Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

Slatinský kros 2022 - Mladší žákyně

Datum pořádání od 09.10.2022 09:00 do 09.10.2022 14:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:30 hod

Vzdálenost (km)1,00
Počet kol1
Počet závodníků55
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 61 RADVANOVÁ Markéta VSK Univerzita Brno 1 Ml_žkyně 2009 1 00:03:47
2 93 HLADKÁ Leontýna SK Speed Brno, spolek 2 Ml_žkyně 2010 1 00:03:48 00:00:01
3 353 ZAJÍČKOVÁ Zuzana KB Střelka Brno 3 Ml_žkyně 2009 1 00:03:57 00:00:10
4 73 KRÁLOVÁ Zuzana JAC Brno 4 Ml_žkyně 2010 1 00:04:00 00:00:13
5 53 SOTOLÁŘOVÁ Alena Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 5 Ml_žkyně 2010 1 00:04:01 00:00:13
6 206 RYŠKOVA Linda KB Střelka Brno 6 Ml_žkyně 2010 1 00:04:03 00:00:15
7 82 NAVRÁTILOVÁ Stela AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 Ml_žkyně 2009 1 00:04:03 00:00:16
8 399 HÁJKOVÁ Rozálie Atletický klub Kuřim, z.s. 8 Ml_žkyně 2009 1 00:04:04 00:00:16
9 52 BARTÍKOVÁ Amélie Fénix Sport Blansko 9 Ml_žkyně 2010 1 00:04:04 00:00:17
10 401 ONDRUŠKOVÁ Ellen Atletický klub AHA Vyškov z. s. 10 Ml_žkyně 2009 1 00:04:04 00:00:17
11 5 DERKOVÁ Eliška Atletický klub AHA Vyškov z. s. 11 Ml_žkyně 2009 1 00:04:08 00:00:21
12 400 ANDERLOVÁ Marie 2BWINNER TEAM 12 Ml_žkyně 2009 1 00:04:10 00:00:22
13 293 RYCHLOVSKÁ eliška Atletický klub Hodonínz.s. 13 Ml_žkyně 2009 1 00:04:11 00:00:24
14 279 PŘIKRYLOVÁ Adéla Fénix Sport Blansko 14 Ml_žkyně 2010 1 00:04:13 00:00:25
15 69 HONZÍKOVÁ Natálie AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 Ml_žkyně 2009 1 00:04:13 00:00:26
16 425 TUŠLOVÁ Tereza Track & Field 16 Ml_žkyně 2010 1 00:04:14 00:00:27
17 27 ŠVECOVÁ Julie SK Speed Brno, spolek 17 Ml_žkyně 2010 1 00:04:15 00:00:28
18 70 HOJAČOVÁ Julie AC Moravská Slavia Brno, spolek 18 Ml_žkyně 2009 1 00:04:17 00:00:30
19 430 BERÁNKOVÁ Laura Střelka Brno 19 Ml_žkyně 2009 1 00:04:17 00:00:30
20 83 STROBLOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno, spolek 20 Ml_žkyně 2009 1 00:04:20 00:00:33
21 96 BUREŠOVÁ Ema AC Moravská Slavia Brno, spolek 21 Ml_žkyně 2009 1 00:04:21 00:00:33
22 66 DRÁBKOVÁ Johana JAC Brno 22 Ml_žkyně 2009 1 00:04:23 00:00:35
23 280 KUCHARÍKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno, spolek 23 Ml_žkyně 2010 1 00:04:23 00:00:36
24 409 HRADÍLKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno, spolek 24 Ml_žkyně 2009 1 00:04:25 00:00:38
25 297 CHRAMOSTOVÁ Michaela AC Čejkovice 25 Ml_žkyně 2009 1 00:04:27 00:00:39
26 296 VAVEROVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno, spolek 26 Ml_žkyně 2010 1 00:04:27 00:00:39
27 291 NAVRÁTILOVÁ Tereza Atletický klub Hodonínz.s. 27 Ml_žkyně 2010 1 00:04:28 00:00:40
28 354 KŘÍŽOVÁ Helena SK Speed Brno, spolek 28 Ml_žkyně 2009 1 00:04:28 00:00:41
29 81 ELIÁŠOVÁ Leontýna AC Moravská Slavia Brno, spolek 29 Ml_žkyně 2009 1 00:04:29 00:00:41
30 54 ZAMAZALOVÁ Eliška Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 30 Ml_žkyně 2009 1 00:04:31 00:00:44
31 348 ŠAUEROVÁ Victoria AC Moravská Slavia Brno, spolek 31 Ml_žkyně 2010 1 00:04:36 00:00:49
32 307 JUROVÁ Daniela SK Speed Brno, spolek 32 Ml_žkyně 2010 1 00:04:39 00:00:52
33 281 KUCHARÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno, spolek 33 Ml_žkyně 2010 1 00:04:40 00:00:53
34 88 PLAŠILOVÁ Lucie TJ Znojmo, z.s. 34 Ml_žkyně 2010 1 00:04:40 00:00:53
35 302 TOUŠOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno, spolek 35 Ml_žkyně 2010 1 00:04:42 00:00:55
36 288 DOHNÁLKOVÁ Sofie Atletický klub Hodonínz.s. 36 Ml_žkyně 2010 1 00:04:42 00:00:55
37 334 LAPČÍKOVÁ Leontina VSK Univerzita Brno 37 Ml_žkyně 2010 1 00:04:43 00:00:55
38 391 VYKOUPILOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno, spolek 38 Ml_žkyně 2010 1 00:04:43 00:00:55
39 9 TOPINKOVÁ Denisa AC Moravská Slavia Brno, spolek 39 Ml_žkyně 2010 1 00:04:43 00:00:55
40 368 VEJROSTOVÁ Nela SK TROPS Brno, z.s. 40 Ml_žkyně 2009 1 00:04:46 00:00:59
41 398 JELÍNKOVÁ Valentýna AC Moravská Slavia Brno, spolek 41 Ml_žkyně 2010 1 00:04:48 00:01:01
42 289 KOMÁNKOVÁ Jana_Anna Atletický klub Hodonínz.s. 42 Ml_žkyně 2010 1 00:04:48 00:01:01
43 77 ZAVŘELOVÁ Aneta AC Moravská Slavia Brno, spolek 43 Ml_žkyně 2010 1 00:04:49 00:01:02
44 215 KLEMENTOVÁ Kiara SK Speed Brno, spolek 44 Ml_žkyně 2010 1 00:04:51 00:01:04
45 350 KOSMÁKOVÁ Martina 45 Ml_žkyně 2009 1 00:04:52 00:01:05
46 405 BATELKOVÁ Anežka SK TROPS Brno, z.s. 46 Ml_žkyně 2010 1 00:04:53 00:01:06
47 67 VRÁNOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno, spolek 47 Ml_žkyně 2009 1 00:04:58 00:01:11
48 294 SEDLÁČKOVÁ Nela AC Moravská Slavia Brno, spolek 48 Ml_žkyně 2010 1 00:05:01 00:01:13
49 298 ŠVÁBOVÁ Anna AC Čejkovice 49 Ml_žkyně 2010 1 00:05:05 00:01:17
50 308 RAUKO Melánie_Karolína AC Moravský Krumlov 50 Ml_žkyně 2010 1 00:05:09 00:01:22
51 427 VODOVÁ Petra Orlík Vyškov 51 Ml_žkyně 2010 1 00:05:10 00:01:22
52 72 KARAFFOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno, spolek 52 Ml_žkyně 2009 1 00:05:22 00:01:35
53 314 VORBOVÁ Lucie SK TROPS Brno, z.s. 53 Ml_žkyně 2010 1 00:05:23 00:01:36
54 31 DORAZILOVÁ Kristýna Orel Vyškov 54 Ml_žkyně 2009 1 00:05:48 00:02:01
55 422 SMEJKALOVÁ Radka VSK Univerzita Brno 55 Ml_žkyně 2010 1 00:05:52 00:02:05

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2024 09:00
Rohálovská desítka
02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.