Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

38. KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2024 - HLAVNÍ olympijský 1500m,40km,10km

Datum pořádání od 30.06.2024 08:00 do 30.06.2024 18:00
Zpracování výsledkůMilan Chaloupka

Start: 12:08 hod

Seriál závodů37. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)51,50
Počet kol3
Počet závodníků75
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 44 HRADIL Pavel TITAN Trilife 1 M(20-29) 1998 3 02:00:30
2 28 KLEIBL Martin 2BWINNER TEAM 1 M(50-59) 1973 3 02:12:20 00:11:50
3 73 KYNICKÝ Lukáš Brno Triatlon Team 2 M(20-29) 1997 3 02:12:31 00:12:00
4 18 SLATINSKÝ Lukáš Here To Win team 1 M(40-49) 1983 3 02:12:58 00:12:28
5 21 DENEMAREK Jiří 2BWINNER TEAM 3 M(20-29) 2002 3 02:13:19 00:12:49
6 22 KOŘÍNEK Tomáš Labe TRI club 2 M(40-49) 1982 3 02:14:27 00:13:57
7 62 VINTRLÍK Martin 3 M(40-49) 1977 3 02:19:58 00:19:28
8 56 KARLÍK Petr TT-Ski ASK Blansko 4 M(40-49) 1982 3 02:20:20 00:19:50
9 46 FRANC Pavel ROCKTECHNIK Triatlon 1 M(30-39) 1986 3 02:20:35 00:20:04
10 31 KOUBKOVÁ Jana mov3ment 1 Ž(20-29) 1999 3 02:23:47 00:23:17
11 75 CINTULA Lukáš ENDEKA Team 2 M(30-39) 1991 3 02:25:20 00:24:50
12 68 VRBA Ondřej TJ Spartak Třebíč 5 M(40-49) 1984 3 02:25:48 00:25:17
13 45 SMITH Matthew Individual 6 M(40-49) 1978 3 02:26:03 00:25:33
14 61 MORAVEC Štěpán Individuální 1 Jun(18-19) 2005 3 02:26:18 00:25:48
15 66 MIČKOVÁ Kateřina 2BWINNER TEAM 2 Ž(20-29) 2004 3 02:28:10 00:27:40
16 63 DARMOVZAL Jan BRECLAV 3 M(30-39) 1990 3 02:29:13 00:28:43
17 40 HEJNYŠ Daniel VEXTA 7 M(40-49) 1977 3 02:29:38 00:29:07
18 29 MAZLOVÁ Tereza 2BWINNER TEAM 3 Ž(20-29) 2002 3 02:30:24 00:29:53
19 48 GLEN Jamie 4 M(30-39) 1990 3 02:34:17 00:33:46
20 1 KLEMPÍŘOVÁ Dana ROCKTECHNIK Triatlon 1 Ž(40-49) 1975 3 02:35:00 00:34:30
21 43 SÁSOVÁ Katrin Sk Vyhlídka Šternberk 4 Ž(20-29) 1998 3 02:36:35 00:36:05
22 5 AMBRUSOVÁ Diana 3nity triathlon team 2 Ž(40-49) 1981 3 02:37:18 00:36:48
23 27 SKÁLA Radek Individuální 2 M(50-59) 1969 3 02:37:39 00:37:08
24 2 DLOUHÝ Filip SK TRI CykloChlubna 4 M(20-29) 1998 3 02:38:14 00:37:43
25 36 HÁJEK Martin 3D Fitness Race team 5 M(20-29) 2001 3 02:38:58 00:38:27
26 20 REJDA Jan OMT Pardubice 3 M(50-59) 1970 3 02:40:38 00:40:07
27 57 FORET Miloš TITAN Zlín 4 M(50-59) 1967 3 02:40:53 00:40:23
28 74 SLAVÍK Jan 5 M(30-39) 1987 3 02:41:06 00:40:36
29 35 VAVÁK Libor BK Sadská 5 M(50-59) 1965 3 02:41:10 00:40:39
30 39 ŠMÍD Petr 8 M(40-49) 1981 3 02:43:57 00:43:26
31 64 VOJÁČEK Šimon 6 M(20-29) 2001 3 02:44:53 00:44:23
32 55 KARÁSEK Antonín Individuální 9 M(40-49) 1982 3 02:45:09 00:44:38
33 71 PŘÍHODA Jan 10 M(40-49) 1983 3 02:45:14 00:44:43
34 47 THEODORATOS Christoforos 11 M(40-49) 1984 3 02:45:49 00:45:19
35 34 ŠEBEK Michal CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 12 M(40-49) 1984 3 02:47:50 00:47:20
36 32 HÁLA Luboš TJ Spartak Třebíč 1 M(60+) 1964 3 02:48:56 00:48:26
37 15 JUSTOVÁ Anna Dáme si! 5 Ž(20-29) 2002 3 02:49:06 00:48:35
38 42 LUKÁŠOVÁ Natálie mov3ment 1 Ž(30-39) 1994 3 02:49:24 00:48:53
39 52 LAPEŠ Jaromír Individuální 13 M(40-49) 1976 3 02:50:20 00:49:50
40 11 ZÁVORKA Lukáš mov3ment 2 Jun(18-19) 2005 3 02:50:40 00:50:10
41 53 HANUŠ Petr 3D Fitness Race team 2 M(60+) 1964 3 02:51:20 00:50:49
42 16 SALFICKÝ Adam Individuální 7 M(20-29) 1997 3 02:52:06 00:51:36
43 70 FILIPOVÁ Lenka mov3ment 2 Ž(30-39) 1991 3 02:52:51 00:52:20
44 50 ŠEVČÍK Luděk Běžec Vysočiny 3 M(60+) 1959 3 02:53:04 00:52:33
45 4 BAROŇOVÁ Iva KOA 3 Ž(40-49) 1977 3 02:53:08 00:52:38
46 30 KROUPA Štěpán Café racers 14 M(40-49) 1975 3 02:54:41 00:54:10
47 6 PRINZ Jiří 6 M(50-59) 1971 3 02:56:01 00:55:30
48 60 KORHOŇOVÁ Tereza MOVE3MENT ALISY 6 Ž(20-29) 2002 3 02:56:26 00:55:56
49 65 FRANTISEK Jiri 6 M(30-39) 1986 3 02:57:23 00:56:53
50 38 CHROMÍK Michaela MiLee Team 4 Ž(40-49) 1984 3 02:58:58 00:58:27
51 7 BAXANT Radek Individuální 7 M(30-39) 1986 3 02:59:32 00:59:02
52 41 HORÁKOVÁ Karolína mov3ment 3 Ž(30-39) 1992 3 03:00:14 00:59:43
53 67 VÁBEK Jiří 15 M(40-49) 1981 3 03:00:33 01:00:03
54 59 ŠKARKA Dan 16 M(40-49) 1978 3 03:01:51 01:01:20
55 49 BUJOK Tomasz SKKN 7 M(50-59) 1970 3 03:02:37 01:02:06
56 33 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 4 M(60+) 1961 3 03:02:48 01:02:17
57 54 SZOMBATH Andrej mov3ment 17 M(40-49) 1979 3 03:06:40 01:06:09
58 58 ŠKARKA René SK Termit 18 M(40-49) 1976 3 03:07:37 01:07:07
59 37 KRUBL Robert 8 M(50-59) 1973 3 03:09:40 01:09:10
60 69 RULÍŠEK Lubomír VSK Přírodní vědy Praha 9 M(50-59) 1972 3 03:11:18 01:10:48
61 14 HOSTINSKÝ Martin 2B WINNER 8 M(30-39) 1989 3 03:11:40 01:11:10
62 9 LEOPOLDOVÁ Lucie Individuální 4 Ž(30-39) 1990 3 03:14:58 01:14:27
63 8 MATULA Milan Medvidci 9 M(30-39) 1987 3 03:15:48 01:15:17
64 24 GRUBER Miloš 19 M(40-49) 1984 3 03:16:46 01:16:15
65 17 VRAŠTIL Milroslav Olomouc 5 M(60+) 1951 3 03:20:57 01:20:27
66 19 BEDNÁŘ Tomáš SB Rainerius 8 M(20-29) 1997 3 03:21:30 01:21:00
67 51 BAYER Miloslav Here To Win team 6 M(60+) 1947 3 03:23:00 01:22:29
68 3 POLÍVKOVÁ Kateřina SK TRI CykloChlubna 5 Ž(40-49) 1975 3 03:24:20 01:23:49
69 13 ČERNÁ Petra 3D Fitness RT 6 Ž(40-49) 1977 3 03:27:07 01:26:36
70 10 KALÁB Miloš Individuální 7 M(60+) 1950 3 03:37:38 01:37:08

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 12 JAROŠ Jakub CzechTRI K. Team M(30-39) 1985
DNF 25 BARTÍK Ondřej MST Jihlava Jun(18-19) 2006
DNF 26 DLABAJA Roman TITAN Trilife M(50-59) 1970
DNF 23 STUDENÝ Martin 2B WINNER M(30-39) 1989
DNF 72 MAXIAN Boris M(30-39) 1991

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.