Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

Želešická růže - III. hoši

Datum pořádání od 06.10.2023 09:45 do 06.10.2023 12:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:50 hod

Vzdálenost (km)1,50
Počet kol1
Počet závodníků50
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 132 TRENZ Denis ZŠ a MŠ Ořechov 1 h 2011 1 00:05:34
2 152 FÜHRICH Adam Základní škola Modřice 2 h 2011 1 00:05:43 00:00:08
3 148 LIŠKA Teodor ZŠ a MŠ Střelice 3 h 2010 1 00:05:46 00:00:11
4 173 TUTKO David ZŠ Bílovice nad Svitavou 4 h 2011 1 00:05:46 00:00:11
5 175 SVOBODA Robin Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 5 h 2010 1 00:05:46 00:00:12
6 161 RAKŠÁNY Albert Základní škola a mateřská škola Kanice 6 h 2011 1 00:05:47 00:00:12
7 129 ŠENKÝŘ David ZŠ a MŠ Ořechov 7 h 2013 1 00:05:50 00:00:15
8 195 JANDÁSEK Jan ZŠ a MŠ Ostrovačice 8 h 2011 1 00:05:51 00:00:16
9 196 LEDER Vojtěch ZŠ a MŠ Ostrovačice 9 h 2010 1 00:05:51 00:00:16
10 194 DUFEK Jaroslav ZŠ a MŠ Ostrovačice 10 h 2010 1 00:05:52 00:00:17
11 137 ZÁLEŠÁK Martin ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Drásov 11 h 2010 1 00:05:52 00:00:17
12 170 KOTYZA Jan ZŠ Bílovice nad Svitavou 12 h 2010 1 00:05:54 00:00:19
13 138 MÁCA Dominik ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Drásov 13 h 2010 1 00:05:56 00:00:21
14 156 OBDRLÍK Mikuláš Základní škola a mateřská škola Kanice 14 h 2012 1 00:05:57 00:00:23
15 134 GRON Aleš ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Drásov 15 h 2011 1 00:05:58 00:00:23
16 149 ULBRICH Štěpán ZŠ a MŠ Střelice 16 h 2010 1 00:05:58 00:00:23
17 169 SEYČEK Jáchym ZŠ Bílovice nad Svitavou 17 h 2011 1 00:05:58 00:00:23
18 176 LANG Martin Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 18 h 2011 1 00:05:59 00:00:24
19 179 SMETANA Jakub ZŠ Tišnov 19 h 2012 1 00:06:00 00:00:25
20 191 TOUŠKA Otto ZŠ a MŠ Želešice 20 h 2010 1 00:06:03 00:00:28
21 144 CACH Jiří ZŠ T.G Masarykova Rajhrad okres Brno-venkov 21 h 2011 1 00:06:05 00:00:30
22 174 URBÁNEK Václav Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 22 h 2010 1 00:06:10 00:00:35
23 136 NEVÍM Miroslav ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Drásov 23 h 2011 1 00:06:13 00:00:38
24 160 DRÁBEK Mikuláš Základní škola a mateřská škola Kanice 24 h 2011 1 00:06:14 00:00:39
25 178 ZIEGELBAUER Tomáš ZŠ Tišnov 25 h 2011 1 00:06:14 00:00:39
26 154 JANECH Adam Základní škola Modřice 26 h 2012 1 00:06:15 00:00:40
27 155 NESVADBA Tobiáš Základní škola Modřice 27 h 2011 1 00:06:15 00:00:40
28 177 FIŠER Marek Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 28 h 2010 1 00:06:18 00:00:44
29 186 PATÁK Daniel Základní škola Mokrá-Horákov 29 h 2010 1 00:06:20 00:00:46
30 185 MÍLEK Vojtěch Základní škola Mokrá-Horákov 30 h 2010 1 00:06:26 00:00:51
31 197 ROUSEK Jakub ZŠ a MŠ Ostrovačice 31 h 2011 1 00:06:28 00:00:53
32 153 KOUTNÝ Michal Základní škola Modřice 32 h 2011 1 00:06:28 00:00:53
33 181 PLESKAL Jan ZŠ Tišnov 33 h 2010 1 00:06:28 00:00:54
34 182 PEPRLA Matyáš ZŠ Tišnov 34 h 2012 1 00:06:29 00:00:54
35 183 BRZOBOHATÝ Tomáš Základní škola Mokrá-Horákov 35 h 2010 1 00:06:29 00:00:54
36 450 KRATOCHVÍL David ZŠ a MŠ Ořechov 36 h 2011 1 00:06:29 00:00:54
37 145 LYSÍK Jakub ZŠ T.G Masarykova Rajhrad okres Brno-venkov 37 h 2010 1 00:06:40 00:01:05
38 131 NAVRÁTIL Adam ZŠ a MŠ Ořechov 38 h 2013 1 00:06:50 00:01:16
39 165 HERMAN Petr Základní škola a mateřská škola Kanice 39 h 2011 1 00:06:59 00:01:24
40 166 BERNARD Matyáš ZŠ Bílovice nad Svitavou 40 h 2012 1 00:07:01 00:01:26
41 189 MIČKA Jan ZŠ a MŠ Želešice 41 h 2010 1 00:07:09 00:01:34
42 451 PŘÍVĚTIVÝ Karel ZŠ a MŠ Ořechov 42 h 2010 1 00:07:10 00:01:35
43 187 ŠNAJDR Radim Základní škola Mokrá-Horákov 43 h 2011 1 00:07:30 00:01:55
44 130 RESEK Alex ZŠ a MŠ Ořechov 44 h 2013 1 00:07:43 00:02:08
45 164 KULHEIM Josef Základní škola a mateřská škola Kanice 45 h 2012 1 00:07:43 00:02:08
46 188 PELIKÁN Dominik Základní škola Mokrá-Horákov 46 h 2011 1 00:07:53 00:02:18
47 147 KŘÍŽ David ZŠ a MŠ Střelice 47 h 2010 1 00:08:05 00:02:31
48 193 PRACHOVSKÝ Tomáš ZŠ a MŠ Želešice 48 h 2010 1 00:08:22 00:02:47
49 159 ŠKORPÍK Josef Základní škola a mateřská škola Kanice 49 h 2012 1 00:08:27 00:02:52
50 163 PROKEŠ Benjamin Základní škola a mateřská škola Kanice 50 h 2011 1 00:09:03 00:03:28

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.