Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

6. ročník „Běhu Jana Opletala“ - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 26.06.2021 09:00 do 26.06.2021 13:00
Technický delegátJaromír Vaněk
Zpracování výsledkůMichal Juránek

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků97
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 215 KUČERA Petr Grymov 1 B 1975 1 00:35:50
2 265 KRÁTKÝ Tomáš Tj liga100 Olomouc 1 A 1985 1 00:36:05 00:00:14
3 195 HORÁK Ondřej 2 B 1975 1 00:36:23 00:00:33
4 200 LACHNIT Jan Tj liga100 Olomouc 3 B 1980 1 00:36:49 00:00:59
5 233 KREJČÍ Zdeněk Tj liga100 Olomouc 2 A 1988 1 00:36:56 00:01:06
6 236 KRAJČA Stanislav Tj liga100 Olomouc 3 A 1983 1 00:37:34 00:01:44
7 207 DOLEŽAL Zdeněk Přerov 4 B 1974 1 00:37:44 00:01:54
8 204 BERGER Jan AK Olomouc 4 A 2000 1 00:37:47 00:01:57
9 165 FILIPIOVÁ Eva Šumperk 1 F 1986 1 00:38:38 00:02:48
10 257 MARTINEK Jarda TRISK Olomouc 1 C 1969 1 00:39:11 00:03:21
11 194 LUKÁŠ Matěj SKP Ostrava 5 B 1980 1 00:39:28 00:03:38
12 213 SKŘIVÁNEK Martin AK Drnovice 6 B 1976 1 00:39:45 00:03:55
13 252 SKOPALÍK Zbyněk KVS Olomouc 7 B 1978 1 00:39:50 00:04:00
14 221 ZAORAL Jiří VSSV Čunín - Kouty 2 C 1969 1 00:40:00 00:04:10
15 226 PEŇAŠKA Jiří Ladermon Team 5 A 1982 1 00:40:08 00:04:18
16 175 LORENC Martin Tj liga100 Olomouc 8 B 1975 1 00:40:34 00:04:44
17 203 ŠKRABÁNEK Petr MK SEITL Ostrava 1 D 1960 1 00:40:38 00:04:48
18 223 BARABÁŠ Jan TCC Olomouc 9 B 1976 1 00:40:42 00:04:52
19 181 SMOLKA Martin SKI - OB Šternberk 3 C 1971 1 00:40:44 00:04:54
20 205 VÁLY Michael Litovel 10 B 1975 1 00:40:52 00:05:02
21 259 RASNER Tomáš TriSK 11 B 1979 1 00:40:58 00:05:08
22 235 BĚHŮNEK Svatoslav LIGA 100 12 B 1981 1 00:41:08 00:05:18
23 202 NOVÁK Tomáš Přerov 13 B 1981 1 00:41:19 00:05:29
24 186 MAŠLÍK Michal Šternberk 6 A 1983 1 00:41:32 00:05:42
25 179 HROUZA Michal Radim 14 B 1978 1 00:41:45 00:05:55
26 185 JADRNÝ Petr Tj liga100 Olomouc 15 B 1975 1 00:41:45 00:05:55
27 187 MAŠLÍK Miroslav Šternberk 16 B 1979 1 00:41:55 00:06:05
28 173 FLORENC Přerov 7 A 1991 1 00:42:19 00:06:29
29 154 MATURA Petr Náklo 17 B 1978 1 00:42:28 00:06:38
30 167 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 18 B 1976 1 00:42:31 00:06:40
31 201 SKŘEČEK Jiří SK Přerov 19 B 1974 1 00:42:42 00:06:52
32 177 LESZCZYNSKI Radek Ladermon Team Olomouc 20 B 1975 1 00:42:50 00:07:00
33 210 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 2 F 1983 1 00:42:51 00:07:01
34 162 MATĚJÍK Petr Cycloracing 4 C 1964 1 00:43:13 00:07:22
35 196 WEISER Milan Střeň 8 A 1984 1 00:43:22 00:07:32
36 153 PEŘINA Jiří Tj liga100 Olomouc 21 B 1975 1 00:43:24 00:07:34
37 191 FRITSCHER Adam Tj liga100 Olomouc 22 B 1975 1 00:43:28 00:07:37
38 189 KAMÍNEK David SDH Lhota n/M 23 B 1978 1 00:43:35 00:07:45
39 229 KREJČÍ Tomáš Tj liga100 Olomouc 9 A 1986 1 00:44:07 00:08:17
40 188 FANČOVIČ Petr Ostrava 24 B 1980 1 00:44:19 00:08:29
41 219 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 25 B 1972 1 00:44:28 00:08:38
42 256 URBÁNEK Ivo SDH Mezice 26 B 1980 1 00:44:28 00:08:38
43 227 TICHÝ Jiří Olomouc 5 C 1970 1 00:44:38 00:08:48
44 192 FRITSCHEROVÁ Jana Tj liga100 Olomouc 3 F 1990 1 00:44:55 00:09:05
45 247 ONDRYÁŠ Petr Tj liga100 Olomouc 27 B 1980 1 00:45:16 00:09:26
46 225 ČERNOCH Jiří TRISK Olomouc 6 C 1967 1 00:45:26 00:09:36
47 206 ONDRUŠÍK Kateřina AK Šternberk 4 F 1983 1 00:45:29 00:09:39
48 156 GRULICHOVA Simona AK Drnovice 1 G 1972 1 00:45:30 00:09:40
49 243 ADÁMEK Oldřich Tj liga100 Olomouc 7 C 1966 1 00:45:34 00:09:44
50 255 ŠANA Radek Cholina 28 B 1972 1 00:46:12 00:10:22
51 251 VITOUL Martin Mezice 10 A 2004 1 00:46:23 00:10:33
52 164 DVORSKÝ Ladislav MK SEITL Ostrava 8 C 1965 1 00:46:24 00:10:33
53 166 PROTIVÁNEK Jindřich SDH Vojnice 29 B 1980 1 00:46:34 00:10:43
54 160 SVAK Václav Rosutice M. Beroun 2 D 1954 1 00:46:39 00:10:49
55 155 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 3 D 1955 1 00:46:46 00:10:56
56 261 KOLÁČEK Aleš Slavíč 30 B 1976 1 00:46:48 00:10:58
57 183 HOLÍČEK Jan Velký Týnec 11 A 1986 1 00:46:52 00:11:02
58 220 OTRUBOVÁ Ivona TJ Sokol Plumlov 2 G 1976 1 00:47:08 00:11:18
59 248 BUČÍK Jaromír Biatlon Halenkovice 4 D 1957 1 00:47:26 00:11:36
60 178 ZDRÁHALOVÁ Magda Tj liga100 Olomouc 3 G 1979 1 00:47:29 00:11:39
61 228 KOVÁČ Karel AK Olomouc 12 A 2005 1 00:48:35 00:12:45
62 237 HRADIL Daniel 31 B 1978 1 00:48:44 00:12:54
63 222 VOGEL Drahoš Uničov 9 C 1968 1 00:49:13 00:13:23
64 161 DOLEŽEL Pavel Skrbeň 10 C 1971 1 00:49:27 00:13:37
65 218 HILŠER Pavel Olomouc 32 B 1977 1 00:49:30 00:13:40
66 242 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 11 C 1969 1 00:49:34 00:13:44
67 241 HUDEČEK Stanislav Chlupatí knedlíci/Mezice 13 A 1987 1 00:49:45 00:13:55
68 193 LORENC František Olomouc 12 C 1968 1 00:49:52 00:14:02
69 212 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 H 1957 1 00:50:14 00:14:24
70 169 PROCHÁZKA Jiří Holešov 5 D 1952 1 00:50:47 00:14:57
71 238 BARBOŘÁK Bohuš Tj liga100 Olomouc 6 D 1959 1 00:50:52 00:15:02
72 197 GRULICH Petr Grulišáci 33 B 1977 1 00:51:29 00:15:38
73 208 VACHUTKOVÁ Alena Tj liga100 Olomouc 5 F 2002 1 00:51:36 00:15:46
74 176 LORENCOVÁ Linda Tj liga100 Olomouc 4 G 1976 1 00:51:57 00:16:07
75 217 DEDEK Vlastimil BK Olbramice 7 D 1952 1 00:52:00 00:16:10
76 246 MACHAČ Jiří Lipník 14 A 1999 1 00:52:16 00:16:26
77 239 POLÍVKA Vladimír Tration Club Olomouc 13 C 1969 1 00:52:28 00:16:38
78 249 ROBENEK Michal Samotišky 14 C 1968 1 00:52:46 00:16:56
79 232 KOSZTYU Peter Tj liga100 Olomouc 8 D 1958 1 00:53:18 00:17:27
80 163 CHYTIL Vladimír DD Všeckovice 1 E 1950 1 00:53:23 00:17:32
81 209 ZAVADIL Lukáš Olomouc 15 A 2002 1 00:54:13 00:18:23
82 168 DOLEŽAL Oldřich Holešov 2 E 1951 1 00:55:23 00:19:33
83 170 PÍSEK Tomáš Tj liga100 Olomouc 9 D 1959 1 00:55:37 00:19:47
84 198 GRULICHOVÁ Michaela Grulišáci 5 G 1978 1 00:55:39 00:19:49
85 171 PÍSKOVÁ Ludmila Tj liga100 Olomouc 2 H 1966 1 00:55:52 00:20:02
86 254 BERÁNEK Tomáš TJ SPARTAK Přerov 10 D 1957 1 00:56:40 00:20:50
87 234 NEČESANÁ Markéta Tj liga100 Olomouc 6 G 1973 1 00:58:07 00:22:17
88 260 SKUPIEŇ Josef Slavíč 11 D 1957 1 00:58:10 00:22:20
89 159 VANĚK Jaromír Tj liga100 Olomouc 3 E 1948 1 00:58:55 00:23:04
90 244 DOSTÁL Ondřej Náklo 34 B 1974 1 00:59:50 00:23:59
91 258 MIKOLAJOVÁ Nina Olomouc 6 F 1988 1 01:00:28 00:24:38
92 199 HUDCOVÁ Marie KOJETÍN 7 G 1977 1 01:01:14 00:25:24
93 182 JAŠEK Pavel Tj liga100 Olomouc 4 E 1945 1 01:01:28 00:25:38
94 231 NOVÁKOVÁ Jaroslava Náklo 7 F 1986 1 01:02:22 00:26:32
95 152 MORÁVEK Jiří Liga 100 Olomouc 5 E 1947 1 01:03:19 00:27:29
96 180 VODIČKA Jan Radslavice 6 E 1945 1 01:08:42 00:32:52
97 216 KUNC Josef Orel Vyškov 12 D 1960 1 01:26:18 00:50:28

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
03.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.