Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

5. ročník „Běhu Jana Opletala“ - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 22.06.2019 09:00 do 22.06.2019 13:00
Technický delegátJaromír Vaněk
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků124
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 222 BLAHA Tomáš AK Kroměříž 1 B 1976 1 00:35:04
2 71 KUČERA Petr KESBUK Grymov 2 B 1975 1 00:35:28 00:00:23
3 219 KREJČÍ Zdeněk TJ Liga 100 Olomouc 1 A 1988 1 00:36:47 00:01:43
4 48 KRAJČA Stanislav TJ Liga 100 Olomouc 2 A 1983 1 00:36:55 00:01:51
5 232 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 3 B 1972 1 00:37:23 00:02:18
6 83 KAMÍNKOVÁ Petra Svatý Kopeček 1 G 1973 1 00:37:49 00:02:45
7 50 VYMAZAL Petr Olomouc 4 B 1975 1 00:38:42 00:03:38
8 93 MARTÍNEK Jarda TRISK Olomouc 1 C 1969 1 00:39:04 00:03:59
9 209 SKOPALÍK Zbyněk KVS Olomouc 5 B 1978 1 00:39:09 00:04:04
10 193 ŽENČÁK Jaroslav TJ Šumperk 2 C 1961 1 00:39:21 00:04:16
11 62 LORENC Martin TJ Liga 100 Olomouc 6 B 1975 1 00:39:40 00:04:35
12 67 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 7 B 1975 1 00:39:55 00:04:50
13 181 KONEČNÝ Petr TJ Liga 100 Olomouc 8 B 1975 1 00:40:03 00:04:59
14 85 ZICH Radek Olomouc 3 A 1984 1 00:40:39 00:05:35
15 99 DOZRÁL Martin Lutín 4 A 1991 1 00:40:44 00:05:40
16 203 DOSTÁL Jiří TJ Liga 100 Olomouc 3 C 1964 1 00:40:48 00:05:44
17 49 KNÁPEK Lubomír Šumperk 1 D 1959 1 00:41:43 00:06:38
18 210 ŠILBERSKÝ Martin Litovel 5 A 1988 1 00:41:53 00:06:49
19 208 ŠALMÍK Pavel Duko Rýmařov 9 B 1972 1 00:41:55 00:06:50
20 197 FRITSCHER Adam TJ Liga 100 Olomouc 10 B 1975 1 00:42:05 00:07:01
21 159 KOPECKÝ David SOB Olomouc 11 B 1978 1 00:42:41 00:07:36
22 235 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 4 C 1966 1 00:42:58 00:07:53
23 39 LACHNIT Jan TJ Liga 100 Olomouc 6 A 1980 1 00:43:00 00:07:55
24 188 DOSPĚL Ivo TJ Liga 100 Olomouc 12 B 1977 1 00:43:17 00:08:13
25 54 FOJTKOVÁ Jitka Olomouc 1 F 1987 1 00:43:19 00:08:15
26 64 JELÍNEK Zbyněk TJ Liga 100 Olomouc 5 C 1963 1 00:43:24 00:08:20
27 26 HANDL Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 13 B 1975 1 00:43:32 00:08:28
28 87 WEISER Milan 7 A 1984 1 00:43:38 00:08:34
29 196 TROJAN Jaroslav TJ Liga 100 Olomouc 6 C 1962 1 00:43:39 00:08:34
30 97 VYSLOUŽIL Pavel TJ Liga 100 Olomouc 14 B 1979 1 00:43:41 00:08:36
31 192 MAŠLÍK Miroslav Šternberk 15 B 1979 1 00:43:50 00:08:45
32 224 POPELKA Ondřej Olomouc 8 A 1981 1 00:44:03 00:08:59
33 28 KRŇÁVEK Roman Olomouc 16 B 1975 1 00:44:12 00:09:07
34 100 TEMPÍR Tomáš Sokol Štíty 17 B 1977 1 00:44:30 00:09:26
35 57 SEDLÁČEK Gamba Auto Gamba 7 C 1969 1 00:44:39 00:09:35
36 168 ZATLOUKAL Marek TJ Liga 100 Olomouc 8 C 1965 1 00:44:44 00:09:40
37 72 DOLEŽEL Lukáš Přáslavice 9 A 1990 1 00:44:46 00:09:41
38 80 GROMUS Petr AK Olomouc 2 D 1956 1 00:44:47 00:09:43
39 204 ONDRUŠÍK Kateřina AK Šternberk 2 F 1983 1 00:44:49 00:09:45
40 31 ŠPUNDA Michal Příkazy 10 A 1989 1 00:45:06 00:10:02
41 156 URBÁNEK Ivo SDH Mezice 11 A 1980 1 00:45:13 00:10:09
42 42 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 3 D 1955 1 00:45:21 00:10:16
43 199 JADRNÝ Petr TJ Liga 100 Olomouc 18 B 1975 1 00:45:41 00:10:37
44 88 VANĚK Martin Volejbal Sokol Kokory 19 B 1973 1 00:45:44 00:10:40
45 96 KOLÁČEK Aleš Slavíč 20 B 1976 1 00:45:46 00:10:42
46 185 BARBOŘÁK Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 4 D 1959 1 00:46:00 00:10:56
47 178 KAMÍNEK David SDH Lhota 21 B 1978 1 00:46:28 00:11:24
48 214 KRAPPMANN Marie Olomouc 2 G 1977 1 00:46:30 00:11:26
49 216 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 12 A 1986 1 00:47:14 00:12:10
50 151 MATURA Petr Náklo 22 B 1978 1 00:47:14 00:12:10
51 60 ŠAŠEK Jaroslav BK Pravčice 5 D 1958 1 00:47:21 00:12:17
52 53 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 13 A 1980 1 00:47:22 00:12:18
53 61 LORENCOVÁ Linda TJ Sokol Plumlov 3 G 1976 1 00:47:33 00:12:29
54 217 BARTONĚK Lukáš Olomouc 14 A 1982 1 00:47:35 00:12:30
55 223 BUČÍK Jaromír Olomouc 6 D 1957 1 00:47:44 00:12:40
56 91 ONDRÁČEK Petr KVS Olomouc 15 A 1981 1 00:47:45 00:12:41
57 63 OTRUBOVÁ Ivona TJ Sokol Plumlov 4 G 1976 1 00:47:48 00:12:44
58 45 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 H 1957 1 00:47:51 00:12:47
59 228 AMBROS Jiří Slatinice 23 B 1975 1 00:47:54 00:12:50
60 152 PEŘINA Jiří TJ Liga 100 Olomouc 24 B 1975 1 00:48:05 00:13:01
61 65 KACHYŇA Lubomír TJ Liga 100 Olomouc 9 C 1965 1 00:48:15 00:13:11
62 68 PROCHÁZKA Jiří Litovel 16 A 1984 1 00:48:34 00:13:30
63 86 LAPÁČEK Marek Prosenice 25 B 1976 1 00:48:40 00:13:36
64 30 KUNČAR Petr Chropyně 10 C 1965 1 00:48:43 00:13:39
65 233 HVOLKA Kamil SKP-CZ 11 C 1968 1 00:48:58 00:13:54
66 69 VACA Ondřej Litovel 17 A 1988 1 00:49:06 00:14:02
67 89 HUDEČEK Stanislav Chlupatí knedlíci 18 A 1987 1 00:49:23 00:14:19
68 221 JANKŮ Ondřej Liboc 26 B 1976 1 00:49:26 00:14:22
69 220 JANKŮ Petr TJ Liga 100 Olomouc 27 B 1974 1 00:49:27 00:14:22
70 74 FLÖGEL Tomáš Olomouc 19 A 1989 1 00:49:28 00:14:24
71 218 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 7 D 1957 1 00:49:53 00:14:49
72 76 BOZDĚCHOVÁ Věra TJ Liga 100 Olomouc 3 F 1980 1 00:50:00 00:14:56
73 164 RELLA Milan Cyklo Hlubočky 12 C 1966 1 00:50:05 00:15:01
74 75 DOLEŽELOVÁ Blanka TJ Liga 100 Olomouc 5 G 1979 1 00:50:10 00:15:06
75 73 KVAPILOVÁ Taťána 4 F 1983 1 00:50:12 00:15:08
76 195 ZDRÁHALOVÁ Magda TJ Liga 100 Olomouc 6 G 1979 1 00:50:42 00:15:38
77 77 PODEŠVA Pavel Běžci z Ria 1 E 1949 1 00:50:58 00:15:54
78 227 MICHALIK Petr Tovéř 28 B 1971 1 00:50:59 00:15:55
79 90 VLČEK Ondřej Chlupatí knedlíci 20 A 1985 1 00:51:04 00:15:59
80 231 KLIMEŠ Jan Olomouc 21 A 1990 1 00:51:26 00:16:22
81 46 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 5 F 2000 1 00:51:37 00:16:32
82 59 KOSZTYU Peter TJ Liga 100 Olomouc 8 D 1958 1 00:51:41 00:16:37
83 94 ZAŤKO Libor TJ Liga 100 Olomouc 13 C 1968 1 00:52:09 00:17:05
84 101 ČEP Pavel Svatý Kopeček 22 A 1986 1 00:52:11 00:17:07
85 78 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 H 1955 1 00:52:43 00:17:39
86 98 VYSLOUŽILOVÁ Jana TJ Liga 100 Olomouc 6 F 1983 1 00:52:56 00:17:52
87 230 NOVOTNÝ Milan JCBRN Vyškov 9 D 1959 1 00:52:57 00:17:52
88 43 KUNC Josef Orel Vyškov 14 C 1960 1 00:53:20 00:18:16
89 213 PÍSKOVÁ Ludmila TJ Liga 100 Olomouc 3 H 1966 1 00:53:34 00:18:30
90 56 DVOŘÁKOVÁ JItka Prostějov 7 F 1990 1 00:54:11 00:19:07
91 55 DRAŽNÝ Pavel Náklo 29 B 1976 1 00:54:18 00:19:14
92 34 JAŠEK Pavel Tj liga100 Olomouc 2 E 1945 1 00:54:53 00:19:49
93 171 VANĚK Jaromír TJ Liga Olomouc 3 E 1948 1 00:55:13 00:20:08
94 198 DOSOUDILOVÁ Radka TJ SOKOL Náklo 8 F 1982 1 00:55:16 00:20:12
95 212 MINAŘÍKOVÁ Jana TJ Liga 100 Olomouc 4 H 1966 1 00:55:54 00:20:49
96 226 BRONEC Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 15 C 1967 1 00:56:22 00:21:18
97 95 SADLEK Tomáš 23 A 1992 1 00:56:26 00:21:21
98 229 KRÁLOVÁ Sára Olomouc 9 F 1997 1 00:56:26 00:21:22
99 82 GRULICHOVÁ Gabriela 7 G 1975 1 00:56:32 00:21:28
100 58 VODIČKA Jan MK Radslavice 4 E 1945 1 00:57:35 00:22:31
101 200 MATĚJÍKOVÁ Jana TJ Liga 100 Olomouc 10 F 1990 1 00:57:38 00:22:34
102 66 NEČESANÁ Markéta TJ Liga 100 Olomouc 8 G 1973 1 00:57:41 00:22:37
103 180 KONEČNÁ Kateřina OK Rehabka 11 F 1980 1 00:58:10 00:23:06
104 189 BUBENÍK Jiří AK Drnovice 16 C 1969 1 00:58:11 00:23:07
105 102 BÁROVÁ Petra Svatý Kopeček 12 F 1989 1 00:58:36 00:23:32
106 194 DONEBERK Vítězslav sám za sebe 17 C 1969 1 00:59:54 00:24:50
107 201 STARZYK Michał Olkusz 24 A 1990 1 01:00:30 00:25:25
108 81 BENEŠ Edvard TJ Liga Olomouc 10 D 1951 1 01:00:40 00:25:36
109 92 ŠLEHAŘOVÁ Jaroslava TJ Liga 100 Olomouc 13 F 1983 1 01:00:41 00:25:36
110 70 POLOMÍKOVÁ Pavla Sokol Náklo 9 G 1975 1 01:01:00 00:25:56
111 157 HOLÍKOVÁ Lucie Lhota 10 G 1977 1 01:01:00 00:25:56
112 211 PEŘINOVÁ Dita Sokol Náklo 11 G 1976 1 01:03:14 00:28:10
113 202 STARZYK Jacek Olkusz 11 D 1958 1 01:03:16 00:28:12
114 184 MORÁVEK Jiří Liga100 Olomouc 5 E 1947 1 01:04:40 00:29:36
115 207 CIESLIK David Olkusz 25 A 2003 1 01:06:24 00:31:20
116 160 KOPECKÁ Jitka SOB Olomouc 12 G 1977 1 01:06:28 00:31:24
117 79 PIKAL Karel KVS Olomouc 6 E 1949 1 01:06:39 00:31:35
118 84 TUČKOVÁ Hana TJ Liga 100 Olomouc 5 H 1955 1 01:07:36 00:32:31
119 225 SMÉKALOVÁ Ladislava Olomouc 14 F 1980 1 01:07:42 00:32:38
120 158 KAMÍNKOVÁ Anna Lhota 15 F 1980 1 01:09:40 00:34:36
121 215 BŘEZINA Jiří Přerov 7 E 1939 1 01:16:19 00:41:15
122 205 STARZYK Božena Olkusz 6 H 1968 1 01:28:48 00:53:44
123 206 CIESLIK Lukaš Olkusz 30 B 1976 1 01:28:49 00:53:45
124 234 HVOLKOVÁ Noemi SKP-CZ 16 F 1997 1 01:39:10 01:04:06

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.