Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

Kardio běh Jiřího Tomana 2018 - Kardio běh

Datum pořádání od 08.05.2018 06:45 do 08.05.2018 10:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 06:45 hod

Vzdálenost (km)3,00
Počet kol1
Počet závodníků129
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 74 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 1 M18-39 2002 1 00:08:42
2 78 POSPÍŠIL David IKK FN Brno / AC Moravská Slavia Brno 2 M18-39 1985 1 00:08:46 00:00:04
3 119 VÁCLAVÍK Jan I. Interní klinika - kardiologická FN Olomouc 3 M18-39 1979 1 00:09:21 00:00:39
4 29 HOZÁK Michal AC Moravská Slavia Brno 4 M18-39 1981 1 00:09:25 00:00:43
5 42 KRAUS Luboš Nový Jičín 1 M40-45 1977 1 00:09:33 00:00:51
6 93 SKYBA Martin BehejBrno.com 1 M56-60 1962 1 00:09:41 00:00:59
7 95 SLANINA Peter Brno 5 M18-39 1993 1 00:09:45 00:01:03
8 7 BOŽEK Ondřej Břeclav 6 M18-39 1984 1 00:09:47 00:01:05
9 35 JELÍNEK Zbyněk Nemocnice Hranice a.s. 1 M51-55 1963 1 00:09:51 00:01:09
10 75 POHANKA Pavel Lotrando Brno 1 M46-50 1973 1 00:09:57 00:01:15
11 39 KORPAS David Boston Scientific 2 M40-45 1977 1 00:10:07 00:01:25
12 10 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 2 M51-55 1967 1 00:10:08 00:01:26
13 43 KRAUSOVÁ Darina Třinec 1 Z41-45 1974 1 00:10:09 00:01:27
14 65 PAĎOUR František Příbram 1 M61+ 1957 1 00:10:12 00:01:30
15 92 SKATULOKOVÁ Tereza (SVK) Bytča 1 Z18-34 1994 1 00:10:13 00:01:31
16 31 HUDCOVIC Michal Městec Králové 3 M51-55 1963 1 00:10:16 00:01:34
17 125 ZÁVODNÁ Renáta Frýdek-Místek 2 Z18-34 1988 1 00:10:18 00:01:36
18 14 FORAL David České Budějovice 7 M18-39 1989 1 00:10:22 00:01:40
19 124 VOJTÍŠEK Tomáš AC Moravská Slavia Brno 2 M46-50 1973 1 00:10:22 00:01:40
20 128 VITÁSKOVÁ Erika 3 Z18-34 1998 1 00:10:22 00:01:40
21 62 NOVOTNÝ Vojtěch Pardubice 8 M18-39 1979 1 00:10:26 00:01:44
22 115 TREGLER Miroslav Cardion Triathlon Club 3 M40-45 1975 1 00:10:33 00:01:51
23 85 ROKYTA Richard Plzeň 4 M51-55 1965 1 00:10:33 00:01:51
24 67 PAUŠ Radek Pelhřimov 5 M51-55 1966 1 00:10:44 00:02:02
25 32 CHUDÝ Martin Bratislava 9 M18-39 1993 1 00:10:46 00:02:04
26 111 ŠŤASTNÝ Marek Praha 10 M18-39 1996 1 00:10:46 00:02:04
27 82 RAVLYK Václav Kardio Inn 1 Z51+ 1962 1 00:10:57 00:02:15
28 18 GOLÁŇ Lubor Všebory 2 M56-60 1962 1 00:11:01 00:02:19
29 87 SEDILEK Jozef (SVK) Servier Slovensko spol. s r.o. 3 M46-50 1969 1 00:11:03 00:02:21
30 131 JELÍNKOVÁ Andrea 4 Z18-34 1991 1 00:11:04 00:02:22
31 63 ONDRUŠ Tomáš IKK Marathon Brno 11 M18-39 1985 1 00:11:06 00:02:24
32 70 PIRK Jan Lékařský TriKlub 2 M61+ 1948 1 00:11:19 00:02:37
33 102 STOUPENEC Richard Dačice 3 M56-60 1962 1 00:11:28 00:02:46
34 79 POVOLNÝ Petr Kladno 4 M46-50 1970 1 00:11:37 00:02:55
35 19 GRENAR Petr Kutná Hora 12 M18-39 1989 1 00:11:41 00:02:59
36 104 SÝKOROVÁ Adriana (SVK) Egis Slovakia 2 Z41-45 1976 1 00:11:52 00:03:10
37 17 GECÍK Karol (SVK) Pávoví Nurminátori 3 M61+ 1955 1 00:11:56 00:03:14
38 38 KOLONIČNÁ Petra Koronární běhny 5 Z18-34 1987 1 00:12:03 00:03:21
39 114 TOULOVÁ Klára Brno 6 Z18-34 1989 1 00:12:04 00:03:22
40 132 JANOUŠEK Jaromír 4 M40-45 1976 1 00:12:15 00:03:33
41 53 MORAVCOVÁ Hana IKAK 1 Z35-40 1983 1 00:12:19 00:03:37
42 66 PÁNKOVÁ Kristýna Pardubice 7 Z18-34 1993 1 00:12:19 00:03:37
43 68 PAVLICKOVA Lenka Praha 3 Z41-45 1977 1 00:12:19 00:03:37
44 81 RAŠKA Petr Kladno 6 M51-55 1965 1 00:12:20 00:03:38
45 28 HORÁK Petr MSD 7 M51-55 1966 1 00:12:23 00:03:41
46 109 ŠPLÍCHAL Vojtěch Praha 13 M18-39 1987 1 00:12:27 00:03:45
47 25 HEŘMAN Tomáš Kladno 14 M18-39 1979 1 00:12:27 00:03:45
48 34 JELÍNEK Libor Olomouc 15 M18-39 1990 1 00:12:32 00:03:50
49 123 VOJKŮVKA Petr LK Jasan Aš 4 M56-60 1959 1 00:12:36 00:03:54
50 26 HNÁTEK Tomáš Junior Praha 5 M40-45 1976 1 00:12:38 00:03:56
51 12 FARKAŠ Peter (SVK) Nové Zámky 8 M51-55 1963 1 00:12:42 00:04:00
52 127 SEDLÁK Simon Brno 16 M18-39 2004 1 00:12:45 00:04:03
53 89 SEDLÁK Leo Brno 6 M40-45 1974 1 00:12:45 00:04:03
54 84 REZEK Michal FN u sv. Anny Brno 5 M46-50 1972 1 00:12:45 00:04:03
55 4 BEZDÍČKOVÁ Ludmila Praha 2 Z35-40 1980 1 00:12:50 00:04:08
56 64 ONDRŮŠEK Lubomír (SVK) Dobrý klub 17 M18-39 1979 1 00:12:53 00:04:11
57 97 SMETÁČEK Dalibor Kutná Hora 2 Z51+ 2018 1 00:12:57 00:04:15
58 21 GRUS Tomáš Praha 7 M40-45 1974 1 00:13:01 00:04:19
59 9 BOŽKOVÁ Karolína Břeclav 8 Z18-34 1993 1 00:13:02 00:04:20
60 103 STŘÍBRNÝ Rostislav Brno 4 M61+ 1952 1 00:13:02 00:04:20
61 37 KLÍMOVÁ Adina Brno 9 Z18-34 2003 1 00:13:03 00:04:21
62 73 PLÁTENÍKOVÁ Eva Brno 10 Z18-34 1987 1 00:13:04 00:04:22
63 61 NOVOTNÝ Michal Brno 18 M18-39 1986 1 00:13:05 00:04:23
64 40 KOŠŤÁLIKOVÁ Bianka Brno 11 Z18-34 1994 1 00:13:07 00:04:25
65 107 ŠKÁRKOVÁ Petra Olomouc 12 Z18-34 1985 1 00:13:08 00:04:26
66 106 ŠANDOVÁ Miroslava Brno 13 Z18-34 1991 1 00:13:16 00:04:34
67 3 BEČVÁŘ Jan Brno 19 M18-39 1992 1 00:13:31 00:04:49
68 23 HARRER Jan Hradec Králové 5 M61+ 1952 1 00:13:39 00:04:57
69 76 POKORNÁ Eliška Praha 3 Z51+ 1955 1 00:13:53 00:05:11
70 13 FARSKÝ Štefan (SVK) Martin 6 M61+ 1946 1 00:13:56 00:05:14
71 80 PRCHALOVÁ Kamila Šmolovy 4 Z41-45 1976 1 00:13:56 00:05:14
72 46 LINHARTOVÁ Kateřina Plzeň 4 Z51+ 1964 1 00:13:59 00:05:17
73 2 BARČÁK Ján Frýdek Místek 20 M18-39 1991 1 00:14:00 00:05:18
74 51 MALIŠOVÁ Aneta Frýdek Místek 14 Z18-34 1984 1 00:14:00 00:05:18
75 98 SPARGEL Ladislav Brno 8 M40-45 1973 1 00:14:13 00:05:31
76 56 NEVĚČNÁ Kamila Brno - Lesná 3 Z35-40 1978 1 00:14:26 00:05:44
77 108 ŠPÁC Jiří Brno 7 M61+ 1957 1 00:14:32 00:05:50
78 105 SZABO Michal Brno 5 M56-60 1961 1 00:14:34 00:05:52
79 122 VERNER Leoš Brno 9 M40-45 1976 1 00:14:39 00:05:57
80 54 MRÁZOVÁ Věra Hranice 5 Z51+ 1958 1 00:14:43 00:06:01
81 45 LÁBR Karel Brno 21 M18-39 1984 1 00:14:45 00:06:03
82 118 VÁCLAVÍK Aleš Frýdek Místek 22 M18-39 1988 1 00:14:47 00:06:05
83 57 NOVOTNÁ Anežka Klobouky u Brna 6 Z51+ 1959 1 00:14:50 00:06:08
84 5 BOHMEROVÁ Silvia Banská Bystrica 7 Z51+ 1967 1 00:14:53 00:06:11
85 112 TICHÁČKOVÁ Marcela Sezemice 15 Z18-34 1982 1 00:14:57 00:06:15
86 8 BOŽKOVÁ Jarmila Břeclav 8 Z51+ 1957 1 00:15:04 00:06:22
87 126 SEDÍLEKOVÁ Alžbeta IKK FN Brno 16 Z18-34 1989 1 00:15:08 00:06:26
88 77 POSPICHALOVA Kristýna Pardubice 17 Z18-34 1987 1 00:15:18 00:06:36
89 58 NOVOTNÁ Zuzana Vyškov 1 Z46-50 1968 1 00:15:20 00:06:38
90 99 STEHNOVÁ Kamila Brno 2 Z46-50 1969 1 00:15:26 00:06:44
91 6 BOUCHAL Petr Brno 8 M61+ 1954 1 00:15:31 00:06:49
92 129 VITÁSKOVÁ Šárka 9 Z51+ 1967 1 00:15:31 00:06:49
93 223 PEMLOVÁ Markéta Lipoltice 18 Z18-34 1992 1 00:15:34 00:06:52
94 130 SITTOVÁ Barbora 19 Z18-34 1989 1 00:15:36 00:06:54
95 55 NĚMEČKOVÁ Monika Hnojice 4 Z35-40 1981 1 00:15:36 00:06:54
96 20 GRITSAY Victoria Kolín 20 Z18-34 1988 1 00:15:44 00:07:02
97 94 SLABÝ Josef Kolín 6 M46-50 1972 1 00:15:45 00:07:03
98 49 MACOUNOVÁ Eliška FCÚ-LKP 21 Z18-34 1989 1 00:15:48 00:07:06
99 52 MASIKA Sylvia Náchod 5 Z35-40 1982 1 00:15:59 00:07:17
100 100 STEINER Petr Brno 9 M61+ 1948 1 00:16:47 00:08:05
101 91 SÍS Radovan Brno 10 M61+ 1945 1 00:16:52 00:08:10
102 229 SLOVÁKOVÁ Eva 6 Z35-40 1982 1 00:17:43 00:09:01
103 50 MALACHOVÁ Eliška Brno 22 Z18-34 2000 1 00:17:59 00:09:17
104 116 UHLÍŘOVÁ Hana Brno 23 Z18-34 1995 1 00:18:00 00:09:18
105 44 KREJČÍ František Brno 11 M61+ 1943 1 00:18:05 00:09:23
106 11 ČERNÁ Hedvika Mělník 3 Z46-50 1971 1 00:18:12 00:09:30
107 22 HALMES Ivan (SVK) Nové Zámky 7 M46-50 1972 1 00:18:55 00:10:13
108 16 GABERA Fero (SVK) Košice 10 M40-45 1975 1 00:18:56 00:10:14
109 117 UHLÍŘOVÁ Lucie Brno 24 Z18-34 1990 1 00:19:42 00:11:00
110 1 ASCHERMANN Michael VFN Praha 12 M61+ 1944 1 00:20:57 00:12:15
111 231 VÍTOVEC Jiří Brno 13 M61+ 1951 1 00:20:58 00:12:16
112 47 LOVEČEK Blahoslav Supíkovice 14 M61+ 1935 1 00:25:06 00:16:24
113 133 STRAKOVÁ Eva 25 Z18-34 1988 1 00:27:02 00:18:20
114 135 SMETANOVÁ Kristýna 26 Z18-34 1989 1 00:27:03 00:18:21
115 134 ŠTÝBNAR Michal 23 M18-39 1987 1 00:27:04 00:18:22

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 24 HEJČOVÁ Dagmar Jihlava M18-39 1981 0 1 kolo
DNS 27 HONEK Tomáš IKAK M18-39 1984 0 1 kolo
DNS 30 HRICOVÁ Katarína (SVK) Košice Z18-34 1988 0 1 kolo
DNS 33 JAROSLAV Novák LF UK Plzeň M61+ 1941 0 1 kolo
DNS 36 JURÁNEK Petr Třinec M18-39 1982 0 1 kolo
DNS 41 KOUDELKOVÁ Drahomíra Ivančice Z51+ 1961 0 1 kolo
DNS 48 MACKOVÁ Lýdia (AUT) Spittal an der Drau Z18-34 1991 0 1 kolo
DNS 60 NOVOTNÝ Jiří Vyškov M51-55 1963 0 1 kolo
DNS 71 PLÁŠEK Jiří Ostrava M46-50 1982 0 1 kolo
DNS 86 ŘEPISKÁ Kristýna Frýdek-Místek Z18-34 1991 0 1 kolo
DNS 96 SLEZÁK David Kardio FN Plzeň M18-39 1983 0 1 kolo
DNS 113 TOMAN Ondřej IKK Marathon Brno M40-45 1974 0 1 kolo
DNS 120 VANK Pavel Brno M56-60 1959 0 1 kolo
DNS 121 VAŇOVÁ Natália Running team nemocnica Košice Šaca Z35-40 1978 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.