Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

Zámecká 5 - 5000m

Datum pořádání od 10.06.2016 16:00 do 10.06.2016 19:30
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 18:30 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků136
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 84 HRDINA Pavel AK Perná 1 MvI 1988 2 00:16:08
2 118 HEČKO Martin Valachbajk team 2 MvI 1987 2 00:16:49 00:00:40
3 97 KUČERA Petr SK Salix Grymov 1 MvII 1975 2 00:16:55 00:00:47
4 51 NAVRÁTIL Tomáš AK ASICS Kroměříž 3 MvI 1988 2 00:16:58 00:00:49
5 69 SEDLÁČEK Josef AK Kroměříž 2 MvII 1970 2 00:17:07 00:00:58
6 70 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 4 MvI 1982 2 00:17:15 00:01:06
7 64 KUBÍČEK Jiří Zlín 5 MvI 1991 2 00:17:46 00:01:37
8 62 VLČEK Jiří Atletika Vizovice 6 MvI 1977 2 00:18:05 00:01:56
9 109 ŠUSTEK Jakub Kvikstep 1 M 2000 2 00:18:18 00:02:09
10 30 CHYTIL David Biatlon Bystřice pod Hostýnem 7 MvI 1992 2 00:18:19 00:02:11
11 85 POSPÍŠIL David Holešov 8 MvI 1985 2 00:18:36 00:02:27
12 44 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M 2000 2 00:18:45 00:02:37
13 52 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 3 MvII 1975 2 00:18:50 00:02:41
14 54 DOVRTĚL David H CYKLO ŽOPY 9 MvI 1993 2 00:18:55 00:02:47
15 24 MALÝ Martin Bystřice p. H. 4 MvII 1973 2 00:18:58 00:02:49
16 83 VÉVODOVÁ Martina AK Perná 1 ŽvI 1990 2 00:19:09 00:03:00
17 79 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 10 MvI 1982 2 00:19:36 00:03:27
18 127 CUPERJAK Vitalij Holešov 3 M 1997 2 00:19:49 00:03:40
19 119 RAPČAN Lukáš DRACY team 11 MvI 1978 2 00:20:08 00:03:59
20 130 VYSLOUŽIL Jan NightMares 12 MvI 1981 2 00:20:13 00:04:05
21 98 PALLA Radovan Bystřice p. H. 13 MvI 1980 2 00:20:19 00:04:10
22 126 HORÁK Čestmír H OD MORAVA 5 MvII 1971 2 00:20:23 00:04:14
23 18 SEDLÁČEK Jaroslav OB Holešov 1 MvIII 1964 2 00:20:25 00:04:16
24 133 HAMERSKÝ Jarek AD team 6 MvII 1976 2 00:20:28 00:04:19
25 20 NOVOTNÁ Martina TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM 2 ŽvI 1988 2 00:20:35 00:04:27
26 53 HŘIB Jakub Atletika Holešov 14 MvI 1988 2 00:20:38 00:04:29
27 45 KOPLÍK Martin Vesani.cz 15 MvI 1984 2 00:20:39 00:04:31
28 5 DĚDIČ Michal H Drásal TEAM 16 MvI 1984 2 00:20:42 00:04:34
29 36 KORŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 17 MvI 1984 2 00:20:45 00:04:36
30 131 REMEŠ Jaroslav H OD MORAVA 7 MvII 1974 2 00:20:45 00:04:37
31 32 SADIL Radek Chomýž 18 MvI 1993 2 00:20:54 00:04:45
32 67 ŠIMŮNEK Martin Holešov 19 MvI 1985 2 00:20:55 00:04:47
33 122 MICHALEC Ondřej Kroměříž 4 M 1998 2 00:21:09 00:05:00
34 3 ZAPLETAL Miroslav Kroměříž 8 MvII 1976 2 00:21:13 00:05:05
35 90 BRÁZDOVÁ Veronika Sykora Run Team 3 ŽvI 1990 2 00:21:16 00:05:07
36 140 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 20 MvI 1979 2 00:21:17 00:05:09
37 14 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 1 ŽvII 1969 2 00:21:18 00:05:09
38 75 NOVÁK Karel Orel Bystřice pod Hostýnem 2 MvIII 1962 2 00:21:19 00:05:10
39 136 ZEMÁNEK Petr DRACY 9 MvII 1968 2 00:21:24 00:05:15
40 11 DORUŠEK Pavel Klenoty Slavičín 1 MvIV 1954 2 00:21:33 00:05:24
41 63 VYDRA Daniel Hulín 5 M 1998 2 00:21:36 00:05:27
42 120 KAŠÍK Martin COBRAM 21 MvI 1978 2 00:21:37 00:05:29
43 43 TOPIČ Partik JUNIORKA 22 MvI 1979 2 00:21:42 00:05:33
44 38 KROČOVÁ Zuzana SK Hranice 4 ŽvI 1977 2 00:21:48 00:05:39
45 27 JAVORA Ondřej Biatlon Bystřice pod Hostýnem 6 M 2001 2 00:21:50 00:05:42
46 134 MIKULÍK Daniel DRACY 10 MvII 1973 2 00:21:54 00:05:45
47 132 NAVRÁTIL Michal DRACY 11 MvII 1974 2 00:22:03 00:05:54
48 29 UHEREK Miloslav Bzenec 12 MvII 1972 2 00:22:08 00:05:59
49 48 CYTÍLKOVÁ Michaela LUKO Team 5 ŽvI 1979 2 00:22:13 00:06:04
50 41 HASILÍK Václav 13 MvII 1975 2 00:22:19 00:06:10
51 35 POLEŠOVSKÝ Libor TRIHULÍN 23 MvI 1982 2 00:22:29 00:06:20
52 23 KOSTKA Radek Holesov 24 MvI 1981 2 00:22:35 00:06:26
53 124 PAVLÍČEK Roman Hlinsko pod Hostýnem 25 MvI 1990 2 00:22:37 00:06:28
54 40 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav DD Všechovice 2 MvIV 1953 2 00:22:38 00:06:29
55 86 KOTEK Karel Kroměříž 2 MvIII 1965 2 00:22:47 00:06:39
56 100 BAKALÍK Tomáš STH Roštění 26 MvI 1989 2 00:22:50 00:06:42
57 57 JÍNKOVÁ Veronika 6 ŽvI 1986 2 00:22:55 00:06:47
58 33 VACULÍK Jan Chomýž 27 MvI 1985 2 00:22:59 00:06:51
59 77 PŘIBYL Roman Olomouc 14 MvII 1975 2 00:23:00 00:06:51
60 82 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Holešov 1 Ž 1995 2 00:23:00 00:06:52
61 113 PARÁK Lukáš Heartattack Racing Team - Manobike 28 MvI 1988 2 00:23:06 00:06:57
62 4 REMEŠ DAVID Sfinx Holešov 29 MvI 1977 2 00:23:13 00:07:05
63 61 JONÁŠEK Zdenek SK Tlumačov 30 MvI 1982 2 00:23:20 00:07:12
64 112 GRULICHOVÁ Simona Přerov 3 ŽvII 1972 2 00:23:23 00:07:14
65 56 JELÍNEK Milan Orel Bystřice pod Hostýnem 31 MvI 1979 2 00:23:30 00:07:22
66 42 ŠEVČÍK Ondřej KB Bystřice p. Host. 7 M 2000 2 00:23:46 00:07:38
67 93 JANEČKA Pavel TJ Zekon club Bystřice pod hostýnem 15 MvII 1968 2 00:23:47 00:07:39
68 65 RYCHLÍKOVÁ Jana Zlín 7 ŽvI 1979 2 00:23:53 00:07:44
69 39 CHYTIL Vladimír DV Všechovice 3 MvIV 1950 2 00:23:55 00:07:46
70 2 SIGMUND Radek Bystřice 16 MvII 1970 2 00:23:56 00:07:47
71 22 KRBÍLEK Dalibor Gemini Lišná 3 MvIII 1962 2 00:24:11 00:08:02
72 31 MRÁZEK Petr Vesani.cz 32 MvI 1984 2 00:24:12 00:08:04
73 81 LAPÁČEK Marek Prosenice 17 MvII 1976 2 00:24:22 00:08:14
74 110 TULACH Jan QUICK-STEP 8 M 2004 2 00:24:32 00:08:24
75 89 KOTKOVÁ Hana Kroměříž 4 ŽvII 1969 2 00:24:33 00:08:25
76 76 NOVÁK Jakub OREL Bystřice pod Host. 9 M 1999 2 00:24:40 00:08:32
77 16 POUZAR Petr Holesov 33 MvI 1977 2 00:24:44 00:08:35
78 47 ZAJÁCOVÁ Markéta SOKOL Třebětice 2 Ž 2000 2 00:24:46 00:08:37
79 50 TSUPERYAK Andriana Holešov 3 Ž 2001 2 00:24:47 00:08:39
80 121 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 18 MvII 1972 2 00:25:05 00:08:57
81 12 ZICHOVÁ Miroslava Klenoty Slavičín 8 ŽvI 1981 2 00:25:12 00:09:03
82 137 DOSTÁL Pavel DRACY 19 MvII 1970 2 00:25:13 00:09:05
83 114 ŠEVELOVÁ Petra Kamenictví PRH 9 ŽvI 1988 2 00:25:44 00:09:36
84 6 ODSTČILÍKOVÁ Zuzana Přílepy 10 ŽvI 1981 2 00:25:51 00:09:42
85 116 SICHÁLKOVÁ Tamara Freerun Zlín 5 ŽvII 1973 2 00:25:53 00:09:44
86 128 BARNÁŠOVÁ Jana YGRASIL GROUP 11 ŽvI 1987 2 00:25:54 00:09:46
87 115 KOLMANOVÁ Lenka Atomy sport team 12 ŽvI 1981 2 00:26:09 00:10:00
88 19 VYBÍRAL Robert Vážany - kroměříž 34 MvI 1983 2 00:26:09 00:10:00
89 99 MĚRKA Vladimír Roštění 20 MvII 1971 2 00:26:15 00:10:07
90 123 TVARŮŽKOVÁ Barbora Kroměříž 4 Ž 2001 2 00:26:20 00:10:11
91 103 KOŽUCHOVÁ Alexandra Sapro Team 13 ŽvI 1977 2 00:26:33 00:10:24
92 71 PAVLÍK Antonín Beňov 4 MvIII 1960 2 00:26:34 00:10:25
93 21 ŠMAKAL Kamil Holešov 10 M 1996 2 00:26:41 00:10:33
94 87 PAVLASOVÁ Radka Holešov 14 ŽvI 1976 2 00:26:44 00:10:36
95 88 PAVLAS Aleš Holešov 21 MvII 1975 2 00:26:45 00:10:36
96 111 VLČEK Rostislav Holešov 22 MvII 1976 2 00:26:45 00:10:37
97 139 PYŠŇAKOVÁ Soňa Kroměříž 15 ŽvI 1975 2 00:27:08 00:11:00
98 46 KASAJ Michal Vesani.cz 35 MvI 1982 2 00:27:15 00:11:07
99 129 LECIÁN Radim Holešovští fízlové jsou úplatní bastardi 36 MvI 1988 2 00:27:19 00:11:10
100 25 BULIČKA Dominik AK Kroměříž 11 M 2003 2 00:27:28 00:11:19
101 9 SKOUPÁ Vendula Slavičín 16 ŽvI 1985 2 00:27:29 00:11:21
102 60 SROVNAL František Holešov 5 MvIII 1966 2 00:27:40 00:11:31
103 102 PRUSENOVSKÝ Adam Fryšták 12 M 2005 2 00:27:42 00:11:33
104 101 HRABÍK Jiří Zlín Lions 13 M 2002 2 00:27:44 00:11:35
105 73 LEBÁNKOVÁ Andrea Zlín 6 ŽvII 1973 2 00:27:59 00:11:51
106 66 ŠIMŮNKOVÁ Adriana Holešov 17 ŽvI 1986 2 00:28:01 00:11:53
107 106 CHYTILOVÁ Daniela QUICK-STEP 7 ŽvII 1974 2 00:28:02 00:11:53
108 68 SEVERA Jaroslav Holešov 23 MvII 1972 2 00:28:08 00:11:59
109 34 STACHA Jan 24 MvII 1970 2 00:28:17 00:12:08
110 28 KMENTOVÁ Andrea FORCE cykloteam Zlín 18 ŽvI 1987 2 00:28:32 00:12:23
111 72 HABÁŇOVÁ Taťána Zlín 8 ŽvII 1972 2 00:28:33 00:12:25
112 78 KAŠÍKOVÁ Eva Cobram Bike Team 19 ŽvI 1982 2 00:28:35 00:12:26
113 138 NGUYENOVÁ Kamila SRTG Holešovský region 20 ŽvI 1975 2 00:29:15 00:13:06
114 13 HLOBILOVÁ Hana H Jospo Run Team 21 ŽvI 1975 2 00:29:23 00:13:15
115 135 STEHLÍKOVÁ Jitka AK Kroměříž 22 ŽvI 1976 2 00:29:35 00:13:26
116 37 STEHLÍK Alexandr AK Kroměříž 14 M 2003 2 00:29:35 00:13:26
117 125 ŠAŠKOVÁ Karolína Burky Team 23 ŽvI 1990 2 00:29:38 00:13:29
118 95 ZDRÁHALOVÁ Petra H Luko Team 9 ŽvII 1972 2 00:29:45 00:13:36
119 49 GAHURA Petr Házená Holešov 37 MvI 1979 2 00:29:58 00:13:50
120 17 ZATLOUKALOVÁ Helena H Jospo Run Team 10 ŽvII 1972 2 00:30:04 00:13:56
121 15 RANDUSOVÁ Olga H Jospo Run Team 11 ŽvII 1967 2 00:30:10 00:14:02
122 7 SKLENÁŘOVÁ Petra H Sfinx Holešov 24 ŽvI 1986 2 00:30:18 00:14:09
123 91 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 25 MvII 1973 2 00:30:22 00:14:13
124 105 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 12 ŽvII 1970 2 00:30:30 00:14:22
125 92 KONEČNÁ Marta DRACY 13 ŽvII 1974 2 00:30:43 00:14:34
126 58 PŘECECHTĚLOVÁ Alena TEFO Bílany 14 ŽvII 1970 2 00:31:01 00:14:52
127 10 GREGOROVÁ Ilona Cyklosport Unite Holešov 25 ŽvI 1980 2 00:31:15 00:15:07
128 26 BULIČKA Vojtěch AK Kroměříž 15 M 2010 2 00:31:32 00:15:23
129 1 MĚCHUROVÁ STUDENÁ Božena Bystřice 15 ŽvII 1968 2 00:31:32 00:15:23
130 80 POSPÍŠILOVÁ Irena Holešov 16 ŽvII 1963 2 00:31:38 00:15:30
131 55 MALANT Stanislav Orel Bystřice pod Hostýnem 26 MvII 1967 2 00:33:14 00:17:06
132 8 ODLOŽILÍKOVÁ Jana H Sfinx Holešov 17 ŽvII 1964 2 00:36:29 00:20:21
133 104 DVOŘÁK Tomáš GPZ 6 MvIII 1965 2 00:36:30 00:20:21

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 94 NĚMCOVÁ Klára Prusenovice ŽvI 1994
DNF 96 NĚMCOVÁ Jana Prusenovice ŽvII 1962
DNF 107 TULACHOVÁ Aneta QUICK-STEP Ž 2000

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.