Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Zámecká 5 - 5000m

Datum pořádání od 09.06.2017 16:00 do 09.06.2017 19:30
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 18:30 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků146
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 NAVRÁTIL Tomáš AK ASICS Kroměříž 1 M20-39 1988 2 00:16:43
2 74 KUČERA Petr Kes Buk 1 M40-49 1975 2 00:16:53 00:00:10
3 47 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 2 M20-39 1982 2 00:17:03 00:00:20
4 89 KUBÍČEK Jiří Zlín 3 M20-39 1991 2 00:17:27 00:00:44
5 22 DEDEK Aleš SK Přerov 2 M40-49 1975 2 00:17:29 00:00:46
6 95 BURSA Radomír Trilife Zlín 3 M40-49 1972 2 00:17:53 00:01:10
7 44 ODSTRČILÍK Roman Unite Holešov 4 M40-49 1975 2 00:18:05 00:01:22
8 141 POSPÍŠIL David Holešov 4 M20-39 1985 2 00:18:08 00:01:25
9 98 ODSTRČIL Tomáš SK Žeronovice 1 M19- 1999 2 00:18:41 00:01:58
10 68 JAVORA Ondřej Biatlon Bystřice pod Hostýnem 2 M19- 2001 2 00:18:54 00:02:11
11 82 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 5 M20-39 1993 2 00:18:55 00:02:12
12 139 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar 5 M40-49 1974 2 00:18:59 00:02:16
13 18 ESENTIÉROVÁ Adéla Baláž EXTREME - TEAM Ostrava 1 Ž20-39 1988 2 00:19:28 00:02:45
14 86 VYSLOUŽIL Jan NightMares 6 M20-39 1981 2 00:19:29 00:02:46
15 64 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 7 M20-39 1982 2 00:19:32 00:02:49
16 59 ŽALUDKOVÁ Jana 1 Ž40+ 1975 2 00:19:41 00:02:58
17 17 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME - TEAM Ostrava 1 M50-59 1965 2 00:19:51 00:03:08
18 31 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 8 M20-39 1983 2 00:20:00 00:03:17
19 34 TVRDOŇ David Kelč 9 M20-39 1978 2 00:20:12 00:03:29
20 46 UTĚKAL Josef Cykloklub Rohálov 10 M20-39 1994 2 00:20:18 00:03:34
21 54 MICHALEC Zdeněk Kroměříž 6 M40-49 1968 2 00:20:22 00:03:38
22 138 CUPERJAK Vitalij Holešov 11 M20-39 1997 2 00:20:33 00:03:50
23 38 DĚDIČ Michal Drásal team Holešov 12 M20-39 1984 2 00:20:46 00:04:03
24 4 JURÁŇ Tomáš Martinice 7 M40-49 1976 2 00:20:52 00:04:09
25 87 BUCHTA Tomáš KTB Fitness Kroměříž 13 M20-39 1993 2 00:20:57 00:04:14
26 53 MICHALEC Ondřej Kroměříž 3 M19- 1998 2 00:21:00 00:04:17
27 101 POK Pavel DRACY 8 M40-49 1974 2 00:21:04 00:04:21
28 35 JONÁŠEK Zdeněk Kumačov 14 M20-39 1982 2 00:21:07 00:04:24
29 39 ŠIMŮNEK Martin Holešov 15 M20-39 1985 2 00:21:09 00:04:26
30 85 KUBÍČEK Matěj 4 M19- 2001 2 00:21:12 00:04:29
31 81 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 16 M20-39 1981 2 00:21:15 00:04:31
32 11 SEDLÁČEK Jaroslav OB Holešov 2 M50-59 1964 2 00:21:25 00:04:42
33 133 BAKALÍK Tomáš SDH Roštění 17 M20-39 1989 2 00:21:26 00:04:43
34 147 NERADIL Svatopluk Přerrov 18 M20-39 1980 2 00:21:27 00:04:44
35 79 KOPLÍK Martin Vesani.cz 19 M20-39 1984 2 00:21:30 00:04:47
36 24 FIURAŠEK Pavel Atletika Holešov 20 M20-39 1981 2 00:21:32 00:04:49
37 57 ZAJÁC Pavel SOKOL Třebětice 9 M40-49 1970 2 00:21:35 00:04:51
38 104 PAVLÍČKOVÁ Silvie ASPOT Hulín 2 Ž20-39 1987 2 00:21:37 00:04:53
39 137 HUDÍK Tomáš Holešov 21 M20-39 1979 2 00:21:41 00:04:58
40 16 MICHÁLKOVÁ Renata Slovan Luhačovice 3 Ž20-39 1981 2 00:21:53 00:05:10
41 75 SEDLÁŘ Zbyněk Brusné 10 M40-49 1977 2 00:21:59 00:05:16
42 94 PAVLÍČEK Roman 22 M20-39 1990 2 00:22:00 00:05:17
43 71 RYS Rudolf Holešov 23 M20-39 1991 2 00:22:07 00:05:24
44 88 ŠŤASTNÍK Zdeněk KTB Fitness Kroměříž 24 M20-39 1979 2 00:22:13 00:05:29
45 58 ZAJÁC Marek SOKOL Třebětice 25 M20-39 1997 2 00:22:16 00:05:33
46 145 ZEMÁNEK Petr DRACY 11 M40-49 1968 2 00:22:17 00:05:34
47 21 KLAPIL Luděk 12 M40-49 1973 2 00:22:19 00:05:36
48 132 BRÁZDOVÁ Veronika SYKORA RUNNING 4 Ž20-39 1990 2 00:22:24 00:05:41
49 109 ŠURÁNEK David Rozběháme Uherské Hradiště 26 M20-39 1979 2 00:22:30 00:05:47
50 105 JÍNKOVÁ Veronika Mattoni free run Zlín 5 Ž20-39 1986 2 00:22:35 00:05:52
51 25 PŘÍVARA Jiří Hulín 27 M20-39 1987 2 00:22:43 00:06:00
52 83 OMELKA Tomáš 5 M19- 2004 2 00:22:46 00:06:03
53 93 ŠAFÁŘ Petr Brno 28 M20-39 1987 2 00:22:59 00:06:16
54 121 TVARŮŽKA Tomáš 13 M40-49 1972 2 00:23:02 00:06:18
55 113 LAPÁČEK Marek 14 M40-49 1976 2 00:23:03 00:06:20
56 56 PŘECECHTĚLOVÁ Sára AK Drnovice 1 Ž19- 2003 2 00:23:07 00:06:24
57 30 SEDLAŘÍK Pavel Holešov 29 M20-39 1981 2 00:23:09 00:06:25
58 107 DOLEŽELOVÁ Tereza Rozběháme Uherské Hradiště 6 Ž20-39 1986 2 00:23:15 00:06:32
59 99 DOSTÁL Pavel DRACY 15 M40-49 1970 2 00:23:18 00:06:35
60 67 KOŽUCH Vít ZAPRO Team 30 M20-39 1978 2 00:23:22 00:06:39
61 143 ODVRŠA Pavel Bystřice pod Hostýnem 3 M50-59 1962 2 00:23:22 00:06:39
62 14 REMEŠ DAVID AG SFINX Holešov 16 M40-49 1977 2 00:23:24 00:06:41
63 10 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav DD Všechovice 1 M60+ 1953 2 00:23:32 00:06:49
64 13 POŘÍZKA Václav Atletika Holešov 6 M19- 2006 2 00:23:33 00:06:50
65 61 STOKLÁSEK Tomáš Holešov 31 M20-39 1995 2 00:23:36 00:06:53
66 100 NAVRÁTIL Michal DRACY 17 M40-49 1974 2 00:23:50 00:07:07
67 62 STOKLÁSEK David Holešov 7 M19- 2000 2 00:23:50 00:07:07
68 134 PETŘÍČKOVÁ Jarmila 7 Ž20-39 1989 2 00:23:55 00:07:12
69 91 NOVÁKOVÁ Petra Bořenovice 2 Ž19- 1999 2 00:23:57 00:07:14
70 146 KRBÍLEK Dalibor Gemini 4 M50-59 1962 2 00:23:58 00:07:15
71 103 MURRAY Miroslava 8 Ž20-39 1986 2 00:24:14 00:07:31
72 45 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana 9 Ž20-39 1981 2 00:24:19 00:07:35
73 51 GREGOR Vladimír Chvalčov 18 M40-49 1976 2 00:24:22 00:07:39
74 117 SOVADINA Petr 32 M20-39 1990 2 00:24:28 00:07:45
75 3 SKOUPÁ Vendula Slavičín 10 Ž20-39 1985 2 00:24:35 00:07:52
76 106 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 19 M40-49 1973 2 00:24:35 00:07:52
77 111 GRULICHOVÁ Simona Přerov 2 Ž40+ 1972 2 00:24:39 00:07:56
78 73 LAJDOVÁ Zdenka 11 Ž20-39 1980 2 00:24:49 00:08:06
79 26 KLAPILOVÁ Veronika Atletika Holešov 3 Ž19- 2000 2 00:24:58 00:08:15
80 37 STACHA Jan Gemini 20 M40-49 1970 2 00:25:00 00:08:17
81 12 MUCHOVÁ Barbora 12 Ž20-39 1985 2 00:25:02 00:08:18
82 8 VRUBELOVÁ Denisa Uničov 4 Ž19- 2001 2 00:25:02 00:08:19
83 78 MĚRKA Vladimír 21 M40-49 1971 2 00:25:07 00:08:24
84 72 KOTKOVÁ Hana Kroměříž 3 Ž40+ 1969 2 00:25:08 00:08:25
85 60 ZAJÁCOVÁ Markéta SOKOL Třebětice 5 Ž19- 2000 2 00:25:26 00:08:43
86 136 JEMELÍK Ondřej 8 M19- 2000 2 00:25:30 00:08:47
87 52 VAŠICA Martin SOKOL Třebětice 22 M40-49 1972 2 00:25:46 00:09:03
88 120 TVARŮŽKOVÁ Barbora 6 Ž19- 2001 2 00:25:49 00:09:06
89 32 KOLÁŘ Jakub Holešov 33 M20-39 1984 2 00:25:51 00:09:08
90 33 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov 2 M60+ 1956 2 00:25:51 00:09:08
91 55 ŠTICHA Martin Nová Ves 23 M40-49 1974 2 00:26:07 00:09:24
92 114 SOVADÍNOVÁ Soňa CYKLO ŽOPY 4 Ž40+ 1970 2 00:26:09 00:09:26
93 36 GOEBEL Adolf 34 M20-39 1981 2 00:26:15 00:09:32
94 65 KOŽUCHOVÁ Alexandra Zapro team 5 Ž40+ 1977 2 00:26:28 00:09:45
95 23 DEDKOVÁ Blanka AD team 6 Ž40+ 1977 2 00:26:44 00:10:01
96 70 ZAPLETAL Jan 35 M20-39 1986 2 00:26:58 00:10:14
97 128 ŘÍKOVSKÁ Eliška SK Kyselovice 13 Ž20-39 1992 2 00:27:10 00:10:27
98 48 MARTÍNKOVÁ Vendula SK Meteor Brno 14 Ž20-39 1983 2 00:27:23 00:10:40
99 84 OMELKOVÁ Pavla 15 Ž20-39 1988 2 00:27:24 00:10:41
100 42 GREGUŠ Petr Atletika Holešov 9 M19- 2006 2 00:27:43 00:11:00
101 28 OBDRŽÁLEK Pavel 24 M40-49 1975 2 00:27:52 00:11:09
102 142 FLORECOVÁ Romana 16 Ž20-39 1979 2 00:28:00 00:11:17
103 80 POLIŠENSKÝ Daniel RBT Slimáci 10 M19- 2002 2 00:28:14 00:11:31
104 144 POPOVSKÝ Rudolf KOJETÍN 25 M40-49 1977 2 00:28:17 00:11:34
105 118 DRÁPAL Ladislav Dobrotice 36 M20-39 1994 2 00:28:20 00:11:37
106 90 ŠEVČÍK Jiří Dobrotice 26 M40-49 1976 2 00:28:24 00:11:41
107 115 ŠEVČÍKOVÁ Alena Dobrotice 17 Ž20-39 1979 2 00:28:24 00:11:41
108 140 ZDRÁHALOVÁ Petra Jankovice I 7 Ž40+ 1972 2 00:28:25 00:11:41
109 125 KEŠIAR Szabolcs 37 M20-39 1992 2 00:28:27 00:11:44
110 66 SROVNAL František 5 M50-59 1966 2 00:28:35 00:11:52
111 135 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 8 Ž40+ 1970 2 00:28:53 00:12:10
112 6 MACEŠKA Tomáš Holešov 27 M40-49 1975 2 00:29:08 00:12:25
113 108 KONEČNÁ Marta 9 Ž40+ 1974 2 00:29:10 00:12:26
114 63 HÉGROVÁ Ivona 10 Ž40+ 1969 2 00:29:21 00:12:38
115 2 SKLENÁŘOVÁ Petra Holešov 18 Ž20-39 1986 2 00:29:39 00:12:56
116 43 ŠIMŮNKOVÁ Adriana Holešov 19 Ž20-39 1986 2 00:29:43 00:13:00
117 119 NĚMCOVÁ Klára Prusinovice 20 Ž20-39 1994 2 00:29:44 00:13:01
118 124 ZATLOUKALOVÁ Helena JOSPO RUN TEAM 11 Ž40+ 1972 2 00:29:44 00:13:01
119 126 HLOBILOVÁ Hana JOSPO RUN TEAM 12 Ž40+ 1975 2 00:29:51 00:13:08
120 129 JURÁŠKOVÁ Vladana 21 Ž20-39 1983 2 00:30:21 00:13:38
121 97 DAŇKOVÁ Justýna Atletika Holešov 7 Ž19- 2002 2 00:30:24 00:13:41
122 76 LAJDA Petr 38 M20-39 1983 2 00:30:24 00:13:41
123 40 GREGUŠOVÁ Anna Holešov 8 Ž19- 2002 2 00:30:24 00:13:41
124 29 JURÁŠKOVÁ Magdalena 13 Ž40+ 1976 2 00:30:35 00:13:51
125 116 KONEČNÁ Denisa Dobrotice 22 Ž20-39 1994 2 00:30:36 00:13:52
126 96 DAŇKOVÁ MONIKA Atletika Holešov 14 Ž40+ 1974 2 00:30:47 00:14:04
127 69 POSPÍŠILOVÁ Alena 23 Ž20-39 1988 2 00:30:47 00:14:04
128 41 GREGUŠOVÁ Jitka Holešov 24 Ž20-39 1984 2 00:30:48 00:14:05
129 131 NAVRÁTILOVÁ Klára EnKá 9 Ž19- 1998 2 00:30:50 00:14:07
130 92 HÁBLOVÁ Nikol 10 Ž19- 1999 2 00:30:52 00:14:09
131 130 BALÁŽOVÁ Anna Baláž EXTREME - TEAM Ostrava 11 Ž19- 2009 2 00:31:07 00:14:24
132 127 RANDUSOVÁ Olga JOSPO RUN TEAM 15 Ž40+ 1967 2 00:31:58 00:15:15
133 20 PAVLASOVÁ Kristýna Holešov 12 Ž19- 2013 2 00:32:00 00:15:17
134 19 PAVLASOVÁ Radka Holešov 16 Ž40+ 1976 2 00:32:02 00:15:19
135 110 KONEČNÁ Eva DRACY 13 Ž19- 2000 2 00:33:09 00:16:26
136 5 MACEŠKOVÁ Pavla Holešov 25 Ž20-39 1978 2 00:33:19 00:16:36
137 15 REMEŠOVÁ Eva Sfinx Holešov 26 Ž20-39 1980 2 00:33:47 00:17:04
138 122 BŘEZINA Jiří 3 M60+ 1939 2 00:34:15 00:17:32
139 7 ŠANDOVÁ Petra Holešov 17 Ž40+ 1973 2 00:34:17 00:17:34
140 27 OBDRŽÁLKOVÁ Monika 18 Ž40+ 1975 2 00:34:52 00:18:08
141 50 GREGOR David 11 M19- 2010 2 00:35:28 00:18:45
142 49 GREGOROVA Dagmar 27 Ž20-39 1979 2 00:35:29 00:18:46
143 112 TICHOPÁDKOVÁ Vendula Přerov 28 Ž20-39 1989 2 00:36:05 00:19:22
144 123 TVARŮŽKA Tomáš 12 M19- 2008 2 00:37:00 00:20:17
145 9 KOPEČNÁ Monika Všechovice 29 Ž20-39 1978 2 00:37:06 00:20:23
146 77 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 6 M50-59 1966 2 00:37:47 00:21:04

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.