Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky nejmladší dívky

Datum pořádání od 17.11.2019 07:45 do 17.11.2019 14:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Michal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:50 hod

Vzdálenost (km)0,15
Počet kol1
Počet závodníků59
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 248 PUDELKOVÁ Anna AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:29
2 198 DARKWAH Melisa SK Speed Brno, spolek 2 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:31 00:00:01
3 157 ŠROMOVÁ Viktorie VSK Univerzita Brno 3 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:31 00:00:02
4 230 STRAKOVÁ Lucie SK TROPS Brno, z.s. 4 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:32 00:00:02
5 156 PERNICOVÁ Soňa VSK Univerzita Brno 5 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:32 00:00:02
6 208 STOJANOVÁ Lilien SK Speed Brno, spolek 6 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:32 00:00:02
7 243 CHALOUPKOVÁ Anežka plus one 7 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:33 00:00:03
8 155 SVOBODOVÁ Valentýna VSK Univerzita Brno 8 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:33 00:00:03
9 159 VÁCLAVÍKOVÁ Alexandra VSK Univerzita Brno 9 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:33 00:00:04
10 152 KOSMÁKOVÁ Pavlína VSK Univerzita Brno 10 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:34 00:00:04
11 215 SAMKOVÁ Simona AHA Vyškov 11 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:34 00:00:05
12 207 MARKOVÁ Lucie SK Žabovřesky Brno 12 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:34 00:00:05
13 216 SPÁČILOVÁ Klaudie AHA Vyškov 13 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:35 00:00:05
14 158 HANÁČKOVÁ Julie VSK Univerzita Brno 14 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:36 00:00:07
15 153 MIKYSKOVÁ Karolína VSK Univerzita Brno 15 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:37 00:00:07
16 241 HEJLOVÁ Izabela 16 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:37 00:00:07
17 183 KOŠTUŘÍKOVÁ Nelly Atletický klub Veselí na Moravou 17 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:38 00:00:08
18 231 HRAZDÍLKOVÁ Nora Panter 18 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:38 00:00:09
19 236 BOTHOVÁ Markéta VSK Univerzita Brno 19 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:39 00:00:09
20 212 BENČÍKOVÁ Ella SK TROPS Brno, z.s. 20 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:39 00:00:09
21 202 SEDLÁKOVÁ Veronika Mokrá Hora 21 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:39 00:00:10
22 222 HÁJNOVÁ Gabriela 22 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:39 00:00:10
23 195 CIMALOVÁ Klára 23 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:40 00:00:11
24 154 PALOUŠKOVÁ Isabella VSK Univerzita Brno 24 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:40 00:00:11
25 151 ALBRECHTOVÁ Emma VSK Univerzita Brno 25 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:41 00:00:11
26 203 REDLICHOVÁ Kateřina Atletický klub Blansko Dvorská 26 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:41 00:00:11
27 196 KRITZBACHOVÁ Adéla Sokol Královo pole 27 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:41 00:00:12
28 247 CHODUROVÁ Marika 28 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:41 00:00:12
29 232 KUGLEROVÁ Sára SK TROPS Brno, z.s. 29 Př_Nejml_D 2015 1 00:00:43 00:00:13
30 224 JUŘICOVÁ Magdaléna Brno 30 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:43 00:00:14
31 189 PETROVÁ Dorota 31 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:44 00:00:15
32 238 BOTHOVÁ Karolína VSK Univerzita Brno 32 Př_Nejml_D 2015 1 00:00:45 00:00:16
33 190 BEREŠOVÁ Nela 33 Př_Nejml_D 2015 1 00:00:45 00:00:16
34 194 FRUHWIRTOVÁ Ela 34 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:46 00:00:16
35 181 HOLÁ Anežka VSK UNI Brno - Jehnice 35 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:46 00:00:16
36 245 CHALOUPKOVÁ Barbora plus one 36 Př_Nejml_D 2015 1 00:00:46 00:00:17
37 253 TRS Lola 37 Př_Nejml_D 2015 1 00:00:46 00:00:17
38 234 VÍTOVÁ Alžběta 38 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:47 00:00:18
39 161 MAMULOVÁ Soňa VSK Univerzita Brno 39 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:47 00:00:18
40 214 SAMKOVÁ Michaela AHA Vyškov 40 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:48 00:00:19
41 160 BARTOLŠICOVÁ Zita VSK Univerzita Brno 41 Př_Nejml_D 2014 1 00:00:49 00:00:19
42 213 SEDLÁKOVÁ Šárka AHA Vyškov 42 Př_Nejml_D 2015 1 00:00:50 00:00:20
43 201 VERNEROVÁ Lucie SK TROPS Brno, z.s. 43 Př_Nejml_D 2015 1 00:00:56 00:00:26
44 235 NESRSTA Ema 44 Př_Nejml_D 2015 1 00:00:57 00:00:27
45 186 HOLOUBKOVÁ Stella VSK Univerzita Brno 45 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:57 00:00:28
46 211 HRUŠKOVÁ Zuzana SK TROPS Brno, z.s. 46 Př_Nejml_D 2013 1 00:00:58 00:00:29
47 199 HÉGROVÁ Adéla Valím Valím Hostěrádky 47 Př_Nejml_D 2016 1 00:00:58 00:00:29
48 185 NOVÁČKOVÁ Anežka AC Moravská Slavia Brno, spolek 48 Př_Nejml_D 2015 1 00:01:04 00:00:34
49 249 PUDELKOVÁ Eliška 49 Př_Nejml_D 2016 1 00:01:06 00:00:37
50 244 JANOUŠKOVÁ Julie 50 Př_Nejml_D 2014 1 00:01:07 00:00:37
51 254 FRIDRICHOVÁ Ella Atex 007 51 Př_Nejml_D 2015 1 00:01:10 00:00:40
52 182 PIVCOVÁ Jolana Hal 3000 52 Př_Nejml_D 2016 1 00:01:11 00:00:41
53 164 MORÁVKOVÁ Apolena VSK Univerzita Brno 53 Př_Nejml_D 2015 1 00:01:13 00:00:43
54 210 SOUKUPOVÁ Mila SK TROPS Brno, z.s. 54 Př_Nejml_D 2016 1 00:01:17 00:00:47
55 217 SEZIMOVÁ Aneta Tandem Brno 55 Př_Nejml_D 2017 1 00:01:28 00:00:58
56 262 KERLINOVÁ Lucie 56 Př_Nejml_D 2015 1 00:01:45 00:01:16
57 260 HARAŠTOVÁ Ema 57 Př_Nejml_D 2017 1 00:01:53 00:01:24
58 78 JURÁNKOVÁ Victorie VSK Univerzita Brno 58 Př_Nejml_D 2018 1 00:02:04 00:01:35
59 257 SOVOVÁ Sofia Atex 007 59 Př_Nejml_D 2018 1 00:02:16 00:01:46

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.