11:26
138 427 ZLÁMAL Jiří Cyklosport Unite 64 M20-39 1988 3 00:43:25 00:11:26
139 26 RAPČAN Lukáš DR.A.CY Team 40 M40-49 1978 3 00:43:27 00:11:28
140 408 VYNIKAL Bedřich AVA 1 M65-69 1952 3 00:43:31 00:11:32
141 255 NEUGEBAUER Erich BK SAK KARVINÁ 10 M50-59 1968 3 00:43:36 00:11:38
142 72 DOHNAL Petr ZAPRO Team 65 M20-39 1981 3 00:43:41 00:11:42
143 385 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M65-69 1950 3 00:43:42 00:11:43
144 365 ŠVIHÁLEK Jiří Chvalčov-Lázně 66 M20-39 1984 3 00:43:44 00:11:45
145 135 JAKEŠ Jiří BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 41 M40-49 1977 3 00:43:46 00:11:48
146 518 PALLA Radovan 67 M20-39 1980 3 00:43:47 00:11:49
147 27 STANĚK Petr AK Kroměříž 42 M40-49 1974 3 00:43:49 00:11:50
148 322 SILNICKY Tomas Brno 68 M20-39 1984 3 00:43:50 00:11:51
149 403 VRBA Drahomír Koryčany Bikers 43 M40-49 1976 3 00:43:51 00:11:52
150 229 MATĚJÍK Petr TJ Liga 100 Olomouc 11 M50-59 1964 3 00:43:52 00:11:53
151 104 HÁJEK Pavel Lukov 69 M20-39 1983 3 00:43:54 00:11:55
152 201 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 44 M40-49 1976 3 00:43:57 00:11:59
153 550 PÍCHAL Tomáš RŮŽĎKA 12 M50-59 1960 3 00:43:59 00:12:00
154 41 BAŽANT Pavel Slečinka Napanedla 70 M20-39 1983 3 00:44:21 00:12:23
155 432 ŽELEZNÍK Libor Babice 45 M40-49 1978 3 00:44:27 00:12:28
156 540 VÍCH Petr Olomouc 46 M40-49 1973 3 00:44:29 00:12:30
157 79 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 71 M20-39 1993 3 00:44:29 00:12:31
158 163 KLAPIL Luděk OD Morava Holešov 47 M40-49 1973 3 00:44:30 00:12:31
159 208 LIŠKA David Holesov 48 M40-49 1976 3 00:44:32 00:12:33
160 422 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY 13 M50-59 1968 3 00:44:35 00:12:37
161 343 STOKLÁSEK Tomáš Ghost team 72 M20-39 1996 3 00:44:37 00:12:38
162 374 TROJAN Jaroslav TJ Liga 100 Olomouc 14 M50-59 1962 3 00:44:41 00:12:42
163 221 MARTINCOVA Ivana AC Moravská Slávia Brno 1 Z55-59 1963 3 00:44:45 00:12:46
164 282 PODOLA Lukáš Rohálov bike team 73 M20-39 1994 3 00:44:46 00:12:47
165 114 HORÁK Aleš Continental sport team 74 M20-39 1980 3 00:44:48 00:12:50
166 297 PROTIVANEK Jindřich SDH Vojnice 75 M20-39 1980 3 00:44:48 00:12:50
167 359 ŠPACÍR Ladislav LOKO Břeclav 8 M60-64 1955 3 00:44:48 00:12:50
168 506 SMAŽIL Martin Combram Bike Team 76 M20-39 1981 3 00:44:51 00:12:52
169 513 SKŘIVÁNKOVÁ Lucie Force Team 8 Z20-34 1991 3 00:44:51 00:12:53
170 516 GRACLA Tomáš Zlín 77 M20-39 1987 3 00:44:51 00:12:53
171 381 VALD Jiří EKODRILL Zlín 49 M40-49 1973 3 00:44:52 00:12:53
172 143 JÍNKOVÁ Veronika Team Sobičky 9 Z20-34 1986 3 00:44:53 00:12:54
173 375 TVARŮŽKA Tomáš ONěmec 50 M40-49 1972 3 00:44:54 00:12:55
174 92 ELZNER Petr Žabčice 78 M20-39 1981 3 00:44:57 00:12:59
175 251 NERADIL Richard Líšna 51 M40-49 1979 3 00:44:59 00:13:01
176 512 DRÁBEK Martin VLK STAR 79 M20-39 1985 3 00:45:05 00:13:06
177 312 OPLETAL Martin Orel jednota Veřovice 80 M20-39 1988 3 00:45:07 00:13:09
178 562 ŠVECOVÁ Simona TITAN Trilife 5 Z35-44 1977 3 00:45:08 00:13:10
179 74 DORUŠEK Pavel Slavičín 3 M65-69 1954 3 00:45:08 00:13:10
180 236 MICHALEK Martin SK Alpaka Vyškov 52 M40-49 1978 3 00:45:08 00:13:10
181 121 HRADIL Jaroslav Kostelec u Holešova 81 M20-39 1987 3 00:45:10 00:13:12
182 85 DVORSKÝ Ladislav MK SEITL Ostrava 15 M50-59 1965 3 00:45:13 00:13:14
183 43 BEZUCHA Jiří Pohyb a zdravi 16 M50-59 1962 3 00:45:17 00:13:18
184 288 POLÍVKA Luděk CBT Lipník nad Bečvou 53 M40-49 1978 3 00:45:17 00:13:19
185 211 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO Team 10 Z20-34 1988 3 00:45:18 00:13:19
186 409 VYSLOUŽIL Jan NightMares 82 M20-39 1981 3 00:45:19 00:13:20
187 520 KOUBA Jáchym SK Přerov 6 M19- 2004 3 00:45:23 00:13:25
188 401 VOJTÍŠEK Tomáš AC Moravská Slavia Brno 54 M40-49 1973 3 00:45:31 00:13:33
189 223 MARTINEC Petr Veselá u Zlína 55 M40-49 1975 3 00:45:32 00:13:34
190 183 KOUPIL Petr TJ Liga 100 Olomouc 56 M40-49 1976 3 00:45:36 00:13:37
191 504 ZIMMERMANN Lukáš AQOL 57 M40-49 1979 3 00:45:36 00:13:38
192 171 KONDEL Jaroslav BK SAK KARVINÁ 9 M60-64 1958 3 00:45:38 00:13:40
193 128 HVĚZDA Petr GYM Boys 83 M20-39 1987 3 00:45:40 00:13:41
194 91 EGNER Jakub Force Team 58 M40-49 1975 3 00:45:42 00:13:43
195 246 MUNSTER Tomas Holešov 84 M20-39 1982 3 00:45:44 00:13:45
196 233 MAZÁNEK Jindřich Valmez 85 M20-39 1982 3 00:45:44 00:13:46
197 546 DALAJKA David Slečinky Napajedla 86 M20-39 1990 3 00:45:45 00:13:47
198 155 KAŠÍK Martin COBRAM 59 M40-49 1978 3 00:45:47 00:13:48
199 303 RIEČIČIAR Juraj Dolnolhotský triatlon 60 M40-49 1975 3 00:45:48 00:13:49
200 259 OCÁSEK Michal Ociz team 87 M20-39 1988 3 00:45:54 00:13:55
201 62 COPPLE Shaun MBC 61 M40-49 1979 3 00:45:55 00:13:56
202 319 SEKERKA Jan Kehar 62 M40-49 1978 3 00:45:56 00:13:58
203 45 BITTNER Josef Vitality Brno 63 M40-49 1970 3 00:45:58 00:13:59
204 49 BOŽA Václav LowellPro Runing Team 88 M20-39 1996 3 00:46:01 00:14:02
205 273 PERUTKA Tomáš Litrpůl 64 M40-49 1975 3 00:46:01 00:14:03
206 218 MALOTA Filip Takamunka 89 M20-39 1983 3 00:46:04 00:14:05
207 268 PAVLÍČEK Radek R.P. 90 M20-39 1988 3 00:46:05 00:14:06
208 434 BERKY Robert Prievidza 10 M60-64 1957 3 00:46:07 00:14:08
209 154 KAROL Marek Holešov 65 M40-49 1977 3 00:46:23 00:14:24
210 219 MAN Lukáš Přerov 91 M20-39 1989 3 00:46:30 00:14:32
211 272 PELIKÁN Martin Brno 92 M20-39 1984 3 00:46:33 00:14:34
212 541 PAVLÍK Radim VALACHBAJK Team 66 M40-49 1973 3 00:46:35 00:14:36
213 96 FOJTÍK Petr Zvonek Sport Valašské Klobouky 17 M50-59 1964 3 00:46:36 00:14:38
214 533 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 67 M40-49 1976 3 00:46:39 00:14:41
215 276 PLŠEK Martin Fryšták 7 M19- 2002 3 00:46:40 00:14:41
216 417 ZATLOUKAL Marek TJ Liga 100 Olomouc 18 M50-59 1965 3 00:46:45 00:14:47
217 158 KEIL Jaroslav Běžec Vysočiny 4 M65-69 1953 3 00:46:47 00:14:48
218 531 NEŠPOROVÁ Alžběta SKOB Zlín 1 Z19- 2000 3 00:46:48 00:14:49
219 119 HRABAL Tomáš Kroměříž 93 M20-39 1985 3 00:46:48 00:14:49
220 194 KREJČIŘÍK Petr Cyklosport Hranice 68 M40-49 1974 3 00:46:51 00:14:52
221 140 JARKOVSKÝ Jaroslav Unite Cyklosport 19 M50-59 1968 3 00:46:51 00:14:53
222 394 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 20 M50-59 1961 3 00:46:57 00:14:59
223 340 STIBOR Daniel Rohálov bike team 94 M20-39 1990 3 00:47:00 00:15:01
224 511 VRAJIKOVÁ Dagmar Otrokovice 4 Z45-54 1973 3 00:47:09 00:15:10
225 106 HAMPL Radim Giovanni 95 M20-39 1981 3 00:47:14 00:15:15
226 330 SOBEK Jaroslav VRV TEAM 21 M50-59 1969 3 00:47:15 00:15:16
227 54 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 96 M20-39 1991 3 00:47:15 00:15:17
228 126 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 69 M40-49 1979 3 00:47:18 00:15:19
229 280 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 5 Z45-54 1974 3 00:47:19 00:15:20
230 361 ŠTĚPÁNEK Michal České Budějovice 97 M20-39 1986 3 00:47:20 00:15:21
231 364 ŠVARCOVÁ Lucie AD team 6 Z35-44 1984 3 00:47:21 00:15:22
232 420 ZDRÁHAL Lubomír Spartan Training Groub Holešovský region 98 M20-39 1983 3 00:47:22 00:15:23
233 113 HNÁT Petr Běžci z Rya 70 M40-49 1974 3 00:47:24 00:15:25
234 93 FIURÁŠEK Pavel Obce Martinice 99 M20-39 1981 3 00:47:26 00:15:27
235 40 BARTOŇKOVA Nina AK Drnovice 11 Z20-34 1990 3 00:47:28 00:15:30
236 147 KAHÁNEK Ladislav Holešov 100 M20-39 1984 3 00:47:31 00:15:32
237 514 LANGER Zdeněk VALACHBAJK Team 101 M20-39 1983 3 00:47:32 00:15:33
238 263 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 102 M20-39 1980 3 00:47:37 00:15:38
239 561 DORČÁK Josef SDH Poličná 103 M20-39 1985 3 00:47:37 00:15:39
240 46 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 M70+ 1949 3 00:47:39 00:15:40
241 53 BRÁZDOVÁ Veronika VALACHBAJK Team 12 Z20-34 1990 3 00:47:44 00:15:45
242 109 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 104 M20-39 1987 3 00:47:44 00:15:45
243 220 MAREČEK Tomáš Břííídil 71 M40-49 1978 3 00:47:45 00:15:46
244 58 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 72 M40-49 1976 3 00:47:46 00:15:48
245 321 SICHÁLKOVÁ Jana PUNK tým 13 Z20-34 1988 3 00:47:50 00:15:51
246 348 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 73 M40-49 1973 3 00:47:55 00:15:56
247 505 SEDLÁŘ Zbyněk 74 M40-49 1977 3 00:47:58 00:15:59
248 103 GRULICHOVA Simona Přerov 6 Z45-54 1972 3 00:48:04 00:16:05
249 327 SMOLICHA Josef Nový Malín 11 M60-64 1956 3 00:48:13 00:16:15
250 63 KRCHÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 1 Z60+ 1957 3 00:48:17 00:16:19
251 55 BUČEK Petr Novatop - Lapierre 22 M50-59 1968 3 00:48:22 00:16:24
252 144 JONÁŠEK Zdeněk SK Tlumačov 105 M20-39 1982 3 00:48:23 00:16:25
253 205 LECIÁN Radim YGDRASIL Zlín 106 M20-39 1988 3 00:48:24 00:16:25
254 426 ZICHOVÁ Miroslava Slawex runners 7 Z35-44 1981 3 00:48:27 00:16:28
255 387 VÁVRA Tomáš Kroměříž 107 M20-39 1985 3 00:48:28 00:16:29
256 127 HUBÁČKOVÁ Zuzana AK Drnovice 14 Z20-34 1987 3 00:48:32 00:16:33
257 354 ŠEVČÍK Petr Sušice 75 M40-49 1970 3 00:48:32 00:16:34
258 196 KREJSA Tomáš TJ SOKOL Racková 108 M20-39 1994 3 00:48:38 00:16:39
259 176 KOPLÍK Martin Vesani.cz 109 M20-39 1984 3 00:48:40 00:16:41
260 203 LAPÁČEK Marek Prosenice 76 M40-49 1976 3 00:48:49 00:16:51
261 289 POLOMÍK Patrik TJ SOKOL Racková 110 M20-39 1996 3 00:48:54 00:16:55
262 370 TOMÁNEK Petr Fun Bike Hranice 77 M40-49 1976 3 00:48:56 00:16:58
263 560 SÚČEK Petr DYNAMIC Metals 78 M40-49 1974 3 00:49:01 00:17:02
264 314 SADLEK Tomáš ICIK Team 111 M20-39 1992 3 00:49:02 00:17:04
265 373 TRHLÍK Zbyněk Holešov 79 M40-49 1971 3 00:49:04 00:17:05
266 130 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 2 Z60+ 1957 3 00:49:06 00:17:07
267 31 ANDRÝSEK Václav Hranice 112 M20-39 1997 3 00:49:08 00:17:09
268 543 KUBIČÍK David SSC Otrokovice 80 M40-49 1972 3 00:49:10 00:17:12
269 398 KOVAŘÍK Zdeněk Příluky 23 M50-59 1962 3 00:49:21 00:17:22
270 36 BARBOŘÁK Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 12 M60-64 1959 3 00:49:28 00:17:29
271 278 PODEŠVA Pavel Běžci z Rya 2 M70+ 1949 3 00:49:31 00:17:33
272 178 KOPSA Pavel Turbošnek 113 M20-39 1984 3 00:49:34 00:17:36
273 304 RICHTER LIbor Pomalé šípy 24 M50-59 1962 3 00:49:39 00:17:41
274 242 MRÁZEK Petr Force Team 114 M20-39 1984 3 00:49:40 00:17:41
275 414 ZAPLETALOVÁ Jitka Matonni FreeRun Zlín 7 Z45-54 1973 3 00:49:43 00:17:44
276 48 BOSÁK Martin PSK Přerov 81 M40-49 1979 3 00:49:44 00:17:46
277 88 DVOŘÁK Miroslav Horka nad Moravou 82 M40-49 1973 3 00:49:46 00:17:47
278 168 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 13 M60-64 1957 3 00:49:50 00:17:51
279 199 KUČEROVÁ Štěpánka TJ Sokol Hradec Králové 15 Z20-34 1987 3 00:49:50 00:17:52
280 274 PETR Jiří Zlín 5 M65-69 1954 3 00:49:50 00:17:52
281 101 GREGOR Vladimír DMD 83 M40-49 1976 3 00:49:56 00:17:58
282 210 LORENCOVÁ Linda Sokol Plumlov 8 Z35-44 1976 3 00:50:00 00:18:01
283 234 MÉSL Roman Fištróni 115 M20-39 1981 3 00:50:00 00:18:01
284 133 TOPIARZ Roman BK SAK KARVINÁ 84 M40-49 1976 3 00:50:01 00:18:03
285 175 KOPEČNÝ František TJ Sokol Osek 25 M50-59 1962 3 00:50:14 00:18:15
286 568 FÁBKY Adéla 9 Z35-44 1984 3 00:50:19 00:18:20
287 415 ZAŤKO Libor ICIK Team 26 M50-59 1968 3 00:50:21 00:18:22
288 215 MACHÁČ Petr Kladníky 116 M20-39 1986 3 00:50:34 00:18:36
289 217 MALÁROVÁ Kateřina Zlín 16 Z20-34 1988 3 00:50:37 00:18:39
290 435 BUDÍNSKÁ Eva OU Poluvsie 3 Z60+ 1956 3 00:50:41 00:18:42
291 523 KOUTNÁ Lenka Přerov 17 Z20-34 1989 3 00:50:42 00:18:44
292 187 KOŽUCH Vít ZAPRO Team 85 M40-49 1978 3 00:50:43 00:18:44
293 509 SKLENÁŘ Jan 117 M20-39 1988 3 00:50:43 00:18:45
294 34 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 27 M50-59 1965 3 00:50:44 00:18:45
295 35 BALÁŽOVÁ Anna Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 2 Z19- 2009 3 00:50:44 00:18:46
296 190 KRBÍLEK Dalibor GEMINI běžecký klub 28 M50-59 1962 3 00:50:44 00:18:46
297 299 PTÁČEK Pavel Rohálov bike team 86 M40-49 1974 3 00:50:46 00:18:47
298 362 ŠTĚPÁNKOVÁ Eva České Budějovice 18 Z20-34 1989 3 00:50:49 00:18:51
299 413 ZAJÁC Pavel TJ Sokol Třebětice 87 M40-49 1970 3 00:50:50 00:18:52
300 148 KACHYŇA Lubomír TJ Liga 100 Olomouc 29 M50-59 1965 3 00:50:52 00:18:53
301 271 PEKAŘOVÁ Olga Lukov 10 Z35-44 1984 3 00:50:52 00:18:54
302 567 POKORNÝ Martin Prostějov 88 M40-49 1972 3 00:50:55 00:18:56
303 421 ZELA Dalibor pajzly.cz 89 M40-49 1976 3 00:50:56 00:18:57
304 553 KŘEPELKA Jaroslav TJ Prusinovice 118 M20-39 1987 3 00:51:05 00:19:07
305 313 ŘIHOŠEK Martin Uhřičice 90 M40-49 1975 3 00:51:11 00:19:12
306 78 DOSTÁL Pavel DRACY 91 M40-49 1970 3 00:51:12 00:19:13
307 197 KRISTEK Tomáš AK Kroměříž 119 M20-39 1999 3 00:51:13 00:19:14
308 214 MACEK Martin EASY FITNESS Zlín 120 M20-39 1982 3 00:51:14 00:19:15
309 410 VYTISK Alfons Ostrava-8 3 M70+ 1949 3 00:51:15 00:19:16
310 324 SKLENÁŘOVÁ Marcela Mattoni Freerun Zlín 11 Z35-44 1977 3 00:51:16 00:19:17
311 179 KOSZTYU Peter Liga 100 Olomouc 14 M60-64 1958 3 00:51:17 00:19:18
312 405 VRUBEL Petr Brno 121 M20-39 1981 3 00:51:20 00:19:21
313 349 SÝKORA David Force Team 122 M20-39 1983 3 00:51:25 00:19:26
314 519 MAREK Lukáš SFK Holešov 123 M20-39 1986 3 00:51:27 00:19:29
315 170 FUSSOVÁ Markéta Mattoni Freerun Zlín 19 Z20-34 1988 3 00:51:33 00:19:35
316 293 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Holešov 20 Z20-34 1995 3 00:51:35 00:19:36
317 305 RICHTEROVÁ Věra Pomalé šípy 8 Z45-54 1968 3 00:51:39 00:19:41
318 247 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 92 M40-49 1974 3 00:51:40 00:19:42
319 390 VERNARSKÝ Jaroslav PEPA team Frýdek-Místek 30 M50-59 1967 3 00:51:42 00:19:43
320 342 STOKLÁSEK Robert Holešov 93 M40-49 1973 3 00:51:44 00:19:45
321 207 LIGURSKÝ Ivo VK Kroměříž 124 M20-39 1990 3 00:51:46 00:19:47
322 336 SPÁČILOVÁ_ŠALEROVÁ Věra Cobram bike team/Růženky 12 Z35-44 1976 3 00:51:47 00:19:48
323 528 ŠIMKO Dušan SVK Jukiss 6 M65-69 1954 3 00:51:48 00:19:50
324 563 RADEK Světinský TITAN Trilife 94 M40-49 1977 3 00:51:53 00:19:55
325 47 BOMBIK Tomas TomBike 95 M40-49 1974 3 00:51:55 00:19:56
326 418 ZAVADIL Martin PSK Přerov 96 M40-49 1978 3 00:51:56 00:19:57
327 527 HOŠŤÁLEK Tomáš Tomíno 8 M19- 2006 3 00:52:03 00:20:05
328 367 TEPLÍČEK Libor KVS Olomouc 31 M50-59 1968 3 00:52:04 00:20:06
329 308 RUDOLFOVÁ Eva Holešov 13 Z35-44 1983 3 00:52:11 00:20:12
330 243 MRÁZKOVÁ Michala NightMares 21 Z20-34 1987 3 00:52:12 00:20:14
331 84 DVORNÍK Zdeněk Holešov 125 M20-39 1985 3 00:52:12 00:20:14
332 237 MICHALÍKOVÁ Markéta NightMares 22 Z20-34 1988 3 00:52:13 00:20:14
333 302 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 32 M50-59 1969 3 00:52:13 00:20:15
334 351 ŠAFÁŘ Petr Silvestr Rohalov 2017 126 M20-39 1987 3 00:52:16 00:20:17
335 226 PROKOP Jiří Běhy Zlín 15 M60-64 1956 3 00:52:24 00:20:25
336 115 HORÁK Čestmír Předmostí 97 M40-49 1971 3 00:52:25 00:20:27
337 249 PUMPRLA Libor Rohálov bike team 98 M40-49 1975 3 00:52:28 00:20:29
338 112 HEJNÍČEK Pavel Roštění 127 M20-39 1990 3 00:52:35 00:20:36
339 316 SEDLÁŘOVÁ Zuzana Brusné 23 Z20-34 1985 3 00:52:38 00:20:39
340 100 GORČÁK Jaroslav Hranice 33 M50-59 1964 3 00:52:44 00:20:45
341 363 ŠVACH Petr Zlín 34 M50-59 1969 3 00:52:45 00:20:47
342 90 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 4 Z60+ 1955 3 00:52:46 00:20:48
343 318 SEKANINA Milan Fištróni 99 M40-49 1979 3 00:52:47 00:20:48
344 94 FLAŠAROVÁ Renáta Halenkovice 3 Z19- 2002 3 00:52:49 00:20:51
345 65 ČERNOCH Jiří TRISK Olomouc 35 M50-59 1967 3 00:52:50 00:20:51
346 416 ZAŤKO Radek F15 Olomouc 36 M50-59 1968 3 00:52:52 00:20:53
347 346 STRŽÍNEK Karel Běžci z Rya 37 M50-59 1964 3 00:52:56 00:20:57
348 71 DOČKALOVÁ Jana KOJETÍN 9 Z45-54 1972 3 00:53:04 00:21:05
349 193 KREJČÍŘ Daniel Kateřinice 128 M20-39 1981 3 00:53:06 00:21:07
350 61 CALETKA Radim Bezuchov 129 M20-39 1993 3 00:53:09 00:21:11
351 376 SVAK Václav SK Moravský Beoun 7 M65-69 1954 3 00:53:12 00:21:13
352 558 JUŘICOVÁ Tereza 4 Z19- 2000 3 00:53:17 00:21:18
353 548 PEŠTUKOVÁ Alžběta Slečinky Napajedla 24 Z20-34 1999 3 00:53:28 00:21:30
354 120 HRABINOVÁ Markéta Valašské Klobouky 10 Z45-54 1972 3 00:53:30 00:21:32
355 501 SERVUSOVÁ Michaela SK Pacetluky 25 Z20-34 1996 3 00:53:33 00:21:34
356 428 ZUBÍČEK Petr Ratiboř u Vsetína 100 M40-49 1977 3 00:53:36 00:21:37
357 507 MUZIKANT Alois Combram Bike Team 101 M40-49 1973 3 00:53:38 00:21:39
358 265 PÁNÍKOVÁ Lucie Zlín 26 Z20-34 1986 3 00:53:49 00:21:50
359 309 RUDÝ Vladimír Kroměříž 102 M40-49 1972 3 00:53:51 00:21:52
360 66 DANĚK Ivo Mattoni Freerun Zlín 38 M50-59 1967 3 00:53:52 00:21:54
361 537 BOZDĚCHOVÁ Věra Svatý Kopeček 14 Z35-44 1980 3 00:53:54 00:21:56
362 30 ANDRÝSEK Jiří Hranice 4 - Drahotuše 39 M50-59 1968 3 00:53:56 00:21:57
363 557 OLŠA Martin 130 M20-39 1981 3 00:54:13 00:22:14
364 141 JARONĚK Martin Mattoni free run Zlín 40 M50-59 1969 3 00:54:21 00:22:22
365 371 TOMANOVÁ Eva Kroměříž 15 Z35-44 1980 3 00:54:21 00:22:23
366 149 KALÁB Jiří Majetín 103 M40-49 1978 3 00:54:23 00:22:25
367 138 JANEČKA Pavel TJ Zekon Klub Bystřice pod Hostýnem 41 M50-59 1968 3 00:54:25 00:22:26
368 267 PAVELKA Jarmil Praha 4 131 M20-39 1980 3 00:54:25 00:22:27
369 329 SMÝKAL Roman Zlín 104 M40-49 1972 3 00:54:29 00:22:30
370 107 HANÁČKOVÁ Hana Březolupy 16 Z35-44 1977 3 00:54:41 00:22:42
371 298 PŘIKRYL Adam Přerov 132 M20-39 1986 3 00:54:52 00:22:53
372 411 ZAHRADNÍČKOVÁ Věra Tovačov 27 Z20-34 1991 3 00:54:52 00:22:53
373 315 SEDLÁŘ Zdeněk Špica Team 42 M50-59 1969 3 00:54:53 00:22:55
374 287 POLEŠOVSKÝ Libor ASPOT Hulín 133 M20-39 1982 3 00:54:58 00:22:59
375 326 SMĚTAL Tomáš DobryTextil.cz 134 M20-39 1984 3 00:55:03 00:23:04
376 181 KOŠINOVÁ Lucie Míškovice 5 Z19- 2001 3 00:55:03 00:23:04
377 169 KOHOUT Radim Újezd Holešov 105 M40-49 1976 3 00:55:05 00:23:06
378 515 LEJSEK Jaroslav Kessy Plešovec 8 M65-69 1953 3 00:55:10 00:23:11
379 256 NEVŘALA Michal Zlín 135 M20-39 1993 3 00:55:15 00:23:17
380 440 VRTÁK Jozef AK Nedožery 9 M65-69 1952 3 00:55:17 00:23:18
381 28 ADÁMKOVÁ Kristýna Holešov 28 Z20-34 1995 3 00:55:17 00:23:19
382 173 KOPECKÁ Karolína Holešov 29 Z20-34 1996 3 00:55:20 00:23:21
383 73 DOLEŽEL Petr Cyklo MXM 10 M65-69 1950 3 00:55:21 00:23:22
384 279 PODJUKL Zdeněk SK Hranice 136 M20-39 1995 3 00:55:25 00:23:26
385 122 HRACHOVÝ Ondřej Prusinovice 137 M20-39 1984 3 00:55:37 00:23:38
386 522 KOUTNÝ Jakub Přerov 138 M20-39 1988 3 00:55:38 00:23:40
387 423 ZEMÁNEK Václav Radkovy 139 M20-39 1990 3 00:55:45 00:23:46
388 70 DEDEK Martin Ostrava 43 M50-59 1967 3 00:55:46 00:23:47
389 311 RYS Rudolf Holešov 140 M20-39 1991 3 00:55:48 00:23:50
390 291 POSPÍŠILÍKOVÁ Natálie Tučapy 30 Z20-34 1998 3 00:56:06 00:24:07
391 538 BAZGEROVÁ Eva Svatý Kopeček 31 Z20-34 1985 3 00:56:09 00:24:10
392 111 HEJNÍČEK Pavel Kostelec u Holešova 106 M40-49 1970 3 00:56:12 00:24:13
393 412 ZAHRADNÍKOVÁ Eliška SK Říkovice 6 Z19- 2004 3 00:56:14 00:24:15
394 83 DUDA Ladislav SK Říkovice 141 M20-39 1981 3 00:56:14 00:24:15
395 384 VANĚK Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 4 M70+ 1948 3 00:56:16 00:24:17
396 59 CABÁK Jiří Hanačka Hulín 107 M40-49 1979 3 00:56:20 00:24:21
397 262 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana Atletika Holešov 17 Z35-44 1981 3 00:56:23 00:24:25
398 307 ROZSYPAL Zbynek KKZ Zlin 108 M40-49 1977 3 00:56:26 00:24:28
399 339 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 11 Z45-54 1971 3 00:56:29 00:24:30
400 352 ŠENKÝŘ Daniel Hlinsko pod Hostýnem 142 M20-39 1983 3 00:56:29 00:24:31
401 529 KRAJCAR Jan Martinice 9 M19- 2002 3 00:56:32 00:24:34
402 380 VACULÍK Martin VyukoveVymalovanky.cz 143 M20-39 1988 3 00:56:34 00:24:35
403 378 URUBKOVÁ Michaela Dolní Lhota 32 Z20-34 1990 3 00:56:35 00:24:36
404 517 VAŠICOVÁ Radka TJ Sokol Třebětice 12 Z45-54 1973 3 00:56:35 00:24:36
405 386 VAŠICA Martin SOKOL Třebětice 109 M40-49 1972 3 00:56:36 00:24:37
406 110 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 13 Z45-54 1969 3 00:56:41 00:24:43
407 87 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 5 Z60+ 1950 3 00:56:42 00:24:44
408 407 VÝLUPKOVÁ Dagmar Zlín 110 M40-49 1977 3 00:56:43 00:24:44
409 240 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 18 Z35-44 1983 3 00:56:43 00:24:44
410 145 JULINOVÁ Kateřina Lukov 33 Z20-34 1993 3 00:56:43 00:24:45
411 555 RYCHLÝ David 59 111 M40-49 1972 3 00:56:51 00:24:52
412 216 MACHÁLKOVÁ Jarmila Kroměříž 19 Z35-44 1976 3 00:57:13 00:25:14
413 306 RINKA Erich PBK Kravaře 11 M65-69 1954 3 00:57:18 00:25:19
414 406 VYBÍRAL Jakub Žopy 112 M40-49 1975 3 00:57:23 00:25:25
415 180 KOŠINA Jiří Kroměříž 113 M40-49 1970 3 00:57:25 00:25:26
416 52 BRAVENÁ Magda Ženy sportem lapené. 20 Z35-44 1976 3 00:57:33 00:25:34
417 241 MRAČEK Rostislav Rokytnice u Přerova 12 M65-69 1954 3 00:57:36 00:25:38
418 317 SEIFER Tomáš Force Team 144 M20-39 1984 3 00:57:48 00:25:49
419 310 RYS Oldřich POHODA TEAM Kopřivnice 44 M50-59 1960 3 00:57:48 00:25:50
420 60 CALETKA Miroslav Bezuchov 45 M50-59 1969 3 00:57:49 00:25:50
421 160 KELLEROVÁ Kateřina Orel jednota Veřovice 34 Z20-34 1988 3 00:57:57 00:25:58
422 206 LEŽÁKOVÁ Markéta Bystřice pod Hostýnem 21 Z35-44 1982 3 00:58:00 00:26:01
423 195 KREJSA Jan TJ SOKOL Racková 145 M20-39 1995 3 00:58:04 00:26:06
424 281 PODMOLÍK Václav Sušice 46 M50-59 1964 3 00:58:09 00:26:10
425 152 KANDA Milan Přerov 114 M40-49 1979 3 00:58:15 00:26:17
426 167 KMENTOVÁ Andrea Force Team 35 Z20-34 1987 3 00:58:20 00:26:21
427 397 VIŠNĚVSKÝ Ladislav QUORT TEAM Zlín 47 M50-59 1962 3 00:58:36 00:26:38
428 56 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Z55-59 1960 3 00:58:42 00:26:44
429 559 BORTLOVÁ Kateřina POHODA TEAM Kopřivnice 22 Z35-44 1983 3 00:58:57 00:26:59
430 510 POLOMÍK Jiří Sazovice 115 M40-49 1975 3 00:58:58 00:26:59
431 42 BENEŠ Edvard Svatý Kopeček Liga 100 Olomouc 13 M65-69 1951 3 00:59:03 00:27:05
432 338 STEHNO Jiří Vesani.cz 48 M50-59 1961 3 00:59:08 00:27:09
433 134 IMRICHOVÁ Markéta Vřesina 36 Z20-34 1990 3 00:59:11 00:27:13
434 535 POLIŠENSKÝ Daniel RBT Slimáci 10 M19- 2002 3 00:59:13 00:27:14
435 536 POLIŠENSKÝ Richard RBT Slimáci 49 M50-59 1965 3 00:59:14 00:27:15
436 388 VELIČKA Jaroslav TJ Bystřice pod Hostýnem 5 M70+ 1944 3 00:59:17 00:27:19
437 331 SOBKOVÁ Hana Komárno 14 Z45-54 1973 3 00:59:21 00:27:23
438 235 MIČÁKOVÁ Kateřina Otrokovice 37 Z20-34 1993 3 00:59:23 00:27:25
439 539 HYÁNEK Roman Všetulské Bajktým 116 M40-49 1974 3 00:59:25 00:27:27
440 156 KAŠÍKOVÁ Eva Cobram Bike Team 23 Z35-44 1982 3 00:59:28 00:27:30
441 356 ŠILDOVÁ Ilona Prusinovice 38 Z20-34 1991 3 00:59:40 00:27:42
442 102 GREGUŠOVÁ Ivana Holešov 39 Z20-34 1991 3 00:59:41 00:27:42
443 400 VOJKŮVKOVÁ Silvie Němčice 40 Z20-34 1991 3 00:59:41 00:27:42
444 334 SOLDÁNOVA Kateřina CYKLO ŽOPY 41 Z20-34 1988 3 01:00:12 00:28:13
445 402 VONDRÁČKOVÁ Ladislava Šternberk 15 Z45-54 1974 3 01:00:34 00:28:35
446 222 MARTINCOVÁ Táňa Zlín 42 Z20-34 1987 3 01:00:51 00:28:52
447 396 VIŠNĚVSKÁ Pavla QUORT TEAM Zlín 3 Z55-59 1963 3 01:01:02 00:29:03
448 68 DAREBNÍČKOVÁ anna Přerov 24 Z35-44 1977 3 01:01:13 00:29:15
449 521 BROSMAN Matúš Praha 146 M20-39 1987 3 01:01:17 00:29:19
450 357 ŠIMKOVÁ Nela Vyškov 43 Z20-34 1985 3 01:01:43 00:29:44
451 399 VOJÁČKOVÁ Blanka Nový Malín 4 Z55-59 1961 3 01:02:02 00:30:04
452 213 MACEK Iveta EASY FITNESS Zlín 44 Z20-34 1987 3 01:02:07 00:30:08
453 333 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 16 Z45-54 1970 3 01:02:32 00:30:33
454 174 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 6 M70+ 1949 3 01:02:36 00:30:37
455 296 PROCHÁZKA Václav MK SEITL Ostrava 7 M70+ 1945 3 01:03:08 00:31:10
456 99 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 6 Z60+ 1959 3 01:03:38 00:31:40
457 524 PRAŽÁKOVÁ Petra Poslední polívky 25 Z35-44 1979 3 01:03:58 00:32:00
458 76 DOSOUDILOVÁ Adriana AK Chrášťany 45 Z20-34 1995 3 01:04:08 00:32:10
459 525 KŘEMEČKOVÁ Kamila Poslední polívky 26 Z35-44 1983 3 01:04:20 00:32:22
460 275 PIKAL Karel KVS Olomouc 8 M70+ 1949 3 01:04:29 00:32:30
461 161 KEŠIAR Szabolcs Silvestr Rohálov 2017 147 M20-39 1992 3 01:04:38 00:32:39
462 424 ZEMÁNKOVÁ Hana Radkovy 46 Z20-34 1995 3 01:04:38 00:32:39
463 77 DOSOUDILOVÁ Libuše AK Chrášťany 17 Z45-54 1972 3 01:05:04 00:33:06
464 552 ZITOVÁ Iva 7 Z60+ 1959 3 01:05:04 00:33:06
465 165 KLÍČOVÁ Lenka Holešov 47 Z20-34 1987 3 01:05:49 00:33:50
466 29 ALBERTOVÁ Jana Holky tomky 27 Z35-44 1984 3 01:05:54 00:33:55
467 323 SKLENÁŘOVÁ Jana holky TONky 28 Z35-44 1981 3 01:06:42 00:34:43
468 202 LAITOCH David Z.T.Š. Přerov 117 M40-49 1975 3 01:07:54 00:35:56
469 80 DOVRTĚLOVÁ Lenka AGROVA-SKAJ TEAM 29 Z35-44 1979 3 01:08:33 00:36:35
470 556 HLADKÁ Ivana Cyklo Morava 18 Z45-54 1969 3 01:09:08 00:37:09
471 184 KOVÁŘ Rostislav AK Olomouc 14 M65-69 1951 3 01:09:38 00:37:39
472 554 FUKSA Karel Moravská Slavia Brno 9 M70+ 1946 3 01:10:37 00:38:39
473 377 URBANCOVÁ Kateřina Cvrčci Pohled 48 Z20-34 1990 3 01:10:58 00:39:00
474 332 SOBOTKA Jan Cvrčci Pohled 148 M20-39 1990 3 01:10:58 00:39:00

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 16 SEDLÁČEK Josef AK Kroměříž M40-49 1970
DNF 227 MARTÍNEK Ondřej TRISK Olomouc M20-39 1997
DNF 438 KRUPIČKA Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí M65-69 1953
DNF 439 SVITÁK Stanislav AK Zilina M65-69 1950

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.