Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

SUPERPRESTIGE OPEN - Hlavní závod

Datum pořádání od 28.08.2021 13:17 do 28.08.2021 13:17
Zpracování výsledkůVýsledky převzaty z CZECH Triathlon Series

Start: 13:19 hod

Seriál závodů35. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)0,00
Počet kol1
Počet závodníků44
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KUČERA Jan Alfa Tri Team 1 M(40-49) 1981 1 01:07:30
2 2 MRÁZ Miroslav Monthy Triathon 1 M(30-39) 1988 1 01:07:49 00:00:19
3 3 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 2 M(30-39) 1990 1 01:08:32 00:01:02
4 4 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 3 M(30-39) 1984 1 01:08:59 00:01:29
5 5 VINTRLÍK Martin Křepice 2 M(40-49) 1977 1 01:09:47 00:02:17
6 6 MAIWAELDER Lukáš SK Fuga 4 M(30-39) 1991 1 01:09:52 00:02:22
7 7 NIEBAUER František 3 M(40-49) 1976 1 01:10:12 00:02:42
8 8 SEDLÁČEK Milan KONRAD TOOLS TEAM 1 M(20-29) 1994 1 01:10:53 00:03:23
9 9 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 5 M(30-39) 1985 1 01:11:17 00:03:47
10 10 ČERBÁK Adam 2 M(20-29) 2000 1 01:13:02 00:05:32
11 11 DLABAJA Roman TITAN Trilife 1 M(50-59) 1970 1 01:13:22 00:05:52
12 12 HAJZLER Jan BKP 6 M(30-39) 1982 1 01:14:14 00:06:44
13 13 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 7 M(30-39) 1985 1 01:14:15 00:06:45
14 14 BOREK Martin 4 M(40-49) 1972 1 01:15:19 00:07:49
15 15 PROKEŠOVÁ Alice 1 Ž(20-29) 1999 1 01:17:22 00:09:52
16 16 DRAGOLOV Daniel 2 M(50-59) 1967 1 01:17:24 00:09:54
17 17 ŠIMUNEK Martin Kadla Kadla Laides 3 M(50-59) 1966 1 01:18:25 00:10:55
18 18 BORKOVEC Luděk Individuální 8 M(30-39) 1985 1 01:18:31 00:11:01
19 19 STEHLÍK Pavel Individuální 5 M(40-49) 1974 1 01:19:15 00:11:45
20 20 KUBALČÍK Marek 4 M(50-59) 1970 1 01:19:18 00:11:48
21 21 JEŘÁBKOVÁ Jana TJ Spartak Třebíč 2 Ž(20-29) 1998 1 01:19:23 00:11:53
22 22 STUPKA Petr Maple Leafs Brno 9 M(30-39) 1984 1 01:19:27 00:11:57
23 23 PELÍŠEK Petr 10 M(30-39) 1982 1 01:21:23 00:13:53
24 24 ANDRLE Richard PKVM 6 M(40-49) 1974 1 01:21:55 00:14:25
25 25 FABÍKOVÁ Klára 3 Ž(20-29) 1993 1 01:22:19 00:14:49
26 26 JURENA Matyas 3 M(20-29) 1997 1 01:23:20 00:15:50
27 27 PELLOVÁ Gabriela RSFK 1 Ž(40-49) 1979 1 01:23:52 00:16:22
28 28 KLUSÁK Jan 7 M(40-49) 1975 1 01:25:19 00:17:49
29 29 PŘIKRYLOVÁ Lenka ENDEKA BASSTA team 4 Ž(20-29) 1998 1 01:25:51 00:18:21
30 30 POKORNÝ Jan 5 M(50-59) 1970 1 01:26:16 00:18:46
31 31 BĚLOHLÁVEK Jiří virtutibus a.s. 11 M(30-39) 1984 1 01:26:31 00:19:01
32 32 GLEN Jamie 12 M(30-39) 1990 1 01:27:18 00:19:48
33 33 ROSENBREYEROVÁ Hana RSFK 1 Ž(50+) 1966 1 01:27:25 00:19:55
34 34 GŘEŠKOVÁ Jana Suché Lazce 2 Ž(40-49) 1976 1 01:27:39 00:20:09
35 35 SEHNAL Luděk Individuální 13 M(30-39) 1990 1 01:28:18 00:20:48
36 36 FRAŇKOVÁ Michaela TT Příbram z. s. 2 Ž(50+) 1970 1 01:29:42 00:22:12
37 37 HAŠLAROVÁ Alena VOKOLOPOLE 3 Ž(40-49) 1978 1 01:29:59 00:22:29
38 38 ZATLOUKAL Petr Individuální 14 M(30-39) 1988 1 01:30:10 00:22:40
39 39 MECL Karel Triathlon Hodonín 6 M(50-59) 1963 1 01:32:42 00:25:12
40 40 LAVICKÝ Ondřej 8 M(40-49) 1978 1 01:34:41 00:27:11
41 41 KUBÍNEK František SpSb Vévoda Blažovice 1 M(60+) 1958 1 01:35:42 00:28:12
42 42 DONALDSON Martin 15 M(30-39) 1991 1 01:36:57 00:29:27
43 43 ELSNER Ben 2 M(60+) 1959 1 01:37:39 00:30:09
44 44 MUSILOVÁ Pavla 4 Ž(40-49) 1976 1 01:37:46 00:30:16

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.