Rychlé novinky:

24.05.2018: BT 2018 Šaratice - AUTOBUS

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

32. KEPÁK JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2018 - HLAVNÍ olympijský 1500m,40km,10km

Datum pořádání od 01.07.2018 08:00 do 01.07.2018 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 12:10 hod

Seriál závodů31. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)51,50
Počet kol5
Počet závodníků81
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 31 VÁCLAVÍK Filip TITAN Trilife 1 M(20-29) 1995 3 02:05:58
2 68 KUČERA Jan Individuální 1 M(30-39) 1981 3 02:06:54 00:00:55
3 67 KOZEL Tomáš SK Slavia Praha 2 M(30-39) 1982 3 02:07:21 00:01:22
4 49 WALTER Jan TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 2 M(20-29) 1992 3 02:08:12 00:02:13
5 23 KYNICKÝ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 3 M(20-29) 1997 3 02:08:43 00:02:44
6 96 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M(40-49) 1973 3 02:11:47 00:05:48
7 98 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 2 M(40-49) 1978 3 02:11:59 00:06:00
8 29 KARLÍK Petr TRIATLON MORAVSKÝ KRAS 3 M(30-39) 1982 3 02:12:29 00:06:30
9 56 JURICA Josef CzechTRI K. Team 4 M(20-29) 1998 3 02:12:47 00:06:48
10 94 KAŠPÁREK Pavel OMT 1 M(50-59) 1961 3 02:14:30 00:08:31
11 97 KARÁSEK Antonín RSFK 4 M(30-39) 1982 3 02:14:55 00:08:56
12 20 DLABAJA Roman TITAN Trilife 3 M(40-49) 1970 3 02:17:14 00:11:15
13 36 PLHOŇ Patrik ELITE sport Boskovice 5 M(30-39) 1980 3 02:18:50 00:12:51
14 64 NESRSTA Michal TRIEXPERT MILT racing team 6 M(30-39) 1981 3 02:19:09 00:13:10
15 65 POLÁČKOVÁ Pavlína KONRAD TOOLS TEAM 1 Z 1996 3 02:19:38 00:13:39
16 66 VESELÁ Petra MST Jihlava 2 Z 1989 3 02:20:07 00:14:08
17 13 KROUPA Štěpán HISPORT Team 4 M(40-49) 1975 3 02:24:25 00:18:26
18 5 PITTNER Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 5 M(40-49) 1974 3 02:24:28 00:18:29
19 86 SKALKA Jakub Individuální 5 M(20-29) 1991 3 02:24:30 00:18:31
20 106 DLOUHÝ Filip SK TRI CYKLO 6 M(20-29) 1998 3 02:24:35 00:18:36
21 91 DRAGOLOV Daniel 2 M(50-59) 1967 3 02:25:00 00:19:01
22 70 VAVÁK Libor BK Sadská 3 M(50-59) 1965 3 02:25:12 00:19:13
23 11 POLCAR Jiří 6 M(40-49) 1977 3 02:26:02 00:20:03
24 89 KOZMON Petr GALANT BRNO 7 M(30-39) 1983 3 02:26:34 00:20:35
25 9 SCHEUER Jan Individuální 4 M(50-59) 1966 3 02:26:47 00:20:48
26 55 REJDA Jan OMT Pardubice 7 M(40-49) 1970 3 02:27:47 00:21:48
27 7 FOUKAL Libor Individuální 8 M(40-49) 1977 3 02:28:52 00:22:53
28 38 JELÍNEK Petr Kostelec u HM 9 M(40-49) 1978 3 02:28:58 00:22:59
29 33 ŠINDELÁŘ Ondřej ELITE sport Boskovice 8 M(30-39) 1988 3 02:29:11 00:23:12
30 14 LAZAR Marek NOVIS TK Praha 10 M(40-49) 1977 3 02:29:40 00:23:41
31 45 KRATOCHVÍLOVÁ Lucie TJ BIŽU JBC 3 Z 1995 3 02:29:44 00:23:45
32 26 SOUKUP Martin 11 M(40-49) 1976 3 02:29:57 00:23:58
33 104 KAHÁNEK Stanislav Dýmka míru 9 M(30-39) 1981 3 02:29:57 00:23:58
34 22 ŠTĚPÁN Vladimír OCA 12 M(40-49) 1971 3 02:30:24 00:24:25
35 40 PIRKL Miroslav CzechTRI K. Team 13 M(40-49) 1976 3 02:32:17 00:26:18
36 93 NESPOR Petr TRIATLON MORAVSKY KRAS 14 M(40-49) 1975 3 02:32:50 00:26:51
37 6 NOVÁK Petr 1 Jun(18-19) 1999 3 02:32:54 00:26:55
38 28 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 15 M(40-49) 1974 3 02:33:02 00:27:03
39 63 PESADIK Michal 10 M(30-39) 1981 3 02:33:07 00:27:08
40 100 ČECH Ladislav Individuální 16 M(40-49) 1973 3 02:33:21 00:27:22
41 87 ŠIŠKA Otakar No Future 11 M(30-39) 1982 3 02:33:33 00:27:34
42 2 RŮŽIČKA Jakub 7 M(20-29) 1996 3 02:34:21 00:28:22
43 19 JANSA Martin Velatice 12 M(30-39) 1979 3 02:35:15 00:29:16
44 4 VOMÁČKA Josef Individuální 17 M(40-49) 1977 3 02:36:45 00:30:46
45 37 ŠIMEK Jiří 18 M(40-49) 1977 3 02:37:41 00:31:42
46 42 VESELSKÝ Pavel Rovný 8 M(20-29) 1989 3 02:38:02 00:32:03
47 34 HANUŠ Petr Chládek a Tintěra Pardubice 5 M(50-59) 1964 3 02:39:16 00:33:17
48 30 DOKOUPIL Petr Kalda team 19 M(40-49) 1972 3 02:39:35 00:33:36
49 80 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 6 M(50-59) 1961 3 02:39:54 00:33:55
50 44 KRATOCHVÍL Ladislav TJ BIŽU JBC 20 M(40-49) 1970 3 02:40:08 00:34:09
51 99 LAPEŠ Jaromír 21 M(40-49) 1976 3 02:40:11 00:34:12
52 25 JANČÍK David ISOVER 22 M(40-49) 1971 3 02:40:28 00:34:29
53 71 STUDENÝ Martin 9 M(20-29) 1989 3 02:40:31 00:34:32
54 95 DVOŘÁKOVÁ Simona Tria Klub Poděbrady 4 Z 1981 3 02:41:07 00:35:08
55 3 KUPČÍK Miroslav Individual Slavkov u Brna 23 M(40-49) 1969 3 02:41:16 00:35:17
56 77 ČERNÝ Vladimír HolecBekele 13 M(30-39) 1981 3 02:41:37 00:35:38
57 43 SCHWARZ Daniel Individuální 24 M(40-49) 1977 3 02:42:36 00:36:37
58 41 ODEHNAL Tomáš Vatva Boskovice 7 M(50-59) 1968 3 02:44:07 00:38:08
59 75 OŽANOVÁ Jana 5 Z 1982 3 02:45:06 00:39:07
60 53 ŠKARKA René SK Termit 25 M(40-49) 1976 3 02:46:33 00:40:34
61 61 KRATOCHVÍL Jiří 14 M(30-39) 1982 3 02:47:21 00:41:22
62 27 HOFEREK Karel Triatlon Mladá Boleslav 26 M(40-49) 1971 3 02:47:52 00:41:53
63 62 JIRÁSKO Lubomír Individuální 27 M(40-49) 1971 3 02:49:08 00:43:09
64 58 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 6 Z 1956 3 02:50:46 00:44:47
65 73 KÁŇA Jiří 15 M(30-39) 1988 3 02:51:12 00:45:13
66 52 SIMA Jiri 16 M(30-39) 1983 3 02:51:29 00:45:30
67 76 FIALA Tomáš Osika 28 M(40-49) 1977 3 02:53:12 00:47:13
68 102 POLÍVKOVÁ Kateřina SKTRICYKLOCHLUBNA 7 Z 1975 3 02:53:37 00:47:38
69 74 VYROUBAL Michal Tři veteráni 8 M(50-59) 1968 3 02:56:00 00:50:01
70 48 BAYER Miloslav KONRAD TOOLS TEAM 1 M(60+) 1947 3 02:56:02 00:50:03
71 103 MAŠEK Daniel SK TRI CykloChlubna 29 M(40-49) 1974 3 02:56:40 00:50:41
72 1 PELIKÁN Tomáš 17 M(30-39) 1984 3 02:56:42 00:50:43
73 79 ZBOŘIL Jan Sokol Židlochovice 30 M(40-49) 1975 3 02:56:50 00:50:51
74 82 KŘIŽOVIČ Martin 31 M(40-49) 1971 3 03:04:38 00:58:39
75 17 KALÁB Miloš TTC Brno 2 M(60+) 1950 3 03:10:52 01:04:54
76 85 KŘIŽOVIČOVÁ Hana SK TRI CYKLOCHLBNA 8 Z 1971 3 03:13:12 01:07:13
77 81 DOPITA Pavel Vrahovice 9 M(50-59) 1964 3 03:28:56 01:22:57
78 47 VOKŘÍNEK Tomáš 32 M(40-49) 1975 3 03:37:46 01:31:47

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 51 JÍLEK Radim M(40-49) 1971
DNF 78 NOLL Patrik M(30-39) 1980
DNF 105 MUSILOVÁ Pavla Z 1976

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.