Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 6 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 02.02.2013 08:00 do 02.02.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol1
Počet závodníků90
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 46 KOVÁŘ Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 1996 1 00:17:28
2 23 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:18:08 00:00:39
3 31 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Dci 1997 1 00:18:17 00:00:49
4 43 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 2 Jři 1995 1 00:18:37 00:01:09
5 51 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 1 XM 1981 1 00:18:47 00:01:19
6 27 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:19:04 00:01:35
7 16 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 3 Jři 1994 1 00:19:27 00:01:59
8 84 FEITH Marek 3 Dci 1996 1 00:19:39 00:02:11
9 39 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 4 Jři 1994 1 00:19:53 00:02:25
10 11 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 4 Dci 1996 1 00:19:57 00:02:29
11 42 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 5 Dci 1996 1 00:20:11 00:02:42
12 13 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 1 00:20:25 00:02:57
13 63 SMOLKA Daniel AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 1994 1 00:20:26 00:02:57
14 5 BRÁZDA Michal Mapei cyklo Kaňkovský 6 Dci 1997 1 00:20:28 00:03:00
15 44 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 7 Dci 1998 1 00:20:35 00:03:07
16 70 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 ŽV1 1970 1 00:20:51 00:03:23
17 52 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 8 Dci 1997 1 00:20:53 00:03:24
18 57 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Dky 1996 1 00:21:02 00:03:33
19 21 SIKORA Vít AK Kuřim 6 Jři 1995 1 00:21:28 00:04:00
20 14 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 3 ŽV1 1964 1 00:21:31 00:04:03
21 87 ONDROUŠEK David Blansko 7 Jři 1994 1 00:21:39 00:04:11
22 90 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1978 1 00:21:42 00:04:14
23 18 BODIOVÁ Adéla 3 Ž 1976 1 00:21:48 00:04:20
24 9 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Dky 1997 1 00:21:54 00:04:25
25 50 JANKOVÁ Magda Brno 4 Ž 1980 1 00:21:54 00:04:26
26 3 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 4 ŽV1 1969 1 00:22:01 00:04:33
27 19 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna Triexpert team 5 Ž 1978 1 00:22:06 00:04:37
28 17 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 2 XM 1964 1 00:22:22 00:04:53
29 75 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 1 Jky 1995 1 00:22:24 00:04:55
30 83 LÁNÍČEK Josef Zetor Brno 9 Dci 1996 1 00:22:31 00:05:02
31 58 KREJSOVÁ Petra Auto RZ Boskovice 6 Ž 1979 1 00:22:31 00:05:02
32 88 STAŇKOVÁ Kateřina Fit online 7 Ž 1988 1 00:22:34 00:05:05
33 25 PAVLÍČKOVÁ Svatava AK Olymp Brno 2 Jky 1994 1 00:22:35 00:05:07
34 41 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 10 Dci 1998 1 00:22:47 00:05:19
35 36 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky 3 Jky 1994 1 00:23:19 00:05:50
36 47 KOMÁRKOVÁ Zdenka Olešnice 8 Ž 1974 1 00:23:19 00:05:51
37 81 HOROVÁ Renata Kuřim 5 ŽV1 1973 1 00:23:35 00:06:07
38 79 SVAČINOVÁ Jitka Pampeliška Olomouc 9 Ž 1984 1 00:23:36 00:06:08
39 76 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 3 Dky 1997 1 00:23:41 00:06:13
40 37 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 4 Jky 1995 1 00:23:49 00:06:20
41 20 KLIMÁNKOVÁ Eva 6 ŽV1 1973 1 00:23:59 00:06:31
42 69 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 10 Ž 1985 1 00:24:09 00:06:40
43 66 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 11 Ž 1974 1 00:24:12 00:06:44
44 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 3 XM 1973 1 00:24:23 00:06:55
45 33 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 4 XM 1976 1 00:24:27 00:06:58
46 67 MARKOVÁ Alice Brno 7 ŽV1 1970 1 00:25:05 00:07:37
47 26 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 8 ŽV1 1971 1 00:25:11 00:07:43
48 77 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 4 Dky 1999 1 00:25:32 00:08:04
49 89 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 12 Ž 1987 1 00:25:39 00:08:11
50 65 ŽIGOVÁ Veronika 13 Ž 1990 1 00:25:49 00:08:20
51 12 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 14 Ž 1978 1 00:25:53 00:08:25
52 32 HROMÁDKOVÁ Petra Blansko 15 Ž 1982 1 00:25:55 00:08:27
53 59 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 9 ŽV1 1966 1 00:25:55 00:08:27
54 56 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 10 ŽV1 1972 1 00:26:00 00:08:32
55 62 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 1 00:26:13 00:08:44
56 82 ČECH Zdenka Brno 16 Ž 1978 1 00:26:15 00:08:47
57 22 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV2 1954 1 00:26:20 00:08:52
58 7 KUNCOVÁ Martina LRS Vyškov 5 Dky 2001 1 00:26:23 00:08:54
59 40 ŠICHOVÁ Radka Brno 17 Ž 1980 1 00:26:31 00:09:03
60 28 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 2 ŽV3 1950 1 00:26:34 00:09:06
61 64 PETROVÁ Katarína Brno 18 Ž 1981 1 00:26:43 00:09:15
62 45 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 11 ŽV1 1972 1 00:26:45 00:09:16
63 71 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 12 ŽV1 1973 1 00:26:51 00:09:23
64 61 KLEPALOVÁ Vendula ASK Blansko 6 Dky 1998 1 00:27:04 00:09:36
65 60 KLEPAL Petr Blansko 5 XM 1966 1 00:27:04 00:09:36
66 86 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Borki 13 ŽV1 1967 1 00:27:07 00:09:39
67 6 KUNC Josef LRS Vyškov 6 XM 1960 1 00:27:08 00:09:39
68 15 MOKRÁ Regina Brno 14 ŽV1 1968 1 00:27:28 00:09:59
69 29 KUGLEROVÁ Jitka Radostice 19 Ž 1977 1 00:27:32 00:10:04
70 48 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 3 ŽV3 1953 1 00:27:49 00:10:21
71 38 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 15 ŽV1 1966 1 00:27:54 00:10:25
72 55 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 16 ŽV1 1973 1 00:28:13 00:10:45
73 4 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 7 Dky 1996 1 00:28:18 00:10:49
74 80 BRABENCOVÁ Mariana Brno 17 ŽV1 1972 1 00:28:31 00:11:02
75 8 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 4 ŽV3 1947 1 00:28:56 00:11:28
76 49 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 18 ŽV1 1965 1 00:28:58 00:11:29
77 68 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 1 00:29:02 00:11:34
78 24 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 11 Dci 1997 1 00:29:21 00:11:52
79 30 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV3 1938 1 00:29:37 00:12:09
80 35 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 19 ŽV1 1964 1 00:29:53 00:12:25
81 85 KOPECKÁ Naďa 2 ŽV2 1958 1 00:30:33 00:13:05
82 2 BEDNÁŘ Michal VSK Univerzita Brno 7 XM 1967 1 00:30:36 00:13:08
83 73 SOTÁKOVÁ Miroslava Blansko 20 Ž 1991 1 00:31:01 00:13:33
84 10 BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 8 XM 1940 1 00:31:23 00:13:55
85 53 TOMANCOVÁ Petra OZZY Brno 20 ŽV1 1969 1 00:31:31 00:14:02
86 78 PALKOVÁ Lenka Rosice 21 ŽV1 1970 1 00:31:57 00:14:28
87 74 KUBÍK Josef Adamov 9 XM 1938 1 00:32:41 00:15:13
88 54 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 3 ŽV2 1955 1 00:32:50 00:15:22
89 72 SOTÁKOVÁ Lenka Blansko 22 ŽV1 1966 1 00:34:02 00:16:34
90 34 NÁDHEROVÁ Hana Hradec Králové 23 ŽV1 1968 1 00:34:57 00:17:28

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.