Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Zámecká 5 - 5000m

Datum pořádání od 08.06.2018 16:00 do 08.06.2018 19:30
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 18:30 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků172
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 MATOUŠEK Jiří AK Kroměříž  1 M20-39 1992 2 00:15:56
2 1 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž  2 M20-39 1988 2 00:16:02 00:00:05
3 58 BITALA Václav AKEZ Kopřivnice 1 M40-49 1977 2 00:16:26 00:00:29
4 116 KUČERA Petr KES BUK Grymov 2 M40-49 1975 2 00:16:59 00:01:03
5 8 SEDLÁČEK Josef AK Kroměříž 3 M40-49 1970 2 00:17:31 00:01:34
6 107 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 3 M20-39 1987 2 00:17:55 00:01:58
7 34 DEDEK Aleš AD team 4 M40-49 1975 2 00:18:04 00:02:07
8 152 POSPÍŠIL David AC Moravská Slavia Brno 4 M20-39 1985 2 00:18:06 00:02:09
9 148 MICHALEC Ondřej Kroměříž 5 M20-39 1998 2 00:18:19 00:02:22
10 160 MINAŘÍK Tomáš Valachbajk tým 6 M20-39 1981 2 00:18:35 00:02:38
11 73 BLÁHA Jan BTT Libochovice 5 M40-49 1978 2 00:18:39 00:02:42
12 63 BAROT Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 7 M20-39 1982 2 00:18:43 00:02:46
13 44 LUTONSKÝ Aleš 8 M20-39 1985 2 00:18:44 00:02:47
14 10 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 9 M20-39 1983 2 00:18:49 00:02:53
15 164 ODSTRČIL Tomáš SK Žeranovice 1 M19- 1999 2 00:19:07 00:03:10
16 117 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 10 M20-39 1993 2 00:19:11 00:03:14
17 25 DŘÍMAL Miroslav Maraton tym Pavla Novaka 6 M40-49 1976 2 00:19:13 00:03:16
18 122 MAŇAS Petr TRIMITY Sport Academy 11 M20-39 1992 2 00:19:26 00:03:30
19 163 JANDA Jakub Rohálov 12 M20-39 1991 2 00:19:34 00:03:37
20 156 BARTÍK Patrik KESBUK 7 M40-49 1976 2 00:19:56 00:04:00
21 28 BRÁZDIL Daniel ULTRACONTINENTAL 8 M40-49 1975 2 00:20:09 00:04:12
22 12 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 13 M20-39 1982 2 00:20:19 00:04:23
23 67 ZBRANEK Václav VALACHBAJK Team 14 M20-39 1981 2 00:20:23 00:04:26
24 3 NOVOTNÁ Martina  – 1 Ž20-39 1988 2 00:20:26 00:04:29
25 133 VYSLOUŽIL Jan NightMares 15 M20-39 1981 2 00:20:27 00:04:30
26 22 KLAPIL Luděk Klapilovi 9 M40-49 1973 2 00:20:30 00:04:33
27 26 RAPCAN Lukáš Dracy team 10 M40-49 1978 2 00:20:32 00:04:35
28 85 DĚDIČ Michal Drásal Team 16 M20-39 1984 2 00:20:36 00:04:39
29 23 REMEŠ DAVID AG Sxinx Holešov 11 M40-49 1977 2 00:20:37 00:04:41
30 149 SPOREK Jakub Holešov 17 M20-39 1982 2 00:20:39 00:04:42
31 155 MALÝ Ondřej Bc bruiser Kroměříž  18 M20-39 1985 2 00:20:41 00:04:44
32 57 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 1 M60+ 1957 2 00:20:47 00:04:50
33 166 KUBÍČEK Matěj 2 M19- 2001 2 00:21:06 00:05:09
34 144 ZAPLETAL Miroslav TEFO Bílany 12 M40-49 1976 2 00:21:15 00:05:18
35 13 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 13 M40-49 1974 2 00:21:16 00:05:20
36 15 ŠANDO Adam SRTG Holešov 3 M19- 2003 2 00:21:19 00:05:22
37 168 NERADIL Svatopluk Líšná 19 M20-39 1980 2 00:21:25 00:05:28
38 21 POLÁCH Viktor 20 M20-39 1983 2 00:21:30 00:05:33
39 11 JONÁŠEK Zdeněk SK Tlumačov 21 M20-39 1982 2 00:21:33 00:05:37
40 137 ZEMÁNEK Petr Dracy team 1 M50-59 1968 2 00:21:34 00:05:37
41 99 ZAJÁC Pavel SOKOL Třebětice 14 M40-49 1970 2 00:21:36 00:05:39
42 109 STOKLÁSEK Tomáš Holešov 22 M20-39 1995 2 00:21:37 00:05:40
43 59 KONEČNÁ Ľuba 1 Ž50+ 1965 2 00:21:40 00:05:43
44 17 JÍNKOVÁ Veronika AK Drnovice 2 Ž20-39 1986 2 00:21:46 00:05:49
45 80 BRÁZDOVÁ Veronika SYKORA RUNNING 3 Ž20-39 1990 2 00:21:50 00:05:53
46 51 ŠIMŮNEK Martin Midlifiči 23 M20-39 1985 2 00:21:52 00:05:55
47 95 POLÁŠEK Martin Hc Holešov Gators 24 M20-39 1985 2 00:21:55 00:05:58
48 161 KŘIŽKA Radim 25 M20-39 1988 2 00:21:56 00:05:59
49 162 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 26 M20-39 1984 2 00:22:01 00:06:05
50 115 TELIČKA Marek TJ Orel Bystřice p. Host. 15 M40-49 1972 2 00:22:06 00:06:09
51 75 KOTEK Karel Břuňály 2 M50-59 1965 2 00:22:08 00:06:11
52 146 TVARŮŽKA Tomáš ONěmec 16 M40-49 1972 2 00:22:12 00:06:15
53 69 GRULICHOVÁ Simona Přerov 1 Ž40-49 1972 2 00:22:15 00:06:18
54 97 VAŠICA Martin SOKOL Třebětice 17 M40-49 1972 2 00:22:17 00:06:21
55 54 SEDLÁŘ Zbyněk 18 M40-49 1977 2 00:22:20 00:06:23
56 62 PAVLÍČEK Roman Hlinsko pod Hostýnem 27 M20-39 1990 2 00:22:43 00:06:46
57 158 VRUBEL Petr ZPV 28 M20-39 1981 2 00:22:56 00:06:59
58 140 LAPÁČEK Marek Prosenice 19 M40-49 1976 2 00:22:57 00:07:00
59 70 KRBÍLEK Dalibor Gemini Přerov 3 M50-59 1962 2 00:23:07 00:07:10
60 24 KOPLÍK Martin Vesani.cz 29 M20-39 1984 2 00:23:08 00:07:11
61 114 JELÍNEK Milan Orel jednota Bystřice pod Hostýnem 30 M20-39 1979 2 00:23:09 00:07:12
62 150 GABRHELÍKOVÁ Jarmila 4 Ž20-39 1989 2 00:23:13 00:07:16
63 91 KOŽUCH Vít ZAPRO Team 20 M40-49 1978 2 00:23:14 00:07:17
64 127 SYMERSKÁ Pavlína 1 Ž19- 2000 2 00:23:35 00:07:38
65 105 ZELA Dalibor pajzly.cz 21 M40-49 1976 2 00:23:38 00:07:41
66 130 GREGOR Vladimír DMD 22 M40-49 1976 2 00:23:43 00:07:47
67 76 KOTKOVÁ Hana Břuňály 2 Ž40-49 1969 2 00:23:44 00:07:47
68 27 RYS Rudolf 31 M20-39 1991 2 00:23:46 00:07:50
69 153 FABÍK František 23 M40-49 1978 2 00:23:47 00:07:50
70 132 ZEMAN Filip Freerun Zlín 24 M40-49 1978 2 00:23:49 00:07:52
71 52 JÁNOŠÍK Miroslav 25 M40-49 1977 2 00:23:50 00:07:53
72 53 JÁNOŠÍK Štěpán 4 M19- 2003 2 00:23:50 00:07:53
73 118 NOVÁKOVÁ Petra Atletika Holešov 2 Ž19- 1999 2 00:23:50 00:07:53
74 55 SEDLÁŘOVÁ Zuzana 5 Ž20-39 1984 2 00:23:53 00:07:56
75 135 DOSTÁL Pavel DRACY 26 M40-49 1970 2 00:24:11 00:08:14
76 60 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav DD Všechovice 2 M60+ 1953 2 00:24:12 00:08:15
77 20 POŘÍZKA Václav Atletika Holešov 5 M19- 2006 2 00:24:16 00:08:19
78 136 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 27 M40-49 1974 2 00:24:19 00:08:22
79 46 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov 3 M60+ 1956 2 00:24:21 00:08:24
80 111 STOKLÁSEK David 6 M19- 2000 2 00:24:28 00:08:31
81 110 STOKLÁSEK Robert 28 M40-49 1973 2 00:24:30 00:08:33
82 16 KLAPILOVÁ Veronika Spartan training group Holešovský region 3 Ž19- 2000 2 00:24:39 00:08:42
83 61 JELÍNEK Petr AK EZ Kopřivnice 4 M60+ 1952 2 00:24:41 00:08:44
84 77 ŠTURM Zbyněk TDK Tučapy 29 M40-49 1976 2 00:24:59 00:09:03
85 7 MACHÁLEK Vratislav 32 M20-39 1991 2 00:25:03 00:09:06
86 113 LÁNÍKOVÁ Kateřina  – 6 Ž20-39 1982 2 00:25:04 00:09:07
87 100 ZAJÁCOVÁ Markéta TJ Sokol Třebětice 4 Ž19- 2000 2 00:25:08 00:09:11
88 171 ŠAFÁŘ Petr Silvestr Rohálov 2017 33 M20-39 1987 2 00:25:08 00:09:12
89 209 RUDÝ Vladimír 30 M40-49 1972 2 00:25:09 00:09:12
90 39 ŠNAJDAR Roman 31 M40-49 1969 2 00:25:12 00:09:15
91 65 MENŠÍKOVÁ Kateřina Atletika Orel Hulín 5 Ž19- 2007 2 00:25:12 00:09:16
92 74 BLÁHOVÁ Hedvika PS Kroměříž 6 Ž19- 2005 2 00:25:13 00:09:16
93 72 GALASOVSKÁ Nela 7 Ž20-39 1991 2 00:25:19 00:09:22
94 6 VYBIRAL Jakub AFA 32 M40-49 1975 2 00:25:22 00:09:25
95 64 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 3 Ž40-49 1969 2 00:25:25 00:09:28
96 18 PŘÍVARA Jiří 34 M20-39 1987 2 00:25:28 00:09:31
97 88 KOHOUT Radim Újezd Holešov 33 M40-49 1976 2 00:25:28 00:09:31
98 68 SMÉKAL Karel 35 M20-39 1985 2 00:25:31 00:09:34
99 66 MENŠÍKOVÁ Marcela ASPOT Hulín 4 Ž40-49 1972 2 00:25:32 00:09:35
100 90 KOŽUCHOVÁ Alexandra ZAPRO Team 5 Ž40-49 1977 2 00:25:37 00:09:40
101 30 TOMÁŠKOVÁ Eva 8 Ž20-39 1981 2 00:25:45 00:09:48
102 138 ŘIHOŠEK Martin 34 M40-49 1975 2 00:25:47 00:09:50
103 86 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 35 M40-49 1973 2 00:25:47 00:09:50
104 124 ŠEVČÍK Jiří 36 M40-49 1976 2 00:25:51 00:09:54
105 98 VAŠICOVÁ Radka SOKOL Třebětice 6 Ž40-49 1973 2 00:26:10 00:10:14
106 89 MIKULÍKOVÁ Kateřina 9 Ž20-39 1987 2 00:26:12 00:10:15
107 96 PROKOPOVÁ Petra Hc Holešov Gators 36 M20-39 1983 2 00:26:14 00:10:17
108 14 ŠANDOVÁ Petra SRTG Holešov 7 Ž40-49 1973 2 00:26:19 00:10:23
109 48 ŽÁKOVÁ Petra DT SWISS Bike Team 10 Ž20-39 1980 2 00:26:22 00:10:26
110 104 MEZÍRKOVÁ Martina 11 Ž20-39 1989 2 00:26:28 00:10:31
111 112 URUBKOVÁ Michaela 12 Ž20-39 1990 2 00:26:30 00:10:33
112 38 PODOLOVA Daniela Tag Zahnasovice SRTG Holesov 13 Ž20-39 1987 2 00:26:39 00:10:42
113 36 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek 4 M50-59 1963 2 00:26:54 00:10:57
114 35 DEDKOVÁ Blanka AD team 8 Ž40-49 1977 2 00:26:54 00:10:57
115 142 MAJDA Roman 37 M20-39 1990 2 00:26:55 00:10:58
116 119 MACHÁČKOVÁ Aneta 7 Ž19- 2002 2 00:26:58 00:11:01
117 79 KUDLA Jakub AČR 38 M20-39 1993 2 00:27:18 00:11:22
118 47 KRÁTKÁ Štěpánka Šneci v běhu 14 Ž20-39 1981 2 00:27:22 00:11:25
119 78 TOMANOVÁ Eva 15 Ž20-39 1980 2 00:27:24 00:11:27
120 147 VEČEŘA Petr 39 M20-39 1990 2 00:27:29 00:11:32
121 169 LENKA Kollmanová 16 Ž20-39 1981 2 00:27:32 00:11:36
122 126 ŠILDOVÁ Ilona 17 Ž20-39 1991 2 00:27:35 00:11:38
123 42 ZAPLETAL Jan SRTG Holešov 40 M20-39 1986 2 00:27:40 00:11:43
124 141 MIČOLOVÁ Zuzana 18 Ž20-39 1991 2 00:27:42 00:11:45
125 165 KEŠIAR Szabolcs Silvestr Rohálov 2017 41 M20-39 1992 2 00:27:42 00:11:45
126 123 ŠEVČÍKOVÁ Alena 19 Ž20-39 1979 2 00:27:47 00:11:50
127 103 PLESNÍKOVÁ Kristýna 20 Ž20-39 1980 2 00:27:48 00:11:51
128 128 JANALÍKOVÁ Monika Detox 21 Ž20-39 1984 2 00:28:08 00:12:12
129 41 POSPÍŠILOVÁ Alena SRTG Holešov 22 Ž20-39 1988 2 00:28:14 00:12:17
130 120 PFEFFEROVÁ Lenka 23 Ž20-39 1984 2 00:28:19 00:12:22
131 102 WACHTLOVÁ Jana 24 Ž20-39 1980 2 00:28:28 00:12:31
132 139 SKOPALOVÁ Kateřina 9 Ž40-49 1975 2 00:28:33 00:12:36
133 87 KONEČNÁ Marta DRACY 10 Ž40-49 1974 2 00:28:35 00:12:38
134 19 BULICKA Vojtěch AK Kromeriz 7 M19- 2010 2 00:28:50 00:12:53
135 56 ŠTĚPÁNKOVÁ Anna SKOB Kobra Vsetín 8 Ž19- 2009 2 00:28:54 00:12:57
136 125 GREGUŠOVÁ Ivana 25 Ž20-39 1991 2 00:29:10 00:13:13
137 31 HORÁČKOVÁ Markéta 26 Ž20-39 1997 2 00:29:11 00:13:14
138 33 ŠAŠKOVÁ Karolína Burky Team 27 Ž20-39 1990 2 00:29:14 00:13:18
139 159 ZDRÁHALOVÁ Petra 11 Ž40-49 1972 2 00:29:15 00:13:18
140 92 ĎURIŠOVÁ Jolana 28 Ž20-39 1986 2 00:29:16 00:13:19
141 9 MACFELDA Tomáš 42 M20-39 1986 2 00:29:18 00:13:22
142 50 ŠIMŮNKOVÁ Adriana 29 Ž20-39 1986 2 00:29:19 00:13:22
143 106 POLIŠENSKÝ Daniel RBT Slimáci 8 M19- 2002 2 00:29:30 00:13:33
144 43 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 12 Ž40-49 1970 2 00:30:00 00:14:03
145 170 NGUYENOVÁ Kamila Spartan training group Holešovský region 13 Ž40-49 1975 2 00:30:12 00:14:16
146 151 SEDÍLEKOVÁ Alžběta 30 Ž20-39 1989 2 00:30:54 00:14:57
147 4 MACEŠKA Tomáš 37 M40-49 1975 2 00:31:01 00:15:05
148 5 MACEŠKOVÁ Pavla 14 Ž40-49 1978 2 00:31:04 00:15:07
149 32 DĚDEK Tomáš 43 M20-39 1988 2 00:31:05 00:15:08
150 101 KAŠÍKOVÁ Eva Cobram Bike Team 31 Ž20-39 1982 2 00:31:05 00:15:08
151 37 KLÍČOVÁ Lenka 32 Ž20-39 1987 2 00:31:06 00:15:09
152 157 NĚMCOVÁ Jana ONěmec 2 Ž50+ 1962 2 00:31:20 00:15:23
153 167 MINAŘÍKOVÁ Magda KAŠAVSKÝ KROS 13.10.2018 33 Ž20-39 1985 2 00:31:46 00:15:50
154 121 ZEMCIKOVA Veronika Mattoni FreeRun Zlin 15 Ž40-49 1977 2 00:31:53 00:15:56
155 71 MANIŠOVÁ Petra JKR Team 34 Ž20-39 1992 2 00:32:23 00:16:27
156 134 SMÝKALOVÁ Zuzana 35 Ž20-39 1991 2 00:32:27 00:16:30
157 143 VEČEŘOVÁ Barbora 36 Ž20-39 1989 2 00:32:46 00:16:49
158 49 SMÉKALOVÁ Tereza Hulín 37 Ž20-39 1988 2 00:33:16 00:17:19
159 45 LUTONSKÁ Petra Hulín 38 Ž20-39 1984 2 00:33:20 00:17:23
160 129 GREGOR David DMD 9 M19- 2010 2 00:33:24 00:17:27
161 131 GREGOROVÁ Dagmar DMD 39 Ž20-39 1979 2 00:33:24 00:17:27
162 84 SLÁDEČEK Pavel 38 M40-49 1974 2 00:33:52 00:17:55
163 83 SLÁDEČKOVÁ Tereza Když nemůžeš tak přidej 9 Ž19- 2008 2 00:33:52 00:17:56
164 81 KOŠAŘOVÁ Tereza 40 Ž20-39 1987 2 00:33:55 00:17:58
165 82 SLÁDEČKOVÁ Lenka Když nemůžeš tak přidej 41 Ž20-39 1982 2 00:33:59 00:18:02
166 154 KAŇOVÁ Lenka 42 Ž20-39 1992 2 00:34:15 00:18:19
167 93 LAPČÍKOVÁ Lucie 43 Ž20-39 1987 2 00:34:36 00:18:39
168 29 DĚDKOVÁ Petra 44 Ž20-39 1989 2 00:35:35 00:19:38
169 94 MACÚRKOVÁ Petra 45 Ž20-39 1979 2 00:38:56 00:23:00
170 108 BŘEZINA Jiří SK Přerov 5 M60+ 1939 2 00:38:56 00:23:00
171 145 TVARŮŽKA Tomáš ONěmec 10 M19- 2008 2 00:40:40 00:24:43
172 40 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 5 M50-59 1966 2 00:40:40 00:24:43

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.