01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | Michal Juránek |
Vzdálenost (km) | 50,00 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 54 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 38 | FOJTÍK Jan | OlomoučaNY | 1 | 1.A | 1988 | 1 | 01:33:41 | |
2 | 10 | HÁJEK Pavel | Vémyslice | 1 | 1.C | 1975 | 1 | 01:39:16 | 00:05:34 |
3 | 33 | DOBEŠ Bohumír | Mikulovice | 1 | 1.B | 1979 | 1 | 01:39:29 | 00:05:48 |
4 | 5 | BARTŮNĚK Marek | EthicSport Cycling Team | 2 | 1.A | 1998 | 1 | 01:39:49 | 00:06:08 |
5 | 35 | ČERNOCKÝ Martin | Brno | 2 | 1.B | 1986 | 1 | 01:40:47 | 00:07:06 |
6 | 42 | HLOUŠEK Jan | Brno | 3 | 1.B | 1984 | 1 | 01:42:48 | 00:09:06 |
7 | 49 | SPÁČIL Leopold | Letovice | 1 | 1.D | 1959 | 1 | 01:44:03 | 00:10:22 |
8 | 57 | GOLD Zdeněk | Ivančice | 3 | 1.A | 1987 | 1 | 01:44:06 | 00:10:24 |
9 | 44 | PŘICHYSTAL Lukáš | Židlochovice | 4 | 1.B | 1981 | 1 | 01:44:07 | 00:10:25 |
10 | 25 | VOJTĚCH Martin | Znojmo | 2 | 1.C | 1973 | 1 | 01:44:08 | 00:10:27 |
11 | 48 | VESELÝ Miloš | Markvartice ForBikes Cycling | 3 | 1.C | 1973 | 1 | 01:47:48 | 00:14:07 |
12 | 67 | STRNAD Vašek | Česká | 5 | 1.B | 1983 | 1 | 01:48:37 | 00:14:56 |
13 | 4 | KŘEPELA Luděk | Skalice | 2 | 1.D | 1964 | 1 | 01:48:40 | 00:14:59 |
14 | 59 | KOCIÁN Viktor | Znojmo | 4 | 1.C | 1968 | 1 | 01:48:41 | 00:15:00 |
15 | 47 | HEJL Jan | Ivančice | 5 | 1.C | 1975 | 1 | 01:49:13 | 00:15:32 |
16 | 52 | KOCMÁNEK Ladislav | Brno | 4 | 1.A | 1990 | 1 | 01:50:04 | 00:16:23 |
17 | 32 | KOPLILETÝ Milan | Náměšť nad Oslavou | 6 | 1.B | 1977 | 1 | 01:50:11 | 00:16:29 |
18 | 19 | HORT Stanislav | Rosice | 6 | 1.C | 1971 | 1 | 01:51:07 | 00:17:26 |
19 | 31 | JARŮŠEK Josef | Spešov | 7 | 1.C | 1974 | 1 | 01:51:36 | 00:17:55 |
20 | 23 | ŠEBESTA Josef | Hrušovany nad Jevišovkou | 8 | 1.C | 1972 | 1 | 01:52:39 | 00:18:58 |
21 | 8 | TINKA Pavel | Miroslav | 9 | 1.C | 1967 | 1 | 01:53:41 | 00:20:00 |
22 | 58 | PAVLÁK Luděk | Brno | 3 | 1.D | 1966 | 1 | 01:55:15 | 00:21:34 |
23 | 30 | BRAVENEC Jiří | Hodonín | 4 | 1.D | 1962 | 1 | 01:57:28 | 00:23:47 |
24 | 7 | TINKA Petr | Miroslav | 5 | 1.A | 1997 | 1 | 01:57:41 | 00:24:00 |
25 | 21 | KUBÍČEK Petr | Kroměříž | 6 | 1.A | 1989 | 1 | 01:59:34 | 00:25:53 |
26 | 15 | ŠINKO Tomáš | Vysoké Popvice | 7 | 1.A | 1989 | 1 | 02:00:36 | 00:26:55 |
27 | 17 | KONEČNÁ Kateřina | Brno | 1 | 2.A | 1989 | 1 | 02:00:44 | 00:27:03 |
28 | 13 | NAJMAN Vladimír | Zlín | 7 | 1.B | 1978 | 1 | 02:02:09 | 00:28:28 |
29 | 43 | BULÍN Alois | Višňové | 5 | 1.D | 1956 | 1 | 02:03:51 | 00:30:10 |
30 | 45 | KOLMAN Roberto | Dolní Dunajovice | 10 | 1.C | 1968 | 1 | 02:05:46 | 00:32:04 |
31 | 20 | MOŠŤKOVÁ Kareřina | Vlčnov | 2 | 2.A | 1994 | 1 | 02:05:54 | 00:32:13 |
32 | 50 | MUSIL Josef | Náměšť nad Oslavou | 6 | 1.D | 1964 | 1 | 02:08:13 | 00:34:32 |
33 | 12 | ŠKODA Ladislav | Zlín | 8 | 1.B | 1977 | 1 | 02:09:03 | 00:35:22 |
34 | 53 | RUDOLFOVÁ Martina | Brno | 3 | 2.A | 1982 | 1 | 02:09:05 | 00:35:23 |
35 | 28 | OPLUŠTIL Jindřich | Ostrava | 9 | 1.B | 1984 | 1 | 02:10:38 | 00:36:56 |
36 | 6 | DĚD Martin | Sedlčany | 11 | 1.C | 1969 | 1 | 02:11:11 | 00:37:30 |
37 | 22 | GONDA Jiří | Kroměříž | 10 | 1.B | 1977 | 1 | 02:11:46 | 00:38:05 |
38 | 9 | POKORNÝ Radek | Džbánice | 8 | 1.A | 1989 | 1 | 02:13:39 | 00:39:57 |
39 | 24 | VESELÁ Kateřina | Markvartice TJ Spartak Třebíč | 1 | 2.B | 1977 | 1 | 02:14:22 | 00:40:41 |
40 | 54 | DROZD Petr | Těšetice | 11 | 1.B | 1981 | 1 | 02:14:45 | 00:41:04 |
41 | 55 | VYSKOČIL Antonín | Petrovice | 12 | 1.C | 1971 | 1 | 02:18:34 | 00:44:53 |
42 | 14 | ŘIHÁČEK Zdeněk | Miroslav | 7 | 1.D | 1960 | 1 | 02:20:20 | 00:46:38 |
43 | 62 | SOBOTKA Martin | Brno | 13 | 1.C | 1976 | 1 | 02:23:55 | 00:50:13 |
44 | 29 | BUGNER Pavel | Brno | 12 | 1.B | 1981 | 1 | 02:23:59 | 00:50:18 |
45 | 1 | SVOBODOVÁ Jarmila | Znojmo | 2 | 2.B | 1965 | 1 | 02:26:14 | 00:52:33 |
46 | 56 | KUDRNA Jan | Brno - venkov | 14 | 1.C | 1975 | 1 | 02:26:42 | 00:53:01 |
47 | 26 | ŽÁK Jan | Vedrovice | 13 | 1.B | 1984 | 1 | 02:28:44 | 00:55:03 |
48 | 51 | ŠINDELÁŘ Milan | Třebíč | 8 | 1.D | 1963 | 1 | 02:37:09 | 01:03:28 |
49 | 61 | ONDROVIČ Michal | Rousínov | 14 | 1.B | 1986 | 1 | 02:38:58 | 01:05:17 |
50 | 11 | KORVAS Josef | Kunovice | 9 | 1.D | 1942 | 1 | 02:43:31 | 01:09:49 |
51 | 3 | SOUČKOVÁ Pavlína | Vémyslice | 3 | 2.B | 1981 | 1 | 02:58:03 | 01:24:22 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 2 | VINARSKÝ Vladimír | Brno | 1.B | 1983 | ||||
DNF | 27 | SOMMEROVÁ Jana | Vyškov | 2.B | 1976 | ||||
DNF | 46 | VRÁNA Jiří | Znojmo | 1.C | 1976 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.