Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

3. ročník „Běhu Jana Opletala“ - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.06.2017 09:00 do 17.06.2017 13:00
Technický delegátJaromír Vaněk
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků114
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 190 BLAHA Tomáš AK - Kroměříž 1 B 1976 1 00:33:34
2 59 SEDLÁČEK Josef AK - Kroměříž 2 B 1970 1 00:35:14 00:01:39
3 119 KUČERA Petr KESBUK 3 B 1975 1 00:35:37 00:02:02
4 15 KRAJČA Stanislav TJ Liga 100 1 A 1983 1 00:36:44 00:03:09
5 82 LACHNIT Jan TJ Liga 100 2 A 1980 1 00:36:46 00:03:12
6 95 KAMÍNKOVÁ Petra Sv.Kopeček 1 G 1973 1 00:37:02 00:03:28
7 37 BARABÁŠ Jan TTC Olomouc 4 B 1976 1 00:37:10 00:03:36
8 80 ŠVAJDA Bohumil FSMB 3 A 1988 1 00:37:36 00:04:02
9 183 PLANIČKA Jirka Litovel 4 A 1988 1 00:38:06 00:04:31
10 136 SKOPALÍK Zbyněk KVS Olomouc 5 A 1978 1 00:38:08 00:04:33
11 5 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 5 B 1972 1 00:38:28 00:04:53
12 54 BARABÁŠ David Tatran Litovel 6 A 1986 1 00:39:14 00:05:39
13 106 ELISCHER Ivan AC Ústí nad Labem 1 C 1960 1 00:39:31 00:05:56
14 191 SOBEK Aleš TJ Liga 100 7 A 1979 1 00:39:42 00:06:07
15 81 MUSIL Tomáš Olomouc 8 A 1982 1 00:40:27 00:06:53
16 99 MATĚJÍK Petr Cycloracing Olomouc 2 C 1964 1 00:40:37 00:07:02
17 110 OLBERT Jan Brno - Komín 9 A 1990 1 00:40:38 00:07:03
18 103 VAVERKA Aleš Cholina 10 A 1983 1 00:40:58 00:07:24
19 121 SÁS Ladislav AK Šternberk 6 B 1972 1 00:40:59 00:07:24
20 182 ŠILBERSKÝ Martin Litovel 11 A 1988 1 00:41:04 00:07:30
21 139 WEISER Milan 12 A 1984 1 00:41:10 00:07:35
22 6 DOSPĚL Ivo TJ Liga 100 7 B 1977 1 00:41:38 00:08:04
23 196 TROJAN Jaroslav LIGA 100 3 C 1962 1 00:41:49 00:08:14
24 39 PEŘINA Jiří TJ Liga 100 8 B 1975 1 00:41:51 00:08:16
25 193 VYSLOUŽIL Pavel LIGA 100 13 A 1979 1 00:42:09 00:08:35
26 70 PETR Jaroslav Litovel 9 B 1969 1 00:42:10 00:08:35
27 138 HAMPL Tomáš 14 A 1991 1 00:42:10 00:08:36
28 109 FRITSCHER Adam TJ Liga 100 10 B 1975 1 00:42:12 00:08:38
29 1 VÍCH Petr Olomouc 11 B 1973 1 00:42:13 00:08:39
30 72 POSPÍŠIL Jakub TJ Sokol Sudkov 15 A 1991 1 00:42:23 00:08:48
31 12 MATURA Petr Náklo 16 A 1978 1 00:42:23 00:08:48
32 114 ZATLOUKAL Marek TJ Liga 100 4 C 1965 1 00:42:23 00:08:49
33 143 INGR Jiří LIGA 100 12 B 1976 1 00:42:41 00:09:06
34 185 PLANIČKOVÁ Lenka Litovel 1 F 1991 1 00:42:47 00:09:12
35 3 ONDRÁČEK Petr Slatinice 17 A 1981 1 00:43:06 00:09:32
36 188 MAŠLÍK Michal Šternberk 18 A 1983 1 00:43:06 00:09:32
37 122 URBÁNEK Ivo SDH Mezice 19 A 1980 1 00:43:28 00:09:53
38 2 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 5 C 1966 1 00:43:29 00:09:55
39 189 DOZRÁL Martin Lutín 20 A 1991 1 00:43:30 00:09:55
40 35 MAŠLÍK Miroslav Šternberk 21 A 1979 1 00:43:37 00:10:02
41 75 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 13 B 1976 1 00:43:45 00:10:11
42 184 DRAGON Petr Litovel 22 A 1986 1 00:43:54 00:10:19
43 43 VYNIKAL Bedřich AVA 1 D 1952 1 00:43:54 00:10:20
44 142 SEKANINA Milan Fištróni 23 A 1979 1 00:43:56 00:10:21
45 84 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 2 D 1955 1 00:44:26 00:10:51
46 77 HORÁK Jaromír Teplákovky 24 A 1992 1 00:44:37 00:11:03
47 41 PEŘINA Petr Náklo 25 A 2002 1 00:44:56 00:11:21
48 200 VITOUL Martin 26 A 2004 1 00:44:59 00:11:24
49 118 DVOŘÁK Miroslav Horka nad Moravou 14 B 1973 1 00:45:11 00:11:36
50 130 OTČENÁŠKOVÁ Martina TJ Liga 100 2 F 1980 1 00:45:12 00:11:37
51 63 NAVRÁTIL Miroslav Křelov 15 B 1976 1 00:45:44 00:12:09
52 129 MIKITA Pavel Sever Brno 3 D 1952 1 00:45:52 00:12:17
53 102 FOJTÁNIK Tomáš Litovel 27 A 1979 1 00:45:56 00:12:22
54 120 SVOBODOVÁ Zuzana AK Drnovice 3 F 1981 1 00:46:00 00:12:25
55 8 ZDRAŽIL Petr Quo usque tandem 4 D 1957 1 00:46:05 00:12:31
56 197 POPĚLKA Ondřej 28 A 1981 1 00:46:15 00:12:41
57 105 KAMÍNEK David 29 A 1978 1 00:46:23 00:12:48
58 87 RACLAVSKÝ Vlastimil TJ Liga 100 5 D 1955 1 00:46:27 00:12:53
59 123 NOVOTNÝ Přemysl 16 B 1976 1 00:46:41 00:13:06
60 83 ŠPACÍR Jan SOB Olomouc 30 A 1988 1 00:46:44 00:13:10
61 126 LICHNOVSKÝ Radomír KVS Olomouc 6 C 1964 1 00:46:48 00:13:14
62 73 ŽALMAN Michal TJ Sokol Sudkov 31 A 1992 1 00:46:49 00:13:15
63 144 TEPLÍČEK Libor KVS Olomouc 17 B 1968 1 00:47:04 00:13:29
64 128 HOLÁNIK Jan 32 A 1998 1 00:47:13 00:13:39
65 74 PROTIVÁNEK Jindřich SDH Vojnice 33 A 1980 1 00:47:14 00:13:40
66 195 STEJSKAL Petr LOUČANY 7 C 1966 1 00:47:43 00:14:09
67 38 POLÍVKA Vladimír Náklo 18 B 1969 1 00:47:57 00:14:23
68 117 SITÁR Alexandr 34 A 1978 1 00:48:10 00:14:36
69 94 DOLEŽELOVÁ Blanka TJ Liga 100 4 F 1979 1 00:48:21 00:14:47
70 79 MRTÝNEK Vojtěch Mezice 35 A 2003 1 00:49:04 00:15:30
71 187 DOHNAL Jan Beer Team 36 A 1983 1 00:49:09 00:15:35
72 67 ZDRÁHALOVÁ Magda TJ Liga 100 5 F 1979 1 00:49:16 00:15:42
73 108 KUČEROVÁ Marcela Odrlice 2 G 1973 1 00:49:21 00:15:47
74 186 DREXLER Jiří Chomoutov 19 B 1977 1 00:50:01 00:16:26
75 98 GAJA Antonín Náklo 37 A 2002 1 00:50:16 00:16:42
76 42 PEŘINA Michal Náklo 38 A 2005 1 00:50:34 00:16:59
77 111 KOČKOVÁ Helena Brno - Komín 6 F 1990 1 00:50:38 00:17:04
78 135 WAGNEROVÁ Martina 7 F 1990 1 00:50:39 00:17:05
79 194 VYSLOUŽILOVÁ Jana 8 F 1983 1 00:50:54 00:17:20
80 49 SKŘIVÁNEK Petr Náklo 20 B 1974 1 00:50:55 00:17:20
81 97 ŽIVĚLOVÁ Vladimíra TJ Liga 100 1 H 1961 1 00:51:21 00:17:46
82 112 JAŠEK Pavel TJ Liga 100 1 E 1945 1 00:51:38 00:18:03
83 89 ROSTA Michal Loštice 39 A 1983 1 00:51:44 00:18:10
84 127 MINAŘÍKOVÁ Jana Liga 100 Olomouc 2 H 1966 1 00:52:03 00:18:28
85 88 STRŽÍNEK Kamil Běžci z Rya 8 C 1964 1 00:52:24 00:18:50
86 86 VODIČKA Jan M.K.Radslavice 2 E 1945 1 00:52:31 00:18:56
87 76 VANĚK Jaromír TJ Liga 100 6 D 1948 1 00:52:41 00:19:06
88 133 WAGNEROVÁ Ivana 3 G 1972 1 00:53:02 00:19:28
89 4 JEDLIČKOVÁ Karolína 9 F 1990 1 00:53:13 00:19:38
90 192 JANOŠ Petr 21 B 1977 1 00:54:08 00:20:33
91 131 MICHALÍK Petr Deloitte 22 B 1971 1 00:54:09 00:20:35
92 198 BIRČÁK Michal 40 A 1979 1 00:54:32 00:20:58
93 71 DOSOUDILOVÁ Radka Náklo 10 F 1982 1 00:54:33 00:20:58
94 199 BIRČÁKOVÁ Olina 11 F 1978 1 00:54:33 00:20:59
95 55 KYTKA Zdeněk KHS Moravia Olomouc 7 D 1953 1 00:54:34 00:21:00
96 100 BENEŠ Edvard LG 100 - Sv.Kopeček 8 D 1951 1 00:55:21 00:21:46
97 125 ŘÍMSKÁ Zuzana KVS Olomouc 4 G 1971 1 00:55:35 00:22:00
98 132 ADAMCOVÁ Andrea Amimed 5 G 1971 1 00:56:10 00:22:35
99 58 MORÁVEK Jiří TJ Liga 100 3 E 1947 1 00:56:13 00:22:39
100 124 VYSKOČILOVÁ Jana KVS Olomouc 6 G 1974 1 00:56:25 00:22:51
101 9 JANCKOVÁ Petra Quo usque tandem 3 H 1967 1 00:57:20 00:23:46
102 104 HOLÍKOVÁ Lucie 7 G 1977 1 00:57:30 00:23:55
103 181 HOLÁNIKOVÁ Dagmar 8 G 1972 1 00:57:31 00:23:56
104 140 FORAL Oldřich Lhota nad Moravou 9 D 1952 1 00:58:14 00:24:40
105 141 PIKAL Karel KVS Olomouc 10 D 1949 1 00:59:37 00:26:03
106 93 NEČESANÁ Markéta TJ Liga 100 9 G 1973 1 00:59:48 00:26:13
107 107 LOMÍČKOVÁ Šárka 12 F 1986 1 00:59:51 00:26:17
108 40 PEŘINOVÁ Jana Náklo 13 F 1978 1 01:00:09 00:26:34
109 137 TUČKOVÁ Hana TJ Liga 100 4 H 1955 1 01:00:19 00:26:44
110 48 SKŘIVÁNKOVÁ Dagmar Náklo 10 G 1977 1 01:01:26 00:27:52
111 56 UTÍKAL Lukáš Náklo 23 B 1976 1 01:02:05 00:28:30
112 101 GARTNEROVÁ Marta Sv.Kopeček 11 G 1971 1 01:12:10 00:38:36
113 134 PECHÁČKOVÁ Barbora 14 F 1991 1 01:12:37 00:39:02
114 113 SEDLÁČEK Jan TJ Liga 100 4 E 1946 1 01:15:29 00:41:55

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.