Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

Night Trail Run - Vyškov - NTR_2016_Vyškov

Datum pořádání od 03.09.2016 17:00 do 03.09.2016 23:59
Zpracování výsledkůVít Sikora

Start: 20:30 hod

Vzdálenost (km)6,00
Počet kol1
Počet závodníků101
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 132 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 MII 1995 0 00:22:07
2 118 KUBÍČEK Jiří Mattoni Freerun Zlín 2 MII 1991 0 00:22:49 00:00:41
3 101 VÍTEK Tomáš MotoStar 3 MII 1987 0 00:24:40 00:02:32
4 129 ZLÁMAL Roman Jarohněvice 1 MI 1998 0 00:25:05 00:02:57
5 198 FILIP Josef AHA Vyškov 4 MII 1977 0 00:25:12 00:03:04
6 124 DĚDIČ Michal Drásal Team 5 MII 1984 0 00:25:12 00:03:04
7 120 MICHALEC Zdeněk STS Chvojkovice-Brod 1 MIII 1968 0 00:25:30 00:03:22
8 119 MICHALEC Ondřej Kroměříž 2 MI 1998 0 00:25:40 00:03:32
9 157 JÜNGER Erik Vyškov 3 MI 1999 0 00:25:45 00:03:37
10 156 SMETANA Martin Vyškov 4 MI 2000 0 00:25:54 00:03:46
11 170 DRÁBEK Ondřej IMANUEL 6 MII 1991 0 00:26:23 00:04:15
12 195 KAŠÍK Martin Přílepy 7 MII 1978 0 00:26:39 00:04:32
13 135 STEINER Martin Prostějov 8 MII 1988 0 00:26:39 00:04:32
14 184 KOBLIHOVÁ Taťána Vyškov 1 ZII 1983 0 00:26:41 00:04:33
15 159 MRÁZEK Petr SK Hasiči Brno 9 MII 1978 0 00:26:47 00:04:39
16 208 KRÁLÍK David Vyškov 5 MI 1998 0 00:26:54 00:04:46
17 183 MAREK Michal Orel Drahan-Otinoves 6 MI 1999 0 00:27:01 00:04:53
18 145 GRÉZL Lukáš Alpaka Vyškov 10 MII 1987 0 00:27:21 00:05:13
19 139 HAUMER Jan Pístovice 11 MII 1996 0 00:27:34 00:05:26
20 151 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 1 MIV 1966 0 00:27:47 00:05:39
21 152 LEXMAUL Petr Mattoni FreeRun Brno-Svratka 12 MII 1990 0 00:27:51 00:05:43
22 126 ZBOŘIL Karel Senice na hané 7 MI 1997 0 00:27:54 00:05:47
23 153 KACHYŇA Lubomír TJ Liga 100 Olomouc 2 MIV 1965 0 00:28:24 00:06:16
24 109 KONEČNÝ Radek Kvasice 13 MII 1978 0 00:28:48 00:06:40
25 219 BAUMANA Helga Brno 2 ZII 1984 0 00:29:18 00:07:10
26 213 JELÍNEK Milan Orel Bystřice pod Hostýnem 14 MII 1979 0 00:29:25 00:07:18
27 181 RYBNIKÁŘ Jiří Milonice 2 MIII 1975 0 00:29:27 00:07:19
28 140 KOBLÍŽKOVÁ Miroslava Kola Koblížek 3 ZII 1977 0 00:29:30 00:07:22
29 163 ŠENK Jakub Vyškov 8 MI 1998 0 00:29:31 00:07:23
30 211 PAVLAS Radek 1. FC Neubuz 15 MII 1985 0 00:29:42 00:07:34
31 116 WAGNER Adam Vyškov 9 MI 1997 0 00:29:46 00:07:38
32 165 NOVÁKOVÁ Petra Bořenovice 1 ZI 1999 0 00:29:48 00:07:40
33 175 WAGNER Petr Vyškov 3 MIII 1970 0 00:29:58 00:07:50
34 176 POKORNÝ Martin Brno 10 MI 1999 0 00:30:01 00:07:53
35 146 JELÍNEK Jakub Allpaka 16 MII 1984 0 00:30:02 00:07:55
36 149 SKÁCEL Dalibor MSK Morkovice 17 MII 1990 0 00:30:15 00:08:07
37 202 KRAKOVIČOVÁ Tereza FIT Plus Blansko 4 ZII 1988 0 00:30:24 00:08:16
38 123 HOLÍKOVÁ Pavla Freerun Zlín 5 ZII 1989 0 00:31:01 00:08:53
39 105 GREGOR Vladimír Chvalčov 4 MIII 1976 0 00:31:02 00:08:54
40 122 RYŠÁNKOVÁ Kateřina Freerun Zlín 6 ZII 1996 0 00:31:06 00:08:58
41 141 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 5 MIII 1970 0 00:31:17 00:09:09
42 150 HUSOVSKÁ Andrea Boskovice 2 ZI 2000 0 00:31:27 00:09:19
43 220 VÁGNER Jiří Koloběžky CZ 6 MIII 1973 0 00:31:45 00:09:37
44 212 BALCAR JAKUB Prosrějov 18 MII 1990 0 00:31:51 00:09:43
45 113 DUDOVÁ Vendula Orel Vyškov 1 ZIII 1976 0 00:32:03 00:09:56
46 121 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 2 ZIII 1974 0 00:32:10 00:10:02
47 197 GERLA Jaromír Rataje u Kromerize 19 MII 1993 0 00:32:22 00:10:14
48 166 ŠVESTKOVÁ Sabina Vyškov 3 ZI 1998 0 00:32:27 00:10:19
49 108 KRAISOVÁ Šárka Orel Vyškov 3 ZIII 1976 0 00:32:40 00:10:32
50 128 ZÁŇ Filip Brno 20 MII 1993 0 00:32:54 00:10:46
51 131 PICHLEROVÁ Petra Kyjov 7 ZII 1979 0 00:33:00 00:10:52
52 205 MAŘÍK Michael Hulín 21 MII 1993 0 00:33:03 00:10:56
53 217 ŠKÁPÍK Gabriel Vyškov 11 MI 2000 0 00:33:04 00:10:56
54 104 CHALOUPKOVÁ Kateřina Buchlovice 8 ZII 1987 0 00:33:07 00:10:59
55 138 STEINER Michal Prostějov 22 MII 1984 0 00:33:24 00:11:16
56 218 KLEVETOVÁ Elena Rc Vyškov 4 ZI 1997 0 00:33:42 00:11:34
57 206 KADLEC PAVEL Hulín 23 MII 1990 0 00:33:45 00:11:37
58 207 PATTERMANOVÁ JANA Hulín 9 ZII 1991 0 00:33:46 00:11:38
59 194 NOVÁČEK Karel Alpaka Vyškov 24 MII 1986 0 00:33:57 00:11:49
60 187 POSPÍŠIL Radek Habrovany 25 MII 1982 0 00:33:57 00:11:49
61 185 MEDURĎ Marek Ivanovice na Hané 26 MII 1993 0 00:33:59 00:11:51
62 130 GAZDAČKO Kateřina Kyjov 10 ZII 1982 0 00:34:37 00:12:29
63 216 GRYC Kamil Vyškov 12 MI 1999 0 00:35:14 00:13:07
64 210 HOLZEROVÁ Jitka Vyškov 5 ZI 2000 0 00:35:27 00:13:19
65 148 URBANEK Pavel Brodek u PV 7 MIII 1975 0 00:36:29 00:14:21
66 167 LIPOVSKÁ Markéta Brno 11 ZII 1986 0 00:36:31 00:14:23
67 192 BILINSKÁ Lucie Vyškov 12 ZII 1985 0 00:36:33 00:14:25
68 186 KRÁTKÝ Zbyněk Vyškov 27 MII 1986 0 00:36:36 00:14:28
69 142 MARUNA Róbert Rozběháme Uherské Hradiště 28 MII 1978 0 00:37:03 00:14:56
70 173 SOTÁKOVÁ Lenka Blansko 1 ZIV 1966 0 00:37:10 00:15:02
71 182 MALCHEROVÁ Michaela Vyškov 13 ZII 1984 0 00:37:15 00:15:07
72 172 LIBROVÁ Iva Blansko 4 ZIII 1974 0 00:37:18 00:15:10
73 201 KALOVÁ Renata FIT Plus Blansko 5 ZIII 1974 0 00:37:26 00:15:18
74 155 KACHYŇOVÁ Magdalena Olomouc 6 ZI 1999 0 00:37:42 00:15:34
75 199 CHLÁDKOVÁ Kateřina Olšany 14 ZII 1978 0 00:37:42 00:15:35
76 154 KACHYŇOVÁ Eva Olomouc 6 ZIII 1969 0 00:37:50 00:15:42
77 137 MOŽNÁ Petra Brodek u Prostějova 15 ZII 1989 0 00:38:10 00:16:02
78 127 DRMOVSKÁ Jana Vyškov 16 ZII 1982 0 00:38:43 00:16:35
79 160 PERNICA Josef SDH Kotvrdovice 29 MII 1982 0 00:38:44 00:16:36
80 117 RAČANSKÁ Martina Křižanice u Vyškova 17 ZII 1996 0 00:38:55 00:16:47
81 209 KRÁLÍK Marek NC Vyškov 3 MIV 1961 0 00:39:16 00:17:08
82 103 MANČÍKOVÁ Markéta Zdětín 18 ZII 1996 0 00:39:17 00:17:09
83 115 WAGNEROVA Eva Vyskov 7 ZIII 1973 0 00:39:30 00:17:23
84 147 SVOZILÍKOVÁ Zuzana Mattoni FreeRun Olomouc 19 ZII 1996 0 00:39:47 00:17:39
85 214 HARÁSEK Pavel Medlovice 30 MII 1985 0 00:40:02 00:17:54
86 102 REZKOVÁ Kristýna Vyškov 20 ZII 1987 0 00:40:04 00:17:56
87 215 POLDAUFOVÁ Maruška Medlovice 21 ZII 1988 0 00:40:04 00:17:56
88 143 CHVÍLOVÁ Iva Rozběháme Uherské Hradiště 22 ZII 1978 0 00:40:31 00:18:23
89 111 DAŇKOVÁ MONIKA Holešov 8 ZIII 1974 0 00:41:21 00:19:13
90 110 ZELENÁ Monika NIGHT TRAIL RUN 9 ZIII 1976 0 00:41:21 00:19:13
91 162 BURIANOVÁ Zuzana ICE team 10 ZIII 1976 0 00:41:27 00:19:19
92 125 JABŮLKOVÁ Jitka Vyškov 23 ZII 1979 0 00:41:29 00:19:22
93 161 MÁNKOVÁ Monika Přerov 24 ZII 1989 0 00:41:34 00:19:26
94 177 HRNČIŘÍKOVÁ Jitka Vyškov 25 ZII 1979 0 00:41:38 00:19:30
95 179 JEŽOVÁ Lucie Vyškov 26 ZII 1981 0 00:41:41 00:19:33
96 178 ŠUSTKOVÁ Michaela Vyškov 27 ZII 1982 0 00:41:41 00:19:34
97 203 MIČKA Josef Otaslavice 31 MII 1987 0 00:41:54 00:19:46
98 204 DOSTÁLOVÁ Aneta Otaslavice 7 ZI 1998 0 00:41:54 00:19:46
99 200 KOPEČKOVÁ Renata Vyškov 11 ZIII 1968 0 00:42:28 00:20:20
100 106 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 4 MIV 1966 0 00:42:39 00:20:31
101 180 MOŽNÁ Alena Želeč u Prostějova 28 ZII 1985 0 00:44:55 00:22:47

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.