Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

Night Trail Run - Rusava - NTR_2016_Rusava

Datum pořádání od 16.07.2016 15:00 do 16.07.2016 23:59
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 21:30 hod

Vzdálenost (km)13,00
Počet kol1
Počet závodníků86
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 105 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 MII 1995 1 00:59:00
2 44 KUBÍČEK Jiří Freerun Zlín 2 MII 1991 1 01:03:28 00:04:27
3 23 BEDNÁŘ Richard Cepro team 3 MII 1985 1 01:04:35 00:05:34
4 110 HOLÍK Mário TJ Frašták 4 MII 1977 1 01:04:49 00:05:48
5 20 MADĚRIČ Jan 5 MII 1991 1 01:05:59 00:06:58
6 69 KÖGLER Daniel VALACHBAJK Team 1 MI 1998 1 01:06:00 00:06:59
7 40 VÍTEK Tomáš MotoStar 6 MII 1987 1 01:06:58 00:07:57
8 1 MALÍK Martin 1 MIII 1973 1 01:07:49 00:08:48
9 70 BRÁZDIL Daniel Continental Ultra 2 MIII 1975 1 01:08:53 00:09:52
10 66 HOŠŤÁLEK Marek Tomíno 3 MIII 1969 1 01:09:01 00:10:00
11 101 DĚDIČ Michal Drásal Team 7 MII 1984 1 01:09:06 00:10:06
12 41 KOČÍB Jan 8 MII 1979 1 01:09:13 00:10:12
13 116 DRÁBEK Ondřej immanuel 9 MII 1991 1 01:09:52 00:10:51
14 42 FIŠER Aleš SDH Kvasice 2 MI 1998 1 01:10:47 00:11:46
15 39 KOMIN Bohuslav Freerun Zlín 4 MIII 1976 1 01:10:53 00:11:52
16 75 ZLÁMAL Roman 3 MI 1998 1 01:10:54 00:11:53
17 119 NOVOTNÁ Martina TUD SUD Rusava bike team 1 ZII 1988 1 01:10:55 00:11:55
18 52 MAREK Jaroslav Superior riders 10 MII 1986 1 01:11:07 00:12:06
19 50 HORENSKÝ Radim masernabazen.cz 5 MIII 1975 1 01:11:08 00:12:07
20 32 MICHALEC Zdeněk STS Chvojkovice-Brod 6 MIII 1968 1 01:11:19 00:12:18
21 104 SADIL Radek 11 MII 1993 1 01:11:53 00:12:52
22 6 HRADIL Adam 12 MII 1991 1 01:12:58 00:13:57
23 107 RAPČÁN Lukáš Dracy team 13 MII 1978 1 01:14:28 00:15:27
24 120 JANOŠ Roman TUD SUD Rusava bike team 14 MII 1980 1 01:15:47 00:16:47
25 18 MARŠÁLEK Radim Rozběháme Uherské Hradiště 7 MIII 1975 1 01:16:04 00:17:03
26 48 MITÁČEK Jiří Freerun Zlín 15 MII 1991 1 01:16:12 00:17:11
27 51 SKŘIVÁNKOVÁ Lucie Mattoni free run Zlín 2 ZII 1991 1 01:16:18 00:17:17
28 28 ŠAFRÁNEK Martin 4 MI 1997 1 01:16:36 00:17:35
29 45 HROMADA Eduard 8 MIII 1968 1 01:16:51 00:17:50
30 61 BILKOVÁ Jana 3 ZII 1992 1 01:17:10 00:18:09
31 31 MICHALEC Ondřej Kroměříž 5 MI 1998 1 01:18:20 00:19:19
32 65 HAMERSKÝ Jaromír AD team 16 MII 1977 1 01:19:26 00:20:26
33 113 KAŠÍK Martin Mattoni free run Zlín 17 MII 1978 1 01:19:43 00:20:42
34 36 MORAVEC Martin nocnibeh.cz 18 MII 1984 1 01:20:26 00:21:26
35 43 BARTONÍK FILIP SDH Kvasice 6 MI 1998 1 01:20:44 00:21:44
36 54 NEDBAL Tomáš 19 MII 1977 1 01:21:19 00:22:18
37 38 NAVRÁTIL Michal EMOS 9 MIII 1974 1 01:23:00 00:23:59
38 115 MAREK Michal Orel Drahany-Otinoves 7 MI 1999 1 01:23:12 00:24:11
39 56 TELIČKA Marek TJ Orel Bystřice pod Hostýnem 10 MIII 1972 1 01:23:53 00:24:52
40 111 KONĚČNÝ Radek 20 MII 1978 1 01:24:16 00:25:15
41 49 VÉGH Ondra 1 MIV 1966 1 01:24:21 00:25:20
42 118 DRÁBEK Libor immanuel 21 MII 1989 1 01:24:31 00:25:31
43 58 NOVÁK Karel TJ Orel Bystřice pod Hostýnem 2 MIV 1962 1 01:24:35 00:25:34
44 60 KRKOŠKA Patrik 22 MII 1988 1 01:24:48 00:25:47
45 55 GREGOR Vladimír 11 MIII 1976 1 01:26:14 00:27:14
46 8 VORÁČEK Josef 23 MII 1984 1 01:26:15 00:27:14
47 16 VONDRÁČEK Jan Pohodáři 8 MI 1999 1 01:27:20 00:28:19
48 46 SEIFER Tomáš Mattoni Freerun Zlín 24 MII 1984 1 01:27:22 00:28:21
49 109 ŠPERKOVÁ Marinka 4 ZII 1982 1 01:28:20 00:29:19
50 106 JURÁŠEK MARTIN FK ADMIRA HULÍN 25 MII 1988 1 01:29:05 00:30:04
51 71 GERLA Jaromir 26 MII 1993 1 01:30:08 00:31:08
52 5 TISON Marcel repiste 12 MIII 1974 1 01:30:22 00:31:22
53 47 RYŠÁNKOVÁ Kateřina Freerun Zlín 5 ZII 1996 1 01:30:48 00:31:48
54 14 SICHÁLKOVÁ Tamara Freerun Zlín 1 ZIII 1973 1 01:30:49 00:31:48
55 3 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 13 MIII 1975 1 01:30:57 00:31:56
56 57 JELÍNEK Milan Orel Bystřice pod Hostýnem 27 MII 1979 1 01:31:21 00:32:20
57 35 SYMERSKÝ Ondřej Soběchleby 9 MI 2000 1 01:31:37 00:32:36
58 114 ZÁVODNÍKOVÁ Pavla Penzion Lada 1 ZI 2000 1 01:31:51 00:32:50
59 63 KRBÍLEK Dalibor Gemini 3 MIV 1962 1 01:32:02 00:33:01
60 100 BAČOVSKÝ Martin 28 MII 1977 1 01:33:11 00:34:10
61 33 RUTH Tomáš Freerun Zlín 29 MII 1983 1 01:33:55 00:34:54
62 53 SPÁČILOVÁ_ŠALEROVÁ Věra Růženky a Cobram bike team 2 ZIII 1976 1 01:34:42 00:35:41
63 12 MAŇÁKOVÁ Ludmila Spartan Race Training Group Holešovský Region 6 ZII 1978 1 01:36:30 00:37:29
64 13 POLÁCH Viktor 30 MII 1983 1 01:36:32 00:37:32
65 15 VONDRÁČKOVÁ Laďka Pohodáři 3 ZIII 1974 1 01:39:21 00:40:20
66 112 POVALAČ Martin 31 MII 1988 1 01:39:46 00:40:45
67 25 VYBÍRAL Robert 32 MII 1983 1 01:39:50 00:40:49
68 29 ŠAFRÁNEK Michal 33 MII 1993 1 01:40:19 00:41:18
69 27 DOČKALOVÁ Monika 2 ZI 1998 1 01:40:19 00:41:18
70 64 PAVLAS Radek 1. FC Neubuz 34 MII 1985 1 01:40:26 00:41:25
71 19 VELECKÝ Viktor 35 MII 1991 1 01:40:39 00:41:38
72 22 LINHARTOVÁ Martina Free Run Olomouc 7 ZII 1984 1 01:41:01 00:42:01
73 7 CABÁK Jiří Rusavské veverky 36 MII 1979 1 01:43:31 00:44:30
74 2 SANDU Andrei 37 MII 1981 1 01:52:46 00:53:45
75 102 MLÝNEK Jiří_David PSCO 10 MI 2002 1 01:53:51 00:54:50
76 103 PANÁČ Vojta PSCO 11 MI 2004 1 01:53:51 00:54:50
77 9 HEJNÍKOVÁ Hana 4 ZIII 1969 1 01:54:40 00:55:39
78 10 NGUYENOVÁ Kamila Spartan Race Training Group Holešovský Region 8 ZII 1975 1 01:54:40 00:55:39
79 21 HRDINOVÁ Markéta Rozběháme Uherské Hradiště 9 ZII 1980 1 01:55:16 00:56:15
80 17 MARUNA Róbert 38 MII 1978 1 01:55:53 00:56:53
81 72 MACHALOVÁ Marie 10 ZII 1979 1 02:03:16 01:04:15
82 73 ONDRUŠKOVÁ Petra 11 ZII 1985 1 02:03:18 01:04:17
83 68 ŠNÝDR Radim VV a ÚpVZD Brno 39 MII 1986 1 02:06:11 01:07:10
84 67 LIPOVSKA Marketa 12 ZII 1986 1 02:06:11 01:07:10
85 24 SVOZILÍKOVÁ Zuzana Mattoni FreeRun Olomouc 13 ZII 1996 1 02:06:41 01:07:40
86 4 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 4 MIV 1966 1 02:28:46 01:29:45

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.