01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | Martin Süss |
Výsledky ke stažení |
Vzdálenost (km) | 50,00 |
Počet kol | 0 |
Počet závodníků | 95 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 37 | KOBLÍŽEK Petr | Kola Koblížek | 1 | M1 | 1979 | 0 | 01:54:34 | |
2 | 31 | ZATLOUKAL Aleš | Kola Koblížek | 2 | M1 | 1991 | 0 | 01:56:23 | 00:01:48 |
3 | 78 | KONEČNÝ Radim | Život na kolech | 3 | M1 | 1982 | 0 | 01:56:23 | 00:01:49 |
4 | 94 | VANĚK Vladimír | HSK cycling | 4 | M1 | 1983 | 0 | 01:56:24 | 00:01:49 |
5 | 79 | JEŘÁBEK Oldřich | Život na kolech | 5 | M1 | 1980 | 0 | 01:56:29 | 00:01:55 |
6 | 44 | POTŮČEK Šimon | Rega Brno Team | 6 | M1 | 1997 | 0 | 02:03:37 | 00:09:03 |
7 | 11 | LIBRA Miroslav | 7 | M1 | 1989 | 0 | 02:03:39 | 00:09:05 | |
8 | 14 | KADIDLO Jiří | CK Slovan MT | 1 | M2 | 1972 | 0 | 02:04:11 | 00:09:37 |
9 | 15 | PEGÁČ Radek | ATREX BASSTA TEAM | 2 | M2 | 1969 | 0 | 02:05:37 | 00:11:03 |
10 | 72 | KOMÁREK Miloslav | KČC 1900 Litomyšl | 3 | M2 | 1968 | 0 | 02:05:40 | 00:11:05 |
11 | 26 | VODEHNAL Martin | Veloservis Flach | 8 | M1 | 1980 | 0 | 02:05:41 | 00:11:06 |
12 | 41 | TOMÁŠ Starý | 4 | M2 | 1972 | 0 | 02:05:42 | 00:11:07 | |
13 | 9 | KREJČÍ Václav | CSK MARKUS | 1 | M3 | 1965 | 0 | 02:07:51 | 00:13:16 |
14 | 5 | JARŮŠEK Josef | Spešov | 5 | M2 | 1974 | 0 | 02:07:54 | 00:13:19 |
15 | 40 | SRNSKÝ Václav | F-bike klub Sádek | 6 | M2 | 1973 | 0 | 02:07:57 | 00:13:22 |
16 | 39 | BUREŠ Jiří | F-bike klub Sádek | 2 | M3 | 1966 | 0 | 02:07:58 | 00:13:23 |
17 | 74 | KUDA Martin | 9 | M1 | 1987 | 0 | 02:08:02 | 00:13:27 | |
18 | 18 | PINKAS Daniel | Bike Freaks Holice | 1 | J | 2001 | 0 | 02:08:09 | 00:13:34 |
19 | 58 | NADVORNIK Zdenek | vosa CECHOVICE | 3 | M3 | 1962 | 0 | 02:09:37 | 00:15:02 |
20 | 83 | LIPENSKÝ Jiří | N4G net for gas | 10 | M1 | 1978 | 0 | 02:12:26 | 00:17:51 |
21 | 25 | VÍTEK Jiři | Veloservis sport Flach | 11 | M1 | 1982 | 0 | 02:12:33 | 00:17:59 |
22 | 59 | JANSA Dominik | 2 | J | 1999 | 0 | 02:12:40 | 00:18:06 | |
23 | 53 | RICHTR Michal | RUNSPORT Team | 12 | M1 | 1981 | 0 | 02:12:57 | 00:18:22 |
24 | 33 | MAREČEK Roman | 13 | M1 | 1987 | 0 | 02:12:57 | 00:18:23 | |
25 | 36 | VRABEC Martin | 14 | M1 | 1978 | 0 | 02:13:08 | 00:18:33 | |
26 | 22 | JAKUBÍK Bartolomej | 3 | J | 1998 | 0 | 02:13:28 | 00:18:54 | |
27 | 16 | VYCHODIL Lubomír | Cykloteam Kolárna Olomouc | 1 | M4 | 1957 | 0 | 02:14:35 | 00:20:01 |
28 | 52 | HÁNA Tomáš | 15 | M1 | 1979 | 0 | 02:14:35 | 00:20:01 | |
29 | 4 | DVOŘÁK Josef | 16 | M1 | 1987 | 0 | 02:15:03 | 00:20:28 | |
30 | 81 | ŠIROKÝ Štěpán | N4G | 4 | J | 2003 | 0 | 02:15:37 | 00:21:03 |
31 | 70 | KUBÍČEK Josef | Ghost team | 17 | M1 | 1981 | 0 | 02:16:34 | 00:21:59 |
32 | 30 | TRÁVNÍČEK Jan | 18 | M1 | 1979 | 0 | 02:17:12 | 00:22:38 | |
33 | 38 | TRÁVNÍČEK Petr | 19 | M1 | 1980 | 0 | 02:17:15 | 00:22:40 | |
34 | 71 | ŠTŮSEK Milan | Brno | 7 | M2 | 1974 | 0 | 02:19:12 | 00:24:37 |
35 | 62 | KARCHŇÁK Jiří | karsport | 8 | M2 | 1968 | 0 | 02:20:11 | 00:25:36 |
36 | 43 | FISCHER Petr | Rega Brno Team | 9 | M2 | 1968 | 0 | 02:20:39 | 00:26:05 |
37 | 91 | ŠVEC Petr | bez zařazení | 20 | M1 | 1981 | 0 | 02:21:37 | 00:27:02 |
38 | 85 | SECKÝ Martin | AutocentrumBarth | 10 | M2 | 1974 | 0 | 02:21:37 | 00:27:02 |
39 | 48 | VYKYDAL David | 11 | M2 | 1976 | 0 | 02:24:28 | 00:29:53 | |
40 | 28 | NETEK Radim | Výtržníci | 12 | M2 | 1976 | 0 | 02:24:31 | 00:29:56 |
41 | 13 | NÁBĚLKOVÁ Kateřina | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 1 | Z2 | 1974 | 0 | 02:24:34 | 00:30:00 |
42 | 8 | JAROSLAV Mašín | 21 | M1 | 1984 | 0 | 02:24:35 | 00:30:00 | |
43 | 61 | KARCHŇÁKOVÁ Kateřina | karsport | 2 | Z2 | 1970 | 0 | 02:24:37 | 00:30:02 |
44 | 1 | ŠTĚPANÁNEK Petr | CK Slovan Moravská Třebová | 4 | M3 | 1967 | 0 | 02:24:42 | 00:30:07 |
45 | 67 | OBSTOVÁ Kateřina | SKP Duha Lanškroun | 1 | ZJ | 1999 | 0 | 02:26:21 | 00:31:46 |
46 | 10 | ČUPOVÁ Jana | NOVATOP GHOST | 1 | Z1 | 1990 | 0 | 02:28:45 | 00:34:11 |
47 | 90 | KOHOUTEK Radin | Amper Racing | 13 | M2 | 1976 | 0 | 02:28:46 | 00:34:11 |
48 | 34 | ZDRAŽIL Jiří | 22 | M1 | 1980 | 0 | 02:29:54 | 00:35:20 | |
49 | 7 | BYSTRIANSKÝ Jožka | Ghost team | 2 | M4 | 1954 | 0 | 02:29:55 | 00:35:20 |
50 | 19 | KLIMEŠ Miloš | KC Brno | 3 | M4 | 1955 | 0 | 02:29:55 | 00:35:21 |
51 | 35 | RŮŽIČKA Michal | 14 | M2 | 1976 | 0 | 02:31:10 | 00:36:35 | |
52 | 50 | PŘICHYSTAL Pavel | 5 | M3 | 1964 | 0 | 02:31:21 | 00:36:47 | |
53 | 32 | MIKULECKÝ Pavel | RAF Team Polička | 23 | M1 | 1991 | 0 | 02:32:01 | 00:37:26 |
54 | 69 | DULAJOVÁ Jitka | 2 | ZJ | 1998 | 0 | 02:32:01 | 00:37:27 | |
55 | 63 | BENDL Jaroslav | SK Unitherm Jablonec | 6 | M3 | 1960 | 0 | 02:32:06 | 00:37:32 |
56 | 80 | MICHAL Mačát | OR | 15 | M2 | 1973 | 0 | 02:32:37 | 00:38:03 |
57 | 65 | SCHNEIDEROVÁ Bedřiška | CK Čerti Kunčina | 3 | Z2 | 1965 | 0 | 02:32:43 | 00:38:08 |
58 | 66 | SOMMEROVÁ Jana | Kola Koblížek | 4 | Z2 | 1976 | 0 | 02:33:22 | 00:38:48 |
59 | 374 | KOBLÍŽEK Matyáš | Kola Koblížek | 5 | J | 2004 | 0 | 02:33:40 | 00:39:05 |
60 | 49 | KREJČÍ Lubomir | 24 | M1 | 1980 | 0 | 02:35:50 | 00:41:15 | |
61 | 54 | DOLEŽELOVÁ Monika | Rega | 2 | Z1 | 1983 | 0 | 02:40:01 | 00:45:26 |
62 | 17 | HÝBL Ondřej | 25 | M1 | 1978 | 0 | 02:41:15 | 00:46:41 | |
63 | 75 | PALAŠČÁK Jan | Amper Racing | 26 | M1 | 1986 | 0 | 02:42:24 | 00:47:50 |
64 | 68 | KREJČÍŘ Karel | CK Slovan MT | 4 | M4 | 1954 | 0 | 02:42:40 | 00:48:05 |
65 | 2 | MIČKA Miloš | CK Slovan | 5 | M4 | 1957 | 0 | 02:42:40 | 00:48:05 |
66 | 56 | PUSTINA František | Čerti Kunčina | 6 | M4 | 1956 | 0 | 02:43:40 | 00:49:05 |
67 | 77 | NÁDENÍČEK Martin | Amper Racing | 27 | M1 | 1994 | 0 | 02:43:41 | 00:49:06 |
68 | 20 | HLODANOVÁ Monika | 3 | Z1 | 1987 | 0 | 02:43:47 | 00:49:13 | |
69 | 23 | DUFKOVA Ivana | 5 | Z2 | 1970 | 0 | 02:44:11 | 00:49:37 | |
70 | 51 | CHLUP Pavel | 16 | M2 | 1973 | 0 | 02:45:14 | 00:50:40 | |
71 | 27 | COUFAL Milan | Výtržníci | 17 | M2 | 1972 | 0 | 02:45:30 | 00:50:56 |
72 | 42 | RÉDL Miroslav | 28 | M1 | 1984 | 0 | 02:45:53 | 00:51:19 | |
73 | 76 | PŘIBYLA Aleš | Amper Racing | 29 | M1 | 1985 | 0 | 02:46:16 | 00:51:41 |
74 | 86 | BUREŠOVÁ Lenka | Autocentrum BARTH | 6 | Z2 | 1975 | 0 | 02:47:32 | 00:52:58 |
75 | 47 | STEKLÝ Josef | Čerti Kunčina | 7 | M4 | 1955 | 0 | 02:49:06 | 00:54:31 |
76 | 57 | NÁDVORNÍKOVÁ Jana | Vosa Čechovice | 4 | Z1 | 1994 | 0 | 02:49:23 | 00:54:49 |
77 | 82 | ALDORF Leoš | Amper Racing | 18 | M2 | 1975 | 0 | 02:49:31 | 00:54:56 |
78 | 12 | NÁBĚLKOVÁ Adéla | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 3 | ZJ | 2001 | 0 | 02:51:40 | 00:57:06 |
79 | 24 | ELIÁŠOVÁ Lenka | Bronec Sport | 5 | Z1 | 1978 | 0 | 02:51:55 | 00:57:21 |
80 | 89 | FELCMAN Tomáš | Autocentrum BARTH | 30 | M1 | 1985 | 0 | 02:52:45 | 00:58:10 |
81 | 45 | VOJTA Lubomír | Rega Brno Team | 8 | M4 | 1955 | 0 | 03:00:23 | 01:05:48 |
82 | 21 | ŠTARHA Petr | Moravská Třebová | 19 | M2 | 1972 | 0 | 03:00:56 | 01:06:21 |
83 | 55 | ZOUHAROVÁ Dagmar | ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS | 7 | Z2 | 1968 | 0 | 03:01:25 | 01:06:50 |
84 | 84 | FENCL Radovan | Dravci Šternberk | 20 | M2 | 1972 | 0 | 03:03:35 | 01:09:01 |
85 | 60 | JANSA Filip | 6 | J | 2002 | 0 | 03:06:07 | 01:11:32 | |
86 | 64 | SVOBODA Jakub | YOGI Racing Team Ostrava | 31 | M1 | 1990 | 0 | 03:07:07 | 01:12:32 |
87 | 87 | MAŇAS Dalibor | Brand Promotion CZ | 21 | M2 | 1971 | 0 | 03:09:07 | 01:14:33 |
88 | 88 | ODSTRČIL Martin | Brand Promotion CZ | 22 | M2 | 1974 | 0 | 03:09:08 | 01:14:33 |
89 | 29 | PANEK Pavel | Výtržníci | 23 | M2 | 1969 | 0 | 03:10:33 | 01:15:59 |
90 | 73 | DOKOUPIL Vladimír | CK Slovan | 7 | M3 | 1965 | 0 | 03:13:17 | 01:18:43 |
91 | 46 | DURMON Petr | Rega Brno Team | 9 | M4 | 1945 | 0 | 03:31:00 | 01:36:26 |
92 | 92 | STISKÁLEK Bronislav | Amper Racing | 24 | M2 | 1975 | 0 | 03:39:47 | 01:45:13 |
93 | 6 | ROLENCOVÁ Dita | CK Slovan Moravská Třebová | 8 | Z2 | 1969 | 0 | 04:56:16 | 03:01:42 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 3 | TRNKA Filip | M1 | 1980 | |||||
DNF | 93 | STISKÁLEK Richard | Amper Racing | M1 | 1993 |
30.04.2024 15:00 | |
Z bačkor do tenisek | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium | |
05.05.2024 08:30 | |
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové | |
06.05.2024 06:45 | |
Kardio běh Jiřího Tomana 2024 | |
09.05.2024 17:00 | |
BB 3 - Běh Holednou | |
18.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Velká cena Žabně | |
18.05.2024 08:00 | |
!!ZRUŠENO!! Rubej Ondřejníky | |
19.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Bohumínská časovka |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.